Navigeren is meer dan kaartlezen Nationaal record voor Verdonk Biljarters werken oud zeer weg Eerste nederlaag voor Voorwaarts Ashley de Jong op eenzame hoogte De Zeeuwse Storm klimt naar derde stek Goedhart zorgt voor daverende verrassing Broers Herry en Thom Houg pakken Nederlandse titel rallyrijden uitslagen agenda door Koen de Vries GOES - De bowlers van de Zeeuwse Storm zijn in de ere divisie opgeklommen van de vierde naar de derde plaats. De Goesenaren scoorden in Den Haag acht van de veertien te behalen punten en een dag la ter in Zutphen tien punten. Daarmee kwam de ploeg van teamleider Erik van Sabben dichter bij een plaats in de play-offs, waarvoor de beste vier teams zich plaatsen. Het als derde geklasseerde De Zeeuwse Storm heeft 34 pun ten, de eerste achtervolgers Laurens uit Rijswijk en Cam ping Le Congo uit Tilburg staan op 30 punten. Na vier competitieronden staat er geen maat op het team van De Hofstede uit Rijswijk. De ploeg van kopman Michael Sassen heeft 46 punten, tien meer dan De Verzekerings agent uit Den Haag, dat de landstitel verdedigt. In Den Haag speelde De Zeeuwse Storm sterk, maar had het de pech dat de tegen standers juist tegen de Goese ploeg hoog scoorden. In Zutphen was het optreden nog beter en scoorde De Zeeuwse Storm de hoogste pinfall van alle acht teams. Vooral Luc Jansen en Wesley Selier waren goed op dreef. Opvallender was desondanks de prestatie van De Verzeke ringsagent, dat in één game 1263 punten scoorde, goed voor een nieuw Nederlands re cord. De Zeeuwse Storm heeft nog twee speeldagen om de positie op de ranglijst te consolideren of te verbeteren. Op zaterdag 15 februari trekken de eredivi sieteams naar Goes voor de vijfde competitieronde, een dag later wordt de competitie afgesloten in Tilburg. De beste vier teams stromen dan door naar de play-offs, die in maart worden verspeeld. De overige vier ploegen moeten strijden tegen degradatie. dinsdag 17 december 2002 door Peter Snelders SAS VAN GENT - Het samen werkingsverband tussen de Zeeuws-Vlaamse biljartbond en het sterk uitgedunde district Zeeuws-Vlaanderen van de bil jartbond krijgt volgend seizoen weer een kans. Tijdens een ver gadering van de KNBB-Ieden bleek het merendeel voor sa menwerking te zijn. Toch werd er nog lang gediscus sieerd over de haken en ogen die aan de samenwerking verbon den zijn. Zo zal de jaarlijkse contributie voor leden van de KNBB, die tevens lid worden van de ZVB, drastisch omhoog gaan. Verder bleek een schrijven van de ZVB, waarin de samenwer king werd opgezegd, bij enkele aanwezigen nog hoog te zitten. Zij vonden dat er nooit sprake is geweest van samenwerking, omdat de wedstrijdkalender en de moyennegrenzen niet op el kaar werden afgestemd. Kwetsend Tenslotte werd de uitspraak van de ZVB, dat Piet Trommelen als wedstrijdleider onaanvaard baar is, door velen als kwetsend ervaren. Het gros van de leden ging niet temin overstag. Besloten werd om voor de tijdsduur van één seizoen (een eis van de KNBB) Treffers te sterk voor De Schelde VLISSINGEN - De waterpolos- ters van De Schelde liepen tegen Treffers tegen een geflatteerde 8-4-nederlaag aan. Treffers sloot de eerste periode met een 2-1-voorsprong af en liep in de tweede periode uit naar 3-1. De Schelde had een goede derde periode waarin het terug kwam tot 5-4, maar in de laatste periode kwamen de Ter- neuzense vrouwen echter wat tekort: 8-4. Scores De Schelde: Jessica Koster 2, Renate Louwerse en Jolanda Jansen beiden 1 het samenwerkingsverband) te gaan. Over een eventuele verleng van het verbond is nogal wato duidelijkheid. Vooral omdat- structuurcommissie binnen KNBB opteert voor inkrimpj] van het aantal districten fl kan in de toekomst beteken dat de drie districten binnen provincie Zeeland tot één q trict worden samengevoegd^ Piet Trommelen blijft voori* bondsdistrict wel als wedstiü leider fungeren. Dat was een van de vergadering, die menselijke aspect in deze ho opgelopen affaire tussen fvai ZVB en Trommelen zwaars wegen. Weerman pakt winst in slotparti CLINGE - De beste papierenlt ken voorafgaand aan de final van het kampioenschap twed klasse libre van de Zeeuiu Vlaamse Biljartbond voorn* tor Jo Leeraert. Ip de beslisse, de partij trok Jean-Paui Wee man via winst de titel echtt alsnog naar zich toe. Jo Leeraert van Concordia Terneuzen voerde het klas ment voor de finale in Clin; nog aan. Jean-Paul Weenra van BV Reynaert uit Hulst eerder in deze titelstrijd es keer verloren en had dus tw« matchpunten minder dan Let-, aert, die aan een remise u had. Bij verlies zou hij "echt naast de titel grijpen omd=, Weer man op een veel beter alge meen gemiddelde kon bogen. In de finale vocht Jo Leeraer wel voor wat hij waard was maar hij kreeg weinig tot gee kansen. Weerman stond vrijn, constant afgetekend aan de pc- sitieve kant van de score en wo: dan ook met ruim verschil (100- 80) in 24 beurten. Op basi van het hoogste algemeen ge middelde, goed voor promotie, trok hij de titel terechtnaarzichf toe. De hoogste serie in ditkampij oenschap (41 caramboles) wej ook door Weerman gemaakt door Inge Heuff GOES - Ze behaalden in geen van de zes kwalificatiewedstrij den voor het Nederlands histo risch rallykampioenschap de eerste plaats. Toch waren de tij den die navigator Herry Houg en bestuurder en broer Thom re den uiteindelijk goed voor de Nederlandse titel. Het verschil met de nummer twee bedroeg zeven seconden. Behendigheid, deskundigheid, maar vooral tactisch en secuur kunnen navigeren, dat zijn vol gens Herry Houg kwalificaties waaraan een rallyteam moet voldoen. „Sturen kan iedereen, navigeren is een andere zaak", weet de nationaal kampioen, die in dagelijks leven tandarts in Goes is. ..Hard rijden bete kent niet per definitie dat je ook de wedstrijd wint. Het gaat er vooral om goed te rijden, geen controleposten te missen en de ze zo mogelijk volgens het tijd schema te passeren. Daarbij zijn zaken als racen door de be bouwde kom, net als voor ieder ander, verboden. We staan niet boven de wet." Het is de combinatie van liefde voor oude auto's (Houg: „Een nieuwe komt er bij mij niet in, daar heb ik niks mee.") en de fascinatie voor het navigeren, die het rallyrijden voor Herry Houg zo spannend maken. „Mijn vader reed in de jaren zes tig betrouwbaarheidsritten met clubteams. Ik wilde graag mee, maar mijn vader weigerde dat. Toen heb ik het navigeren ge leerd van een kennis, geoefend met een vriend en tegen de tijd dat wij als team beter scoorden dan mijn vader met zijn partner, was ik welkom. In 1967 zijn we Nederlands kampioen gewor den." Navigeren is een vak apart Houg bewaart alle routebe schrijvingen en bestudeert ze om van zijn fouten te leren voor dat hij op weg gaat. „Navigeren is meer dan kaartlezen. Ik moet veel rekenen, meters bijhouden, snelheden bepalen en coördina ten uitzetten. Ik zie dus nooit wat van de omgeving. Voor mij telt alleen die kaart." De bekendste kwalificatierit is de Tulpenrally die in 2003 voor de vijftigste keer gereden wordt. In vijf dagen leggen de deelne mers van de sportklasse 2200 ki lometer af. Er zijn 225 startkaarten, maar voor het ju bileumjaar 2003 zijn er al vier honderd aanmeldingen De wachtlijst is dus groot en alleen auto's van 1968 of ouder mogen meerijden. Kunststof De gebroeders Houg rijden mo menteel in een Lotus Cortina van Thom uit 1965. „Diehebben we in Amerika kunnen kopen voor tienduizend gulden", ver telt Houg. Zelf heeft Heriy Houg een Lotus Elan S3 uit 1967, die geheel kaal is geweest voordat er mee gereden kon worden. „Die auto is populair onder de rallyrijders omdat hij zo licht is. Het frame is van kunststof en het lijkt net een kart wagen. De wegligging is fa buleus." De deelnemende auto's worden De broers Thom en Herry Houg in actie in één van hun historische rally wagens. streng gekeurd en moeten in ori ginele staat zijn. Gekeken wordt ook naar de motorinhoud en de veiligheid. Houg: „De goedge keurde auto's krijgen een iden tity card als bewijs. Die heb je weer nodig om te kunnen star ten." De teams moeten goed kunnen sleutelen, want pitstops zijn er niet. Onderweg zijn de deelne mers op zichzelf aangewezen en oude auto's hebben de onhebbe lijke gewoonte om op de meest ongelegen momenten in te stor ten. Zo brak tijdens een rit de versnellingspook af en konden de broers Houg het laatste tra ject alleen in de tweede versnel ling rijden. Houg: „Ik mocht geen naviga- tiefout maken want de auto kon niet meer in z'n achteruit.Vlak voor de start van de laatste kwa lificatierit, de Penrite Night, voltrok zich bijna een nieuwe ramp, toen een deel van de ach terwielophanging afbrak. Met noodlassen werd het zaakje weer rechtgezet en de ophan ging hield het zowaar de hele rit uit. „We hebben ook altijd een scala aan reserve-onderdelen bij ons. Per rit verslijten we vier banden." De broers rijden nu vier jaar mee en zijn best trots op foto Herry Houg hun titel. „Vorig jaar eindigden we op de achttiende plaats. Meestal worden de beste plaat sen verdeeld onder de deelne mers in het oosten en midden van het land. Daar leeft het ral lyrijden ook veel meer en wor den er vaker ritten uitgezet. We zullen onze eerste plaats vol gend jaar zeker verdedigen. Maar de kans is erg klein dat we de titel weer pakken." door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal- sters van Voorwaarts leden in de Zeeuwse competitie tegen Ma rathon het eerste competitie- verlies: 48-33. Scheldesport had in dezelfde klasse niet de beste vorm nodig om Dvnamo'70 naar een kansloze 53-30-nederlaag te spelen. Scheldesport-Dynamo'70 53- 30 (17-14): Een barslechte start van de thuisclub, te wijten aan een gebrekkige concentratie, werd nog voor de rust rechtge zet: 17-14. Daarna bouwde Scheldesport aan een overwicht waarop de tegenstander het antwoord schuldig moest blij ven. De ploeg van coach Peter Heijnen had het ritme te pakken en stoomde door naar een riante winst: 53-30. Chantal Schraa was met 20 punten topscorer Marathon-Voorwaarts 48-33 (22-21De thuisclub verscheen in de sterkste opstelling, terwijl Voorwaarts Petra Geelhoedt (achillespees) miste. Voor waarts kende geen goede start en eindigde de wedstrijd nog slechter. De fysiek sterkere Vlis- singse ploeg liep al snel uit naar een 13-4-voorsprong. Voor waarts knokte zich nog wel te rug in de wedstrijd, maar moest in de slotfase het hoofd diep bui gen Marianne Hommerson scoorde dertien keer. Voorwaarts-BV Souburg 2 35- 91 (8-51): De Axelaars speelden een dramatische eerste helft te gen een fanatiek spelend Sou burg. Daarna kwam er wel verbetering in het spel van Voorwaarts, maar de klap was al lang uitgedeeld. Arjan Joziasse was goed voor twaalf punten. Volharding 2-Scheldesport 2 62-42 (34-15): In de eerste pe riode werd Scheldesport al overrompeld door een gretig spelende thuisclub. Martin van Ham werd als spelverdeler overlopen door de Goesenaren. Toen de Terneuzenaar op de po sitie van forward ging spelen, liepen de combinaties bij Schel desport vlotter. In de tweede helft mocht de Terneuzense ploeg zich gelijkwaardig noe men. door Nora van Bambost OOSTBURG - De laatste spce- dozwemwedstrijd van dit jaar in Oostburg leverde weinig ver rassingen op. In de oudste mini- orencategorie was het Ashlev de Jong van De Schelde die op alle afstanden het goud opeiste. Hierbij werd zij op de voet ge volgd door haar clubgenote Milou Geensen. Peter Cornelis van Scheldes- troom uit Breskens tikte jon gens minioren 6 tweemaal als snelste aan, voor zijn naaste te genstander Edwin de Jong uit Terneuzen. Peter Cornelis moest echter alleen op de 100m vrije slag Edwin de Jong voor zich dulden, die 1.14,26 liet no teren. In de minioren 5 categorie was Michelle Picavet van ZC Koe wacht bij de meisjes niet te ver slaan.Op de 100m schoolslag was Picavet bijna tien seconden sneller dan de nummer twee op dit onderdeel, Bianca de Pooter van De Schelde uit Terneuzen. Bas van Hou welingen bewees bij de jongens op de 5Om vlin derslag en de 100m schoolslag de sterkste te zijn in de minioren 5-catcgorie, maar voelde op bei de afstanden de hete adem in zijn nek van de voor ZC Koe wacht uitkomende Roderick van Doeselaar. Met een klein verschil tikte de Koewachte naar steeds als tweede aan. Bij de jongste minioren 3 en 4 maakte bij de meisjes vooral de kleine Iris Erpelinck van zwem- club De Honte uit Kloosterzan- de indruk. Zij won overtuigend de 100 meter vrije slag en de 100 meter wisselslag, voor Kirsten de Boevere, haar rivale van Scheldestroom. Op de 100 meter schoolslag was Kirsten de Boe vere echter niet te verslaan. Zij won die afstand glorieus in 1.48,55. Naast Kirsten de Boe vere had Scheldestroom ook nog Michiel Pater bij de jongste deelnemers ingeschreven. Hij won de 100 meter schoolslag en 100 meter wisselslag. AZVV moet op zoek naar nieuwe trainer AXEL - AZVV moet op zoek naar een nieuwe trainer. Na vier seizoenen scheiden de wegen van Jaap Goossen en de Axelse zaterdag-tweedeklasser. Goos sen kondigde afgelopen don derdag zijn vertrek aan. Hij stopt, wellicht definitief, niet alleen omdat hij het na zes tien jaar welletjes vindt, maar ook omdat hij met zijn gezond heid sukkelt. „Ik heb al jaren last van een wisselende bloed druk", zegt Goossen. „En omdat dat er de laatste tijd niet op ver beterd is, is één en één al snel twee." Goossen blijft nog wel het G- team van AZVV trainen, maar zal zich verder niet meer op een eerste elftal richten om eens wat minder in de schijnwerpers te staan. Volgens voorzitter Philippe Becht heeft AZVV nog geen op volger op het oog. „We zijn bezig met het samen stellen van een lijstje met moge lijke kandidaten. Als we daar uit zijn zullen we een aantal trainers benaderen, in de hoop er voor het nieuwe jaar uit te zijn." Biljarten Zwemmen B-juniore en G-atlete Marianne Verdonk van AV Scheldesport, hierop archieffoto, verbeterde tijdens indoorwedstrijden in Dortmund het Nederlands record op de 200 meter. foto Charles Strijd door Fred Rabout DORTMUND - De B-juniore en G-atlete Marianne Verdonk van AV Scheldesport stelde tijdens indoorwedstrijden in het Duitse Dortmund, waaraan ze deelnam als lid van de nationale selectie, het Nederlands record op de 200 meter scherper. Ze liet een tijd noteren van 29,87 seconden. Het oude record stond met 30,57 seconden ook al op haar naam. Op de 60 meter noteer de ze een tijd van 11,4 seconden. Omdat die handgeklokt was kon die tijd niet als Neder lands record erkend worden Een week eerder tijdens Indoor Zeeland in Goes liep ze op de 800 en 60 meter ook al twee keer een Nederlands beste tijd al Ier tij den met respectievelijk 2.48,4 minuten en 8,85 seconden. Omdat er in de Zeelandhal len echter geen officiële baan ligt, konden beide records niet erkend worden. Sinds eind augustus heeft de Terneuzense de officiële B-status en is ze kandidate voor de Paralympics van 2004. Voorts is ze voor lopig geselecteerd voor het WK indoor in Polen in maart 2003 en het EK (Assen) en WK outdoor (Tunesië) in juni 2003. Ze moet dan wel vormbehoud tonen op de 200 en 60 meter, en voor het WK op de wereldranglijst staan bij de eerste acht. De limieten heeft ze ondertussen allemaal gehaald. van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Danny Goedhart zorgde tijdens de vierde ranking van het Zeeuwse dartseizoen voor een daverende verrassing. De Souburger won voor eigen publiek in sporthal De Belt de vierde van tien rankings, die ook dit seizoen weer op de kalender van de ZDF staan. Goedhart is al jaren een uitste kende darter, maar heeft zeker nog niet de erelijst die Simon Sijbrands kan voorleggen. Toch moest die Sijbrands in de finale plooien tegen een werkeljk ont ketende Goedhart. Met 3-1 en 3- 2 eindigde de finale in een 2-0- zege voor de darter van The Phantoms. Ondanks de neder- laagdeed Sijbrands uitstekende zaken, want hij kwam door zijn tweede plaats alleen aan de lei ding in de tussenstand Knap was ook het optreden van Linda de Krey. De Middelburg se bereikte de halve eindstrijd en schakelde in een eerder stadi um onder andere Arjen Verzijl uit. Ook Karin van Leeuwen, die eerder bij de vrouwen had ge wonnen, sneuvelde in de halve finale. De verliezersronde werd gewonnen door Ronald van Leeuwen. De Vlissinger klopte Arrows-speler Arnold van Ee- den met 4-2. Bij de vrouwen won Karin van Leeuwen de fi nale vlot van Petra Hovingh. De koppels Joël Sohilait/Peter Schrijver en Arjen Verzijl/A- chiel van Hecke bereikten de fi nale in de winnaarsronde Het werd een kwalitatief sterke fi nale waarin het Yip Plaza-duo Sohilait/Schrijver won van het Red Lions-koppel Arjen Ver- zijl/Achiel van Hecke. In de hal ve eindstrijd sneuvelden hier Joost de Roos/Davy van den Driessche en Danny de Vos/Ri- chard Miri. De verliezersronde was voor André Schouwenaar en Rob de Ruiter, die in de finale wonnen van Marcel Zwarte- poorte/Robert Scheffer. De hoogste finish bij de koppels ging naar Gert Tolhoek. die 132 gooide De belangstelling voor de rankings is dit jaar enorm. Met 78 koppels, 140 singels mannen, 20 singels wouwen en 8 jeugddarters was het toernooi in Oost-Souburg één van de sterkst bezette van de laatste ja- Clinge. Kampioenschap tweede klasse libre: 1. Jean-Paul Weerman (BV Rey naert) 12 matchpunten, algemeen ge middelde 4,77 (promotie), hoogste serie 41 caramboles; 2. Jo Leeraert (Concordia 12-3,56-27; 3. Luc IJzewijn (HBC/De Troubadour) 8-4,17-32 (promotie); 4 Frans Pilaet (HBC/De Troubadour) 8-3,09-22; 5 Alois van den Bunder (Hof van Eede) 6-2,96-15; 6 Hubert de Croo- ck(HofvanEede) 6-2,84-19;7 Jacky van de Wege (ABC) 2-3,42-17; 8. Adri Buijze (CBC) 2-2,78-24. Bridge Bridgeclub Lamswaarde, vijfde zitting parencompetitie. A-lijn: 1 Annie Krol /Han Krol 61,00%, 2. Gerarda Goossens- /Ria Kint 60,29,3. Camiel de Schrijver/Le- nie van Waterschoot 59,00 B-lijn: 1. Lonneke Allaerts/Ferdinand Praats 58,57%, 2 Bertje Fruytier/Willy Stevens 56,79,3. Cees Broek/Frans Colman 56,43. C-lijn: 1Lau Blommaert/Eduard de Cock 63,54%, Agnes Hoop/Til de Waal 59,82,3. Henny Hiel/Jet Staal 57,29 Darts Ranking Oost-Souburg. Mannen sin gles. Winnaarsronde: 1 Danny Goed hart. 2. Simon Sijbrands, 3. ex aequo Ka rin van Leeuwen en Linda de Krey. Verliezersronde: 1 Ronald van Leeu wen, 2. Arnold van Eeden. Vrouwen sin gles. Winnaarsronde: 1. Karin van Leeu wen, 2. Petra Hovingh. Koppels. Winnaarsronde: 1. Joël Sohilait/Peter Schrijver, 2. Arjen Verzijl/Achiel van Hec ke, 3. ex aequo Joost de Roos/Davy van Driessche en Danny de Vos/Richard Miri. Verliezersronde: 1. André Schou- wenaar/Rob de Ruiter, 2. Marcel Zwarte- poorte/Robert Scheffer. Futsal Hulst. Rayoncompetitie. Max Korting/ Van de Voorde-IZV/IBS4-2, IZV/IBS 2-Pa- bo 0-13, Casteels/De Meerpaal-'t Jagers huis 4-1, De Smet-Chevy's 4-2. Stand: Casteels/De Meerpaal 14-37, Pabo 13-33, Chevy's 13-28, De Smet 14-28, Kosova 11-27, 'i Jagershuis 12-27. Rabobank 12- 25, Donckers 12-22, Neckermann/Stunt markt 12-21, Premiere/Zaman Sport213- 20, 't Anker/Schelfhout 12-18, ING bank 12-16, IZV/IBS 14-14, ADM/Lazarus 13- 12, Morres/Controlec 3 12-9, Max Kor ting/Van de Voorde 13-9, Den Dullaert 13- 4, De Reizende Man 13-4, IZV/IBS 2 14-3. Sportprijsvragen Lucky Day. 4-5-7-10-21-23-26-28-34-39- 43-44-53-58-60-67-73-74-75-79. Wielrennen Vlissingen. Tussenstand Zeeuwse ATB Cup na acht wedstrijden. Senioren: 1Er ic Vereecken (Hulst) 190 punten; 2. Dick van den Berg (Gapinge) 183; 3. Mark Smet (Graauw) 153,4. John van de Vree- de (Krabbendijke) 122; 5 Jarno Veerhoek (Ritthem) 121. Veteranen: 1. Adri Jonge nelen (Bosschenhoofd) 191; 2. Roedi Weststrate ('s-Heer Arendskerke) 190; 3. Huib Slabbekoorn (Kapelle) 185. Vrou wen: 1 Baukje Doedee (Driewegen) 175; 2. Barbara Tolleman (Hoedekenskerke) 166: 3. Angelina Huis (Halsteren) 165 Jeugd, 13t/m 16jaar 1 Jacco Wagenaar (Yerseke) 187; 2 Bart Maas (Hansweert) 176; 3 Timo Veerhoek (Ritthem) 147. 11/12 jaar: 1 Maurice van de Berge (Goes) 194; 2. Wesley Acda (Vlissingen) 3 Sebastiaan Zweedijk (Kapelle) 187 9/10 jaar: 1 Johan Oosterhuis (Vlis singen) 192; 2. Brian Mulder (Heinkens- zand) 164,3. George van Koeveringe (Ka pelle) 156 T/m 8 jaar: 1. Niels van de Boomgaard (Kattendijke) 192; 2. Thomas Oosterhuis (Vlissingen) 186, 3 Menno Rietveld I's-Gravenpolder) 174 Oostburg. Speedowedstrijd deel Mannen 25m vrije slag minioren U 1 Sjoerd v.d. Poele (ZCK) 0 21.302.Dec de Meyer (BRU) 0.33,87 50m vrijtsto minioren 3 en 4: 1 Niels Suy iSOi 0.44,92 2. Bas van Broekhoven (SC" 0.47,41 3 Wesley Dieleman (BRU 0.49,29. 50 vrij minioren 4: 1. Kev Dooms (SCH) 0.40,25 2 Jeroen Verdu: men (HON) 0.41,72 3. Rolf Goossen (H0\ 0.44,96. 50m vrije slag minioren 6. Bryan Bouws (SCH) 0.42,54.100m vrijs slag minioren 6: 1Edwin de Jong (SCH 1.14,26 2. Lorenzo van Poele ISCK 1.15,49 3. Peter Cornelis (ZVS) 1.1 WF 100m schoolslag minioren 3 en 4: I V chiel Pater (ZVS) 1.50,59 2. Mitchel K«- petein ISCH) 1.51,43 3. Anthony Gros man (ZVS) 1.56,46. 50m vlinderslK minioren 5: 1. Bas van Houwelingr (SCH) 0 41,52 2. Roderick van Doesela (ZCK) 0 42,70 3. Dennis Wolfert (SCh 0.46,36 200m wisselslag minioren 6: Peter Cornelis 3.01,28 2. Edwin de Jong 3.07,25 3. Lorenzo van Poele 3 07,81 10Orn wisselslag minioren 3 en4.1.8 chiel Pater 1.41,73. 100m schoolslagn nioren5:1 Bas van Houwelingen 136 2. Roderick van Doeselaar 1.38,733 Sis fan du Bois (ZVS) 1.45,36. 25m vlinder slag minioren 1 en 2. 1Sjoerd v.d. Pot* 0.26.56 2. Diego de Meyer 0.42,27 25-, vlinderslag minioren 5: 1. Wesley Die man 0.29,81. 25m vlinderslag miniore^ 6: 1. Kevin Doorns 0.22,67 lOOmrugslK minioren 6: 1. Peter Cornelis 1 24,03/ Edwin de Jong 1.26,77 3. Marlon vol Gremberghe (ZCK) 1,27,11. 100m vrijf. slag minioren 3 en 4' 1. Mitchel Kappe' ein 1.23,60 2. Michiel Pater 1.29,75 3' Niels Suy (SCH) 1 43,47 Vrouwen. 25m vrije slag minioren 1 eni 1. Ilona Vrolijk (ZVS) 0.27,84 2Lef; Ringoot (ZVS) 0.28,76 3 Laura Re "j (HON) 0.29,15. 50m vrije slag miniorer en 4:1. Maud Visser (SCH) 0.43,792 - Dieleman (SCH) 0.45,98 3. Manon Bos (SCH) 0.46,25. 50m vrije slag miniorwl 1Kim Snouwaert (SCH) 0.46,00 2. Mar Geelhoedt (SCH) 0.46,53 3. Enia Hey (HON) 0 49,29.50m vrije slag miniorenl 1. Kimberly de Caluwe (SCH) 0.44,873 Solange de Maillie (BRU) 1.01,64.10fo vrije slag minioren 6: 1. Ashley deJfl (SCH) 1 13,91 2. Milou Geensen (SCH 1.15,74 3. Anne van de Velde (SC* 1.16,83. 100m schoolslag minioren3« 4: 1. Kirsten de Boevere (ZVS) 1.48,5: Claire Picavet (ZCK) 1.49,66 3. Jill nimmen (OTTI 1.52,10. 50m vlinders!* minioren 5 1. Michelle Picavet (ZO 0.45.10 2. Anke de Cock (ZVS) 0.47,41. Bianca de Pooter (SCH) 0.49,38.200" wisselslag minioren 6:1. Ashley de Jor( 3.02,55 2. Milou Geensen 3.08,303.Lie^ Beezemer (SCH) 3.16.87 100m wiss» slag minioren 3 en 4: 1 Iris Erpeliro (HON) 1.38,78 2.Kirsten de Boevere® 1.39,04 3. Rowie van de Velden (S0 1 42,06 100m schoolslag miniorenS' Michelle Picavet 1.41,81 2. Bianci* Pooter 1 50.22 3. Lisa Alewijnse ISO 1.50,35 25 m vlinderslag minioren lf' 1.Lotte Ringoot 0-39,12 2. Ilona VroS» 0.42,27 3. Laura Reijm 0.45,53. 25mvk derslag minioren 3 en 4: 1. Michelle»! de Velde (BRU) 0.29,90 2. Karin Ja® (HON) 0.30,34 3. Ilja van Huffel (HO" 0.30,43. 25m vlinderslag minioren 5 Marije Geelhoed 0 29,21 100m rug#! minioren 6: 1. Ashley de Jong 1 26.401 Milou Geensen 1 28.29 3. Marrit Bi' dux(BRU) 1.33,64 100m vrije slag mr: ren 3 en 4 1. Iris Erpelinck 1.30,17 2 sten de Boevere 1.31,24 3. Rowie van* Velden 1.32,10 dinsdag— Voette Eredivisie. NEC-RBC. Eerste divisie. TOP-Volendam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42