n Navigeren is meer dan kaartlezen L PZC Nationaal record voor Verdonk De Zeeuwse Storm klimt naar derde stek Van Nieuwenhuyzen heerst op twee fronten i Goedhart zorgt voor daverende verrassing Dubbel succes Van 't Westende ra k] Broers Herry en Thom Houg pakken Nederlandse titel rallyrijden Zilveren Zwaan voor Van Hanegem AZVV en Jaap Goossen uit elkaar Derde zege futsallers Dauwendaek Ruim verlies Stormvogel 2 wU uitslagen agenda dinsdag 17 december 2002 door Koen de Vries GOES - De bowlers van de Zeeuwse Storm zijn in de ere divisie opgeklommen van de vierde naar de derde plaats. De Goesenaren scoorden in Den Haag acht van de veertien te behalen punten en een dag la ter in Zutphen tien punten. Daarmee kwam de ploeg van teamleider Erik van Sabben dichter bij een plaats in de play-offs, waarvoor de beste vier teams zich plaatsen. Het als derde geklasseerde De Zeeuwse Storm heeft 34 pun ten, de eerste achtervolgers Laurens uit Rijswijk en Cam ping Le Congo uit Tilburg staan op 30 punten. Na vier competitieronden staat er geen maat op het team van De Hofstede uit Rijswijk. De ploeg van kopman Michael Sassen heeft 46 punten, tien meer dan De Verzekerings agent uit Den Haag, dat de landstitel verdedigt. In Den Haag speelde De Zeeuwse Storm sterk, maar had het de pech dat de tegen standers juist tegen de Goese ploeg hoog scoorden. In Zutphen was het optreden nog beter en scoorde De Zeeuwse Storm de hoogste pinfall van alle acht teams. Vooral Luc Jansen en Wesley Selier waren goed op dreef. Opvallender was desondanks de prestatie van De Verzeke ringsagent, dat in één game 1263 punten scoorde, goed voor een nieuw Nederlands re cord. De Zeeuwse Storm heeft nog twee speeldagen om de positie op de ranglijst te consolideren of te verbeteren. Op zaterdag 15 februari trekken de eredivi sieteams naar Goes voor de vijfde competitieronde, een dag later wordt de competitie afgesloten in Tilburg. De beste vier teams stromen dan door naar de play-offs, die in maart worden verspeeld. De overige vier ploegen moeten strijden tegen degradatie. door Inge Heuff GOES - Ze behaalden in geen van de zes kwalificatiewedstrij den voor het Nederlands histo risch rallykampioenschap de eerste plaats. Toch waren de tij den die navigator Herry Houg en bestuurder en broer Thom re den uiteindelijk goed voor de Nederlandse titel. Het verschil met de nummer twee bedroeg zeven seconden. Behendigheid, deskundigheid, maar vooral tactisch en secuur kunnen navigeren, dat zijn vol gens Herry Houg kwalificaties waaraan een rallyteam moet voldoen. „Sturen kan iedereen, navigeren is een andere zaak", weet de nationaal kampioen, die in dagelijks leven tandarts in Goes is. „Hard rijden bete kent niet per definitie dat je ook de wedstrijd wint. Het gaat er vooral om goed le rijden, geen controleposten te missen en de ze zo mogelijk volgens het tijd schema te passeren. Daarbij zijn zaken als racen door de be bouwde kom, net als voor ieder ander, verboden. We staan niet boven de wet." Het is de combinatie van liefde voor oude auto's (Houg: ..Een nieuwe komt er bij mij niet in, daar heb ik niks mee.") en de fascinatie voor het navigeren, die het rallyrijden voor Herry Houg zo spannend maken. „Mijn vader reed in de jaren zes tig betrouwbaarheidsritten met clubteams. Ik wilde graag mee, maar mijn vader weigerde dat. Toen heb ik het navigeren ge leerd van een kennis, geoefend met een vriend en tegen de tijd dat wij als team beter scoorden dan mijn vader met zijn partner, was ik welkom. In 1967 zijn we Nederlands kampioen gewor den." Navigeren is een vak apart. Houg bewaart alle routebe schrijvingen en bestudeert ze om van zij n fouten te leren voor dat hij op weg gaat. „Navigeren is meer dan kaartlezen. Ik moet veel rekenen, meters bijhouden, snelheden bepalen en coördina ten uitzetten. Ik zie dus nooit wat van de omgeving. Voor mij telt alleen die kaart." De bekendste kwalificatierit is de Tulpenrally die in 2003 voor de vijftigste keer gereden wordt, In vijf dagen leggen de deelne mers van de sportklasse 2200 ki lometer af. Er zijn 225 startkaarten, maar voor het ju bileumjaar 2003 zijn er al vier honderd aanmeldingen. De wachtlijst is dus groot en alleen auto's van 1968 of ouder mogen meerijden. Kunststof De gebroeders Houg rijden mo menteel in een Lotus Cortina van Thom uit 1965. „Die hebben we in Amerika kunnen kopen voor tienduizend gulden", ver telt Houg. Zelf heeft Herry Houg een Lotus Elan S3 uit 1967, die geheel kaal is geweest voordat er mee gereden kon worden. „Die auto is populair onder de rallyrijders omdat hij zo licht is. Het frame is van kunststof en het lijkt net een kartwagen. De wegligging is fa buleus." De deelnemende auto's worden De broers Thom en Herry Houg in actie in één van hun historische rallywagens. streng gekeurd en moeten in ori ginele staat zijn. Gekeken wordt ook naar de motorinhoud en de veiligheid. Houg: „De goedge keurde auto's krijgen een iden tity card als bewijs. Die heb je weer nodig om te kunnen star ten." De teams moeten goed kunnen sleutelen, want pitstops zijn er niet. Onderweg zijn de deelne mers op zichzelf aangewezen en oude auto's hebben de onhebbe lijke gewoonte om op de meest ongelegen momenten in te stor ten. Zo brak tijdens een rit de versnellingspook af en konden de broers Houg het laatste tra ject alleen in de tweede versnel ling rij den. Houg: „Ik mocht geen naviga- tiefout maken want de auto kon niet meer in z'n achteruit." Vlak voor de start van de laatste kwa lificatierit. de Penrite Night, voltrok zich bijna een nieuwe ramp, toen een deel van de ach terwielophanging afbrak. Met noodlassen werd het zaakje weer rechtgezet en de ophan ging hield het zowaar de hele rit uit. „We hebben ook altijd een scala aan reserve-onderdelen bij ons. Per rit verslijten we vier banden." De broers rijden nu vierjaarmeeenzijn best trots op wb go T DEN HELDER - De judoka's Sam enTess van 't Westendei, sportschool Geelhoed sloten zaterdag het open kampJ schap van Den Helder winnend af. Sam van 't Westende^ in de finale pas in de laatste seconden toe. Hij tilde zijn tef stander Mathijs Verdel van Westland Kodokan op en go- hem vervolgens op de mat. Die actie was goed voor een in en de eerste plaats. Tess van 't Westende maakte er eens>a nende eindstrijd van tegen Marrisa Klappe van Kenamjiii laatste woord was uiteindelijk aan de drie scheidsrecht die unaniem in het voordeel van Van 't Westende beslisten I KOUDEKERKE - Jose van Hanegem schreef de dress:*0 competitie om de Zilveren Zwaan op haar naam. De Koi kerkse verwees in manege De Zwaanhoek in een spanne finale titelverdediger Steffanie van der Linde naar den« plaats. In deze tussen de paarden en pony's in handicap verr^ i"cn 1 wedstrijdserie stelde Jose van Hanegem in de aanloop nasj ®,pel finale duidelijk haar kandidatuur voor de wisselprijs,; [st'en jeugdige amazone behaalde in de voorronde met InsI mle" hoogste dagtotaal (168 punten). De Koudekerkse bleeko;;; a(!at de finale over de sterkste zenuwen te beschikken. D,:- 'n'"' stuurde ze de ontspannen lopende merrie naar een totaa: 'in' 164. Jose van Hanegem bleef daarmee Steffanie van derL: met Fortuna vier punten voor. Steffanie van der Linde zag daarmee voor de tweede kee6erl" dag het oranje erelint aan haar neus voorbijgaan. In dein ronde bleek Annemarie Cevaal met Priscilla net iets teste °^e De voor het Tilburgse Moleneind uitkomende amazone: haalde met haar merrie 165 punten. Dat was een punt® 000 dan Steffanie van der Linde. AXEL - AZW moet deze weken op zoek naar een nieuwete ner. Na vier seizoenen scheiden de wegen van Jaap Goosse:;, de Axelse zaterdag-tweedeklasser. Goossen kondigdeafgc- ^°P pen donderdag zijn vertrek aan. Hij stopt, wellicht definitif" 'nP niet alleen omdat hij het na zestien jaar welletjes vindt,ma ook omdat hij met zijn gezondheid sukkelt. „Ik heb al jait last van een wisselende bloeddruk", zei Goossen. „Enonidi dat er de laatste tijd niet op verbeterd is, is één en éénalsa twee." Goossen blijft nog wel het G-team van AZW train-: maar zal zich verder niet meer op een eerste elftal richten: eens wat minder in de schijnwerpers te staan. f Volgens voorzitter Philippe Becht heeft AZW nog geenw volger op het oog. „We zijn bezig met het samenstellen vans lijstje met mogelijke kandidaten. Als we daar uit zijn zé we een aantal trainers benaderen, in de hoop er voor het me we jaar uit te zijn." foto Herry Houg hun titel. ..Vorig jaar eindigden we op de achttiende plaats. Meestal worden de beste plaat sen verdeeld onder de deelne mers in het oosten en midden van het land. Daar leeft het ral ly rij den ook veel meer en wor den er vaker ritten uitgezet. We zullen onze eerste plaats vol gend jaar zeker verdedigen. Maar de kans is erg klein dat we de titel weer pakken." ;ci niet p'nstl ideP iTStai iedad laai,' liaan oens MSI VLISSINGEN - De futsallers van FC Dauwendaele heb'odP de derde overwinning van dit seizoen geboekt. In Tilbuijrut mnPW werd het derde team van Bunga Melati met 3-1 verslagen Middelburgse doelpunten kwamen op naam van Jom"?.'" Schuurman, Maurice Steketee en Raymond Gerrits, Ï11D Matisse/Intersport kende tegen Cafini/Van der Kleijn een tol tale off-day. De Goese formatie verdedigde slap en konzei/^ "T niet profiteren toen de thuisploeg met slechts tweeveldspe- Iers actief waren na een rode en een gele kaart. Matissevedood'10®' uiteindelijk met 6-4 na een 3-2-achterstand bij dertist.tosr^ to Hokke en Niels Paardekooper scoorden voor de rust,Basé an Koeijer schoot in de tweede helft twee keer raak. zlJn door Nora van Bambost KAPELLE - Tijdens de tweede speedozwemwedstrijd in Ka- pelle was bij de oudste jongens categorie de elfjarige Sander VLISSINGEN - Het tweede team van Stormvogel moest te gen Hcllasglana een 8-3-neder- laag slikken. De waterpoloërs van De Ganze wonnen met 14-6 van Vennen 2, het vrouwenteam van De Ganze kwam tekort te gen TRB/RES: 1-10. Stormvogel 2-IIellasglana 2 3-8: De Vlissingse reserves speelden een goede wedstrijd tegen het hooggeklasseerde Hellasglana. Vanaf het begin was er strijd en hielden beide ploegen elkaar redelijk in even wicht. Na een 1-2-tussenstand aan het eind van de eerste perio de liep Hellasglana in de tweede periode wel uit naar 2-4 De broers Bekkers behoedden Stormvogel op dat moment voor een grotere achterstand. Storm vogel verzuimde in de derde pe riode tot drie keer toe een over- talsituatie te bunutten, maar in de laatste periode werd het toch nog even spannend (3-4). Daar na liet Hellasglana echter zien de betere ploeg te zijn: 3-8. Scores Stormvogel 2: Gep Navest, Firri Bekkers en Wesley de Gast al len 1. De Ganze-Vennen 2 14-6: Tegen een verzwakt Vennen 2 legde Ganze al in de eerste periode de basis voorde winst (5-1). Ook in de tweede periode ging Ganze sterk door en liep het uit naar 11-4 Daarna nam de thuisploeg wat gas terug, maar pas in de laatste periode kon Vennen nog iets laten zien: 14-6. Scores De Ganze: Andre van Zijp 4, Cheyenne van Berkel en Maarten Buijs beiden 3 en Dennis Rullen en Jos Schrijver beiden 2. Ganze-TRB/RES 2 1-10: De Ganze-vrouwen hadden tegen TRB/RES een slechte start en keken al snel tegen een 4-0-ach- terstand aan. In de tweede pe riode speelden de Goese vrou wen hun beste waterpolo en ging de partij gelijk op. Daarna was het de ploeg uit Tilburg die weer het heft in handen nam en uitliep naar 9-1. In de laatste periode werd het vervolgens nog 10-1. Tamara Flore redde de eer voor De Ganze. van Nieuwenhuyzen (de Ganze) oppermachtig. Hij won met erg groot verschil de 100 meter vrije slag en de 200 meter wisselslag. Op de 100 meter rugslag werd Van Nieuwenhuyzen gediskwa lificeerd. Hierdoor ging de winst naar Christiaan van Bom mel van Zeelandia uit Reimers- waal. Bij de meisjes minioren 6 ging het tussen Jacqueline Boonman en Kelsey Onderdijk, beiden van de Bevelanders uit Kapelle. Op de 100m vrije slag tikte Boonman ruim twee seconden voor haar clubgenote aan maar op de 100 meter rugslag en 200 meter wisselslag was het Kelsey Onderdijk die als eerste aantik te met vooral op de 100 meter rugslag een voorsprong van vijf seconden. In de minioren 5 categorie was het bij de jongens een eenzame strijd voor Hajo Kok van de Be velanders. Hij won zowel de 50 meter vlinderslag als de 100 me ter schoolslag met grote voorsprong. De tienjarige Joy Tramper van Zeelandia uit Rei- merswaal bewees haar klasse op de 50 meter vlinderslag. Zij rea liseerde een tijd van 38,25 en wees daarmee Danique van Peenen van Stormvogel uit Vlis- singen naar de tweede plaats. Van Peenen pakte echter op de 100m schoolslag wel het goud voor Tramper. Zij tikte aan in 1.42,25, zestiende seconde voor Joy Tramper die er 1.43,07 over deed. Onverwacht Bij de jongste cleelnemerscate gorie van de Speedowedstrijden was de uit Zierikzee afkomstige Simon Edenburg de onver wachte winnaar op alle onder delen. Dit tienjarige talent van Onderdak was op de 100m vrije slag, 100m wisselslag en de 100m schoolslag onverslaan baar. Alleen op de 100m vrije slag kon Tim Tramper van Zee landia uit Reimerswaal in de buurt blijven van Simon Eden- burg. Op de overige afstanden was het verschil met nummer twee ruim vier seconden. De aanstormen de talenten van Stormvogel maakten zich bij de meisjes mi nioren 3 en 4 categorie waar. Anniek Minderhoud won over tuigend het schoolslagnummer en Manon Minneboo bewees haar klasse op de 100m wissel slag en de 100m vrije slag, hier bij op de voet gevolgd door club- genootje Judith Stap. rj N, B-juniore en G-atlete Marianne Verdonk van AV Scheldesport, hier op archieffoto, verbeterde tijdens indoorwedstrijden in Dortmund het Nederlands record op de 200 meter. foto Charles Strijd door Fred Rabout DORTMUND - De B-juniore en G-atlete Marianne Verdonk van AV Scheldesport stelde tijdens indoorwedstrijden in het Duitse Dortmund, waaraan ze deelnam als lid van de nationale selectie, het Nederlands record op de 200 meter scherper. Ze liet een tijd noteren van 29,87 seconden. Het oude record stond met 30,57 seconden ook al op haar naam. Op de 60 meter noteer de ze een tijd van 11,4 seconden. Omdat die handgeklokt was kon die tijd niet als Neder lands record erkend worden. Een week eerder tijdens Indoor Zeeland in Goes liep ze op de 800 en 60 meter ook al twee keer een Nederlands beste tijd aller tij den met respectievelijk 2.48,4 minuten en 8,85 seconden. Omdat er in de Zeelandhal len echter geen officiële baan ligt, konden beide records niet erkend worden. Sinds eind augustus heeft de Terneuzense de officiële B-status en is ze kandidate voor de Paralympics van 2004. Voorts is ze voor lopig geselecteerd voor het WK indoor in Polen in maart 2003 en het EK (Assen) en WK outdoor (Tunesië) in juni 2003. Ze moet dan wel vormbehoud tonen op de 200 en 60 meter, en voor het WK op de wereldranglijst staan bij de eerste acht. De limieten heeft ze ondertussen allemaal gehaald. van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Danny Goedhart zorgde tijdens de vierde ranking van het Zeeuwse dartseizoen voor een daverende verrassing. De Souburger won voor eigen publiek in sporthal De Belt de vierde van tien rankings, die ook dit seizoen weer op de kalender van de ZDF staan. Goedhart is al jaren een uitste kende darter, maar heeft zeker nog niet de erelijst die Simon Sijbrands kan voorleggen. Toch moest die Sijbrands in de finale plooien tegen een werkelijk ont ketende Goedhart. Met 3-1 en 3- 2 eindigde de finale in een 2-0- zege voor de darter van The Phantoms. Ondanks de neder laag deed Sijbrands uitstekende zaken, want hij kwam door zijn tweede plaats alleen aan de lei ding in de tussenstand Knap was ook het optreden van Linda de Krey, De Middelburg se bereikte de halve eindstrijd en schakelde in een eerder stadi um onder andere Arjen Verzijl uit. Ook Karin van Leeuwen, die eerder bij de vrouwen had ge wonnen, sneuvelde in de halve finale. De verliezersronde werd gewonnen door Ronald van Leeuwen. De Vlissinger klopte Arrows-speler Arnold van Ee- den met 4-2. Bij de vrouwen won Karin van Leeuwen de fi nale vlot van Petra Hovingh. De koppels Joël Sohilait/Peter Schrijver en Arjen Verzijl/A- chiel van Hecke bereikten de fi nale in de winnaarsronde. Het werd een kwalitatief sterke fi nale waarin het Yip Plaza-duo Sohilait/Schrijver won van het Red Lions-koppel Arjen Ver zijl/ Achiel van Hecke. In de hal ve eindstrijd sneuvelden hier Bowling Den Haag. Tweede klasse D. Vierde speeldag: Delphi Vlissingen-Yuck Fou 3- 0, Delphi Vlissingen-Pincode 3-0, Delphi Vlissingen-Hawkeye 2-1. Stand: 1 Del phi Vlissingen; 2. Musis Future; 3. Haw- keye, 4. Pincode; 5. Krijger; 6. Gemini; 7. Yuck Fou; 8. Sassenheim. Tweede klasse C: 1. P.C.S Sens; 2. H.T. Wegenbouw; 3. Spijkernisse 1; 4. Spruyt Middelburg; 5. Saloniki Goes; 6. Aannem. Kroon. Middelburg. Derde Hoveniersbedrijf Walcherentoernooi (totaal pinfall): Team Omhoog (André de Nooijer, Ruud de Ruijter, Leo de Ruijter) 3778, de Broodbowlers (Rens Vader, Arie van Duin, Scott Walmsley) 3739, Hoveniers bedrijf Walcheren 3726. APD 3700, Naamloos 3612, the Killers 3590. Lullo's 3584, in de Sandwich 3470. Dammen Darts Golf 39. Schaatsen Joost de Roos/Davy van den Driessche en Danny de Vos/Ri- chard Miri. De verliezersronde was voor André Schouwenaar en Rob de Ruiter, die in de finale wonnen van Marcel Zwarte- poorte/Robert Scheffer. De hoogste finish bij de koppels ging naar Gert Tolhoek, die 132 gooide. De belangstelling voor de rankings is dit jaar enorm Met 78 koppels, 140 singels mannen, 20 singels vrouwen en 8 jeugddarters was het toernooi in Oost-Souburg één van de sterkst bezette van de laatste ja ren. Breda. 500 meter: Jacob Wijnstra (Hein- kenszand) 47,66; Marianne Treur (Oud- Sabbinge) 50.26, Patrick Goverse (Kapel le) 41.58; Maarten Janse Wolphaartsdijk 42.34, Corné Lepoeter (Wemeldinge) 39.47, Adriaan Provoost (Domburg) 45.64. 3000 meter: Jacob Wijnstra 5.05,85, Marianne Treur 5.11,12. 5000 meter: Patrick Goverse 7.02,52, Maarten Janse 7.57,18, Corné Lepoeter 7.28,85 en Adriaan Provoost 7.55,52. Den Haag. Gewestelijke wedstrijden. Jeroen Bouwens (Kapelle), 100 meter: 13.4 seconden; 500 meter: 55.79 secon den. Sportprijsvragen Lucky Day. 4-5-7-10-21-23-26-28-34-39- 43-44-53-58-60-67-73-74-75-79 Wielrennen Vlissingen. Tussenstand Zeeuwse ATB Cup na acht wedstrijden. Senioren: 1 Er ic Vereecken (Hulst) 190 punten; 2. Dick van den Berg (Gapinge) 183; 3. Mark Smet (Graauw) 153.4. John van de Vree de (Krabbendijke) 122; 5. Jarno Veerhoek (Ritthem) 121Veteranen: 1 Adri Jonge- nelen IBosschenhoofd) 191; 2. Roedi Weststrate ('s-Heer Arendskerxe) 190, 3. Huib Slabbekoorn (Kapelle) 185, 4. Jaap Nieuwenhuize ('s-Heer Arendskerke) 152; 5. Peter Louwerse (Veere) 141Vrou wen: l.Baukje Doedee (Driewegen) 175; 2. Barbara Tolleman (Hoedekenskerke) 166; 3. Angelina Huis (Halsteren) 165; 4 Henja Verstraten (Roosendaal) 154; 5. Marjan Monster(Goes) 70 Jeugd, 13t/m TG jaar: 1. Jacco Wagenaar (Yerseke) 187; 2. Bart Maas (Hansweert) 176; 3. Ti- mo Veerhoek (Ritthem) 147, 4. Thijmen van de Vrede (Goes) 147; 5. Paul Jera miasse (Wemeldinge) 140,11/12jaar 1 Maurice van de Berge (Goes) 194,2.Wh sleyAcda (Vlissingen) 190;3. SebastisM Zweedijk (Kapelle) 187. 9/10 jaar' han Oosterhuis (Vlissingen) 192,21 Mulder (Heinkenszand) 164; 3. van Koeveringe (Kapelle) 156. T/m8jMt 1. Niels van de Boomgaard (Katten&jtól 192; 2. Thomas Oosterhuis (Wissingeri 186; 3. Menno Rietveld ('s-Gravenpolfe i 174. Zwemmen Riga. WK-tweekamp vrouwen, eerste set, eerste partij: Golubjeva (Let) Tansykkouzina (Rus) 1-1. Ranking Oost-Souburg. Mannen sin gles. Winnaarsronde: 1. Danny Goed hart, 2. Simon Sijbrands, 3. ex aequo Karin van Leeuwen en Linda de Krey. Verliezersronde: 1. Ronald van Leeu wen, 2 Arnold van Eeden. Vrouwen sin gles. Winnaarsronde: 1. Karin van Leeu wen, 2. Petra Hovingh. Koppels. Winnaarsronde: 1 Joël Sohilait/Peter Schrijver, 2. Arjen Verzijl/Achiel van Hec ke, 3. ex aequo Joost de Roos/Davy van Driessche en Danny de Vos/Richard Min. Verliezersronde: 1. André Schou- wenaar/Rob de Ruiter, 2. Marcel Zwarte- pooite/Robert Scheffer. Goes. Eindejaars Wildwedstrijd 1 Jan Kloosterman/Elly van der Poel 39 pun ten; 2. Kees van Ruiten/Andre Verhoef 39; 3. Ankie van Velzen/Ben van Velzen Kapelle. Speedowedstrijddeel2. Mannen. 25m vrije slag miniorr Mees Kremer (LUC) 0.30.48 50m w* slag minioren 3 en 4: 1. Rien Terpi"» (GAN) 0.43,11 2. Kevin Koopman (OM) 0.44,84 3. Mark Roos (OND) 0.48,25 5&i vrije slag minioren 5:1Rene van VVa Y- burg (LUC) 0.45,48 2. Leon vandeHc* (GAN) 0.47,363. DonnySeelmannlOND 0.56,13. 100m vrije slag minioren 6 Sander van Nieuwenhuyzen (GAN 1.08.00 2. Christian van Bommel (ZEEl 1.20,54 3. Stefan Roovers (GAN) 1.21,5! 100m schoolslag minioren 4: 1. Sim: Edenburg (OND) 1.39,67 2. YannicH' (STV) 1.44,75 3. Tim Tramper (ZEE 1.53,21. 50m vlinderslag minioren 5: Hajo Kok (BEV) 0.39.89 2. AngeloPne? (GAN) 0.51,93 3. Rik de Klerk \ZEE 0.53,33 200m wisselslag minioren 6 Sander van Nieuwehuyzen 2.54,65 Christian van Bommel 3.29,203. Frens Eijsermans (GAN) 3.30,98.100m wis» slag minioren 4: 1. Simon Edenbut 1.37,12 2. Tim Tramper 1.41,71 3. Yos Breukers(BEV) 1.44,86. lOOmschoolsli minioren 5: 1. Hajo Kok 1.45,38 2 Pi van de Driest (LUC) 1.48,70 3. Stë Geers(BEV) 1.49.09 25m vlinderslag^ nioren 4: 1. Pieter Kremer (LUC) 025 2. Mark Roos 0.29,08 3. Kevin Koof» 0.30.00. 100m rugslag minioren 6 Christian van Bommel 1.33,27 2. St? Roovers 1.35,36 3. Niek de Lange i: 1.38.01 100m vrije slag minioren3e? 1. Simon Edenburg 1.29,88 2. Tim lï; per 1.29,94 3. Yannick Mol (STV) 1.36: Vrouwen. 25m vrije slag minioren2 Larissa Jansen (GAN) 0.23,89 2. Ti« van Dort(LUC) 0.27,153. NastenkaMs man (STV) 0.27,84.50m vrije slag i ren 4: 1. Shanna van Vaardegem 10.43,02 2. Arjanne Bode (ZEEL) O.U 3. Vivian Nagelkerke (LUC) 0.53,16 vrije slag minioren 5:1Nena Bodeic: 10.43,142. Iris Dingemanse (STV) 0- 3. Nienke Dekker (GAN) 0,48,51 1» vrije slag minioren 6: 1. Jacque Boonman (BEV) 1.13,05 2. TeklavanG (ZEEL) 1.15,09 3. Kelsey OnderdijktB: 1.15,51. 100m schoolslag minioren! Anniek Minderhoud (STV) 1.43,292.;: dith Stap (STV) 1.47,32 3. Manon Mirt boo (STV) 1.48,90.50m vlinderslag^ oren 5: 1. Joy Tramper (ZEEL) 0. Danique van Peenen (STV) 0.42,492 annyLavrijssen (BEV) 0.45,17.200m»' selslag minioren 6: 1 Kelsey Onii 2,59,29 2. Jacqueline Boonman 3.5'-- 3,Tekla van Gils 3.09,54 100m slag minioren 4: 1 Manon Minno» 1.31,08 2 Judith Stap 1.32,98 3. An'/ Minderhoud 1.39,80. 100m schools!» minioren 5: 1. Danique van Pi 1.42,25 2. Joy Tramper 1.43,07 3. J( Lavrijssen 1.47,79.25m vlinderslag^ oren 4: 1. Marouscha Meerman (S 0.33.62 2. Kirsten Kramer (STV)03?> 100m rugslag minioren 6: 1 Kelse. - derdijk 1.21,50 2 Jacqueline Boo'^l 1.26,20 3 Tekla van Gils 1.31,21 1»l j vrije slag minioren 4: 1 Manon M"'j boo 1.20,45 2. Judith Stap 1.22,213*1 0 1.31,36. sephien Jansen (BEV) 1 Voefc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18