PI PAMILIEBERICHTEN )B m inl Nierpatiënte Hester Landa wacht op niertransplantatie X PZC 12 De Westerschelde vn^ooRVoeas maandag 16 december 2002 zier: de lai bandt van 3 op. Bi maal: overti de te£ lijk Schil' Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van CHRIS WILLAERT Hij was voor ons een fijne collega en wij wensen Pia en de rest van de familie veel sterkte toe met dit zware verlies. VOF Drewi Topper BV Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons le\>en gedreven blijf je in onze hartenleven. Na een leven van eenvoud en hartelijkheid voor ons en allen die zij kende is plotseling van ons heenge gaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma HELENA LANTSHEER echtgenote van Pieter Adriaan Hamelink in de leeftijd van 65 jaar. Hoek: P. A. Hamelink Hoek: |an en Anke Hamelink-Meertens Peter en Hanneke Gertjan Marco Terneuzen: Heieen en Ko Neels-Hamelink llona Rowdy Philippine: Peter en Patricia Hamelink- Van der Jeugd Terneuzen: Thea en Eric Dekker-Hamelink Marlissa Cynthia Thessa 15 december 2002 Jasmijnlaan 10 4542 CL Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 17 december om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bel- lamystraat 28c. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condo leren. Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zorgzame schoonzuster en tante LENI HAMELINK-LANTSHEER in de leeftijd van 65 jaar. Wij wensen Piet en de kinderen veel sterkte in deze moeilijke periode. Terneuzen: Janny en Adri Terneuzen: Mimi en Franyois 's-Heer Hendrikskinderen: Wilma en Adriaan Neven en nichten Diepgetroffen zijn wij door het plotseling overlijden van onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante HELENA HAMELINK-LANTSHEER We zullen haar ontzettend missen. Hoek: N. 't Gilde-Lantsheer 't Gilde (in memoriani) Biervliet: C'. Lijbaart-Lantsheer P. Lij baart Neven en nichten Hoek. 13 december 2002 IIet verlies zal altijd blijven die lege plek, dat doet zo'n pijn maar in onze gedachten zal je altijd bij ons zijn. Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlij den van mijn dierbare man en maatje, onze lieve va der en opa JOHANNES DE WIT Johan Noordgouwe, 7 mei 1929 t Rotterdam, 13 december 2002 We hadden het zo goed met elkaar. Zonnemaire: Corrie de Wit-de Munnik Bilthoven: Ineke en Gerrit Stephanie Paul Zierikzee: Kees en Marthie Majolica en Michel Bianca Dominick Dijk van Bommenede 44c 4316 AT Zonnemaire Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan huis. De afscheidsplechtighcid voorafgaand aan de cre matie zal plaatshebben woensdag 18 december om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg. Wes telijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze goede zwager en oom JOHAN DE WIT echtgenoot van C. H. de Munnik 7 mei 1929 t 13 december 2002 Zonnemaire: Kees de Munnik lanny de Munnik-van Doezelaar Brouwershaven: Nelly van der Meer-de Munnik Ben van der Meer Neven en nichten Zonnemaire, 13 december 2002 Met verslagenheid is, toch nog onverwachts, overle den onze zwager, oom en oudoom CORNELIS VAN NIEUWENHUIJZE echtgenoot van Wilhelmina Stoel Zijn hulpvaardigheid, warmte en medeleven, zullen wij ons blijvend herinneren. Wij wensen Mientje. haar kinderen en kleinkinde ren, heel veel sterkte toe, in deze moeilijke tijd. Haamstede: J. Stoel A. Stoel-Zijta Zonnemaire: Stoel E. Stoel-Dijkstra Neven en nichten Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa op wie je kon bouwen, op wiens woord je kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd, zo bescheiden ben je geston>en. Zeer dankbaar voor alles wat hij in zijn uiterst lief devol leven voor ons heeft betekend, delen wij u met droefheid mede, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa ALFRED VERSCHAEVE echtgenoot van Margriet Verschaeve-Naessens Aardenburg, t Terneuzen. 10 juni 1921 14 december 2002 Aardenburg: M. Verschaeve-Naessens H. Verschaeve-E. Verschaeve- Rotsaert Paul Edwin en Cindy R. Verschaeve en M. Verschaeve- Thijssen Roland en Danielle Peurssensstraat 2a 4527 BL Aardenburg De crematiedienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 18 december om 10.30 uur in het crematorium "Terneuzen", Bel- lamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren schriftelijk en na de dienst in het crematorium. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, wij konden niet meer met je praten. Die blik, die stilte, dat deed zo'n zeer, de vader, de opa van vroeger was je niet meer. Wij zagen wel je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Ver weg van ons, maar toch zo nabij, is van ons heengegaan mijn lieve man. onze vader, opa en overopa i zSu/Hje/* fffo in de leeftijd van 82 jaar. Kapelle: A. Burger-Eversdijk Baarle-Nassau: Adric Moerdijk-Burger Rinus Moerdijk Jack, Dennis, Andrea Kapelle: Huib Burger Elly Burger-Kloosterman Ko en Toon Janine en Kees, Kelly Haarlem: Marijke Burger Ineke Venrooij 15 december 2002 Dreef 2B, 4421 BA Kapelle. Onze oprechte waardering gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum "Cederhof voor de liefdevolle verzorging. Mijn man, onze vader is opgebaard in het Rouwcen- trum. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, alwaar gele genheid tot afscheidnemen op woensdag 18 decem ber van 17.00 tot 17.30 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op don derdag 19 december om 14.00 uur in het crematori um. Westelijke Oude Havendijk 2 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 15.50 uur in Gemeenschapscen trum "De Vroone", C. D. Vereekestraat te Kapelle. Geen bezoek aan huis. Met verdriet geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom fAtt/H/e/* IJzendijke: M. P. J. Burger Kapelle: H. J. Burger A. I. Burger-Daane Goes: Joh. Burger D. M. Burger-Paardekooper Kapelle: N. Meulpolder- Remijnse (in herinnering) C. Meulpolder Kapelle: N. Meenken-Remijnse J. Meenken (in herinnering) Neven en nichten Met droefheid geven wij U kennis van het overlij den van onze lieve zwager en oom ec/ityeetool va/i(cf/uana ZJoe/sKt/ff/t Kapelle: M. Eversdijk C. S. Sandee-Eversdijk Jac. J. Sandee Neven en nichten 15 december 2002 Bep Huisman-Huisman Weesp, 15 mei 1917 - Vlissingen, 12 dec. 2002 Echtgenote van Joop Huisman t 1998 Ter Reede, kamer 208 Koudekerkseweg 81Vlissingen Middelburg, Joke en Hans Apner-Huisman IJmuiden, Marian Huisman en Michel Verbeek Middelburg, Wouter Apner en Nelleke Baldé Middelburg. Matthijs, Silvia, Donna en Arend Apner Dinsdag 17 december 2002 om 15.00 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in het crematorium. De plechtigheid zal aansluitend plaatvinden, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Crematorium Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Reclamebureau Apner is dinsdag 18 december gesloten. Een vader sterft altijd te vroeg, al wordt hij nog zo oud. Je hoopt dat God hem sparen zal, omdat je van hem houdt. Maar als de jaren knellen gaan, hij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God hem halen zal, omdat je van hem houdt. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dank baar voor zijn liefde en zorg, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, dierbare man, onze pa en opa GILLES GERARDUS MENHEERE echtgenoot van Adriana van 't VVestende 28 januari 1920 Kwadendamme: Terneuzen: Kwadendamme: 's-Gravenpolder: Baarn: Kwadendamme: Heinkenszand: Leiden: Kwadendamme: Goes: t 14 december 2002 Adriana Menheere van 't Westende Corrie en Wouter Capello- Menheere Sonja en Sjaak van 't Westeinde- Menheere Adrie en Lea Menheere-Hack Huib Menheere Gerard en Anja Menheere-Looy Sjaak en Cobi Menheere-Raas Peter en Jacquelien Menheere- du Prie Silvia en Jan Menheere-Schipper Desireé-Menheere Klein- en achterkleinkinderen Langeweegje 14 4454 NG Kwadendamme Woensdag 18 december zal er om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 19 december om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. Kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in Verenigingsge bouw "De Burcht" te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren. gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Zo volkomen een moeder is, zo volkomen is het gemis nu ze naar haar verlosser is. Bedroefd, doch dankbaar, dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoe der en oma ALIDA NIPIUS-VAN BIERT weduwe van A. J. Nipius geboren, 13-01-1917 overleden, 13-12-2002 Moeder van: Koos en Joke Arja Oma van: Marcelle Dennis Mirjam Jan-Willem Kleinkinderen: Antony Cherryl Emilio Niels Melissa Rustenburg. Vrijlandstraat 70 te Middelburg Correspondentieadres: Zuiderbaan 35, 4386 CK Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 17 de cember van 19.00 tot 19.30 uur in het Rouwcen trum Middelburg aan de Buitenhovelaan 1 te Mid delburg. Op woensdag 18 december in de Gereformeerde Kerk van 15.00 tot 15.20 uur in de Kerkstraat 2 te Stad aan het Haringvliet. Aansluitend zal aldaar om 13.30 uur de rouwdienst worden gehouden, waarna de begrafenisplechtig heid zal plaatsvinden aan de Algemene Begraaf plaats aan de Nieuwstraat te Stad aan het Flaring- vliet. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 't Anker Liever geen toespraken Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest Van geslacht tot geslacht Psalm 90:1 Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onver wacht van ons is heengegaan mijn zorgzame vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder ADRIANA BRASSER-KASSE 24 april 1912 Veere 14 december 2002 Veere Veere: L. P. Brasser Oostkapelle: A. W. de Visser-Brasser C. de Visser Veere: J. Brasser Rockanje: L. P. Brasser H. Brasser-Briggeman Vlissingen: W. A. Prins-Brasser G. M. Prins Vrouwenpolder: M. J. van Goudswaard-Brasser J. J-. van Goudswaard Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwil ligers van afdeling Margriet en afdeling Rosenhof voor de goede verzorging haar gegeven. Veere, 14 december 2002 Correspondentieadres: Landschuurweg 4, 4351 RR Veere. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 17 december van 19.00 tol 19.30 uur in het rouwcen trum, Sandenburghlaan 2 te Veere. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 18 december om 13.00 uur in de kleine kerk. Kapellestraat 27 te Veere. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kleine kerk. Geen bezoek aan huis. Zaterdag ontvingen wij het bericht dat onze geliefde tante A. BRASSER-KASSE (tante Jane) is overleden. Wij wensen ome Lein en de kinderen deze week extra veel sterkte toe! Namens de familie: A. J. de Nood •Toch nog onverwacht}} is overleden onze lieve oom JCo Oom JCo, we zullen je grapjes missen. Bep en.r/Idrie e /Uexander\ /htrid en Collin /{om lie en Saskia Met leedwezen namen wij kennis van het over lijden van onze oud-dirigent Jacobus Suurmond erelid van onze vereniging Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkin deren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Afamens het chr.gem. koor 'Capella X eerensis' te -Serooskerke, J. J. Jrancke. voorzitter M. C.. -?lbrahamse:Janse, secretaris Wij zijn getroffen door het overlijden van onze zeer gewaardeerde en geliefde Oud-Dirigent en erelid Jacobus Suurmond Meer dan 25 jaar heeft hij ons koor geleid en ge bracht naar de hoogste afdelingen in de zan gerswereld Oud-leden en bestuursleden, Chr. 7angver"Soli Des Gloria Oost-Souburg, 15 december 2002 Bedroefd en verslagen hebben wij vernomen dat na een kortstondige ziekte Clod heeft weg genomen onze zeer gewaardeerde orgelleraar Dhr.J. Suurmond Wij kennen hem als een zeer toegewijd orgel leraar, wiens lust en leven het was om de liefde lol het orgelspelen aan zijn medemens over te geven. We wensen mevrouw Suurmond, de kinderen en kleinkinderen de sterkte van dejieere toe in het gemis. dijn leerlingen en oud-leerlingen: Pjtdy en Gré Baas Pieter enjannila Beunder ■Kees, Gert en 'Bennie en Gré Beekman Gerrit, Margriet, -Tineke enJTenkJan Cazanl JoanJonnij, Baukje. Chris, Peter. Ben,Jonathan en Bram Geldof Johannes, Tea en J'ucas Juiten Gonnelies, Martjan,Jean-Paul en jfiels-Pieter Moens Bjchard Peene Ppnald, Cricta, Pjanne en Xgny van Sabben Carina en Simon de Waard Oost-Souburg, 1-3 december 2002 Goes: Bennau (Zw.): Heden overleed op de leeftijd van 94 jaar zacht en kalm onze lieve vader, schoonvader, opa en over grootvader PIETER JAN PLATTEEUW weduwnaar van Cornelia Wisse We zijn bedroefd, maar dankbaar dat hij zolang bij ons is gebleven Piet en Mies Peter en Jeanine Irene, Carmen, Alex Nieuwlande: Annette en Rein Wolphaartsdijk: Suus en Jan Rinus Rotterdam: Peter Oosthuizen: Kees en Marian Hoorn: Yvonne en Maurice Hoorn: Anneke en Eelco Goes, 14 december 2002 's-Heer Elsdorpweg 18, kamer 506 Correspondentieadres: Sluisplaat 24 4465 BB Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 18 december om 14.00 uur in de kerkzaal van Zorgcentrum 'Rand- hof, 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes, waarna aan sluitend om 15.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er vanaf 16.00 uur gelegenheid tot condoleren in 'Randhof Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren dat ze bij ons mocht zijn, geven wij u kennis dat moege streden is overleden onze zorgzame moeder en oma WILLEMINA SMALLEGANGE-KRAMER sedert 1973 weduwe van Adriaan Smallegange 15 augustus 1906 t 14 december 2002 Wij zijn dankbaar voor de liefdei>olle verzorging die zij vanaf 1997 mocht ontvangen in Zorgcentrum "Rustoord" te Colijnsplaat. Heusden: J. P. Smallegange L. Smallegange-Polder A. Smallegange Colijnsplaat Zorgcentrum "Cleijenborch". kamer 232 Correspondentieadres: Wijksestraat 29, 5256 BH Heusden Onze moeder en oma is opgebaard in haar kamer, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 19 december van 12.00 tot 12.30 uur. Een afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden om 13.15 uur in "Het Zaaltje", naast de Ned. Herv. Kerk, te Colijnsplaat. waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats te Kortgene. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Zaaltje". Geen bloemen. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. In memoriam 15 december 1997 - 15 december 2002 Zij die wij liefhebben en verloren, zijn niet meer waar zij waren, maar zijn altijd waar wij zijn!! PIET POPPE |oor Jolanda Jori Danny De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere van ons weggenomen onze zeer geliefde opa JACOB TRAMPER in de leeftijd van 97 jaar. Goes: Bram en Alijda Verwijs Goes: Coby en Ko Geluk llona en Kees Mariene André en Evelien Martin Daniël Annemarie Goes: Edwin en Diana 14 december 2002 'Ik heb geen zin om elke keer te vertellen dat er rets mis 'is met Steun de Nierstichting. Giro MftQO e? NIERSTICHTING ~J8i. Nuttig en nodig Bij meer dan 40.000 Nederlanders werken de nieren slecht en bij duizenden patiënten he lemaal niet. Zij moeten, om in leven te blijven, dialyseren: een intensieve en belastende be handeling. Elk jaar weer komen er ruim 1.400 dialysepatiënten bij die deze zware behande ling moeten ondergaan. Veel van deze patiën ten wachten op een niertransplantatie. Maar. de gemiddelde wachttijd voor een niertrans plantatie is op dit moment vier jaar. Hester Landa (23) kan erover meepraten. Vijf jaar geleden werd ze nierpatiënt. Drie keer per week sporten, uitgaan: het zit er allemaal niet meer in. Maar Hester bruist nog steeds van de energie en werkt vijftien uur per week als managementassis tente. "Ook bezoek ik middelbare scholen om voorlichting te geven over orgaandonatie. Hoewel ook ik op de wachtlijst sta, doe ik dit werk niet voor mezelf. We kunnen toch niet accepteren daler) jaarlijks honderden mensen onnodig overlijden'" Relativeren "Na vijf jaar ben ik inmiddels aardig gewend aan mijn ziekte. Als je je niet precies aan de regels houdt wordt je teruggefloten door je lichaam. Zo simpel is dat. Voordat ik deze ziekte had, sportte ik drie keer per week. Nu moet ik iedere week kiezen of ik wil sporten of liever naar een verjaardag ga of iets anders sociaals doe. Wel wil ik later heel graag kinderen. Maar daarvoor moetje getransplanteerd zijn." Steun de Nierstichting De Nierstichting zet zich in voor nierpatiënten. Zo werkt de Nierstichting aan uitbreiding van hef aan tal niertransplantaties en geeft uitleg over het belang van orgaandonatie. De Nierstichting finan ciert ook veel wetenschappelijk onderzoek ter ver betering van de behandeling en het voorkómen van nierziekten. Daarnaast geeft de Nierstichting individuele hulp aan nierpatiënten en steunt pro jecten die daaraan bijdragen. De Nierstichting kan haar werk doen dankzij dona teurs, collectanten en andere sympathi santen. Iedere bijdrage in de vorm van een financiële gift of activiteit voor de Nier- v stichting is daarom van harte welkom. «v Nierstichting Nederland f Gratis informatielijn nier- f yTA ziekten0800 - 388 00 00 www.nierstichting.nl NIERSTICHTING Giro 88.000, Bussum Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde GIRO 65 65 00. Vogelbescherming NEDERLAND Telefoon 030-693 77 77 www vogelbescherming nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 32