PZC M QJELTA W17 KrmnÏzorgTjJJjentadministratiE Bent u verpleegkundige en heeft u affiniteit met de kraamzorg? ADVANTA wvg-consulent m/v WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN OOSTBURG, SLUIS, BRESKENS, HULST, SAS VAN GENT, AXEL, PHILIPPINE zaterdag 14 december 2002 Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen; de gezamenlijke trans- murale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. Wij zoeken een medewerker werktuigbouwkunde die alle voorkomende onderhouds-, reparatie- en uitbreidingswerkzaamheden verricht aan de ketel en mechanische installaties. Daarnaast voer je o.a. projecten uit op het betreffende vakgebied, je draagt zorg voor het bijhouden van de administratie, je vervult storings-/bereikbaarheidsdiensten en bent dan verantwoordelijk voor het draaiend houden van alle voorzieningen. Tevens vervang en assisteer je zo nodig de collega's. Wie zoeken we? Wij zijn op zoek naar een flexibel ingestelde kandidaat met bij voorkeur een mts-opleiding en kennis van ketelinstallaties/ventilatiesystemen. Tevens dien je relevante cursussen gevolgd te hebben. Wanneer je werkervaring hebt strekt dat tot aanbeveling. Verder kun je in teamverband werken. Deze vacature is voor onbepaalde tijd, voor 36 uur per week, hetgeen neerkomt op een volledige werkweek. Je dient bereid te zijn om deel te nemen aan de bereikbaarheidsdienst. Wat we bieden? Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. De functie is ingedeeld in FWG schaal 40 en kent een maximumsalaris van 2.282,- bruto per maand op fulltime basis. Reageren? Interesse in deze baan bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 28 december 2002 naar de heer G.M. Boot, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen, of mail naar: secretariaatp&o@walcheren.ziekenhuis.nl. Meer weten? Neem contact op met de heer A. Eisma, hoofd technische dienst, telefoon (0118) 425 390. Een volledige functiebeschrijving is opvraagbaar. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING De Stichting Pro vinciale i Kraamzorg Entadministratie Zeeland verleent kraamzorg in de provincie Zeeland. De dien st Entadminis tra tie is verantwoordelijk voor het van het Rijksvaccinatie- orogramma. Wij zijn een irofessioneie ISO en HKZ gecertificeerde organisatie waarin jong gediplomeerden als medewerkers zich thuis telen Wij salariëren volgens de AO voor de Thuiszorg. Ievens bieden wij de mogelijkheid tot bijscholing. kunnen lid worden van onze personeels vereniging'De Bakermaatjes die jaarlijks diverse leuke activiteiten organiseert. Binnen ons team van vier kraamzorgverpleegkundigen zijn wij op zoek naar een enthousiaste collega! Wij vragen: 'm Dat u woont in de omgeving van de standplaats Goes. Een verpleegkundige HBO-V/MGZ of A bij voorkeur kraam- of kinderspecialisatie. H Een flexibele instelling en stressbestendigheid. Een cliëntgerichte instelling. Een goede mondelinge uitdrukkingsvaardigheid Organisatorische capaciteiten. Logistiek inzicht. In het bezit van een rijbewijs en de beschikking over een auto. Affiniteit met het opzetten van projecten. De werkzaamheden bestaan uit: Het (bege)leiden van werkbesprekingen met de kraamverzorgenden. Het volgens rooster draaien van telefonische weekenddiensten overdag (gemiddeld één keer per maand). 'Het begeleiden van kraamverzorgenden en stagiaires. Het doen van intakebezoeken aan toekomstige cliënten Wij bieden: Een arbeidsovereenkomst voor de duur van één jaar voor 80% tot 100% met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd Salariëring is conform de CAO voor de Thuiszorg, schaal 7, minimaal 1.676,13 en maximaal 2.357,97 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Invoering van salariëring op basis van FWG 3.0 is gaande Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een gedegen inwerkperiode en een collegiale werkomgeving. Uw Schriftelijke sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen sturen naar de Stichting Provinciale Kraamzorg Entadministratie Zeeland, t.a.v. mevrouw M. Haulez-van Immerseel, Postbus 53 4460 AB GOES. Of mailen aan m.haulez@spkez.nl. Gesprekken zullen worden gehouden op maandag 6 januari 2003 Indien u nog vragen heeft kunt u die telefonisch stellen aan mevrouw J. Muller-de Haan, manager kraamzorg of mevrouw M. Haulez-van Immerseel, personeelsconsulente, telefoonnummer 0113 -224000. VAM DE Rh AVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling productie, verwerking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voor de belangrijkste landbouwgetvassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde researchprogramma's. Het bedrijf heeft zift hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een moderne en dynamische onderneming, met 2.500 medewerkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord en Zuid-Amerika, Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 400 miljoen euro aan landbouwzaaizaden. www.advantaseeds.nl Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaden. Op onze financiële afdeling ontstaat binnenkort een vacature voor boekhoudkundig medewerker m/v Uw functie Wij bieden u een buitengewoon afwisselende en uitdagende baan op een moderne boekhoudafdeling van een internationaal opererend bedrijf. U bent in teamverband betrokken bij het verzorgen van werkzaamheden in de grootboekadministratie. U verzorgt kas- en bankboekingen, memoriaal, u maakt aansluitingen en u levert een bijdrage aan de maandelijkse rapportages. Hierbij werkt u met een boeklioudpakket (F1S2000) op de AS400-computer en met diverse PC-programma's. Uw profiel Wij vragen een afgeronde opleiding MBO--administratie, of vergelijkbaar niveau. U dient te beschikken over een grote mate van flexibiliteit en- stressbestendigheid en u moet goed in een team kunnen werken. Een actieve beheersing van de Engelse taal is noodzakelijk. U dient te beschikken over goede kennis van Excel. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, postbus 1, 4420 AA Kapelle, tel. 0113 - 34 79 11. Mailen kan ook: personeel@nl.advantaseeds.com Informatie Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij mevrouw C. Goedemondt, hoofd afdeling Boekhouding, tel. 0113 - 34 79 11 Brugge Frankrijk 26 90 De gemeente Sluis (circa 24.500 inwoners en ruim 30.000 ha groot) ligt in West Zeeuwsch-Vlaanderen en is per 1 januari 2003 ontstaan uit een fusie van de gemeenten Sluis- Aardenburg en Oostburg. De gemeente heeft een gezond woon-, werk- en leefklimaat en biedt met badplaatsen als Cadzand en Breskens, historische vestingstadjes als Sluis en Aardenburg en het internationaal bekende natuurgebied 't Zwin veel recreatieve mogelijkheden. Grenzend aan België ligt Brugge op een steenworp afstand. In ongeveer een uur rijden bereikt u Antwerpen, Brussel, Lille en Calais. I Na de realisatie van de Westerschelde-tunnel (medio 2003) geldt ditzelfde ook voor de Randstad. West Zeeuwsclj-Vlaanderen zit midden in een interessante ontwikkelingsfase. De regio en de gemeente zijn bezig zich met veel elan te herpositioneren binnen West-Europa. De plan nen voor de herstructurering van het gebied zijn in een verge vorderd stadium en innovatieve uitvoeringsprojecten liggen gereed. De ontwikkelingsplannen voor de vissersplaats Breskens, die een stijgende reputatie geniet als internationaal watersportcentrum, en de familiebadplaats Cadzand zijn gepre senteerd. De visie Sluis aan Zee en de door het ministerie van VROM hoog gewaardeerde project Integraal Kustzonebeheer West Zeeuwsch-Vlaanderen nemen steeds vastere vormen aan. Bij de kern Oostburg worden landschapstuinen aangelegd en staat een bijzonder woningbouwproject (Waterburg) in de start blokken. Regiobreed zijn bedrijventerreinen voor schone industrie volop in ontwikkeling. De gemeentelijke organisatie (circa 240 mensen) zoekt nieuwe medewerkers die mee gestalte kunnen geven aan het nieuwe elan dat het bestuur nastreeft. Vacant is de functie van voor gemiddeld 36 uur per week (vacaturenummer 02/10) bij de sectie Sociale Zaken De afdeling Sociale Zaken is onderdeel van de sector Burgers. Binnen deze afdeling wordt uitvoering gegeven aan de regelge ving op het terrein van de sociale zekerheid (Abw c.a., WVG, gesubsidieerde arbeid). Het cliëntenbestand in het kader van de WVG bedraagt circa 1300; er zijn drie fulltime functies van WVG-consulent. Uw taken: U voert intakegesprekken; bemiddelt bij aanvragen voor andere voorzieningen/door andere instanties verstrekte voorzieningen. U behandelt aanvragen, beoordeelt de noodzaak van extern advies over de indicatie/selectie/offerte en stelt de advies aanvraag op. U indiceert zelfstandig woningaanpassingen etc. U verricht heronderzoeken; u vertegenwoordigt de gemeente in overlegsituaties. Wij stellen de volgende eisen aan deze nieuwe functionaris: -hbo, bijv. mwd, v, ergotherapie en aanvullende kennis van de sociale verzekeringswetten; - ruime ervaring als WVG-consulent; - uitstekende communicatieve en contactuele vaardigheden; - cliëntgerichte opstelling, zakelijk met sociaal gevoel; - behulpzaam, invoelend vermogen, servicegericht; - inzicht in gehandicaptenproblematiek. a Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris bij gemiddeld 36 uur per week maximaal 2.747,-- (gem. schaal 8). Inlichtingen en sollicitatieadres: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het beoogd afdelingshoofd R.M.J. Hubregtse, tel. (0117) 47 55 45. Sollicitaties kunnen vóór dinsdag 24 december 2002, onder vermelding van het vacaturenummer, worden gezonden aan Burgemeester en wethouders van Oostburg, Postbus 27, 4500 AA Oostburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE SLUIS Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. DELTA N.V. is een zogenaamd multi-utility bedrijf. Dat betekent dat wij een totaalpakket aan producten en diensten bieden voor gas, elektriciteit, water, radio tv, Internet via de kabel en milieu. Ook de productie van water en elektriciteit behoort tot onze activiteiten. Ruim 1.500 medewerkers zijn bij ons actief om deze dienst verlening, met name in Zuidwest Nederland, te verzorgen. Wij zijn een zeer actieve speler in de liberaliserende energie markt, waarin wij ons hebben ontwikkeld tot een succesvolle en markt gerichte partij. DELTA is een gezond en sterk expanderend bedrijf en biedt buitengewoon interessante functies, waarbij verantwoordelijkheid, ruimte voor eigen initiatief en vrijheid om DELTA\ te ondernemen centraal staan. Illi Voor de afdeling Marketing van de divisie Comfort zoeken we voor een aantal projecten kandidaten voor de functie van Markt- en concurrentieanalist Het gaat hier om een periode van circa acht maanden voor 32 tot 40 uur per week. In deze functie draait het primair om het verzamelen van marktinformatie voor huidige en toekomstige concurrenten, ontwikkeling van producten op de energiemarkt en ontwikkelingen op die markt in het algemeen. Doel hiervan is om kansen, bedreigingen en relatieve sterktes en zwaktes van DELTA te inventariseren. In deze functie is met name het verzamelen van informatie via marktonderzoek van belang. Kerntaken: het (laten) uitvoeren van marktonderzoek i.c briefen en begeleiden van bureaus die het onderzoek voor DELTA uitvoeren: het overdragen van marktonderzoekkennis aan collega's binnen het team; het bijhouden van relevante vakliteratuur; en het verzamelen en raadplegen van andere schriftelijke en digitale bronnen. Profiel: Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij dat je beschikt over: een afgeronde Hbo-opleiding dan wel werk- en denkniveau, commerciële richting, bij voorkeur aangevuld met nima-B; ten minste enkele jaren aantoonbare ervaring met het zelfstandig uitvoeren van marktonderzoek in een commerciële omgeving, bij voorkeur bij een markt onderzoekbureau; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (SPSS, Acces en Excel); creativiteit en analytisch vermogen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA N.V. betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven; een participatieregeling en bedrijfsspaarregelingen; een pensioen- en ziektekostenregeling; mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen; volop ruimte voor eigen inbreng en initiatief in een informele organisatie met korte lijnen. Informatie: Voor informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Wim van Liere, Manager Marktmanagement, telefoon (0118) 88 28 74. Interesse? Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, voorzien van een CV, voor 21 december 2002 richten aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Postbus 5048 4330 KA Middelburg t€ Internet: http://www.delta.nl e-mail: vacatures@delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45