ZIERIKZEE PZC Cool Cat® en Wonder Woman W9 WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN Hostellerie Schuddebeurs MEDEWERKER BEDIENING (M/V) conciërge (m/v) Y, Laat ze niet vallen Openbaar basisonderwijs Nobego NOORD-BEVELAND GOES DIRECTEUR (m/v) srudiokim fulltime hairstylist(e) Auris www.pzc.nl/dating Borsele medewerker grond en economie mlv zaterdag 14 december 2002 De Cool Cat Fashion-formules en onze 1.400 medewerkers vind je in 140 winkels in Nederland en België. Samen maken we een succes van merken als Cool Cat, Wonder Woman en Cool Cat junior. Werken bij Cool Cat is kiezen voor een uitdaging, een informele werksfeer en voor fun! Voor onze Cool Cat winkel in Vlissingen zijn we op zoek naar een: FILIAALMANAGER Als manager ben je verantwoordelijk voor het coördineren van alle werkzaamheden en het leiden van het filiaal, met als uitdaging een zo hoog mogelijke omzet te behalen. Om in aanmerking te komen voor deze management functie ben jij minimaal een jaar werkzaam als filiaalmanager in de retail. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie dan moet je nog weten dat we van onze collega's initiatieven en commercieel inzicht vragen. Wij bieden ontwikkelingsmogelijkheden en fun. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals reiskostenvergoeding, kortingsregelingen, spaar loon, bonusregelingen en personeelskorting. Wil je de uitdaging aan, schrijf of mail dan je C.V. met motivatie naar: Cool Cat Fashion B V.t.a.v. afdeling Recruitment, Hoofdveste 1Q, 3992 OG Houten. Nederland. jobs@coalcafc.nl Of kijk op www.coolcat.nl Het bezorgen van ons dagblad Is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. (www.schuddebeurs.nl) gelegen in de fraaie bossen van Schuddebeurs (3 km vanaf Zierikzee), is een nationaal en internationaal gerenommeerd Hotel Restaurant met een voortreffelijke keuken en 22 on langs gerenoveerde en bijzonder decoratief ingerichte ka mers, voorzien van alle comfort. Verder beschikt het bedrijf over een knusse bar, een in English Library stijl ingerichte lounge en ruimtes voor meetings en grotere diners. De Hos tellerie richt zich naast de toeristische gast ook op Confe rentie Arrangementen. Voor een uitgebreide indruk verwij zen wij naar onze website www.schuddebeurs.nl Voor deze Parel van Zeeland zoeken wij een (fulltime of parttime) Bij voorkeur in het bezit van een afgeronde MHS/SVH-op- leiding of ruime ervaring in gekwalificeerde bedrijven. Wij bieden een vaste, leuke job in een prettige werkomgeving met leuke collega's en een prima salaris. Bent u degene die kwaliteit en service hoog in het vaandel heeft staan en lijkt het u wat om op professioneel niveau het de gasten naar de zin te maken, stuur of mail je CV en moti vatie naar: Hostellerie Schuddebeurs t.a.v. de heer L. Ezinga Donkereweg 35 4317 NL Schuddebeurs Tel. 0111-415651 enE-mail adres: hostellerieschuddebeurs.nl (www.schuddebeurs.nl) NEDERLANDS INSTITUUT VOOR ECOLOGIE Het Nederlands Instituut voor Ecologie (NIOO-KNAW) is een onderzoeksinstituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen met als opdracht het verrichten van fundamenteel en strategisch ecologisch onderzoek aan individuele organismen, populaties, ecologische gemeen schappen en ecosystemen. Dit onderzoek vindt plaats in drie centra: het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie (CEME) te Yerseke, het Centrum voor Limnologie (CL) te Nieuwersluis en het Centrum voor Terrestrische Ecologie (CTE) te Heteren. In het onderzoek spelen internationale samenwerking en stages door binnen- en buitenlandse studenten een belangrijke rol. Het onderzoek wordt uitgevoerd door een gedreven en creatieve groep onderzoekers, die daarvoor gebruik maken van uitgebreide en gespecialiseerde onderzoeksfaciliteiten Bij de algemene ondersteunende dienst van het NIOO-CEME bestaat een vacature voor een vacaturenummer CEME-AD-02046 Functie-informatie: Als conciërge bent u verant woordelijk voor het klein technisch onderhoud aan de gebouwen, de zorg voor de instituutsauto's en incidenteel het verrichten van chauffeurs diensten. U bent tevens verantwoordelijk voor het onderhoud van de terreinen en de tuinen, en heeft mede een taak bij het schoonhouden van een gedeelte van de instituutsgebouwen. Incidenteel zult u worden ingeschakeld voor het verrichten van receptiewerkzaamheden. Verder zult u worden belast met de coördinatie van de interne bedrijfshulpverleningsploeg en taken uitvoeren binnen het Milieuzorgsysteem. Functie-eisen: U heeft een algemeen technische opleiding afgerond en beschikt over de nodige ervaring en het nodige inzicht. U heeft interesse voor bedrijfshulpverlening en algemene veiligheid. U bent in staat zelfstandig te werken, heeft een dienstverlenende instelling en kunt representatief optreden. Daarnaast heeft u kennis van de Engelse taal. Aanstelling: Het betreft een tijdelijke aanstel ling voor twee jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het betreft een volledige functie. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 1.988,- bruto per maand (schaal 4 CAO-OI), exclusief 8% vakantietoeslag. Binnen de CAO is een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden gedefinieerd. ADV, extra ADV, kinderopvang, een pensioen regeling en arbeidsvoorwaarden op maat maken hiervan deel uit. Voor zeer geschikte kandidaten behoort een toelage boven het salaris tot de mogelijkheden. Standplaats: Yerseke. Nadere informatie over de functie wordt verstrekt door de heer L.J. Goud, managementassistent, telefoon (0113) 57 74 37. Meer informatie over het NIOO kunt u vinden op internet: www.nioo.knaw.nl. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u - binnen twee weken na plaatsing van deze advertentie en onder vermelding van het vacaturenummer - richten aan het Nederlands Instituut voor Ecologie, t.a.v. de heer L.J. Goud, managementassistent van het Centrum voor Estuariene en Mariene Ecologie, Postbus 140, 4400 AC Yerseke. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het NIOO is een instituut van de Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen LJ In ons land wordt I op de 150 mensen getroffen door epilepsie. Wij staan voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting via een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactivitciten, individuele hulp en epilepsieprojecten in ontwikkelingslanden. Word i Er Is nog zoveel te doen. Giro 222111 r Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 170,3990 GB Houten www.epilepsie.nl De Kattenschulp is gevestigd aan de Van Heenylietstraal 12 in Kaltendijke. Per 1 oktober 2002 had de school 48 leerlingen. Aan de school zijn 7 personeelsleden verbonden (4,8 formatieplaatsen). De huidige directeur maakt per 1 september 2003 gebruik van de F PU-regeling. De Kattenschulp is één van de acht openbare basisscholen in de gemeente Goes. Met het openbaar basisonderwijs in de gemeente Noord- Beveland (4 scholen) wordt nauw samengewerkt. Er wordt naar gestreefd om in 2003 tot één bevoegd gezag te komen. i Sollicitatiegesprekken zijn gepland voor week 6/2003. Een i assessment maakt deel uit van de procedure. Voor deze vacature geldt, dat bij gelijke geschiktheid van i kandidaten aan vrou- i wen, minder- arbeidsgeschikter en leden van i etnische J minderheden de voorkeur wordt gege- Voor de openbare basisschool DE KATTENSCHULP zijn wij op zoek naar een Inhoud van de functie: Het gaat om een fulltime functie. De directeur is onder verantwoordelijkheid van het managementteam belast met: Het geven van de dagelijkse leiding aan de school. Het mede zorgdragen voor en uitvoeren van het onderwijskundig, school organisatorisch en huishoudelijk beleid van de school en het bevorderen van de kwaliteit van het onderwijs. Het mede voorbereiden en uitvoeren van het personeels- en financiële be leid. Het onderhouden van interne en externe contacten. Lesgevende taken gedurende een aantal dagen per week. Wij vragen van de nieuwe directeur dat zij/hij: De visie en het concept van het openbaar onderwijs wil en kan uitdragen. Beschikt over aantoonbare leidinggevende capaciteiten en inspirerend is naar het team. Beschikt over kwaliteiten om veranderings- en vernieuwingsprocessen te leiden. Bekend is met bedrijfsvoering in het onderwijs, prioriteiten kan stellen en besluitvaardig is. Ruime schept voor overleg en vervolgens de medewerkers aanspreekt op de gemaakte afspraken. Communicatief vaardig is, goed kan luisteren en constructief kan samen werken met schoolteam, ouders, bestuur en managementteam. Schooloverstijgend kan denken. Wij bieden u: Aanstelling met een salaris van maximaal schaal DA. Een grote mate van verantwoordelijkheid voor de eigen school. Ondersteuning door het managementteam. Samenwerking in het directie-overleg en de mogelijkheid tot uitbouwen van eigen vaardigheden. Mogelijkheden tot verdere professionalisering, zowel op management- als onderwijskundig terrein. Een team dat de uitdaging aan wil om vernieuwingen in de school vorm te geven. Een kleine school met betrokken ouders. Procedure: Voor inlichtingen over deze vacature kunt u contact opnemen met het ma- nagementeam (tel.: 0113-219228/218980/228525). Belangstellenden worden uitgenodigd om voor 5 januari 2003 een sollicita tiebrief te zenden aan: Openbaar basisonderwijs Nobego, Postbus 398,4460 AT Goes. U kunt uw sollicitatie ook e-mailen aan: info@nobego.nl "Je kind zal het maar hebben!" Een hersenaandoenlng bij kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstichting Nederland investeren in snellere diagnostiek en betere behandeling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. We doen dat door het financieren van wetenschappelijk onderzoek en KBF: het geven van voorlichting. Geef daarom gul, Hersenstichting Nederland i11 CO's-Gravenhage 070 360.48.16 - mvw.horwfisllchwig n! Giro 860 Ben jij op zoek naar een leuke baan in het kappersvak? heeft per 1 maart a.s. plaats voor een om ons enthousiaste team te komen versterken. Ben jij gemotiveerd en sta je open voor nieuwe ideeën? Reageer dan voor 1 januari a.s. en stuur een sollicitatiebrief met c.v. naar: Studio Kim, t.a.v. Karola de Vlieger, Dam 27, 4331 GE Middelburg, Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Audioiogische Centra Midden- Zuidwest Nederland (MZW) De Audioiogische Centra MZW, met vestigingen te Rotterdam, Bergen op Zoom, Goes en Utrecht, maken deel uit van de Koninklijke Auris Groep. Deze Audioiogische Centra verrichten, behalve in de centra zelf, ook onderzoek binnen en ten behoeve van scholen van de Konin klijke Auris Groep, instellingen voor verstandelijk gehandicapten, verpleeghuizen, zorginstel lingen en bij mensen thuis. Het AC Rotterdam werkt samen met de afdeling KNO van het Erasmus MC in het Cochleair Implantatieteam Rotterdam. Wegens uitbreiding van activiteiten is er bij het Audiologisch Centrum Rotterdam een vacature voor: Audiologie-assistent (v/m) o.e-i.ofte Wat gaat u doen? u verricht audiometrisch onderzoek op het Audiologisch Centrum en bij de cliënten thuis, in zorginstellingen of instellingen voor verstandelijk gehandicapten en bij leerlingen van scholen voor doven en slechthorenden u geeft advies over hoortoestelaanpassingen en andere hulpapparatuur en controleert deze u onderhoudt contacten met audiciens en zorginstellingen Wat vragen wij van u? u bent in het bezit van het diploma audiologie-assistent of het diploma logopedie met specialisatie gehoor, of het audiciensdiploma u heeft belangstelling voor en ervaring met hoortoestelaanpassingen u bent in staat in hoge mate zelfstandig te werken u bent in het bezit van een rijbewijs Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met uitgebreid CV aan de directeur van het Audiologisch Centrum, Ammanplein 8, 3031 BA Rotterdam. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de audiologen drs. H. van Bruggen en ir. T. Prinzen of met de audiologie-assistenten M. van Velzen en S. Reens, tel. (010) 413 22 80, De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, begeleiding en (audioiogische) zorg aan kinde ren, jongeren en volwassenen met auditieve en/of communicatieve problemen om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. De Koninklijke Auris Groep is ontstaan uit een fusie tussen de Koninklijke Ammanstichting, ACC Midden-Nederland en De Kring. Meer informatie over de Koninklijke Auris Groep is te vinden op www.auris.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GEZOCHT: MATROOS Per 1 januari 2003 zoeken wij voor viskotter 'VALERIE' DK 588826D een matroos. Het schip vaart vanuit Boulogne-sur-Mer en Vliss ingen met Nederlandse bemanning. Het schip beschikt oveh ongelimiteerd quota en zeedagen. Goede arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen: de heer R. Verkamman tel. 0118-603468 06-21594810 e-mail: hfc@zeelandnet.nl JACZON BV Borsele zien? Bezoek onze website www.borsele.nl Borsele is: 22.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte 15 dorpen Overwegend agrarisch, fruitteelt Waardevolle cultuurlandschappen, maar ook: zeehaven-, industrie- en energiegemeente gemeente - De gemeente Borsele bestaat uit de sectoren Middelen, Ruimtelijke Ontwikkeling en Maatschappelijke Ontwikkeling. Er werken in totaal 180 medewerkers samen aan een goed product In de ambtelijke organisatie staan klantgerichtheid, kwaliteit en resultaatge richtheid centraal. Verantwoordelijkheden zijn zo laag mogelijk in de organisatie neergelegd. Borsele vraagt een: bij de afdeling Grond en Economie voor 36 uur per week Functie-informatie: je bent verantwoordelijk voor het in gebruik geven, verhuren en verpachten van gronden, volkstuinen, groenstroken en andere eigendommen; je beheert de administratie van de eigendommen en houdt het geautomatiseerde vastgoedbestand bij; je zoekt en verstrekt kadastrale informatie aan collega's, overheidsinstanties en particulieren; je bent verantwoordelijk voor de nationale hypotheekgarantie-regeling; je verricht overige werkzaamheden, in de vorm van ondersteuning aan andere collega's op de afdeling. Functie-eisen: We verwachten van je dat je minimaal in het bezit bent van een middelbaar juridisch diploma en dat je bij voorkeur studeert voor de opleiding bestuurs ambtenaar. Enige jaren (gerichte) werkervaring en goede schriftelijke/mondelinge uitdrukkingsvaardigheden zijn nodig voor deze functie. Het is ook belangrijk dat je eigen initiatieven neemt. Tenslotte is het voor de uitoefening van de functie handig als je in het bezit bent van een rijbewijs en een auto. Borsele biedt: Afhankelijk van leeftijd en ervaring is maximaal schaal 7 2424,00) bereikbaar. De functie zal opnieuw worden beschreven en gewaardeerd. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Bas van den Dries, afdelingshoofd Grond en Economie, telefoonnummer (0113) 238362. Sollicitaties: Je kunt je sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Zet in de linkerbovenhoek van de envelop 'P&O'.Je kunt ook e-mailen naar p&o@borsele.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertenue wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 37