Logistiek centrum in Sluis PZC Beetje verliefd op De Linde P! Pension aan Sluisse Ridderstraat mag activiteiten voortzetten Axel houdt kerstmarkt in sfeer van Dickens GS vinden dat Wille niet moet afgeven op Duurzaam Veilig b Aardenburg kikkert verdienstelijk viertal Einde blokkades centrum Cd-presentatie bluesband in Porgy Bess agenda weekenddiensten Kerstviering Zonnebloem Kerstdienst van Leger des Heils vrijdag 13 december 2002 door René van Stee SLUIS - De eerste paal voor het distributiecentrum aan de Smout weg, net buiten Sluis, is de grond ingegaan. Het centrum verrijst achter de gemeente werkplaats en biedt lokale on dernemers de mogelijkheid hun waren op te slaan in afwachting van transport naar hun winkel- of zakenpand. Het laden en lossen in de win kelstraten in Sluis zorgt al jaren voor overlast. Vrachtwagens en bestelbussen blokkeren regel matig de doorgang of komen op momenten dat het druk is in het stadscentrum. Als de plaatselij ke ondernemers aan het distri butiecentrum meedoen behoort TERNEUZEN - De Belgische rhythm bluesband 5AM pre senteert zondag 22 december zijn nieuwe cd Strong Vibes in de Terneuzense jazzclub Porgy Bess. De Vlamingen spelen voorna melijk eigen nummers, maar ook werk van BB King, The Pa ladins en Little Charlie&The Nightcats. 5 AM bestaat uit zan ger-gitarist Robert de Mildt, pianist Sam Baro, bassist An- toine van Muylem en drummer Johan Blanckaert. Het kwartet wordt aangevuld met saxofo nist Xavier Saget. Het concert begint om 15.00 uur. die overlast over enige tijd tot het verleden. Het zogenoemde Districenter zal uit twintig stalen units be staan, variërend in grootte van 73 tot 356 vierkante meter. Om het centrum te kunnen bereiken zijn naast het gebouw van ge meentewerken een speciale dam en toegangsweg aangelegd. De werken worden uitgevoerd door Wervenhove BV uit Seroosker- ke. Adjunct-directeur W. den Herder van het bedrijf meldde in juli dat vier units waren ver kocht en er op twee eenheden opties liepen. ,,Tot dusver is de belangstelling niet toegenomen. Niet verwon derlijk, omdat het project al re gelmatig is aangekondigd en er uiteindelijk niets van terecht kwamVeel potentiële gegadig den hebben nu een houding van 'eerst zien en dan geloven.", al dus Den Herder. Nu de bouw daadwerkelijk is begonnen, verwacht hij spoedig een grote re toeloop. Van de gemeente wordt verwacht dat zij onderne mers stimuleert hun op- en overslag naar het Districenter te verplaatsen. Onbevoegden De bouw wordt uitgevoerd in twee fasen. De oplevering van de eerste fase staat gepland voor maart/april 2003. Aansluitend wordt fase twee uitgevoerd. Het terrein van het Districenter wordt gemeenschappelijk ei gendom van de kopers. Dit maakt het mogelijk onbevoeg den te weren en passende veilig heidsmaatregelen te treffen. De verkoop en verhuur van de units is in handen gegeven van Assu rantiën Versluijs Vastgoed uit Oostburg. door René van Stee SLUIS - Ondanks een lijst met 37 agendapunten werd de aller laatste raadsvergadering van de gemeente Sluis-Aardenburg gisteravond onder leiding van burgemeester B. Straatsma in sneltreinvaart afgewerkt. Al leen over het volgen van een vrijstellingsprocedure om de exploitatie van een pension op het adres Ridderstraat 88 toe te staan was nog enige discussie. De exploitanten krijgen hier voor toestemming zodra de brandveiligheidsvoorzieningen in het pand worden goedge keurd. T. Tas (VVD-Gemeente- belangen) en L. Kamphuis (CDA) wilden weten aan welke criteria moet worden voldaan om een dergelijk toestemming te krijgen. „Brutalen hebben zo de halve wereld. Begin aan iets illegaals en uiteindelijk wordt zo'n activiteit toegestaan, zo lijkt het", aldus Kamphuis. Burgemeester Straatsma zei hierop dat dit besluit past in het beleid om de activiteiten van al le illegale pensions in de ge meente te beëindigen. „Daarna wordt bekeken waar dit wel kan, eventueel door het volgen van een vrijstellingsprocedure. Op Ridderstraat 88 blijkt dit het door Edy de Witte AXEL - Het was geen geijkte kerstmarkt met alleen maar veel kraampjes, maar een Christmas fair in de stijl van de verhalen van Charles Dickens. De ondernemersvereniging in Axel koppelde dat gisteravond aan diverse activiteiten, alles onder de slogan 'the most won- derfull X-mas eve'. Charles Dickens, de Engelse ro manschrijver uit het begin van de negentiende eeuw, gaf vooral door zijn warm en teder realis me, zijn grote vertrouwdheid met het bestaan van de zwakken en misdeelden en zijn menslie vendheid vol mededogen, maar ook door zijn humor, de nodige kleur en schilderachtigheid aan doorGermen Modde AARDENBURG - Twaalf december, ofte wel de 'twaalfde van de twaalfde' staat in Aardenburg in het teken van de uitreiking van de kikkerordes. Op die dag worden per sonen die zich op een bijzondere manier hebben ingezet voor de Aardenburgse ge meenschap op een ludieke manier in het zonnetje gezet. Gisteren gebeurde dat voor de dertigste keer. Na dertig jaar begint de spoeling in Aarden burg echter dun te worden. Zo kon het ge beuren dat er dit jaar geen enkele Aarden burger 'gekikkerd' werd. De vier nieuwe kikkerordes gingen naar personen uit Bres kens, Middelburg, Sluis en Londen. Ze heb ben echter allen een sterke band met Aar denburg. Een van de uitverkorenen was filmregisseur Ate de Jong, geboren Aardenburger, maar thans woonachtig in Londen, aan de beurt. Hij was in 197 6als 23-jarige, de jongste Ne derlander ooit die een film regisseerde. Inmiddels heeft hij diverse bekende films achter zijn naam staan, zoals Een Vlucht Regenwulpen, Brandende Liefde en High way to Hell. Bovendien was hij als producer betrokken bij de film Discovery of Heaven. Vanwege een familiereünie was hij toevallig in Aardenburg en kon daardoor zijn kikker orde persoonlijk in ontvangst nemen. Ook Wilma Valk uit Breskens kreeg de orde omgehangen. Zij is sinds 1988 secretaris van de Stichting Promotie Aardenburg en organiseert voor die stichting diverse activiteiten zoals de fotowedstrijd, de Aar denburgse wandeldag en de hobby- en crea- tiefmarkt. Daarnaast geeft zij als gids rond leidingen door Aardenburg en brengt de kikkerstad regelmatig in het nieuws als correspondent van de PZC en de Sincfalbo- de. „Zij heeft echter te kennen gegeven met haar werk voor de Stichting Promotie Aar denburg te stoppen, als dank voor haar be wezen diensten ontvangt ze de kikkerorde", lichtte voorzitter les van Haneghem van de Taakgroep Evenementen van Onderne mend Aardenburg de onderscheiding toe. Na Valk was het de beurt aan Bert van Leer dam, bekend van Omroep Zeeland, om zijn kikkerorde in ontvangst te nemen. „In zijn geval", antwoordde Straatsma. Dezelfde exploitanten moeten hun pensionactiviteiten op het adres Ridderstraat 55 overigens staken, omdat die situatie als ongewenst wordt beschouwd. Op initiatief van het CDA en WD-Gemeentebelangen kwam ook het voorstel om de stadsraden van Aardenburg en Sluis, waarvan de laatste in oprichting, ieder eenmalig een financiële bijdrage van vijfhon derd euro toe te kennen als tege moetkoming in de oprichtings kosten. Beide overlegorganen zouden in een precaire financië le situatie terechtkomen, met als gevaar dat de betrokkenen het bijltje er bij neergooien. Wethouder J. Boogaard (PvdA) van financiën voelde hier wei nig voor, omdat in Aardenburg reeds subsidie was verstrekt en Sluis die nog krijgt. Hij achtte het verstandiger in de nieuwe gemeente een voorstel te formu leren dat betrekking heeft op al le dorps- en stadsraden (in op richting). Uiteindelijk werd op voorstel van burgemeester Straatsma besloten een eenma lige bijdrage aan de stadsraden van Sluis en Aardenburg te ver strekken als ze aantoonbaar ex tra kosten hebben gemaakt -of moeten maken- die met de op richting zijn gemoeid. zijn verhalen. „En dat is juist de insteek waarmee wij het hier vanavond helemaal over een an dere boeg gooien", zegt Robert de Jong van het kerstmarktco mité. Het publiek wist deze roman tische sprookjesachtige kerst sfeer te waarderen. De organi satie had alles uit de kast gehaald om met de juiste decor stukken en kleding een echt Charles Dickens-festijn te cre- eëren. In de Zeestraat ('Dickens Lane') bemanden handelaren in authentieke kledij zo'n twintig kraampjes. Naast kopen ging het hier vooral ook om te kijken. Zo was er ambachtelijk werk van een siersmid en een tuin meubelmaker die met boom stammen en een kettingzaag zijn vakkennis toonde. Ingelijste portetten vormen een kenmerkend nieuw element in de inrichting van De Linde; iets wat de nieuwe eigenaren Karin Ha melink en Willem Lion hebben geïntroduceerd. foto Camile Schelstraete door Frank van Cooten KLOOSTERZANDE - Karin Hamelink en Willem Lion zijn altijd al een beetje verliefd ge weest op het befaamde hotel De Linde in Kloosterzande. Toen ze in juni de mogelijkheid kregen het hotel en de Vlaamse speelhal De Pierbol te kopen, hoefden ze daar niet lang over na te denken. „Het is vooral de uitstraling en de vele mogelijkheden die we met het pand hebben", zegt Lion. Het horecapaar heeft acht jaar lang aan de toog gestaan van café Zicht ter Schelde in Paal. „Een leuke tijd Ons publiek was een mengeling van de plaatselijke bevolking en toe risten die bijvoorbeeld na een fietstocht even iets bij ons kwamen drinken. Maar om meer mogelijkheden te heb ben, besloten we De Linde te kopen", zegt Karin Hamelink. Het horecapaar is momenteel druk bezig met een groot scheepse verbouwing. Het pand krijgt de uitstraling van de jaren dertig van de vorige eeuw. „We willen dat authen tieke sfeertje uit die tijd terug hebben." Portretten Vooral in het café is deze sfeer al te proeven. Veel donker hout. Op de vloer en aan de wanden. De ramen uit de jaren 70 zijn vervangen. Wat vooral opvalt, zijn de ingelijste oude portretten uit lang vervlogen tijden. Dat is een hobby van Hamelink en Lion. Ze stropen antiekmarkten en beurzen af. Wie de mensen zijn, is niet be kend. Op twee na dan. Een portret van koningin Astrid van België en een portret van de oma van Karin Hamelink. Bij de verbouwing komen tal van authentieke elementen boven. Zoals bijvoorbeeld bij de verplaatsing van de bar. Toen de vloer werd uitgekapt, stuitte Willem Lion op de ori ginele tegeltjes. Die zijn in ere hersteld. Daarnaast kwam hij de winterprogrammering 1971-1972 van de Krokodilbar tegen. Een keur aan artiesten trad dat jaar in Kloosterzande op waaronder Paul van Vliet, Sandra en Andres, Snip en Snap, Martine Bijl en de Zan geres zonder Naam. Dat is allemaal verleden tijd. De Krokodilbar wordt mo menteel veranderd in een feestzaal. Ook De Pierbol is wat aangepast. De vloer van het restaurant is net in de beits gezet. Ook de eetzaal krijgt het sfeertje van de jaren 30. Dat geldt ook voor de vergaderruimte op de eerste verdieping en de acht hotelka mers. Met een kraan is onlangs een loodzware vergadertafel in de ruimte getakeld. Dat er door de gemeenteraad in De Linde nog wordt 'naver- gaderd'.zoalsdatindetijd van de in 1998 overleden Toine Raes gebeurde, valt te betwij felen. Het bestuurlijk hart ze telt immers vanaf 1 januari in Hulst. De 'nieuwe' Linde krijgt in de ogen van Karin Hamelink en Willem Lion naast de gasten en bedrijven van buitenaf ook vooral een sociale functie. Niet alleen voor trouwfeesten en andere feesten en partijen. „Maar ook bijvoorbeeld voor de alleenstaande man die even bij ons een krantje komt le zen." Op de koffie De nieuwe eigenaren ver wachten daarom geen nadeli ge gevolgen van het wegvallen van het veer Perkpolder-Krui- ningen. „Uiteraard is niemand in het dorp blij met het ver dwijnen van de veerboot, maar ik geloof niet dat wij daar last van krijgen. We gaan ook nooit in Kruiningen op de koffie." Of kroonprins Willem-Alex- ander weer met enige regel maat langs gaat komen, is voor Karin Hamelink en Willem Lion nog een groot vraagte ken Hij was vroeger een 'vaste gast' in De Linde. „Willem- Alexander is uiteraard van harte welkom." bi Op de voorgrond de kersverse kikkers: Ate de Jong, Wilma Valk, Cees Blaeke en Bert van Leerdam (vrnl), omringd door oud-gedecoreerden. foto Peter Nicolai radioprogramma 'Een uurtje Bert' zet hij Aardenburg regelmatig in de schijnwerpers en zorgt daarmee vooreen beetje promotie", luidde de motivatie. Tevens was er een orde weggelegd voor Cees Blaeke, stadsomroeper van Sluis. Hij werd gedecoreerd omdat ze in Aardenburg altijd een beroep op hem kunnen doen om bij di verse activiteiten van de partij te zijn. Gifgroen Het uitreiken van de kikkerorde geschiedt met enkele rituelen. Zo worden de gasten bij binnenkomst getrakteerd op een mysterieus gifgroen kikkerdrankje en wordt het kik kerlied uit volle borst gezongen. De gedeco reerden dienen na het ontvangen van hun orde de 'moederkikker' te kussen. „On danks deze ludieke rituelen is de kikkerorde geen carnavaleske onderscheiding, maar een serieuze aangelegenheid", aldus Van Haneghem. Vanwege het lustrum vond er dit keer ook een receptie plaats, waar zo'n zestig oud-gedecoreerden op afkwamen. Van Haneghem: „Helaas kon er niemand van het gemeentebestuur aanwezig zijn in verband met een raadsvergadering." door René van Stee OOSTBURG - Gedeputeerde Staten vinden dat wethouder L. Wille van Oostburg zich in het openbaar niet negatief moet uitlaten over het verkeersveilig- heidsproject Duurzaam Veilig. De wethouder was enkele we ken geleden woest over het ach terhouden van een rapport over de effecten van snelheidsrem- mende maatregelen, die in het kader van Duurzaam Veilig in Hoofdplaat zijn uitgevoerd. Volgens GS ondergraven de uit latingen van Wille het maat schappelijke draagvlak van het project. In een antwoord op schriftelijke vragen van de CDA-Statenleden J. Ramondt en C. van Beveren over deze kwestie verklaart het dagelijks bestuur van de provincie dat er gelukkig meerdere zaken zijn die aan dat draagvlak bijdra gen. „Hierbij is vooral te denken aan het teruglopen van de onge- valscijfers. Het project zal zich daar op blijven richten." Het rapport over de effecten van de snelheidsremmende maatre gelen in Hoofdplaat is opgesteld in opdracht van de provincie. In tegenstelling tot wat Wille be weert, zou tijdens het onderzoek in een ambtelijke werkgroep re gelmatig gesproken zijn over de uitkomsten. „Telefonisch over leg met de wethouder van de ge meente Oostburg heeft er toe geleid dat voor de bouwvakva kantie 2001 het bestuurlijk overleg van Duurzaam Veilig besloot het experiment met de viablocks (wiebertjesdrempels) te beëindigen en de blocks te vervangen door een andere maatregel", aldus GS in hun schriftelijke antwoord aan Ramondt en Van Beveren. De twee viablocks werden ge plaatst na klachten van bewo ners die trillings- en geluids overlast ondervonden door eerder aangelegde drempels. Op verzoek van de werkgroep is de onderzoeksopdracht later uit gebreid met een rapportage over de nulsituatie. GS laten verder weten dat zowel in het bestuur lijk overleg als op ambtelijk veau herhaaldelijk overig geweest over de situatie Hoofdplaat. „Er is op verzoek van dej meente Oostburg ook een en trillingsmeting uitgevoerd een bewoonster die hinder» dervond. De Oostburgse ver, genwoordiger in het bestuur overleg (Wille) is steeds dooi; ambtelijke vertegenwoonij van de gemeente in de we groep Infra over de nieuwen wikkelingen geïnformeerd" dus GS. AXEL-Gregoriuscentrum, 13.30uu-- jarten Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur; Kaarten en biljar» creatief handwerken; Trefpunt, 9.30 uur; Koersbal; 13,00» Kaarten en biljarten;14.00 uur: BRESKENS - Sportpark Scheldek 20.00 uur: Show muziekvereniging kens-Groede; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur; Ka?? bieden en jokeren; 13.30 uur: Koerst; Cafe de Landbouw, 20.00 uur: Kaartr GRAAUW Gemeenschapshuis, tt uur: Adventsviering; GROEDE - Lutherse kerk, 20.00 uur;: treden Brugs vocaal ensemble; HEIKANT - 't Heike, 13.00 uur: Biljartene pieren; HENGSTDIJK - Horecacentrum deVcce 19.30 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 i ten, kaarten; HULST - De Lieve. Biljarten Kanaafci 13.30 uur: Bridge; Stadskantoor, 16.00 uur: Afscheidsi ceptie wethouder W. Kaijser; Centrum, 18.00 uur: Kerstmarkt; KLOOSTERZANDE Zaal van Leuw 19.30 uur: Kaarten deTroefslag; KOEWACHT - De Vlaschaard, 13.00 w Biljarten; OOSTBURG - Clubgebouw natuur schermingsvereniging 't Duumpje,20.p' uur: Diapresentatie; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 ut- Gym en volksdansen, kaarten, canasta SINT JANSTEEN - Café de Kroon, 14; uur: Kaarten; TERNEUZEN - Kalashnikov, 22.00 u. Mafia Bal en Ski Hut Party; De Veste, 13.30 uur; Soos voor mins validen Ons Verzetje, biljarten en kla* jassen; Sporthal 't Zwaantje, 9.00 uur: Bowls Scheldetheater, 20.00 uur: Tn Schouten; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 i' Kaartenen biljarten Ziek Koudi 43821 tel. 10 Em 14 en 15 december 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St. Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken; Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel, 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voor dringende huis bezoeken). Tandartsen: Geheel Zeeuws-Vlaanderen: P. A. van Mieghem, J. van Galenstraat 1 Terneuzen, (0115)612685. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Kanaalzone (Sas van Gent, Philippine. Hoek, Sluiskil, Terneuzen, Axel en Zaamslag): Dienstapotheek Kanaalzone, Oostelijk Bolwerk 12a, Terneuzen, tel 0115 615690. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel, (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voor spoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117)452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12.30 en 17.30 en 18.30 uur Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J Kop, Bastionstraat 3, Ax el. tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: R. T. Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. (0114) 682365. Spreekuur 13-14 uur. Plevierstraat 18, Hengstdijk. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuurzat. 13enzon. 12uurindedie- renkliniek Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. HULST - De Zonnebloem, afde ling Hulst verzorgt maandag 16 december een kerstviering. De viering vindt plaats in acti viteitencentrum De Lieve en duurt van 11.00 tot 17.00 uur. Pater W. Tobé is de voorganger. Daarna is er een uitgebreide koffietafel. Na de maaltijd is er een bingo en komt de kerstman op bezoek. Mensen die geen ver voer hebben, worden door de Zonnebloem opgehaald. (0115) 619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. t? zon. uitsluitend behandeling van spoa patiënten na telefonische afspraak, tel 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', GAM.j Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr.OIF 454484. Oostburg: J. P. J. v, d. Vijver, Sirius 1, Oost burg,lel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel,(01)5) 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00uut. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat92,Kapel lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen:Tele- foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. i (0113) 224022. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12-ma 24 uur: Bereikbaarvia mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610. Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850. TERNEUZEN - Het Leger de Heils houdt dinsdag 24 decem ber vanaf 23.00 uur zijn tradi tionele kerstnachtdienst in di Grote Kerk in de Terneuzen» Noordstrhat. Het thema van dit jaar is: Kom laten wij (g)aat bidden. Medewerkers van het heilslege vroegen willekeurige mensenii de stad of zij nog wel eens bid den en legden de 'vaak opmer kelijke en soms ontroerende antwoorden op video vast. N- de gebeurtenissen op 11 septero ber vorig jaar en de moord of Pim Fortuyn vinden veel men sen (opnieuw) rust en troost it het gebed, constateerden de heilsoldaten. De speciale docu mentairefilm is alleen tijdens de kerstnachtdienst te zien. Daar naast zullen de aanwezigen, be geleid door piano en orgel, vee. kerstliederen en gospels zinger en houdt kapitein R. Pronk eer 'kort bijbelwoord'. Degenen die verzekerd willen zijn van zitplaats moeten tijdig aanwe zig zijn. De kerk is vanaf 22.00 uur open.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50