no. De allergoedkoopste supermarkt is nu ook de allerbeste! J JJj >J_bO e"ce ('a9 ^eter Volgende klant A.U.B In een groot onderzoek onder duizenden Nederlandse consumenten is Jumbo voor de zesde keer uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland! En daar zijn we enorm trots op. Belangrijkste reden voor ons succes is dat Jumbo als enige in dit land de allerlaagste prijzen combineert met uitmuntende kwaliteit en perfecte service. Wij willen iedereen heel hartelijk bedanken. In de eerste plaats natuurlijk al onze medewerkers. Ruim 4000 mannen en vrouwen werken dagelijks keihard om het u perfect naar de zin te maken. Zij verdienen dan ook een heel groot compliment! Maar we willen ook heel graag al onze klanten bedanken die dagelijks bij Jumbo hun boodschappen doen. Uw enthousiasme over onze formule is de motor waarop we allemaal draaien. U bent de reden dat iedere Jumbo medewerker met plezier één, en vaak zelfs twee stappen extra zet! Jumbo heeft 7 Dagelijkse Zekerheden. 7 Garanties dat u winkelt bij de prettigste supermarkt van Nederland. Jumbo is de enige die de allerlaagste prijzen combineert met perfecte kwaliteit en service! Elke dag: euro's goedkoper Elke dag: service met 'n glimlach Elke dag: vooral uw boodschappen Elke dag: Elke dag: Elke dag: Elke dag: is vers ook echt vers vlot winkelen Niet tevreden? Geld terug! staan uw wensen centraal Geinplein 33 Almere Wim Kanplein 2 Aimere Arnhemseweg 4 Amersfoort Groenhof 165 Amstelveen Burg. v. Erpstraat 10 Berghem Gindrapassage 18 Bladel Baliëndijk 20 Breda Rijksweg 27 Cadier en Keer Bosmans Dukatendreef 27 Cuijk-Noord Boer Julianastraat 73-75 Dedemsvaart Maaskantje 29-31 Den Dungen Schelde 40 Deurne Belgiëplein 21 Eindhoven Past. Poellplein 9 Gemert Beren 85-97 Groningen St. Servatiusstraat 39 Heeswijk-Dinther Rompertpassage 21 's-Hertogenbosch Carboonstraat 69 Kerkrade Dorpsstraat 54a Lieshout Oranjeplein 47 Loon op Zand v.d. Huijgevoort Dorpstraat 65 Luyksgestel v.d. Bogaard Mariastraat 58 Mariahout Sir W. Churchilllaan 49 Middelburg Denissen Rootven 38 Moergestel Rembrandtplein 2 Nieuw Bergen Heuvelstraat 2 Nistelrode Markt 21 Nuth Kuilenstraat 73 Rothem-Meerssen Phicoop Horsterweg 64 Sevenum Nieuwstraat 40 Sint Michielsgestel Pieter Christiaanstraat 11 Sint Oedenrode Verdonckstraat 2 Someren Ligtenberg Floraplein 10 Steenbergen de Maertelaere Lorentzlaan 2 Terneuzen Bart van Peltplein 1 Tilburg Heyhoefpromenade 11-17 Tilburg Lourdesplein 10 Tilburg: met slijterij Broekhovenseweg 74B Tilburg: met slijterij Muziekplein 11 Uden Oosterstraat 2 Uithuizen Paalweg 14-15 Urmond Peters Schakelplein 16 Volkel Westeinde 48F Vriezenveen Langbroekseweg 3 Wijk bij Duurstede de Bont Achterstraat 3 Willemstad Markt 20 Oirsbeek: hier vindt u een drogisterij en slijterij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 24