Dijkstra heeft plezier als drijfveer i PZC Platjouw teert en gloreert op routine Kamychleeva aast op plek twee Ploegaert scoort er lustig op los: 13-7 Van Assche maakt indruk in Amerika Vlissingse roeister stapt vanaf komend seizoen over op de skiff Futsallers Sranang blijven op tweede plek Vierde plaats Salomé Flip "s'.. '?i uitslagen agenda Axa verpletten futsalteam Dov in tweede klass Michaud wint eerste wedstrijd in zesdaagse van onze sportredactie SAS VAN GENT - Anthony van Assche, de turner uit Sas van Gent, heeft goed gepresteerd tij dens een internationale landen- wedstrijd in de Amerikaanse staat Pennsylvania. Hij eindig de in een veld van 35 junioren op een fraaie derde plaats met een score van 48,90 punten. woensdag 11 december 2002 Die prestatie krijgt extra glans vanwege het feit dat de dertien jarige Anthony van Assche te gen één of twee jaar oudere juni oren moest turnen en er ditmaal hogere eisen aan zijn oefenin gen werden gesteld. Winnaar werd zijn clubgenoot van SDS Rotterdam, de vijftienjarige Jeffrey Wammes met een score van 54,00 punten. Anthony van Assche scoorde op de sprong 8,05, op de vloeroefe ning 8,20, aan de ringen 8,60 en op de brug 8,30. Ondanks een val bij de oefening voltige scoor de hij toch nog 8,15. Dat was vooral knap, omdat hij ditmaal een nieuwe oefening ten tonele bracht. Aan de rekstok maakte hij eveneens een misstap bij de landing. Op dat onderdeel liet hij 7,60 noteren. Op vijf onderdelen drong hij door tot de finale. Zilveren me dailles behaalde hij aan de rin gen en voltige, een vierde plaats op de brug en een achtste plaats aan zowel de rekstok als op de vloeroefening. Ondanks de hoge klassering van Jeffrey Wammes en Anthony van Assche eindigde Nederland op de zevende en laatste plaats. Dat kwam omdat Anthony Ru- nia, de derde Nederlandse ju nior, bij zijn eerste oefening een zware enkelblessure opliep en daardoor voor de rest van het toernooi uitgeschakeld was. Hij kreeg dus geen punten en dat brak Nederland op in het lan- denklassement. door Erwin van der Linde Neve VLISSINGEN - Daar waar an deren zichzelf motiveren met de gedachte aan gouden plakken op de Olympische Spelen, top- klasseringen in de competitie of de hoogste trede van het ere- schavot, geldt voor Annemarie Dijkstra (21) het plezier als drijfveer. Roeien is haar 'way of life'. „Zodra het plezier weg is dan stop ik onmiddellijk met de sport." Of dit de juiste basis is voor een topsportcarrière, Dijkstra denkt van niet. Voor haar is het roeien altijd al een uitlaatklep geweest. Nog nooit heeft ze zichzelf doelen gesteld aan het begin van een seizoen. Telkens weer wacht ze af waar het schip zal stranden. Dat is al zo vanaf het moment dat de geboren Middelburgse in september 1996 met het roeien begon. Haar oudere broer was al lid van de roeivereniging 'Honte' en als het aan haarzelf had gelegen was ze al eerder met de roeisport be gonnen. Broerlief hield dit ech ter tegen. Zijn kleine zusje bij dezelfde vereniging, dat was voor hem onbespreekbaar. Toen de grote broer ging stude- ren en de roeivereniging de rug toekeerde, vulde de jongste Dijkstra zijn plaats snel op. Vanaf het moment dat de VWO- -scholiere voor de eerste keer in de boot stapte, is ze verslingerd aan de sport. Direct in het eerste seizoen reeg ze de successen aaneen. Het regionale niveau was ze al snel ontgroeid. Drie jaar nadat ze voor de eerste keer in een boot stapte, maakt ze de overstap naar de landelijke wedstrijden. Samen met drie VLISSINGEN - De futsallers van FM Sranang hebben deze week een uitgelezen mogelijk heid laten liggen om de kopposi tie in de hoofdklasse over te ne men van Kiekerjan. De Goese format ie verloor mede daardoor thuis met 5-3 van BZW. Sra nang staat nu nog steeds tweede op één punt achterstand. FM Sranang-BZW 3-5: Zon der Rosanno Acton, Clarence Pahlad en Ryan de Meza en met slechts één wissel op de bank moest Sranang zijn meerdere erkennen in BZW. De Braban- ders namen in Goes een 2-0-voorsprong, maar Ramon Dahoe wist voor de rust nog de 1-2 temaken. Na de rust kreeg Adil Fertoute rood, waardoor Sranang vijf minuten met vier spelers verder moest Vanaf dat moment had de ploeg ook geen wissels meer en BZW profiteerde door uit te lopen naar 1-4. Toch wisten Gaffin de Meza en Alex van den Hoven de spanning nog terug te brengen (3-4) en daarna leek er zelfs nog meer in te zitten voor Sranang. Een speler van BZW kreeg zes minuten voor het ein de een gele kaart, Sranang buitte de overtalsituatie echter niet uit. In de laatste minuut besliste BZW het duel defini- tief: 3-5 FM Sranang 2-Tupamaros 1-11: De koploper bleek veel te sterk voor het tweede team van Sranang, waar veldspeler Faus- si Hamoudi onder de lat stond. Tupamaros liep door onoplet tendheden achterin bij Sranang 2 namelijk al snel uit naar een 5-0-voorsprong. In de tweede helft zakte Sranang 2 nog ver der weg en liep Tupamaros weg naar dubbele cijfers: 11—1 Mo- hamed Azagari maakte bij 8-0 een tegendoelpunt. andere meiden nam ze plaats in een dubbel-twee en deed daar veel ervaring op. Er werden wel iswaar geen grootse prestaties geleverd, maar Dijkstra roeide zich wel in de kijker. Een plaats in Jong Oranje was voor haar de beloning. Een jaar lang wed strijdroeien zorgde ervoor dat de prijzenkast uit zijn voegen barstte, Haar periode in Jong Oranje was zondermeer succes vol te noemen. School ging echter voor. Toen de Middelburgse aan haar eind examenjaar begon, deed ze in de roeisport een stapje terug. Na het behalen van haar VWO-di- ploma vertrok Dijkstra uit de provincie. Aan de universiteit van Amsterdam begon zij een studie bewegingswetenschap pen. Binnen de studie speciali seerde ze zich in de richting 'sport'. Dat was ideaal te combi neren met een actief sportleven. Ook binnen de universiteit wa ren diverse roeiverenigingen ac tief en Dijkstra besloot voor de studentenroeivereniging Skoll te gaan roeien. Tijdens haar eerste jaar in de hoofdstad vertoefde ze vele uur tjes in een 'acht', maar dit ver liep niet naar tevredenheid Dijkstra: Je bent afhankelijk van acht personen. Wanneer het niet klikt of de communicatie verloopt niet soepel, dan gaat het niet." Daarom maakte ze de overstap naar de 'vier-zonder'. Met een team van vier vrouwen werden er in het begin van het seizoen 2002 diverse successen geboekt. Deze successen zorgden ervoor dat er opnieuw interesse ont stond vanuit de Nederlandse roeibond. Er plofte een uitnodi ging voor een bondstest op de mat van de studentenflat in Am sterdam. Kweekvijver Dijkstra liet tijdens de selecties vele anderen de achterkant van haar boot zien en werd geselec teerd voor de 'vier-zonder' bij de senioren B. Dat was een kweekvijver voor jong talent, dat binnen nu en een aantal jaar de overstap naar de hoogste tre de van de roeisport (de senioren A) moet kunnen maken. Deze B-categorie kent ook zijn eigen wereldkampioenschappen. De ze werden afgelopen zomer ge houden in Genua. Voor Dijkstra verliep dit kampioenschap zeer positief. Met een zilveren plak om de nek mocht de Zeeuwse huiswaarts keren. Ondanks de successen in de 'vier-zonder' heeft Dijkstra nu toch het besluit genomen om voor het volgende seizoen weer iets nieuws te gaan proberen. Ze heeft zich inmiddels volledig op de 'skiff' gestort, een eenper soonsboot waarbij ze weer twee riemen ter hand zal moeten ne men. Het komende j aar zal inge- vuld gaan worden met. een voor bereidingsperiode waarbij Dijkstra zeven a acht keer in de week traint. Zelfs wanneer ze een aantal da gen in het Zeeuwse bivakkeert, worden de trainingen niet over geslagen. Elke dag worden de diverse trainingen afgewerkt bij haar vroegere roeivereniging Honte. Zij volgen nog altijd waar ik mee bezig ben. Al ben ik dan uit de provincie vertrokken, ze blijven mijn prestaties publi ceren Dat vind ik erg leukTij dens deze periode van training zal Dijkstra een aantal kilootjes moeten verliezen, wil ze deel uit kunnen maken van de 'lichte vrouwen', een categorie waarbij het lichaamsgewicht niet meer dan 59 kilogram mag zijn. Vanaf april zullen de overvolle weken aangevuld gaan worden met de wedstrijden.Dit is een experiment. Ik kijk wel hoe het uitpakt. Ik ga volledig voor de sport. Ik kan het combineren met mijn studie, maar daar naast moet ik veel dingen laten. Maar zolang ik hard kan roeien en plezier houd in de sport krijg je mij niet uit de boot!" Voor Annemarie Dijkstra is roeien een way of life. foto Ruben Oreel EINDHOVEN - Flip Salomé uit Breskens is als vierde geëindigd bij de veteranen tijdens het ge westelijk kampioenschap ma- rathonschaatsen in Eindhoven. Dit was een wedstrijd over 75 ronden. Cees Cijsouw uit Groede werd bij de Cl-senioren dertiende. Een dag eerder werd Salomé vierde in het Zeeuws kampioen schap marathon dat in Breda werd verreden. Cijsouw werd er vijfde. De titel was voor Patrick Goverse uit Kapelle. door Peter Snelders AXEL - Theo Platjouw speelt als vanouds. Of misschien wel beter. Tenminste als er alleen gekeken wordt naar zijn huidige specialiteit: driebanden. Vroe ger was hij de toonaangevende biljarter binnen Zeeland in de spelsoorten libre, kader en bandstoten. Nu geeft hij met na me binnen de regio Zeeuws- -Vlaanderen de toon aan in het driebanden. Op de leeftijd (63) dat iedere bil jarter flink aan scherpte inboet, lijkt hij in de vorm van zijn leven te verkeren. Ga maar na: hij won, ondanks de handicap, de laatste drie regionale Grand Prix-toernooien en staat mo menteel wekelijks in de team competitie te excelleren. Dit al les staat in schril contrast met de laatste voorafgaande jaren, toen ook de tijd hem niet onge moeid leek te laten en onzeker heid met regelmaat een nade lige invloed had op zijn presta ties. Platjouw: „Persoonlijk kan ik niet zeggen dat ik nu'zoveel be ter speel dan in de voorgaande jaren. Toen draaide ik ook moy ennes van ruim 1,00 en soms wel 1,20 en meer. Trouwens, als ik onder de 1,00 speel, dan presteer ik slecht. Misschien lijkt het dat ik nu beter speel omdat ik meer win." Geconfronteerd met de opmer king dat hij begin vorig seizoen en ook in het seizoen daarvoor nerveuzer oogde en last leek te hebben van concentratiepro blemen, zegt hij: „Daar zit wel een kern van waarheid inIk ben het misschien allemaal wat meer gaan relativeren. Voor mij staat vast dat ik me niet meer hoef te bewijzen. Dat heb ik in het verleden al genoeg gedaan. Mijn doelstelling is daardoor wel ietwat veranderd. Ik lig bij voorbeeld niet meer wakker van een verl iespartijPer saldo speel ik waarschijnlijk wat meer on bevangen en dat werkt de laat ste tijd in mijn voordeel." Pech Van die laatste zin is geen woord gelogen. Dit seizoen won hij al Grand Prix-toemooien in St- -Jansteen en Eede. Ook het vierde en laatste Grand Prix- -toemooi vorig seizoen in Eede won hij. Alleen het tussenlig gende Masters moest hij uit handen geven. „Toen had ik de pech dat ik in de slotpartij een Frits Bakker in optimale vorm tegenover me trof. Die maakte Biljarter Theo Platjouw verkeert in de vorm van zijn leven. foto Camile Schelstraete zijn aantal van 45 caramboles in 30 beurten uit. Ik strandde op 38. Best een goed moyenne voor mijmaar ik werd wel tweede. In het Nederlands kampioenschap hoofdklasse driebanden over kwam me hetzelfde. Daarin ver speelde ik de titel in de vijfde ronde. Enigszins hetzelfde ver haal als tegen Frits Bakker, maar nog extremer. Mijn tegen stander in die vijfde ronde stond op dat moment met een moyen ne van ruim 0,600. Uitgerekend tegen mij maakte hij de 40 ca ramboles in 13 beurten vol. Dat is de pech die je soms tegen kunt komen. Ik vond dat wel erg jam mer, want ik was graag nog eens Nederlands kampioen gewor den." Ook in de teamwedstrijden blinkt hij vrijwel wekelijks uit. Momenteel staat hij op een alge meen gemiddelde van 1,150. Dit betekent overigens wel dat hij in de tweede competitiehelft zes tig in plaats van de huidige vijf tig caramboles moet maken. „Dat is een heel pak. Het aantal is op zich niet teveel voor mij, maar de handicap wordt door die verhoging wel superzwaar. Er zijn partijen bij waarin ik een voorgift van 25 caramboles moet geven." Platjouw zit ondanks zijn leef tijd nog vol ambitie. Wil dit sei zoen nog aan tal van wedstrij den deelnemen en heeft zelfs plannen om in landelijke Grand Prix-wedstrijden op het groot biljart nog mee te draaien Zijn trainingsprogramma houdt overigens geen gelijke tred met die ambitie. „Trainen doe ik niet veel meer. Ik teer vooral op rou tine. Op maandag speel ik meestal team- en clubwedstrij den, een avondje training per week en op enkele dagen geef ik les. Het volstaat, dat bewijzen de huidige resultaten." door Daaf Kasse ZOUTELANDE - Achter de on genaakbare kampioene Nina Hoekman ontspint zich een spannende strijd om de overige ereplaatsen in het Nederlands damkampioenschap voor vrou wen. De beste kansen op de tweede plaats zijn vooralsnog voor Olga Kamychleeva. De Limburgse damster met Wit- Russische roots won gisteren in Zoutelande in een klassieke partij van Roelinda Lunenborg. Met simpel, maar zeer effectief spel werkte Kamychleeva naar een positie toe waarin Lunen borg noodgedwongen materiaal moest offeren. Winst was ver volgens een peulenschil. Met nog één ronde te spelen heeft Tanja Chub twee punten achterstand op Kamychleeva Gisteren maakte deze onttroon de titelhoudster korte metten met debutante Maddy Lemmen, die veel te lang in een ketting stelling bleef staan en uiteinde lijk kansloos verloor. Erna Wan ders en Vitalia Doumesh zijn de overige speelsters die nog mo gen hopen op een plaats bij de eerste drie. Wanders speelde in een boeiende flankpartij gelijk tegen Christien Fung en Dou mesh behaalde een verdiende overwinning op Iepie Poepjes- .Nina Hoekman nam gisteren wat gas terug na de mooie zege reeks die haar de titel opleverde. Tegen Marieke Quant gebruikte ze niet al te veel bedenktijd en kwam ze op een bepaald mo ment zelfs een schijf achter. Na een afwikkeling eindigde de partij toch in een remise. Vandaag begint in het Beach Hotel om 10.00 de slotronde. Aansluitend zijn om 16.00 uur de sluitingsceremonie en de prijsuitreiking. door Rinus Verberkmoes AXEL - Ploegaert heeft in het duel met Wentzler/Pauwels, in de eerste klasse van de regionale futsalcompetitie, fiks uitge haald. In een doelpuntrijke wedstrijd werden de mannen uit Vogelwaarde met 7-13 inge maakt. DPO Driewegen-Cinerent/De Bokx 8-7 (5-1): Halverwege leek de strijd beslist en de span ning weg. De gastheren wissel den van doel met een 5-1-voor- sprong en hadden de winst daarmee bijna zo goed als te pakken. De spanning keerde echter te rug door de opmars van de be zoekers. Op de valreep werd het eerste puntje alsnog gemist, om dat DPO Driewegen bij het eindsignaal één doelpunt meer had gescoord. Voor DPO scoor den Christian Palm (5x), Eric Loof (2x) enMirco Tomic. Marco Vael (3x), Frank Schoonakker (2x), Kadir Akmese (2x) en Er- win van de Wege schoten voor de gasten raak. Meermarkt Goethals-Red Roadhouse 3-3 (2-1): Het tref fen in de Sasse sporthal De Vlaanderen mag de boeken in als weinig imponerend. Dat er geen winnaar tevoorschijn kwam, was daarom terecht. Voor de gasten scoorden Bjom Vermeerssen (2x) en Reinbert Broos. Voor de ploeg uit West- dorpe deden dat Gerben Die- rickx, Bas van Waes en Theo Goethals. Wentzler/Pauwels-Ploegaert 7-13 (4-8): „Tot 4-4 ging het goed", meldde Theo Wentzler van de thuisclub. Daarna na men de mannen uit Philippine een voorsprong en liepen ver volgens een gewonnen koers. Voor de formatie uit Vogelwaar de scoorden Patrick Vonk (4x), Marcel Verschuren (2x) en Wim Delaere. Topschutter bij Ploe gaert was Harry Vermei re met zes treffers. De overige doelpun ten kwamen op naam van Ostar Dieleman (3x), Tonny Goossens (2x), Jim de Jongh en Maikel Clippelaar. Max Korting-Vervaet 12-2 (6-1): Vervaet trad zonder wis selspelers aan en met veldspeler Wim Steyns in doel. Max Kor- Basketbal Amsterdam. ULEB Cup. Groep D: Ricoh Astronauts (Ned) - Cholet (Fra) 86-71 (33- 39). Topscorer Ricoh Astronauts: McGut- hrie 34. New York. NBA: Boston Celtics - Orlando Magic 114-109 (na verlenging), Milwau kee Bucks - Cleveland Cavaliers 140-133 (na twee verlengingen), New Jersey Nets - Phoenix Suns 106-93, LA Clippers - New Orleans Hornets 94-90, Minnesota Twins - Denver Nuggets 92-84. Bridge Terneuzen. Tweede competitie BC Luc- tor et Emergo A-lijn: 1. Ds. Juffer- mans/Otto 62,80%, 2, Ds. Burger/Touw 61,61%, 3. Echtpaar Visser 57,14%, B-lijn: 1. HH. Otto/Juffermans 60,83%, 2. Echt paar Van Loon 60,42%, 3. Ds. Boyer/Nies- kens 59,17%. Dammen Futsal Klasse A21: SSV '65 4-Biezentrappers/A- DO 5-3, Apollo '69/Snackbar Grote Markt-Kloetmge 10-3, Amigos/De Post- CV De Flora 4-8. Pubbles-Matisse 3 7-7, SSV'65 3-SSV65 2 5-5, Pubbles 2- SSV'65 8-5 Stand: 1. Apollo '69/Snack bar Grote Markt 12-33 (116-27), 2. Matis se 3 12-32 (82-46), 3. SSV '65 4 12-24 (75- 52), 4. SSV '65 1 12-23 (68-49), 5. Pubbles 2 12-21 (92-69), 6. Pubbles 1 13-18 (76-75 7. Kloetinge 1 12-16 (53-67), 8. Biezen- trappers/ADO 12-14 (63-64), 9. SSV '65 3 12-12(48-57), 10. SSV'65 2 12-11 (48-79), 11. CV De Flora 12-11 (52-90), 12. Ami gos/De Post 12-6 (59-92), 13 Biezentrap- pers 2/Pekaar en Partners 11-1 (28-93). Handbal Kopenhagen. Vrouwen, EK, tweede ron de. Groep 1Frankrijk - Joegoslavië 29-27 (14-12), Oostenrijk - Oekraïne 32-19 (15- 12). Groep 2: Noorwegen - Tsjechië 27-20 (16- 9), Slovenie - Duitsland 30-26 (14-15). Paardensport Vrouwenpolder. Dressuur RV Seros. Paarden klasse Z2: 1. Jessica Nijpjes. Maquire (Sé-Ros) 192,2. Carolien Kodde. Monday (Z-Bev.) 190; 3. Chantal Nijpjes. Justice (Sé-Ros) 186. Klasse Z1: 1. Petra de Kam, Lirooy (Vroonr188; 2. Digna van Liere, Ipcylon (Z-Bev.) 188; 3. Vivian Wiemans, Abeels Irano (Sé-Ros) 186. Klasse M2:1 Inge de Dreu, Mandoer (Sé- Ros) 171; 2. Johanna Cijvat, Near Coldy (Oranjezon) 163; 3. Mariétte Luteijn, Gi- gelo (Braanjenhoek) 1569. Klasse M1: 1. Elna Ridderbos, Morro-Grande (Sé-Ros) 164; 2. (gelijk) Sandra van der Hoofd, Pretty Woman (Sé-Ros) en Agnetha Ber- Biljarten Driebanden toernooi Graanbeurs Tro fee. Eerste ronde, poule J. Locatie: Huis van Nassau, Zierikzee. Aanvang; 19.00 uur. Dammen Nederlands kampioenschap vrouwen. Slotronde. Locatie: Beach Hotel in Zoute lande. Aanvang: 10.00 uur. Aansluitend om 16.00 uur de prijsuitreiking. ting, bezig aan een fikse op: na een zwakke start, hadi medelijden en leefde zichs, de Axelse sporthal 't Spon Alex de Klerk (3x), Job Zw; (3x), Nikki de Wolft' (2x),Ds Rietjens (2x) en Carl de? (2x) voltrokken het vonDi; chem Vervaet scoorde twee tegen. Arrow-Première/Zaman (3-1): Inzet was de tm plaats in de rangschikking.: mière/Zaman had die in! den en behield deze via ee lijkspel in een duel waark veelal tegen een achters aankeek. In deze ontmoeting scoa Michel van den Bosch (3x) ge Merckx en Peter Dnc voor de thuisclub. Voorde; ten schoten Norbert Baart i Jean-Claude Everaert, Mai Thomas, Tristan van Acke bal er in. AXEL - Axa Boys heeft iel tweede klasse van de regioii futsalcompetitie korte mei gemaakt met DOW 1. Dek neuzense formatie werd 11-0 verslagen. Morres 2 speelde in Terne verrassend met 4-4 gelijkte;] Pays de Mer, dat daardoor! loper GLSK/Du Puy in de: speelde. Morres 2-Dow 2 5-3 (3—1): Met René Vink en Edwin Henan? Envn Burm 1. DOW 2. Haquaert 2, Howard van foort 1 Axa Boys-DOW 1 11-0 (4-fci! Boys: Stefan de Taeye 4, Chrisri Beule en Andy Roegiers 3, Chrs^ de Taeye 1 Pays de Mer-Morres 2 4-1 (4- Pays de Mer: Henry van Os, Da: Serkym, Ibrahim Helena en E Rodrigo IMorres 2: René Vin): Michael Freijzer 2. Bakkersland-HKC 1-3 (1-2):M kersland: Fred van Koutere! HKC: Richard Vermeulen, ij van de Brink en Hans Stoffijnl Kroes-MerQ Office 3-3 Kroes: Robin de Witte 2, Hani thals 1MerQ Office: Edo Lucii Johnny de Leijzer 1 tou, Embleme Du Defey (Haringr. Klasse L2: 1. Kees Francke, Ulke(Go.. Reyers) 165; 2. Diana Boone, Ryani Ros) 163;3. Corneli Langebeeke,Pns:f la (Gouwe Reyers) 160. Klasse L1:1.E» trijs Rijken, Odessa (Gouwe Reyers)* 2. Annemarie Cevaal, Groover (Mof eind) 162; 3. Reineke Bongers, Pryrri. (Sé-Ros) 157. Schaatsen Assen. Marathon, Greenery-zesdaacs eerste wedstrijd: 1. Michaud(Frai,2 V Hest (Apeldoorn), 3. Lissenberg (Alr.- 4. Alderts (Sint Nicolaasga), 5. Van ggelen (Amsterdam), 6. AngenentiïL brugge), 7. Landman (Amsterdam i' Heideman (Oldebroek), 9. Ruil?:-; (Wezep), 10. Van der Veen (Jour?; Sportprijsvragen Zoutelande. NK vrouwen. Achtste ron de: Doumesh - Poepjes 3-0, Chub - Lem men 3-0, Fung - Wanders 1 -1Lunenborg - Kamishleeva 0-3, Quant - Hoekman 1-1. Stand: 1. Hoekman 20, 2. Kamishleeva 15, 3. Chub 13, 4. Doumesh en Wanders 12, 6. Quant 9, 7 Lunenborg 6, 8. Lem men en Poepjes 5,10. Fung 4. Lucky Day: 6-8-15-16-25-26-29-31324 41 -43-52-53-59-63-64-66-74-75 (wi| voorbehoud) Tennis Rotterdam. Tennis Masters. 16.0008 ro, tweede dag. Vrouwen, pouleC:S: len (Enschede) - Van den Hurk (Her stede) 6-3 6-2. Poule A: De WeilleU hoorn/8) - Trik (Wormer) 6-1 6-1 Mr nen, poule C: Op der Heijde (Hoi karspel/5) - Marzolla (Den Haag) 6-7 61 3. Poule B: Wessels (Amsterdam)-Ke pes (Monnickendam/6) 6-4 6-4. Janvier jeugdcircuit. Jongens D-p& N. Hermus - E. van de Hoff 3-10, A va' Vrie -T. Visser 4-7, H. Putte - N deM? 8-3, M. Putte-D Altena 6-3, P. vanHc - F. van Deijk 2-7, L. van Hoeve - E Ste.- se 5-4, Dubbels: Hermus/Van de Vr Van de Hoff/Visser 6-5, Putte/Putte i Marco/Allena 6-7, Van Hoeve/Van Ho? - Van Deijk/Stevense 2-8. Jongens A-poule: inhaalwedstrijd Dt Rave - C. de Water 4-6, S. Hermus Koops 13-1. Dubbel: Rave/Hermus Water/A. Koops 4-10. Meisjes B-poule: H. Lankhorst - L fa mit 2-6, E. de Water - A. Weijts 3-8,0 kouri - K. Dekker 7-3, M. de Haan-Ai 3-8, L'annee M. de Due 4-3, E. Genfc M. Telussa 6-6, S. Tawfik -1. Schrave 5, Y. Veurink - K. Cremer 4-5. Dubfe Lankhorst/De Water - Korsmit/Weijtsi Chkouri/De Haan - Vos/Dekker 7-5,lï nee/Gerritse - Le Duc/Telussa 8-5,1» fik/Veurink - Schraven/Cremer4-5. Voetbal Uefa Cup, derde ronde, tweede strijd: Schalke 04 (Dui) - Wisla Kri (Pol) 1-4 (1-1). 40. Zurawski 0-1,42.lt 1-1, 51. Uche 1-2. 85. Zurawski 1-1» Kosowski 1-4. Eerste wedstrijd: 1-1.' la Krakau naar vierde ronde. strijd: 1-1,*, le. ASSEN - Cedric Michaud hf dinsdag in Assen de een wedstrijd van de marathon^ daagse Greenery Six gewe De Franse schaatser, die vol jaar nog eindwinnaar van zesdaagse werd, won de sp.'-' van een kopgroep van tv'a- rijders. Roel van Hest ein^ de als tweede, Yoeri Lis* berg werd derde. Vandaag vo!'- de tweede etappe in Hee# veen. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46