Hoekman schittert in Zoutelande PZC De Stormvogel heerst op estafette Damsters moeten plotseling plassen Doelpuntenoorlog in Zeeuws-Vlaanderen Scheidsrechter naar politie na bedreiging 17 Poulidor van het dammen al vroeg zeker van nationale titel Yuruk wil graag terug naar Hoek Bestuur Patrijzen sluit de rijen Dierickx verdient zwarte sjerp Ward snel bij indoormeeting Schweertman wint troostprijs uitslagen Simons traint Swift-junioren agenda dinsdag 10 december 2002 """'door Koen de Vries ZOUTELANDE - De beste tien damsters van Nederland kregen gisteren te maken met een nieuw fenomeen: de dopingcon trole. Om twaalf uur verscheen onaangekondigd een vertegen woordiger van het bureau Do- coned in het Beach Hotel te Zoutelande met de mededeling dat na afloop van de wedstrij den drie speelsters hun plasje moesten inleveren. Na loting werden de nieuwe kampioene Nina Hoekman, de jongste deelnemer Roelinda Lunenborg (18) en de oudste deelnemer Iepie Poepjes (55) aangewezen om te gaan plassen. Alledrie hadden tijdens hun duels weinig vocht verspeeld, zodat ze spoedig aan de eis van mevrouw Verhagen van het Ne- doco konden voldoen. Geen van drieën wekte de indruk verbo den stimulantia te hebben ge bruikt. Imago Het Nedoco, gevestigd in Capel- le aan de IJssel, verricht in op dracht van NOCNSF jaarlijks 2500 dopingcontroles in het he le land,'bij de meest uiteenlo pende sporten. Hoewel dammen niet het imago heeft een do- pingsport te zijn, wil NOCNSF ook hier controleren, al was het alleen maar om het schone ima go van de sport te bevestigen. De sportbonden dienen aan de con troles mee te werken, op straffe van het intrekken van subsidies. De drie monsters die gisteren in Zoutelande werden afgenomen, worden vandaag naar een labo ratorium in Gent of Keulen verstuurd. Daar worden ze gecontroleerd op de meest uiteenlopende middelen. Daaronder vallen bijvoorbeeld betablokkers, middelen die voor ontspanning zorgen. Maar ook naar spier- versterkers wordt gespeurd, producten die niet door veel dammers gebruikt zullen wor den. In de regel duurt het 21 dagen voordat de uitslag van de con trole bekend is. Die wordt in dit geval doorgestuurd naar de dambond. Indien een damster positief wordt bevonden, is het aan de Nederlandse dambond om sancties te nemen. door Koen de Vries ZOUTELANDE - Vroeger dan verwacht heeft het nationale vrouwendammen een nieuwe Nederlands kampioen. Nina Hoekman-Jankovskaja greep gisteren in de zevende van de negen te spelen ronden de titel omdat ze Roelinda Lunenborg versloeg en haar enig overgeble ven concurrente Erna Wanders niet verder kwam dan remise te gen scheidend kampioen Tanja Chub. Het lijkt erop dat het Beach Ho tel in Zoutelande een ideale lo catie is voor de 38-jarige Nina Hoekman. Twee jaar geleden kwam ze er terug vanuit een kansloze positie om via een bar rage alsnog haar tweede natio nale titel te grijpen en dit jaar ging haar meteen vanaf de start alles voor de wind. Al in de eerste ronde rekende ze af met Olga Kamyshleeva, één van haar grootste concurrenten. „Die goede start heeft me heel goed geholpen", erkende de in I 1964 in Kiev (Oekraïne) geboren en in 1995 naar Nederland ver huisde Hoekman. ,,In de tweede ronde heb ik het even moeilijk gehad tegen Erna Wanders, maar nadat ik nog remise kon maken is alles goed gegaan." Zegereeks I Het ging zelfs zo goed, dat I Hoekman na zeges op mindere I goden als Lemmen en Poepjes in de vierde ronde ook de huidige Europees kampioen Tanja Chub kon verslaan. Daarna zette ze haar zegereeks onverdroten voort en heeft ze na zeven ron den een prachtige serie van zes overwinningen opgebouwd. Het betekent tevens dat de Zut- phense voldaan heeft aan de voorwaarden voor de A-status van NOCNSF, en dus weer voorzien is van de broodnodige inkomsten. Maar meer tevreden is Hoek man met het feit dat ze in Zoute lande revanche nam voor de blooper op het EK van afgelo pen jaar. Daar eindigde ze, als de nummer twee van de wereld ranglijst, slechts als dertiende. Eén van haar slechtste presta ties ooit, vindt ze zelf. „Op het EK speelde ik goed, maar pakte ik de punten niet. Hier speelde ik ook goed, en pakte ik de pun ten wel. Dat was één van de wei nige verschillen." Nina Hoekman is inmiddels drie keer Nederlands kampioen, drie keer kampioen van de Sovjet Unie (waarvan één keer op het bord met 64 velden) en één keer wereldkampioen sneldammen. Aan de wereldtitel in gewoon tempo heeft ze inmiddels vier keer geroken, maar steeds greep ze er net naast. Hoekman be gint een beetje de Poulidor van het vrouwendammen te wor den. Die wereldtitel, dat is hetgeen waarvoor ze heden ten dage vooral damt. „Ik wil heel graag wereldkampioen worden, maar het mag ook weer niet al te graag zijn. Want dan wordt het een ob sessie", zegt ze. Misschien moet het WK voor vrouwen wel in Zoutelande gehouden worden. De goden zijn haar daar gunstig gezind en de Stichting Dameve- nementen Zeeland, die vorige maand het EK voor mannen in Nina Hoekman-Jankovskaja denkt na over een volgende meesterzet. goede banen leidde, is waar schijnlijk gek genoeg om het evenement te willen organise- ren. Achter Hoekman, die 19 punten bij elkaar damde, strijden nog vijf vrouwen om de tweede plaats: Olga Kamyshleeva (12 punten), Erna Wanders (11), Tanja Chub (10), Vitalia Dou- mesh (9) en Marieke Quant (8). Roelinda Lunenborg, Iepie foto Ruben Oreel Poepjes, Maddy Lemmen en Christien Fung spelen de reste rende twee dagen om de krui mels. HOEK - De kans is groot dat Ramazan Yuruk na de winter stop weer deel uitmaakt van de selectie van Hoek. Yuruk ver trok twee seizoenen geleden bij de zaterdag-hoofdklasser en koos vervolgens na één seizoen Denderhoutem voor een club in Turkije. Dat avontuur bij een eerste-divisieclub duurde echter slechts twee maanden. Yuruk keerde terug naar België, omdat de club niet aan de financiële verplichtingen voldeed. Momenteel traint Ramazan Yuruk mee met het tweede elftal van Sint Gilles Waas. „Omdat ik aan het begin van dit seizoen in Turkije heb gespeeld, mag ik pas weer in januari voor een nieuwe club uitkomen. Ik heb inmiddels contact gehad met Hoek en ben nu in afwachting van een telefoontje. Maar ik zou graag terug willen naar Hoek, want het is een mooie club." 's-HEERENHOEK - Bij de voetbalclub Patrijzen zijn de rijen weer gesloten Henk Zwartelé is terug als voorzitter en het conflict met twee leden van de sponsorcommissie is uitge praat. „We hebben de posities weer ingenomen", aldus Zwar telé. De voorzitter trok zich twee weken terug aan het eind van de vergadering waar hij een uur eerder was herkozen. Twee leden van de sponsorcommissie vielen Zwartelé aan met harde woorden, omdat hij op de dag dat Patrijzen tegen Goes speelde iets later dan afgesproken op een bijeenkomst met sponsors verscheen. „We hebben de zaak in een verhelderend gesprek opgelost", verzekert Zwartelé, die in totaal al twintig jaar voorzitter is van de derdeklasser uit 's-Heerenhoek. „Alle uitspraken zijn gedaan in een emotionele bui." Zwartelé geeft toe dat hij is teruggekeerd, omdat hij de club niet kan missen „Het heeft bovendien nogal wat losgemaakt op het dorp. De mensen spraken me erop aan dat ik Patrijzen niet in de steek kon laten. Gelukkig zitten we weer op één lijn." VLISSINGEN - De Vlissinger Dennis Dierickx (23) heeft de zwarte sjerp - de eerste dan - in de vechtkunst Hwa Rang Do binnen. Dierickx legde al in oktober het examen daarvoor af in Los Angeles, maar het duurde enige tijd voor hij de uitslag kreeg. Dierickx moest speciaal voor zijn examen naar de Amerikaanse westkust, omdat daar de grootmeester van de vechtkunst woont. En die mag dergelijke examens afnemen. Het examen, dat zes uur duurde, was heel zwaar, vertelt Die rickx. „Met nog acht anderen, onder wie mijn trainer Alex Krijger, kreeg ik eerst wat theorievragen en daarna moesten we het geleerde in de praktijk brengen. Het was zweten tot je niet meer zweten kon." Alex Krijger haalde de derde dan. HOBOKEN - Alex Ward heeft tijdens een indoormeeting in het Belgische Hoboken zijn persoonlijk record op de 60 meter aangescherpt. Zijn pr stond op 7,48 seconden en sneuvelde al in de serie, die hij winnend afsloot in 7,39 seconden. Vervol gens liep de A-junior van RKHAV uit Hulst in de finale naar de derde plaats ineen nieuwe persoonlijke toptijd van 7,36 se conden. Zijn clubgenote en B-juniore Altuna Halilovic ein digde in 8.80 seconden als vierde in de finale van de 60 meter en was bij het verspringen met een afstand van 4,79 meter goed voor de tweede plaats. Sandra de Blockis elfde geworden bij de senioren in een cross in het Belgische Stekene. De atlete van RKHAV uit Hulst liep de 5,9 kilometer in een tijd van 25 minuten en 17 seconden. De zege ging in 21 minuten en 41 seconden naar de Belgische top per Corine de Baets. Bij de vrouwenveteranen eindigde Mar- go de Nijs (RKHAV) als dertiende. foto Willem Mieras Een van de vele aflossingen tijdens het zweratoernooi in Goes. j VLISSINGEN - De strijd om de j titel Zeeuws topscorer van het seizoen 2002/2003 leeft vooral in West-Zeeuws-Vlaanderen. i De eerste drie plaatsen in het klassement worden bezet door Robbie van de Wijnckel (Bres- kens), Adri van Hanegem (IJ- I zendijke) en Aardenburg-spits Niek van Sprundel. Van de Wijnckel won zondag I met Breskens met 1-0 van Zie- VLISSINGEN - Squasher Pië- dro Schweertman heeft gisteren het bijprogramma van het WK voor junioren in het Indiase Chennai gewonnen. In de finale maakte de negentienjarige Koudekerkenaar in 29 minuten korte metten met de Canadees Robin Anthony Clarke: 4-9 9-1 9-1 9-2. Schweertman kan terugkijken I °peen zeer geslaagd individueel I toernooi. Hij heeft van de zeven j partijen die hij speelde er slechts één verloren. Dat was in de eerste ronde van het hoofd schema. Toen verloor hij in vijf sets van de Mexicaan Jose Be- j cerril. Doordat verlies kwam hij j in het bijprogramma terecht, zijn winst daarin wordt als een mooie troostprijs gezien. De Koudekerkenaar versloeg de afgelopen week achtereenvol gens de Ier Brian Byrne, de Ma- leisiër Mohd Nafzahizam, de Zwitser Mirco Marsella, de I Schot Kristen Jhonson, de Au- straliër Ben Reece en de Cana- j ^ees Robin Anthony Clarke. Vandaag begint het landentoer- i nooi. Het Nederlandse junio- renteam, met Schweertman, is daarin als vijfde geplaatst. rikzee, maar scoorde niet. Hij belde na afloop echter wel me teen naar Van Hanegem om te vragen hoeveel goals hij had ge maakt. De schrik sloeg Van de Wijnckel na het antwoord van zijn concurrent even om het hart. „Ik heb vier keer ge scoord", loog Van Hanegem, die in werkelijkheid niet in actie kwam tegen Hulsterloo (4-2- winst) door een onverwachte schorsing. „Die onderlinge strijd vind ik wel mooi", zegt Adri van Hanegem. „Robbie ken ik goed en met Niek van Sprundel speel ik samen in de zaal. Hij heeft tegen Renesse drie keer gescoord en komt dus weer iets dichterbij. Daar wordt dan onder elkaar wel over ge praat. Dat maakt het zo leuk." Wat Adri van Hanegem minder leuk vindt, is de schorsing die hij onverwacht van de KNVB ont ving naar aanleiding van de wedstrijd Aardenburg-IJzen- dijke. Van Hanegem: „Ik ging in een duel voor de bal, maar raak te een verdediger van Aarden burg. De scheidsrechter zag het, gaf een vrije trap en liet ons de handen schudden. Vervolgens ontving ik een paar dagen later ineens een brief van de KNVB dat ik in staat van beschuldi ging was gesteld en een schor sing van drie wedstrijden had gekregen. IJzendijke heeft een verweerschrift ingediend en toen kreeg ik opnieuw een brief van de KNVB. Ze hadden de verklaring van de rapporteur gelezen en de verklaring van Aardenburg, waarin stond dat ik een slaande en schoppende beweging had gemaakt." Van Hanegem tekende beroep aan, maar tot dat beroep voor komt is hij voorlopig geschorst. „Ik baal er verschrikkelijk van. Ik wil in de nadagen van mijn carrière nog eens graag topsco rer van Zeeland worden." Het Zeeuws lopscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Robbie van de Wijnckel (Breskens) 17 doelpunten; 2. Adri van Hanegem (IJzendijke) 16; 3. Niek van Sprundel (Aarden burg) 13; 4. Corné Nieuwerkerk (VCK) en Arjan Koopmans (Rillan- dia) beiden 10; I». Marcel Lour ene (Zeelandia Middelburg), Martin de Hamer (Nieuivdorp), Patrick Kop- pejan (De Meeuwen), Lunven Ver meer VC Vlissingen) en Mark Min- derhoud Noormannenallen 9; 11. Erik de Groene (Kloelinge), Jacco den Hamer (Zaamslag), Jeroen van Ommen (GPC), Joel le Due (MZVC), Esad Osmanovski (Breskens), Ro nald Zwager (Duiveland), Frank Al- laart (Serooskerke) en Edwin Arens (Kruiningen) allen 8 door Nora van Bambost GOES - Het zwemteam van De Stormvogel heeft het estafet- tetoernooi in Goes met gro te overmacht gewonnen. Met liefst vijftien punten voor sprong op concurrent Luctor et Einergo uit Middelburg waren de Vlissingse zwemmers en zwemsters nagenoeg onver slaanbaar. Vooral bij de estafettes van de mannensenioren was het team van onze sportredactie HULST - Scheidsrechter Eric van Dam heeft gisteren bij de politie aangifte van bedreiging gedaan, nadat hij zondag in het nauw gedreven werd door een speler van Axel 3. De 42-jarige Van Dam, lid van IIVV'24, staakte het duel tussen HW'24 4 en Axel 3 na een halfuur omdat een Axelse speler hem verbaal bedreigde. „Ze moesten hem vasthouden, uit Vlissingen oppermachtig. Op de 4x100 meter rugslag tik ten de Stormvogel-mannen bij na tien seconden eerder aan dan de nummer twee op dit onder deel, De Krabben uit Bergen op Zoom. Ook op de 4x100 meter schoolslag en de lOxlOOmeter vrije slag waren ze niet te ver slaan. Opnieuw was er een groot verschil met de eerste achter volgers. ditmaal tikten de man nen uit Middelburg ruim zeven seconden later aan. Bij de vrouwensenioren ging de want hij wilde me aanvliegen", vertelt Van Dam. „Die speler ging helemaal over de rooïe, na dat ik hem een gele kaart had gegeven. Hij wilde me vastpak ken, maar werd tegengehouden door een aantal spelers. Toen werd er weer het één en ander strijd voornamelijk tussen De Scheldestroom uit Breskens en De Stormvogel. Op de 4x100 meter vlinderslag en de 4x100 meter schoolslag was de Zeeuws-Vlaamse ploeg het sterkst, terwijl de winst op de 4x100 meter rugslag en de 10x100 meter vrije slag naar het Vlissingse team ging. De jongensjunioren onder veer tien jaar van Luctor et Emergo waren op alle drie de program- ma-onderdelen niet te verslaan. Met groot verschil hield het gezegd en gaf ik hem rood." De betreffende voetballer, die enkele jaren geleden al eens een schorsing van tweeënhalf jaar kreeg voor eenzelfde vergrijp, wilde het veld vervolgens niet verlaten. Van Dam besloot tot een afkoelingsperiode van vijf Middelburgse viertal de teams uit Vlissingen, Breskens, Goes, Koewacht en Bergen op Zoom achter zich. In de jongste meisjesjunioren- categorie had ZC Koewacht een sterk viertal ingeschreven. Op de 4x50 meter vlinderslag en de 4x50 meter rugslag waren de Koewachtse meisjes opper machtig, maar op de 4x100 me ter schoolslag moesten ze de meisjes van De Stormvogel voor laten gaan. Zij tikten twee se conden eerder aan. minuten, maar vervolgens wil den een paar voetballers van Axel niet meer verder spelen. De scheidsrechter deed vervol gens op aandringen van de KNVB aangifte. Van Dam: „De politie doet er verder niets mee en dat wil ik ook niet. Maar ze zijn wel op de hoogte, voor het geval er nog iets uit voort moest vloeien. Bijvoorbeeld dreigtele- foontjes of iets van die strek king. En de KNVB zal aan de hand van het rapport nu een straf bepalen." Dammen Zoutelande. NK vrouwen. Zevande ron de: Quant - Doumesh 0-3, Hoekman - Lu nenborg 3-0, Kamyshleeva - -ung 3-0, Wanders - Chub 1-1, Lemmen - Poepjes 1-1. Stand: 1. Hoekman 19, 2. Kamysh leeva 12, 3. Wanders 11, 4. Chub 10, 5. Doumesh 9,6. Quant 8,7. Lunenborg 6,8. Lemmen en Poepjes 5,10. Fung 3 Golf Thousand Oaks (VSt). World Golf Chal lenge, 3,9 miljoen euro. Eindstand: 1. Harrington (Ier) 268 (20 onder par), 2. Woods (VSt) 270, 3. Love (VSt) 272, 4. Montgomerie (Sch), Langer (Dui) 273, 6. Furyk (VSt) 274. Schaatsen Noordlaren. Marathon op natuurijs Mannen: 1 Wubben (Pijnacker), 2. Mi- chaud (Fra), 3. Heideman (Oldebroek), 4. Huizebosch (Gramsbergen), 5. De Vries (Sint Nicolaasga), 6. Van Meggelen (Am sterdam), 7 Van Oosterom (Schalkhaar), 8. Baars (Nieuw Vennep), 9. De Ronde (Monnickendam), 10 Angenent (Woud- brugge). Vrouwen: 1. Huizebosch-Smit (Gramsbergen), 2. Verdouw (Oudewater 3. Bekkering (Den Ham), 4. Van der Wal (Groningen), 5. Borst-Bok (Sint Nicolaas ga) Eindhoven. Gewestelijk kampioen schap marathon. Senioren, 100 ronden: 1. Patrick Goverse (Kapelle), 2. Martijn Otten (Boxmeer), 3. Roy Polmans (Gel drop). Veteranen, 75 ronden: 1. Jack Quix (Nieuwstad), 4. Flip Salomé (Bres kens), 8. Adriaan Provoost (Domburg). Sportprijsvragen Lucky Day: 9-10-11-15-16-17-24-27-28- 35-38-41-43-46-60-65-66-68-72-73 (on der voorbehoud) Tennis Hulst. Bedrijfscompetitie Poule BI: Ge meente Axel-Stuntmarkt 1 5-3. Stand: Gemeente Axel 4-17, Stuntmarkt 14-16, ING 4-15, Dow 3-15, Stuntmarkt 2 4-14, Luctor Tyre Center 3-11. Poule B2: H4A- De Schrijver 4-4, Microfil-Verdi Ristoran- te0-8 Stand: VerdiRistorante4-28,Stof- els Cleaning 4-23, Fermont Terneuzen 3-15, H4A Leidingen 3-9, De Schrijver 4-8, Microfil 4-5. Poule C2: Fortis-KPS 4-4, Aquavia-Roctus Verzekeringen 5-3, Yacht-Bleyenberg 5-3. Stand: Aquavia 5-24, Fortis 4-23, Roctus Verze kering 5-22, Yacht 5-19, Kint 5-15, Bley- enberg 4-9. Poule DlVentura vastgoed- -Poppe 2-6, Van Etten-Stuntmarkt 3 2-6 Stand: Cockpit VOF 4-22, Stunt markt 3 4-22, DruwaZeefdrWaut 4-14, Ventura Vastgoed 4-12, Poppe 3-11, Van Etten Wonen 3-7. Poule D2: Knape Caravans-Poorter2Wielers 2-6. Stand: Poorter2Wielers 4-22, DCS 4-19, Final Soft Ware 4-16, Metako4-14, Knape Ca ravans 4-13, Rabobank 4-12 Poule E1: Rabobank-Bun Verzekering 2-6 Stand Bun Verzekering 4-24, Dierenkliniek MIDDELBURG - PKC-speler en international Leon Simons verzorgt komende vrijdag een demonstratie voor de Al -junio ren van korfbalclub Swift. Daarvoor zijn alle jeugdtrainers van de vereniging uitgenodigd. De training begint om 18.00 uur in sporthal De Voorborch in Middelburg. Na afloop vindt er een evaluatie plaats. Aerts 4-24, Tijger Klappers 4-18, Rabo Kloosterzande 4-16, Tridacna 4-10, Jumpirg Jacks 4-4. Poule E2: Mam moet-Den Duliaert 5-3, Kint Electro-Ce- restar 5-3, Golff Kerckhoven-Fortis 2 5-3. Stand: Golff Kerckhoven 4-20, Ce- restar 4-18, Kint Electro 4-17, Fortis 2 4-16, Mammoet 4-16, Den Duliaert 4-9. Voetbal Vrouwenvoetbal Vierde klasse B: Wemeldinge-SVD 4-1, Zaamslag-Terneuzense Boys 0-5, Kloe- tinge2-Dinteloord 3-1 Tern Boys 9-25 Kloetinge2 11-12 Wemeld. 10-25 Zaamslag 10- 9 Patrijzen 10-12 Dinteloord 10-3 SVD 10-12 Kloetinge 3 pt in mindering Juniorenvoetbal B-junioren. Derde Divisie: WSC-RCS 1-1, OJC-Longa 1-0, Terneuzen-WWZ 2-0, BSC-VOAB 3-0, Brabantia-lnter- nos 1-0, Nuenen-Theole 3-2. BSC 12-33 VOAB 11-15 Terneuzen 11-24 Theole 12-15 OJC 12-23 Nuenen 12-11 Brabantia 12-23 RCS 11- 7 Longa 12-21 Internos 11-7 WSC 12-16 WWZ 12- 2 Wielrennen Mannen, wereldranglijst veldrijden: 1 De Clerq (Bel) 1982 punten, 2. Nijs (Bel) 1321, 3 Groenendaal (Ned) 1246 (4), 4. Vervecken (Bel) 1132 (5), 5. Wellens (Bel) 1121 (3). 6 Vannoppen (Bel) 782. 7. De Knegt (Ned) 755,8. Pospisil (Tsj) 574 10), Van Santvliet (Bel) 574, 10. Berden (Bel) 546, 16. De Vos 380 (15), 18. Verhagen 271 (22), 21. Ni|land (Ned) 259 (17). Zwemmen Goes. Estafettetoernooi. Eindstand. 1. Stormvogel 2. Luctor et Emergo 3. ZC Koewacht 4. Scheldestroom 5. de Krab ben 6. deGanze. Mannen. 4x100m vlinderslag: 1 Schel destroom 4.34,16 2. Stormvogel 4.38,70 3. ZC Koewacht 4.42,16. 4x50m rugslag junioren: 1. Luctor et EmergO 2.40,14 2 Stormvogel 2.45,51 3. Scheldestroom 2.48,06. 4x100m rugslag: 1. Stormvogel 4.35,87 2. De Krabben 4.44,78 3. Schelde stroom 4.50,36.4x50m vlinderslag junio ren: 1Luctor et Emergo 2.33,22 2. Ganze 2.44,89 3. Scheldestroom 3.09,41 4x1 OOrn schoolslag: 1.Stormvogel 5.00,59 2. Luctor el Emergo 5.07,29 3. Scheldestroom 5.10,10. 4x100m school slag junioren: 1. Luctor et Emergo 6.34,45 2 Stormvogel 6.38,31 3. de Krab ben 6.41,03 10x100m vrije slag all-in: 1 Stormvogel 10,24,62 2. Luctor et Emergo 10.31,61 3 de Krabben 10.46,32. Vrouwen. 4x100m vlinderslag 1 Schel destroom 4.43,29 2 ZC Koewacht 4.45,97 3. Stormvogel 4.58,93.4x50m rugslag ju nioren: 1. ZC Koewacht 5.33,14 2. Storm vogel 2.33,50 3. Luctor et Emergo 2 43,07. 4x1 OOrn rugslag: 1 Stormvogel 4.52,14 2. Scheldestroom 4.54,07 3. ZC Koewacht 4.57,214x50m vlinderslag ju nioren: 1 ZC Koewacht 2.28,32 2. Storm vogel 2.28,46 3. de Krabben 2.49,54. 4x100m schoolslag: 1 Scheldestroom 5.24,56 2 Stormvogel 5.31,533. Luctoret Emergo 5 34,67. 4x100m schoolslag ju nioren: 1 Stormvogel 6 07,50 2 ZC Koe wacht 6 09,11 3. de Krabben 6.39,88 10x100m vrije slag all-in: 1.Stormvogel 11 10,45 2 ZC Koewacht 11.27,27 3. Scheldestroom 11.58.48. dinsdagj Hl Dammen Nederlands kampioenschap voor vrou- wen. Achtste ronde. Locatie: Beach Ho tel, Zoutelande. Aanvang: 12.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45