Zaamslag hoopt op ommekeer Marathon breekt weer record BKC haalt zegt binnen dankzij sterk eindschoti- I Rabout speelt drie-op-een-rij 3 Spui neemt snelle revanche Polozege De Schelde Treffer Menno den Dekker goed voor eerste thuiszege Kristallen fiets voor Museeuw Willy de Jaeger blijft bij Biervliet Tennisduel in Hulst blijft in evenwicht Biezentrappers wordt koploper uitslagen Sjaak Luteijn in topdrie van veteranenloop a doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Spui. vorige week nog verliezer in de derby tegen Cadzand, is de eeuwige rivaal weer voorbij op de rang lijst. Cadzand ondervond in de vierde klasse van het zaterdag- voetbal de kracht van koploper Heinkenszand: 4-1. Spui won van Colijnsplaatse Boys: 4-2. Spui - Colijnsplaatse Boys 4-2: De Noord-Bevelanders begon nen met meer bezieling aan de wedstrijd en de 0-1 na twintig minuten door Yoeri Visser was verdiend. Spui was daarna di rect bij de les en nog voor rust konden Alex Meijer en Mark Otterloo al voor 2-1 zorgen. Na een uur spelen leverde een tweede treffer van Otterloo de 3-1 op. Vanaf elf meter kwa men de bezoekers via Robert - Jan van de Genugten nog wel terug tot 3-2, maar met de 4-2 van opnieuw Meijer werd het verzet vijf minuten voor tijd gebroken. Heinkenszand - Cadzand 4-1: Via een van richting verander de vrije trap van Angelo Martlé kwam Cadzand na een kwar tier nog wel op voorsprong, maar een minuut later kopte Edwin Ganzeman de gelijkma ker al binnen uit een corner van Gerben Menheere. Vlak voor rust werd het door een prachti ge knal van Remco van der Does 2-1. Halverwege de twee de helft werd het na een voorzet van Jody Sheilds via Guido Wiskerke 3-1. Vijf minuten la ter tekende Gerben Menheere voor de 4-1-eindstand in een aardig duel, waarin arbiter Spek met een pak gele kaarten nog wel voor de nodige com motie zorgde. doorWim de Vos maandag 9 december 2002 door Jurgen Naeye ZAAMSLAG - Eindelijk heeft Zaamslag zijn eerste thuiszege van het seizoen te pakken. Te gen FC Dauwendaele boekte de ploeg van trainer Mare de Kun- der een nipte, maar verdiende overwinning. Matchwinnaar was Menno den Dekker, die met zijn goal een einde maakte aan vijf Middelburgse zeges op rij. Mare de Kunder haalde na af loop opgelucht adem. Zijn elftal leek eenvoudig op weg naar drie broodnodige punten, maar toen diep in blessuretijd de bezoe kers een hoekschop kregen toe gekend. hield de coach zijn hart vast. De hoekschop resulteerde in een scrimmage voor het ANTWERPEN - Johan Mu seeuw heeft zaterdag voor de vijfde keer de Kristallen Fiets, de trofee voor de beste Belgische wielrenner van het jaar, in ont vangst mogen nemen. Achter de ongenaakbare Mu seeuw, die twee wereldbeker wedstrijden won en tweede werd in de eindstand van de we reldbeker, werd wereldkampi oen veldrijden Mario De Clercq tweede en Peter Van Petegem derde. Kevin de Weert uit Rabobank- ploeg, een van de grote Belgi sche beloftes, werd verkozen tot beste renner voor de toekomst. Belga BIERVLIET - Willy de Jaeger heeft zijn contract als voetbal trainer bij Biervliet met een jaar verlengd. De voormalige verdediger van Breskens, die zijn ploeg tot nu toe al 42 keer zag scoren in com petitieverband, is aan zijn eer ste seizoen bezig bij de vijfde- klasser in het zondagvoetbal. Zaamslag-doel, waarbij Dau- wendaele-speler Robbert Griep van dichtbij mocht aanleggen Doelman Bart Corstanje gooide zich moedig in de baan van het schot en voorkwam de gelijk maker. ,,Ik was even bang dat het weer fout zou aflopen. We gaven in de thuiswedstrijd tegen Kapelle een zekere winst uit handen door in de slotfase een 2-0-voor- sprong te verspelen. Dat beeld doemde vandaag weer op. Ge lukkig liep het nu wel goed af. want we hebben de punten hard nodig. Met de winterstop voor de deur is het belangrijk dat we onderin aansluiting houden met de andere ploegen in de degra datiezone." Voortvarend Zaamslag ging voortvarend van start. Al na drie minuten kwam Peter Hamelink in een kansrijke positie, maar de aanvaller zag zijn inzet via de vingertoppen van doelman Robert Groenen- berg over het doel verdwijnen. Kort daarna kopte Erik Tissink een voorzet van Jacco den Ha mer naast. Na het stormachtige begin verloor Zaamslag de greep op de wedstrijd. Steeds vaker kwamen de Middelbur gers als winnaar uit een onder ling duel en achterin maakte de thuisploeg een nerveuze indruk. De angst om een fout te maken overheerste, waardoor er wei nig aandacht voor een gedegen opbouw was. De onzekerheid werd bijna afgestraft door Dau- wendaele-aanvoerder Edwin Leonhart, die na een pass van Jordy van Bunderen alleen op doelman Corstanje mocht af gaan. Met een knappe redding behoedde de Zaamslag-goalie zijn ploeg voor een achterstand. In de blessuretijd van de eerste helft liet de thuisploeg twee op gelegde kansen onbenut. Jaap Pijpelink kopte een voorzet van de sterk spelende Coen Goossen tegen de paal en even later schoot Peter Hamelink van dichtbij net naast. ,,Het missen van kansen blijft ons achtervol gen", aldus Mare de Kunder. ,,Dat heeft alles te maken met zelfvertrouwen en geluk. Als je onderaan staat, ontbreekt het daar vaak aan." Na de pauze leek Zaamslag te volharden in het missen van kansen. Een inzet van Jacco den Hamer ging rakelings naast het doel van Dauwendaele. Tien minuten na de rust viel voor de thuisploeg de bevrijdende tref fer. Een voorzet van Erik Tis sink belandde via het hoofd van Jacco den Hamer voor de voeten van Menno den Dekker, die bij de tweede paal doelman Groe- nenberg kansloos liet: 1-0, Na de openingstreffer werden de duels feller, maar scheids rechter Toorenaar uit Hein kenszand, die alleen een aan slag van Jordy van Bunderen op de benen van verdediger Peter Oppeneer met geel bestrafte, hield verder de kaarten op zak. De bezoekers namen achterin steeds meer risicós in de hoop meer druk op de Zaamslag-de- fensie uit te kunnen oefenen. Op een schot van Jordy van Bunde ren na (gestopt) kregen de be zoekers geen uitgespeelde kan sen. Dat was voornamelijk de verdienste van verdediger Jaap Pijpelink, die als een rots in de branding alles tegenhield wat er op zijn pad kwam. Aan de andere kant toonde de pas zeventienjarige sluitpost Robert Groenenberg zijn klasse door met een knappe reflex een tot tweemaal toe van richting veranderd schot van Wouter Buyze te pareren. Zaamslag be leefde nog een zenuwachtige slotfase, waarin het ontsnapte aan de gelijkmaker. Het doem scenario bleef achterwege. ,,We moeten hopen dat deze over winning de ommekeer bete kent", zei Mare de Kunder opge lucht. Zaamslag-Dauwendaele 1-0 (0-0). 55. Menno den Dekker 1-0. Scheids rechter: C. Toorenaar (Heinkens zand). Gele kaart: Jordy van Bunde ren (Dauwendaele) Aantal toeschouwers: 150. Zaamslag: Bart Corstanje, Peter Oppeneer (44. Nicky Klaassen), Da vid de Haan, Jaap Pijpelink, Wim Duerink, Coen Goossen (60. Wouter Buyze), Menno den Dekker, Erik Tissink (70. Peter Dieleman), Jacco den Hamer, Jean Dooms, Peter Ha melink. O din: Dauwendaele-aanvoerder Edwin Leonhart (rechts) in duel met verdediger Wim Durinck van Zaamslag. foto Peter Nicolai door Jart Roovers TERNEUZEN - De korfbal ploegen van BKC en Luctor ble ven ook in de vierde competitie ronde ongeslagen. BKC kwam met de hakken over de sloot in de thuiswedstrijd tegen Schel- devogels (13-12). Luctor ver sloeg Stormvogels 2 in de reser ve vierde klasse met 14-9. Zaamslag ging in de vierpun tenwedstrijd tegen KVK nipt onderuit: 8-9. BKC-Scheldevogels 13-12. De eindscore doet een moeilijke wedstrijd vermoeden en zo was het ook. Omdat één vak aanval lend te weinig bracht, kwam de thuisploeg pas laat in de wed strijd los van een fanatieke te genstander. ,,Te geforceerd, te gejaagd en te weinig variatie in de aanval", signaleerde coach Mare Kolijn als oorzaken voor de moeizame tussenstanden (6- 5, 9-7 bij rust en daarna 11-10). Pas bij 13-10 wist Kolijn dat de buit binnen was. Scores BKC: Lilian van de Lijke en Michiel Roest 4, Carlo Hamelink 2, Karin Kolijn, Jerry van Haneghem en Danny Hamelink 1. Zaamslag-KVK 8-9. In het eer ste kwart hield de thuisploeg verdedigend open huis.De be zoekers profiteerden daar dankbaar van: 1-4 na dertien minuten. Kort na de rust was Zaamslag bij 5-6 terug in de wedstrijd, maar de hoofdaan vallers Ernst de Putter en Marco van Reeuwijk hadden hun dag niet en ook de rest van de ploeg miste kansen. Daardoor bleef het achttal van coach De Herdt achter de bezoekers aanlopen: 6-7 en 8-9 bij het eindsignaal. Scores Zaamslag: Marco van Reeu wijk en Ernst de Putter 2, Debby Cerpentier, Marcel van Zuidam. Frans Verpoorte en Joris de Bree 1. In de reserve vierde klasse boek te Luctor de vierde zege op rijIn de uitwedstrijd tegen Stormvo gels 2 gaven beide ploegen el kaar weinig toe, maar werd Luctor bij 3-1, 7-5 en 9-7 wel telkens gedwongen tot ac volgen. Bij 9-9 werd een> tier voor tijd de aansluit»; maakt. Daarna haalde mannen van Luctor de ove ning binnen: 9-14. Scores Luctor: Eric-Jan Delk en Davy Jonker 4, Ferry de Wis Jelske Geelhoedt, Marjoleine ter Durink 1 HULST - De topper tussenl ^SC loper Elopak en achtervt ver PC.Place.nl in de bedrijf» sen petitie Hulst eindigde onbfc 4-4. Door dat resultaat Elopak leider, met twee p» voorsprong. De wedstrijden in deze terj waren allemaal spannend.) ny Kool stond tegenover i sterk spelende Esmeralda 1 kreeg in haar duel met Fa: Kool met een stand van 3-21 gamepunten, maar de wedst eindigde in 6-4 voor KooLBi mannen kwamen Rene vanG sen en Kisten Dev in huneni spel tot aardige rallys. Door- hoog tempo vast te houden? Kirsten Dey met 4-8. De mixedpartij tussen Fa Kool/Laurens Scheerders Esmeralda Bral/Filip de Se ging tot 5-4 gelijkop. Eends dubbele fout in de opslag® van Filip de Smet zorgde»*? dat Kool/Scheerders c;rt~ zegevierde. In het mannendubbel Kirsten Dey en genover Rene van rens Scheerders. De de erg sterk aan het net een groot aandeel in overwinning. Rode lantaarndrager Transport kreeg er Blommaert flink van De opvallendste den Anne Marie van Loo de Wit, die na een 3-1-acte stand sterk terugkwam en: 8-3 wist te winnen. TERNEUZEN - Wat is toch het succes van de DOW Aflos singsmarathon in Terneuzen? Kan de organisatie het op den duur nog wel aan? Dat waren de vragen die de organisatie, de JoggingClub DOW, zich za terdag kon stellen. Want maar liefst 68 deelnemende ploegen en in totaal 431 lopers en loop sters kwamen zaterdag aan de start. Dal betekende weer al een nieuw record voor deze trimloop. Wat overigens niet veranderde ten opzichte van vorig jaar was de overheersing van de Belgische teams bij de man nen. Bij de vrouwen ging de overwinning naar het Terneu- zense team van De Hoop, dat ook nog het parkoersrecord verpulverde. Maximum Behalve grote tevredenheid bij de organisatoren doemden na afloop ook vragen op. „Zes honderd deelnemers is wel het maximum, meer kunnen we eigenlijk niet behappen", stel de organisator Mare Obrie za terdag. Het is opmerkelijk dat de Aflossingsmarathon van Dow de laatste jaren zo enorm is gegroeid. Enkele jaren gele den stierf een dergelijk evene ment in Kloosterzande nog een vroege dood, omdat daar het aantal deelnemers minimaal was. In de eerste kilometers (er wa- Ronnie Babijn (links) lost zijn teamgenoot Peter de Vet af tijdens de marathon in Terneuzen. foto Peter Nicolai ren acht omlopen van elk ruim vijf kilometer) bleef zaterdag een aantal ploegen kort bij el kaar en was het nogal eens stuivertje wisselen vooraan. Na de eerste vijf kilometer gin gen de Belgische Krekenlopers aan de leiding. De formatie van Neve-Schakelaar uit Kloosterzande liep op een prachtige tweede plaats. Daarna werd het veld door el kaar geschud en waren het de Gentse ploegen die het heft in handen namen. De eerste ploe gen van KAA Gent en RC Gent maakten in een onderling duel uit wie deze editie van de ma rathon ging winnen. Het werd uiteindelijk het zevental van KAA Gent (Filip Coysman, Luc Brusseel, Ger van Poucke, David Stevens, Christophe Claeys, Jo Vandenbossche en Tim Devilder) dat als eerste fi nishte in een tijd van 2.13.28. Bij de vrouwen ging de over winning naar het team van De Hoop uit Terneuzen met een tijd van 2.48.49. Het was ook toegestaan om de wedstrijd in dividueel te lopen. Rinus Reijngoudt uit Terneuzen ein digde in die strijd op de eerste plaats. Hij liep de Olympische afstand in 3.23.23. van onze sportredactie BRESKENS - Eén graadje on der nul geeft de buitenthermo meter aan. De gevoelstempera tuur was door de kille oostenwind nog een stuk lager. De organisatoren van AV De Wielingen zijn gereed voor de achtste editie van de Jules Unli- mitedloop, genoemd naar de op richter. Jules van Muiken. In de kantine van recreatiecen trum De Napoleonhoeve staat de inschrijvingstafel. De op dracht is vanaf De Napoleon hoeve over het strand naar het Haventje van Cadzand en terug. Zelf de weg zoekend tussen de paalhoofden. Afstand: negen tien kilometer. Johan Poppe uit Sint Gilles HULST - Het futsalteam van Biezentrappers/Gerka Sport 2 gaat na twee overwinningen op rij aan de leiding van de compe titie in het vrouwenfutsal. De koploper zegevierde in de twee de wedstrijd met 8-5 over Bie zentrappers/Gerka Sport 1. Charlie Hair won met 8-3van Den Dullaert. Charlie Hair-Den Dullaert 8-3: Anders dan de uitslag doet ver moeden was het een spannende en aantrekkelijke wedstrijd. Halverwege was de balans nog in evenwicht, 2-2. Bij 3-3 pro beerde Den Dullaert een treffer te forceren. Dat pakte verkeerd uit en dankzij enkele counters pakte de thuisclub de forse winst. Voor Charlie Hair scoorden Ta mara van Boven (3x), Esther Kole, Tessa Colijn (beiden 2x) en Jolanda Boer. Penny de Wilde (2x) en Saskia Blommaert scoorden tegen. Waas komt zich om negen uur als eerste melden. Een uur voor de start. Inschrijven is gratis. Wie wil douchen moet 50 euro cent neertellen. Daarover is eni ge hilariteit als Jopie van Muiken vanachter de inschrij vingstafel aan een deelnemer vraagt of hij wil douchen. De man kijkt verbaasd en zegt: „Waarom, ik heb thuis net ge- douched." Klokslag tien uur gaan 71 deel nemers, van wie zestien op de vijf kilometer en twee in korte broek (Wielingen-voorzitter Adri Vermue en de Gentenaar Danny de Groote) op pad. Ze vertrekken met het windje in de rug. Rutger Veerman meldt zich als eerste op de vijf kilome ter in een nieuwe recordtijd van 17 minuten en 50 seconden. Op merkelijk fris is de Aardenburg- se atleet nog. Dat geldt ook voor Maycke Muller, die na 24 minu ten als eerste vrouw binnen komt op de korte afstand. Jack Luteijn en Marco van der Meu- len, de winnaar van vorig jaar, worden twee en drie. De mannen en vrouwen van het 'hoofdnummer' lopen dan al richting Cadzand-Bad Ook windje mee, maar terug wordt het een stuk lastiger. Na 1 uur, 19 minuten en 50 seconden komt Theo Rabout als eerste binnen, dik onder de modder. „Een verkeerde inschatting ge maakt en in een plas terechtge komen". kan hij er nog net uit brengen Meer niet. De kou heeft zijn kaakspieren buiten werking gesteld. Het is voor de derde keer dat hij de Jules Unli mited wint, En hij is met 1.17.44, gelopen in 1999, ook houder van het parkoesrecord. Een kleine vijf minuten later meldt Ronnie Babijn zich als tweede. De triatleet uit Terneu zen is te traag van start gegaan. Addie Dieleman uit Sas van Gent komt na 1 uur, 37 minuten en 28 seconden als eerste vrouw binnen. van onze sportredactie TERNEUZEN - De waterpo- loërs van De Schelde zijn win terkampioen in de derde klasse bond na de 10-3-winst op Rot terdam. De vrouwen wonnen met 9-3 van HZPC. De mannenploeg had een moei zame start. Pas in de derde pe riode maakte Bram van der Heuvel het verschil groter. Bij 6- 2 was de strijd gestreden en kon De Schelde rustig uitspelen. Scores: Roderick Wondergem en Slephan de Die 2 en Sven Schieman, Bas Wesdorp, Chris van Roy en en Chris Eijsebaert allen 1. De Schelde-vrouwen speelden vanaf het begin goed geconcen treerd en gaven weinig kansen weg. Het gevolg was al in de eer ste periode een 3-0- voorsprong. In de derde periode werd ook aan de jeugdige Schelde-speel- sters de nodige speelminuten gegeven. HZPC kon zodoende iets beter in de wedstrijd ko men, maar uiteindelijk liep de Terneuzense ploeg uit naar een ruime 9-3. Scores De Schelde: Rowena Wït- kamp 5 en Jessica Koster, Eveline Verplanclce, Brenda Post en Astrid Segers allen 1 Atletiek Jules Unlimitedloop Breskens. 19 kilometer. Mannen: 1. Theo Rabout (Zuidzande) 1.19.50,2, Ronie Babijn (Ter neuzen) 1.24.41, 3. Peter de Vet (Axel) 1.24.54, 4, Eric Cappon (Zuidzande) 1.25.44, 5. Frank van Nevel (Brugge) 1.27.58, 6. Patrick de Boevere 1 28.32, 7. Patrick van Quekelberghe (beiden Aar denburg) 1.28.32, 8. Frank Verschorre (Breskens) 1.30.10, 9. Wilfried de Kort (Axel) 1.32.25, 10. Jan van de Linde (Oostburg) 1.34.04. Vrouwen: 1. Addie Dieleman (Sas van Gent) 1.37.28, 2. Astrid Steyaert (Oost burg) 1,41,06, 3. Christianne Vermorken (Nieuwvliet) 1.46.42, 4. Sandra Steyaert (Oostburg) 1,49.48, 5. Anja Bakker (Bres kens) 1.53.21. Vijf kilometer. Mannen: 1. Rutger Veer man (Aardenburg) 17.50, 2. Jack Luteijn 18.18, 3. Marco van der Meulen (beiden Oostburg) 18.25,4. Willy Faro (Breskens) 19.59, 5. Danny de Groote (Gent) 21.55 Vrouwen: 1 Maycke Muller (Oostburg) 24.10,2. Jessica Ocke (IJzendijke) 24.33, 3. Mia van de Veire (Oostburg) 27.15. Terneuzen. DOW Aflossingsmarathon, mannen: 1. KAA Gent (B) 2.13.28, 2. RC Gent (B) 2.17.22, 3. Krekenlopers (B) 2.21.25, 4. Walo Nieuwkerken-Waas (B) 2.29.16, 5. Runners Evergem 5 (B) 2.29.50, 6. RC Gent 3 (B) 2.31.26, 7. Go Iff Super Neve-Schakelaar (Kloosterzande 2.31.26, 8. Albert Heijn (Terneuzen) 2.38.25, 9. Krekenlopers (B) 2.39.23, 10. RC Gent 4(B) 2.42.33. Vrouwen: 1. De Hoop (Terneuzen) 2.48.49.2. RC Gent (B) 2.58.21,3. Kreken lopers (B) 3 13.58. Individueel: 1 Rinus Reijngoudt 3.23.23, 2. Rudy van Daele 3.26.013. Eddy van Boven 3.36.38. Biljarten Kampioenschap eerste klasse drieban- WESTKAPELLE - Sjaak Lu teijn heeft in de tien kilometer lange Sinterklaasloop in het Belgische Westkapelle beslag gelegd op de derde plaats bij de veteranen. De Oostburgse atleet van De Wielingen, die onlangs nog de Warandeloop in Tilburg in zijn leeftijdscategorie won, reali seerde een tijd van 31 minuten en 35 seconden, die tevens goed was voor een twaalfde plaats overall. Bij de vrouwen kwam Terèse van Lare uit Sluis als tweede ve terane en als zevende vrouw over de finish. Haar tijd was 36 minuten en 54 seconden. Bij de senioren liep Theo Rabout uit Zuidzande in een tijd van 30 mi nuten en 53 seconden naar de zevende plaats en de negende plaats overall. De Aardenburgse Wielingers Patrick van Quekelberghe en Patrick de Boevere eindigden respectievelijk als 17e en 33e in 32.22 en 34.52. De winst ging naar Frederick Colpaert uit Kortemark in 28 minuten en 50 seconden. den Zeeuws-Vlaamse biljartbond inTr neuzen. Eindstand: 1. Cees A. Wissel ('t Biemj keltje, Terneuzen) Mmatchpunten.a/pj meen gemiddelde 0,813, hoogstesnê?, i 2. Patrick Vasseur (TMW Sluis) 11W- 6,3. Jack de Maat (SBC Sluiskil) 8Mv 1 7, 4. Rino Pecoraro (BV Dow Terneus; 8-0,681-12, 5. Ben de Waal (HGL/KOTS y Sas van Gent) 6-0,599-5, 6. Joke Breu r (BW Terneuzen) 4-0,539-5, 7. FranJfdJ Rijk (CBC Clinge) 3-0.659-6, 8. Ces. r Wissel ('t Bierwinkeltje) 2-0,595-5. 1 Eindstand vierde klasse libre BFTS Hans de Waele ('t Bierwinkeltje) gr: delde 1,35, 2. Gerard Kombrink(CtsSr dia) 1,54,3. Jan Adriaanse (BCW) iSfi. Ad Bakker (BCW) 1,55, 5. GAimei I Broekhoven (BCW) 1,46, 6. Keeswntej Kooi (BW) 1,34,7. Bram de FeijteiOT] 1,25, 8. Jack Klaassen (KOT) 1,53,J' 1 Maarten van der Eijk (Concordia) 1,5 1 10. Cor van Eek (BW) 1,34, 11. Tk 1 Kombrink (Concordia) 1,26. Futsal Hulst. Rayoncompetïtie. Premiere! man Sport 2-ING bank 4-3, IZV/IBS! Donckers 0-7, ADM/Lazarus-IZV/IBS Max Korting/Van de Voorde-'t ker/Schelfhout 4-6, Casteels/De Me. paal-Morres/Controlec 3 10-3, Necke mann/Stuntmarkt-Rabobank 4-7, t1 Smet-Kosova 2-4, De Reizende Man-F;' b. bo2-6, Den Dullaert-'t Jagershuis3-9 Stand: Casteels/De Meerpaal 13-34, - bo 12-30, Chevy's 12-28, Kosova 11-27 Jagershuis 11-27, Rabobank 12-25,1 Smet 13-25, Donckers 12-22, Necc mann/Stuntmarkt 12-21, Première^ man Sport 2 13-20, 't Anker/Schelfiia 12-18, ING 12-16, IZV/IBS 13-14, ADM.0 zarus 13-12, Morres/Controlec 3 IJ* Max Korting/Van denVoorde 12-6, fc Dullaert 13-4, De Reizende Man 131 IZV/IBS 2 13-3. Tennis i Hulst. Pot -Elopak 4j ie. Poule A: C14-29, MLïï KNLTB-competitie in Kapelle. Poulü MLTC 1-de Schelde 6-6, Souburg- 'tfc ve Maantje 0-12. Vrouwencompetitie Hulst. Poule A i Doorzetters-Vlasbloem 8-0, Dream-Di tour 2-6. Poule B: Perdaen-Doetternie! 4-4, Graauwse Meppers-Veertig Plus4 Optimisten-Vogelvlucht 6-2, Bedrijfstenniscompetitie Hulst. A2: PC. Place.nl-Elopak Rijnberg-Attent 0-8. Stand KNLTB-competitie. Halve Maantje 4-39, MLTC 1 4-26, de Schelde 4-17, Souburg 4-9. P: Ie B: 't Halve Maantje 2 3-29, t Hs- Maantje 3 4-27, s' Heer Abtskerke 3-'- MLTC33-16. Souburg 23 7 Standvffr wencompetitie. Poule A: Dream 65 Deltour 6-34, Tefrent 5-25, Axel United; 24, De Doorzetters 5-17, De Kloppers! 16, Lappetem 5-16, Vlasvloem 6-7. Pot- B: Veertig Plus 6-40, Doetternietoe 65- Graauwse Meppers 5-28, Perdaen5-' Optimisten 5-17, Team 86 6-17, Vogl; vlucht 6-11, Lamir 5-8. Stand bedrif- competitie Hulst. Poule A2: Elopak*'- PC. Place.nl 4-22, Andre Dees Gara«' 19. Attent Blommaert 3-14, Van der S& Accountant 3-6, Rijnberg Transport*: Volleybal Sas van Gent Recreatieve competit; Vrouwen: Esplanada 2-Savok 2-1 17, 25-21, 23-25), Esplanada-Placesj Marché 2-1 (22-25, 26-24, 22-13). Staa' Stoffels Cleaning 6-14, Swagemakers: 12, Savok 2 6-11, Savok 6-11, Esplan# 5-9, Esplanada 2 7-7, Place du Marche' 2 Gemengd: Savok/Avesta-Garft Bode 1-2 (25-15,18-25,23-25), Fabrics- Jeffrey's 3-0 (reglSavok/ABN AMRC' Kliekske 3-0 (25-16. 25-17, 25-13). Stan: Garage Bode 6- 6-11, Savok/ABN Cleaning 5-10, 6-10, Jeffrey's 8-!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42