Kwiek wint, maar verliest ook PZC mm Iig is?# Delta Sport breekt Saturnus All Ready verslaat koploper Olympia WIK'57 blijft in spoor koploper Meerdink verovert ticket Talentenplan HSD roept onheil over zichzelf af if ill .111? l*g Jij r tÉÉÉst j lil! i iigslcll iüli I Seizoen voor 16-jarige Kwiek-speelster Marian van Donge voorbij Onnodig verlies voor Kwiek I üÉSlf» EMM gaat voor de titel Forse zege SKNWK agenda uitslagen maandag 9 december 2002 door Klaas Verspoor BRUINISSE - Het was een mooi, maar ook een beetje triest moment. Zaterdagavond, iets na achten, haalde Kwiek-trai- ner Krijn Verlek in sporthal De Vanger in Bruinisse op match point zijn groeibriljant jc, Mari an van Donge, naar de kant. Vervolgens benutte de thuis ploeg in het duel met Vollido het eerste wedstrijdpunt waardoor Kwiek in de derde divisie op nieuw de volle winst behaalde: 4-0. Met gemengde gevoelens stapte de 16-jarige Marian van Donge uit het speelveld. In afwachting van een operatie speelde één van de grootste talenten uit de ge schiedenis van Kwiek voorlopig haar laatste wedstrijd. Het liet haar zichtbaar niet onberoerd. „Ik vond het niet echt leuk dat ik gewisseld werd'", sprak ze kort na de wedstrijd met enige emo tie in de stem. „Ik moet nu wachten op een oproep vooreen meniscusoperatie, links aan de binnenkant. Daarna zal ik drie maanden moeten revalideren. Als tenminste mijn kruisbanden niet kapot zijn. Als die ook ka- BRUINISSE - De volleyballers van Kwiek verzuimden in de tweede klasse A de leiding te ne men. De Bruse formatie ver speelde in eigen huis tegen Vol ley/A een 2-0-voorsprong en ging in een vijfsetter onderuit: 2-3. Kwiek was de nummer drie van de rangschikking in de eerste twee sets de baas en bekroonde goed spel met afgetekende winst: 25-21 en 25-18. Daarna profiteerden de bezoekers van de verminderde Zeeuwse servi- cedruk. De Zuid-Hollanders namen het initiatief over en drongen Kwiek in een verdedi gende rol. Dat resulteerde in de ommekeer in de partij: 21-25, 18-25 en 12-15. pot zijn wordt het nog langer want daar staat negen maanden voor. Het seizoen is voor mij voorbij, maar eerst moest ik nu zes tot acht weken wachten. En dan is het januari." De snelst rijzende ster van Kwiek zag haar team een dege lijke wedstrijd spelen waarin de Bruse volleybal ploeg slechts sporadisch in de problemen kwam. „Alleen in de derde set hadden we het echt even moei lijk. Toen zag ik even de kopjes naar beneden gaan." Toch pakte Kwiek door de setstanden 25- 2126-24,26-24 en 25-16 de vol le buit. Het debuutjaar in de derde divi sie verloopt, gezien de stand op de ranglijst, prima. Trainer- /coach Krijn Verlek is iets be houdender. „Het is moeilijk te zeggen. We hebben al wel ge speeld tegen de ploegen waarte gen we lekker kunnen volley ballen. We hebben zes keer gewonnen, één keer met 3-2 ver loren en het 4-0-verlies tegen Sarto was ingecalculeerd." Oliebollentijd Toch was het treffen met Vollido uit Hendrik-Ido-Ambacht een zeer belangrijk duel. „Onze doelstelling is om na Sarto en het 3-1-verlies voor de beker te gen Mikro Electro hier een paar sets te winnen en het gevoel weer terug te krijgen. Volgende week moeten we voor de compe titie naar Mikro Electro en daarna breekt de oliebollentijd aan", gaf Verlek vooraf vooral de psychologische waarde van het duel al aan. Dat het goed zat in de kopjes bij de Bruse vrouwen, bleek al in de eerste set. Vollido, met wie Ver lek in 1996 kampioen werd in de promotieklasse, bleek vooral te drijven op Catharina van der Meer. Die speelster kwam vijf seizoenen in de eerste divisie uit, maar haar inzet woog nu als éénling niet op tegen het gemis van een goede spelverdeelster bij de bezoekers. Westerbeke moest vanaf de kant toezien hoe zijn ploeg op de beslissende mo menten vaak tekortkwam. Kwiek, dat startte met Hennie van Liere, Marije Munter, Ma- door Lucien Roelandt RENESSE - Joyce Meerdink heeft in Renesse het ticket voor deelname aan het Rabobank Ta lentenplan in de klasse Ml. In een bijzonder spannende strijd reed de amazone uit Burgh- Ilaamstede met haar paard La- ban naar de overwinning. Toen de stofwolken in de piste van manege Grol waren opge trokken, bleek Joyce Meerdink het pleit in haar voordeel te heb ben beslecht. De in Burgh- Haamstede woonachtige ama zone reed de met veel souplesse bewegende Laban naar een to taal 166 punten. Slechts een puntje meer dan de voor de or ganiserende Schouwse Ruiters uitkomende en als favoriet ge starte Vicky Honig met Obellis- simo. De revanche van Vicky Honig liet niet lang op zich wachten. In de tweede proef liet de evenals Joyce Meerdink in Burgh- Haamstede woonachtige ama zone de teller op 164 punten stil staan. Evenals in de eerste proef slechts een puntje verschil met haar plaatsgenote Joyce Meerd ink. Een overwinning echter zonder het zo felbegeerde Rabo bank Talentenplan-ticket. In de dressuurklasse Z1 ver sloeg Antoinette Wiskerke de uitgesproken favoriet Peter Klaasse, De pas achttienjarige amazone uit Kapelle flikte het kunstje. Tijdens de dressuur- door Peter Snelders BREDA - De hockeyers van HSD riepen het onheil over zichzelf af tegen Zwart Wit 3 in de reserve tweede klasse. In het eerste kwartier was HSD niet bij de les. Dat werd afgestraft met een 4-0-achterstand. Het werd uiteindelijk 6-4. „We stonden nog te slapen", al dus woordvoerder Dirk Pieter Arkenbout. „Voor we het goed en wel doorhadden, was de wed strijd in feite beslist. Een ach terstand van 4-0 maak je nor maal bezien nooit meer goed. Zeker niet in een uitwedstrijd. Ondanks dat we ons daarna wel aardig hersteld hebben, liepen we de gehel e wedstrij d a chter de tegenstander aan." Pas bij de ruime kloof van 4-0 deed HSD iets terug. De ploeg uit Zierikzee oefende enige druk uit. wat nog voor de pauze resulteerde in 4-1 door Wouter Bakx. Na de hervatting zorgde diezelfde speler voor 4-2. Het moment om de aansluitende treffer te scoren leek daar, maar in plaats van de hoopvolle 4-3 werd het 5-2 en was HSD weer terug bij af Daarna kwam de ploeg nog terug tot 5-3 via Frank Huisson, maar de thuis ploeg voorkwam problemen door de kloof kort daarna tot 6- 3 te verruimen. Het slotakkoord was opnieuw voor Frank Huis son, die 6-4-cijfers liet noteren. De Kwiek-speelsters Ester van Donge (links) en Hennie van Liere blokken de smash van IngridBol. rije van de Sande, Louise Vleu gel, Lidewij van Breda en Ester van Donge, trad niet aan met de normale basis. Verlek: „Als je niet traint, dan speel je niet." Wissel Kwiek pakte na een gelijk op gaande eerste set met 25-21 de winst. In de tweede set keek Kwiek, mede door zelf gemaak te fouten en het goede spel van Vollido-speelster Margot Dorst, lang tegen een achterstand aan. Een wissel bij een 18-15-stand in Vollido's voordeel pakte goed uit. Met Christa van Kooten voor Ester van Donge werd als nog met 26-24 de set binnenge haald. De derde set bleek het lastigst voor de thuisploeg. Na een 7-3- voorsprong kwam Kwiek zelfs met 12-18 achter. Daarna sloop de ploeg puntje voor puntje dichterbij en kon Verlek zich be roepen op prima wissels. Met Christa van Kooten, Esmeralda Schot en Marian van Donge in de ploeg werd opnieuw met 26- 24 gewonnen. De vierde set bleek het verzet van Vollido gebroken en won de thuisploeg eenvoudig met 25-16. „Tochhebben we het niet goed uitgespeeld", vond Verlek. „De eerste set was terecht, de tweede een cadeautje en de der de set was het belangrijkst. On- wedstrijd van de Schouwse Rui ters stuurde ze Ortello in mane ge Grol in Renesse met het respectabel totaal van 204 pun ten naar het oranje erelint. Het is bekend: haar paard Ortel lo bulkt van het talent Maar de viervoeter is ook een kruidje- roer-mij-niet. Desondanks deinst Antoinette Wiskerke er niet voor terug Ortello gewaagd en met veel schwung door de ring te sturen. Er is voortdurend sprake van een gevecht tussen het tweetal om het leiderschap. Het heeft er alle schijn van dat Antoinette dit gevecht heeft ge wonnen. De promotie naar de top van de basis verloopt op rolletjes en het einde lijkt nog niet in zicht. Dat werd in Renesse met een bijna vlekkeloze proef bewezen. Het was voor Peter Klaasse beslist geen schande dat hij met Night and Day na lange tijd weer eens iemand voor zich moest dulden. Het verschil betrof in de eerste proef slechts zeven punten. In de tweede proef sloeg Klaasse terug. Antoinette Wiskerke zet te met 188 punten een prima score neer in die proef. Het mocht echter niet baten. Met een score van 194 punten nam Klaasse revanche voor de eerder geleden onverwachte neder laag. In de klasse L2 bleek er te gen Elze Sophie Wiskerke en Westveer's Reine geen kruit ge wassen. De Kruiningse stuurde haar nieuwe aanwinst in beide proeven naar het oranje erelint. Guido de Graaf gooit één van zijn tien treffers achter de Saturnus-goalie. foto Dirk-Jan Gjeltema door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - Voor de handbal lers van Ambiance/Delta Sport stonden de planeten gistermid dag gunstig. Tegenstander Sa turnus uil Leiden werd in sport hal Onderdak met 28-21 ver slagen dankzij vooral een goede tweede helft van de thuisploeg. Uit de stand in de eerste klasse G van de zaalhandbalcompetitie kon voorafgaand aan de wed strijd niet veel worden opge maakt. Saturnus bekleedde dan wel de tweede plaats en Delta Sport de derde met evenveel punten (zes), maar eerstge noemde heeft tot nu toe een wedstrijd minder gespeeld. De drie weken geleden gewonnen thuiswedstrijd van Delta Sport tegen HVL. de eerste echte test van dit seizoen, zou wat een voorspelling betrof wellicht een betere referentie zijn geweest. Ook Saturnus had namelijk al thuis tegen HVL gespeeld èn ook gewonnen. Het duel in Zierikzee, waarbij de geblesseerden Ha ra ld van Zwieten en Erwin Bos bij Delta Sport ontbraken, ging in hoog tempo van start. Tot 6-6 keek Delta Sport steeds tegen één punt achterstand aan, maar daarna werden de rollen omge draaid. Onder anderen door twee break-outs van Tommy Verwest werd het 11-11. maar vlak voor rust kwam Saturnus toch weer op een punt voor sprong. In de tweede helft was ook rou tinier Ei-win Schaalje, hersteld van een vier weken geleden op gelopen hamstringblessure, weer van de partij. Terwijl bij Saturnus het hoge tempo van een snelle aanval niet meer tot de mogelijkheden leek te beho ren. bleef Delta Sport alert en gretig. Tot 14-14 wierp dat nog geen vruchten af, maar daarna liep de thuisploeg uit naar een kleine voorsprong van steeds twee punten verschil. Een voor sprong van 21-19 werd tenslotte verder uitgebouwd naar de eindscore 28-21. Zuur Jacco de Looff die voor het eerst sinds lange tijd weer eens in de basis ,en gedurende de gehele wedstrijd in het doel van Delta Sport stond, vond dat hij zo'n veertig minuten van de wed strijd goed had staan keepen. „Maar de doelpunten die er via het block ingingen, die vond ik door Wim Kakebeeke MIDDELBURG - De vreugde was groot zaterdagavond in sporthal de Nassaulaan na afloop van de handbalwedstrijd tussen EMM en Westlandia. Op overtuigende wijze ontmantelde EMM de equipe van voormalig tophandballer Henrie Reygersberg: 27-19. Het kampioenschap lonkt voor de Middelburgse routiniers in de regioklasse C. „Er valt niks meer te verstoppen"1 iel trainer Rob de Groot gedecideerd we ten. „We gaan voor de titel." EMM vergaarde in vijf duels negen punten en daar zit de vorige week vanwege een lek dak gestaakte wedstrijd tegen Quintus 3 (22-14) nog niet bij. Scores EMM: Vincent van der Meijden 8, Edwin Davidse 6, Jean Marie Tou- biana, Sjoerd Jongepier en Ben Benoit 3, Wally Houtepen en Eric Dinge- manse 2, Jurgen Vermaat 1. wel zuur." Aanvoerder Tommy Verwest die zelf vijf keer scoor de zei na afloop: „Dit is wat we nodig hadden. Saturnus is een stevige ploeg en we hadden niks verwacht. Maar je ziet dan het beste resultaat." Over de eerste helft meende Verwest: „Je komt niet los van die jongens. We maakten wel doelpunten, maar dan maakten zij weer gelijk." In de rust had trainer John Jan sen gezegd te consolideren. Tommy Verwest: „Na de 14-14 zakte Saturnus als een plum pudding in. Conditioneel kon den ze het niet volhouden. Wij kwamen los en hadden het over wicht. We liepen die jongens stuk." John Jansen was tevreden over de kansen die Delta Sport had weten te creëren: „En ook het tempo was goed. Maar deblocks waren doorslaggevend!" Toch was er volgens hem nog wel iets aan te merken op het spel van zijn ploeg: „Ik blijf zeggen dat we tc veel kansen nodig heb ben." Tommy Verwest: „Daar is het de trainer voor hè?" Ambiance/Delta Sporl-Saturnus 28-21 (11-12). Scores Ambiance- /Delta Sport: Guido de Graaf 10. Tommy Verwest en Lars van Zwie ten beiden 5, Ricky Evertse 3, Erwin Schaalje 2, Bob van Luit. Francois Verrijzer en Jimmy Niemans allen 1 foto Dirk-Jan Gjeltema ze wissels pakten goed uit en je moet de mensen langs de kant ook het vertrouwen geven." Over het verlies van Marian van Donge was Verlek duidelijk. „Die gaan we echt missen. Ze is supeiTustig in het veld. Ze snapt het spelletje gewoon, heeft vaak geplaatste ballen en is als zes tienjarige passend een zeker heid. Maar dit waren vanavond welkome punten. Ik ben tevre den." door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Sober maar ge degen heeft All Ready zaterdag in sporthal Onderdak koploper Olympia uit Spijkenisse bestre den en verslagen. De leider van de derde klasse B werd door de Zierikzeese korfballers met een 11-9-nederlaag huiswaarts ge zonden. Het was verre van spectaculair zaterdag bij de topper All Ready contra Olympia. Beide ploegen hadden enorm veel moeite met scoren. Na twintig minuten korfbal gaf het scorebord een 2- 2-Voetbalstand' aan. „Er werd van beide kanten goed verde digd en we hadden ook allebei veel kansen nodig om tot scoren te komen. Toch vind ik dat All Ready de wedstrijd gecontro leerd heeft. Geen enkel moment heb ik er een zwaar hoofd in ge had dat we het niet zouden red den. Overigens heb ik dat tot nu toe bij nog geen enkele tegen stander gehad", aldus All Rea dy-trainer Harm Brandt na af loop. De rood-zwarten moesten het zaterdag stellen zonder de inzet van Esther Snoek. Zij werd evenwel prima vervangen door Hetty Melissant. Na amper twee minuten spelen ging Maurice Brul door zijn enkel. Coach Brandt vermoedde het ergste. „Maar al hinkelend heeft Mau rice tot een kwartier voor tijd doorgespeeld. Als hij aangeeft dat het wel gaat, ga ik hem niet wisselen." Met nog een kwartier te spelen kwam Henk de Graaf er toch nog in voor BrulDe Graaf toon de zijn zich enorm gretig en maakte een niet geheel onbe langrijk doelpunt. Na een eerste helft met relatief weinig doelpunten, ging All Ready wel met een voorsprong rusten: 4-3. Na de hervatting nam Olympia het initiatief en liep iets van de thuisploeg van daan: 5-7. Met sober en gedegen spel pakten de Zierikzeeënaren het stokje echter weer over. Via 8-8, 9-8 en 9-9 kwam de over winning steeds dichterbij „We hebben collectief hard ge werkt en veel strijdlust getoond Olympia is een goede ploeg met veel loopvermogen en enfe snelle gasten. Onze verdedigi is daar echter heel goed meeoi gegaan. Als je ziet dat we op} veld nog met 12-7 van Olymj hebben verloren, is dit een p ma resultaat", aldus een tel den Harm Brandt. Scores All Ready: Manon Torem Luuk van E ijken beiden 3. Jan- lem van Nieuwenhuijzen 2, Ra. Snoek, Anouk van Tiggelhov. Henk de Graaf allen 1 ZIERIKZEE - De korfbal^ van SKNWK hebben zaterd met speels gemak gewonrii van All Ready 3. Pas bij 14-0I« de Zierikzeese streekgenoot it terug doen tegen de Nieuwe kerkse formatie. Uiteindelijk won SKNWK- sporthal Onderdak met 14 van All Ready 3. Na een kwa tier leidde de ploeg al met d bij de rust was het 11-0, tien® nuten na rust was het al 14>f „Het was een kat-en-muisspd.' letje", vond SKNWK-coac Cees Bax. „De wedstrijd wt nooit een echte wedstrijdE 14-0 vond SKNWK het wefej tjes. Tegenstander All Ready! kreeg de gelegenheid de hateii; ke nul van het bord te halen j Scores SKNWK: Leo Fonteineijo han van de Linde 3, Gerda Kloetz Jaap van Gastel beiden 2, Maria Rijn en Anneke van dè Linde beide-, 1. maandag Biljarten Driebanden toernooi Graanbeurs Tro fee. Eerste ronde, poule D en G.Locate Huis van Nassau, Zierikzee. Aanvan; 19.00 uur. ■K Damme Nederlands kampioenschap Zevende ronde. Locatie: Beach Hi Zoutelande. Aanvang: 12.00 uur. PZDB-clubcompetitie. Eerste kl Middelharnis - PWG 's-Gravenpoltfe Tweede klasse: Aagtekerke 2 - Mid? burg 2. Aanvang: 19.30 uur. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De voetbalsters van WIK'57 hebben zaterdag de eerste returnwedstrijd van de competitie in winst omgezet. Het bezoekende Nieuwdorp werd met 5-1 verslagen. ZSC'62 kwam er in de ontmoeting met GVV'63 niet aan te pas: 0-3. WIK'57 - Nieuwdorp 5-1: Met goed veldspel realiseerde de Kerwerfse formatie van meet af aan een overwicht. Met een af standsschot tekende Bianca Kloet na twintig minuten voor de openingstreffer. „Ik had al snel gezien dat de keepster van Nieuwdorp nogal zwak was, dus ik had opdracht gegeven om maar zoveel mogelijk te schie ten", vertelde coach Jan Berre- voets. Via Ellen Schreurs en an dermaal Kloet (schot van dertig meter) werd een 3-0-ruststand bereikt. Na de hervatting startte WIK te slap waardoor de bezoe kers de eer konden redden. S'aS- kia Kloet en Ellen Schreurs ver grootten evenwel soepeitjes de voorsprong, waardoor WKT in het spoor van koploper Smer- diek bleef. ZSC'62 - GVV'63 0-3: Pr«« één helft hield het van Mr voorhoede geamputeerde 7SC i zaterdag op eigen veld stand Het bezoekende GW opendena' rust de score in het sportieve duel. De thuisploeg kwam e: niet meer aan te pas. „Onze vol ledige vaste voorhoede ontbrai vandaag. Hoewel de vervang* sters het goed gedaan hebben lever je er toch kwaliteit me; in", zei coach Kees Snoek. B; meeste aanvallen van ZSC stok ten bij de zestienmeterlijn. Inde tweede helft kwam GW na bal verlies van ZSC op het midden veld op voorsprong. Enkel: minuten later plofte een ai standsschot tussen de paler Vijf minuten voor het einc- zorgde GW voor de eindstand Bowling Burgh-Haamstede. Bowlingcompetitie Sportcentrum Westerschouwen. Poule 1Kinderkermis 't Kraayenest I (863) - Fie- rens Financieel (761) 3-0, Sportcentrum Westerschouwen I (859) - Sonnemans Bowlers Dream Team (752) 3-0; Stichting Renesse (797) - Sportcentrum Onderdak (804) 1-2; CAMPINGDENOSSE.NL (824) - Sporthuis Zierikzee (832) 1-2; Bouwbe drijf Braber (873)- Pigalle (879) 1-2. Beste games. Deze ronde, speler; Jos Tuinman (Sporthuis Zierikzee) 178 pins; team: Pi galle 461 pins. Hele competitie, speler: Rien Heutink (Kinderkermis 't Kraaye nest I) 201 pins; team: Kinderkermis 't Kraayenest I 542 pins. Stand, teams. 1Kinderkermis 't Kraaye nest 17-18 (6215), 2. Pigalle 8-18 (6792), 3. BouwbedrijfBraber7-16(6036),4. Sport huis Zierikzee 7-14 (5612), 5. CAMPING DENOSSE.NL 8-14 (7118), 6. Fierens Fi nancieel 7-11 (5677), 7. Sonnemans Bowlers Dream Team 7-7 (5363), 8. Stich ting Renesse 7-6,5 (5178), 9. Sportcen trum Onderdak 8-6 (6097), 10. Sportcen trum Westerschouwen 17-5,5 (5095), 11 De Zandsnor 7-3 (4902). Stand, spelers. 1. Eric de Meij (CAMPINGDENOSSE.NL) 36-8 (2526), 2. Rien Heutink (Kinderker mis 't Kraayenest I) 32,5-7 (2166), 3. Piet Fierens (Fierens Financieel) 32-7 (2089). 4. Adriaan van Damme (Bouwbedrijf Braber) 31-7 (2045), 5. Leo Boller (Bouw bedrijf Braber) 31-7 (1954) Paardensport Renesse. Dressuur LR en PC De Schouw se Ruiters. Paarden klasse Z2:1Cathelij- ne van Gorsel, Calypso (Vlaandertse R.) 188; 2. Mariska Herlaar, Lotto OH (Maas sluis) 184; 3 Nelleke Rijsdijk, Julika (Re nesse) 183 Klasse Z1:1. Antoinette Wis kerke, Ortello (Z-Bev.) 204, 2. Peter Klaasse, Day and Night (Walcheren) 197; 3. Evelien Lenaerts, Ommar (Schelde- stad) 191 Klasse M2:1. Marije de Lane Paolo (Voorne-Putte) 174; 2 Miram Weijermans, TDN's Capricio (Gov* Reyers) 161; 3. Joyce Meerdink, Mow: (Burg-Haamstede) 158. Klasse M1 (k bobamk Talentenplan): 1. Joyce Mee" ink, Laban, 166; 2. Vicky Horn; O'Bellissimo (Schouwse R.) 165; 3 zanne Reinerman, Panoesjo (Eefj drachtr.) 164. Klasse L2: 1. Elze Sophtj Wiskerke, Westveer's Reine (Z-Bev.) 16: 2. Hanny Kiesenberg, Pallas (Schouw? R.) 163; 3. Joanneke Wisse, Chicafi (Gouwe Reyers) 162. Klasse L1:1. Am* marie Cevaal, Groover (Moleneind) 16' 2 Jennifer Nederveen, Paso Dot'! (Schouwse R.) 159; 3. Sylvana Ned; veen, Otto (Schouwse R.) 158. Pony'sZ. 1Jessica van Belzen, Samantha (Gotw Reyers) 61.66%. M1/M2 cat. DE (Rab: bank Talentenplan): 1 Marielle Nie wenhuis, Gino (Gouwe Reyers) 1-' Klasse L1/L2: 1. Melissavan Tolèdt Nienke (Schouwse R.) 145. Tweede proef. Paarden klasse Z2:1 Cf thelijne van Gorsel, Calypso, 190,2. Jen fer Nederveen, Quickly (Schouwse S 181; 3. Mariska Herlaar, Lotto OH, 1* Klasse Z1: 1. Peter Klaasse. Day s" Night, 197:2. Antoinette Wiskerke. On? lo. 188; 3. Carolien Kooman, Helga Grol (Schouwse R l 181. Klasse M2. (gelijk) Miranda Weijermans, TDN'sfö rïcio en Joyce Meerdink, Mowgli, 154;; Marije de Lange, Paolo, 154. Klasse t 1. Vicky Honig, Bellissimo, 164, 2. Jop Meerdonk, Laban, 163; 3. Klaudia Sttf* Lotus Utopia (Elzenhof) 157. KlasseL2: Elze Sophie Wiskerke, Westveer's Refa 166; 2. Sandra in t'Veld, Kyra (Maasslib 162; 3 Joanneke Wisse, Chicago, IS Klasse L11 Willemieke van de Schels Novaressa (Schouwse R.i 159;2 A«* marie Cevaal, Groover, 152; 3. Sylvjffl Nederveen, Otto, 150 Pony's klasseï 1Jessica van Belzen, Samantha, 61.S' Klasse M1/M2 cat. DE: 1MarielleNfe wenhuis, Gino, 159 KlasseL1/L2cat.K 1. Melissa van Toledo, Nienke, 149

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34