Zierikzee loopt een blauwtje PZC DFS in bedwang gehouden Bruse Boys doet erg goede zaken ZSC'62 klimt door 5-0-zege op MZVC Ouwerkerk laat halve buit achter SKNWK neemt wraak op DVO Brouwershaven staat weer op laatste plek ISchouwse derdeklasser moet winst aan matig Breskens laten - Koster ziet ploeg zege weggeven maandag 9 december 2002 lil door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Hoewel Zierik- Pf Zee in voetballend opzicht giste- T\ ren misschien niet direct de jgfl mindere was, liep het toch zijn derde seizoensnederlaag op. En weg was de ongeslagen thuis- status. Het bezoekende, matig presterende, Breskens won de ontmoeting op een vrieskoud -1 sportpark Den Hogen Blok met 0-1. Wederom kwamen de rood- ■fc zwarten niet tot scoren. Het contrast was enorm. Voor aanvang van de ontmoeting werden de doelsaldi van beide J 'ploegen eens vergeleken. Bres- ZIERIKZEE - De Al van Zie rikzee ging in het duel met Moerse Boys vol voor de winst maar slaagde wederom niet in de opzet. Het duel in de hoofd- klasse van het juniorenvoetbal 10 eindigde, nadat de thuisploeg met 2-0 voorstond, in een 2-2- gelijkspel. Zierikzee-trainer Leen Koster hg baalde: „Dit was de wedstrijd waarin we het gat met de andere ploegen wat konden dichten. Dat is niet gelukt." Na een 0-0- 40C ruststand, Zierikzee was veruit fa! de betere ploeg, kwam de thuis ploeg door treffers van Leon Sinke (assist Wesley Goud) en Wesley Goud op een 2-0-voor- i-\ sprong. 1 Toen Goud een kwartier voor zijd zijn tweede gele kaart kreeg (dus rood) en Zierikzee met tien aé man verder moest, zag Koster ee. vanaf de kant de bui al hangen. Kort na de rode kaart kwam Moerse Boys, doordat de Zierik- zeese defensie niet handelend optrad, op 2-1. In de laatste vijf minuten gaf Zierikzee twee be- langrijke punten weg toen Moerse Boys eigenlijk uit het l' niets voor 2-2 zorgde. Na afloop kreeg ook Christiaan Overweel nog een tweede gele kaart. kens plus 16 (32 voor - 19 tegen) en thuisploeg Zierikzee min 2 (7 voor - 9 tegen). Breskens-aan- valler Esad Osmanovski trapte er de voorbije maanden in zijn uppie reeds acht in, daar waar Zierikzee dus met zijn allen maar tot zeven kwamen. Team genoot Robbie van de Wijnckel scoorde zelfs zeventien keer, waarmee hij zich als Zeeuwse topscorer op eenzame hoogte bevindt. De formatie van trai ner John de Frel was derhalve gewaarschuwd. Beide Bressiaanse goaltjesdie- ven kwamen er gisteren echter totaal niet aan te pas. „En dat is de verdienste van Zierikzee ge weest", liet Breskens-trainer Rinus Zegers zich na afloop ont vallen. „Breskens heeft niet echt kunnen domineren. Zierikzee speelde goed gegroepeerd voet bal. Je ziet gewoon dat er veel zaalvoetballers tussenlopen. Ze spelen elkaar perfect in de voe ten aan. Het spel van Breskens zakte daardoor in de eerste helft steeds verder weg. Na rust heb ben we dat gecorrigeerd en heeft Zierikzee geen kans meer gekre gen." Het was een grotendeels juiste analyse van Zegers. Het bracht collega De Frel in ieder geval tot de volgende conclusie: „Gezien ons getoonde veldspel, dat vol gens mij beter was dan Bres kens, hadden we toch wel één punt verdiend. Dit is dan ook heel teleurstellend. Maar ik moet Zierikzee een compliment geven voor de wijze waarop ze partij hebben gegeven. Als je ook ziet hoe de twee meest drei gende spelers van Breskens uit de wedstrijd zijn gespeeld. Ze zijn zeker op de goede weg." Vervangers Het relatieve gemak waarmee middenmoter Zierikzee de nummer twee partij gaf, was op merkelijk. De Frel kon namelijk geen beroep doen op Erwin Ne- lisse (rugblessure), Michel Win kels (knieblessure) en de drie ge schorsten Thomas Vos, Jarno Vermeulen en Robbert Rogge band. De straf (drie wedstrij den) van Lee Mol, die vorige week tegen een rode kaart op liep, gaat pas komend weekein de in. Hij was er nog wel bij. De gehele zogeheten Zierikzeese as bestond zodoende uit vervan gers. Karakter „Maar we blijven vanmiddag zeker niet met onze kont in de zestien hangen. Ik wil strijd zien. Spelen om te scoren en geen angsthazen-gedoe", liet De Frel vooraf weten. En over de schorsingen: „Zierikzee speelt te veel op karakter en niet met het verstand. We moeten leren om meer met het kopje te spelen, anders blijf je tegen die kaarten oplopen. Dat moet eruit. Mo menteel is dat onze grootste te genstander." Tegen Breskens was het toch weer de jonge Pa trick Verkaart die tegen een gele kaart opliep. De wedstrijd tegen Zierikzee werd door Rinus Zegers met ge mengde gevoelens tegemoet ge treden. „Thuis hebben we nog met 1-0 van Zierikzee verloren. Het blijft altijd oppassen hier. Zij zijn organisatorisch altijd goed. Ik heb er dan ook geen ge rust gevoel op.En na afloop liet hij weten. „We hebben het, zoals verwacht, inderdaad moeilijk gehad. Maar gelukkig kan ik toch met een goed gevoel met de boot mee straks." Breskens kwam in de zestiende minuut op voorsprong na een onvergetelijke fout van Zierik- zee-speler Colin van Oeveren. De jonge middenvelder wilde net buiten het zestienmeterge bied, in de as van het veld, voet ballend uitverdedigen, daar waar een flinke peer eerder te billijken was. Aanvaller Robbie van de Wijnckel ontfutselde hem de bal en speelde af aan de vrijstaande Serge de Ruijsscher, die geen moment draalde: 0-1 Bestraft De blunder van de matig preste rende Van Oeveren werd door De Frel na een halfuur 'be straft'. De nummer zes werd vervangen door tweede-elftal speler Michiel Tamerus. Hier mee haalde Zierikzee wel ineens meer aanvallend vermogen in huis. Het scoren bleef evenwel achterwege. Ook na de hervat ting moest het koukleumende publiek het stellen zonder doel punten. Zierikzee - Breskens 0-1 (0-1). 16. Serge de Ruijsscher 0-1. Scheids rechter: A. van Gils (Udenhout)Ge le kaart: Serge de Ruijsscher (Bres kens), Patrick Verkaart (Zierikzee) Aantal toeschouwers. 100. Zierikzee: Jaco van der Schee, Rem- co van der Wekken, Barry Hage, Martin van der Schee. Richard van BaaienRobin van Welt, Colin van Oeveren (33. Michiel Tamerus), Ben Verwest, Lee Mol; Patrick Verkaart, Patrick Roggeband. door Klaas Verspoor BRUINISSE - In de derde klasse B boekte Bruse Boys een nipte maar erg belangrijke overwin ning op VVC'68. Duiveland bleef in Zwijndrecht op 0-0 ste ken tegen hekkensluiter Peli kaan. Bruse Boys - WC'68 was onder grillige weersomstandigheden geen goede wedstrijd, maar wel een duel dat bol stond van de spanning. De vrij onzichtbare George Ge luk kreeg in het eerste kwartier een goede kans na goed voorbe reidend werk van Ricardo de Winter en Jacob van den Berge, maar keeper Corné Kuiper red de. In de 33e minuut was het WC'68, dat iets verzorgder voetbal speelde, dat op 0-1 kwam. Niels den Haan kopte bij de eerste corner voor de ploeg uit Halsteren, nadat hij Alex Andeweg in de lucht aftroefde, de bal achter keeper Mark Gil- jam. Bruse Boys bleef het antwoord niet lang schuldig. Eerst plukte Kuiper de bal nog van voor de voeten van de doorgebroken Theunis-Henk van den Berge, maar vier minuten later moest de doelman toch zijn meerdere erkennen in een schot van de Bruse Boys-aanvoerder. In de tweede helft kregen beide ploe gen kansen maar de thuisploeg de meeste. Uitblinker Ruim een kwartier voor tijd be sliste Bruse Boys de wedstri j den in eigen voordeel. Nadat uit blinker Ricardo de Winter in het strafschopgebied onderuit werd gehaald, benutte Jacob van den Berge de strafschop: 2- 1. Bruse Boys - WC'68 2-1 (1-1). 33 Niels den Haan 0-1, 38. Theunis- Henk van den Berge 1-1, 74. Jacob van den Berge 2-1 (strafschop). Scheidsrechter: M.A. Bruijnooge (Wemeldinge) Gele kaart: Alex An deweg (Bruse Boys). Aantal toe schouwers: 75. Bruse Boys: Mark Giljam, Ruben van de Berg (85. Eric Gil jam), Johan Benard, Alex Andeweg en Simon Boogaard; Arjan Stoutjesdijk, The unis-Henk van den Berge en Mujo Avdic; George Geluk (68. Marco Ketting), Jacob van den Berge (91. Jacob Muller) en Ricardo de Winter. Duiveland Duiveland speelde in Zwijn drecht tegen hekkensluiter Pe likaan. Waar de Oosterlanders thuis nog met 3-0 langs de ploeg liep bleef het nu in Zwijndrecht steken op een 0-0-gelijkspel. Te leurstellend, zo oordeelde Dui- veland-trainer Piet Roks. „Wij hadden recht op een overwin ning. We waren veel beter, al leen niet in het afmaken. Peli kaan heeft één schot op goal gegeven en die kwam nog op de lat ook.Met veel mensen achter de bal, de opgedane les voor Pe likaan uit de openingswedstrijd van het seizoen, werd Duive land bestreden. De aanvallen bij Duiveland stokten steeds op de rand van het strafschopgebied. Scheidsrechter Wim Bijkerk hield de kaarten lang op zak, maar toen na een uur Martijn Vliegenthart naschopte, kwam Duiveland tegen tien man te staan. Daarna trok de arbiter nog viermaal geel waaronder een kaart voor Ronald Zwager. Roks: „Hij werd regelmatig on deruit gewerkt en de eerste keer dat hij zelf een overtreding maakte, kreeg hij direct geel." Met tien man dacht Pelikaan helemaal niet meer aan aanval len, want de thuisploeg schakel de meteen over op een systeem met slechts één spits. Profiteren kon Duiveland echter niet. Roks: „Het is doodzonde dat we niet hebben gewonnen Dan hadden we een goede slag gesla gen. Maar het zat er gewoon niet in. Nu schuift alles op de rang lijst weer in elkaar." Pelikaan - Duiveland 0-0. Scheids rechter: W. Bijkerk (Halsteren). Ro de kaart: 60. Martijn Vliegenthart (Pelikaan). Gele kaart: Ronald Zwa ger (Duiveland), Richard Maaskant Cornel Vink en Geert Puijpe (allen Pelikaan). Aantal toeschouwers: 75 Duiveland: Hans Capelle. Mark IJzelenberg, Jasper van Almenkerk, Jaco de Bruine en Marnix van der Hulle; Jan IJzelenberg (46. Dennie le Comte), Lex Zwang, Wilmar van de Sande en Marcel de Bruine (70. Leo Burgers); Barry Steenpoorte en Ro nald Zwager. Zierikzee-speler Patrick Verkaart omspeelt Robin Buitendijk van Breskens. Op de achtergrond kijken Richard van Baaien (links) en Ben Verwest toe. foto Dirk-Jan Gjeltema van onze sportredactie MIDDELBURG - Twee over winningen op rij: wat een luxe voor ZSC'62! In Middelburg werd Ton van der Spaan dan wel getrakteerd op een rode kaart, maar de ZSC-trainer kon toch zijn geluk niet op. Zijn ZSC'62 klopte tegenstander MZVC met afgetekende cijfers: 5-0. Niet alleen Van der Spaan werd wegens commentaar op de lei ding uit zijn functie ontheven, ook twee spelers van de thuis ploeg maakten de negentig mi nuten niet vol. Bij een 0-2-stand werd eerst René Jagt van het veld gestuurd. Daarna liep ook Stefan Feleus tegen een rode kaart op. ZSC'62 had daarvoor de wedstrijd al beslist. In de eer ste helft was het Martin Kiesen- berg die zijn ploeg, eigenlijk te gen de veldverhouding in, op voorsprong bracht. Wouter Fi- oole tekende na rust voor de be langrijke tweede treffer van de Scharendijkse ploeg. Daarna had ZSC recht, op een straf schop, maar scheidsrechter De Kok weigerde te fluiten toen Niels van de Moezel voor ieder een zichtbaar onderuit werd ge werkt. Van der Spaans com mentaar kwam de trainer op een rode kaart te staan. Even later, kort nadat MZVC met tien man verder moest, maakte Niels van de Moezel toch de derde treffer voor ZSC'62. Daarna liep de ploeg die zich lang hekkensluiter moest noemen, verder uit. Eerst scoorde Kiesenberg zijn tweede treffer en in de slotminuut bleef ook Van de Moezel niet achter. Van der Spaan: „Dit is zo lekker. De spitsen scoren ieder twee keer, de verdediging houdt de nul en we stijgen twee plaatsjes op de ranglijst." MZVC - ZSC'62 0-5 (0-1). 39. Martin Kiesenberg 0-1, 58. Wouter Fioole 0-2, 65. Niels van de Moezel 0-3, 75. Martin Kiesenberg 0-4, 89. Niels van de Moezel 0-5. Scheidsrechter: J. de Kok (Zwijndrecht). Rode kaart. René Jagt en Stefan Feleus (beiden MZVC), Ton van der Spaan (trainer ZSC'62). Aantal toeschouwers: 100. ZSC'62: Leon Weeda, Thomas Pe tiet, Sebastiaan Vaane, Werner Klaassen en Gerard Verhoek (46. Jacco Heijboer); Kazimir Snoek, Wouter Fioole (63. John Dorreman John van der Have en Jan-Willem Dorreman (80. Jos Kristalijn); Niels van de Moezel en Martin Kiesen berg. door Jos van Belzen ZIERIKZEE - Ouwerkerk moest gisteren in de vijfde klas se B onverwacht een punt af staan aan hekkensluiter Vol harding: 1-1. Dreischor had op eigen veld weinig te vertellen te gen FC Bergen (1-5). In de reser ve vierde klasse verloor Zonne- maire in blessuretijd van RCS 4. Dreischor-FC Bergen 1-5: Na de openingstreffer van de gasten bracht Mark van de Linde Dreischor weer op gelijke hoog te Kort het einde van een boei ende eerste helft kwam FC Ber gen opnieuw op voorsprong: 1- 2. De thuisploeg, die door pro blemen met het veld enige tijd maar één keer per week had kunnen trainen, bleek na rust conditioneel niet opgewassen tegen de Brabanders die uitlie pen tot 1-5. Volharding-Ouwerkerk 1-1: Een gelijk opgaande eerste helft werd afgesloten met 0-1 door een treffer van Peter Hille- brand. Na de gelijkmaker van Ramon Verbart in de zestigste minuut kreeg de thuisploeg uit Ovezande enkele goede kansen op de eerste overwinning van dit seizoen. Deze kwam er echter niet, mede omdat een treffer van Danny Slootweg wegens bui tenspel werd afgekeurd. RCS 4 - Zonnemaire 3-2: In de blessuretijd kreeg Zonnemaire de nekslag uit een dubieuze strafschop wegens hands. Voor de rust was Zonnemaire - op nieuw uitgekleed door ziekte, blessures en vakantie - op voor sprong gekomen via Rutger Kooman. Vlak voor rust werd het 1-1 en tien minuten na rust 2-1 voor RCS. Tien minuten voor tijd maakte Marcel de Vlie ger met een keiharde vrije trap van veertig meter de gelijkma ker. Maar de strafschop voor kwam het dertiende competitie- punt voor Zonnemaire. door Ko de Ridder NIEUW- EN ST. JOOSLAND - Evenals bij de opening van dit seizoen kwamen Nieuwland en DFS zaterdag onderling niet verder dan een 1-1-pun- tendeling, na een verrassende 1-0-ruststand in het voordeel van de Walcherse thuisclub. Welke ploeg zou de puntenma- chine DFS (21 uit de laatste 7 wedstrijden) en doelpunten- machine (44) kunnen stoppen, was de grote vraag vooraf aan dit duel. Nieuwland zorgde voor de eerste balomwentelin gen van de wedstrijd en liet gelijk zien dat ze het deze mid dag zouden proberen. Nieuw- land-trainer Hack: „We ken nen de kracht van DFS, dus proberen we vanuit een geslo ten verdediging ze van ons af te houden. Dat betekent dus veel mensen achter de bal en waar mogelijk eruit komen." Daar kon Nieuwland zich het eerste kwartier goed in vinden. Daarna nam DFS het initiatief in handen. Er volgde een fraaie opkomende actie van René van de Linde, maar die zag zijn voorzet vanaf de linkerkant aan iedereen voorbijgaan. Kort daarna had Remco Rotte een kans op de schoen, maar hij was waarschijnlijk zo ver rast van de kans dat hij niet kon profiteren. Mousse Magazi trapte na 25 minuten een strak genomen vrije trap over het Nieuwland- doel. Kort voor de thee (waar iedereen vanwege de kou naar verlangde) werd onder het mom 'weg is weg' de bal door Nieuwland voorwaarts ge stuurd. De bal kreeg een on verwacht effect door de stuiter en Carsten Feleus kreeg vol zijn wreef eronder en recht voor het DFS-doel schoot hij de bal snoeihard achter DFS- doelman Leander Rouw: 1 -0. Versnelling De tweede helft begon met en kele prikacties van de thuis club, maar dat duurde niet lang. DFS-trainer Edwin Kriens het beide vleugspitsen wisselen. Mousse Magazi kwam naar links en Remco Rotte ging naar rechts. DFS raakte daardoor weer in de juiste versnelling. De ploeg koos voor meer diepte in het spel en werd zuiniger bij bal bezit. Trainer Edwin Kriens: „In de eerste helft hebben we vooral een beetje dom ge- DFS' doelpuntenmaker Ferry Jansen (links) zet een tegenstander van Nieuwland op het verkeerde been. Rechts staat Marco van de Zande van DFS. foto Ruben Oreel speeld. Te weinig diepte en een te laag tempo. Dat is eigen schuld dikke bult, maar ook weer de verdienste van de te genstander," DFS voerde de druk in het tweede part op. Uit de dode momenten (corners, vrije trap pen) werd echter te weinig ren dement gehaald of men trof de goed keepende Ronald Fritz als sta-in-de-weg. Nieuwland kreeg nog één goede kans: de bal van Wilco Kwekkeboom ging als een flipperbal rond in het DFS-doelgebied, maar passeerde de lijn niet Nieuwland bleef goed zijn de fensieve stelling behouden. DFS voerde de druk nog meer op. Behalve stuifsneeuw hing ook een doelpunt in de lucht. Nieuwland had net Eddy de Vries gew sseld voor de j eugd i - ge aanvaller Kevin Joosse, toen DFS een vrije trap kreeg toegewezen. Verdediger Ferry Jansen ontfermde zich hier over. Vanaf twintig meter was het een klasse vrije trap. Met een strak schot belandde de bal van Jansen achter doelman Ronald Fritz en waren beide ploegen weer in evenwicht: 1- 1. Belangrijke Ferry Jansen na afloop: „Dit was mijn eerste doelpunt deze competitie, maar wel een be langrijke. We hebben een slechte wedstrijd gespeeld, dus mogen we meer dan tevre den zijn. Het is moeilijk spelen tegen dergelijke teams." DFS- verdediger Ronald Braam deelde die mening: „Vooral voor de rust speelde we in het tempo van de tegenstander." De laatste minuten probeerde DFS de volle winst nog naar zich toe te trekken, maar zover liet Nieuwland het niet ko men. Edwin Kriens. „We we ten dat we de komende wed strijden steeds meer tegen dergelijke tactieken zullen aanlopen. Maar het is knap van Nieuwland dat ze onze doelpuntenmachinist Anco van de Linde niet de gelegen heid gaf zijn vijftien tot op heden gemaakte goals op te voeren. Nieuwland heeft het vanmiddag met de hun ter be schikking staande mogelijk heden goed gedaan." Zijn collega Hack: „We staan bovenaan het rechterrijtje en we leiden in de tweede perio de, dus dan is een punt tegen DFS welkom." Na precies ne gentig minuten stuurde scheidsrechter Van der Horst de spelers naar de warme kleedkamer en douches en de in meerderheid uit Burgh mee gereisde toeschouwers rich ting de warme kantine. Ieder een kon zich vinden in de 1-1- eindstand. Nieuwland - DFS 1-1 (1-0). 44. Carsten Feleus 1-0, 84 Ferry Jan sen 1-1. Scheidsrechter J.G.W. van der Horst (Vlissingen). Aantal toeschouwers 40. DFS: Leander Rouw, Marco van de Zande, Ferry Jansen, Ronald Braam, René van de Linde, Huib Norlier. Magazi Mousse, Bram Nortier, Anco van de Linde, Mari- ko Rouw, Remco Rotte (83. Erik Versteeg). door Wim Broekhoven ZIERIKZEE - Brouwershaven kreeg zaterdag de rode lantaarn weer in handen gedrukt in de vierde klasse A. De ploeg ver loor zelf met 1-2 van Borssele, terwijl SPS door een 2-1-zege op Wemeldinge voorbij Brou wershaven ging. Mevo pakte het zevende punt door een 1-1-ge- lijkspel tegen Wissenkerke. Brouwershaven-Borssele 1-2: Al na vijf minuten kwam de thuisploeg via Remy Lievense op voorsprong. Vijf minuten voor rust konden de betere be zoekers die achterstand via Martijn de Graaf wegwerken. Brouwershaven was in de twee de helft - met de wind mee - iets sterker, maar tien minuten voor tijd ging de volle winst toch naar Borssele door een treffer van William Boone. Mevo-Wissenkerke 1-1: Het voor rust betere Wissenkerke kwam pas na de rust op voor sprong door Martijn Koole. De thuisclub drong daarna aan. Vijf minuten voor tijd leverde dat via Matthijs Heeres de niet onverdiende gelijkmaker op Heinkenszand-Cadzand 4-1: Via een van richting veranderde vrije trap van Angelo Martlé kwamen de bezoekers na een kwartier op voorsprong, maar een minuut later kopte Edwin Ganzeman al de gelijkmaker binnen uit een corner. Vlak voor rust werd het door een knal van Remco van der Does ook nog 2- 1. Halverwege de tweede helft werd het via Guido Wiskerke 3- 1. Vijf minuten later tekende Gerben Menheere voor de 4-1- eindstand. Spui-Colijnsplaatse Boys 4-2: Colijnsplaat kwam na twintig minuten op 0-1 via Yoeri Visser. Spui was daarna direct bij de les en nog voor rust konden Alex Meyer en Mark Otterloo voor 2- 1 zorgen. Na een uur spel lever de de tweede treffer van Mark Otterloo 3-1 op. Vanaf elf meter kwamen de bezoekers via Ro- bert-Jan van de Genugten terug tot 3-2, maar de tweede treffer van Meyer besliste vijf minuten voor tijd de wedstrijd. SPS-Wemeldinge 2-1: Richard Schouten tekende voor een ge flatteerde 0-1. Pas elf minuten na rust kon SPS die achterstand via een vrije trap van Ab van de Belt wegwerken. Een kwartier voor tijd strafte Martin Quist zwak uitverdedigen af met de winnende SPS-treffer. door Wim Broekhoven ZIERIKZEE - SKNWK heeft revanche genomen op DVO'60. De Nieuwerkerkse koploper in de vierde klasse B wraakte de 1- 0-nederlaag uil de openings wedstrijd van het seizoen met een 2-0-overwinning. WIK'57 verloor bij Stavenisse met 3 -1 DVO'60-SKNWK 0-2: De wed strijd was gelijk opgaand, maar twintig minuten voor tijd kon Emiel Kuijten toch voor 0-1 zor gen. Pas dik in de blessuretijd werd het via een treffer van Christiaan van Vossen na een voorzet van Leon Goedegebure ook nog 0-2. De thuisclub stond toen al met negen man na twee domme rode kaarten in de slot minuut. Krabbendijke-Smerdiek 3-1: Marcel Moerland en Kees Ver hulst zorgden voor 2-0, maar Erik van Haaften bracht net voor rust de spanning terug. Net na rust besliste Youri Riedijk de wedstrijd voortijdig. Hoedekenskerke-Wolfaartsdijk 1-5: Vlak voor rust tekende Cor né Verheezen voor 0-1. Na de rust maakte Arnold van Gemer- den 0-2, voordat Jan Wijnhorst twintig minuten voor tijd voor 1-2 zorgde. Het alles-of-niets- offensief van de thuisclub lever de via een hattrick van Perry Eveleens alleen succes op voor Wolf aartsdijk Stavenisse-WIK'57 3-1: Peter Eerland opende na twintig mi nuten de score voor de thuis club. Nog net voor rust tekende Sander Smits via een onder schepte terugspeelbal voor de 2- 0. Krijn Hendrikse maakte er een kwartier voor tijd nog wel 2- 1 van, maar vijf minuten later besliste Matthias Moerland op aangeven van Paul Oostdijk de wedstrijd in het voordeel van de thuisploeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 33