PZC Conde Morgado hartverwarmend siaat goede siag'c Weer verplicht nummer voor basketbalsters BV Souburg Hansweertse Bojf*7 Stormvogel pakt eindelijk puntje Jan Westdorp weert aanval van jeugd af Volharding grijpt in verlenging naast zege Steen laat overwinning liggen tegen Zeelandia Middelburg: 2-2 Nederlaag BC Vlissingen Middelburgse schakers degraderen uitslagen agenda maandag 9 december 2002 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - De wedstrijd tussen Zeelandia Middelburg en Steen is gisteren geëindigd in een 2-2-gelijkspel. Beide teams konden niet imponeren, waar door de wedstrijd ook geen win naar verdiende. In het koude Middelburg kon alleen Alberto Conde Morgado van Zeelandia Middelburg af en toe voor wal warmte zorgen. Twee keer trof Alberto Conde Morgado het doel van Steen doelman Danny Oppeneer. Na precies achttien minuten was het voor de eerste keer raak. De grote spits kreeg de bal aange speeld op rechts. Schijnbaar simpel omspeelde hij verdedi ger Peter Lernoud en schoof de bal in de korte hoek. Het was niet de eerste keer deze wedstrijd dat de nog jonge aan valler imponeerde. Albert o Conde Morgado etaleerde met name in de eerste helft kracht en techniek. Hierdoor zette hij ook de tweede goal op zijn naam. Marcel Lourens passte naar de nu op links staande Conde Mor gado, die de bal aannam op de borst. Met een duw en een niet te volgen beweging zette hij zich zelf alleen voor de goal en schoot opnieuw binnen: 2-0. De tweede helft was minder vruchtbaar voor Conde Morga- door Joop van den Oudenhoven LEWEDORP - Tijdens hel per soonlijk kampioenschap drie banden hoofdklasse van het dis trict Walcheren/de Bevelanden heeft Jan Westdorp van ALM uit Goes ervoor gezorgd dat de jon geren de macht niet konden overnemen. Wim de Kok van LBV werd tweede en Arjo Holle- stelle van HIO derde. In een spannend kampioen schap bleek de ervaring de doorslag te geven. Aanvanke lijk leken Arjo Hollestelle en Kimmo Pankow van OBK voor een paleisrevolutie te gaan zor gen. Zij namen de leiding, ter wijl Wim de Kok alle kansen leek te verspelen door twee ne derlagen op de openingsdag. Zijn remonte was echter ijzer- sterk. De rest van het toernooi bleef hij ongeslagen maar het was niet meer genoeg voor de ti tel. Die ging naar de meest con stante en ervaren speler, Jan Wèstdorp. Die leverde hiermee een opmerkelijke prestatie. Na vorig seizoen kampioen te zijn geworden in de eerste klasse door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen pakten gisteren in de tweede divisie de zege in het duel met High Five. De mannen van Volharding gre pen in de verlenging naast de overwinning en de Vlissingse jongensjunioren kregen een pak slaag na een matige wedstrijd. BC Vlissingen begon met een sterke verdediging, en naar ma te de aanval ook beter ging draaien liep de ploeg van Joop Elderkamp en Victor Vermue ui t naar een 25-5-voorsprong. Daarna keerde het tij. In de tweede periode had de thuis ploeg moeite met de ervaren centers, waardoor de spanning terug in de wedstrijd kwam. Na de rust ging het gelijk op. In het laatste kwart werd de marge van slechts twee punten weer vergroot vanachter de vrije worpenlijn, en omdat er goed werd verdedigd kon Vlissingen uitlopen naar een 71-62-over- winnnig. Scores BC Vlissingen: Erwir Hilberl 17 punten, Jeffrey van Driel 15, Je roen Nieuwkamp 14, Rakhis Ang- noe 10, Sander Klap 7, Arno Franke 6 en Stefan Schrier 2 Volharding-Barons 2 63-69: De ploeg van Cees Steur speelde in de derde divisie een wisselvalige wedstrijd. Hierdoor bleef het spannende waarbij de marge VLISSINGEN - Na twee zeges op rij leden de basketbalsters van BC Vlissingen gisteren een nederlaag. Tegen Pro Build Lions 2 werd het in sporthal Baskensburg 53-56. De thuisploeg begon matig aan de wedstrijd. De tweede periode was duidelijk beter doordat er sterk werd aangevallen: 34-26 bij rust. In de derde periode ver kleinde de Lions het verschil naar vierpunten. Vlissingen had in het begin van de vierde periode moeite met verdedigen waardoor er veel fouten werden gemaakt. Door mooie scores werd de stand één minuut voor tijd toch nog op 53- 48 gezet. Vanaf de vrije worpen- lijn ging Lions alsnog met de ze ge lopen. Scores BC Vlissingen: Aslrid Franke 17, YolandaJoossel2, Linda deMeij 11, Nanon Doeland 9, lm/mie Patti- kaïoa 2, Jessica Verhage 2. do. Vaak kwam hij te laat en in de duels was hij zwak. „Ik heb al een week of drie last van mijn knie", legde hij na de wedstrijd uit. „Het was beter geweest als de trainer me gewisseld had, maar dat deed hij niet." Enig doorvragen leerde dat nog vervelender zaken de man par ten speelde. „De keeper van Steen schold mij een paar keer uit voor zwarte Piet. Ook daar door zat ik met mijn hoofd niet meer bij het spel." Doelman Op peneer ontkende dat hij zich op zo'n manier had misdragen „Het zou kunnen dat er van de kant iets is geroepen, maar daar zou hij zich niets van moeten aantrekken. Ik heb hem in ieder geval niet uitgescholden." Hoe dan ook, niemand kon zondag meer imponeren dan Alberto Conde Morgado. Met twee doel punten was hij wel de smaak maker van de wedstrijd. Na de 2-0 leek Steen voor een onmoge lijke opdracht te staan, gezien het niveau van de wedstri j dVi j f minuten later schoot uit een strafschop Michel van de Bosch de bezoekers weer in de wed strijd: 2-1. Rode kaart De tweede helft begon zoals de eerste werd uitgeblazen. De om mekeer werd ingeluid door een tackle van achteren door Zee landia Middelburg-verdediger Alper Kop, die door scheids rechter Tromp werd bestraft met een rode kaart. Tegen tien man kwam Steen vaker in de buurt van het vijandelijke doel. Na tien minuten leidde dat tot de aansluitingstreffer. Pascal Lensen schoot de bal keihard te gen de lat, waarna het leer in de voeten van Wouter de Neys te rechtkwam. Die haalde onbe rispelijk uit: 2-2. Zeelandia Middelburg kwam er daarna nauwelijks nog aan te pas. Toch haalde ook Steen niet nog meer voordeel uit de over- talsituatie. De Zeeuws-Vlamin gen weigerden twee dotten van kansen in de slotminuten te be nutten. Ook Steen-aanvoerder Marco Ottjes vond dat de wed strijd niet meer verdiende. „Het lukte ons niet om de bal in de ploeg te houden. Daardoor kreeg je van die lange ballen en was er veel balverlies. De eerste helft had Zeelandia Middelburg meer kansen. In de tweede wa ren wij beter. Door het punt houden we gelukkig wel aan sluiting met de middenmoot." Zeelandia Middelburg - Steen 2-2 (2-1): 18 Alberto Conde Morgado 1- 0, 29. Alberto Conde Morgado 2-0, 35 Michel van de Bosch 2-1 (straf schop), 64. Wouter de Neys 2-2. Gele kaart: Paul Constandse (Zeelandia Middelburg), Guno Vink (Steen). Rode kaart: Alper Kog (Zeelandia Middelburg). Scheidsrechter R. Tromp (Elten-Leur). Aantal toe schouwers: 70. Zeelandia Middelburg: Edwin Overbeeke; Paul Constandse, Alper Kog, Jan de Rijke, Ruud Sanders; Ruud de Vroe (71. Jeanot Wolf), Er- ren Yildirim, Ruud Mesu, Daan Ei kenhout (59. Mark Roose); Marcel Lourens, Alberto Conde Morgado. met promotie, keerde hij nu te rug op zijn oude niveau. Nog niet qua moyenne maar wel qua vechtlust, vastheid tactisch in zicht. In de slotronde stond hij voor de opdracht generatiegenoot Ge rard Kramer van VEGABV van het lijf te houden om zodoende Wim de Kok voor te blijven. Westdorp moest minimaal ge lijkspelen. Bij verlies zou de Kok alsnog de titel grijpen op basis van een veel beter moyen ne. De oude rot liet het echter niet zo ver komen. Kramer werd met 40-29 geklopt en Westdorp liet zich met een brede smile tot koning kronen. Westdorp mag nu naar de ge westelijke kampioenschappen die van 10 tot en met 12 januari worden gehouden in Bergen op Zoom. De hoogste partij kwam op naam van De Kok met 1.212. Opmerkelijk was nog dat slechts de helft van acht de deel nemers het vereiste gemiddelde voor de hoofdklasse (0.700) kon behalen. Voor Jan Rijk waren leeftijd en oogproblemen een geldig excUus. De anderen toon den aan niet in deze klasse thuis te horen. nooit groter werd dan 6 punten. Na 40 minuten intensief basket bal stond het scorebord op 61- 61er kwam dus een verlenging. Doordat de lange spelers van de thuisploeg met foutenlast op de bank zaten, konden de gasten toeslaan. Ze bepaalden de eind stand op 63-69. Scores Volharding: Winston Does burg 24 punten, Rim Ranshuijsen 13, Ralph Ranshuysen 10, Frank Vermeulen 6, Kany Nugloze 4, Bas Remijn 4 en Louis Pikard 2. Jongensjunioren: WSC-BC Vlissingen 92-45: De gastheer uit Waalwijk begon met een ver dediging over het hele veld en sloeg meteen een bres: 45-17. Na rust begon de thuisploeg weer fel en de ploeg van Tom Joziasse had daarop nog steeds geen ant woord gevonden. Pas in de laat ste periode kon Vlissingen nog wat terugdoen zodat de laatste periode werd met 3 punten ver schil gewonnen. Scores BC Vlissingen: Jeremy Deug 18 punten. Lucas Manuel 6, Tristan Volker 6, Radjkumar Poetai 5, Tom van de Kooi 4, Sjors van de Poel 4 en Wilfred Klap 2 Vrouwen: Springfield-BC Vlis singen 2 29-63: In Berlicum be gon derdedivisionist BC Vlis singen 2 zwak. waardoor Springfield tot de rust kon aan klampen: 19-25. Daarna kwam de thuisploeg amper meer tot scoren. Bij BC Vlissingen ging het steeds beter draaien, waar door het team van coach Tom Joziasse eenvoudig kon uitlo pen naar 29-63. Scores BC Vlissingen 2: Marjolein de Dreu 16 punten. Chariot Wierikx 11, Qtnniana Patlinama 10, Elisa Kuipers 8, Romana de Ridder 8, Ilse Bos 6, Dorien de Witte 2 en Linda de Paauw 2. MIDDELBURG - De jeugd- schakers van Middelburg zijn gedegradeerd uit de Meester klasse. Beide duels die ze giste ren speelden, gingen verloren, 's Ochtends verloor Middelburg met 3,5-0,5 van De Eenhoorn uit Hoorn en 's middags ging de ploeg onderuit tegen Utrecht (2,5-1.5) Daardoor eindigde Middelburg als twaalfde van de zestien clubs. Omdat de onder ste vijf teams degraderen, valt de Walcherse ploeg net buiten de boot. In de einduitslag kwam het viertal één winstpunt tekort- Tijdens de wedstrijd Zeelandia Middelburg-Steen bleef de pan erwtensoep op het vuur om verkleumde toeschouwers weer wat op tempe ratuur te kunnen brengen. foto Mechteld Jansen door Ron de Waal OOST-SOUBURG - Niet de vraag of ze zouden winnen, maar meer van belang leek de vraag hoe groot de uitslag zou uitpakken. De basketbalsters van derde-divisionist BV Sou burg werkten ook in hun achtste competitiewedstrijd een ver plicht nummertje af. Voor Ten- derfeet uit Heeswijk-Dinther viel er zaterdagavond in Oost- Souburg weinig eer te behalen: 99-41. Het begint er meer en meer op te lijken dat de basketbalsters van BV Souburg met de vrijwillige degradatie aan het einde van vorig seizoen een weinig ver standige keuze hebben ge maakt Een middenmootpositie gaf logischerwijze de garantie dat het verblijf in de tweede di visie met een jaar verlengd zou worden, maar toch werd er an ders besloten. Twee speelsters die stopten en twee speelsters die door zwangerschap langere tijd uit de roulatie zouden zijn, deden de equipe van de zater dagavond afwezige coach Hans van der Linde besluiten om naar de derde divisie af te dalen. „Maar als we dit vantevoren hadden geweten, dan hadden we veel beter in de klasse hier boven kunnen blijven", zei aan- voerdster Ilse Rijnberg na de achtste opeenvolgende over winning van haar ploeg. „Ikhad namelijk niet verwacht dat de meeste ploegen zo zwak zouden zijn. Het gaat allemaal veel te makkelijk. Het gaat in mijn ogen maar om drie ploegen die voor een titel in aanmerking ko men. Naast ons zijn dat East wood Tigers en Schijn del. Als je dan één of twee wedstrijden er tussen hebt die je eenvoudig wint, is dat nog niet zo erg, maar een stuk of zes wordt minder prettig. Het wordt steeds moei lijker om je concentratie vast te houden en het idee dat je ergens voor knokt is nauwelijks meer aanwezig." De spelvreugde staat nog steeds voorop bij Rijnberg en haar teamgenoten, maar een stukje wedstrijdspanning zou welkom zijn, stelt de aanvoerdstcr. „En die zal er over twee weken zeker zijn, als Eastwood Tigers op be zoek komt", weet Ilse Rijnberg „Voor zulke wedstrijden doe je het toch eigenlijk. Ook als we aan het kortste eincj zou^éb' Gclegenheidscoach Annabel Rouwendal voorziet de speelsters van BV Souburg van instructies tijdens het duel met Tenderfeet. foto Mechteld Jansen trekken tegen Eastwood Tigers, dan denk ik dat we via mis schien een tweede plaats ons in zullen schrijven voor de tweede divisie", blikt ze alvast vooruit. Ook in het thuisduel tegen het Brabantse Tenderfeet was het klasse versch i 1 o verd u i deli j k Aanvankelijk konden de bezoe kers, die zonder coach en wis selspeelsters naar Oost-Sou burg waren afgereisd, nog rede lijk bijblijven. In de beginfase bleef het verschil (11-9) nog be perkt, maar toen de Souburgse equipe in een hoger tempo ging spelen, was het snel gedaan met de weerstand van de speelsters uit Heeswijk-Dinther. Hoewel BV Souburg zeker niet de sterk ste wedstrijd tot nu toe speelde, was het treffen, vooral door toe doen van de makkelijk scorende Nicoline Craste en Suzan Plas, bij de rust al lang en breed be slist: 42-16 Wisselmogelijkheden ..Het was de bedoeling om in een hoog tempo te spelen", zou gele- genheidscoach Annabel Rouwendal na afloop verklaren „Wij hadden meer wisselmoge lijkheden, dus daar moet je dan gebruik van zien te maken. In het begin ging het even stroef, maar toch was het gat redelijk snel geslagen." De armoede bij de bezoekers werd in de tweede helft alleen maar groter, toen er door een blessure geruime tijd een speel ster minder binnen de lijnen stond. Eenmaal weer compleet was het leed al lang geleden voor Tenderfeet. Terwijl BV Souburg hardnekkige pogingen ondernam om de honderd pun ten bij elkaar te spelen, speelden de bezoekers de tijd vol met ui terst nonchalant en irritant bas ketbal. Uiteindelijk bleef de tel ler voor de thuisploeg steken op 99 punten en was de achtste overwinning op rij een feit: 99- 41. „Dc uitslag geeft enige voldoe ning, maar voor de rest was het een wedstrijd om snel te verge ten", besloot Ilse Rijnberg. Scores BV Souburg: Nicoline Craste 18, Suzan Plas 14. Ilse Rijnberg, Es ther Vendrik. Jacqueline Kooistra en Gitta Kraijoallen 12. Wendy Kas- ander 10, Judy Slager 5 en Machteld St.eketee4. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In een recht streekse confrontatie heeft Hansweertse Boys, koploper in de vijfde klasse B. een concur rent uitgeschakeld. In Woens- drecht werd het tegen WVV'67 1-2. Jong Ambon boekte ten koste van Robur de tweede ach tereenvolgende 1-0-zege op ei gen veld. WVV'67-Hansweertse Boys 1-2: Beide ploegen zagen voor rust een inzet tegen de lat eindigen. Dankzij een treffer van Rolf Adriaansen kon WW'67 met een 1-0-voorsprong aan de tweede helft beginnen. Na rust was de ploeg echter niet opge wassen tegen een sterker Hans weertse Boys dat via twee tref fers van Adil Fertoute een ver diende 2-1-overwinning be haalde. Volharding-Ouwerkerk 1-1: Een gelijkopgaande eerste helft werd afgesloten met 0-1 door Peter Hillebrand. Na de gelijk maker van Ramon Verbart in de 60e minuut kreeg de thuisploeg enkele goede kansen op de eer ste overwinning van dit seizoen. Deze kwam er echter niet, mede omdat een treffer van Danny Slootweg wegens buitenspel werd afgekeurd. Jong Ambon-Robur 1 -0: De eni ge treffer werd op slag van rust aangetekend door Paoloi va Gomes. In de tweed! kregen beide ploegenjdoorKc kansen, maar door slonjT""^ in de afwerking bleef demJLSI het einde toe op het bordJig wet! Vivoo-Kwadendamme i.jde mou tweemaal toe wist Ronqpele ni Hoepen namens Kwadet'wegscl me een achterstand goeriflïoersc ken. Toen Vivoo echter lem va: derde keer op voorsprong pelotoi was het kruit van de Zf*nen. D verschoten.. Gapin) Luctor'88-Lewedorpse Bpvat lai 1: Een groot deel van de fluistei helft had de thuisploeg oor.Ec genstanders in de tang, ment i Mark Raas de score openc pers ei Op slag van rust kreeg; twee tegenvallers te ven, Er woi de tegentreffer van Edvi lem v< jouw en het uitvallen va: zoon I man Ron Tempelaars, |ren,m schijnlijk met een zware ge we blessure. Pas tien minute over h het einde benutte S! de We: Huijskens één van de vei dat Di sen: 2-1. rijden Vosmeer-SC Kruisland I- start thuisploeg was met na® dagen rust sterker. Toch stond be interr verwege 0-1 via een straf van Joop van de Brand n ongelukkige handsbal vé j Mastbergen. In blessuretij het de eerder onfortuinliji Mastbergen die met een kopbal zijn ploeg nog eer. bezorgde: 1-1. M door Ko Mechielsen VLISSINGEN - De waterpo- loërs van Stormvogel pakten gisteren dan eindelijk het eerste punt in de tweede klasse bond. In Culemborg werd het 8-8 te gen de Meer. De Schelde-man- nen werden winterkampioen in de derde klasse bond dankzij de 10-3-winst op Rotterdam. De mannen van Ganze verloren de topper van Hieronymus 2 met 6-4De Zeeuwse vrouwenteams wonnen beide. Schelde van IIZPC 9-3 en Ganze bij Hiero nymus met 3-7. De Meer-Stormvogel 8-8: Stormvogel, met Sjaak Leijnse als vervanger van Ko Mechiel sen onder de lat, speelde een dramatische eerste periode waarin het snel tegen een 3-0- achterstand aankeek. Daarna speelden de Vlissingers weer eens ouderwets en kwamen te rug tot 3 -2D e Meer, Zesde op de ranglijst, liep in de derde perio de uit tot 6-4. Toen begon Stormvogel aan zijn tweede tus- sensprint en kwam op gelijke hoogte: 6-6. Vlak voor tijd werd het nog 7-6 voor de Meer maar in de laatste periode was het Stormvogel dat de wedstrijd maakte en weinig weg gafNa 7- 7 nam de Meer nog één keer een voorsprong maar in de laatste minuut wist Stormvogel ver diend het eerste punt binnen te halen 8-8. Scores Stormvogel: Gerco Koks en Chris van der Draai 2, Dennis van de Ketterij. Danijel GavranoK briel Gavranivic en Jot len 1. DBD-Stormvogel 2 2-2: was lange tijd de betere maar de Vlissingers verd den gaven weinig kanse zodat in de eerste period gescoord werd. In de tw« riode nam Stormvogel e voorsprong. DBD had in de periode het betere v; spel had en uit liep naar i de laatste periode kwamS: vogel 2 alsnog langszij. Scores Stormvogel: Bas Melisr. roen van de Broeke beide 1. Hieronymus 2-Ganze 6-4: ze speelde tegen het nogot slagen Hieronymus 2 een* X[ wedstrijd die lange tijd gel. ging. Omdat de thuisplo^ kansen beter benutte stonc ploeg na de derde periodeop 4-3-voorsprong. Toen Gwe de laatste periode risico'smoj gaan nemen viel het in eigenu en wist Hieronymus een 6-4- BI ge te halen. er Scores Ganze: Arco Wagrn Cheyenne van Berkel, Denmi ten en Maarten Buijs allen 1. g Hieronymus-Ganze 3-7 -ia z 1 en 1-2 greep Ganze aan) si eind van de derde periodeara 3-voorsprong. Bij Hieronyc h was het verzet gebroken ei Ganze kon in de laatste per- n: simpel uitlopen naar 3-7. w Scores Ganze: Astrid Assmk Joyce Pieters, Amanda Meim Tamara Flore en Marjolein zt allen 1 [3 Biljarten Persoonlijk kampioenschap driebanden hoofdklasse district Walcheren/de Be velanden: 1. Jan Westdorp ALM 7 ge speeld- 12 punten, moyenne 0.702, hoogste partij 0.769, hoogste serie 8; 2. Wim de Kok LBV 7-10, 0.781,1.212, 8; 3. Arjo Hollestelle HIO 7-10,0.707,0.930,8; 4. Kimmo Pankow OBK 7-8,0.723,1.111, 6; 5. Gerard Kramer VEGABV 7-8,0.605, 0.689, 7; 6. Peter Vos VEGABV 7-4,0,578, 0754,5; 7. Jan Rijk DOS 7-4,0.549,0.666, 7; 8. Pieter de Jong 't Raedthuys 7-0, 0.531. Futsal Regio Walcheren. Eerste klasse: Arne- muiden-Murre/de Visser 2-5, Hebus- port-Bij de punt 6-1, Westkapelle-VZV/Hydrofa 2-3, Taxicen trale-Jong Ambon 6-0, Domburg-Alf- onds/zuidwest negen 4-4. Tweede klas se: Oostkapelle 2-vv Hebusport 3-5, fc Laurens-Café 't Fust 1-5, WEA-VZV/Hy- drofa 2 7-1 Derde klasse: Schinkel assu rantie 2-Domburg 2 8-6, PSVW-Akker- daas kado 6-2, VAW-Café Stout 9-5, Van- uus/ABC decor-Baderie 4-2, Thermo products-Garderen/Dekker 2 4-6. Draad- krabbers-Woontrend Zeeland 5-2 Vier de klasse: VZV/Hydrofa 3-VPV 9-5, BVR groep-Uiterton 5-8, vv Hebusport 2-Dauwendaele 2 3-2, EPZ-SSVW 2-5, Dekker/Tramper-fc Laurens 2 6-2, Vari- an/Chrompack-de Stoof 6-6. Vijfde klas se: fc Miniatuur-VAW 2 3-4, Vanuus/ABC decor 2-Uiterton 2 4-15, Torna 2-fc Zee land 7-3 Zesde klasse: Provincie Zee land-Draadkrabbers 2 11-4. Jong Arne- muiden-Westkapelle 4 10-1, Partner ad vies-Uiterton 312-2, Schinkel assurantie 3-JDJanse9-5, Domburg 3-fc Laurens 3 9-0, v. d. Sluis grondwerk-VZV/Hydrofa 4 ricio (Gouwe Reyers) 161 Klasse M) bobank Talentenplan): 1. Joyce V- ink, Laban, 166; 2. Vicky O'Bellissimo (Schouwse R.) 165.' zanne Reinerman, Panoesjo drachtr.) 164. Klasse L2: 1. Elze Wiskerke, Westveer's Reine (Z-Bev! 2. Hanny Kiesenberg, Pallas (Scho R.) 163; 3. Joanneke Wisse, (Gouwe Reyers) 162. Klasse LI: 1 marie Cevaal, Groover (Moleneii Pony's Z2:1 Jessica van Belzen, tha (Gouwe Reyers) 61.66%. M1( DE (Rabobank Talentenplan): 1 Nieuwenhuis, Gino (Gouwe Re^ Klasse L1/L2: 1. Melissavan T| Nienke (Schouwse R.) 145 Tweede proef. Paarden klasse Z2 thelijne van Gorsel, Calypso, 1904 Z1: 1. Peter Klaasse, Day and Nign: 2. Antoinette Wiskerke, Ortello, Klasse M2: 1. (gelijk) Miranda)' mans, TDN's Capricio en Joyce M ink, Mowgli, 154. Klasse M1:1. Vit' nig Bellissimo, 164; 2. Joyce Meet Laban, 163. Klasse L2:1. ElzeSopfr- kerke, Westveer's Reine, 166; 2 S in t'Veld, Kyra (Maassluis) 162; 3 neke Wisse, Chicago. 159 Klasse Willemieke van de Schelde, Nov; (Schouwse R.) 159; 2. AnnemaneC* Groover. 152. Pony's klasse Z2: 1. Jessica van» Samantha, 61.86%. Klasse M1/M DE: 1. Marielle Nieuwenhuis, Gino Klasse L1/L2 cat. DE: 1. Melissa var" do, Nienke, 149. 4-3. maandag- Paardensport Renesse. Dressuur LR en PC De Schouw se Ruiters Eerste proef. Paarden klasse Z2: 1. Cathelijne van Gorsel, Calypso (Vlaandertse R.) 188, 2. Mariska Herlaar, Lotto OH (Maassluis) 184,3 Nelleke Rijs- dijk, Julika (Renesse) 183 Klasse Z1: 1. Antoinette Wiskerke, Ortello (Z-Bev.) 204; 2 Peter Klaasse, Day and Night (Walcheren) 197; 3. Evelien Lenaerts, Ommar (Scheldestad) 191 Klasse M2:1 Marije de Lange, Paolo (Voorne-Putte) 174; 2. Miranda Weijermans, TDN's Cap^ Biljart Driebanden toernooi Graanbeurs1 fee. Eerste ronde, poule D en G Lol Huis van Nassau, Zierikzee. Aar-1 19.00 uur. Damr- Nederlands kampioenschap vres* Zevende ronde. Locatie Beach B.-? k Zoutelande Aanvang: 12 00 uur PZDB-clubcompetitie. Eerste Middelharnis - PWG 's-Gravenpo'S Tweede klasse: Aagtekerke 2 - M burg 2. Aanvang: 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 20