Nijskens snakt naar de winter Kloetinge durft te wachten Patrijzen snoept leider punten af PZC Aardenburg herstelt zich bij Renesse 17 Hoek krijgt in tien minuten vier goals tegen in Noordwijk (5-1) Meerssen leidt alleen Hiensch wil geestverwant aan het roer bij Kloetinge Quick Boys nieuwe leider swb maandag 9 december 2002 Hnor Frits Bakker NOORDWIJK - De enige echte Zeeuwse derby, tussen Hoek en 2 Kloetinge, is in aantocht en voor Hoek komt die wedstrijd uiterst ongelegen. De koploper, die zo'n uitgebalanceerd elftal had, is van slag. Het ritme is ver stoord, want de spitsen staan droog en de verdediging krijgt te veel goals tegen. Zaterdag was Hoek schietschijf voor Noordwijk (5-1), dat zelfs nog veel vaker had kunnen scoren. Door die nederlaag moet Hoek de koppositie nu delen met Quick Boys. Trainer Angelo Nijskens, die in Noordwijk diep wegdook onder een wollen muts, snakt naar een m lange stop inde winter. Zijn spe lersgroep dreigt door schorsin gen en blessures nog verder uit te dunnen. „We moeten hopen dat de wedstrijd tegen Kloetin ge niet doorgaat", keek hij met een zekere angst tegen de derby aan. Want Hoek wil de beladen wedstrijd zo lang mogelijk uit stellen. Het jubileumduel van zaterdag, de driehonderdste wedstrijd van de Zeeuwen in de hoogste klasse, kreeg niet alleen door de zware afstraffing een somber tintje. Gunter de Meyer, de laat ste manwerd na de rust met een rode kaart van het veld gestuurd en kan een schorsing verwach te*" ten. Dat geldt ook voor Björn Langeveld en Johan Mücher, ~j" die zaterdag in Noordwij k tegen 17 een derde gele kaart aanliepen Twee belangrijke spelers raak- ten ook nog zo zwaar gebles- seerd dat ze voor lange tijd lij- leSfe ken uitgeschakeld. Patrick de 5p& Guchteneire verdraaide in een ,SpK duel zijn rechterknie en mag nu iP9f, al een kruis maken over het sei- Aeisr zoen. De Hoek-verdediger on dergaat in de winter een al eer der geplande operatie aan een tumor in zijn been. Blessure Ook Wesley de Smet, in Noord wijk totdat hij uitviel de beste man bij Hoek, moet hopen op een versnelde winterstop. De Belg scoorde voor de rust met Noordwijk-aanvaller Rocky Pitti ontwijkt een tackle van Wesley de Smet, Johan Mücher (links) volgt het duel van dichtbij. foto Hielco Kuipers een indraaiende hoekschop, maar kreeg daarna weer last van een blessure aan de buik spier. Het kon er allemaal nog wel bij. Musa Kanu is net geopereerd en moet maanden herstellen en Bart Poppe maakte in Noord wijk nog maar een voorzichtige rentree. Angelo Nijskens kan zaterdag (als de thuiswedstrijd tegen Kloetinge doorgaat) nog amper elf spelers opstellen. De koploper is in zwaar weer te rechtgekomen. Hoe ernstig de inzinking is, bleek zaterdag net na de rust, toen Noordwijk in tien helse minuten een 1-0-ach- terstand omboog in een 4-1- voorsprong. De overrompeling was schrijnend voor Hoek. De snel combinerende aanvallers van de thuisclub liepen de te genstanders langs alle kanten voorbij en scoorden in een tem po dat zelden vertoond is. Hoek had wonder boven won der de rust met een 1-0-voor- sprong gehaald. Dat was op basis van de eerste twintig mi nuten verdiend, want in die eer ste fase werd Noordwijk voort durend met de rug tegen de muur gezet. Het leverde een tweetal kansen op. Rieno van Oost trof van dichtbij de boven kant van de lat. Wesley de Smet scoorde na een kleine twintig minuten wel. Met zijn prachtige traptechniek liet hij een hoekschop vanaf links met een fraaie curve in de verste hoek onder de lat draaien (0-1). Het bleek achteraf een zeld zaam hoogtepunt voor Hoek. Noordwijk schrok plotseling wakker van de tegengoal en dic teerde vanaf dat moment het spel. Rammelen Drie keer werd Jürgen Belpaire, die aan het hoofd van een ram melende verdediging stond, in die eerste helft nog gered door de paal. De snelle centrumspits Florencio Cornelia (twee keer) en middenvelder Maurice Bar- tels troffen het houtwerk. Het bleek uitstel van executie voor het uitgetelde Hoek, dat na de rust in tien minuten tijd werd opgerold. Noordwijk kwam ontketend uit de kleedkamer. Patrick van Dam schoot in de tweede mi nuut van afstand raak, Jelle Korbee kopte amper twee mi nuten later een hoekschop kei hard in, Maurice Bartels stond plotseling voor een lege goal na een misverstand tussen Patrick de Guchteneire en Jürgen Bel paire en na tien minuten spelen mocht Cornelia uit een straf schop de 4-1 op het scorebord zetten. De donkere spits was zelf ge vloerd, toen hij met een rush al leen op Belpaire afging. Gunter de Meyer werd door de scheids rechter met rood bestraft. Trai ner Nijskens zei later: „De Mey er heeft die speler niet geraakt, hij viel over het been van Bel paire." Hoek was ook zonder die vergis sing van de scheidsrechter op slag kansloos en werd nog ge spaard voor een grotere afgang. Rocky Pitti was de enige die scoorde uit een veelvoud aan kansen. Angelo Nijskens haalde Rieno van Oost voor de zoveel ste keer dit jaar naar de kant, gunde de jonge spits Arjen Oost- dijk een halfuur speeltijd, maar zag ook wel in dat de missie niet kon slagen. „Als we verliezen doen we het goed", zei de trainer met een zu re lach. Maar 5-1 in Noordwijk, 4-1 tegen Quick Boys en 4-0 te gen Ter Leede zijn uitslagen die een titelkandidaat zich niet kan veroorloven. Noordwijk-IIoek 5-1 (0-1). 18. Wes ley de Smet 0-1, 46. Patrick van Dam 1-1, 48. Jelle Korbee 2-1, 52 Maurice Bartels, 3-1, 55. Florencio Cornelia (strafschop) 4-1, 75 Rocky Pitti 5-1. Scheidsrechter. F. Brant (Den Haag). Rode kaart: Gunter de Meyer (Hoek). Gele kaart. Björn Langeveld, Johan Mücher (Hoek). Aantal toeschouwers: 500. Hoek: Jürgen Belpaire; Johan Mü cher. Gunter de Meyer, Patrick de Guchteneire (63. Djamel Buyse), Mare Minnaert, Björn Langeveld, Arjan Human, Wesley de Smet (37 Bart Poppe); Rieno van Oost (61. Ar jen Oostdijk), Leon van den Ouden. door Jos van Belzen VLISSINGEN - De topper in de derde klasse A tussen Mocrse Boys en Patrijzen eindigde on beslist: 1-1. Breskens, dat in Zierikzee met 1-0 won, profi teerde en staat nu op drie pun ten van de koploper uit Zundert. Goes daarentegen lijkt na de 1-0-nederlaag op eigen veld te gen Grenswachters uitgescha keld in de strijd om de titel. Domburg-Dosko 2-2: In een ge lijk opgaande eerste helft cre- eerden beide ploegen zich wei nig kansen. Toch begon de thuisclub met een 2-0-voor- sprong aan de thee. Eerst was het in de 37e minuut Chiel Ma- ranus die op aangeven van Koen Minderhoud de score opende, waarna Patrick Provoost er op slag van rust 2-0 van maakte. Een in de tweede helft ontke tend Dosko had maar twintig minuten nodig om op gelijke hoogte te komen via tweemaal Pieter Bu rremans. Moerse Boys-Patrijzen 1-1: De meeste kansen voor de rust wa ren voor de thuisploeg, die de pech had dat een inzet van Bas Schraauwen tegen de lat ein digde. Twintig minuten voor het einde kwam Patrijzen op voor sprong via een treffer van Wil fred van den Dries, volgens de Brabanders na een overtreding op Niek Kuijstermans. In de tachtigste minuut kopte Mauri ce Vermaire op aangeven van Richard Driessens de gelijkma ker binnen: 1-1. Goes-Grenswachters 0-1: Een met name in de eerste helft veel sterker Goes liet in deze fase zo'n zes opgelegde kansen onbe nut. De thuisploeg had hierbij ook tweemaal pech toen het houtwerk treffers van Niels Paardekooper en Ernst Smit in de weg stond. Grenswachters kende deze problemen niet en sloeg in de 41e minuut uit de eerste de beste kans toe via Dave Roels: 0-1 Ook in de tweede helft drong Goes aan, maar bleek het maken van doelpun ten een groot probleem. Zierikzee - Breskens 0-1: Serge de Ruijsscher maakte na ruim een kwartier de enige treffer. Zierikzee had het veelscorende aanvalsduo Van de Wijnckel/ Osmanovski in de tang, maar dat leverde geen punten op. Zeelandia Middelburg - Steen 2-2: Alberto Conde Morgado zette de thuisploeg binnen een halfuur op 2-0. Nog voor de rust deed Michel van de Bosch iets terug uit een strafschop. Na ruim een uur bracht Wouter de Neijs de eindstand op het bord Hontenisse - RCS 1-4: Wessel Vermeulen en Martin Janse vel den het vonnis over de hekken sluiter. Vermeulen opende en besloot de wedstrijd met een treffer. Janse maakte 1-2 en 1-3. Gyon Asselman maakte de eni ge treffer van Hontenisse 1 -1 VLISSINGEN - SV Meerssen gaat in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal weer alleen aan de leiding. De koploper won met 3-1 bij FC Vinkenslag en profi teerde van het puntverlies van Schijndel/Datelnet, dat tegen Deurne 1-1 speelde. Gemert-UDI' 19/Betcr Bed 4-3 (3-1 7 Peter van den Heuvel 0-1. S.Ro land van der Linden 1-1, 11 Jacco Hoffmans 2-1,25 Bas van der Heij den 3-1, 53. Johan Vissers 3-2, 73. Ronald Smits 4-2, 82. Pim van Zut- ven 4-3. Scheidsrechter: P. van Huij- genvoort (Den Bosch) Rode kaart (2xgeel): 45. Marcucci (UDI'19). Ge le kaart Hofmeijer, Van Lanen (UDI'19), Van Lieshout (Gemert). Vinkenslag-SV Meerssen 1-3 (0-1) Roel Coumans 0-1, 65 Atilla Dok- meci 1-1, 66. Roel Coumans 1-2, 90 Dennis Weltens 1-3. Scheidsrech ter: L. Wijnants (Landgraaf). Rode kaart (2xgeel): 55. Leo, 63. Van Eijs (Vinkenslag), 85. Ospitalieriy (Vin kenslag). Gele kaan Dokmect (Vin kenslag), Servais, Schaepkens (SV Meerssen). Panningen-TEC' 0-0. Scheidsrech ter: D van der Doelen (Vinkei) Aan tal toeschouwers: 300. TOP-OJC' Rosmalen 0-1 (0-0). 53 Bobby Schoonens 0-1. Scheidsrech ter: E. Jonkman (Raalte) Deurne-Schijndel/Datelnet 1-1 (1- 0). 16 Michel Van Grunsven 1-0, 75. Jerry Manneh 1-1. Gele kaart: Ge vers. Van der Steen (Deurne), Van der Heijden, Minneboo, Schaap (Schijndel/Datelnet). doorSven Remijnsen KLOETINGE - De lijn die ooit door Kees Zwamborn is ingezet en later door Diederik Hiensch is overgenomen en verfijnd, moet ook voor de nieuwe trainer van hoofdklasser Kloetinge als leidraad dienen. Dat advies gaf Hiensch, de hui dige oefenmeester die aan het einde van het seizoen met Zwamborn overstapt naar het Engelse Sunderland, zaterdag na de wedstrijd tegen Scheve- ningen (2-1). „Kloetinge moet zoeken naar iemand die de con tinuïteit kan waarborgen. Een plotselinge ommekeer zou on verstandig zijn. De spelersgroep is gewend aan deze aanpak, daar moet je niet ineens een to taal ander type trainer voor zet ten. Ik heb destijds ook voortge borduurd op de lijn van Kees." Op de vraag wie het best aan die profielschets voldoet, ant woordde Hiensch enigszins cryptisch: „Ik ben ooit opgeleid door Kees, nu ben ik op mijn beurt zelf iemand aan het oplei den. Vul zijn naam zelf maar in..." Joost Folmer dus, de tech nisch manager en scout, die geldt als Hiensch' voornaamste protégé. Of toch Karl Vergou- SPORTREDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118) 470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coordinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl wen, de trainer van Oostkapelle die in het verleden de reserves van Kloetinge leidde? Piet Louwerse vond het te vroeg om al in te gaan op namen. De voorzitter wil binnen nu en twee weken een nieuwe hoofdtrainer hebben vastgelegd. Er is inmid dels een drie man sterke com missie gevormd die tot een lijst je moet komen met de namen van geschikte kandidaten. Ver volgens worden de spelersgroep en het bestuur geraadpleegd. De commissie bestaat uit bestuurs lid Fons Pijnen, vice-voorzitter Paul Dekker en Louwerse zelf. Dat inmiddels tot ver in het land is doorgedrongen dat bij Kloe tinge een vacature is ontstaan, ondervond de voorzitter afgelo pen week. Tot tweemaal toe werd Louwerse gebeld door een collega-voorzitter van een hoofdklasser die voorzichtig peilde of de Zeeuwse club al een nieuwe man had gevonden. Louwerse: „Het bleek dat hun trainers zich vreemd gedroegen. Ze waren bang dat wij met ze aan het onderhandelen waren. Met veel omwegen durfden ze me dat uiteindelijk ook te vra gen. Nee, was het antwoord." VLISSINGEN - Quick Boys is door een 2-1-zege bij Volendam en het verlies van lijstaanvoer der Hoek koploper geworden in de hoofdklasse A Katwijk-Marken 3-0 (1-0). 38. Kees Starmans 1-0, 53. Chris de Bie 2-0, 68. Mohammed Bougrine 3-0 Scheidsrechter. P. van Gijzen (Goudswaard). Excelsior Maassluis-Capelle 3-0 (0- 0). 77 Fouad El Hamdaoui 1-0, 83. Fouad El Hamdaoui 2-0, 89. Stefan van der Velde 3-0. Scheidsrechter W. Hoonhoul (Rijswijk). Gele kaart: Hans Jürgen Nicolai (Excelsior Maassluis), Jeffrey de Bie (Capelle) Volendam-Quick Boys 1-2 (0-1). 45. Hendrik van Beelen 0-1. 46. Jack Tol 1-1 (strafschop), 57. Derk van der Plas 1-2 Scheidsrechter H. Dreves (Leeuwarden). Gele kaart.: Peter Tuip en Johan Tuip (Volendam Chris Schooneveld (Quick Boys) FC Lisse-Kozakken Boys 2-3 (1-1). 7. Juul Emanuelson 1-0, 13. Marco Kant 1-1. 47 Mark Santegoet 1-2, 73. Rob Opdam 2-2, 87. Mourad Mazlum 2-3. Scheidsrechter: A. van Loenen (Den Haag). Rode kaart 2x geel): Anton Versteeg (Kozakken Boys) Rijnsburgse Boys-Ter Leede 1-1 (0- 1). 14 Hicham Rbii 0-1, 88. Jasper Ketting 1-1 Scheidsrechter: C van Ewijk (Utrecht) John Bentschap Knook (voorgrond) is in een kopduel verwikkeld met Ricardo van der Heijden van Scheveningen. foto Willem M ieras doorSven Remijnsen KLOETINGE - Toen Diederik Hiensch dinsdagavond de kleedkamer binnenstapte om de selectie van Kloetinge op de hoogte te brengen van zijn overstap naar Sunderland, werd hij onthaald op een spontaan applaus. Na de knappe 2-1-overwinning die zijn spe lers op het stugge Scheveningen hadden ge boekt, klapte de trainer zaterdagmiddag zelf zijn verkleumde handen warm. De Zuid-Bevelandse hoofdklasser behield dankzij de zege, die pas laat in de wedstrijd totstandkwam, zijn ongeslagen status op ei gen veld. Dat was een bewonderenswaardi ge prestatie. Niet alleen omdat het laagge klasseerde Scheveningen er een pittig potje van maakte, maar ook omdat de thuisclub een ongebruikelijk roerige week achter de rug had, die in het teken stond van Hiensch' aangekondigde vertrek naar Engeland aan het einde van het lopende seizoen. Hartverwarmend „Natuurlijk was de aandacht van de spelers afgeleid. Het was de kunst om de groep op tijd weer scherp te krijgen", zei de winnende trainer, die aangedaan was door de positie ve manier waarop binnen de ploeg op zijn ingrijpende mededeling was gereageerd. „Dat was werkelijk hartverwarmend Hartverwarmend was het spel op het bitter koude Wesselopark allerminst. Kloetinge speelde een bijzonder matige eerste helft te gen Scheveningen, een elftal vol grote, stoe re kerels die er een sport van maakten om het spel van de tegen stander te ontwrichten De bezoekers speelden op het randje en be zondigden zich regelmatig aan geniepige overtredingen. De backs Jurgen Faerber en Bas Lensink hadden hun directe opponen ten Ronald Zuijdwegt en Wilco de Valk in een stevige greep, waardoor Kloetinge voor rust vleugellam was. Omdat ook het uitverdedigen bij Kloetinge vaak uiterst moeizaam verliep, begon Sche veningen zelfs aan aanvallen te denken. Tien minuten voor rust mocht middenvel der Patrick Stapert de bal ongehinderd aannemen en met een sierlijke boog over de kansloze keeper Merlijn Swennen knallen: 0-1 „Een schitterende goal", vond Kloetin- ge-spits Erik de Groene. „Maar natuurlijk ook een verdedigingsfout van ons." Scheveningen zag plotseling winstkansen opdoemen en ging in de tweede helft verder waar het gebleven was. En toen ging Kloe tinge eindelijk voetballen. De wedstrijd was al een uur oud, Merlijn Swennen werd al een kwartier langs alle kanten bestookt en de nieuwe geluidsinstallatie en het net in ge bruik genomen scorebord waren enkel nog gebruikt om Schevenings succes te melden. Onder aanvoering van Erik de Groene, die zelfs door de stoerste Scheveninger niet meer van de bal was te krijgen, begon Kloe tinge aan een imposant offensief. Het bleek achteraf onderdeel te zijn van een vooraf door Diederik Hiensch en zijn trou we scout Joost Folmer nauwkeurig uitge dokterd strijdplan. „In de rust had ik tegen mijn spelers gezegd dat Scheveningen deze manier van spelen nooit zou volhouden. De tweede helft begonnen we nog ingehouden, omdat een tweede tegendoelpunt moest worden voorkomen, maar na een kwartier gingen we voluit pressie spelen. Niet door goed voetbal, maar door die druk win je uit eindelijk de wedstrijd." Pas een kwartier voor tijd kwam Kloetinge op gelijke hoogte Arno Melaard gooide in, John Bentschap Knook kopte door, Emiel Dorst legde terug en Wilco de Valk schoot in: 1-1. Vier minuten later viel de beslissing. Een prachtige dieptepass van Bentschap Knook door het centrum werd door De Groene, die al eerder een paar mooie kansen had gehad, koelbloedig in het doel gewerkt 2-1 „Dat is het mooie van deze ploeg"sprak de aanvaller na zijn achtste doelpunt van het seizoen. „Wij creëren altijd en overal kansen. Is het niet in de eerste helft, dan wel in de tweede. Dat geeft veel vertrouwen." Kloetinge - Scheveningen 2-1 (0-1). 35. Patrick Stapert 0-1, 75. Wilco de Valk 1-1, 79 Erik de Groene 2-1 Scheidsrechter:A Boonman (Terneu- zen). Gele kaart Wilco de Valk (Kloetinge), Bas Lensink, Steve Kenepa, Hendrik Grünholz (Sche veningen). Aantal toeschouwers: 750. Kloetinge: Merlijn Swennen; Pieter de Munnik, Erwin van der Woerdl, John Bentschap Knook. Arno Melaard. Jan Baaijens, Emiel Dorst, Wouter Labrujère; Wilco de Valk, Erik de GroeneRonald Zuijdwegt. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na de knappe 4-1-overwinning op koploper Aardenburg van vorige week, ging Zeeland Sport gisteren op eigen veld met 0-4 zwaar onder uit tegen Ria W. Even verderop speelde Vlissingen meer dan een uur met tien man, maar won toch met 3-2 van Clinge, waar door de ploeg van trainer Ruud Pennings kansrijk blijft in de ti telstrijd. Lijstaanvoerder Aardenburg won via drie treffers van Niek van Sprundel met 3-1 bij hek kensluiter Renesse. Oostburg nestelde zich vaster op de vierde plaats via een duidelijke 5-1 -ze ge op De Noormannen. Dat IJ- zendijke de laatste weken de laatste weken goed op schot is, ondervond ook Hulsterloo, dat tweemaal op voorsprong kwam, met uiteindelijk wel met 4-2 verloor. Axel - Walcheren werd afgelast Renesse-Aardenburg 1-3: Ineen duel zonder gele kaarten her stelde Aardenburg zich van de zeperd bij Zeeland Sport. Nadat hij in de vijftiende minuut met een rake kopbal de score had ge opend. verdubbelde Niek van Sprundel tien minuten later de ze voorsprong op identieke wij ze. Kort voor rust claimde Re nesse een strafschop, omdat Michel Lagendijk gevloerd zou zijn, maar deze werd niet gege ven. Ook in de tweede helft bleek Renesse niet bij machte iets aan deze stand te doen, Een kwartier voor tijd liepen de gas ten via opnieuw Niek van Sprundel verder uit naar 0-3, waarna Remco Wandel in de laatste minuut de eer redde voor Renesse: 1-3. Zeeland Sport-Ria W 0-4: Een feller Ria W kwam al in de eerste minuut op voorsprong toen Ludwig van Gremberghe profi teerde van een blunder van doelman Marcel duBurck. Even later claimde de thuisploeg een vrije trap, die echter niet werd gegeven, waarna Darryl Rawid- jan uit de daaropvolgende te genaanval 0-2 maakte. Dezelf de speler bepaalde in de 35e minuut de stand halverwege op 0-3. Het lukte Zeeland Sport in de tweede helft niet om gevaar te stichten voor het doel van de bezoekers, die zelf wat gas te rugnamen. Twintig minuten voor het einde bracht Niki de Wolf de eindstand op het bord. Oostburg-De Noormannen 5-1: Beide ploegen maakten er een. leuk duel van waarin de score al na drie minuten werd geopend door Abubakar Kourouman. 1-0. Tien minuten later bracht Leo Brasser de bezoekers met een rake kopbal weer op gelijke hoogte 1-1. Halverwege de eer ste helft sloeg Abubakar Kour ouman opnieuw toe, waarna John Alleman de bal uit een vrije trap via een speler van De Noormannen achter doelman Matthijs van Wageningen zag eindigen- 3-1. In het eerste kwartier van de tweede helft waren de gasten sterker, maar zij kwamen niet tot scoren. Dat deed aan de andere kant inval ler Peter van de Linde wel: zijn eerste balcontact was in de 66e minuut goed voor 4-1, waarna hij tien minuten voor tijd met zijn zevende seizoenstreffer de eindstand op 5-1 bracht. IJzendijke-Hulsterloo 4-2: Het eerste kwartier was duidelijk voor Hulsterloo dat via een tref fer van Stefano de Vos verdiend op 0-1 kwam Halverwege de eerste helft bracht Michel de Ruijsscher op aangeven van Martijn Rijckaert de stand weer in evenwicht. Ondanks een overwicht na rust van de thuis ploeg bracht Jan Bosman de be zoekers in de 55e minuut op nieuw op voorsprong: 1-2. Nog in dezelfde minuut bracht Luc van Waes IJzendijke weer langszij, waarna Michel de Ruijsscher een kwartier later uit een strafschop de thuisploeg voor de eerste maal dit duel naar een voorsprong schoot: 3-2. In de slotminuut besliste Thijs Musson het duel definitief door de 4-2 binnen te schieten. Vlissingen-Clinge 3-2: Een ster ke start van de thuisploeg leidde tot 1-0 door Roepesh Bhagola Even later was er een rommelige situatie voor het Vlissingen- doel, waarbij de op de grond lig gende Wilco Lievense volgens scheidsrechter Smit met zijn arm een tegentreffer voor kwam. Lievense kreeg rood en Clinge een strafschop, die door Peter Drumont werd benut: 1 -1 Ondanks deze ondertalsituatie ging de thuisploeg toch met een 2-1-voorsprong rusten door een rake kopbal van Ngefu Sambi. In de tweede helft bleef Vlissin gen op karakter overeind tegen de opportunistisch de aanval zoekende tegenstanders. Roe pesh Bhagola zorgde voor 3-1, waarna Jan de Visser een kwar tier voor tijd de spanning terug bracht: 3-2. In de slotfase cre ëerden de bezoekers zich echter geen kansen meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17