^\t ZIERIKZEE PZC Slfiz drie full-time banen met groene vingers YLISSMGEII 2e AUTOMONTEUR PZC COMMERCIËLE BUITENDIENST MEDEWERKERS M/V Medewerker Service Centre m/v ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN 'n ER ZIT MEER INI Drie kansen voor aemotiveerde groen voorzieners zaterdag 7 december 2002 Vanuit het Smiths Food Croup bv hoofdkantoor in Utrecht worden er. naast de verkoop via het supermarktkanaal, in toenemende mate producten verkocht via de buitenshuismarkt (On-Premise) Smiths behoort al jaren tot de snelste groeiers binnen de On-Premise markt. De afdeling Channel Management is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van deze markt. Om deze enorme groei te kunnen continueren zijn wij op zoek naar uitbreiding van onze buitendienst. De Smiths-buitendienst, die actief is binnen de On-Premise markt, is in dienst van Wegener Fieldmarketing BV. en werkt exclusief voor Smiths. Wegener Fieldmarketing maakt deel uit van Wegener Direct Marketing Nederland. Ben jij op zoek naar een baan met een commerciële uitdaging? Wij zijn op zoek naar: Gedreven relatiebouwers De nadruk binnen deze functie ligt op het uitbouwen van de marktpositie van Smiths op outletnïveau binnen de door Smiths gekenmerkte kernkanalen in jouw rayon, te weten Benzinestations, Scholen en Sportkantines. Dit doe je door de relatie bij bestaande Smiths verkopende outlets uit te bouwen, maar ook door acquisitie van nieuwe klanten. Inspelend op onze sterke nationale programma's en met behulp van je doorzettingsvermogen en creativiteit zorg je voor verdere groei van Smiths bij jouw klanten. Je gesprekspartners zijn hierbij zeer divers. De aard en openingstijden van de te bezoeken outlets vereisen een flexibele instelling met betrekking tot de weekindeling. Jouw profiel: gedreven en enthousiaste instelling drive for results zelfstandig werkend een team-player doorzetter, alleen 'Nee' is niet voldoende om je van scoren af te houden goede communicatieve vaardigheden een entrepreneur commerciële ervaring is géén must Wij bieden Smiths Food Group bv en Wegener Fieldmarketing B.V. bieden een veelzijdige en uitdagende job in een markt die jij verder kunt ontwikkelen. Naast een goed basissalaris, een auto en een bonus, die kan oplopen tot 30% van je maandsalaris, geven Smiths en Wegener je de ondersteuning die je nodig hebt om je persoonlijke resultaten te behalen Daarnaast ondersteunen wij actief je persoonlijke ontwikkeling door middel van cursussen en trainingen. Als je geïnteresseerd bent in de functies kun je je brief met curriculum vitae binnen twee weken sturen naar. Wegener Fieldmarketing B.V., t.a.v. mevrouw I. Derks, Postbus 2700, 3430 CC NIEUWEGEIN. Of natuurlijk per e-mail naar I Derks@dm.wegener.nl. Voor meer informatie over de functie kan je contact opnemen met de heer J.P. Lagendijk, telefoon: 030 - 600 27 10 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wegener Fieldmarketing PEPsiro Roompot Vakanties is de verhnurorganisatie van vele campings, bungalow!villa- en vakantieparken in Zeeland, van een schitterend park in Limburg en per 2003 kunt u ook voor Efteling Droomrijk bij ons terecht. Het servicecenter van Roompot Vakanties is op zoek naar een enthousiaste die gedurende vier avonden per week de diensten waarneemt van alle Roompot Vakanties-recepties. Wat houdt je functie in? Je neemt waar voor de recepties buiten openingstijden op 1 centrale plaats, onder gebracht op het grote Callcenter van Roompot Vakanties. Het maken van reserveringen. Verstrekken van informatie. Het oplossen van problemen die zich voor kunnen doen op één van onze parken, zoals het oproepen van een huisarts, oppiepen van technische dienst etc. Wat zijn je werktijden? In de periode van november tot april van 17.00 uur tot 21.00 uur, in de periode van april tot november van 19.00 uur tot 23.00 uur. Wat vragen we van je? Flexibiliteit en enthousiasme. Een prettige en duidelijke stem, alsmede goede communicatieve vaardigheden. Probleemoplossend vermogen. Affiniteit met toerisme. Bij voorkeur MEAO/MTRO-opleiding. Inlevings en probleemoplossend vermogen. Goede kennis van de Duitse taal. Ervaring met computers. Wat bieden we? Een prettige werkomgeving. Gevarieerde taken. Goede salariëring. Personeelspas met diverse voordelen. Geïnteresseerd in deze leuke baan? Schrijf een brief met c.v. t.a.v. mevrouw A. Maas aan: Roompot Vakanties Postbus 12 4493 ZG Kamperland Voor verdere info kijk op www.roompot.nl C-Services Holland b.v. HRJgggËGfl 0118 www.csh4u.nl 419911 ICT diensten op hoog niveau, daar hoeft U de provincie niet voor uit Uw Zeeuwse I C T- d i e n s t v e r I e n e r Pauzeer je graag aan het water? Solliciteer dan als De functie: Ter ondersteuning van de financiële afdeling van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een veelzijdige en enthousiaste collega. Taken en verantwoordelijkheden: telefoonafhandeling - postbehandeling - klanten te woord staan - opstellen van facturen - debiteuren- en crediteurenadministratie - kasbeheer - overige voorkomende werkzaamheden De geschikte kandidaat voldoet aan de volgende eisen: - Financieel-adminstratieve beroepsopleiding op MBO-niveau - Relevante werkervaring - Goede kennis van Microsoft Office - Beheersing van de moderne talen - Dienstverlenend karakter - Affiniteit met de watersport Informatie en Sollicitatie Is je interesse gewekt? Schrijf dan vóór 18 december a.s. een sollicitatiebrief met c.v. naar v.d. Rest Nautic b.v., Veerhaven, 4485 PL KATS of mail naar nautic@vdrest.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevr. A. Vermin-van Liere, tel. 0113-600270. Wij bieden: - Een zeer afwisselende baan in een prettige werksfeer - Eigen verantwoordelijkheden - Goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden - Mogelijkheid tot parttime werken !70. 17. d.^&eót c~Ylautic b.v. Van der Rest Nautic b.v. is een watersportbedrijf met ca. 30 medewerkers met vestigingen in Kats en Wemeldinge. Al tientallen jaren hét adres voor reparatiestalling en ligplaatsen voor alle zeil- en motorjachten. Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. Wij zoeken op zeer korte termijn een of iemand in opleiding hiervoor, ter ondersteuning van ons) werkplaatsteam Liefst met ervaring in alle merken. Mondelinge en/of schriftelijke sollicitaties te richten aan GARAGE SJAAK SONKE - KAPELLE Biezelingsestraat 50, 4421 BT Kapelle Tel.: 0113-343631 Officieel Suzuki dealer v. d. Bevelanden SUZUI Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Stichting Huisartsgeneeskunde Zeeland De centrale huisartsenposten te Zierikzee, Goes en Vlissingen zullen, naar ver wachting medio februari en medio maart 2003, de diensten buiten kantooruren voor een grote groep huisartsen op Schouwen-Duivcland, Noord- en Zuid-Beve land en Walcheren gaan verzorgen. Wij zijn op zoek naar meerdere doktersassistenten medisch centralisten (m/vi (minimumaanstelling 8 uur/week) In deze functie zult u: - de eerste opvang van patiënten op de post verzorgen; - patiënten telefonisch te woord slaan; - de urgentie van de gezondheidsklachten bepalen; - assisteren bij hel spreekuur; - alle voorkomende werkzaamheden op de post verrichten. We denken hierbij aan mensen met hel diploma: - doktersassistente of - verpleegkundige of - een andere (para-) medische opleiding bij voorkeur met minimaal twee jaar werkervaring. Die daarnaast uitgerust zijn met onderstaande kwaliteiten: - zelfstandig en flexibel functioneren in wisselende situaties; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - bereid en in staat om in teamverband te werken: - bekend met en bereid lol protocollair werken: - humor en relativeringsvermogen. We bieden u een (parttime) baan voor de duur van een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De posten zijn open op: maandag l/m vrijdag: 18.00-08.00 uur zaterdag, zondag en feestdagen: 08.00-08.00 uur Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Ziekenhuizen, functiewaarderingsgroep 40. Voor meer informatie: mw. M. de Bliek, tel. 0113-344057. - Reacties - met vermelding van de locatie - kunt li sturen vóór 18 december 2002 naar: Stichting Huisartsgeneeskunde Zeeland t.a.v. sollicitatiecommissie I Postbus 50 4420 AC Kapelle De selectieprocedure wordt gestart in week 2 van 2003. De gemeente Vlissingen heeft drie interessante banen voor vakmensen die een bijdrage willen leveren aan een groene en leefbare stad. Kom kijken en ervaar de mogelijkheden, je vindt bij ons alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk. Betaalbaar wonen. Scholen. Uitgaan. Winkelen. Ruimte. En natuurlijk: de mooiste boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: www.vlissinaen.nl Voorman groenvoorziener je bent een meewerkend voorman die sturing geeft aan een kleine werkeenheid die diverse aanleg- en onderhoudswerk zaamheden uitvoert in een deel van de gemeente. Je draagt zorg voor een correcte uitvoering van alle voorkomende werk zaamheden. Ook controleer je regelmatig de onderhouds- toestand van het openbaar groen en de speelvoorzieningen. Wij vragen: Een passende opleiding op MBO-niveau, bijvoorbeeld diploma Opzichter-uitvoerder groenvoorziening of het diploma Groen voorziener (grootschalig groen) en een cursus leidinggeven. Je bent in staat om leiding te geven aan een kleine groep medewerkers en je treedt tactvol op tegenover het publiek. Praktijkervaring in een vergelijkbare functie is gewenst. Salaris: minimaal 1.365,- en maximaal 2.21 3,- De gemeente Vlissingen geeft voorrang aan mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. 2 Croenvoorziener/begraver Je verricht alle werkzaamheden die nodig zijn bij het begraven, opgraven en herbegraven, zoals uitzetten, delven en dichten van graven. Je begeleidt begrafenissen en bijzettingen van urnen. Het onderhoud van de begraafplaatsen, zoals onkruid bestrijden, snoeien, spitten, maaien en zorg voor buiten- meubilair hoort tot je takenpakket. Je verricht algemene werkzaamheden, zoals aan- en afvoeren van te gebruiken machines, gereedschappen en materiaal. Je beschikt over inlevingsvermogen en goede contactuele eigenschappen. Je bent bereid om bij toerbeurt in het weekend te werken. Groenvoorziener Je onderhoud het gemeentelijk groen: onkruid bestrijden, snoeien, spitten en de zorg voor buitenmeubilair. Je verricht algemene werkzaamheden, zoals aan- en afvoeren van te gebruiken machines, gereedschappen en materiaal. We zoeken een goed opgeleide, gemotiveerde en ervaren man of vrouw, met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Wij vragen voor beide functies: een passende opleiding op VBO-niveau, bijvoorbeeld diploma Groenvoorziener (grootschalig groen). Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Salaris voor beide functies: minimaal 1.288,-, maximaal 1.998,-Voor werk buiten de normale werktijden geldt een onregelmatigheidstoeslag. Uitstekende arbeidsvoorwaarden Behalve een prima salaris biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privé project, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer. Meer weten: Voor meer informatie over deze banen kun je bellen met de manager Beheer, Alex Lauret, tel. 0118-487241 of met de consulent personeelsmanagement, Mattias van der Straaten, tel. 0118-487301. Ook op internet vind je meer informatie over deze banen: www.gemeentebanen.nl/vlisstngen Direct solliciteren Wil je direct reageren? We zien je sollicitatie graag tegemoet. Je brief moet op 20 december in ons bezit zijn. Het adres is: gemeente Vlissingen, afdeling P,0 I, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen of per e-mail naar: werken@vltssingen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48