P&P PZC VRICOTEX Je bent toch oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil PZC W17 r/ oonzor Goes e.o. TEAMLEIDER VERZORGENDEN TEAMLEIDER PEKAAR Partners DTP-er HOOFD ADMINISTRATIE/LOGISTIEK m/v AREA MANAGER EXPORT m/v 's Floris WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN Verpleegkundigen en Verzorgenden m/v zaterdag 7 december 2002 Stichting Woonzorg Coes e.o. is een thuiszorgorganisatie die voortkomt uit een unieke samenwerking tussen de zorgcentra Casthuis, Randhof, Rehoboth, Ter Weel en Ter Valcke. Er wordt door een wijkteam huishoudelijke hulpverlening, verzorging/verpleging en begeleiding geboden aan iedereen die in het bezit is van een indicatie voor de thuiszorg. Tevens biedt het wijkteam extramurale verzorgingshuis- en verpleeghuiszorg. Het gaat hierbij om cliënten die in de buurt van de genoemde zorgcentra wonen, de zogenaamde 'eerste cirkel'. STICHTING Voor het wijkteam dat werkzaam is in de eerste cirkel van het Gasthuis zoeken we op korte termijn een. voor 32 uur per week en 16 tot 20 uur per week Voor het wijkteam dat werkzaam is in de eer ste cirkel van Rehoboth, is Stichting Woonzorg Goes e.o. in samenwerking met de RST Zorgverleners en Stichting Zorgverlening op korte termijn op zoek naar een: 28 uur per week Jouw functie als teamleider: Als coachend leidinggevende stimuleer en motiveer je de teamleden om te werken aan een optimale dienstverlening voor de clienten. Je zorgt voor het bewaken en afstemmen van het uit te voeren zorg- en behandelbeleid, de huishoudelijke hulpverlening en de begeleiding, je bent verantwoordelijk voor de personeels formatie en een efficiénte inzet van zorg, waarbij je voor 50% zelf participeert in de dagelijkse zorg. Verder maakt deelname aan verschillende overlegsituaties onderdeel uit van de functie. Uiteraard vervul je een voor trekkersrol m.b.t. de kwaliteit van huishoude lijke hulpverlening, verzorging en begeleiding, je ondersteunt de visie van Stichting Woonzorg Goes e.o. en draagt deze ook uit. De meeste clienten in de eerste cirkel van Rehoboth hebben een reformatorische achter grond. Er wordt van je verwacht dat je vanuit deze achtergrond denkt en handelt. Jouw bagage als teamleider: (minimaal) verzorgende niveau 3 bij voorkeur leidinggevende ervaring in de ouderenzorg bij voorkeur een afgeronde managementop leiding op MBO-niveau goede communicatieve en coachende vaar digheden gewend zijn onder druk te functioneren Voor de teamleider bij Rehoboth: een reforma torische levensbeschouwing We bieden je als teamleider: een functie voor 32 uur per week voor het Gasthuis en 28 uur per week voor Rehoboth een uitdagende nieuwe functie met ruimte voor eigen inbreng een salaris in functiegroep FWG 45 van de CAO V&V, met een maximum van 2.488,72 bruto per maand bij een fulltime dienst verband diensten volgens rooster een dienstverband voor één jaar Jouw functie als verzorgende: Je werkt in een klein team in de (90) aanleun woningen van een zorgcentrum. Het doel is de oudere, zolang als mogelijk is, zelfstandig te laten wonen en te zorgen voor een optimaal woon- en leefklimaat. Samen met de cliënt streef je naar het behouden en verbeteren van de zelfredzaamheid. Jouw bagage als verzorgende: verzorgende niveau 3 zelfstandig kunnen werken en beslissingen durven nemen goede sociale vaardigheden, in het bijzonder inlevingsvermogen, tact en geduld bereidheid diensten volgens rooster te werken flexibel We bieden je als verzorgende: een functie voor 16 tot 20 uur per week - een salaris in functiegroep FWG 35 van de CAO V&V, met een maximum van 2.106,- bruto per maand bij een fulltime dienst verband - een dienstverband voor één jaar Herken je jezelf in een van beide functies van het Gasthuis? Neem dan, wanneer je meer informatie wenst, contact op met Rob Vaillant, coördinator Stichting Woonzorg Goes e.o., 011 3-218290, of met Godelieve Munter, teamleider Gasthuis, 0113-214210. Herken je jezelf in de functie van teamleider voor Rehoboth? Neem dan wanneer je meer informatie wenst, contact op met Rob Vaillant, coördinator Stichting Woonzorg Goes e.o., 0113-218290, of Margo Corbijn, coördinator externe zorg Rehoboth, 01 18-676600. Solliciteren? Stuur je sollicitatiebrief met c v. vóór 16 december a s. naar Stichting Woonzorg Goes e.o., t.a.v. Rob Vaillant, Joannaplantsoen 1, 4462 AV te Goes of per e-mail naar: De gesprekken zullen plaatsvinden op donder dag 19 december voor de verzorgende van het Gasthuis en voor de teamleider van Rehoboth en op vrijdag 20 december voor de teamleider van het Gasthuis. Z-orcf op r Z/.' êc Pekaar Partners is een middelgroot accountantskantoor met vestigingen in Goes, Middelburg en Stellendam. Naast het verrichten van accountancywerkzaamheden advise ren wij onze relaties op fiscaaljuridisch en bedrijfseconomisch terrein. Ook vindt dienstverlening plaats ten aanzien van admi nistratie en automatisering. In onze organisatie zijn diverse spe cialisten werkzaam zoals accountants (RA's en AA's), fiscalis ten. mediators en IT-specialisten. Ter versterking van het team van ons kantoor te Goes zoeken wij op korte termijn een cliëntgerichte Assistent Accountant De beoogde kandidaat dient minimaal in het bezit te zijn van het VWO diploma en bereid te zijn verdere, vakgerichte, studies te volgen. De werkzaamheden bestaan uit het zelfstandig verwerken en controleren van administraties, verzorgen van belastingaangif ten en op termijn het samenstellen van jaarrekeningen. Ook kandidaten met enkele jaren ervaring worden verzocht te goes middelburg stellendam Wij bieden een afwisselende (fulltime) baan in een informele werksfeer met uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerden worden uitgenodigd hun sollicitatie en CV te richten aan Pekaar Partners Accountants en Belastingadvi seurs, Postbus 98, 4460 AB Goes of te mailen naar P.Koeman@Pekaar.nl. Voor verdere inlichtingen over deze va cature kunt u bellen met de heer P.A. Koeman RA, telefoon nummer 0113-214310. Voor meer informatie over Pekaar Partners verwijzen u naar onze site: http://www.pekaar.nl. Ter versterking van ons team zoeken wij voor onze afdeling voorbereiding een: Wij zijn op zoek naar een kandidaat met: ervaring met de programma's QuarkXPress, Photoshop, Illustrator en InDesign voor de Apple Macintosh belangstelling voor computers in het algemeen goede contactuele eigenschappen, alsmede een representatief optreden belangstelling voor ontwikkelingen op het grafische Uw schriftelijke reactie graag binnen 10 dagen naar onder staand adres. Telefonische inlichtingen- (0113) 25 76 00 Dr W. Dreeslaan 2 A463 XE Goes Tel. (0113) 22 83 50 e-mail: drukzeelandia@zeelandnet.nl dr u k k er ij UNITEDFACTORIES B.V. Vricotex United Factories B.V. is een internationale handelsonderneming op het gebied van klimmaterialen, huishoudelijke en doe-het-zelf producten. Het bedrijf is opgericht in 1970 en is gevestigd te Goes. Vricotex exporteert wereldwijd naar ongeveer 40 verschillende landen. Onze belangrijkste producten zijn aluminium huishoudtrappen en aluminium droogmolens, die wij voornamelijk onder onze eigen geregis treerde merknaam Kwikkie® verkopen. Daarnaast verkopen wij hiervan ook grote hoeveelheden onder het private label van diverse klanten. Wij zijn voornamelijk actief in het segment van food en non-food ketens, ijzerwarenzaken, grotere DHZ-ketens en postorderbedrijven. Wij vragen voor z.s.m. indiensttreding: Voor deze functie zoeken wij een gemotiveerde medewerker die verant woordelijk wordt voor het verzorgen van de algehele administratie, alsmede de financiële controle over de nationale en internationale logistiek. De juiste persoon is een echte teamplayer en heeft een scherp analytisch en cijfermatig inzicht. Tevens wordt verwacht dat er veelvuldig (telefonisch) contact is met verschillende vervoerders/transporteurs en leveranciers. Hij/zij dient in ieder geval aan de volgende eisen te voldoen: MBO/HBO niveau Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (WordExcel/ Unit4) sterke communicatieve vaardigheden leeftijd vanaf 25 jaar Op dit moment zijn wij levens op zoek naar een enthousiaste verkoopmede werker. De functie is een combinatie van buiten- en binnendienstactivitei ten. In voorkomende gevallen ook inzetbaar op andere terreinen zoals: het logistieke gebeuren, de inkoop en de productontwikkeling. Het gaat hier om een veelzijdige functie. Hij/zij dient in ieder geval aan de volgende eisen te voldoen: HBO niveau (HEAO-1BL of vergelijkbaar) goede talenbeheersing (ten minste Engels, Frans en Duits) in woord en geschrift sterke communicatieve vaardigheden enige jaren commerciële ervaring in een B-to-B omgeving bereid om regelmatig buitenlandse reizen te maken Voor beide functies bieden wij: afwisselende, uitdagende functie in een internationaal bedrijf 38-urige werkweek salaris in overeenstemming met de functie goede algemene en secundaire arbeidsvoorwaarden prettige werksfeer in een klein team in een moderne werkomgeving Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Vricotex B.V., t.a.v. de heer R.F. de Graag, Postbus 97, 4460AB Goes Voor meer informatie kunt u ook telefonisch contact opnemen met dhr. R.F. de Graag, algemeen directeur. Tel: 0113-214040. Pius Floris Boomverzorging Zeeland is een vestiging van Pius Floris Boomverzorging Vught bv. Het bedrijf legt zich uitsluitend toe op de zorg van bomen in zijn totaliteit. De bedrijfsactiviteiten omvatten: OOMVERZORGING ZEELAND Uitvoering van alle facetten van boomverzorging waaronder aanplant, verplanten, jeugdsnoei, uitdunning, bemesting en behandeling van oude bomen. Technisch en juridisch onderzoek met betrekking tot stabiliteit, veiligheid en conditie van bomen volgens de VTA-methode Advisering en onderzoek ten aanzien van standplaats en toekomstverwachting van bomen. Inventarisatie en beheer van bomen voor gemeenteli|ke overheden en bedrijven, i verband met uitbreiding van activiteiten zijn wij in Oudelande op zoek naar: Leerling boomverzorgeris) Functie-eisen: Affiniteit met boomverzorging Vakgerichte opleiding tuinbouw-bosbouw Bij voorkeur klimervaring; geen hoogtevrees Goede contactuele eigenschappen Leeftijd circa 19-28 jaar In bezit van rijbewijs BE Boomverzorger(s) Functie-eisen: Middelbare opleiding tuinbouw-bosbouw Ruime ervanng in het boomverzorgingsvak Klimervaring; geen hoogtevrees Leidinggevende capaciteiten Goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden Flexibele werkhouding Leeftijd circa 23-32 jaar In bezit van rijbewijs BE Wat bieden wij: Uitstekende verdiensten en secundaire arbeidsvoorwaarden Prima toekomstmogelijkheden Mogelijkheden tot een dienstverband voor onbepaalde tijd Prettig werkklimaat in een dynamisch bednjf Ruime in- en externe opleidingsmogelijkheden Voor inlichtingen omtrent deze vacatures kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Gillis Dellebeke, telefoon 0113 - 54 83 90 Uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan: Pius Floris Boomverzorging Vught bv, t.a.v. mevrouw S. Reek, Postbus 2021, 5260 CA Vught OOSTBURG, SLUIS, UZENDIJKE, AXEL, HULST, SAS VAN GENT, PHILIPPINE Het bezorgen van ons dagblad Is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 15 jaar. 5 Iyp&ÖS*'-" Zorgcentrum SIMNIA in Domburg opende begin juli 2002 hoor deuren. In totaal wonen er negentig mensen met zowel een verzorgingshuis- als verpieeg- huiszorgindicatie. Verbuizen uit de vertrouwde omgevisg is dus niet meer noodzakelijk. Iedere bewoner heeft een eigen apparte ment. Voor de vierentwintig dementerende ouderen zijn groepswoningen gerealiseerd waar zes bewoners, ieder met een eigen slaapkamer, samen leven. Onder het dak von SIMNIA is ook een kinderopvangverblijf aanwezig. Zorgcentrum SIMNIA beheert tevens een groepswoning m Westkapelle, waar vijf demen terende ouderen wonen. SIMNIA is de naam van een bijzondere schelp, gevonden op de scheiding van zoe en land. Het symboliseert een huis dat boscherming biedt. Iedere schelp is uniek, zoals ook de bewoners, mede werkers en vrijwilligers von SIMNIA uniek zijn. Privacy, zelfstandigheid, keuzevrijheid en eigen verantwoorde lijkheid zijn von grote betekenis. SIMNIA maakt somen met ocht ondere zorginstellingen in Zeeland deel uil van de Stichting voor Regionale Zorgverlening (SVRZ). Bij de SVRZ heb ben zowel bewoners als medewerkers individuele wensen en behoeften. Door houden wij groog rekening mee. Met ons meerkeuzesysleem voor arbeids voorwaarden kan je ok medewerker zelf kiezen. In overleg kon bijvoor beeld extra vakantie of kinderopvong worden afgesproken. Doorvoor ruil je don andere arbeidsvoorwaarden in, bijvoorbeeld een stuk von het bruto loon. Jo bepoalt zelf boe je het wilt. Volgens ons logisch, wont dot mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggon dot ze op dezelfde manier beloond willen worden. Zorgcentrum SIMNIA zoekt in verband met de uitbreiding van het zorgpersoneel Wij zoeken enthousiaste collega's om de verzorgende en de verpleeg kundige taken te ondersteunen en te begeleiden. Je staat steeds klaar voor de bewoners en hun familie in uiteenlopende situaties. Als verpleegkundige ben je ook bereid om bereikbaarheidsdiensten te draaien voor het hele huis en indien nodig ook voor Pare Zonnehove te Oostkapelle. Heb je een heldere visie op zorg die je graag uitwerkt in de ouderenzorg? Kan je zelfstandig werken, motiveren en begeleiden? En heb je ervaring in de ouderenzorg? Solliciteer dan nu. We hebben een leuke werkkring, waar collegialiteit en persoonlijk initiatief belangrijk zijn. Het salaris van verpleegkundige bedraagt maximaal 2265,12 bruto per maand, conform FWG 40. Als verzorgende ontvang je maximaal 2106 conform FWG 35. Het gaat om uiteenlopende dienstverbanden voor onbepaalde tijd. Spreekt een functie bij SIMNIA je aan? Stuur dan binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie je sollicitatiebrief met CV naar de afdeling PO&O van Zorgcentrum SIMNIA, Simniapad, 4357 HJ in Domburg. Voor bijkomende inlichtingen over deze functies kan je tijdens kantooruren contact opnemen met de afdeling PO&O (tel. 0118-587800). SIMNIA WAAR DE MENS IEMAND IS AutoTeam Goes Postbus 57 4460 AB Goes Klein Frankrijk 31 4461 ZN Goes Tel (0113)23 79 23 Fax (0113)23 79 29 Vlissmgen Postbus 57 4460 AB Goes Bednjlsweg 2 4387 PD Vlissmgen Tel (0118)46 17 10 Fax (0118)46 48 77 w.autoloam.nl AutoTeam 8ergen op Zoom Tel (0164)27 92 00 AutoTeam Krabbendi|ke Tel (0113)50 20 10 AutoTeam Roosendaal Tel (0165) 57 85 78 AutoTeam Steenbergen Tel (0167) 56 04 44 AutoschadeTeam Baarends Goes Tel. (0113)21 55 67 Bergen op Zoom Tel (0164) 27 39 73 AutoschadeTeam Blom Roosendaal Tel (0165) 55 64 14 ZuidWest Lease Goes Tel (0113)23 52 22 AssurantieTeam ZuidWest Tel (0113)22 84 21 OccasionToam Bergen op Zoom Tol. (0164) 25 82 82 AutoTeam is de Opel-dealergroep voor de regio Ierland met vestigingen in Bergen op Zoom, lijke, Roosendaal en Steenbergen, voor zowel personen- als bedrijfswagens. AutoTeam is onderdeel van de BAGE-groep, een holding waartoe naast de autobedrijven onder andere ook een aantal schadebedrijven, een merkonafhankelijke leasemaatschappij en een eigen assurantietak behoren. Op deze manier kunnen wij onze klanten namelijk een totaaloplossing op het gebied van mobiliteit bieden. Wij willen blije klanten Dat is bij alles wat we doen en op alle niveaus ons streven. Hier ligt dus ook jouw uitdaging. Zorgen dat je klanten zich op hun gemak voelen. In een ijzersterk team werken we aan auto's van klanten, voor klanten. Ons eindproduct moet een perfecte veilige auto zijn. Zo krijgen en houden we blije klanten. Door de overname per 1 januari 2003 van Schouwenaar Opel in Vlissingen door AutoTeam zoeken wij voor onze vestigingen in Goes en Vlissingen: Service-Adviseurs m/v Functieprofiel Je zorgt er mede voor dat de continuïteit van de werkplaats gewaar borgd is, door middel van een juiste planning, en je communiceert tussen de afdelingen. Tot de werkzaamheden behoren: - het opvangen en adviseren van klanten voor de werkplaats en het maken van afspraken - het verzorgen van werkorders en facturatie - begeleiden en aansturen van de monteurs - contacten onderhouden met importeur Jouw eigenschappen Je bent een commercieel talent en denkt met de klant mee Je bent je er bewust van dat "klantenenthousiasme" de belangrijkste factor is om kwaliteit uit te stralen. Verder ben je stressbestendig, accuraat en heb je een representatieve uitstraling Je hebt enige ervaring met receptie werkzaamheden en automatisering in de autobranche. MBO werk- en denkniveau of gelijkwaardige ervaring is een vereiste en je bent in het bezit van enige technische kennis. Daarnaast ben je collegiaal, flexibel en bereid tot het volgen van cursussen. Wij bieden jou Een functie vol afwisseling met ruimte voor eigen inbreng en initiatief binnen een groeiende organisatie Een passend salaris en gelegenheid om cursussen te volgen, zodat je de kans hebt om je kennis en ervanng verder uit te breiden. Bij gebleken geschiktheid zijn doorgroeimogelijkheden binnen onze organisatie mogelijk Kortom, het werken vcor een wereldmerk in een leuke sfeer Maak een prima start Stuur je sollicitatiebrief met C V. naar de heer D.M. Dees. Postbus 57, 4460 AB Goes. Voor meer informatie over de functie service-adviseur kun je contact opnemen met de heer D.M. Dees, telefoonnummer (0113) 23 79 23.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 47