PERSONEEL D'Attance arinc, TOTAL na verkoopmedewerkster parfumerie Parfumerie-drogisterij KIK Zierikzee interieurarchitect/adviseur m/v PZC 'W$| TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. PROCES OPERATORS en LEERLING PROCES OPERATORS MAI driewerfmakelaars estia Interesse? MÊÊÊ- 15% meer salaris reis naar Kreta Audi van de zaak bas+mar de jager bv zaterdag 7 december 2002 TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. is een dochteronderneming van de olie maatschappij TOTAL FINA ELF en het chemieconcern The Dow Chemical Company De raffinaderij biedt werk aan 350 hooggekwalificeerde medewerkers. De hoofdactiviteiten De raffinaderij beschikt over een aard- olieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectievelijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzines, diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Op korte termijn zijn er plaatsingsmogelijkheden voor een aantal ervaren, onervaren en aankomende (nog te kwalificeren) Proces Operators binnen de verschillende werkgebieden van het Opera tions department in vijfploegendienst. CAO Binnen de huidige bedrijfs-CAO biedt TOTAL Raffinaderij Neder land N.V. de mogelijkheid aan 2 Leerling Proces Operators om in twee jaar tijd het vak te leren kennen om zo een betere positie op de arbeidsmarkt te verwerven of zo mogelijk in vast dienstver band in te stromen. De afdeling Het Operations department is onderverdeeld in een drietal werk gebieden: het aardolieraffinagecomplex, het hydrocrackercom- plex en het tankpark met verpompingen en verladingen van pro ducten en grondstoffen. De functie De doelstelling van de functie van Proces Operator in het aard olieraffinagecomplex, het hydrocrackercomplex en het tanken park is onder meer het controleren, bijsturen en - waar mogelijk - optimaliseren van het productieproces. Ook het opnemen van meetgegevens, nemen van monsters, assisteren bij verladingen op de steigers kan tot de taken behoren. Dit om de productaf handeling volgens planning te laten verlopen. Hierbij is het naleven van voorschriften met betrekking tot Veilig heid, Milieu, Kwaliteit en ARBO van primair belang. Het werken met perslucht kan onderdeel uitmaken van de func tie. Aanname in de functie vindt plaats onder voorbehoud van medische goedkeuring met betrekking tot dit aspect. TOTAL vraagt: Enthousiaste krachten met een afgeronde of binnenkort af te ronden technische opleiding op MBO- of HBO niveau (SWTK, AOT, Wtb Pt), Vapro-B en/of Vapro-C, of vergelijk baar Zo mogelijk een aantal jaren relevante werkervaring in een ver gelijkbare functie. TOTAL biedt voor beide functies: Een contract voor onbepaalde tijd met een proeftijd van twee maanden voor de ervaren krachten Een contract voor bepaalde tijd van twee jaar, met een proeftijd van twee maanden, met de mogelijkheid om na twee jaar in een vast dienstverband in te stromen voor aankomende opera tors en/of leerling operators Een aantrekkelijk salaris met dertiende maand en 8,33% va kantietoeslag Een functie in volcontinudienst met een standaard toeslag van 30% Minimaal 25 vakantiedagen per jaar Een uitstekende pensioenvoorziening Goede studiefaciliteiten Een prettige werkomgeving waarbij het werken in teams bijzon dere aandacht krijgt. Spreekt de functie je aan? Voor meer informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer Ron Trampé, Operations Manager, tel. nr. 0113-619341 Stuur een sollicitatiebrief met Curriculum Vitae binnen 14 dagen aan: TOTAL Raffinaderij Nederland N.V. T.a.v. de heer G. H. Drost, Human Resources Officer Postbus 210 4380 AE VLISSINGEN Mailen kan ook: aerard.drost@tm.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Driewerf Makelaars bemiddelt bij aan- en verkoop van onroerende Op korte termijn versterken wij ons team zaken in Zeeland, graag met een enthousiaste administratief/commercieel medewerker m/v Ook voor taxaties van roerende en onroerend zaken staat Driewerf Makelaars aan uw zijde. Driewerf Makelaars is een nieuwe naam met een bekende klank. Terecht, want ons vakmanschap, onze degelijkheid, betrouwbaarheid en met name onze jarenlange ervaring spreken boekdelen. Je onderhoudt de contacten met onze opdrachtgevers, zowel mondeling als schriftelijk. Bovendien vervaardig en verzorg je de documentatie in onze verkoopportefeuille en zwaait de scepter over het archief. Daarnaast ondersteun en assisteer je de makelaars op ons kantoor met alle voorkomende werkzaamheden. We zoeken iemand met minimaal MEAO en affiniteit met automatisering. Kennis van en/of ervaring in de makelaardij' is een pré, evenals boekhoudkundige ervaring, je bent bij voorkeur woonachtig op Schouwen-Duiveland en hebt bovenal een service-gerichte (dus behulpzame!) instelling. Wil je reageren op deze bijzondere baan met veel zelfstandigheid in een klein én daadkrachtig team? Stuur je schriftelijke sollicitatie voor 20 december naar het onderstaande adres. NVM (rmt Schriftelijke sollicitaties aan: Driewerf Makelaars t.a.v. Dhr. M. A. Hanse Oude Haven 16 4301 CK Zierikzee Wegens sterke groei van onze Parfumerie-afdeling zijn wij op zoek naar een: Onze voorkeur gaat uit naar enthousiaste mensen met ervaring in parfumerie of luxe huidverzorging. Schrijf dan naar: DA D'Attance parfumerie-drogisterij KIK t.a.v. Hans Kik Appelmarkt 24 4301 CA Zierikzee De Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg Goeree-Overflakkee biedt verpleging en verzorging aan ouderen met somatische en psychogeriatrische hulpvragen. Wij bieden deze zorg vanuit een protestants christelijke levensovertuiging in verpleeghuis De Samaritaan en in verzorgingshuis De Goede Ree, en door middel van substitutieprojecten in omlig gende zorginstellingen. Wie bij de HDG werkt, heeft ruimte voor eigen inbreng in de multi disciplinaire teams. Wonen op Goeree-Overflakkee is aangenaam: met dichtbij de stedelijke voorzieningen van Rotterdam en vele recreatieve mogelijkheden in de directe omgeving. In verband met enkele personeelsmutaties hebben wij op een verzorgingsafdeling in De Goede Ree en op een somatische afdeling van verpleeghuis De Samaritaan plaatsingsmogelijkheden voor een Stichting HDG Koningin Julianaweg 59 3245 KA Sommelsdijk Telefoon 0187 48 82 OO Fax 0187 48 25 00 UNITLEI DER IVI/V minimaal 32 uur per week (88,89%) Wat houdt de functie in? In hoofdlijnen kent deze functie de volgende taken - u geeft, onder (eind)verantwoordelijkheid van het clusterhoofd, operationele leiding, (werk)begeleiding en instructie aan alle medewer kers binnen het team; - u coördineert, regelt en verdeelt de werkzaamheden binnen het team, - u neemt deel aan de uitvoerende werkzaamheden binnen het team, - u draagt zorg voor een juiste kwalitatieve en kwantitatieve perso- neelsinzet met betrekking tot de dagelijkse bewonerszorg en levert informatie ten behoeve van de opstelling van het dienstrooster; - u draagt zorg voor een goed woon- en leefklimaat, zowel voor de medewerkers als voor de bewoners; - u instrueert, motiveert (en introduceert) medewerkers en draagt mede de zorg voor de uitvoering van het personeelsbeleid; - u rapporteert het clusterhoofd verzorging regelmatig omtrent de voort gang van de zorgactiviteiten; - u draagt zorg voor de continuïteit van de zorgverlening en bewaakt en bevordert de kwaliteit met betrekking tot de directe bewonerszorg, -u draagt zorg voor de administratieve werkzaamheden en voor de registratie en rapportage in de zorgdossiers; - u bevordert en bewaakt het juiste gebruik en beheer van inventaris, verpleegmaterialen en hulpmiddelen; - u draagt zorg voor de werkbegeleiding van leerling-verzorgenden en stagiaires. HERVORMD DIAKONALE GEZONDHEIDSZORG Wie zoeken wij? De kandidaten dienen te beschikken over tenminste het diploma bejaar- denverzorgende of (ziekenverzorgende, bij voorkeur aangevuld met een kaderopleidmg U heeft affiniteit met de zorg voor de ouder wordende mens. Verder wordt enige leidinggevende ervaring op prijs gesteld. Gelet op de identiteit van onze instelling verwachten wij van de kandidaten een positief protestants christelijke levensovertuiging Wat hebben wij te bieden? Voor de arbeidsvoorwaarden geldt de CAO Verpleeg- en Verzorgings huizen. Maar er is méér, zoals een spaarloonregeling, personeelsvoor zieningen bij Centraal Beheer Achmea, deeltijdmogelijkheden en kinderopvang De Stichting HDG voert een actief opleidingsbeleid met goede ontplooiings- en doorgroeimogelijkheden. Meer weten? Heieen de Jong-Vink, manager zorgdienst HDG, beantwoordt graag uw vragen over deze functie. Wilt u solliciteren? Stuur uw brief of e-mail met CV, binnen twee weken naar Hans Nouwen, hoofd personeel en opleiding. E-mail: sollicitatie@sthdg.nl. AUTOMATISERING B.V. Heb jij als ervaren ICT'er last van de economische malaise, is er geen zicht op een forse loonsverhoging, rijd je nog steeds in dezelfde auto. Bij ons krijg jij: Harinck Automatisering bv met vestigingen in Nederland en België is op zoek naar ICT'ers die op dit moment gedetacheerd zijn maar de voorkeur geven aan een stabielere werkgever die geen last heeft van de huidige economie. Dus, heb jij op dit moment een lopend detacheringscontract voor nog ten minste 3 maanden, dan bieden wij jou: 15% meer salaris op basis van je huidige salaris per direct een Audi A3/A4 een vliegreis naar Kreta meer dan uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden etc. etc. Bezoek onze site www.harinck.nl voor uitgebreide details en mail je solli citatiebrief met cv direct naar info@harinck.nl Boulevard Bankert 160, 4382 AC Vlissingen, tel. 0118 - 44 11 75 Van Oeveren-Vervaet BV is officieel Mercedes-Benz dealer voor de Provincie Zeeland. Naast de verkoop van nieuwe en gebruikte personen- en bedrijfswagens bieden wij onze klanten leasing, financiering, verzekeringen, onderhoud, reparatie en schadeherstel. Door middel van een uitermate klantvriendelijke instelling streven wij al ruim 70 jaar naar 100% klanttevredenheid. Onze KM) medewerkers in de vestigingen te Goes, Vlissingen. Terneuzen en Axel worden met een uitstekend trainingsprogramma opgeleid bij hun werk. Werken bij Van Oeveren-Vervaet BV betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is, wat onder andere blijkt uit de nieuwbouw van onze showroom te Goes en de bouw van een totaal nieuw pand in Terneuzen voor zowel de personen- als ook de bedrijfswagens. Bent u geïnteresseerd in een functie in de automobielbranche bij het meest gerenommeerde merk van dit moment, dan is dit uw kans. Wegens sterke uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij: (le) Monteur Personenwagens (Goes) Funetieinhoud: U bent een ervaren reparatie- en onderhoudstechnicus die geen moeite heeft met het stellen van de juiste diagnose. U herkent klantenklachten en lost ze efficiënt op. U werkt samen met 14 collega's met topproducten in een topbedrijf. Gevraagd wordt: Een zelfstandige technicus die in het bezit is van het diploma le autotechnicus of hiervoor leert. Een enthousiaste en gemotiveerde en klantvriendelijke persoi lijkheid. Een flexibele werkinstelling (geen acht-tot-vijf-mentaliteit) Wat bieden wij: Wij bieden u een veelzijdige functie in een dynamisch bedrijf. Motiveren en stimuleren zijn daarbij voor ons sleutelwoorden oml u optimaal te laten functioneren. Vanzelfsprekend bieden wij u een uitstekend salaris en een compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat ge baseerd is op de CAO voor het mo torvoertuigenbedrijf maar uitstijgt boven datgene wat gebruikelijk is in de branche. Mercedes-Benz Spreekt bovenstaande uitdaging u aan en voldoet u aan de bovenstaande beschrijving, grijp dan nu uw kans en richt uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, binnen 10 dagen aan: Van Oeveren-Vervaet BV, t.a.v. de heer R. W. Boekholt, Albert Piesmanweg 2, 4462 GC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordl niet op prijs gesteld. bas+mar de jager in kapelle (zeeland) is specialist in modem wonen in de showroom (2500 nf) zien klanten uit nederland en belgië topcollecties meubelen en stoffering (denk daarbij aan onder andere cassina, interlübke, montis) wij zoeken een (full-time): wat houdt deze functie in? adviseren en begeleiden van onze relaties persoonlijk contact met bezoekers van de showroom en het bezoeken van opdrachtgevers juist en duidelijk vastleggen van ordergegevens en offertes bezoeken van beurzen meedenken over collectionering wat zijn de functie eisen? opleiding interieurarchitectuur of gelijkwaardig niveau in staat op hoog niveau te adviseren gevoel voor ontwerp, kwaliteit en kleur affiniteit met het topsegment in meubels, verlichting en stoffering affiniteit met projectinrichting vaardig in schetsen en tekenen leeftijd: 22-35 jaar dit mag u van bas+mar de jager verwachten: u krijgt waar nodig een gedegen opleiding en begeleiding (vaktechnisch en commercieel) u maakt deel uit van een collegiaal team u werkt bij een toonaangevend bedrijf in de branche is dit de vacature die bij u past? dan zien wij graag uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen, voorzien van uw curriculum vitae, tegemoet op onderstaand adres postbus 19, 4420 AA kapelle kerkplein 57, 4421 AB kapelle telefoon 0113 343810 telefax 0113 341006 e-mail info@basmar.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42