Soms is de grootste uitdaging fapp Vi'JJiJyJlJ £3 V3ÏÏÏ<JIWJ31}\ groepsleerkracht baan Smaakmakend Werk A 4, TMOP CBS "Op Dreef" te Bruinisse Arneville OPERATORS (M/V) SECRETARESSE Technisch medewerker M/V TMOP, Tijdelijke Medewerkers voor Ondersteuning en Projecten, detacheert uitvoerende medewerkers, beleidsmedewerkers en leiding gevenden op middenkaderniveau bij de overheid. De kwaliteit van de medewerkers staat bij ons hoog in het vaandel. w rwi VPr'rVnUV/^rN Heb je vakkennis op het gebied van Ruimtelijke Ordening. Bouw- en woningtoezicht. Handhaving. Woon je in Limburg, Noord-Brabant of Zeeland en heb je communicatieve en adviesvaardigheden en zoek je eigenlijk een andere uitdaging? Maak dan de overstap naar TMOP! TMOP biedt een inspirerende en uitdagende werkomgeving, volop persoonlijke ontwikkelings- en opleidingsmogelijkheden. Bovendien bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waar-onder een pensioenregeling, tegemoetkoming in de premie voor ziektekosten-verzekering, onkostenvergoedingen, een winstdelings- regeling en een auto van de zaak. Wie zichzelf herkent in het bovenstaand profiel en geïnteresseerd is, stuurt een brief met CV naar TMOP. t.a.v. Wim Meijers. Laan van Diepenvoorde 15582 LA Waalre. Meer weten? Bel 040 - 255 55 27 of mail: tmop@tmop.nl TMOP - postbus 2682 3800 GE Amersfoort tel.: 033 - 450 70 70 fax: 033 - 450 70 8 TMOP - regiokantoor Waalre tel.: 040 - 255 55 27 fax: 040 - 222 24 55 E-mail: tmop@tmop.nl internet: www.tmop.nl vast en zeker in tijdelijk werk BMC GROEP vraagt i.v.m. grote uitbreiding van het aantal leerlingen in groep 1 een: voor groep 2 (slechts 15 leerlingen) voor de periode 1 januari 2003 t/m 31 juli 2003. Inlichtingen bij Henk Groeneveld, tel. 0111-481356 481593 - directeur. U kunt uw schriftelijke reactie - binnen 14 dagen - sturen naar: Vereniging tot bevordering van Christelijk Onderwijs, Mevr. I. Deurloo-Wiebrens - secretaris, Nieuwstraat 8, 4311 AN Bruinisse. Klik ook op E3FlBanenland.nl Wilt u een QKOÜfSSb Hotel Arneville is een jong en dynamisch bedrijf behorende tot de snel groeiende Amrath Hotel en Restaurant Groep. Het hotel beschikt over 46 comfortabele hotelkamers, 5 multifunctionele zalen, een gezellige hotelbar en smaakvol restaurant.Tevens behoort partycatering tot één van onze specialiteiten. Met zijn centrale ligging in Walcheren bedient Hotel Arneville zowel de zakelijke als de particuliere markt zowel regionaal als internationaal. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar de volgende collega's: ^Êfaanko B^IRÜ ankomend) Restaurant Manager De juiste man of vrouw geeft leiding aan het volledige team van bedieningsmedewerkers voor zowel bar, restaurant, zalen en catering. Je zal deel uitmaken van het management team en krijgt budget verantwoordelijkheid. Je rapporteert direct aan de Hotel Manager. Wij vragen Een enthousiaste persoonlijkheid met relevante ervaring Minimaal een afgeronde SVH, MHS of HHS opleiding Kennis van wijn en spijs Vriendelijk, representatief en gastvrij ingesteld Voor beide functies bieden wij een dynamische werksfeer in een jong en enthousiast team. Eveneens bieden wij primaire en secunc^ire arbeidsvoorwaarden conform de Horeca CAO.Voordelen die het werken van een hotelketen je kan bieden zoals interne doorgroeimogelijkheden, tegen laag tarief elders overnachten, trainingen, etc. Deze functie is een zelfstandige functie, waarbij het in- en uitchecken van gasten, aannemen van reserveringen voor kamers en vergaderingen en diverse administratieve werkzaamheden tot de belangrijkste taken behoren. Hierbij zoeken wij zowel een fulltime als een parttime medewerk(st)er. Wij vragen Een afgeronde opleiding Mtro, MHS of ervaring in gelijkwaardige functies Kennis van minimaal 2 moderne talen in woord en geschrift Gastvriendelijkheid Stressbestendigheid Informatie betreffende de functies kunt u inwinnen bij Jeroen Hillemans, Hotel manager of Lianne Boone, assistent Hotel manager. Tel: 0118-638456, e-mail: jhillemans@hotelarneville.nl Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen 7 dagen richten aan: Hotel Arneville, t-a.v. de directie Buitenruststraat 22, 4337 EH Middelburg Lamb Weston Meijer VO F. is een joint-venture, ontstaan in 1994 die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewer kers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer één op het gebied van aardappelverwerking Meijer startte in 1985 met aard appelverwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardap pelhuis met o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim iooo medewer kers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bednjf met vestigingen in Krumingen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Na recente uitbreidingen staat in Krumingen nu één van de grootste en modernste, volledig geautomati seerde aardappelverwerkingsunit van Europa Ons doel is dé leve rancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwali teit Door haar innovatieve pro ducten. sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde techno logieën, constante service en kwa liteit en een schone en veilige werk omgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastf- ood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven tot haar klanten kring rekenen. Op zoek naar een baan met toekomst? Kom in de grootste en modernste friet- fabriek van Europa werken. Voor ons enthousiaste team in Kruiningen hebben we nog plaats voor diverse Op de verschillende afdelingen, aardappel- ontvangst, fritesproductie en inpakafdeling, kunnen wij (aankomende) operators plaatsen In de functie van operator ben je verantwoordelijk voor het bedienen, controleren, regelen en bijsturen van de productielijn(en). Ook ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van controlewerkzaamheden aan machines en het verhelpen van kleine storingen. Zo nodig assisteer je de afdeling Technische dienst bij grote storingen of reparaties. Voor operators met ruime werkervaring of leidinggevende capaciteiten zijn er goede doorgroei mogelijkheden, maar ook degenen die het vak nog willen leren zijn van harte welkom. Initiatieven, verantwoordelijkheidsgevoel en ambitie stellen wij op prijs Je hebt (tenminste) een afgeronde VBO-opleiding en bij voorkeur affiniteit met techniek. Ook kandidaten met een MBO of HBO opleiding nodigen wij nadrukkelijk uit om te solliciteren. Je werkt in een 4-ploegensysteem met een gemiddelde werkweek van 33,5 uur met een ploegen- toeslag van 25,6% Voor onze afdeling Office die thans bestaat uit 12 medewerkers, zijn wij op zoek naar een Als secretaresse ondersteun je onze officemanager en een aantal directie- en managementteam leden Je zorgt deze functie voor de secretariële onder steuning in de meest brede zin Verder notuleer je de afdelingsvergaderingen en bied je ondersteuning bij het opvolgen van actiepunten Diverse administratieve werkzaamheden zoals het controleren en bijhouden van contracten op facilitair gebied behoren ook tot je takenpakket. Je draagt tevens zorg voor de reserveringen van hotelkamers en conferentiezalen, met de daarbijbehorende werkzaamheden Op incidentele basis vervang je de collega secretaresses, de telefoniste/receptioniste en de postkamermedewerkster. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat die door (een secretariële) opleiding en ervaring kan functioneren op MBO niveau. Je hebt bij voorkeur enige jaren werkervaring en je hebt ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (MS Office) Tevens ben je accuraat, stressbestendig, klantvriendelijk en weetje om te gaan met vertrouwelijke informatie. Vanzelfsprekend beheers je de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je bent tevens in het bezit van een rijbewijs B. We "vragen" veel, maar we hebben dan ook wat te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer VO F, t.a.v afdeling Human Resources, Postbus 7, 4416X0 Krumingen www.lambweston.com Acquisitie wordt niet op prijs gestci Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog In Arduin woont en werkt een beperkt aantal cliënten die op basis van hun uit dagend gedrag (gedrags- of psychiatrische problematiek) intensieve ondersteu-, ning vraagt. Zij vragen door middel van moeilijk invoelbaar en soms moeilijk hanteerbaar gedrag extra ondersteuning en maatregelen in het kader van de vei ligheid voor zichzelf en de leefomgeving. "De Cirkels Arduin" Om beter tegemoet te kunnen komen aan deze intensieve ondersteuningsvraag.'I er een circuit van aandacht gecreëerd rond deze cliënten die wonen en werke op verschillende locaties op Walcheren. Vanuit de visie Arduin staat ook bi deze groep cliënten genormaliseerd wonen en werken centraal. Arduin wil del zorg en visie ten aanzien van deze cliënten verankeren in een team van mede werkers die affiniteit hebben met deze doelgroep en zijn toegerust met specifie- j ke kennis en vaardigheden ondersteund door coaching en training. We noemen het collectief de medewerkers van "De Cirkels Arduin" en zoeker hiervoor ter uitbreiding: Geïnspireerde Zorg medewerkers MA/ Wie ben je en wat kun je? Stichting Arduin Goede arbeidsvoorwaarden! Wil je deel uitmaken van het team medewerkers "Cirkels Arduin"? Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Je bent inventief in het zoeken naar ontplooiingsmogelijkheden van cliënten. Om de functie van Zorgmedewerker goed inhoud te kunnen geven beschik je over een afgeronde opleiding SPH, SPW, verzorging, Z-, of B- verpleegkundige, bij voorkeur aangevuld met ervaring in de psychiatrie of psychosociale hulpverle ning. Met respect en doorzettingsvermogen zet je je vakkennis en ervaring in voor cliënten. Evenwichtigheid, zelfstandigheid en een positieve instelling zijn eigen schappen die kenmerkend voor je zijn. Je bent bij voorkeur in bezit van rijbe wijs B en eigen vervoer. Je krijgt een vast contract aangeboden waarbij het aantal contracturen bespreek baar is. Arbeidsvoorwaarden conform CAO-gehandicaptenzorg. Daarnaast bie den wij aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Laat ons dat dan schriftelijk weten. Je kunt je brief met CV, vóór 15 december a^. sturen aan Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes, of P0&0@Arduin.nl o.v.v. vacaturenummer 2002-23. Voor inlichtingen kuntu bellen met de één van de coaches van de "Cirkels van Arduin", Frank Passchier 06-51542377 of Dick Vermeulen: 06-51185367. Meer informatie over Arduin op www.arduin.nl. Technische Groothandel Gévier is landelijk opererend, gespecialiseerd in sanitair ei Drachten, Terneuzcn, Bergen op Zoom en Rotterdam. gévier is voor de vestiging goes op zoek naar: Een enthousiaste binncndienstmedewerker voor de afdeling sanitair. Gévier vraagt: Ervaring in de sanitair-/installatiebranche; Administatieve- en/of verkoopervaring; Enthousiasme voor het vak; Ervaring met Word en Excel; Collegiale instelling. Gévier biedt: Een afwisselende functie in een dynamisch team; Een zelfstandige verantwoordelijke baan, Een groeiende organisatie met mogelijkheden; Goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties: Bent u de juiste persoon voor deze functie, stuur dan binnen 7 dagen uw brief met cv naar Gévier BV, t.a.v. Personeelszaken, Postbus 350, 4460 AT Goes, e-mail: gevier@zeelandnct.nl. Of bel voor meer informatie: (0113) 24 95 00, de heer M dc Jonge. verwarming. Gévier heeft vestigingen in Goes, Bunnik,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 38