DEME ID Bij ons sta je niet stil SELDÉN horizon PZC verkoopmedewerker M constructie/plaatwerkers WEBREDACTEUR/COMMUNICATIEADVISEUR v/H Emergis een productiemedewerker m/v zaterdag 7 december 2002 Verleg je grenzen. En verruim de van je carriere. Verruim je blikveld. Vandaag nog! Neem een kijkje voorbij de horizon en ga de uitdaging bij DEME aan. Als Belgische onderneming van baggerwerken, milieu- en hydraulische activiteiten vind je ons terug op de vijf continenten waar we reeds meer dan 100 jaar projecten van wereldformaat realiseren. Onze collega's hebben als leuze: "de wereld is ons werkterrein" en gaan dagelijks aan de slag met de meest vooruitstrevende technologie. Grenzen verleggen, doen we dan ook voortdurend. Voor onze zand- en grindwasmstallatie DEME Building Materials te Vlissingen, zijn we op zoek naar een (m/v): LABORANT Als laborant DBM sta je in voor het behalen én het behoud van certificeringen zoals Komo, Benor en CEN. Je zorgt voor de opvolging en de analyse van de kwaliteit van zand en grind en je controleert de productie op het vlak van kwaliteit. De gegevens die je verzamelt, hou je zorgvuldig bij, zodat je ze kan gebruiken voor het maken van statistische analyses. ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Voor onze grondwasmstallatie te Vlissingen zijn we eveneens op zoek naar een allround administratieve kracht die onder meer zal instaan voor het bijhouden van een beperkte boekhouding, het opvolgen van de aankoop- en verkoopfacturen, de bankverrichtingen en het maken van analytische rapporten (geen balansopmaak of fiscale aangifte!). Je zal onze verkoopadministratie organiseren en ervoor zorgen dat alle weegbonnen, vrachtbrieven en uitgaande facturen in orde zijn. Telefoons aan nemen en archivering, behoort eveneens tot jouw takenpakket. Net zoals een PRODUCTIELEIDER U overziet het totale productieproces zand- en grindsorterïng, -wasserij, laad- en losinstallatie. Tevens staat u in voor het technisch onderhoud van de productie installaties, het preventief onderhoud technische installaties en het onderhoud van de elektrische installatie. U houdt de technische boekhouding bij en beheert het onderhoudsprogramma. U kunt ook lassen en branden. Wat we bieden? Een competitief salarispakket, tal van extra-legale voordelen en doorgroeimogelijkheden binnen een sterk bloeiende Groep van wereldformaat. Interesse? Neem dan gauw contact op met: Human Resources Department Scheldedijk 30 - Haven 1025 2070 Zwijndrecht - België Fax 0032 3 250 54 71 F-mail iobs@dredQinQ.COm dreogwg. environmental and makhe engke-fwg n v Wie we zoeken? Een laborant met zin voor orde en netheid, in het bezit van een wagen en met een aanverwante opleiding in MLO (Middelbare Laboratorium School) of vakgerichte certificaten. Je moet autonoom kunnen werken en je passie voor geologie is zeker een pré. aantal algemene opdrachten in verband met de opvolging van de plant al dan niet onder leiding van het hoofdkantoor Kortom: office management is jouw passie! Voor deze functie zoeken we iemand met enkele jaren kantoorervaring, die auto noom kan werken en over flink wat organisatietalent beschikt. Je moet bestand zijn tegen een hoge werkdruk en bij voorkeur minimum over een MEAO opleiding beschikken. U hebt reeds ervaring als productieleider met zwakstroom, krachtstroom en elektronica U bent in het bezit van een diploma MTS (W-E) met minimaal 4 jaar ervaring in elektro-techniek. Uiteraard bent u in staat om uw verantwoordelijkhe den zelfstandig te runnen. Ervaring in de beton- en/ of zand- en gnndindustrie is een extra pluspunt. Dredging International Asia Pacific Ptê Ltd DEME Environmental Contractors N.V. Dredging International N.V. Members of the DEME Group MP W MY BAGGEXWERKEM MCI DBM BV MY BAGGEAWERKEH MCIMDT EM ZOOM VLISSINGEN - 01 Groothandel voor de bouw Jacob Boer gevestigd in Goes, is al meer dan 75 jaar een groothandel voor de bouw gespecialiseerd in: hang- en sluitwerk, bevestigingsmiddelen, ijzerwaren, gereedschappen, machines, persoonlijke beschermingsmiddelen, klimmateriaal, brandkasten en kluizen. Wij zijn op zoek naar een: hoofdzakelijk voor verkoop aan de balie. U adviseert onze klanten over de binnen ons assortiment bestaande producten. Overige werkzaamheden zullen bestaan uit de verwerking van inkomende en uitgaande goederen. Heeft u een MBO werk- en denkniveau? Bent u commercieel ingesteld en contactueel vaardig? Dan bieden wij u een afwisselende voltijd baan, in een jong team met ruimte voor initiatief, in een prettige, informele werkomgeving. Kijk voor meer informatie www.jacobboer.nl Interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur voorzien van pasfoto, aan: Jacob Boer B.V., t.a.v. dhr. J. J. Boer w c Keifort iboftside oxloc Verrijn Stuartweg 6a, 4462 GE Goes. metalas holland b.v. Metalas Holland B. V. ontwerpt, produceert en verkoopt hoogwaardige industriële reinigings- en fosfateermachines. De afzet geschiedt we reldwijd aan toonaangevende ondernemingen middels eigen verkoop kantoren en agenten. De export bedraagt 75% van de omzet. Binnen de onderneming zijn momenteel 55 mensen werkzaam, waarvan 40 in Nederland. Metalas Holland B. V. is ISO 9001-gecertificeerd. Vanwege de substantiële groei zal in januari een tweede productie unit opgestart worden in Vlissingen-Oost. Momenteel zijn al medewer kers uit Zeeland bij ons in dienst en zij zullen met ingang van januari werkzaam zijn in Vlissingen. Voor verdere opbouw zijn wij op zoek naar Functie-eisen: - Ervaring in samenstellen van constructie/plaatwerk (2-3 mm) - MIG-TIG-elektrisch lassen - Tekening lezen is vanzelfsprekend die ons team kunnen versterken. Heeft u interesse? Dan nodigen wij u uit een afspraak te maken met de heer H. Geluk. Metalas Holland B.V. James Wattweg 28 - 3133 KK Vlaardingen Telefoon: 010-4356036 Knipping Exclusive is een bedrijf, dat is gespecialiseerd in de verkoop, levering en montage van kunststoframen, deuren en serres. In verband met een nieuw te openen moderne verkooplocatie te Middelburg, zijn wij op zoek naar een: VERKOPER/BEDRIJFSLEIDER m/v Uw fuctie: Leiding geven aan het totale verkooptraject incl. aftersales. Werkzaamheden plannen. Externe contacten zoals inkoop. Algehele leiding. Uw inbreng: U beschikt over ruime bouwkundige kennis en ervaring. U werkt accuraat. U hebt een commerciële instelling. Geen 8 tot 5 mentaliteit. Uw sollicitatie dient uiterlijk 21 december in ons bezit te zijn en kunt u richten aan: Knipping Exclusive b.v. Bedrijfsweg 13, 4387 PD Vlissingen t.a.v. Dhr. G. v.d. Akker Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u contact opnemen met tel. 0118-476658. Knipping Exclusive B.V. - Vlissingen Bedrijfsweg 13 - Tel. 0118-476658 eg® f C-Servlces Holland b.v. www.csh4u.nl Werkplek- en netwerkbeheer 21 inventarisatie 21 ontwerp 21 installatie 21 remote beheer 21 advies 21 levering 21 implementatie 21 on-site beheer Uw Zeeuwse I C T-d i e n s t v e r I e n e r GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Concrete projecten zijn de bouw van een nieuw theater en een nieuw stadskantoor. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voor- zleningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Zie voor meer informatie www.goes.nl De afdeling Communicatie is op zoek naar een enthousiaste en inventieve voor 36 uur per week De nieuw gevormde afdeling Communicatie maakt deel uit van de sector Maatschappelijke Ontwikkeling. De afdeling werkt hard aan een nieuw communicatiebeleid. Internet en intranet worden mede In het kader van dat nieuwe beleid verder ontwikkeld. Zo wil de gemeente Goes internet benutten om klantgerichter te werken. De website moet de burgers van Goes in de gelegenheid stellen om gericht informatie en producten van de gemeente te verkrijgen. Ook is het wenselijk dat burgers via internet mee kunnen denken of beslissen bij de ontwikkeling en/of uitvoering van het gemeentelijk beleid. Intranet levert een belangrijke bijdrage aan de interne communicatie. De webredacteur geeft (verder) inhoud aan de digitale communicatie door de gemeente Goes. Hij/zij neemt het voortouw in het uitbouwen en professionaliseren van de website en intranet tot volwaardige instrumenten.Webredactie vormt het hoofdbestanddeel van het takenpakket. Voorts levert de webredacteur een bijdrage aan in- en externe media van de gemeente Goes, zoals de interne nieuwsbrief en het gemeentelijk informatieblad 'Samenspel'. De nieuwe mede werker neemt verder zitting in het digitaal plat form van Zeeuwse overheden(ZeelandPoortnl), adviseert vakafdelingen op het terrein van com municatie en is contactpersoon voor één van de Goese wijken. De webredacteur werkt nauw samen met de webmaster van de gemeente Goes, die verantwoordelijk is voor (de uitvoe ring van) de technische kant. ervaring als communicatiemedewerker of communicatieadviseur ervaring met het realiseren en/of aansturen van websites op inhoudelijk en redactioneel vlak kennis van internet- en intranetconcepten een duidelijke visie op klantgericht werken en de rol van internet daarin gevoel voor politiek/bestuurlijke verhoudingen. umiimwjMÊÊm Wij bieden een bruto maandsalaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 1.886,00 (schaal 8) en maximaal 3.102,00 (schaal 9) bedraagt De functie wordt nog definitief beschreven en gewaar deerd. Daarnaast hebben wij een goede studiefacilitei tenregeling, flexibele arbeidstijdenregeling, kinderop vangregeling, betaald ouderschapsverlof, een pc- er, fiets-privéregeling, mogelijkheid tot het kopen of verko pen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie. Voor informatie over de functie kun je contact opnemen met het hoofd van de afdeling Communicatie, Guusta van Loo, telefoon (0113) 249875. Informatie over de procedure kun je inwinnen ijij Gent de Wilde, personeelsconsulent, telefoon (0113) 249635. Sollicitatie. Spreekt deze functie je aan stuur dan binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie je brief en cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes onder vermelding van vacaturenummer 2250.04. E-mailen kan ook naar: vacatures@goes.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Wij zoeken een collega die voldoet aan de volgende eisen: een opleiding op minimaal HBO-niveau, bijvoorbeeld HBO-Communicatie uitstekende taal- en schrijfvaardigheid Wij streven naar een organisatie die een afspiegel^ vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen <fe voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daaron nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquis^ Twee secretaresses m/v Duobanen voor i6 uur per week vac. nrs. 2002.112 en 2002.119 Emergis zoekt twee secretaresses: één voor de Facilitaire Dienst (op maandag en vrijdag, vac. nr. 2002.112) en één voor de Dienst Financiën Informatisering (op woensdag en vrijdag, vac. nr. 2002.119). Facilitaire Dienst Deze dienst is verantwoordelijk voor de dienst- en serviceverlening ten aanzien van alle facilitaire en logistieke taken binnen Emergis. Binnen de dienst werken momenteel circa 130 personen. Dienst Financiën Informatisering Financiën en informatie in brede zin, dat is waar deze dienst voor staat. De dienst bestaat uit de afdelingen bedrijfsadministratie, controlling, zorgadministratie, DPA en automati sering. Binnen de dienst werken momenteel circa 35 personen. De uitdaging je hebt diverse secretariële en administratieve werkzaam heden ter ondersteuning van de uitvoering van het tactisch en operatio neel beleid, je ondersteunt het hoofd van de dienst bij de uitvoering van het beleid en informeert individuele medewerkers waar nodig over dat beleid. Daarnaast zullen er ook werkzaamheden zijn ten behoeve van de gehele dienst. Voortgangsbewaking, werkwijze en prioriteitsstelling bepaal je zo veel mogelijk naar eigen inzicht. De inbreng Een afgeronde MBO-opleiding van een relevante beroeps- Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd k ontwikkeling. Bij Emergis aehandelen, verzorgen of begeleiden 1 we dagelijks met meer dan 1000 collega's de 6000 cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geef je zelf invulling aan je I eigen toekomst. opleiding en ruime werkervaring, je bent een teamspeler met goede j contactuele vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk). Zelfstandig! heid, systematisch werken, nauwkeurigheid en representativiteit zijn kenmerken die uitstekend bij jou passen. Ons aanbod Voer beide functies geldt salarisschaal 40 1.527 - 2.372) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Secretaresse Hoofd Facilitaire Dienst Voor meer informatie, zie www.emergis.nl, bel de heer H.A. Zaaijer, hoofd Facilitaire Dienst (tel. j 0113 26 73 75) of mail: zaaijer@emergis.nl. Secretaresse Hoofd Dienst Financiën en Informatisering Voor meer informatie, zie www.emergis.nl, bel Jac van Meer, hoofd Dienst Financiën en Informatisering (tel. 0113 26 72 40) of mail: j.h.vanmeer@emergis.nl. jouw reactie Je sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer, kun je vóór 18 december a.s. richten aan Emergis, I Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres isj personeel@emergis.nl. Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Over het bedrijf: Seldén Mid Europe is fabrikant van Seldén masten en complete tuigages. Wij leveren aan jachtwerven en via regionale centra's aan particuliere klanten. Het bedrijf maakt deel uit van de Seldén Group, de grootste fabrikant van tuigages voor zeiljachten wereldwijd, met vestigingen in Zweden, U.S.A., Denemarken, Engeland en Nederland. Seldén producten worden verkocht via een wereldwijd dealemet, onze merknamen zijn Seldén, Furlex en Proctor. website www.seldenmast.com Voor de productie van masten en tuigages in de vestiging in Brouwershaven zijn wij op zoek naar Het betreft een fulltime dienstverband van 38 uur. Een enthousiaste collega die secuur en zelfstandig kan werken, zich betrokken en verantwoordelijk voelt en zich thuisvoelt in een klein team. Handvaardig, werkt graag met metaal (aluminium). Affiniteit met zeilen/watersport VMBO/MBO, richting techniek Taken: Na een interne opleiding kan je zelfstandig complete aluminium masten en complete tuigages maken. Bijkomende werkzaamheden kunnen zijn: laden en lossen en magazijnwerk. Reactie: Je schriftelijke reactie op deze vacature binnen twee weken aan: Seldén Mid Europe b.v. T.a.v. de heer J. W. Kesteloo Postbus 35 4318 ZG Brouwershaven Of per e-mail aan info@seldenmast.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30