Gratis terug naar de Pabo? MANUFACTURING MANAGER PZC 28 ille Arneville Inkoop reïntegratie- trajecten grote KORTINGEN op RELAXFAUTEUILS bij VERDEGEM OP=OP VERDEGEM meubelen OOSTBURG N \0 0 Cursus Herintreders Basisonderwijs Hogeschooljj^^edand JUFFEN EN MEESTERS NODIG IN ZEELAND TXrtnfrs zaterdag 7 december 2002 irneville JU aal uw kerstdiner verzorgen door Jfolek dh Speciaal met de kerstdagen verzorgt Wij bieden u een keuze uit een assortiment van Hotel Arneville schotels voor kleine en 3 luxe schotels die u kunt bestellen voor grote gezelschappen. 25 en 26 december. M lesscUel Jf jL comiinaiie scioiel van vlees- en I, •koiel Paté en croüte Wildpaté met vossebessensaus Ardennerham met meloen Gerookte lamsham met mangochutney Gevulde varkensrollade met zuidvruchten Kalkoen-kerstsalade Vleessalade 6 roccolipastasalade Caraibische koolsalade Bospaddestoelen salade Witlof-mandarijnensalade €14,50 p.p. ■chii visgerechten Gerookte zalm met dilleroom Gerookte paling Gerookte makreel Noorse garnalen met cocktailsaus 3 Rivieren visterrine Paté en croüte en wildpaté met Vossebessensaus Coburgerham met meloen Gerookte Lamsham met mangochutney Zalmsalade Zeeuwse vissalade Aardappelsalade Caraibische koolsalade €19,50 p.p. 171 lie schotels zijn inelusiejsiohhrooJ, nhvier, IraiJenlwier Lersiverrassinq 1' uxe vissa Gerookte zalm met dilleroom Gerookte makreel Hollandse nieuwe Noorse garnalen met cocktailsaus 3 Rivieren visterrine Zalmsalade Zeeuwse vissalade Komkommersalade met dilledressing Broccolipastasalade Witlof-mandarijnensalade 16,50 p.p. HOTEL U kunt uw Kerstschotel nog uitbreiden met extra supplementen, een dessert of een heerlijke wijn. Hierover kunt u meer lezen in onze uitgebreide folder. Vraag deze vandaag nog aan. De bestelling dient uiterlijk 23 december 2002 aan ons te zijn doorgeven. De schotels kunt u op de afgesproken dag tot uiterlijk 17.00 uur afhalen. Buitenruststraat 22 4337 EH Middelburg Tel: (01 18) 638456 Fax:(0118) 615154 www.hotelarneville.nl info@hotelarneville.nl Audi Nu in de showroom: De nieuwe Audi A8: stijl en sportiviteit in het topsegment. De nieuwe Audi A8 maakt indruk door zijn verschijning, niet door zijn franje. Volg de harmonieuze wigvorm, van de markante dubbele grille tot de nieuwe achterlichtunits en ontdek de subtiele dynamiek. De grote vlakken met strak ke lijnen beloven elegantie en sportiviteit. Een belofte, die ruimschoots wordt ingelost bij een nadere kennismaking. Wij nodigen u uit een bezoek te brengen aan onze showroom. U bent van harte welkom! Autobedrijf Van Strien Vd Spiegelstraat 92, 4461 LN Goes, Tel. 0113-275700 e-mail: vanstrien@zeelandnet.nl AANBESTEDING voor Goes en Noord-Beveland De gemeente Goes wil voor 2003 diverse reïntegratietrajecten inkopen. Het gaat om reïntegratietrajecten voor de inwoners van de gemeente Goes en Noord-Beveland die tot onderstaande doelgroepen behoren. De gemeente Goes nodigt dienstverleners, die reïntegratie- activiteiten kunnen verzorgen, uit zich aan te melden. De gemeente Goes heeft de aanbesteding opgedeeld in de volgende trajecten: 1Trajecten betaald werk voor gemeentelijke uitkeringsgerechtigden (bijstands-, loaw- of loaz-gerechtigden) ingedeeld in fase 2 en 3. Het gaat om maximaal 64 trajecten die worden onderverdeeld in twee delen van gelijke grootte. 2. Trajecten betaald werk voor gemeentelijke uitkeringsgerechtigden (o.a. allochtonen) die zeer moeilijk bemiddelbaar zijn en een meervoudige problematiek hebben (bijstands-, loaw- of loaz-gerechtigden ingedeeld in fase 3 en 4). Het gaat om maximaal 23 trajecten. 3. Trajecten sociale activering voor de gemeentelijke doelgroepen uit fase 4. Het gaat om maximaal 32 trajecten. 4. Trajecten met als doel betaald werk voor werkzoekenden zonder uitkering en werkzoekenden met een Nabestaandenwetuitkering (fase 2 en 3). Het gaat om maximaal 45 trajecten. De aanbesteding heeft tot doel het selecteren van dienstverleners voor de uitvoering en begeleiding van de reïntegratietrajecten. Uitgangspunt bij de bovenstaande trajecten is het leveren van maatwerk. Bij de inkoop kan het gaan om zogenaamde totaaltrajecten, maar ook om trajectonderdelen. Réïntegratiebedrijven kunnen hun belangstelling voor deze opdrachten binnen 5 werkdagen na deze publicatie schriftelijk kenbaar maken. U kunt uw reac tie onder vemelding van 'Aanbesteding reïntegratie Goes 2003' zenden aan: Gemeente Goes, afdeling Sociale Zaken, t.a.v. de heer F.W.F.Tierie, Postbus 21 18,4460 MC Goes. In de melding dient u aan te geven voor welke opdracht(en) u in aanmerking wenst te komen. Na de melding schrijft u zich in als gegadigde via een inschrijf formulier. Het inschrijfformulier moet door de gemeente binnen 10 werkda gen na deze publicatie zijn ontvangen. Vervolgens selecteert de gemeente op basis van selectiecriteria een aantal reïntegratiebedrijven voor het uitbrengen van een offerte. De opdracht wordt op basis van gunningscriteria gegund aan de economisch meest voordelige aanbieder. Zowel de selectie- als gunningscriteria zijn opgenomen in een bestek. U kunt het inschrijfformulier en het bestek downloaden via de website www.goes.nl/actueel. schriftelijk opvragen via bovenstaand adres of via e-mail: *^k.nl. Vragen kunt u uitsluitend schriftelijk stellen via Relax met massage 4 van €3359,- NU 2690, Handven Rund! vanaf Stof vanaf Electrisch verstelbaar' van 2046, NU 1490, Electrisch verstelbaar Rundleder van 2268, NU 1490, IEDERE CUMULUSFAUTEUIL IS LEVERBAAR MET 10 VERSCHILLENDE FUNCTIES INFORMEER HIERNAAR CUMULUS NU SAMEN 1590,- Relax met massaal NU vanaf 1877,- Meuwstraot68 Oostbug lei. Oil7-453453 Fax. 0117 453191 Openingstijden: dinsdag f/m vrijdag 9.00 - 18.00 uur zaterdag 9.00 - 17.00 uur woensdag koopavond lot 21.00 uur zondag 14.00 - 1 7 00 uur (rau v (urn vm sept.) maandag sluitingsdag Adverteren? In de PZC natuurlijk I onze aluminiumpro- dukten zijn ook ver- Érijgbaar in kunststof, Tlfttallen kleuren en bmbinaties. Kom eens Jangs in onze showroom l en vraag een vrijblij vende prijsofferte! Meekrapwe< IX Axel T:(0115)562238 F:(0115)563033 I Voor: Iedereen met een bevoegdheid kleuteronderwijs, basisonderwijs of lager onderwijs Start: 8 januari 2003 Duur: 19 avonden (woensdagen) Tijd: 18.00 - 21.15 uur Cursusplaats: Hogeschool Zeeland, Edisonweg 4, Vlissingen Cursusmateriaal: gratis Inlichtingen/aanmelden: Bert Alderliesten tel. email: 0118 - 489141 galderl@mail. hzeeland.nl Limbourg Partners is een erkend bureau voor werving selectie, gespecialiseerd in het bemiddelen van Top- en middenkader. Project- en inlerimmanugement behoren eveneens tot de dienstverlening. Kenmerkend zijn de discrete behandeling, het inlevingsvermogen, de snelheid van handelen en de flexibele instelling. Limbourg Partners vertaalt wensen van opdrachtgevers naar relevante functie- eisen en gewenste persoonskenmerken en garandeert een uiterst nauwkeurige en op het vacatureprojiel afgestemde voorselectie*. Het spreekt vanzelf dat zowel vrouwen als mannen kunnen reageren op de genoemde functie. Heeft u belangstellingstuur uw brief met Curriculum Vitae per e-mail en vul uw gegevens in via de button aanmelden op onze website. Uw contactpersoon is de heer G.P.J.J. Prudon. Wie zich reeds in ons bestand bevindt wordt automatisch in de voorselectie betrokken. Limboi pa hadijs laan 24 5611 KN EINDHOVEN TELEFOON (040) 24 6 80 56 E-mail- info@limb Web-siie bo u rg i nbourg EX E CUTIV K S E A It C II I N T E It I M M A N A (i E M E N T V O O It T O I» K A I) E li De organisatie is een dochterondermening van een internationaal bedrijf dat wereldmarktleider is op het gebied van producten voor de motorhome-, caravan- en vrijetijdsmarkt. Haar belangrijkste afnemers zijn producenten en groothandelaren in de leisure industrie. Het betreft een gezonde, innovatieve en dynamische onderneming met een actieve groeistrategie. Het Europese hoofdkantoor, met verkoopkantoren en agent schappen in diverse andere Europese landen, is gevestigd in Zuid-Nederland. In deze vestiging vinden assemblageactiviteiten plaats voor de mobiele sanitaire systemen en de productie van additieven en acces soires. Medio dit jaar is in een volledig nieuwe fabriek een aanvang gemaakt met de productie van een compleet nieuwe lijn van absorptiekoelkasten voor de europese caravan- en campermarkt. Deze belangrijke uitbreiding van het productenpakket past volledig in het streven om ook in dit segment een toonaangevende speler te worden. De cultuur binnen deze succesvolle onderneming, met circa 450 medewerkers, is te omschrijven als informeel, open, direct, operationeel, dynamisch en resultaatgericht. Als gevolg van de uitbreiding zijn wij momenteel bezig met de selectieprocedure voor een: die het een uitdaging vindt om een productie unit te stroomlijnen en te optimaliseren Belangrijkste taak- en functiegebieden: Geeft direct leiding en coaching aan een enthousiast team dat bestaat uit de afdeling manufacturing engineering en de groupieaders en indirect aan 100 productiemedewerkers. Verantwoordelijk voor het begeleiden en coördineren van de werkzaamheden en het op doelmatige en efficiënte wijze organiseren van de productie. Na de opstartfase verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van het productieproces. Bewaken en realiseren van de gestelde doelen en planning. Zorgt voor een actieve gegevensuitwisseling en afstemming van veiligheids- en milieuaspecten en arbeidsomstandigheden met de afdeling QSE. Rapporteert aan de Director Operations. Persoonskenmerken en functievereisten: Organisator met daadkracht en een resultaat- en klantgerichte instelling. Analytisch, gestructureerd en sterk probleemoplossend vermogen. Peoplemanager, die kan motiveren en stimuleren in verandering en vernieuwing. Energiek, pro-actief, enthousiast en communicatief vaardig. Een praktische hands-011 instelling, stressbestendig en flexibel. Tenminste vijfjaar ervaring als leidinggevende in een productieomgeving. Ervaring met procesautomatisering. Kennis van vacuüm vormen, koeltechniek en/of polyeturaan schuim is een pré. HBO werk- en denkniveau vanuit een technische opleidingsachtergrond. Talenkennis: Engels, in woord en geschrift. Leeftijd (indicatief) tussen 35 - 52 jaar. Geboden wordt een honorering die in verhouding staat tot de zwaarte van de functie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28