Nico van der Meer moet afhaken Sijbrands: onthouden is geen kunst PZC Hoek maakt cirkel rond in Noordwijk Middenvelder van Terneuzen mist door blessure duels met UNA en IVS wbip^ Schweertman in kwartfinale Duel in districtsbeker verzet K Brazilië voetbalploeg van het jaarj Kafelnikov komt terug op besluit Conflict De Graafschap opgelost De Hoekman is hard op weg naar derde damtitel uitslagen agenda Den Dekker blijft trainer Heinkenszand zaterdag 7 december 2002 door Jan TERNEUZEN - Nico van der Meer komt dit jaar niet meer in actie voor Terneuzen. De mid denvelder kampt met een spier- scheuring en zal de wedstrijden tegen UNA (zondag) en IVS (15 december) aan zich voorbij moeten laten gaan. In de thuiswedstrijd van mor gen tegen UNA kan trainer Di- mitri Mbuyu ook geen beroep doen op Dennis de Kraker. Hij is naar aanleiding van zijn rode kaart in het duel met Gemert voor één duel geschorst. „Ik zit hierdoor centraal wat in de pro blemen", stelt de oefenmeester. „Het wordt improviseren." De nieuwste aanwinst, de Belg Philip Piedfort, is in december nog niet inzetbaar. Hij is pas vanaf januari 2003 speelgerech tigd. Mbuyu: „De regels bij de KNVB zijn veranderd. Ik ben zelf ooit in november naar Hoek overgestapt en dat was geen en kel probleem, maar tegenwoor dig kan het pas vanaf januari." Zonder Van der Meer en Pied fort hoopt Mbuyu dat Terneu zen voor de winterstop nog boven zichzelf uitstijgt. „We moeten uit de twee nog resteren de wedstrijden zes punten ha len, met minder mogen we geen genoegen nemen. Als ons dat lukt, kunnen we met enig opti misme de tweede helft van het seizoen in. Natuurlijk wordt het zwaar, maar ik geloof erin." Hoek Hoek moet het vandaag in de uitwedstrijd tegen Noordwijk stellen zonder Franky Standaert. De verdediger is naar aanleiding van zijn derde gele kaart tegen Volendam voor één wedstrijd geschorst. Wesley de Smet en Björn Langeveld zijn twijfelgevallen. De Smet heeft last van een blessure aan de buikspieren, terwijl Langeveld al enige tijd met een hamstring kwetsuur tobt. Daar staat de terugkeer van Bart Poppe tegenover. De mid denvelder is hersteld van een zware enkelblessure en trainde de afgelopen week volop mee. „Hij is inzetbaar", zegt trainer Angelo Nijskens van Hoek. De oefenmester ziet in Noord- wijk een lastige opponent. „Ze hebben een heel behoorlijke aanval, met Florencia Cornelia (acht doelpunten), Patrick van Dam (8) en Rocky Pitti (4) als sterke schuttert." Noordwijk, dat al vier competi tieduels op rij niet tot winst kwam, won vorige week in de beker met 1-5 van 's Graven- zandse SV. Kloetinge Kloetinge was afgelopen week in de ban van het vertrek van trainer Diederik Hiensch naar Sunderland. De oefenmeester uit Goes gaat volgend jaar sa men met Kees Zwamborn aan de slag bij de Engelse club. Dinsdagavond werd de selectie ingelicht. „Het is even hot ge weest", zegt de oefenmeester. „Ik heb heel veel reacties ge had." Het heeft de aandacht even af geleid, maar Hiensch heeft de knop toch weer vrij snel kunnen omzetten. „Ik heb dinsdag tegen de spelers gezegd dat ik nu even niets meer over Sunderland wil horen, het gaat nu om Scheve- ningen, dat is een cruciaal duel." De Zuid-Hollandse formatie komt vandaag op bezoek in Kloetinge. Bij winst kan de Be- velandse formatie een aardige kloof met de onderste ploegen slaan en komt ze in het linkerrij- tje terecht. „We hebben de kans om met een positief gevoel de winterstop in te gaan. Dat is al tijd belangrijk." Gezien de weersvoorspellingen (er is vorst op komst) denkt Hiensch dat het duel met Scheveningen wel eens het laatste van dit jaar zou kun nen zijn. Hij vreest dat de derby tegen Hoek van volgende week geen doorgang zal vinden. „Ik ga er niet vanuit, maar ik heb de spelers gezegd dat ze vandaag alles in de strijd moeten gooien om die drie punten te pakken", aldus Hiensch. Scheveningen, dat de oud-Mid delburger Hans Tellier in de ge lederen heeft, staat op de twaalfde plaats, met twaalf punten uit dertien wedstrijden „Het is een stugge ploeg", weet Hiensch. „Ze geven achterin weinig weg. Daar staat ook te genover dat ze zelf weinig sco ren." Bij Kloetinge zijn Pieter de Graaff, Niels Lodewijk en Rien de Bruine herstellende van een 4* Terneuzen kan voor de winterstop geen beroep meer doen op middenvelder Nico van der Meer. door Rudy Boogert HOEK - Hoek speelt vandaag zijn driehonderdste competitie duel op het hoogste amateurni veau. De tegenstander in het ju bileumduel is Noordwijk, dat ruim dertien jaar geleden ook de eerste tegenstander van Hoek op dit niveau was. Onder leiding van trainer Gerrit Emans zette Hoek op 2 septem ber 1989de eerste schreden in de hoogste zaterdagklasse. In Noordwijk maakten de Zeeuws-Vlamingen echter een valste start met een 3-0-neder- laag. Vandaag speelt Hoek in zijn twaalfde seizoen op het hoogste niveau zijn driehon derdste duel opnieuw in Noord wijk. Zijn honderdste en tweehon derdste duel speelde Hoek ook al tegen dezelfde tegenstander. Beide keren speelde Hoek uit bij VVGZ in Zwijndrecht; beide ju bileumduels werden gewonnen: met 0-1 (17 april 1995) en met 1- 2 (20 maart 1999). Hoek is met voorsprong de meest ervaren Zeeuwse verte genwoordiger op het hoogste zaterdagniveau. Tot 1970 was de tweede klasse de hoogste klasse, tot 1997 was de eerste klasse het plafondAZW was in het seizoen 1966/1967 de eerste Zeeuwse ploeg op het hoogste niveau. Daarna volgden Arne- muiden (1967), De Meeuwen (1969), Oostkapelle (1984), Hoek (1989), Serooskerke (1990 Kloetinge (1995) en Veere (1996). Opvallend in de ranglijst van dit Zeeuwse achttal is, dat alleen Kloetinge een positief doelsaldo heeft. En dat terwijl de ploeg va ker verloor dan won. Hoek is daarentegen de enige ploeg die vaker won dan verloor, maar heeft toch een negatief doelsal do. Hoek (12) 299 125 63 110 438 474- ■491 Kloetinge (7) 169 63 42 64 231 317- -300 Oostkapelle (4) 104 29 22 53 109 141- -205 Arnemuiden (4) 92 28 24 40 108 119- -136 Serooskerke(3) 78 19 21 38 78 77- -134 De Meeuwen (1) 22 4 11 7 23 24- - 27 Veere(1) 26 4 6 16 18 28- - 56 AZW (1) 22 2 3 17 9 26- - 77 blessure. Johan de Goederen doet vandaag wedstrijdritme op in het tweede elftal. CHENNAI - Piëdro Schweertman heeft op het WK sqi voor junioren de kwartfinale gehaald van het bijprograJX" De negentienjarige squasher uit Koudekerke won gistW overtuigend van de Zwitser Mirco Marsella (9-5 9-3 9-fl moet het vandaag in die kwartfinale opnemen tegen Krl^ Jhonson uit Schotland. Het winnen van het totale bij}" gramma is een soort troostprijs. Schweertman kan, nadd zijn partij in de eerste ronde van het hoofdprogramma vil ren heeft, niet meer in het hoofdschema terechtkomen. jp°r I lerlai TERNEUZEN - Het duel in de vierde ronde van de stnjct^11,1 de Amstel districtsbeker tussen Terneuzense Boys en Ten '1 zen is verzet. De derby stond gepland voor zaterdag 4 jan; aver maar dan wordt in Sas van Gent het AB AB soccertoernoc gewerkt. Terneuzense Boys en Terneuzen hebben zicha'e allebei voor ingeschreven en daarom is het duel verzeti ue" zaterdag 21 december. an 0 je vai ,deha gen. wel o foto Camile Schelstraete Zeeuws topscorer is Erik de Groene, die 46 keer heeft ge scoord voor Kloetinge in 65 wedstrijden. Dave Gijsel van Hoek staat nipt tweede met 38 treffers, op de voet gevolgd door Kloetinge- speler Ronald Zuijdwegt met 36 doelpunten De Zeeuwse ranglijst aller tijden op het hoogste zaterdagniveau. Tussen haakjes staat het aantal seizoen dat die ploeg op het hoogste niveau speelde. Een overwinning levert drie punten op. PARIJS - Brazilië is de beste voetbalploeg ter wereld. Oi ranglijst van de wereldvoetbalfederatie Fifa heeft de wei kampioen 857 punten. De prijs voor runner-up van hetlT\ gaat naar Senegal, dat de kwartfinales haalde bij hef^^/ Verliezend finalist Duitsland is vierde. Nummer twee lijst is Frankrijk, ondanks de roemloze aftocht na deeew71 ronde op het WK. Het Nederlands elftal haalde het WK^Y J eens, maar knokte zich terug en bezet de tiende plaats.j punt achter de Verenigde Staten, maar nog voor Italië, Po:j gal en Denemarken. De Fifa maakte verder bekend drJËÜi supporters van Zuid-Korea de Fair Play-award krijgeni fans van het (mede) gastland op het WK druktep volger^P?1: federatie een groot positief stempel op het toernooi wëjp,ni „hun enthousiasme, gastvrijheid en vriendelijkheid Been prijzen voor Brazilië en de Koreaanse fans worden op i~spra cember in Madrid uitgereikt op het Fifa-gala. AFP voor eng: i is he l van nooi MOSKOU - Jevgeni Kafelnikov is teruggekomen op zi]n;.zett sluit te stoppen met tennis. De 28-jarige Rus verklaardeg-J)en ren in Moskou zijn carrière voort te zetten. Hij verwachtte- februari in het Europese indoorcircuit zijn rentree temaSr0^ De Australian Open, de eerste grand slam van het jaar,!a;crec* tennisser uit Sotsji schieten. Kafelnikov werd maandag aêr01 dag na de Daviscupwinst in Parijs op Frankrijk (3-2), inBas geopereerd aan een spatader. Voor de finale had hij bijiejp1^ ling verklaard bij winst op Frankrijk te zullen stoppwe mn tennis. RTR tu' hel spr DOETINCHEM - Het conflict tussen De Graafschap shirtsponsor Gerard Sanderink van het IT-bedrijf Centnre uit de wereld. Sanderink uitte vorige maand kritiek optranps Peter Bosz van De Graafschap. De Tukker vond dat Bosz|e2 een serie nederlagen, op moest stappen. Ook hekelde Sanderink een groot aantal spelers van de D tinchemse club. Inmiddels hebben Sanderink en De Grd schap de zaak uitgesproken. Bij het gesprek waren beha! Bosz ook manager voetbalzaken Gerard Marsman en a meen directeur Jacco Swart aanwezig. In het gesprek b Sanderink zijn excuses aan. De volgende keer zal hij kritf intern houden. GPD ZOUTELANDE - Nina Hoek man is hard op weg naar haar derde Nederlandse damtitel. Gisteren versloeg ze in Zoute- lande in een rechtstreeks duel haar belangrijkste belaagster Tanja Chub, waardoor ze nu vijf punten voorsprong heeft op het trio Chub, Olga Kamychleeva en Marieke Quant. Het duel tussen Hoekman en Chub, die beiden oorspronke lijk uit de Oekraïne komen, ken de aanvankelijk een rustig ver loop. Het spel verliep langs gebaande paden en niets deed vermoeden dat dit topduel niet in een gelijkspel zou eindigen. Ineens sloeg de vlam in de pan. Hoekman nam een op het oog vreemde ruil die Chub waar schijnlijk niet had zien aanko men. De verrassing was zo groot dat Hoekman binnen de kortste keren een schijf voorsprong ver overde. Winst bleek daarna een formaliteit voor de 38-jarige Zutphense. Ola Kamychleeva nestelde zich op de gedeelde tweede plaats dankzij een overwinning op Ie- pie Poepjes. De geboren Wit- Russische nam vanaf de ope ning de vijandelijke linkervleu gel op de korrel. Poepjes verde digde zich aanvankelijk goed, maar kreeg in het middenspel last van enkele zwakke schij ven. Dankzij een simpele com binatie baande Kamychleeva zich een weg naar dam, waarna de veterane uit Lemmer het snel opgaf. De hoge klassering van Marieke Quant mag een verras sing genoemd worden. Gisteren won de Utrechtse van Christien Fung, die meende zich door een brilcombinatie wat lucht te ver schaffen maar vervolgens ver rast werd door een lichte dam- combinatie. Erna Wanders en Vitalia Dou- mesh, twee kandidaten vooreen hoge klassering in dit toernooi, kwamen gisteren niet tot winst. Wanders kwam met een gelijk spel goed weg, want ze verloor tegen de sterk spelende debu tante Maddy Lemmen in het middenspel een schijf. Dou- mesh kreeg tegen een andere de butante, Roelinda Lunenborg, geen moment het initiatief en moest na de tijdnoodfase in re mise berusten. De zesde ronde begint vandaag om 12.00 uur, morgen volgt een rustdag. Bridge Voetbal door Wilko ten Dam MUIDEN - Ton Sijbrands heeft een goed geheugen als het om zaken gaat waar hij enthousiast voor is. Dammen, schaken, voetbal, muziek. De Muidenaar rijgt dan feiten aaneen. Maar zonder boodschap penlijstje komt zijn winkelkarretje niet vol. Hij heeft dus een selectief geheugen en dat gaat Sijbrands aanspreken om op 21 december een aanval te doen op het wereldrecord blind simultaan. „Onthou den is iets wonderlijks", zegt Sijbrands. „Een aangename mengeling van interes se en spanning." Sijbrands drinkt koffie. En cappuccino. Blijft roeren in het kopje. „Ja, ik ben goed bezig. Heb gas teruggenomenDe bour- gondiër prepareert zich voor het wereld kampioenschap, volgend jaar mei. En dat doet hij vrij gedisciplineerd. „Diëtist, toch wat meer bewegen Daarom mijd ik ook taveerne De Mol, hier in het dorp. Is allemaal veel te gezellig." Mick Jagger bereidt zich op vergelijkba re wijze voor op een tournee. Geen drank, drugs en overmatig eten. Een paar weken zangles. „Ha. Mick Jagger." Sijbrands veert op „Rolling Stones, geweldig. De eerste elpees heb ik. draai ik boven op een kamer. En ook John Mavall, Cuby The Blizzards en Joni Mitchell Ik ben gek op blues, klassiek, rock. Eigenlijk alles wel." Sijbrands had jaren gitaarles en speelde piano. „Muziek is heel belangrijk voor me geweest. Ik heb er mooie herin neringen aan, zat ook in een jongens koor." Hij trekt aan de mouwen van zijn overhemd, die onder zijn colbert uitko men. „Geen manchetknopen, gewoon los. Dat heb ik al zo sinds ik zag dat Eric Clapton het ook zo deed. Was hip en stoer." Vervlogen tijden, Sijbrands stipt ze ach teloos aan. Hij lijkt graag korte reizen te maken in z'n hoofd Naar de jaren zestig, zijn vroegste simultaans, wedstrijden van Ajax bezoeken met zijn vader. Onthouden vindt Sijbrands geen kunst. „Het is hooguit iets wonderlijks, iets on grijpbaars." Maar het komt kortweg voor hem neer op belangstelling. Zelfs een blindsimultaan (in een afgesloten kamer telefonisch de zetten doorkrijgen zonder een ander hulpmiddel dan je her senen) tegen 22 dammers vindt hij nau welijks bijzonder. „Ik denk er niet over na." Drie pijlers Hij staart naar buiten. Trekt een wenk brauw omhoog, knikt. Alsof hij het ineens begrijpt. „Blinddammen is ge bouwd op drie pijlers. Je moet een stel ling künnen visualiseren, je moet je ge heugen aan het werk zetten en een beetje kunnen dammen. Maar dan in een andere volgorde Dammen is het belangrijkst." Nog een koffie. Vast ritueel, een secon- denlang geconcentreerd roerende Sijbrands. Soms tijden zwijgend tussen twee woorden. „Toch vraagt het veel van me, zo'n blindsimultaan. Een uur of veertien, vijftien in een kamertje zitten. Drie jaar geleden dacht ik de zet 2-7 te horen, was 2-8. Iets totaal anders, heeft niet eens dezelfde klank. En ik hoorde iets over Griekenland, dacht ik. Maar het was Friesland." Sijbrands vouwt zijn handen en lacht. „Vreemd, hè? Ik ging opeens twijfelen." Hij bezocht een arts, deed een gehoortest. „Maar er bleek niets aan de hand. Ik ga er maar vanuit dat de vermoeidheid de con centratie afbreekt. Een andere verkla ring kan ik niet bedenken. Er is eigenlijk geen simultaan waar ik tegen het einde niet ben ingezakt.Angst wil hij het niet noemen, maar er is altijd onzekerheid. „Zal ik de draad niet kwijtraken? Kan ik het allemaal nog wel uit elkaar houden?" Dat was één keer niet het geval. „In Brummen, jaren geleden, bij de club. Had ik wat biertjes gedronken, toen haalde ik mooi een paar partijen door el kaar Hij grinnikt. „Normaalgesproken bereid ik me toch wat beter voor." Voor de simultaan op 21 december in Lutten moet hij zo'n miljoen zetten in zijn hoofd hebben. Zonder dambord en papier is het toch ondoenlijk om de stel ling op 22 borden te onthouden? Sijbrands gaat iets verzitten, seconden verstrijken. Hij is met zijn gedachten waar dan ook. Plotseling: „Tijdens mijn tweede record poging in Frankrijk in 1986 leek een par tij tegen een goede tegenstander remise te worden Toen kreeg ik plotseling een zet van hem door die ik niet kon geloven. Een heel zwakke zet. 'Dit kan niet klop pen', dacht ik. Ik begon te twijfelen aan mezelf. Had ik alles wel goed onthouden? Op zo'n moment kun je geen gok nemen Zeventig procent Hij gingterug in de partijen, totenmet de openingszet. Alle borden langs en dan langzaam de partijen weer opbouwen. „Het was voor mij belangrijk aan het hoeveelste rondje we bezig waren." Het klinkt haast surrealistisch, maar Sijbrands kwam eruit „En ik won de partijHet was eigenlijk de gemakkelijk ste zet van alle partijen, maar ik deed er een halfuur over." Hij heeft een score van zeventig procent nodig om met een nieuw record in de boe ken te komen. Hoever gaat zijn gretig heid nog, waar ligt de uitdaging? „Een score van negentig procent halen? Ik weet het niet. Eens in de zoveel tijd is een club of bedrijf geïnteresseerd in een nieuwe recordpoging. En ze willen dan blijkbaar graag altijd mij." GPD Regio Walcheren. Parencompetitïe seni oren, derde zitting. Poule blauw: dames Ingenegeren/Wiessner 65.10, Cattoir/in- valler 65.10, dms. Breedveld/Scheltus 55.73, dms. van Boven/Schuurman 48.44, Coenen/invaller 46.88, dms. Dis- pa/Portman 46.35, van Giezen/Veger 45.31, de Koeyër/Scherp 43.75, mw. Lere/Daane 42,19, van der Kuijl/van Leer dam 41.15. Stand na 3 zittingen: Cat- toïr/Klink 60.17, dms. Ingenegeren/Wies sner 59.62, de Koeyer/Scherp 52.78, dms. Dingemanse.Wijnen 51.25, dms. van Boven/Schuurman 50.87, van Gie zen/Veger 50.24, dms. Breedveld/Schel tus 48.71, van der Kuijl/van Leerdam 47 60, dms. Dispa/Portman 46.70, Coe- nen/van Veen 45.21, mw. Lere/Daane 43.65, dms. Gruber/Wouts 40.42. Poule geel: echtpaar v, d Laan 61.25, mw. v d. Brink/invaller 59.17, dms. de Kraker/Mul- lie 55.00, dms. van Dijk/van Heusden 54.17, dms. Philippen/van Rijn 52.50, dms. Kloosterman/Leynse 50.00, echt paar Smolders 48.75, mw. Wonderge- m/invaller 47.08, dms. Hanse/Verstoep 45.00, mw. Olyslager/Doggen 43.75, mw. Leemans/invaller 42.08, mw. de Kaart/invaller 41.25. Stand na 3 zittin gen: dms. v. d. Brink/Cammelot 57.85, dms. de Kraker/Mullie 55.03, echtpaar v. d. Laan 53.58, dms. Kloosterman/Leynse 52.29, dms. Philippen/van Rijn 51.95, dms. van Bruinesse/Wondergem 51.60, dms. van Dijk/van Heusden 51.05, dms. Bremmers/Maas 50.94, dms. Hanse- /Verstoep 49.18, mw. Olyslager/Doggen 47.79, echtpaar de Kaart 43.82, echtpaar Smolders 43.34, dms Leemans/Snijders 40.83. Ton Sijbrands: „Onthouden is iets wonderlijks. Een aangename mengeling van interesse en spanning." foto Juan Vrijdag/ANP Dammer gaat tijdens recordpoging blind simultaan selectief geheugen aanspreken Dammen Handbal Aarhus. EK vrouwen. Groep B: Nederland - Frankrijk 24-25 (12 11). Scores Nederland: Assink 11, Bur gers 5, Feijen 5, Pusic 3. Denemarken - Oekraïne 27-23 (14-12). Groep A: Roeme nië-Oostenrijk 27-21, Joegoslavië-Zwe den 31-28. Groep C: Rusland - Duitsland 25-22, Noorwegen - Spanje 25-25. Groep D: Tsjechië - Slovenië 25-20, Hongarije - Wit-Rusland 34-23. Hockey Perth. WK vrouwen. Halve finales: Ne derland - China 1-0 (0-0). 37. Van der Vaart 1-0. Scheidsrechters; Iparraguirre (Arg), Ashton-Lucy (Aus). Aantal toe schouwers: 2500. Argentinië - Australië 1-0 (1-0). 8. Garcia 1-0. Scheidsrechters: Cohen (Ned), Gar- nett (NZe). Toeschouwers: 5000. Finale (zondag 05.35 uur Nederlandse tijd): Ne derland - Argentinië. 5e t/m 8e plaats: Engeland - Duitsland 7-2 (1-2), Zuid-Ko rea - Spanje 2-0 (1-0) Engeland tegen Zuid-Korea om 5e plaats, Spanje tegen Duitsland om 7e plaats. 9e t/m 12e plaats: Japan - Schotland 3-0 (1-0), Nieuw-Zeeland - Verenigde Staten 0-1 (0-0). Japan tegen Verenigde Staten om 9e plaats, Nieuw-Zeeland tegen Schot land om 11e plaats. 13e t/m 16e plaats: Zuid-Afrika - Rusland 4-1 (2-0), Oekraïne Ierland 4-3 (3-1). Oekraïne tegen Zuid- Afrika om 13e plaats, Ierland tegen Rus land om 15e plaats. Sportprijsvragen Lucky Day 2966. 1-3-13-14-16-20-28-31 33-34-44-46-50-51 -61 -65-66-68-78-80 (onder voorbehoud). Betaald voetbal. Holland Casino Er» sie. RBC - Excelsior 1 -1 Gouden Gids Divisie. Emmen-TOF Den Bosch-Fortuna S. 1-0. Dordrs C Eindhoven 1-0, GA Eagles-Heraclesi J Sparta-Helmond Sport 0-5, VVV-MVl 1, Veendam-Stormvogels/Telstar 2? Stand aan kop: Emmen 15-35, AD0 Dé j Haag 14-34, Heracles 15-31, HelmofJli Sport 15-29, GA Eagles 15-27 A Zwemmen b L Melbourne. Wereldbeker kortebaan" nales. Mannen, 100 m vrij- Van a c Hoogenband (Ned) 47,20. 2. Pimank g (Rus) 48,45,3. Borges (Bra) 48.56.6.Z* ring (Ned) 49,20. Vrouwen, 50 m vlinder: 1 Alshamn (Zwe) 26,38, 2. Komisarz (VSt) 26,83,. Schreuder (Ned) 26,89. sj hi zaterdag— Zoutelande. NK vrouwen Vijfde ronde: Lunenborg - Doumesh 1-1, Quant - Fung 3-0, Hoekman - Chub 3-0, Kamyshleeva - Poepjes 3-0, Wanders - Lemmen 1-1. Stand: 1. Hoekman 13, 2. Chub, Kamyshleeva en Quant 8,5. Wan ders 7, 6. Doumesh 5, 7. Poepjes 4, 8. Fung, Lemmen en Lunenborg 3. Schaafsel^ Breda. Kunstijsbaan. Zeeuws kampitea) schap marathonschaatsen. Aanvat 21.00 uur. Kampioenschap staat off™ voor leden van ijsclub De Poel en afh Zeeuwen. pi Tenni1' 0' Biggekerke Quattro Stagioni tenrf toernooi. Loting: 14.00 uur. Aanvar' wedstrijden: 15.00 uur. Locatie; ParTT centrum De Kaasboer te Biggekerke vi zondag|jq American footbiz' si Vriendschappelijk. Middelburg M tangs-Zwolle Warriors. Aanvang; V uur. Locatie: sportpark de Voorboi Middelburg. Tenni f Biggekerke. Quattro Stagioni ten» toernooi. Aanvang: 11.30 uur. Loca Partycentrum De Kaasboer te Biggëe T ke. d Rugb Tweede klasse zuid: Tovaal-Breda. vang: 14.00 uur. Locatie: sportparkH Schengein Goes. Te Werve RFC-Oem; 2 menoe Aanvang: 14.30 uur. 1 HEINKENSZAND - Arjo d Dekker is ook volgend seize van Heinkenszand. Het beste 'j van de zaterdag-vierdeklas; en de trainer kwamen een nie we overeenkomst overeen vo het seizoen 2003-2004. Zowel Den Dekker als He" kenszand zijn tevreden oven samenwerkingen daarom wil' koploper in de vierde klassez terdag graag met de oud-v»' bailer van onder andere Goes: Apollo'69 verder. Den Dek»: die al door verschillende clti was benaderd, is nu aan t tweede seizoen bezig in He: kenszand.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18