Make the wQQlpl i BIBHP BouwCenteraDe JagerTolhoek www.pzc.nl/kiosk www.pzc.nl/kleintjes -ir randstad Telefoniste/typiste M/V Is dit jouw baan? Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? 8 Algemeen medewerker Loopt u warm voor een vaste baan in de techniek! 2 procesoperators (m/v) GILLES DE LA Medewerker Sales Marketing zaterdag 30 november 2002 BouwCenter is een toonaangevend, commercieel samenwerkingsverband van zelfstandige regionale leveranciers van professionele bouwmaterialen, keukens, tegels en sanitair. Met in totaal 78 vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend Nederland. BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons leveringsgebied is Zuid-West-Nederland. Voor onze vestiging te Goes zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de onderstaande vacature: voor 5 dagen per week Wat we verwachten U bent verantwoordelijk voor het afhandelen en doorverbinden van de binnenkomende en uitgaande tele foongesprekken voor het hele bedrijf. U verzorgt het typewerk voor diverse afdelingen, het merendeel voor de verkoopmedewerkers. Daarnaast verricht u (licht) adminis tratief werk voor de boekhoudkundi ge afdeling. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U hebt minimaal een HAVO /MBO werk- en denkniveau. U bezit ruime, aantoonbare ervaring m.b.t. boven genoemde functie. U bent vriendelijk, correct en flexibel. U hebt ervaring en kennis t.a.v. automatiserings systemen, m.n. Word en Excel. Leeftijdsindicatie 20-25 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een innoverende werk omgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met uw capaciteiten. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 2, 4460*AA Goes. Goes Stanleyweg 2 (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113 - 246600 Shop/Showroom/Groothandel Vlissingen, Industrieweg 11 Tel. 0118 - 410444 Shop Vacatures M/V Vlotte verkoopster Vacaturenummer 53082-02 Werkzaamheden: verkoopwerkzaamheden in een patisseriewinkel. Contract: vast, 25 uur per week. Werklocatie: Zierikzee. Gevraagd: vlotte persoon lijkheid, verkoopervaring in de detailhandel en enige leidinggevende capaciteiten. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon 01114129 53. Groepsleider kinderopvang Vacaturenummer 53055-02 Werkzaamheden: u bent verantwoordelijk voor de opvang van kinderen van 4 tot 12 jaar. U krijgt hierbij de ruimte om vanuit een zelfstandige positie uzelf te ontwikkelen. Contract: vast, 9 uur per week. Werklocatie: Zierikzee. Gevraagd: mbo gericht op kinderopvang, jeugdwerk en/of creatieve richting. Affiniteit met de doelgroep. Reacties naar CWI Zierikzee, telefoon 011141 29 53. M VOOR WERK EN INKOMEN Wil ]i| de Zonnebloem In 2003 helpen om ruim 6400 langdurig zieken er gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vrijwilligers. ||l« (zwaar) lichamelijk de Zonnebloem Breed Overleg Oef ter wateren Het Koninklijk Nederlands Watersport Verbond (KNWV) is de overkoepelende organisatie van zo'n 500 watersportverenigingen (zeilen, motorbootvaren, windsurfen) met ruim 105.000 leden. Het Breed Overleg Deltawateren (BOD) is het samenwerkingsverband van 14 belangenorganisaties op het gebied van de waterrecreatie in het Deltagebied. Het KNWV zoekt per direct: Regioconsulent Deltagebied (50%), tevens coördinator Breed Overleg Deltawateren (50%), totaal 38 uur, m/v De regioconsulent van het KNWV is het eerste aanspreekpunt voor de ondersteuning van de KNWV-watersportverenigingen in het Deltagebied van Zeeland, Zuid-Holland en Brabant. Daarnaast werkt hij/zij, samen met de vele vrijwilligers, aan de behartiging van de regionale wa- tersportbelangen. De coördinator van het BOD organiseert, ondersteunt en coördineert de activiteiten van de aan gesloten organisaties op het gebied van de belangenbehartiging van de waterrecreatie in het Deltagebied en behartigt waar nodig de gezamenlijke belangen. Voor deze uitdagende functie denken wij aan een kandidaat met minimaal HBO werk- en denkni veau met enige jaren werkervaring en affiniteit met de wereld van de watersportverenigingen, de waterrecreatiesector en het Deltagebied. Hij/zij kan zelfstandig functioneren, beschikt over prima communicatieve en organisatorische vaardigheden, is stressbestendig en flexibel inzetbaar. Standplaats: in de regio, vooralsnog Tholen. Voor deze functie biedt het KNWV een salaris conform de CAO Sport, afhankelijk van leeftijd en werkervaring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie uw brief met c.v. naar het KNWV, t.a.v. F. Jibben, postbus 87, 3980 CB Bunnik. Voor meer informatie kunt u telefonisch con tact opnemen met Frank Jibben onder tel.nr. 030-6566552. N.B. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. scheePswerf"Reimerswaal"b Postbus 15, 4417 ZG Hansweert. Tel. 0113-383021 - Fax 0113-383421 Scheepswerf "Reimerswaal" te Hansweert is een internationaal opererende scheepsreparatie- werf met gemiddeld 80 werknemers. Onze activiteiten bestaan uit het repareren, verbouw en nieuwbouw t.b.v. visserij, baggerindustrie, binnen- en kustvaart. Met spoed gevraagd: Dient in het bezit te zijn van Rijbewijs BE. Werkzaamheden bestaan o.a. uit: - Diverse opruimwerkzaamheden; - Goederen laden en lossen evt. m.b.v. heftruck; - Diverse schoonmaakwerkzaamheden. Nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de heer R. Pieters of de heer R. Verras, telefoonnummer 0113-383021. Heeft u interesse in de aangeboden functie stuur dan uw schriftelijke reactie naar: Scheepswerf Reimerswaal B.V. Postbus 15, 4417 ZG Hansweert info@swreimerswaal.com Voor een relatie zoeken wij ten behoeve van een warmtekrachtcentrale in West-Brabant In vijfploegendienst onderhoudt u mede de centrale, u bewaakt de lopende processen en u neemt initiatieven om te komen tot een verbetering van de efficiency. U beschikt over een opleiding Algemene Operationele Techniek of een opleiding tot scheepswerktuigkundige. Ervaring is een pre, maar geen must. Na I jaar detachering kan een vast dienstverband bij de warmtekrachtcentrale tot de mogelijkheden behoren. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Fornari (01 18 - 440199 of r.fornari@tecpool.nl). Tecpool is gevestigd aan de Boulevard Bankert 230, 4382 AC te Vlissingen. Voor ons team Productie: Operators en Inspectors m/v in 4-ploegendienst Je werk als Operator: Je bedient de productielijn volgens specifi caties en voert de materiaal- en proces gegevens in ten behoeve van het proces verloop. Daarnaast assisteer je bij het onderhoud van de productielijn en word je opgeleid om collega's binnen jouw team te kunnen vervangen. Je werk als Inspector: Als Inspector controleer je de oppervlakte kwaliteit en de dimensies aan de hand van vastgestelde normen. Je beslist over goed- of afkeur waarbij de lijn al dan niet wordt stopgezet. Je bedient de videojetprinters voor het stempelen van het materiaal. Met een geautomatiseerd systeem verwerk je de gegevens. Daarnaast word je opgeleid om collega's binnen jouw team te kunnen vervangen. AveslciPolarit Processing B.V. is een jong, groeiend bedrijf met een modern arbeidsvoorwaardenbeleid. Veiligheid, gezondheid, milieu- en hoalileitszorg hebben hierin een belangrijke plaats. AvestaPolarit heeft ves tigingen in twintig landen en is de op één na grootste roestvast staalproducent ter wereld. In Wesldorpe werken circa 220 mensen. De aangeleverde staalroUen worden geknipt en gesneden volgens de loensen van de klant en daarna gedistribueerd over de hele wereld. De vestiging werkt volgens het programma Total Frocess Management, dat proces- en organisatiegerichte veran deringen beoogt voor continue verbetering en winst gevende groei. AvestaPolarit Processing B.V. voltooit op dit moment haar derde productielijn en voorziet voor 2003 een productie van ruim 250 duizend ton roestvast staal. Door de uitbreiding zijn wij op zoek naar nieuwe collega's. Je inbreng als Operator/Inspector: Je hebt een MTS- of VaPro-B-diploma en je beheerst de Engelse taal. Daarnaast ben je een kwaliteitsbewuste en resultaatgerichte teamplayer, die ervaring heeft met geauto matiseerde gegevensverwerking en die nauwkeurig werkt. Informatie: Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Walter Haulez (tele foonnummer: 0115-474728) of C'ees Luime (telefoonnummer; 0115-474735). Voor ons team Technical Services: Technician (elektrisch) m/v in dagdienst Je werk als Technician: Door preventief onderhoud zorg je dat het elektrische machinepark en de proces automatisering steeds in een goede staat verkeren. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het verhelpen van alle storingen op het gebied van elektrotechniek en proces automatisering. Je analyseert ze op grondige wijze en draagt voorstellen aan om ze in de toekomst te voorkomen. Ook de voorbereiding, begeleiding, uitvoering en documentatie van veranderin gen en projecten behoren tot je taken. Je inbreng als Technician: Je hebt een diploma MTS-elektrotechniek of een gelijkwaardige opleiding succesvol afgerond. Kennis van en affiniteit met proces automatisering is een pré. Je werkt zelfstandig, resultaatgericht en met uitstekende communicatieve vaardigheden in een team. Je beheerst de Engelse taal goed in woord en geschrift en je hebt een flexibele, leergierige, kwaliteits- en kostenbewuste instelling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met William van Passel (telefoonnummer: 0115-474744). SOLLICITEREN: Spreekt één van deze functies je aan? Richt dan je schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie aan de afdeling P&O van AvestaPolarit Processing B.V., t.a.v. Conny de Poorter- D'Hont, Postbus 52,4550 AB in Sas van Gent. Meer info over AvestaPolarit Processing B.V. vind je op www.dekanaalzone.nl en op www.avestapolarit.com AvestaPolarit STAINLESS An Outokumpu Group company Constant aan een woord of cijfer moeten denken. Herhaling na herhaling tot je er gek van wordt Sander, een puber van 12, heeft het syndroom van Gilles de la Tourette. Dat betekent onder andere dat hij last heeft van dwangmatige tics. Een touretter wordt nogal eens gepest, omdat men niet snapt wat er aan de hand is. De Hersenstichting Nederland wil investeren in snellere diag nostiek en betere behandeling voor deze en andere aangeboren hersenaandoeningen bij kinderen. Daarom financieren we weten schappelijk onderzoek en geven we voorliching. >»"x. leder kind verdient toch het yffif beste? Geef daarom gul, «ss«« Giro 860 v Hersenstichting Nederland Laat de albatros niet verdrinken! lbatrot.nl Jaarlijks verdrinken ruim 100.000 albatrossen door longllne visserij. Steun de octie voor een vogelveilige vit Giro 656500 V. Nngi'lhi'schi'rming Ingeny International BV Amundsenweg 71 4462 GP Goes Tel. +31 113 222920 Fax +31 113 222923 www.ingeny.com info@ingeny.corh Ingeny is een jonge biotechnologiëonder- neming, gevestigd te Goes. Ingeny's produkten worden wereldwijd gebruikt voor analyse van DNA en eiwitten. Ter versterking van haar team zoekt Ingeny een Functieomschrijving: .(Mede)opstellen en uitvoeren van een marketingplan, Verzorgen van presentaties op (buitenlandse) congressen •Bezoeken van klanten en potentiële klanten •Ondersteuning van distributeurs Functie-eisen: •Opleiding op HBO- of Academisch niveau •Kennis van DNA-analyse of de bereidheid zich dat eigen te maken •In het bezit van rijbewijs B •Goede kennis van Engelse taal in woord en geschrift Uw Reactie: Voor 31 december per email, fax of brief aan INGENY t.a.v. De heer G.J. De Vos Werkervaring. Mede mogelijk gemaakt door Randstad. Technisch Machinaal metaalbewerker m/v Overheid Adviseur facilitaire zaken m/v Industrie Process operator m/v Allround monteur m/v Ben jij iemand met een brede technische achtergrond? Dan hebben wij een leuke uitdaging voor jou bij een bedrijf in Kruiningen. Je zorgt voor het preventief onderhoud aan het machinepark, verhelpt storingen en geeft instructies aan bedienend personeel. Tevens ben je verantwoordelijk voor het in werking houden en verbeteren van het prefentief onderhouds- systeem en helpt met het uitwerken en begeleiden van innovatie projecten. Heb je een mts-Werktuigbouwkunde aangevuld met opleidingen op het gebied van elektro- en koeltechniek en bij voorkeur kennis van pneumatiek en hydrauliek? Dan nodigen wij jou uit om op deze functie te solliciteren. Informatie bij John Quist, tel. (0113) 27 48 10, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Chemisch laborant m/v Wij zoeken technische vakmensen voor de machinale afdeling van een gevelspecialist in Middelburg. Er worden verschillende bewer kingen uitgevoerd aan aluminium profielen, zoals boren, zagen en frezen. Het werk vindt plaats in drieploegendienst. U werkt in een klein team onder leiding van een voorman. Om goed te kunnen functioneren in deze zelfstandige baan, beschikt u tenminste over een lts/SOM-opleiding aangevuld met relevante cursussen en werkervaring op het gebied van machinale bewerking. Bovendien kunt u tekening lezen, bent u praktisch ingesteld en gemotiveerd. Voldoet u aan dit profiel en bent u op zoek naar een flexibele baan in een boeiende productie-omgeving, reageer dan snel. Informatie bij Manon Riphagen, tel. (0118) 64 23 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Voor een internationale marktleider op het gebied van chromato- grafische instrumenten, supplies, accessoires en services zijn wij per direct op zoek naar een chemisch laborant. De werkzaamheden bestaan uit het testen van kolommen op de afdeling Gas Chromatogrofie. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van een (k)mlo-diploma. Daarnaast beschik je over voldoende ervaring met Windows, Word en Excel. Ervaring met analytische data- aquisitie en verwerkingspakketten op PC basis is een pre. Daarnaast dien je vaardig te zijn in zowel de Nederlandse als de Engelse taal. Informatie bij Marjolijn Verhoeven, tel. (0118) 62 37 55, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Onderwijs Docent Duits m/v Voor Rijkswaterstaat zoeken we een hbo-er die technische en facili taire zaken rond het ontwerp van het nieuwe RWS-gebouw in Middelburg helpt coördineren. Als intermediair functioneer je tussen wensen van de organisatie en mogelijkheden van de uitvoerders. Je verzamelt en beoordeelt de offertes en bewaakt de verschillende deelopdrachten. De werkzaamheden lopen in elk geval door tot medio 2005. Het betreft een fulltime functie, maar parttime werken (minimaal 24 uur) is niet bij voorbaat uitgesloten. Gevraagd wordt een relevante hbo-opleiding (heao Facilitair), technische affiniteit een ruime ervaring met projectmatig werken, goede analytische en communicatieve vaardigheden en een flinke dosis creativiteit. Informatie bij Robert Hendrikse, tel. (0118) 61 65 65, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. Terug naar school? Maar dan als leraar. Wij hebben een vacature op tweedegraadsniveau voor een docent Duits bij een middelbare onderwijsinstelling. Van 13 januari t/m 16 mei zijn wij op zoek naar vervanging wegens zwangerschapsverlof voor 0,5 fte. De werktijden kunnen zowel overdag als in de avond plaatsvinden. Als docent moet u les kunnen geven aan zes verschillende groepen. Bent u enthousiast geworden, reageer dan snel! Informatie bij Allisia van Belzen, tel. (0118) 64 07 70, Middelburg, Varkensmarkt 4-6. I Administratief Telefoniste/receptioniste m/v Voor een bedrijf in omgeving Goes zijn wij per direct op zoek naar representatieve receptioniste/telefoniste met mbo werk- en denkniveau. Je beschikt over goede computervaardigheden. Kennis van Exact is een pre omdat je ook de facturatie op je neemt. Daarnaast heb je goede kennis van Engels en Duits in woord en geschrift. Ervaring in soortgelijke functie is een vereiste. Het is een fulltime functie met uitzicht op vast dienstverband. Informatie bij Nicola Telderman, tel. (0113) 27 48 21, Goes, Van de Spiegelstraat 2. I Secretarieel Secretaresse m/v Ben jij een echte teamplayer en heb je een opleiding in de proces techniek? Dan hebben wij een uitdagende functie bij een jong, zelfstandig en toonaangevend bedrijf op het gebied van uienver- werking. Naast het bedienen en controleren van de procesmachines ben je verantwoordelijk voor het controleren en vastleggen van het proces en de productgegevens. Het verhelpen van kleine storingen behoort ook tot het takenpakket. Het betreft een fulltime baan in een drieploegensysteem en geeft uitzicht op een vast dienst verband. Voor deze functie heb je mts denk- en werkniveau nodig op het gebied van werktuigbouw of elektrotechniek. Het in het bezit hebben van Vapro A is een pre. Geïnteresseerd? Informatie bij John Quist, tel. (0113) 27 48 10, Goes, Van de Spiegelstraat 2. Randstad Secretarieel richt zich op het uitzenden en detacheren van professionele secretaressen in Zeeland en West-Brabant. Momenteel zijn wij op zoek naar medisch, internationaal (Frans en Engels) en allround secretaressen. U kunt zowel fulltime als parttime worden ingezet. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging? Neem dan contact met ons op! Informatie bij Katja Blom, tel. (0113) 27 48 40, Goes, Van de Spiegelstraat 2, I Voor meer vacatures: www.randstad.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45