Arts m Eleos Sociaal Psychiatrisch Verpleegkundige m ap> Iwaarden Schilders Zo komt u niet voor niets www.pzc.nl/dating www.pzc.nl/kiosk niVOB ^9^ Projectleider (m/v) Calculator/Werkvoorbereider (m/v) Machinale houtbewerker en/of leerling ELEKTRO MONTEUR(S) Zwin College te Oostburg, DOCENTEN M/V zaterdag 30 november 2002 Bij Eleos Ambulante Zorg Volwassenen te Goes zijn we op zoek naar een Cjo% dienstverband; in combinatie met de hoofdvestiging te Dordrecht uit te breiden tot 100%) Iwaarden Schilders is een schildersbedrijf met een uit stekende reputatie. Ons bedrijf voert schilderwerken uit in heel Zeeland en omringende regio's. Met een groep enthousiaste vakmensen zetten wij ons in voor kwaliteitswerk. Onze opdrachtgevers zijn woning bouwverenigingen, instellingen, overheid, bedrijven, aannemers en particulieren. Wij houden ons bezig met schilde ren, glaszetten, wandafwerking, filmwerk, pleisterwerk en betonrenovatie. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een vakbekwame Wij vragen: Grondige kennis van spuit/pleisterwerk Relevante kennis van apparatuur en materialen Verantwoordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen Dienstverlenende en collegiale instelling Eigen initiatief, motivatie en flexibiliteit WA*-diploma strekt tot aanbeveling In het bezit van rijbewijs B Wij bieden: Interessante werkzaamheden bij uiteenlopende projecten Een prettige werksfeer in een gezonde onderneming Goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden Ruimte voor ontplooiing van eigen initiatieven Spreekt dit je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar: Dorpsstraat 33, Postbus 53, 4413 ZH Krabbendijke E-mail info@iwaardenschilders.nl Fax 0113-502978 Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Gerard van Iwaarden op telefoonnummer 0113-501475 Inschrijven bij CWI Walcheren Vanaf maandag 2 december hoeft u geen afspraak meer te maken als u zich wilt laten inschrijven bij CWI Walcheren voor werk of het aanvragen van een uitkering. U kunt daarvoor voortaan binnenlopen van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 11.30 uur. We vragen u een geldig identiteitsbewijs (paspoort, identiteitskaart) en uw Sofi-nummer (op een officieel document, bijvoorbeeld een loonstrook, formulier van belasting of uitkerende instantie) mee te nemen. Voor het zoeken naar een geschikte baan kunt u de hele dag terecht op de beursvloer van het CWI. Van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 16.30 uur bieden we u een compleet overzicht van vacatures via vacature borden, vacaturezuilen en www.werk.nl op internet. - cwi Walcheren, Sint Sebastiaanstraat 12,4331 pl Middelburg Telefoon 0118 68 34 00. m centrum voor werk en inkomen SCHELDEMOND Scheldemond is een brede scholengemeenschap met de opleidingen LWOO, ISK, VMBO, HAVO en VWO met Latijn. De school heeft ca. 1200 leerlingen en 130 medewerkers. Per direct is de volgende functie vacant: Docent Economie Management en Organisatie (vervanging wegens ziekte) 1e graads ca. 15 lessen 2e graads ca. 3 lessen. Met ingang van 1 januari 2003 is de functie vacant van: Directiesecretaresse (parttime) functie ca. 25 uur. Uw reactie zien wij graag zo spoedig mogelijk tegemoet, uiterlijk binnen 1 week na het verschijnen van deze advertentie. Voor nadere informatie over de vacature docent Economie kunt u terecht bij de heer drs. P. A. H. de.Visser, directeur Unit 3, tel. 0118-479400 of privé 0118- 639672. E-mail: p.a.h.devisser@scheldemond.nl. Voor nadere informatie over de vacature van directiesecretaresse kunt u terecht bij de heer H. Kramer, directeur Algemene Zaken, tel. 0118-479400 of privé 0118-460057. E-mail: h.kramer@scheldemond.nl. Uw sollicitatie kunt u richten aan SSG Scheldemond, t.a.v. de heer drs. F. J. van der Avert, voorzitter centrale directie, Postbus 69 te 4380 AB Vlissingen. BOUWBEDRIJF J. VAN DE LINDE Altwrt PUsmanweg 19. Goes. Tel.. 0113 221040 Bi Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge B. V. te Goes is al 50 jaar een begrip in de bouwwereld. De organisatie is groeiende en actiefin alle sectoren van de bouwnijverheid; utiliteits bouw, woningbouw, winkelverbouw, restauratie renovatie en service onder houd. Er zijn ca. 50 medewerkers werkzaam bij ons bedrijf dat zich kenmerkt door een soci aal en prettig werkklimaat en dat kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan. Het werk terrein van de organisatie ligt voornamelijk in de regio Midden-Zeeland. BOUW GARANT POLITIE KEURMERK VEILIG WONEN Informatie en sollicitatie: Voor verdere uitleg of vragen kunt u contact opnemen met Marco van de Linde, tel. 0113-221040. Uw schriftelijke sollicitatie graag zo spoedig mogelijk richten aan: Bouwbedrijf J. van de Linde Kloetinge B.V., Postbus 184 4460 AD Goes of E-mail: info@jvandelinde.nl Acquisitie n.a.V. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Om de verdergaande groei te kunnen realiseren en het goede kwaliteits-ni- veau te handhaven zijn wij op zoek naar een ervaren De functie: In deze veelzijdige en zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor de totale uitvoering van een aantal bouwprojecten. U onderhoudt contacten met architecten, opdrachtgevers en onderaannemers. Daarnaast verricht u een aantal algemene en ondersteunende taken in de bedrijfsvoering. De functie: Het maken van begrotingen en het verzorgen van de werkvoorbereiding voor diverse projecten. U onderhoudt contacten met architecten, op drachtgevers en onderaannemers. Daarnaast verricht u ook een aantal on dersteunende taken in de bedrijfsvoering. Gevraagd wordt: een bouwkundige opleidingsachtergrond op minimaal MBO-niveau; een aantal jaren ervaring in de bouwsector op het gebied van uitvoering, projectbegeleiding; aantoonbare leidinggevende en organisatorische kwaliteiten; een grote mate van verantwoordelijkheidsgevoel en betrokkenheid; resultaatgericht, stressbestendig en een flexibele instelling; goede communicatieve vaardigheden en een commerciële instelling. Geboden wordt: een zeer zelfstandige functie met uitstekend toekomstperspectief; een goede werksfeer waarin persoonlijke inbreng en initiatief worden gewaardeerd; een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden De functie: In deze functie voert u zelfstandig opdrachten van derden uit. U werkt in een modern uitgeruste timmerwerkplaats waar producten onder KOMO- keur worden gemaakt. U werkt in teamverband samen met 2 collega's. Ervaring heeft de voorkeur. 32-36 uur (minder uren is bespreekbaar) I Situatieschets Vanuit de nevenvestiging in Goes biedt Eleos ambu lante zorg aan volwassenen en kinderen en jeugdi gen. De afdeling Volwassenen bestaat momenteel uit 28 personen onder wie psychiaters, artsen, Voor de functie trts-. Cc functie De diversiteit aan zorg die Eleos biedt, maakt het mogelijk uw professionaliteit gericht in te zetten. U kunt werken binnen de afdelingen Volwassenen en Kinderen en Jeugd. Uw werkzaamheden omvatten o.a.: vanuit de eigen professionele verantwoordelijk heid een bijdrage leveren aan alle onderdelen van het behandelproces (o.a. intakes, medicatie- en behandelcontacten); participeren in de crisisdienst. Uw profiel U heeft een (bijna) afgeronde opleiding tot arts; studenten in de eindfase van hun studie worden tevens uitgenodigd te reageren. voor de functie SPV-. Cc functie De functie omvat onder meer de volgende taken: begeleiden van volwassenen met psychiatrische problematiek, zowel in individueel verband als in systeem; ondersteunen van medicatiebeleid (SPV); (eventueel) verrichten van intake en medicatie; crisisinterventie en outreachend werken binnen kantoortijden; (eventueel) begeleiden van structurerende groepen. U ontvangt leiding van het hoofd afdeling Volwassenen en/of een psychiater en u bent lid van het multidisciplinaire zorgteam. SPV'en, psychologen, psychotherapeuten (i.o.).en maatschappelijk werkenden. In verband met een uitbreiding van de afdeling Volwassenen is Eleos op zoek naar twee nieuwe collega's. U bent iemand die goed kan functioneren in teamverband. U beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden waardoor u goed contacten kunt aangaan en onderhouden met verwijzers, hulp- vragenden en hun familie. Ervaring met werken in de psychiatrie is een pré. In formatie Voor inlichtingen over de functie of de organisatie kunt u bellen met dhr. drs. P. Voorwinden (hoofd a.i afdeling Volwassenen) of mevr. drs. E.S. Pieters - Korteweg (psychiater). Voor beiden: tel. (078) 631 69 60. E-mail: peter.voorwinden@eleos.nl of erry.pieters@eleos.nl. Uw profiel U heeft een hbo-V opleiding met enkele jaren relevante werkervaring; vervolgopleiding SPV en/of met V0; maatschappelijk werk met VO. U bent in staat zelfstandig te functioneren in een multidisciplinair zorgteam. Ervaring met werken in de psychiatrie is een pré. U bent in bezit van een auto. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. drs. P. Voorwinden (hoofd a.i afdeling Volwassenen), tel. (078) 631 69 60. E-mail: peter.voorwinden@eleos.nl. Ons tanbod voor beide functies Eleos biedt een veelzijdige en uitdagende functie binnen een dynamische werkomgeving. Er is ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Arbeidsvoorwaarden zijn conform de cao-ggz. Daarnaast bieden we een Solliciteren voor belde functies Schriftelijke sollicitaties voor 14 december a.s. richten aan Eleos, t.a.v. mevr. B.G. van Dasier (adviseur P&O), Postbus 306,3430 AH te Nieuwegein, of per e-mail: bertine.vandasler@eleos.nl U kunt ook onze website bezoeken: www.eleos.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie flexibel secundair arbeidsvoorwaardenpakket dat kan worden afgestemd op individuele wensen. Als arts bestaat er binnen Eleos de mogelijkheid een opleiding te volgen tot psychiater. wordt niet op prijs gesteld. stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg Eleos, stichting gereformeerde geestelijke gezondheidszorg, is een gespecialiseerde en professionele organisatie voor behandeling, begeleiding en advies bij psychiatrische en ernstig psychosociale problemen. De zorg van Eleos wordt geboden vanuit een christelijke levensovertuiging op gereformeerde grondslag. Van onze medewerkers wordt verwacht dat ze vanuit deze grondslag in hun handelen uiting geven aan de gereformeerde identiteit van Eleos. Zonder U kunnen we geen verloskundigen opleiden voor de bob/s van Bangladesh. Word lid. Bel 070-3339300 (kantooruren). Zoek (ij naar een uildaging in ons groeiend bedrijf Velektrotechniek 'erhage Functie: Zelfstandig en in prettige samenwerking met collega's complete aanleg van elektra installatie's (in nieuwbouw, verbouw van scholen, kantoren, winkels, bedrijfsgebou wen en woningbouwprojecten. Profiel: LBO MBO elektrotechniek met enkele jaren ervaring in de licht-/kracht-/data-/telefonie- en beveiligingsinstalla- tie's Flexibel, goede communicatieve en sociale vaar digheden. Klant- en resultaat gerichte werkhouding. Aanbod: Functioneren in een grote mate van vrijheid/zelfstandig heid. Een werkplek waar je kennis, kwaliteit en creativi teit optimaal benut kan worden. Een bedrijfsauto wordt beschikbaar gesteld. Uitsteken de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima werkklimaat en informele sfeer. Is dit jouw wens dan kan je solliciteren binnen 14 dagen naar: Verhage Elektrotechniek info@verhaae-elektrotechniek.nl Wemeldingse Zandweg 21 4424 CP Wemeldinge Info per telefoon: 0113-622437 (Vmbo t/m Gymnasium 1100 lln., nieuw gebouw, constant leerlingen aantal) per zo spoedig mogelijk NEDERLANDS 2e graads, 35 uur Januari en februari 2003 NEDERLANDS 2e graads, 24 uur Vervanging wegens opfrisverlof Sollicitaties/inlichtingen: naar/bij ir. C.S. Hoek (rector), PB 32, 4500-AA, Oostburg. Tel. 0117-454555 (schooi), 0117-455272 (privé) Wij zijn een handelsbedrijf met 10 medewerkers. Sinds kort zijn wij gevestigd in een nieuw bedrijfspand in Goes en door uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste Koffiedame/Interieurverzorgster m/v woensdags en vrijdags (15-20 uur/week) Wat houdt de job in: Voorbereiden van de dagelijkse lunch Serveren van koffie thee voor medewer kers en bezoekers Mede verzorgen van de schoonmaak en reiniging van het gehele interieur Kopen van alle benodigde producten Ben jij die collega met: Flexibliteit om te werken in een team met 2 andere collega's Ervaring in soortgelijke functie Een behoorlijke dosis zelfstandigheid Gevoel voor stijl, uitstraling en service aspecten Wat bieden wij: Een leuke baan met ruimte voor initiatief en zelfstandigheid Een enthousiast team van 'Fensjes' En uitstekende secundaire arbeidsvoor- Belangstelling? waarden Stuur vandaag je reactie met curriculum vitae naar FenS chemicals b.v., ter attentie van Marianna Bergshoef, Postbus 614460 AB Goes of bel naar tel. 0113-573 220 of stuur een e-mail naar: rberoshoef@fens.nlJe reactie wordt snel en vertrouwelijk behandeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44