ZIERIKZEE PZC Wérk 1 Tence miHI www.pzc.nl/gastenboek Ja, ik collecteer! WIL JIJ? WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR BEZORGERS (M/V) IN GROENRIJK HABO RENESSE verkoopmedewerker m/v Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? Gezocht!: uitzendbureau Beleidsmedewerker WOZ/ Belastingen m/v Een vernieuwend bedrijf vol uitdagingen." Ém-M'- PHILIP MORRIS II?:. HYDRO HTS'er WERKTUIGBOUWKUNDE (M/V) Medewerker kwaliteit en interne communicatie zaterdag 30 november 2002 De kans om je te ontplooien in een uitdagende baan?? Wegens uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij 2 fulltime AUTOMONTEURS APK II GARAGE VAN HALST KAMPERLAND Wij zijn een universeel BOVAG garagebedrijf. Takel- en bergingsbedrijf 24 uur service. Inlichtingen bij Chiel van Halst Garage van Halst, Veerweg 40-42, 4493 AS Kamperland Tel. 0113-371234 BOVAG Qï® Het bezorgen van ons dagblad is een uitdagend ochtendkarwei voor jong en oud. Er staat een goede beloning tegenover. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld startpremie aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis regenpak gratis krant Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren), of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.ni De minimumleeftijd is 15 jaar. zoekt een fulltime naar aanleiding van nieuwe modeltuinen op het tuincentrum. Taken: - verantwoordelijk voor advies/ver koop aan klanten op de afdeling: tuinhout, bestrating en verlichting - zorgdragen voor inkoop van pro ducten - presenteren van artikelen en inrich ten van de afdeling. Wij vragen: - enthousiast, collegiaal persoon - hovenierservaring, kennis van ste nen en tuinhout en verlichting is een pre - evt. ervaring met heftruck - in bezit van rijbewijs. Denk je de juiste persoon te zijn voor deze functie, solliciteer dan schriftelijk. Je sollicitatiebrief, voorzien van C.V. kun je richten aan mevr. D. Hanse. Groenrijk Habo Renesse Hogezoom 100, Renesse Tel. 0111-46 27 91 Dat moet toch kunnen? Enkele uurtjes actief voor de Nationale Collecte Hersenziekten Psychische Ziekten! Bel ons nu. Alle beetjes helpen! Onze collecteweek is van 16 t/m 22 februari 2003. Meer informatie: www.nfgv.ni en www.hersenstichting.nl Meld u aan als collectant of organisatorSjpO) 29711 97 .f' Wil jij de Zonnebloem in 2003 helpen om ruim 6400 langdung gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Slull je dan aan bij ons team van meer dan 6700 vnjwllllgers |||l' (zwaar) lichamelijk de Zonnebloem- PoMDui ÏI00 '|8M CC Breüa PoSbanK 10! VCA.' Hl Wij zijn op zoek naar mensen met het VCA 1-basis veiligheid of naar mensen die bereid zijn dit certificaat op korte termijn te halen. Het is bij veel bedrijven, met name in de productiesector, meer en meer een verplichting om je veiligheidsdiploma te hebben als werknemer. Wij hebben dan ook veel vraag naar en banenaanbod voor VCA-gecer- tificeerd personeel. Als jij je VCA hebt of je wilt dit snel halen (wij bieden hier alle mogelijkheden voor) en je bent direct beschikbaar voor een baan in de productie, wacht dan niet langer en kom bij ons langs, want wij staan om je te springen/ Pedagogisch medewerker kinderdagverblijf Voor een relatie in Middelburg zijn we op zoek naar een enthousiaste, verantwoordelijke, zorgzame en sociale pedagogisch medewerker voor een kinderdagverblijf. Het betreft een vacature op oproepbasis. Je komt in aanmerking voor deze functie indien je een afgeronde kindgerichte MBO opleiding hebt. Interesse?! Laat ons dat weten!! www.tence.nl Middelburg tence.nl Lange Geere 12, 4331 LX Middelburg Telefoon 0118-629658 Agrarisch medewerker Wij zijn op zoek naar iemand die ervaring heeft in de agrarische sector. Als jij met een tractor en een kiepkar overweg kan, flexibel bent en parttime beschikbaar dan ben jij degene die we zoeken. Voor meer informatie: 0118- 415059. Autoverkoper Voor een relatie in Vlissingen zoeken we een auto verkoper. Ben je enthousiast, flexibel, representatief en ge motiveerd reageer dan snel! Voor meer informatie 0118- 415059. Huiskamer medewerker Heb je een diploma in de zorg en ben je op zoek naar een parttime baan en flexibel beschikbaar, dan moetje be slist contact opnemen. Voor meer informatie 0118-415059. www.tence.nl Vlissingen@tence.nl Oude Markt 12, 4381 ES Vlissingen Telefoon 0118-415059 Gemeente Noord-Beveland De gemeente Noord-Beveland zoekt een: voor 36 uur per week Een professional die vanuit een heldere visie inhoud weet te geven aan de beleidsontwikkeling en -uitvoering op het gebied van het algemene belastingterrein waaronder de Wet WOZ. Wij vragen een op de functie gerichte HBO-opleiding, bijvoorbeeld het diploma Heffingsambtenaar Lagere Overheden (HALO) of een HBDO- diploma. Salaris maximaal 3.102,- bruto per maand. Meer weten? Nadere informatie over deze vacature en de gemeen te Noord-Beveland vindt u op: www.noord-beveland.nl en op www.gemeenteba- nen.nl/noord-beveland Sollicitaties met curriculum vitae verwachten wij vóór 7 december 2002. Deze kunt u richten aan: Het college van Burgemeester en Wethouders van Noord-Beveland, Per post: Postbus 3, 4490 AA Wissenkerke. Per e-mail: info@noord-be- veland.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 20 december 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Als Sales Representative heb je echt een superfunctie. Jij gaat langs bij klanten en dat betekent: altijd uitdagingen en volop af wisseling. Vaak moet ik klanten in mijn rayon helpen met bijvoorbeeld de productpresentatie of hun bestelpatronen. En ik heb ze ook echt wat te vertellen, ik kom niet v.oor niets binnen met wereldbekende merken als Marlboro, Chesterfield en Philip Morris. Hoewel je een heel zelfstandige functie hebt, sta je er nooit alleen voor. Je krijgt continu een goede begeleiding en bovendien volg je verschillende interne opleidingen waar je alles leert over verkoop- en communicatie technieken. Ook als je wilt groeien zijn er vol doende opleidingen mogelijk, eigen initiatief is daarbij wel belangrijk. Wat me echter het meeste aanspreekt bij Philip Morris is de sfeer. Het is niet alleen een vernieuwend en open bedrijf met heel veel uitdagingen, maar het is ook gewoon supercollegiaal. Als je vragen hebt staat iedereen voor je klaar en alles is goed geregeld. Kortom, je werkt in een jonge en dynamische omgeving." Sales Representative m/v "Wij zijn op zoek naar een Sales Repre sentative voor de regio Zeeland. Ben je geïnteresseerd in deze functie en heb je pas geleden een mbo-/hbo-opleiding afgerond? Beschik je over commercieel talent, sterke communicatieve eigenschappen, doorzettings vermogen en ben je in het bezit van een rijbewijs? Stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. en pasfoto vóór 16 december naar Rob van Dijk, Philip Morris, postbus 161, 1180 AD Amstelveen. Telefoon: 020 - 656 47 11. E-mail: rob.vandijk@pmintl.com. Voor meer informatie, kijk op: www.pmicareers.com" ïi8 HOLLAND B.V. Waar het spelen stopt komen wij in actie Geef kinderen een jeugd. Geef ze een toekomst met 10,- per maand. Giro 80 Save the Chi'dren Den Haag. Bel 070 - 338 44 48 of ga naar www.savethechildren.nl HYDRO AGRI SLUISKIL B.V. is een van de groot ste eri modernste produ centen van stikstofmest stoffen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil, aan het kanaal Gent-Terneuzen. Met circa 690 medewerkers produceren wij jaarlijks meer dan 3,5 miljoen ton stikstofmeststoffen. Internet: www.has.hydro.com www.hydro.com www.dekanaalzone.com In Sluiskil zoeken wij voor onze WTB dienst een: Hij/Zij zal als specialist actief betrokken zijn bij het werktuigbouwkundig onderhoud van een of meerdere van onze productieafdelingen. Te denken valt hierbij aan taken als: voorbereiden, opvolgen en evalueren van onderhoudsstops in de diverse productie eenheden plannen en coördineren van ombouw- en nieuwbouwprojecten optimaliseren van de onderhoudsstrategie van pompen, ventilatoren, compressoren, leidingen en warmtewisselaars in samenwerking met productiemedewerkers bottlenecks identificeren en wegwerken kennis PM module van SAP is een pluspunt Voorde kandidaat geldt dat enige ervaring in de chemische of petrochemische industrie nuttig kan zijn. maar het is geen absolute noodzaak. Wel verwachten wij van de kandidaat dat hij/zij beschikt over actieve kennis van de Engelse taal, goede contactuele eigenschappen en bereid is om zijn/haar loopbaan in internationaal verband uit te bouwen, Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, reële internationale carrière mogelijkheden binnen de groep Norsk Hydro A.S.A., een gevarieerde en verantwoordelijke baan, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten voor 13 december aan: Hydro Agri Sluiskil B.V, t.a.v. Personeelsdienst, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil. Verdere informatie kan worden ingewonnen bij de heer. R. Raes, Personeelschef (tel. 0115-474347) E-mail: ron.raes@hydro.com Acquisitie n.a. v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld k i tt d e r o/a n 9 DE BEVELANDEN Kinderdagverblijven buitenschoolse opvang gastouderbureau en peuterspeelzalen Kinderopvang de Bevelanden is een dynamische onderneming die kinderopvang biedt op Noord en Zuid Beveland in de provincie Zeeland. Kenmerken van onze organisatie zijn: groei, ontwikkeling, vernieuwing en kwaliteit. Voor ons centraal kantoor zijn wij op zoek naar een voor gemiddeld 20 tot 24 uur per week, voorlopig voor een periode van 1 jaar De functie omvat: Het uitwerken en implementeren van het beschreven (interne) communicatieproces op het gebied van afstemming en besluitvorming. Linking pin functie voor diverse (interne) overlegvormen. Het op basis van beknopte informatie beschrijven van beleidsplannen, brieven en werkprocedures. Leveren van een bijdrage aan implementatie en communicatie van (pedagogische) beleidsplannen. Ondersteunen van het management bij interne communicatie. Bevorderen van het kwaliteitshandboek. Verantwoordelijk voor het ontwikkelen, implementeren en uitvoeren van interne communicatie. Bevorderen van het kwaliteitsdenken in de organisatie. Het betreft een nieuwe functie. De kandidaat die wij zoeken werkt samen met de medewerker Marketing Communicatie. Voor deze functie zoeken wij iemand met: Relevante opleiding op HBO-niveau. Kennis van en affiniteit met kwaliteitsborgsysteem. Affiniteit met kinderopvang. Uitstekende schriftelijke en mondelinge vaardigheden. Een klantgerichte instelling. Functiewaardering volgens CAO Kinderopvang max. 3.049,35 bruto per maand (bij 36-urige werkweek). Voor meer informatie kunt u op 3 december a.s. tussen 10.00 en 11.00 uur contact opnemen met Petra Elbertsen, medewerker Marketing Communicatie, op telefoonnummer (0113) 228139. De sollicitatiegesprekken zijn medio december gepland. Sollicitaties kunt u voor 11 december a.s. richten aan Kinderopvang de Bevelanden, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Montgomerystraat 10, 4463 KC Goes. U kunt uw sollicitatie ook mailen: kinderopvangbvl@zeelandnet.nl. Meer informatie over onze organisatie vindt u op: www.kinderopvang-de-bevelanden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 42