Kleine recessie bij Bevobo Van Oeveren is lijp van het spelletje PZC li f4, ijk Project BeTerjeugd staat nog steeds in de kinderschoenen ,21 Bedrijfsvolleybalcompetitie wil weer een maximale bezetting Drie Zeeuwen in gewestelijk kampioenschap uitslagen Red Lions baas over koploper Zaamslag en Terneuzen treffen elkaar opnieuw donderdag 28 november 2002 Wim de Meester: „Het gaat ons erom dat mensen op dinsdagavond van voor die buis en vanachter de computer komen." foto Peter N icolai OVEZANDE - Biljartvereni ging DOS uit Ovezande organi seert komend weekeinde het gewestelijk kampioenschap driebanden eerste klasse in Dorpshuis 't Trefpunt. Topfavo riet is ongetwijfeld de als eerste geplaatste Marius van Nispen uit Bergen op Zoom, maar drie Zeeuwse biljarters hebben zich voorgenomen hem het leven goed zuur te maken. Dat Van Nispen de te kloppen man is wordt afgeleid uit de rap portcijfers die hij meebrengt: een gemiddelde van 0.784 en een dikke promotie naar de hoofd klasse. Maar er komen ook drie Zeeuwse driebanders met een reputatie op de deelnemerslijst voor. Voor Zeeuws-Vlaanderen komt Jo Bogaert uit Graauw van BV De Kastanje in actie. Hij kijkt wel op tegen de lijstaanvoerder, maai- is van plan uit te gaan van eigen kunnen. „Zo'n kampioen schap is altijd moeilijk in te schatten", weet Bogaert. „De factor geluk speelt zeker bij driebanden een rol. Het moet lo pen. Bij de kanshebbers hoor ik niet direct, maar kansloos acht ik mezelf ook weer niet." Namens het district Walcheren- ,/de Bevelanden is Hans de Kok van LBV uit Lewedorp van de partij. De Kok: „Het zal zwaar worden, denk ik. Ik hoop dat ik in vorm ben en lekker speel. Ik zou het wel heel erg leuk vinden om een keer een nationaal kam pioenschap te halen. Dat is me nog nooit gelukt, maar ik hoop er nog wel op." Het is voor de Kok zijn tweede deelname aan een gewestelijke eindstrijd. Fanatiek De derde Zeeuwse deelnemer is meteen de oudste van het stel. Jan de Jonge van ALM uit 's- Heerenhoek is 7 8 jaar, maar nog altijd fanatiek en onbereken baar. De Jonge is voor iedere te genstander een op de loer lig gend gevaar. De titelstrijd in Ovezande is overigens een kampioenschap van uitersten want de jongste deelnemer, Peter Koevoets uit Sprundel, is slechts zestien jaar. Toch speelt Loevoets al weke lijks zijn partijtje mee in de lan delijke competitie driebanden groot in de derde divisie. door Ben van den Aarssen ROOSENDAAL - Als voetbal ler koos Ronald van Oeveren nooit voor de weg van de min ste weerstand. Bij trainings partijtjes bij Vlissingen zocht hij altijd de fysiek sterke Mar cel Schenk op, omdat Van Oe veren beter wilde worden. Zelfs een chronische rugbles sure weerhield hem er niet van om bij RBC als semi-prof sei- zoenenlang vol aan de bak te gaan. Diezelfde toewijding en bezieling kenmerkt ook de trainer Ronald van Oeveren, die dit seizoen in zijn woon plaats aan het roer staat bij zondag-derdeklasser Roosen daal. „Ik houd er niet van om ergens op mijn naam binnen te komen. Ik wil stapje voor stapje om hoog", zegt Van Oeveren, die ruim drie jaar geleden bij Bru- se Boys begon als oefenmees- ter. Nauwelijks had hij zijn ja woord gegeven, of het in West- Brabant hoog aangeschreven SC Gastel informeerde naar zijn interesse. Van Oeveren hield voet bij stuk en koos voor een dienstverband met Bruse Boys. Een weloverwogen be sluit. „Een kwestie van principe. Als ik ergens voor gekozen heb, wil er ook vol voor gaan, Ik wilde liever niet te hoog beginnen. Dan kun je enkel diep vallen. Ik doe het liever via trapjes." Verjonging Spijt van zijn keuze voor Bruse Boys heeft hij nooit gehad. Van Oeveren gaf de aanzet tot het destijds in Bruinisse noodza kelijke veijongingsproces. Een moeilijke opgave, omdat in het vissersdorp zelfs geen elftal A- junioren op de been kon wor den gebracht. De in Scharen- dijke geboren Van Oeveren voelde zich er als een vis in het water. Hij trof een voetbalgek ke omgeving met kaderleden als Cees Willemse, de huidige hoofdtrainer van SKNWK, Leen van der Bijl en Kees Ha- gesteijn. Het voetbaldier Van Oeveren vergat er de tijd, zelfs op winteravonden als de op komst op de training soms ver onder de maat was. „Het kwam voor dat we met een mannetje of vier om tien uur 's avonds nog bezig waren. Nog even een rondootje doen of wat afwerken. Op zaterdag al vroeg naar de F-jes kijken. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - De volleybal lers van DOW druipen teleurge steld het veld af en spreken na de nederlaag tegen IVIO over de slechtste wedstrijd van het sei zoen. Voormalig topjudoka Ma rion van Dorssen zit op de bok, leidt in een andere klasse een duel in goede banen en Wim de Meester breekt nog maar eens een lans om meer mensen voor zijn product te winnen. De nestors André Dees, Freek Dieleman en Sjaak Lijbaart zijn al jaren vaste waarden en slaan nog altijd een balletje. Het drie tal heeft de pensioengerechtig de leeftijd bereikt en niet het eeuwige volleyballeven. De Ter- neuzense bedrijfsvolleybal competitie is nog altijd toon aangevend in de streek, maar kampt sinds het begin van dit seizoen met een kleine recessie. De competitie bestaat 32 jaar en al die jaren was er sprake van een mooie bezetting. Wat in 1970 op initiatief van Wim de Meester met zes ploegen begon, is uitgegroeid tot een competitie waarin plaats is voor 42 teams. De Bevobo, zoals de bedrijfs- competitie in de volksmond wordt genoemd, kampt voor het eerst in al die jaren met een lich te terugloop. „We spelen dit sei zoen voor het eerst met veertig teams, waarvan er ook nog eens een paar personele problemen hebben", vertelt Wim de Mees- tei'. „Daar willen we wat aan doen." Daartoe is werk gemaakt van een in de najaarsvergadering genomen besluit. De Terneu- zense bedrijfscompetitie is een actie gestald om leden te werven en mikt op deelnemers uit heel Zeeuws-Vlaanderen. De Bevo bo i'icht zich met de campagne op jong en oud en maakt zich sterk voor volleybal op dinsdag avond. „We zoeken nog een paar teams, maar ook spelers die graag een balletje slaan", zegt De Meester. „Die spelers hoeven echt niet per se bij een hier inge- schreven bedrijf te werken." De Meester, die sinds de oprich ting de voorzittershamer han- Praten over voetbal langs de lijn, de hele dag als het kan. Ik ben nu eenmaal lijp van het spelletje." Bij Roosendaal staat hij voor dezelfde uitdaging als destijds bij Bruse Boys. Van een verza meling jonge voetballers moet Van Oeveren een team maken. Roosendaal degradeerde aan het eind van het vorig seizoen en zag liefst zeven basisspelers stoppen of vertrekken, waar onder ook de twee keepers. Je roen van Beers en Jeroen Krij- nen zijn de twee overgebleven routiniers, de rest van de selec tie bestaat vooral uit jonge twintigers. Afgelopen zondag werd de ploeg dankzij een 3-1-over- winning op lijstaanvoerder Desk medekoploper. In de vooral door Midden-Brabant se clubs gedomineerde derde klasse B kan iedereen van el teert en twee jaar terug als blijk van waardering koninklijk werd onderscheiden, verzekext dat hij met zijn bestuur alles in het werk zal stellen om indivi duen aan een ploeg te helpen. „Wij helpen met het zoeken naar een team. Kijk, die mannen van Tuincentrum Jacobs, daar moet je geen mietje bij zetten", beseft hij. „We kennen zo lang- zamei'hand onze pappenhei mers en laten iemand eens een paar wedstrijden meespelen om te kijken of liet klikt. Het gaat ons erom dat mensen op dins dagavond van voor die buis en vanachter de computer komen. We willen dat ze recreëren en weer eens lekker sociaal contact zoeken. Wij denken dat er in Zeeuws-Vlaanderen genoeg mensen zijn, die best zouden willen volleyballen, maar aar- kaar winnen, de onderlinge verschillen zijn klein. Roosen daal is er dan ook nog lang niet, aldus Van Oeveren. „Ik krijg gelukkig de tijd om rustig iets op te bouwen. Het is een ver schrikkelijk jong elftal waar toekomst in zit. Handhaven is de doelstelling. Jonge spelers moet je namelijk geleidelijk brengen. De eerste twee keer dat je ze opstelt, stijgen ze bo ven zichzelf uit. De derde keer is het helemaal niks. Er wordt in ieder geval lekker scherp ge traind. Spelers selecteren zich zelf, de trainer is niet meer dan een verlengstuk. Ik pi-aat ook veel met de jongens, zeker als het wat minder gaat. Als trai ner wil je weten waarom ze het soms laten lopen. Vaak zitten ze ergens mee, thuis of op school. Alleen als de kop hele maal leeg is, kun je voluit trai nen." zelen. Die willen we een duwtje in de rug'geven." De Texmeuzense bedi'ijfscompe- titie staat van oudsher bekend als een evenement met verschil lende niveaus. Van beginneling tot geslepen routinier maakt er zijn opwachting. Scheldesport, dat in een grijs verleden met de mannen in de derde divisie uitkwam en tot vorig jaar in de echte bondscompetitie was ver tegenwoordigd, is met drie ploe gen van de partijCoryfeeën van weleer leven zich vooral in de eerste klasse A nog altijd uit in hun spelletje en gaan gedurende vijftig minuten vol voor de winst. Maar ook op een veel lager ni veau wordt met veel inzet gestreden. Een e-mailtje van Arianne van Ham (van Henno Cysouw Optiek) spreekt in dat Een aanbieding van Zieiïkzee liet hij welbewust lopen. Van Oeveren wilde in West-Bra bant aan de slag. Hij noemt zichzelf een echte verenigings trainer, iemand die zich met al le geledingen van een club bemoeit. „Roosendaal is een grotere vereniging dan Bru en zit ook iets anders in elkaar. De A-junioren werden hier altijd aan hun lot overgelaten. De re serves spelen relatief laag. De lagere elftallen waren vrien denteams, die geen buiten staanders toelieten. Een hele boel jonge spelers vielen daardoor tussen wal en schip. Daar wil ik graag vei'andering in brengen. De doorstroming kan en moet veel beter bij Roo sendaal. Er moet ook een echt voetbalsfeertje ontstaan. Met elftalleiders en jeugdbestuur- ders moet je op één lijn zitten. Bij Bruse Boys was dat zo. Hier opzicht boekdelen. De uitslag van haar team staat verkeerd in de twee regionale kranten, zo meldt ze. Het zal toch niet waar zijn dat de organisatie die (ver keerde) uitslag ook in de stand heeft verwerkt? Wim de Mees ter: „Een foutje bij het overne men van de setstanden van het wedstrijdformulier. Het geeft wel aan dat er echt om de punten wordt gestreden. Je kunt hier ook promoveren en degraderen. En achteraf wordt er in de kan tine nog eens over gepraat." Dom misverstand Met zo'n vierhonderd spelende leden loopt het eigenlijk al jaren op lulletjes, stelt de voorzitter vast. Elk team mag twee Nevo- bo-leden in het veld brengen. „We controleren dat zelf na tuurlijk ook", verzekert de mis ik dat nog een beetje." De eerste stap in de door Van Oeveren bij Roosendaal ge wenste cultuuromslag is gezet. Zijn zaalvoetbalmaatje Ferry Kötta, ooit een vooraanstaand amateurvoetballer in West- Brabant, is leider van het eer ste geworden. Ook op andere manieren werkt Van Oeveren aan de toekomst. Regelmatig steekt hij zijn licht op bij Baro nie, Halsteren en andere gx-ote amateurclubs in de regio. Van Oeveren voelt zich niet te groot om te leren. Daarom is hij be nieuwd welke oefenstof colle ga's als Ad van Seeters en Frans Vermeulen hun spelers voor schotelen. Ook hier blijft Van Oeveren vooi'al bescheiden. „Ik ben niet iemand die op Frans Vermeulen afstapt. Ik houd me dan het liefst op de achtergrond. Dat heb ik ook als ik wedstrijden in de regio be voorzitter. „Maar eigenlijk houdt iedereen zich keurig aan de regels. Alleen door een dom misverstand (waardoor een scheidsrechter een enkele keer schittert door afwezigheid) loopt een team wel eens een strafpunt op. Maar verder pro- beert elk team in vol ornaat aan wezig te zijn." De Terneuzense Bevobo hoopt begin januari, als de tweede competitiehelft van start gaat, weer met een maximale bezet ting te werken. De Meester: „Twee teams erbij: dat moet kunnen." De voorzitter kijkt zelfs nog verder vooruit. „Stel dat we in de nieuw te bouwen sporthal zes velden kunnen krij - gen. Dan heb ik plek voor zestig teams. Dan probeer ik heel Zeeuws-Vlaanderen naar Ter- neuzen te krijgen." Leuke dingen De contacten met Bruse Boys zijn nog altijd goed. Van Oeve- ren: „Ricardo de Winter, een j ongen die ik nog gebracht heb is hier met een gi'oepje een paar keer komen kijken. Dat zijn leuke dingen. Als ti'ainer moet je echter altijd oppassen waar je je neus laat zien. Ik ben een paar keer gaan kijken naar de C'tjes van RBC, omdat Rudie van der Bijl (ex-Bruse Boys) daarin speelt. Meteen werd ge zegd dat ik trainer bij RBC wil de worden. Dat is pertinent niet zo. Op termijn wil ik wel aan de slag bij een amateurclub met ambities. Voorlopig ga ik helemaal voor Roosendaal." De banden met Zeeland zijn zeker niet verbroken, zegt Van Oeveren. Zijn broer Edwin speelt nog altijd bij ZSC'62, de club waar hij zelf als voetballer begon. Op tafel ligt een brief van het bestuur van Zierikzee, dat hem om foto's voor een in te richten eregalerij vraagt. Naast Peter van Vossen, Adrie Koster en wellicht Dolf Roks moet Van Oeveren full-colour aan de muur in Zierikzee. Met plezier voldoet hij. aan dat ver zoek. Aan zijn voeten ligt een stapel oude PZC's. Van tijd tot tijd werkt hij ze door, om te kijken hoe het zijn voetbalvrienden in het Zeeuwse vergaat. Ook bij RBC gaat hij nog regelmatig ki j kenmet een on derhands ge regelde seizoenkaax-t. Van Oe- veren en bescheidenheid, ook hier komt het weer om de hoek kijken. „Iedereen zegt dat ik die kaart ï'echtstreeks bij RBC moet bestellen, maar daar be gin ik niet aan. Ik heb die kaart gekregen via mijn werkgever, die ook sponsor van de club is. Ik heb nu eenmaal een hekel aan ellebogenwerk." van onze sportredactie BE VEREN - Het project BeTer jeugd werd in februari gelan ceerd als een revolutionair plan, maar is negen maanden later nog altijd niet voor honderd procent concreet. De Belgische eersteklasser Beveren en hoofd klasser Terneuzen moesten elkaar eerst leren kennen en vertrouwen en dat is inmiddels het geval. „Nu kunnen we werken aan de toekomst", zei Terneuzen-voorzitter Eddy Dobbeleir deze week in Beve ren. Dobbeleir was één van de aan wezigen in de socioclub van Be- veren. Daar presenteei'den Rex Broekman en Michel van dei- Spijker, derdejaars studenten aan de Fontys Hogeschool in Tilburg, de resultaten van hun onderzoek 'Beterjeugd vanuit Zeeuws-Vlaandei'en'. Broek man en Van der Spijker liepen tien weken stage bij KSK Beve ren en onderzochten de moge lijkheden Zeeuws-Vlaanderen meer bij KSK Beveren te beti'ekken en andei-som. Het tweetal trapte een flink aantal open deuren in, maar kwam ook met enkele aardige sugges ties. Ludo Moi-cus, de Hulster spon sor van zowel Terneuzen als KSK Beveren en van het project BeTerjeugd, mei'kte terecht op dat alles nog in de kinderschoe nen staat. Eddy Dobbeleir gaf verdere uitleg. „Het is de bedoe ling dat zowel Beveren als Ter- neuzen gaat profiteren van de speciale jeugdopleiding. We moeten voorkomen dat Zeeuws-Vlaams talent naar Belgische topclubs als Gent of Brugge verkast. Daar moeten wij op inhaken. Die talentvolle jeugd verdient een kans bij Ter- neuzen of bij de beloften van Bevex'en." Financiële positie De voox-zitter van Terneuzen be seft echter ook dat dit geen kwestie van maanden is, maar meer op de langere termijn ge zien moet worden. „Op dit mo- Bridge Viertallen district Zeeland. Hoofdklasse: Lamswaarde 1-ABC 2 2-25, ABC 1-Papy rus 117-13. Stand aan kop. ABC 192 pun ten, Luctor 1 91, ABC 2 90. Eerste klasse: ABC3-Valkenisse 114-16, ABC 3-BC Wal cheren 1 16-14, Zuid-Beveland 1-MBC 1 25-4, Zuid-Beveland 2-Bridgekring'68 2 16-14. Stand aan kop: ABC3 102 punten, Bridgekring 1 99, Valkenisse 1 78. Twee de klasse: Scaldis 1-Walcheren 3 17-13, Walcheren 4-Kapelle 3 12-18 Stand aan kop: Walcheren 3 86 punten, Scaldis 1 86, Walcheren 2 83. Terneuzen. Tweede competitie BC Luc tor et Emergo. A-lijn: 1. Echtpaar Visser 66,37%; 2. Echtpaar Lichteveld 59,52; 3. Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 58,04. B- lijn: 1. Ds. Van Stee/Vogels 60,36; 2. Mevr. Middelhoek/dhr. Van Weelden 55,42; 3. HH. De Feijter/Schuuring 53,21%. Darts Competitie Zeeuwse Darts Federatie. Eredivisie: Hart van Middelburg 1-Red Lions 1 6-7, Trefpunt 2-Desperado's 8-5, Phantoms-Grando/Triple Players 1-12, Arrows 2-Trefpunt 1 7-6, Kantaria-Ar- rows 1 1-12. Eerste divisie: Flightstones- Basken 6-7, Gompy 2-Yip Plaza 4 1-12, Yip Plaza 1-Yip Plaza 2 12-1, Oldies-Hart van Middelburg 2 2-11, Walk Inn-Scum- bags 5-8, Tramzicht-Game On 5-8. Twee de divisie: High Five-De Zwaan 2-11Bra- VLISSINGEN - Red Lions blijft ook dit seizoen één van de titel kandidaten in de eredivisie van het Zeeuwse darten. Dat bewees het afgelopen week door koplo per Hart van Middelburg in ei gen huis met 7 -6 te verslaan. Ook Grando/Triple Players be hoort nog tot de kanshebbers voor de titel. Het wees Phant oms met 12-1 tex'ug. Trefpunt 2 won nu met 8-5 bij Desperado's en Trefpunt 1 verloor met 7-6 bij Arrows 2. Arrows 1 won vlot van hekkensluiter Kantaria: 12-1. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Titelverdediger Zaamslag is bij de zeventiende editie van het ABAB soccertoer- nooi opnieuw aan Terneuzen ge koppeld. De zaterdag-tweede klasser en zondag-hoofdklasser troffen elkaar vorig jaar ook al tijdens de poulewedstrijden op de finaledag. Het soccertoer- nooi vindt volgend jaar op za terdag 4 januari plaats in Sas van Gent. Zaamslag en Terneuzen zijn in gedeeld in poule D. In poule C zijn twee ploegen ingedeeld die ook in de competitie tegen el- ment zitten beide verenigingen niet in de financiële positie om hoog van de toren te blazen. Ter neuzen heeft op dit moment zelf volop problemen. Wij zoeken op korte termijn versterking om ons te kunnen handhaven in de hoofdklasse. En bij KSK Beve ren, dat allerminst in het geld zwemt, is het de laatste jaren evenmin een hoerastemming", stelde Dobbeleir nuchter vast. Door de zwakke financiële situ atie bij Beveren zijxi er niet veel mogelij klieden de stroom Zeeuws-Vlaamse voetballief hebbers naar Beveren te sluizen. Een duw in de rug kan voor ve len zijn, dat voor aanvang van de thuiswedstrijden van Beve ren een jeugdwedstrijd tussen een combinatieteam van Zeeuws-Vlaamse clubs en Be veren gespeeld wordt. Want dan komt tevens de gx'ensovex'schrij- dende samenwerking in beeld, waarmee Beveren en Terneuzen een subsidie van 25.000 eui'o binnen hopen te halen. Mooie droom Het is voorlopig echter niet meer dan een mooie droom, die nog verre van verwezenlijkt is. De aanvraag ligt er, het wach ten is op een positief antwoox'd. Jeugd vanuit Zeeuws-Vlaamse voetbalverenigingen per bus naar de thuiswedstrijden van Bevex'en halen lijkt eveneens een goed idee. Dat moet dan echter wel van de grond komen, want voi'ig seizoen stierf dat ini tiatief een vroege dood. De gemiddelde Zeeuws-Vlaam se toeschouwer die geïnteres- seex-d is in KSK Beveren, kijkt echter vooral naar de prestaties. En die zijn bij Beveren niet om over naar huis te schrijven. De club bezet momenteel met slechts tien punten de vijftiende plaats in de hoogste klasse en verkeex'de de afgelopen seizoe nen steevast in de onderste re gionen. „Het zou mooi zijn als er een paar Zeeuws-Vlamingen in de hoofdmacht van KSK Beve x'en konden spelen", merkte Be- veren-voorzitter Frans van Hoof op. „Dat zou de aantrek kingskracht verhogen." vour-Cabby 2 12-1, Cabby 1-EMM 5-8, Beer United-Yip Plaza 3 4-9, La Pampa- Bouncers 3-10. Futsal Oostburg. Zavio-competitie. Vooruit- Tobbetje 14-1, Zeemeeuw-Kromme Wa tergang 13-1, Groosman/Casuals-Hoog- duin 0-2, Cassandria Bad-Du Commerce 1-6. Stand aan kop: Vooruit 5-13, Zee meeuw 5-12, Hoogduin 5-12, Hockey Perth. WK vrouwen. Groep B, derde speelronde: Nederland Engeland 2-1, Australië - Ierland 2-1, Spanje - Zuid-Afrika 3-1, Japan - Verenig de Staten 2-1. Stand: 1. Nederland 3-9 (7-1) en Australië 3-9 (7-1), 3. Engeland 3-4 (6-5), 4. Spanje 3-4 (4-3), 5. Japan 3-4 (3-4), 6. Verenigde Staten 3-3 (3-7), 7. Zuid-Afrika 3-1 (3-8), 8. Ierland 3-0 (3-7). Volleybal Bevobo-competitie Terneuzen. Eerste klasse A: Artland Artland-Jacobs TA 1-2, Zaman Sport-Delta 2-1. Stand: Dees Sport 9-24, Dow 10-22, Broomchemie 9-17, Delta 10-13, Jacobs TA 11-10, Za man Sport 9-9, Artland Artland 1,0-7. Eerste klasse B: De Hoop-DBFD/Schelde- sport 0-3, BN/De Stem-Wim de Waal 3-1 Stand: DBFD/Scheldesport 11-22, BN/De Stem 9-20, Wim de Waal 10-16, PSOVZ 9-14, BN/De Stem 2 10-13, De Hoop 10-13, De Pooter 9-8 Tweede klasse A: URS-Echo Audio 0-3, Bianca/Schelde- sport 2-Garage Vervaet 0-3, Dow 2-IVIO 3-0, Stand: Dow 2 10-25, Echo Audio 9-22, Garage Vervaet 10-18, TeVoRe 9- 16, URS 10-15, Bianca/Scheldesport 2 10-6, IVIO 10-6. Tweede klasse B: EL. Van Fraeijenhove-Dow 3 1-2, Dees Sport 2- Gemeente 0-3. Visser Smit Hanab-Ra- bobank 3-0 (regl.). Stand: Delta 2 9-24, Gemeente 11 -22, Rabobank 10-18, Dow3 10-13, Visser Smit Hanab 9-11, Dees Sport 2 11-11, EL. Van Fraeijenhove 10-5. Derde klasse A: V&KC1000 Hoek 2- PSOVZ 3 3-0, Artland Artland 2-Zee- land Seaports 3-0, Henno Cysouw-BN- /De Stem 4 3-0. Stand: Artland Artland 2 9-22, Henno Cysouw 10-21, PSOVZ 3 10-16, Zeeland Seaports 10-14, V &KC1000 Hoek 2 10-13, BN/De Stem 4 10-12, IVIO 2 9-6. Derde klasse B: BN/De Stem 3-Hydro IS Partner 2-1, PSOVZ 2- Gemeente2 3-0, Stand: PSOVZ 211-25, V &KC1000 Hoek 9-20, Gemeente 2 9-10, Hydro IS Partner 10-10, BN/De Stem 3 9-8. kaar uitkomen: Terneuzense Boys en AZVV. HVV'24 en Bres- kens nemen het in poule B tegen elkaar op en Sluiskil en Axel kwamen als geplaatste ploegen samen in poule A terecht. Naast deze acht ploegen stromen nog acht teams door uit de vooxrron- den, die op zaterdag 28 decem ber worden afgewerkt. De indeling van de vier poules in de voorronden ziet er als volgt uit: Poule 1: RIA W, Koewacht, IJzen- dijke en Clinge. Poule 2: Cadzand, Corn Boys, Groede en Spui. Poule 3: Schoondijke, Hoofdplaat, Biervliet en Hulsterloo. Poule 4: Oostburg, Hontenisse, Philippine en Aarden burg. zoek. Bij voorkeur sta ik dan aan de overkant van de dug outs, daar waar de minste men sen staan. Dan word je minder afgeleid en zie je de technische en tactische details het best." Bruse Boys heeft hij dit seizoen nog maar één keer zien spelen, in de ouverture van de compe titie tegen WC. Volgens Van Oevex'en is het zeker geen kwestie van uit het oog, uit het hart. „Het gaat niet echt lekker bij Bru. Als je dan komt, woi'dt er al gauw gepraat. Ik wil geen druk op de trainer zetten. Daarom kom ik liever als ze wat meer bovenaan staan." Ronald van Oeveren:'„Ik houd er niet van om ergens op mijn naam binnen te komen. Ik wil stapje voor stapje omhoog" foto Visumar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 45