Reuma en werk Multi Vloer PZC meliers Ook in uw vakantie dagelijks de PZC 25 26 27 28 29 30 0 ULTI LOER 28 Openbare procedure Provincie Zeeland - Nieuw in Goes parketzaken Met de mooiste parket-, laminaat-, kurk- en grindvloeren Profiteer nu van onze aanbieding: 5 EXTRA m koopavonden t< tot 22.00 uur VIX, woensdag 27 november 2002 Directie Ruimte, Milieu en Water Navolgende advertentie is door provincie Zeeland geplaatst in het Publicatieblad van de Europese Gemeenschappen Openbare aanbesteding derde monitoringsronde 253 voormalige stortplaatsen 1. Aanbestedende dienst Provincie Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water Het Groene Woud 1 165 4330 AD Middelburg 4. Naam: Adres: Postbus: Postcode: Plaats: 2. Categorie Categorie waartoe de dienst behoort: 12 Beschrijving categorie: Diensten voor aanverwante technische en wetenschappelijke advisering CPC-indeling: 867 CPV-indeling: 73110000-6, 74141900-8, 74231300-0 T.b.v. 253 voormalige stortplaatsen betreft de dienst het uitvoeren van de derde monitoringsronde in het kader van NAVOS. Hoofdzakelijk bestaand de dienst uit: - het uitvoeren van terreininspecties; - het bemonsteren en analyseren van grondwater; - het verzamelen van alle meetgegevens in een databank; - het samenstellen van eindrapporten. 3. Plaats van levering Op 253 voormalige stortplaatsen verdeeld over 3 percelen in de provincie Zeeland. Cluster Midden Zeeland (76 locaties), cluster Noordwest Zeeland (83 locaties), cluster Zuid Zeeland (94 locaties). a. Is het verrichten van de dienst ingevolge wettelijke of bestuursrechtelijke voorschriften aan een bepaalde beroepsgroep voorbehouden? Ja. b. Relevante wettelijke of bestuursrechtelijke bepalingen. De dienst moet worden verricht met toepassing van de Regeling van de Verhouding tussen Opdrachtgever en adviserend Ingenieursbureau (RVOI 2001). c. Dienen de rechtspersonen de namen en beroepskwalificaties van het personeel dat met de verlening van de dienst belast wordt aan te geven? Ja, ervarings- en opleidingseisen, conform de projectbeschrijving, dienen aantoonbaar gemaakt te worden door middel van curriculum vitae van het in te zetten personeel. Voor genoemd personeel geldt een inzetverplichting. 5. Kunnen dienstverleners voor een gedeelte van de betreffende diensten inschrijven. Inschrijving dient plaats te vinden per cluster. 6. Is er een verbod op varianten? Ja, varianten/alternatieven zijn niet toegestaan. 7. Termijn voor de uitvoering van de dienst en termijn voor de aanvang of levering van de dienst. Termijn uitvoering is 20 weken na opdrachtverlening; eind week 10 na opdrachtverlening dient 25% van de concept eindrapporten geleverd te zijn; eind week 16 na opdrachtverlening dienen alle concept eindrapporten geleverd te zijn. 8. a. Dienst waar de benodigde documentatie kan worden aangevraagd. Naam: Royal Haskoning t.a.v. mevr. E. Geurts Adres: Boschveldweg 21 Postbus: 525 Postcode: 5201 AM Plaats: 's-Hertogenbosch Telefoon: 073-68 74 111 Fax: 073 - 61 20 776 E-mail: e.geurts@royalhaskoning.com b. Termijn voor deze aanvraag. Verkrijgbaar vanaf 25 november 2002 tot: 20 december 2002. c. Het te betalen bedrag voor verkrijging genoemde stukken. Onder vermelding van: Prijs: Betalingswijze: Begunstigde: Rekeningnummer: Financiële instelling: 3e monitoringsronde, projectnummer 9M5691 €45,- (valuta: euro) per projectbeschrijving (3 clusters €135,-). Restitutie van dit bedrag is niet mogelijk. in contanten, cheque, giro-overschrijving, bankoverschrijving IWACO B.V. Adviesbureau voor Water en Milieu 630988285 Fortis Bank te 's-Hertogenbosch Uiterste datum voor de ontvangst van de inschrijvingen. Woensdag 8 januari 2003, vóór 10.00 uur deponeren in aanbestedingsbus b. Adres waar deze moeten worden ingediend. Zie adres onder punt 1 c. Taal of talen waarin zij moeten worden gesteld. Nederlands 10. a. Personen die bij het openen van de inschrijvingen worden toegelaten. Geen beperkingen b. Dag, uur en plaats van de opening. Dag: woensdag 8 januari 2003 Uur: 10.00 uur Plaats: Vergaderzaal D van Kantoor Directie Ruimte, Water en Milieu, Het Groene Woud 1 te Middelburg 11. Verlangde borgsommen en waarborgen. 5% van de aannemingssom in de vorm van een bankgarantie. 12. Belangrijkste financierings- en betalingsvoorwaarden en/of verwijzingen naar de teksten waarin deze worden geregeld. Advieskosten en overige kosten zullen worden verrekend op basis van vaste verrekenprijzen volgens een door de aanbestedende dienst opgestelde aanbiedingsstaat. 13. Rechtsvorm die de combinatie van dienstverleners aan wie de opdracht wordt gegund, moet hebben. Geen vereisten 14. Gegevens over de bedrijfssituatie van de dienstverlener, alsmede de nodige gegevens en bescheiden voor de beoordeling van de economische en technische minimumeisen waaraan de dienstverlener moet voldoen. a. Juridische situatie -verlangde bewijsstukken. Inschrijver mag niet verkeren in een situatie als bedoeld in art. 29 van de richtlijn (EG/50/EEG); voor overige eisen wordt verwezen naar de projectbeschrijving. b. Economische en financiële draagkracht - verlangde bewijsstukken. - Bij gunning een bankgarantie ter grootte van 5% van de aanneemsom. - Opdrachtnemer dient in de laatste 3 jaar projecten te hebben uitgevoerd op het gebied van grondwatermoni- toring en bodemonderzoek, naar tevredenheid van de opdrachtgever en tijdig opgeleverd, verleend uitstel daaronder begrepen, met een minimale jaaromzet van 500.000. Ervaring van onderaannemers in referentieprojecten wordt niet beschouwd als ervaring van de inschrijver. - Opdrachtnemer dient in de laatste 2 jaar tenminste 1 grootschalig grondwatermonitoringsproject, naar tevre denheid van de opdrachtgever en tijdig opgeleverd, verleend uitstel daaronder begrepen, te hebben uitge voerd, waarin gegevens zijn verzameld, digitaal zijn verwerkt en waarbij rapportages zijn gegenereerd. De opdrachtsom dient minimaal 75.000 (excl. BTW) te bedragen. Ervaring van onderaannemers in referentie projecten wordt niet beschouwd als ervaring van de inschrijver. - Voor overige eisen wordt verwezen naar de projectbeschrijving. c. Technische bekwaamheid - verlangde bewijsstukken. - Opgave van het in te zetten personeel met c.v.'s, waarbij een inzetverplichting geldt. Voor genoemd perso neel dient Nederlands de voertaal te zijn. - De inschrijver dient gecertificeerd te zijn conform IS09001 of IS09002. - Uitvoering van veldwerkzaamheden conform de VKB-richtlijnen. Uitvoering van laboratorium-werkzaamheden conform de NNI-normen/richtlijnen door STERLAB erkend laboratorium. Voor overige eisen wordt verwezen naar de projectbeschrijving. Termijn gedurende welke de inschrijver zijn aanbieding gestand moet doen. 60 dagen Gunningscriteria. Gunningscriteria voor zover anders dan de laagste prijs zijn: - de economisch meest voordelige aanbieding, waarbij een rol speelt de in het bestek genoemde criteria. 17. Overige inlichtingen. Eventuele vragen kunnen schriftelijk (ondertekend per post of fax) gesteld worden en dienen uiterlijk 16 december 2002 voor 10.00 uur te zijn ontvangen. De schriftelijke vragen dienen gericht te zijn aan Provincie Zeeland. Als post adres dient het adres gehanteerd te worden van Haskoning Nederland B.V.,,Postbus 525, 5.201 AM 's-Hertogen bosch, ter attentie van ing. G. Goëlema. De nota van inlichtingen wordt kostenloos aan de bestekhouders toegezonden. Aan het niet ontvangen van de nota van inlichtingen kunnen bestekhouders geen rechten ontlenen. 18. Datum van bekendmaking van de vooraankondiging in het Publicatieblad van de Europese Gemeen schappen. Niet van toepassing. 19. Datum van verzending van de aankondiging. 15 november 2002 20. Datum van ontvangst van de aankondiging door het Bureau voor officiële publicaties der Europese Gemeenschappen. 15 november 2002. 15. 16. Ongeveer één op de tien Nederlan ders heeft een vorm van reuma, welgeteld zijn dat 1,6 miljoen men sen. Het betekent vaak afstand moeten doen van een hobby, sport of zelfs van een baan of eigen be drijf. Reuma is ook een belangrijke ver oorzaker van het ziekteverzuim in Nederland. Velen raken door reuma arbeidsongeschikt. En zij die aan het werk blijven, moeten vaak heel wat hindernissen overwinnen. Veel onbegrip Veel patiënten hebben 't moeilijk met het onbegrip. Toch zijn zij nog vaak tot veel in staat. Begrip voor hun individuele (on)mogelijkheden kan juist bij het vinden van ge schikt werk doorslaggevend zijn. Steun het Nationaal Reumafonds Het Nationaal Reumafonds finan ciert zo'n 70% van het wetenschap pelijk onderzoek in Nederland. Andere activiteiten zijn: voorlich ting, aangepaste vakanties, indivi duele hulp en financieel steunen van de meer dan honderd reumapatiën tenverenigingen. Helpt u ook? Giro 324, Amsterdam. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 www.reumafonds.nl Goes Kr inningen Middelburg Bergen op Zoom Ambachtelijk Vakkundig advies •Meer keuze Fraai gelegd Kwaliteitsmaterialen Sublieme service Tevens Rowidealer Het stookseizoen komt er weer aan.. Met UltraSone van€189,- de droogte van de baan! (luchtbevochtiger) VOOr €T3o,- Parketzaken TMC Woonwinkels Marconistraat 13 4461 HH Goes tel (0113) 22 41 03 www.tmcwoonwinkels.nl - Vakantie in Nederland: Wanneer u uw vakantie in Nederland doorbrengt, kunnen wij er voor zor gen dat de PZC op uw vakantieadres wordt bezorgd. De bezorging bij u thuis wordt dan tijdelijk stopgezet. Ook kunt u de PZC tijdelijk bij iemand anders laten bezorgen. Geef ons naam en adres op en wij bezorgen daar gedurende uw vakantie de PZC. Vakantie in het buitenland: Als u met vakantie naar het buiten land gaat, bieden wij u de volgende mogelijkheden: U doet tijdens uw vakantie een an der een plezier met de PZC. Geef ons naam en adres op en wij bezor gen daar gedurende uw vakantie de PZC. ic U laat de PZC opsturen naar uw va kantieadres in het buitenland. Geef ons uw vakantiebestemming en wij sturen geheel voor uw risico de PZC dagelijks aan u op. Kosten volgens PTT tarief. U onderbreekt tijdelijk uw abonne ment (minimaal voor een week). Het teveel betaalde abonnements geld wordt dan verrekend. Vul de gegevens hiernaast in, knip de ze bon uit en stuur 'm minstens twee weken voor het begin van uw vakan tie naar ons op. Ter voorkoming van onjuiste adressering kunnen opdrachten per telefoon NIET in behandeling worden genomen. GEGEVENS ABONNEE: naam: adres: postcode: woonplaats; telefoonnummer eerste verzenddag: eerste dag weer thuis bezorgen: J bezorg de krant op Onderstaand va kantieadres: naam: adres: postcode: v woonplaats: geef mijn abonnement gedurende mijn vakantie aan: naam: adres: postcode: woonplaats: onderbreek mijn abonnement en verreken het abonnementsgeld. eerste dag geen krant: eerste dag weerthuis bezorgen: Stuur deze bon naar: Provinciale Zeeuwse Courant Afdeling Lezersservice Antwoordnummer 123 4380 VB Viissingen (postzegel niet nodig) e-mail: abo@pzc.nl KRANT VOOR ZEELAND MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG november november november november november november 9.30 - 22.00 uur 9.30 - 22.00 uur 9.30 - 22.00 uur 9.30 - 22.00 uur 9.30 - 22.00 uur 9.30 - 17.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28