Kleine kater voor Kloetinge PZC Hoek blijft ongestoord winnen Hoek gekwetst door tekst achter vliegtuig Terneuzen wordt te laat wakker Dauwendaele heeft de smaak te pakken 17 ^evelandse hoofdklasser speelt teleurstellend gelijk in Marken: 2-2 Staartploegen pakken punten Quick Boys ook niet langs Lisse swb maandag 25 november 2002 dnor Roeland van Vliet «ARKEN - Kloetinge is nu zes „eken achter elkaar ongesla gen. toch overheerste zaterdag Je teleurstelling na het vijfde gelijkspel van dit seizoen. „Dit zijn twee verliespunten", sprak irainer Diederik Hienseh na de !-2 tegen Marken. Zijn team os de betere ploeg en gaf ■lechts twee kansen weg. Maar .jok twee keer profiteerde Car los Hasselbaink daarvan. Kloetinge, dat na zaterdag achtste staat, is bezig aan een reeks wedstrijden. Maar euforie om de duels met Harken thuis (2-2), Katwijk (2- J, Rijnsburgse Boys (2-2), Ex celsior Maassluis (4-2) en Ter Leede (4-3) volgde nu een kater- ije De Bevelandse hoofdklasser bleef op het Noord-Hollandse schiereilandje weliswaar onge- maar de ploeg had dui delijk moeten winnen. Hienseh: Ik heb in de rust gezegd dat als we hier geen drie punten weg haalden, we dat aan onszelf te wijten hadden." Maar toen de oefenmeester die woorden sprak, stond Kloetinge nog met 2-1 voor en was zijn elf tal de bovenliggende partij. En was in de tweede helft wel anders. Marken zette druk en kreeg de 2-2 op het scorebord. Daarom betitelde Hienseh na afloop de wedstrijd als 'net niet' Erwin van der Woerdt: .Vandaag hadden we het ver schil kunnen maken met Mar ken en hadden we in de subtop gestaan. Nu moet je toch nog naar beneden blijven kijken." Indruk Alleen in het halfuur voor de rust maakte Kloetinge, dat zelf vertrouwen kreeg door de 1-1, echt indruk. Maar in het eerste kwartier en in de gehele tweede helft was Kloetinge ronduit slordig. Tal van passjes kwamen niet aan. Breedtepasses werden zonder te kijken getrapt en het middenveld kreeg de bal maar niet bij Wilco de Valk, die strak gedekt werd door Michel Kare- maker. VLISSINGEN - Doordat Pan- ningen (2-2 bij koploper SV Meerssen) en IVS (0-0 tegen TOP) een punt pakten, staat Terneuzen in de hoofdklasse B van het zondagvoetbal nu moe derziel alleen onderaan. SV Meerssen-Panningen 2-2 (0-0). 48 Stef Joseph 1-0, 55. Frits Jansen 1-1,67. Luuk Fïddelers 2-1, 83. Ste ven Douw van der Krap 2-2. Scheidsrechter: J. Vos (Rosmalen). Aantal toeschouwers: 300. Gcmert-Vinkenslag 2-1 (1-0). 4. Jacco Hoffmans 1-0, 67. Anthony Geurts 2-070. Frans van Eijs 2-1. Scheidsrechter H. Jaspers (Uden). Gele kaart. Kruyntjes (Vinkenslag). Aantal toeschouwers 900. Schijndel/Datelnet-UDF19/Beter Bed 3-2(3-010. Jerry Manneh 1 -0, 39. Jerry Manneh 2-0, 45. Remco Evers 3-0, 85. Fabrizio Marcucci 3-1, 90. Johan Vissers 3-2. Scheids rechter: P.M.G. Govers (Loon op Zand). Aantal toeschouwers: 800. 0JC Rosmalen-Deurne 2-1 (1-1). 15 Gert-Jan Korsten 1-0, 30. Roy Manders 1-1, 85. Nicky Scheepens 2-1 (strafschop) Scheidsrechter A.van der Doelen (Vinkei). IVS-TOP 0-0. Scheidsrechter: J. Tempelaar (Dordrecht). Rode kaart (twee keer geel): 30. Revier (IVS). Aantal toeschouwers: 200. UNA-JVC Cuijk 1-0 (1-0). 45. Ritchie Schiffer 1-0. Scheidsrech ter C Bremer (Ridderkerk). Gele kaart: Vrcven (UNA), Hadouir (JVC Cuijk) Rode kaart (2x geel): 55. Manders (UNA). Toeschouwers: 300. SPORTREDACTIE Oostsou burgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118) 484454 Fax: (0118)470102 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Oostsouburgseweg 10 Postbus 18 4380 AA VLISSINGEN Tel: (0118)484000 Fax: (0118)470102 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Al in de derde minuut werd een verkeerde breedtepass van Jo han de Goederen Kloetinge noodlottig. De Goederen, die sowieso een ongelukkige wed strijd speelde, passte de bal nog op eigen helft naar links, maar daar stond niemand. Een speler van Marken pikte de bal op. stuurde Carlos Hasselbaink de diepte in en deze was meteen trefzeker: 1-0. Niet veel later kreeg Marken nog een dot van een kans. Dick Zwarthoed zag dat Merlijn Swennen vrij ver uit zijn doel was gekomen en vuur de een boogbal af op het doel van Kloetinge, Swennen redde knap. Toen werd Kloetinge wakker. De defensie had door hoe de ge vaarlijke Hasselbaink aan ban den gelegd moest worden en daardoor kreeg de gehele ploeg meer lucht. Marken draait na melijk voor negentig procent op het kunnen van de 'broer van', de ploeg speelt de lange bal op de eenzame spits en hoopt dat hij aankomt. Maar niet veel bal len kwamen aan, omdat Pieter de Munnik en Erwin van der Woerdt er steeds goed tussen za ten. En dus kon Kloetinge, zeker naar gelang de eerste helft vor derde, rustig opbouwen. De 1-1een direct gevolg van de opleving van de Bevelanders, was een score in drie bedrijven. Erik de Groene, die op het rand je van buitenspel diep was ge stuurd door Emiel Dorst, schoot op de uitkomende keeper. Ver volgens pakte Dorst zelf de re bound, maar zijn schot werd op de lijn gekeerd door een verde diger van Marken. Bij het derde schot was het wel raak. Weer pikte Dorst de rebound op en nu schoot hij de bal bekeken in de ongedekte hoek. Nog voor rust kwam Kloetinge op voorsprong. Weer ontsnapte De Groene aan de dekking van zijn tegenstander. De spits ren de tot de achterlijn en trok van daar de bal voor op Wilco de Valk die de hoek voor het uitzoe ken had: 1-2. Overtuiging In de tweede helft was Kloetin ge alles van dit frisse aanvals- spel kwijt. Het elftal verzandde weer in het spel van het eerste kwartier van de eerste helft. De voorhoede kreeg nog wel wat kansen, maar uit de schoten van De Groene sprak geen overtui ging. Marken kon daardoor weer te rugkomen in het duel, al viel de 2-2 in 56e minuut wel letterlijk en figuurlijk uit de lucht. Het was de tweede kans die Marken kreeg, maar hij ging er wel weer in. Aanvoerder Arnold Teerhuis zette de bal hoog voor vanaf de rechterkant. Hasselbaink kopte de bal met enorme boog over Swennen heen in de verre hoek. De doelman stond aan de grond genageld en hoopte vurig dat de bal over zou gaan, maar hij viel net binnen. Even voor het einde van het duel kreeg De Groene - toen Kloetin ge al geruime tijd met een man meer speelde - nog een moge lijkheid op de 3-2. Hij wachtte te lang met het schieten vanaf de rand van het strafschopgebied en daardoor kon een verdediger zijn schot blokken. Mindere dag Volgens Hienseh was deze actie tekenend voor de net-niet-wed- strijd. „Elke ploeg heeft wel een paar wedstrijden in het seizoen waarin het niet loopt. Wij had den vandaag, als je het verge lijkt met de afgelopen weken, een mindere dag. We hadden moeten winnen en dan is een ge lijkspel na de ontlading van af gelopen weken even een teleur stelling. Maar aan de andere kant was het ook moeilijk voet ballen tegen een ploeg die ach teruit voetbalt. We zijn nu in de hoofdklasse A aan aanvallende ploegen gewend en daartegen kunnen we goed spelen. Dit was even iets anders." Marken-Kloetinge 2-2 (1-2). 3. Car los Hasselbaink 1-0,24. Emiel Dorst 1-1,38. Wilco de Valk 1-2, 56. Carlos Hasselbaink 2-2. Scheidsrechter: M. Strijker (Hoogeveen). Rode kaart: 57. Stephan Kaaij (Marken). Gele kaart: Michel Karemaker (Marken). Aantal toeschouwers: 400. Kloetinge: Merlijn Swennen; Pieter de Munnik (60. Rien de Bruine), Er win van der Woerdt, John Bent- schap Knook, Arno Melaard; Johan de Goederen (46. Wouter Labrujère) Emiel Dorst, Jan Baaijens; Wilco de Valk, Erik de Groene, Ronald Zuijd- wegt. Rieno van Oost haalt uit voor het vierde doelpunt van Hoek tegen Volendam. foto Peter Nicolai door Frits Bakker HOEK - Met het voetbal komt het in Hoek wel goed, want ook in de thuiswedstrijd tegen Vo lendam ging de koploper van de hoofdklasse zaterdag ge woon door met winnen. Voor eigen publiek liepen de Zeeu wen na een snelle goal van Ar jan Human uit naar een riante 4-2-overwinning. De sportieve opmars gaat ongestoord door, maar wordt steeds meer over schaduwd door randver schijnselen die de club grote zorgen baren. Angelo Nijskens wil die zaken zo ver mogelijk buiten de aan dachtvan het elftal houden. De trainer zag zaterdag vanaf de bank het levensgrote spandoek achter het doel en het vlieg tuigje dat voor de rust boven het veld rondvloog. „Ik heb ge pleit voor rust, want we willen ons alleen op voetballen con centreren. Maar als er tijdens een wedstrijd zo veel gebeurt, dan wordt het ons wel heel moeilijk gemaakt." Hoek lijdt er sportief gezien nog niet onder, zo bleek zater dag. Zelfs met een gehavend elftal (drie schorsingen en twee langdurig geblesseerde spe lers) werd Volendam voor de rust overklast en opgerold en na een goed halfuur op op een kansloze achterstand gezet. Arjan Human opende in zijn rol als schaduwspits al in de eerste minuut van de wedstrijd de score. Met een snelle demar rage speelde hij in de zestien meter een tegenstander uit en zijn schot was zo hard en goed gericht dat Volendam-keeper Arnold Smit er geen vuist tus sen kreeg:1-0. Middenrif Het was een opening die Hoek de ruimte gaf om snel combi nerend en vaak vanaf de vleu gels de ene na de andere aanval op te zetten. De thuisclub ver scheen in een geïmproviseerde opstelling, maar speelde zeker niet minder dan de laatste we ken. „We hebben vanaf het be gin gedomineerd", vond Nijs kens later. Met de personele problemen bleek het toch nog mee te val len. Björn Langeveld was na een laatste test toch inzetbaar en vormde het Human het mid denrif van de ploeg. Thomas Ragut speelde op rechts als vervanger voor Wesley de Smet een sterke partij. Franky Standaert voelde zich als cen trale verdediger op de positie van Patrick de Guchteneire vanaf de eerste minuten thuis en Frank de Wispelaere speel de op links in de verdediging een foutloze wedstrijd. Het elftal stond vanaf de eerste minuten als een huis. De Vo- lendamse oppositie beperkte zich voor de rust tot een enkele tegenaanval. Zo mikte Jouri Molenaar in de zevende mi nuut rakelings naast het doel van Jürgen Belpaire. Verder was het in die eerste periode al les Hoek wat het spel bepaalde. Arjan Human leidde in de 32e minuut ook weer de tweede goal in. Zijn harde inzet werd weggestompt door Volendam- keeper Arnold Smit, maar door Rieno van Oost vanaf de zijkant weer voor het doel ge bracht. Daar kon Gunter de Meyer de bal simpel inschie ten: 2-0. Slordig Het werd ook nog 3-0, kort voor de rust, toen Leon van den Ouden na een combinatie met Rieno van Oost de keeper weer het nakijken gaf. Maar in plaats van met die riante stand op de thee te gaan, ging de ver dediging net voor tijd slordig in de fout. Johan Tuijp kreeg te veel vrijheid en kon Belpaire met een schot verrassen: 3-1. Met een treffer van Jack Tol (zesde minuut) sloopt Volen dam net na de rust nog dichter bij, maar vanaf dat moment trok de koploper het initiatief weer naar zich toe. Rieno van Oost, die later nog twee keer vrij voor de goal kwam, kreeg halverwege die tweede helft zijn verdiende goal. Hij scoor de met een lage schuiver en bracht Hoek op een beslissen de voorsprong (4-2). Hoek-Volendam 4-2 (3-1). Ï.Arjan Human 1-0,32. Gunter de Meyer 2- 0, 44 Leon van den Ouden 3-0, 44 Johan Tuijp 3-1, 51. Jack Tbl 3-2, 66 Rieno van Oost 4-2. Scheids rechter: I. Roeland (Sleeuwijk). Gele kaart: Franky Standaert, Ar jan Human Gunter de Meyer (al len Hoek), Pieter Jonk, Jack Tol, Dick Zwarthoed (allen. Volendam). Aantal toeschouwers: 800. Hoek: Jurgen Belpaire; Johan Mu- cher, Gunter de Meyer, Franky Standaert, Frank de Wispelaere Thomas Ragut (85. Michel Mul- laert), Björn Langeveld, Arjan Hu- man, Marc Minnaert; Leon van den Ouden (89. Arjen Oostdijk), Rieno van Oost. door Frits Bakker HOEK - Het scorebord stond al op 1-0, de wedstrijd was net een kwartier oud en al les wees op een prachtige voetbalmiddag in Hoek. Het spandoek achter de goal ('Angelo Nijskens 4ever'), bedoeld als steun aan de trainer, was onschuldig, maar de vrolijke sfeer op het sportpark werd na een kwartier plotseling ver stoord. Boven het veld verscheen een vliegtuigje met de tekst: 'De Feyter en Naudts zijn judassen'. Het bleef tot de rust rondcir kelen. vloog een paar keer over het dorp en verdween toen aan de grijze horizon. De wedstrijd ging gewoon door, Hoek won met 4-2, maar de toon was gezet Voor een goed verstaander was de tekst wel duidelijk. Kees de Feyter (voorzitter) en Patrick Naudts (manager) zijn al we kenlang mikpunt van kritiek in een zaak die het technisch beleid aangaat. Ze heb ben een verzoek van trainer Angelo Nijs kens afgewezen om de selectie uit te brei den met één of twee spelers. De trainer heeft zich onder lichte protesten neerge legd bij die beslissing, maar voelt zich ge krenkt door uitspraken van het bestuur en heeft zijn vertrek aangekondigd. Het hele bestuur en het grootste deel van de sponsors staan achter het technisch be leid van de club. De meeste supporters en de spelers scharen zich achter Nijskens. De actie van zaterdag werd door alle par tijen afgekeurd. De reacties op het vlieg tuig. dat was opgestegen vanaf vliegveld Midden-Zeeland, waren dat het span doek kwetsend was voor de betrokkenen en schandalig voor het aanzien van de club. Het bestuur van Hoek vergadert vanavond over eventuele maatregelen. Vice-voorzitter Guido van Schaik: „We hebben een vermoeden wie hier achter zit.Kees de Feyter wilde niet reageren. Het bestuur sprak zaterdag met een dele gatie van supporters van de H-side, die via het spandoek op het veld het vertrek van de trainer betreurden. „Maar die jongens hebben niets met het vliegtuig te maken", verzekerde Van Schaik. „Ze vinden het zelf ook schandalig wat er nu gebeurt. Wij denken meer aan een kapi taalkrachtig iemarid. Zo'n vliegtuigje huren kost al gauw een j^aar duizend eu- door Roeland van Vliet TIEL - Op de vraag of het als kritiek op de trainer opgevat mocht worden, antwoordde Ro nald van Sliedregt met: „Mwaoh, misschien." Maar het was toch overduidelijk wat hij bedoelde met het half uitge sproken spreekwoord 'als het kalf verdronken is...' Van Slie dregt kwam er gisteren in de 62e minuut in en dat was veel te laat, vond hij zelf. „Ik heb meer kwa liteit dan sommige jongens die wel in het veld staan", sprak hij gelaten. Want ondanks zijn twee goals verloor Terneuzen weer, dit keer was TEC met 3-2 te sterk. „Tsja, dan maak je twee doel punten, maar toch sta je met le ge handen. Alleen het laatste halfuur hebben we ervoor ge knokt. Maar dat is Terneuzen hè, steeds gebeurt het te laat." Van Sliedregt sprak zonder zijn stem te verheffen niet mis te ver stane woorden. „Bij ons is vaak de organisatie helemaal weg. We laten de tegenstander steeds vrij lopen, er is niemand die hem aanpakt. Dan is het op gegeven moment natuurlijk niet meer te houden. Als we een keer hadden kunnen winnen, dan was dat vandaag." Bij zijn invalbeurt bracht Van Sliedregt de beleving terug in de ploeg. Daarvóór was het alle maal niet best wat Terneuzen, dat na het gelijkspel van Pan- ningen nog steviger onderaan staat in de hoofdklasse B. liet zien. Dat kwam mede doordat trainer Dimitri Mbuyu grote moeite had gehad een ploeg sa men te stellen. Terneuzen miste Danny Magito, Geert Bos- schaart (beiden geschorst) en Nico van der Meer (geblesseerd De nauwelijks fitte Geert de Poorter speelde zijn eerste wed strijd van het seizoen en Mike But, die eigenlijk nog herstel lende is van een enkelblessure, stond ook in de basis. Opmerke lijk was ook dat Mbuyu een be roep deed op Michel de Vries. De Vries stond dertien jaar in het eerste, ging dit seizoen in het tweede voetballen en is nu weer teruggehaald. Pas in de laatste dertig minuten van het duel werd Terneuzen gisteren wakker. Dat was al na dat de gelegenheidsspits van TEC, Albert van Velsen, de score had geopend. Invaller Van Slie dregt - volgens Mbuyu de laat ste weken niet in vorm - liet Mi ke But en Williams Benoit Moukoko beter spelen. Pas in de 84e minuut leverde dat ook een doelpunt op. Moukoko speelde de bal in op Van Sliedregt, waarna deze zich omdraaide en TEC-doelman Ronnie Versteeg verschalkte: 1-1. Lang kon Terneuzen niet van de gelijkmaker genieten, want am per dertig seconden later stond de 2-1 al op het bord. Het was weer Van Velsen die scoorde, dit keer tikte hij de bal van dichtbij binnen. Daarna toonden de Zeeuws-Vlamingen veerkracht De elf van Mbuyu bleven druk uitoefenen op de goal van TEC en die stormloop had de 2-2 tot resultaat. Geert de Poorter ver zond een passje dat net achter de verdediging viel. Dat werd opgepikt door Van Sliedregt, die vervolgens alle tijd kreeg om de doelman te passeren. Toch kreeg Terneuzen geen punt, want pro movendus TEC had het laatste woord. Erik de Koeijer stopte een vrije trap van Van Velsen met zijn knieën en Jan Janssen benutte de rebound: 3-2. Geen punten voor Terneuzen en dus boorde Mbuyu het onder werp 'versterkingen' weer aan. „We hebben niet veel mensen nodig, maar wel een paar goei- en. Er zijn zo links en rechts al gesprekken geweest met spe lers, maar daar is nog niets con creets uitgekomen." TEC - Terneuzen 3-2 (0-0). 51. Al- bert van Velsen 1-0, 84. Ronald van Sliedregt 1-1, 85. Albert van Velsen 2-1, 89. Ronald van Sliedregt 2-2. 92. Jan Jansen 3-2. Scheidsrechter: J.H. van Loen (Harmeien). Gele kaartHanky Leatemia, Farid Idris- si (beide TEC), Roel Alberti, Michel de Vries (Terneuzen). Aantal toe schouwers: 800. Terneuzen: Erik de Koeijer; Roel Al berti (46. Remco van Leeuwen), Geert de Poorter, Michel de Vries (67. Hubert van den Hemel), Stefan Saey: Johan van Rumst, Dominique Verlinde (62. Ronald van Sliedregt). Dennis de Kraker. Jordy Bakker: Benoit Moukoko, Mike But. De supporters van Hoek staken de geplaagde trainer Angelo Nijskens zaterdag een hart onder de riem met een immens spandoek. foto Peter Nicolai ro." Hoek buigt zich vanavond over een reactie. Guido van Schaik: „Het kan best zijn dat we een aanklacht indienen we gens smaad. We vinden in elk geval dat de bewuste mensen in hun goede naam en eer zijp aangetast." doorWim Broekhoven VLISSINGEN - Dauwendaele boekte zaterdag zijn vierde op eenvolgende zege in de tweede klasse E. Ook Seolto kon de op mars van de Middelburgers, die leidden in de strijd om de twee de periode, niet stoppen: 1-2. In de derde klasse won GPC met 4-2 van Serooskerke, terwijl in de vierde klasse Spui de 2-1- voorsprong vasthield in Wemel- dinge. Hoedekenskerke WIK'57 (2-2) en Colijnsplaatse Boys - Cadzand (3-3) eindigden in balans. Seolto-Dauwendaele 1-2: De Middelburgers kwamen al na acht minuten op voorsprong door Edwin LeonhartDe thuis club ging daarna op zoek naar de gelijkmaker, maar ondanks een reeks goede mogelijkheden lukte dat niet. Uit een counter werd het vijf minuten voor rust zelfs 0-2 door Jordy van Bun deren. Twaalf minuten na de rust tekende Frank van Loon vanaf elf meter voor 1-2, maar de gelijkmaker kwam niet in beeld. GPC-Serooskerke 4-2: De be zoekers waren de eerste helft de betere ploeg en de 0-1 door een treffer van Frank Allaart was dikverdiend. Twee minuten na rust werd de marge vergroot tot twee treffers door Jan Peter van de Putte, maar daarna werd de thuisclub wakker. Jeroen van Ommen kopte een van de lat terug stuitende bal na een kwar tier binnen (1-2) en een af standsschot van Ronald Klop penburg leverde een kwartier voor tijd de gelijkmaker op. GPC drukte door en binnen vijf minuten scoorde Jimmy Pinas tot twee keer toe alleen voor de doelman Wemeldinge-Spui 1-2 (restant): In het restant van de eerste helft van de wegens een blessure van de scheidsrechter eerder ge staakte wedstrijd trof de thuis ploeg het niet dat Spui-goalie Paulusse in prima vorm stak. Na de rust bleek dat niet meer nodig en kon Spui de voorsprong sim pel vast houden. Colijnsplaatse Boys-Cadzand 3-3: Angelo Martlé opende na een kwartier de score voor de bezoekers, maar Bertus Zoete- weij maakte drie minuten later al 1-1. Opnieuw Martlé tekende via een vrije trap door de muur voor 1-2. Tien minuten na rust werd het door Stephan Vercou- teren 1-3, maar eerst Robertjan van de Genugten en toen Abdoel Begde herstelden de balans. Hoedekenskerke-WIK'57 2-2: Niels Bitter tekende na veertien minuten in een attractieve wed strijd voor 1-0, maar binnen de minuut maakte Leon Hendrikse gelijk Via Niels Otte werd het acht minuten na rust 2-1, maar nu kon Elmar de Kok vijf minu ten later al voor 2-2 zorgen. De erg gemotiveerde thuisploeg trof daarna nog twee keer de lat, maar een eerste zege in dit seizoen zat er toch niet in voor de ploeg van trainer Uit- terhoeve. VLISSINGEN - Quick Boys, nummer twee in de hoofdklasse A, verspeelde zaterdag op eigen terrein twee kostbare punten. Voor vierduizend toeschouwers kwam de ploeg niet langs FC Lisse (2-2), dat een week eerder ook al koploper Hoek op een ge lijkspel had gehouden. Hekkensluiter Kozakken Boys grossierde weer in kaarten (één keer rood, zeven keer geel), maar zag wel kans met tien man gelijk te spelen tegen Capelle. Quick Boys-FC Lisse 2-2 (0-1). 40 Robert Hoever 0-1, 46. Remco Tor ken 1-1, 55. Remco Torken 2-1. 75. Robert Hoever 2-2. Scheidsrechter. J. Zwaard (Maasland) Rode kaart Richard Goulooze (FC Lisse). Aan tal toeschouwers: 4000. Scheveningen - Noordwijk 0-0. Scheidsrechter: P Hulsmeyers (Ol- denzaal). Aantal toeschouwers 1200. Kozakken Boys - Capelle 1-1 (0-0). 52. Henk Roeland 0-1 (strafschop), 76. Mark Noorlander 1-1. Scheids rechter: J Stange (Zevenbergen) Rode kaart: Robert de Heer (Kozak ken Boys) Gele kaart. Mourad Maz- lum, Nabil Bouchlal, Hank Viveen, Guido Bastiaans, Martin van Gelde ren, Dennis Scharrenburg en Gerard de Haan (allen Kozakken Boys) en Patrick de Bie (Capelle). Aantal toe schouwers: 1000. Excelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys 3-1 (1-1). 34. Berry Charité 0-1. 44 Fouad El Hamdaoui 1-1, 54 Fouad El Hamdaoui 2-1, 76. Harold Loeve 3-1. Scheidsrechter: E. van der Beek (Alphen aan de Rijn). Gele kaart Leon Star (Rijnsburgse Boys Aantal toeschouwers: 900. Ter Leede - Katwijk 2-1 (0-0). 69. Chris de Bie 0-1, 82. Martin van der Louw 1-1, 90. Carlo van Zeist 2-1. Scheidsrechter: G. Sanou (Amster dam). Gele kaart: Mohammed Bou- grine en Mark Helden (beiden Kat wijk) en Carlo van Zeist (Ter Leede.) Aantal toeschouwers: 1100.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 17