m ZORG DAT HET KLOPT.. www.pzc.nl/gastenboek www.pzc.nl/adverteren www.pzc.nl/wenskaart Sagro Milieu Advies directeur (v/m) consulent streektalen (v/m) Laat de albatros niet verdrinken! Op zoek naar een nieuwe stek? ZORGTEAMMANAGER M/V zaterdag 23 november 2002 Elk jaar gaan 700.000 dieren dood door dierproeven. Dat moet anders, kan anders. Met alternatieven die dierproeven overbodig maken. Denkt u er ook zo over? Kom dan naar www.proefdiervrij.nl of bel 070-306 24 68 en zie wat kunt doen. Proefdiervrij is een groeiend milieu-adviesbureau. Wij geven adviezen aan overheden, bedrijfs leven en particulieren op het gebied van bodem, water en afval en beschikken over eigen veldploegen die met moderne apparatuur op een geavanceerde wijze het veldwerk uitvoeren. Wij zijn op korte termijn op zoek naar nieuwe collega's. Technisch medewerker Functie-inhoud: - aanbrengen en instand houden van grondwatersaneringsinstallaties - het (telemetrie) toezicht houden op het verloop van grondwatersanerings projecten en het eventueel bijsturen daarvan - rapporteren van de bevindingen en resultaten m.b.v. computer- en tekenpro gramma's - onderhoud veldwerkmateriaal Functie-eisen: - technische opleiding op minimaal MBO-niveau - affiniteit met vakgebied bodemsanering - ervaring in een soortgelijke functie is een pre, maar niet beslist noodzakelijk - handig met 'handen en gereedschap' Bodemkundige/Civieltechnicus Functie-inhoud: - projectleiding bodemonderzoeksprojecten (VO, NO, SO en SP) - milieukundige begeleiding bodemsaneringsprojecten - uitvoering (complexere) grond- en grondwatersaneringsprojecten - opstellen (prestatie)bestekken voor bodemsaneringsprojecten en andere projecten van civieltechnische aard - risico-analyses en haalbaarheidsstudies voor bovengenoemde projecten - instandhouding en uitbreiding van ons relatienetwerk Functie-eisen: - opleiding op HBO-niveau in relevante richting, bij voorkeur civiele techniek - enige jaren ervaring in soortgelijke functie Archeoloog Functie-inhoud: - beoordelen van de mate van archeologische verwachtingen bij toekomstige ontwikkelings- en bouwprojecten (infrastructuur, woningbouwplannen, bedrijventerreinen) - overleg met de provinciaal archeoloog - opstellen van plan van aanpak voor en initiëren van archeologisch onderzoek - ramen van.de kosten voor archeologische onderzoeken en opgravingen - bijdragen aan de uitvoering van archeologisch onderzoek - archeologische begeleiding of coördinatie tijdens grondwerken Functie-eisen: - relevante (deel)studie op HBO- of universitair niveau - enige ervaring met archeologische inventarisatie, begeleiding en opgraving - goede kennis van de regelgeving in dit gebied Medewerker kwaliteitsbewaking bouwstoffen Functie-inhoud: - initiëren en coördineren van bemonstering van bouwstoffen (bijv. puingra- nulaat) - registratie en systematisch bewaren van alle monsters - samenstellen van mengmonsters middels kwarteren - het analyseren van deeltjesgrootteverdeling (zeefkromme) en visuele samenstelling - initiëren en coördineren van chemische en fysische analyses in een extern laboratorium - interpretatie van analyseresultaten - initiëren en controleren van eventuele corrigerende acties bij de productie processen - deze functie kan worden uitgebreid met andere taken binnen onze kwaliteits beheerssystemen Functie-eisen: - opleiding op minimaal MBO-niveau in een relevante richting - duidelijke interesse in kwaliteitsbewakingsprocessen - enige affiniteit met productieprocessen van bouwstoffen is een pre Voor alle functies dient u woonachtig te zijn in de omgeving of bereid te ver huizen. Ook dient u in het bezit te zijn van rijbewijs-B. Wij bieden een fulltime dienstverband, ervaren collega's die u van nabij begeleiden en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie: Past één van deze aanbiedingen bij uw ambitie? Stuur dan vóór 14 december a.s. uw sollicitatiebrief met C.V. naar: Sagro Milieu Advies Zeeland B.V. t.a.v. de heer R. van de Woestijne Postbus 25 4453 ZG 's-Heerenhoek Uw sollicitatie kunt u eventueel mailen naar: sma@sagro.nl Nadere informatie wordt u graag door hem verstrekt, telefoonnummer: 0113- 352222. De Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland (S(EZ)# is op 1 april 2001 van start gegaan. De SCEZ wil hét aanspreekpunt zijn op het gebied van cultureel erfgoed in Zeeland. Zij wil haar bijzondere kennis op dit gebied maximaal inzetten door publieksgericht te informeren, te advise ren en te stimuleren en door een breed scala aan activiteiten te ontwikkelen. Zij wil zich bij haar werkzaamheden en acti viteiten laten inspireren door de gedachte dat het cultureel erfgoed een waardevol en onmisbaar onderdeel is van de Zeeuwse samenleving. De SCEZ levert integrale ondersteuning aan activiteiten en organisaties die gericht zijn op behoud, beheer, toegankelijkheid, onderzoek en ontsluiting van het cultureel erfgoed van Zeeland. Dit tracht zij onder meer te realiseren via integrale projecten met een accent op educatie en participatie. De SCEZ heeft het werk georganiseerd in drie sectoren: de sector Ontwikkeling, Advisering en Ondersteuning, de sector Bedrijfsvoering en Communicatie en de sector Facilitaire Dienstverlening. Werkvelden waarop de SCEZ actief is zijn archeologie, geschiedbeoefening, monu- mentenwacht, monumentenzorg, musea en streektalen. De SCEZ is een organisatie in opbouw. Het personeel krijgt de gelegenheid om in een informele werkomgeving mede inhoud en vorm te geven aan deze opbouw en om ideeën, kennis en vaardigheden over het werk te toetsen aan de praktijk. In totaal zullen bij de stichting 28 personen werk zaam zijn. De stichting biedt haar werknemers een goed arbeidsvoorwaardenpakket waarin opgenomen studiefaciliteiten, kinderop- vangmogelijkheden, het pensioenpakket van het ABP en het verzekeringspakket Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR). Stichting Cultureel Erfgoed S Zeeland ARCHEOLOGIE GESCHIEDBEOEFENING MONUMENTEN WACHT MONUMENTENZORG MUSEA STREEKTALEN De SCEZ zoekt kandidaten voor de volgende functies: (vacaturenummer 02/1001) 100% voltijdfunctie Uw functie eindverantwoordelijk voor het dagelijks funcdoneren van de organisatie zorgdragen voor de integrale (beleids)voorbereiding en uitvoering van het aan de organisatie opgedragen takenpakket zowel in bedrijfsmatig, inhoudelijk als financieel opzicht advisering van het bestuur over het realiseren van de (strategische) doelstellingen van de stichting bevor deren en bewerkstelligen van advies- en ontwikkelactiviteiten opstellen van beleids- en werkplannen als sectorjioofd direct leiding geven aan de medewerkers van de sector Bedrijfsvoering en Communicatie zorgen voor integratie en afstemming tussen de werkvelden zorgen voor een relevant relatienetwerk. Uw kwaliteiten academisch werk- en denkniveau ruime managementervaring rela tionele instelling gecombineerd met zakelijke opstelling gevoel voor en inzicht in bestuurlijke verhoudingen zeer goede communicatieve vaardigheden inspirerend en motiverend aantoonbare affiniteit met de werkvelden van de stichting een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling. Ons aanbod Een voltijdfunctie (1,0 fie) met een salaris dat afhankelijk is van opleiding, capaciteiten en ervaring en dat maximaal 4.687,23 bruto per maand bedraagt (salarisschaal 15, norm 1 oktober 2002). Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw A.C. de Bruijn, voorzitter van de SCEZ (0118-555380 of privé: 0118-551891, e-mail: ac.de.bruijn@veere.nl). Een assessmentonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. (vacaturenummer 02/2015) 50% deeltijdfunctie Uw fimctie invulling geven aan de advies- en steunfunctietaak op het terrein van de streektalen informatie inwinnen en verstrekken advisering voor het ontwikkelen, ondersteunen en uitvoeren van projecten en activiteiten stimuleren van samenwerkingsverbanden en nieuwe initiatieven, onder andere op het terrein van de deskundigheidsbevordering signaleren van relevante ontwikkelingen. Uw kwaliteiten HBO werk- en denkniveau kennis van en ervaring met het werkveld streektalen ervaring met projectmatig werken actieve of passieve kennis van de Zeeuwse streektaal enthousiast en initiatiefrijk goede communicatieve vaardigheden een collegiale, flexibele en klantgerichte werkinstelling. Ons aanbod Een deeltijdfunctie (0,5 fte) met een salaris dat afhankelijk is van op leiding, capaciteiten en ervaring en dat maximaal 1.619,64 bruto per maand bedraagt (salarisschaal 10, 50% van 3.239,28 norm 1 oktober 2002). Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer drs. W.H.P. Scholten, plaatsvervangend directeur (0118-670889, e-mail: whp.scholten@scez.nl). Uw sollicitatie kunt u schriftelijk, onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan het Bestuur van de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland, t.a.v. mevrouw A.C. de Bruijn, postbus 49, 4330 AA Middelburg. Een informatiepakket is op te vragen bij mevrouw Y.M. Gunter, 0118-670873, e-mail: ym.gunter@scez.nl. De sollicitatietermijn sluit op vrijdag 6 december 2002. Jaarlijks verdrinken ruim 100.000 albatrossen door longline visserij. Ze happen naar aas, worden aan de haak geslagen en komen op dramatische wijze aan hun einde. Steun de actie voor een vogelveilige vismethode. Giro 656500 Vogelbescherming www.reddealbatros.nl Europaïuin Nederland BV, is een succesvolle en snelgroeiende keten van op dit moment 47 tuin centra in Nederland. Europaïuin profileert zich als hét tuincentrum voor groenlïefhebbers, met een compleet assortiment tuin- en kamerplanten en tuinartikelen. Het accent daarbij ligt op kwaliteit, service en vakmanschap. Dan heeft Europaïuin Goes een leuke job voor je in een dynamische omgeving! Wij zijn een eigentijds snelgroeiend tuincentrum dat op korte termijn op zoek is naar nieuwe enthousiaste medewerkers. Verkoper Tuinplanten Buitenpotterie (fulltime) Je komt te werken op de Groenafdeling Buiten waar je verantwoor delijk bent voor het verkopen en verzorgen van onze tuinplanten en buitenpotterie. Het geven van advies en het creatief presenteren van tuinplanten en producten behoren eveneens tot je taken. Verder handel je regelmatig administratieve taken af. Onze voorkeur gaat uit naar een mannelijke kandidaat tussen de 20 en 45 jaar. Wij vragen: MBO-opleiding, bij voorkeur MAS, MTUS, AOC (of aantoonbare belangstelling voor tuinplanten) gedegen vakkennis van tuin planten ruime verkoopervaring in detailhandel klantvriendelijke, commerciële en positieve instelling/inzicht zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken verantwoordelijkheidsgevoel leeftijd: 20-45 jaar Verkoopmedewerker Kamer planten Binnenpotterie m/v (Vanaf 32 uur) Je komt te werken op de binnenafdeling, waar je verantwoordelijk bent voor de in- en verkoop van onze kamerplanten en binnen potterie. Naast de presentatie neem je ook het onderhoud en de verzorging voor je rekening. Het geven van advies aan onze klanten* behoort eveneens tot je taken. Wij vragen: MBO-opleiding of gelijkwaardige opleiding ruime verkoop ervaring in detailhandel kennis van en interesse in kamerplanten en binnenpotterie zowei commercieel als creatief inzicht en gevoel voor trends klantvriendelijke, flexibele en positieve instelling het vermogen om zelfstandig en zorgvuldig te werken Wij garanderen je een moderne werkomgeving waar initiatief en werklust op prijs worden gesteld. Daarnaast bieden we je voldoende mogelijkheden voor verdere ontplooiing. Uiteraard krijg je een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO voor Tuincentra. Heb je interesse in een van deze functies, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met cv binnen 14 dagen aan: Europaïuin Goes, t.a.v. de heer P. Besling, Postbus 401, 4460 AV Goes. Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen met de heer P. Besling, telefoonnummer 0113-215395. GOES, NIEUWE RIJKSWEG 2D, 0113-215395 Oosterschelde Thuiszorg zoekt op korte termijn voor de divisie Huishoudelijke Verzorging een De vacature betreft 32 uur per week voor het werkgebied Borsele Jouw persoonlijkheid: Jouw hart ligt bij de zorg en je bent een echte coach, die ervoor zorgt dat het iedere dag weer klopt, zowel intern als extern. Je maakt deel uit van de divisie Huishoudelijke Verzor ging en legt verantwoording af aan de divisie manager. Leidinggeven zit in je bloed en je hebt verantwoordelijkheidsgevoel. Jouw werkzaamheden: - Op doordachte wijze geef je leiding aan teams (verzorgenden en verzorgingshulpen). Het betreft in totaal circa 75 medewerkers; - Je denkt rnee over het beleid van de divisie; - Je draagt zorg voor de operationele organisa tie en de kwaliteit van de zorgverlening. Wij verwachten: - dat je bij voorkeur een opleiding op HBO- niveau hebt, aangevuld met een (post-)HBO- managementopleiding - dat je weet wat de wensen zijn van de cliënt en deze weet te vertalen; - dat je een natuurlijk overwicht hebt op mede werkers en ze, gericht op resultaten, weet te motiveren; - leiding geeft vanuit coachende kwaliteiten en stuurt op procesresultaten; ZORGBEMIDDELING HUISHOUDELIJKE VERZORGING OUDER- EN KINDZORG VERZORGING EN VERPLEGING DIEETADVISERING UITLEEN VERPLEEGARTIKELEN VOORLICHTING BIJ ZIEKTEN 7 X 24 UUR Z0RGCENTRALE - dat je, mede door je ervaring in de zorg en je positieve instelling, een analytisch en besluit vaardig professional bent; - dat je over een rijbewijs en een auto beschikt. Wij bieden: - een aantrekkelijk aanbod aan secundaire arbeidsvoorwaarden - salaris conform schaal 10, minimaal 2.089,65 en maximaal 3.298,18 bruto per maand. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Pank van Wisselingh, divisiemanager Huishoudelijke Verzorging, bereikbaar via tele foon (0113) 249200. Jouw schriftelijke reactie, onder vermelding van "sollicitatie" op de enve lop, kun je voor woensdag 4 december a.s. richten aan: Oosterschelde Thuiszorg, afdeling P&O/LB Postbus 79, 4460 AB Goes. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op woensdag 11 december aanstaande. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HOOFDKANTOOR Postbus 79 4460 AB Goes Hollandiaplein 1 4461 GT Goes Telefoon (0113) 249200 OOSTERSCHELDE THUISZORG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44