B3SS9 www. rij ks waterstaat, n I Operationeel manager huishoudelijke zorg Operationeel manager verzorging Rijkswaterstaat ADVANTA activiteitenbegeleider m/v ■-*£" Dhr/Mevr Adres: Postcode: Vogelbescherming NEDERLAND S zaterdag 23 november 2002 Werken in de zorg in zeeland? Off* Kijk op www.zz.nl T Op www.zz.nl vindt u vacatures in de zorg in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn op zoek naar: VERZORGENDE Voor 22 uur Zorgcentrum Ter Reede, Vlissingen MEDEWERKER GROEPSVERZORGING Voor max. 30 uur Zorgcentrum Gasthuis, Goes GASTVROUW HEER Uren in overleg Stichting Arduin, Goes ZORGMEDEWERKER Voor cliënten met gedragsproblematiek Voor max. 28 uur Stichting Arduin, Goes ZORGMEDEWERKER Voor woningen in Walcheren Uren in overleg Stichting Arduin, Goes ASSISTENT BEGELEIDER 1 vacature voor 16-36 uur en 1 vacature op oproepbasis ZLG, t.b.v. Kinder Gezinsvervangend Tehuis De Tiende, Goes ASSISTENT BEGELEIDER Voor 0-36 uur ZLG, t.b.v. De Watertoren, Goes Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt ^Ofa- voor de zorg Spitsuur op een knooppunt in Nederland. Het verkeer mindert snelheid; een dagelijkse file is in de maak. De verkeerscentrale kijkt via videocamera's mee wat er op de geleidelijk dichtslibbende weg gebeurt. Tijd om onze oproepkracht in te schakelen. Groene pijlen lichten op boven de vluchtstrook, die voor de gelegenheid parttime rijbaan wordt. De extra baan zorgt ervoor dat de stroom voertuigen langzaam in beweging kan komen. Nederland vervolgt veilig zijn weg. Om files te bestrijden is het lang niet altijd nodig extra asfalt aan te leggen. Werken aan maatschappelijk relevante zaken die in het brandpunt staan van de belangstelling. Dat doet het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Nederland duurzaam beschermen tegen het water en zorgen voor veilige verbindingen vraagt om nieuwsgierige medewerkers die oog hebben voor de samenleving. Die verder kijken dan hun eigen vakgebied en niet bang zijn om af te wijken van gebaande paden. Verkeer en Waterstaat zoekt daarom originele denkers en resultaatgerichte doeners uit vele studierichtingen: economen, juristen, bestuurskundigen, accountants, ICT'ers en technici. Academici en HBO'ers; specialisten en generalisten. Management Assistent HID v/m Stafafdeling Communicatie, Strategie en Managementondersteuning, Middelburg Maximaal 30.764,- bruto per jaar, schaal 7 De directie Zeeland is verantwoordelijk voor de scheepvaartinfrastructuur in het Nederlandse deel van het Continentaal Plat, met oog voor veiligheid, milieu en economie. De staf afdeling Communicatie, Strategie en Managementondersteuning draagt zorg voor strategische, communicatieve, logistieke en administratieve ondersteuning van het directieteam. Functie Ondersteunen van de Hoofdingenieur-Directeur (HID) op administratief/secretarieel en logistiek/organisatorisch vlak. Optreden als'eerste aanspreekpunt van de HID voor in- en externe contacten. Verzorgen van postbehandeling en agendabeheer. Maken van afspraken, regelen van vervoer en beheren van het archief van de HID. Verzamelen van vergaderstukken en organisatorisch voorbereiden van vergaderingen, verzorgen van de verslaglegging, bewaken van de acties, signaleren van knelpunten en aandragen van oplossingen. Op basis van globale aanwijzingen opstellen van brieven en nota's in de Nederlandse taal. Verzamelen en ordenen van gegevens over specifieke onderwerpen en maken van samenvattingen. Optreden als plaatsvervangend secretaris van het directie team. Parttime functie voor 32 uur, aanstelling voor 5 jaar. Profiel MBO-werk- en -denkniveau. Diploma (directie)secretaresse (bijv. Schroevers). Minimaal 3 jaar ervaring als secretaresse. Kennis van managementondersteunende werkwijzen, technieken en methoden. Ervaring met het verzamelen en inzichtelijk maken van gegevens en het samenstellen van managementinformatie. Kennis van en ervaring met Word en Excel. Representatief, accuraat, stressbestendig, collegiaal en integer. Reactie Inhoudelijke informatie bij mevrouw J.M. Ton-Mulder, clustercoördinator Management ondersteuning, telefoon (0118) 68 63 13. Vacaturenummer DZ 007/PZC. Rijkswaterstaat houdt zich, als uitvoeringsorganisatie van het ministene van Verkeer en Waterstaat, bezig met het plannen (laten) uitvoeren en beheren van het grootste pakket öviel-techni- sche werken in Nederland. Rijkswaterstaat opereert in een complex maatschappelijk krachtenveld. Het gaat bij ons dus niet alleen om he' bedenken en realiseren van innovatieve technische hoogstandjes, j maar ook om het vinden 'en implementeren van oplossingen dir breed gedragen worden in de samenleving Stuur een bondige brief met c v., graag binnen veertien dager en o.v v. het vacatuienummer, naar RWS-hdpdesk, postbus 9016 1180 MA Amstelveen. Of per e-mail aan werving^njkswaterstaat.n Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VANDERHAVE Advanta VanderHave is een vooraanstaande onderneming in zaaizaden. Tot haar kernactiviteiten behoren de veredeling, productie, venverking en verkoop van plantaardig uitgangsmateriaal voorde belangrijkste landbouwgewassen en begroeningsgrassen. Nieuwe variëteiten, hogere opbrengsten van goede kwaliteit en minder milieubelastende teeltmethoden vormen de leidraad in geavanceerde research programma 's. Het bedrijf heeft zijn hoofdkantoor in Kapelle en maakt deel uit van de internationaal toonaangevende zaaizaadgroep Advanta, een moderne en dynamische onderneming, met 2.000 medeiverkers en tientallen werkmaatschappijen in Europa, Noord- en Zuid-Amerika. Afrika, Azië en Australië. Jaarlijks verkoopt de Advanta-groep voor 400 miljoen euro aan landbouwzaaizaden. www.advantaseeds.nl Member of Advanta Vanuit Kapelle (Zld.) coördineert Advanta VanderHave de productie, verwerking en verkoop van haar landbouwzaaizaden. Ten behoeve van de afdeling Verwerking zijn wij op zoek naar een machine-operator/heftruckchauffeur m/v in tweeploegendienst Uw functie ln deze functie houdt u zich bezig met de verwerking van onze zaaizaden: ontvangst, behandelen, schonen, mengen en afzakken. Daarbij functioneert u vrij zelfstandig en zorgt u er met behulp van geavanceerde machines voor dat ongeschoond zaaizaad wordt bewerkt tot een kwalitatief hoogwaardig eindproduct. Alle voorkomende werkzaamheden - waaronder laden, lossen en intern transport - behoren ook tot uw taak. Uw profiel U beschikt over een MBO werk- en denkniveau met een technische werkervaring. Ervaring met machinebediening en heftruckwerk strekt tot aanbeveling. U bent bereid om, indien nodig, over te werken. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie op bovenstaande vacature kunt u binnen twee weken richten aan: Advanta Seeds BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 1, 4420 AA Kapelle. Solliciteren per e-mail kan ook: personeel@ nla dvantaseeds.co m Informatie Nadere inlichtingen omtrent deze functie kunt u inwinnen bij de heren M.C. Don en J. Remijnse, beiden hoofd Verwerking in Kapelle, tel. 01 13 - 34 79 11. Ingenieursbureau Engiplast is gevestigd te Middelburg en ont werpt complete procesinstallaties voor de chemie, de voedingsmidde lenindustrie, waterbehandeling, enz. Daarnaast is Engiplast specialist op het gebied van de kunststoftech niek: leidingsystemen, apparaten bouw, scheepsbouw, utiliteitsbouw en machinebouw. De projectomvang strekt zich uit van het opstellen van budget en bestek, het ontwerp en detaillering hiervan en van de bouw- begeleiding tot en met de inbe- drijfstelling. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke óf meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen Uitgangspunten daarbij zijn Zelfbeschikkingsrecht De cliënt ais burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten tranferpunt voor de zorg in Zeeland: www.zz.nl Verpleeghuis Vliedberg en De Onderneming te Vlissingen (onderdeel van de ZLG) starten een samen werkingsproject om voor personen met een functie beperking en woonachtig in een verpleeghuis vraaggestuurde dagbesteding aan te bieden in de regio Walcheren. De vraaggestuurde zorg en dienst verlening heeft als vertrekpunt de individuele vraag van de cliënt en wordt geboden op momenten en plaatsen en op een wijze die aansluiten bij wat de cliënt wil. De dagbesteding dient zo dicht mogelijk bij het sociale milieu van de cliënt en op maat aangeboden te worden. Door de samenwerking met de ZLG krijgen cliënten de kans om deel te nemen aan dagbesteding die in principe buitenshuis plaats vindt. De cliënten zoeken voor dit project met ingang van 1 december 2002 een: Het betreft hier een contract voor 16 uur per week voor de duur van het project (tot eind 2003). De cliënten zoeken iemand die: het een uitdaging vindt nieuwe projecten op te zetten in het kader van dagbesteding voor cliënten; bereid is de werkzaamheden af te stemmen op de wensen van de cliënten, waarbij het accent met name ligt op ondersteuning bij dagbesteding, training, maatwerk en vrijetijdsbesteding; kan werken vanuit het ondersteuningsmodel en vindt dat de vraag van de cliënt richtinggevend is bij de organisatie van de zorg- en dienstverlening, wil investeren in een goede samenwerking; beschikt over goede contactuele eigenschappen, beschikt over een diploma MDGO-AB, SPW of gelijkwaardig; wanneer nodig, bereid is om zich te laten autoriseren tot het uitvoeren van bepaalde verpleegkundige handelingen en deze te verrichten. Arbeidsvoorwaarden Arbeidsvoorwaarden conform CAO Gehandicaptenzorg. De functie van activiteitenbegeleider bij de ZLG is ingedeeld in FWG-functïegroep 35 (minimaal 1.491,- tot maximaal 2.051,-} Reageren Voor inlichtingen kunt u bellen met mevr. A. Wiilemse, manager zorg de Vliedberg tel: 0118-554333 of met dhr. R. Allewijn, teamcoördinator de Onderneming, tel. (0118) 473010. Wij verwachten uw schriftelijke reactie vóór woensdag 4 december 2002 te hebben ontvangen. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op maandag morgen 16 december 2002. Sollicitaties s.v.p. richten aan de sollicitatiecommissie Aktiviteitenbegeleider De Onderneming/de Vliedberg, p/a ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken: Senior en junior projectengineers De functie In deze veelzijdige en zelfstandige functie werkt u, gewoonlijk in teamverband, aan het ont werpen, samenstellen en tekenen van lay-outs voor procesinstallaties in diverse sectoren van de industrie. Daarnaast draagt u zorg voor het ontwerpen en detailleren van o.a. equipment, begeleidt u montages en inbedrijfstellingen. Wij vragen: een afgeronde MTS- of HTS-opleiding, bijvoorbeeld werktuigbouwkunde, of gelijkwaardig; minimaal 5 jaar relevante werkervaring (senior projectengineer); zelfstandigheid en verantwoordelijkheidsgevoel; goede communicatieve vaardigheden, resultaatgericht en een flexibele instelling. Perfect in vorm Informatie en sollicitatie Heeft u belangstelling, stuur dan uw brief en c.v. binnen 10 dagen aan Engiplast bv, t.a.v. dhr. J.E. Riemens, Postbus 8071,4330 EB Middelburg. Voor meer informatie kunt u hem bereiken op telefoonnummer 0118-633199. www.engiplastfcom zorgstroom Zorg met respect, waar u ook woont Zorgstroom is een organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Thuiszorg en de Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werk sfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. De leidraad daarbij is: 'zorg met respect, waar u ook woont'. Voor uitgebreide informatie over de functies, zie ook www.zz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom thuiszorg Vlissingen is op zoek naar enthousiaste kandidaten voorde functie van met ingang van januari 2003, voor gemiddeld 36 uren per week per direct, voor gemiddeld 28 uren per week Als operationeel manager geeft u leiding aan een team medewerkers en bent u eindverantwoordelijk voor het klantgericht en efficiënt realiseren van de zorgverlening. Wij verwachten dat u klant- en resultaatgericht bent, een team kunt motiveren en een actieve bijdrage kunt leveren aan beleidsontwikkeling en -invoering. U beschikt over een afgeronde opleiding op HBO-niveau, aangevuld met een managementopleiding en bij voorkeur relevante werkervaring. Wij bieden een uitdagende functie in een prettige werkomgeving, salariëring volgens de CAO Thuiszorg (schaal 9 maximaal 2955,84 bruto per maand bij een dienstverband van 36 uur per week) en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie kunt u contact opnemen met mevrouw Bosman, rayonmanager tel. (0118) 48 64 00. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor3 december 2002 richten aan de heer L.Q. Phemambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Wij bieden: een sociaal en prettig werkklimaat waarin persoonlijke inbreng en initiatief worden gewaardeerd; professionele ondersteuning en prima doorgroeimogelijkheden; een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Geef gehoor aan de roep van de kluut Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomstpakket, regelmatig het magazine VOGELS. Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! Ik word lid voor (minimaal 18,15 p.j.) Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedrag jaarlijks tot wederopzegging af te schrijven 1 1 1 1 1 van mijn bank/girorekening. Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd Handtekening: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 WB Zeist Kijk op www.vogelbeschermlng.nl of bel 030-6937744

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43