A Al&mene Zeeuwse. Bij ons sta je niet stil Steun de clubs, koop loten! PZC Medewerker personeelszaken m/v Emergis Artrose: groot onderzoek van start www.pzc.nl/abonneren een directiesecretaresse m/v Doe mee en win 4 dethon CALCULATOR Rechtbank Middelburg Secretaris handel zaterdag 23 november 2002 ALGEMENE ZEEUWSE VERZEKERINGEN ZOEKT Enthousiaste collega (m/v) Algemene Zeeuwse Verzekeringen (onderdeel van De Goudse N.V.) is als regionaal werkende maatschappij actief op het gebied van schade- en levensverzekeringen. Ons kantoor ligt in het hartje van Middelburg en 'huisvest' circa 30 medewerkers. Wij zoeken een enthousiaste collega om ons team te versterken. Functie Senior Schadebehandelaar particulieren en bedrijven (fulltime) Verantwoordelijkheden Je zorgt voor een gedegen beoor-deling en behandeling van schades waaronder de complexere zaken. Je volgt de ontwikkelingen binnen het vakgebied op de voet. Je bent aanspreekpunt bij wijzigingen in branche- en schaderegelingsafspraken. Vanuit je vraagbaakfunctie ondersteun en adviseer je collega's (intern) en de volmachten (extern). Voornaamste taken Beoordeelt schadedossiers op dekking en mogelijkheden voor regres; Onderhandelt mondeling en schriftelijk met betrokken partijen; Schakelt deskundigen in en pleegt daarmee overleg; Bewaakt en stroomlijnt correcte en vlotte afwikkeling; Draagt bij aan een goede beheersing van de schadelast en een gezonde opbouw van de portefeuille; Beheert documentatie en schaderegelingsconvenanten. Functie-eisen HBO werk- en denkniveau; Relevante verzekerings-technische opleidingen op brancheniveau (Brand Aansprakelijkheid Motorrijtuigen); •goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; commerciële inslag; flexibiliteit; zelfstandigheid; resultaatgericht; betrokken; accuraat; moet goed in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden Naast boeiend en afwisselend werk en een goed salaris, kun je rekenen op uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13c maand, winstdeling, een premievrij pensioen, reis- en studiekostenvergoeding en variabele werktijden. Solliciteren Je sollicitatiebrief kun je binnen 10 dagen sturen: Algemene Zeeuwse Verzekering Maatschappij N.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 50 4330 AB Middelburg Voor meer informatie kun je ook telefonisch contact opnemen met Ron Benne, telefoon (0118) 68 33 20. Binnen twee weken ontvang je antwoord. Werken bij Emergis! Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan iooo collega's de 6ooo cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijkheden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaarden geef je zelf invulling aan je eigen toekomst. Duobaan voor 20 - 24 uur per week vac. nr. 2002.119 Dienst Personeel Opleiding Binnen de dienst wordt het HRM-beleid ontwikkeld en voorbereid op implementatie. Daarbij worden de diverse sectoren en diensten geadviseerd en ondersteund bij de uitvoering van het HRM-beleid. De belangrijkste aandachtsgebieden zijn: personeels zaken, opleiding, arbo en milieu en organisatie. speler met goede contactuele vaardigheden (zowel persoonlijk als telefo nisch) en kunt goed planmatig werken. Zelfstandigheid, nauwkeurigheid' representativiteit en klantgerichtheid zijn kenmerken die uitstekend bij jou passen. Ons aanbod Salarisschaal 40 1.527 - 2.372) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO CGZ). De uitdaging Je hebt specifieke HRM-taken, zoals het regelen van wer ving- en selectieprocedures, het opstellen van contracten en het admini stratief verwerken van gegevens. Overige uitdagingen zijn o.a. het zelf standig verzorgen van correspondentie en archivering. Je ondersteunt met name de personeelsadviseur en hebt een eigen aandachtsgebied dat onder jouw verantwoordelijkheid valt. Jouw reactie Je sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van hel De inbreng Een afgeronde beroepsopleiding in het vakgebied (bijv. Mbo vacaturenummer, kun je vóór 3 december a.s. richten aan Emergis, Soc. Jur. Medewerker, Mbo Adm. Jur. Medewerker of Schoevers dir. secr.) en meerdere jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Ervaring met Office en met een Pl-systeem als Beaufort is een must. Je bent een team- Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel Frans Willemen, wnd. hoofd/ personeelsadviseur of Hannie Patty, medewerker personeelszaken (tel. 0113 26 72 12) of mail: h.patty@emergis.nl. Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Salaris is bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van'deze advertentie wordt niet op prijs Bent u betrokken bij de reumabe strijding? Dan is er belangrijk nieuws. Dankzij het Reumafonds, dat vijf miljoen gulden beschik baar stelde, kan een artroseon- derzoek van start gaan. Een on derzoek van voor Nederlandse be grippen ongekende omvang. Het onderzoek gaat tien jaren duren, 1000 patiënten doen mee. Waarom is dit onderzoek zo belangrijk? Van alle reumatische aandoenin gen komt artrose het meest voor. Er zijn in Nederland maar liefst 650.000 mensen die lijden aan artrose. Zowel mannen als vrou wen, in elke leeftijd maar vooral boven de 45 jaar. Meer weten over artrose? Bel de Reumalijn. Zie hieronder. Nationaal Reumafonds Voor vragen over (leven met) reuma: De Nationale Reumalijn 0900 - 2030300 (€0,10 pm) www.reumafonds.nl Giro 324 De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belang rijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 200 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. tranferpunt voor de zorg in Zeeland: www.zz.nl stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen Wegens vertrek van de huidige functionaris per 1 maart 2003 vragen wij op ons stafbureau een: voor 32-36 uur per week Het stafbureau ondersteunt de cliënten en werknemers in de 10 centra voor wonen en werken/dagbesteding van de stichting vanuit de afdelingen; secretariaat, financiële- en salarisadministratie, P&O, systeembeheer en (para)medische- en therapeutische begeleiding. De basis is gelegd voor ver dere regionalisering met als doel de zorg kleinschaliger en meer grensover schrijdend te maken en dichter bij het milieu van cliënt te organiseren. In het stafbureau is tevens de Ondernemingsraad gehuisvest. Doel van de functie: Het ondersteunen van de Directie en de Raad van Toezicht op secretarieel- en administratief gebied. Er is sprake van een gevarieerd pakket van secre tariële-, organisatorische- en administratieve taken. Functie-inhoud/hoofdtaken: het verzorgen van correspondentie, afspraken en agendabeheer; het voorbereiden en notuleren van diverse vergaderingen in alle geledingen van de organisatie; het onderhouden van in- en externe contacten; het verrichten van overige algemene secretariaatswerkzaamheden; het functioneel leidinggeven aan de secretariaatsmedewerkers t.a.v. coördinatie en takenverdeling e.d. Functie-eisen: een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau; ruime ervaring in een soortgelijke functie, ca. 4 a 5 jaar; goede beheersing van Windows, Word en Outlook; goede schriftelijke- en mondelinge vaardigheden. de volgende persoonskenmerken dienen voor de nieuwe functionaris eenvanzelfsprekendheid te zijn: representatief, initiatiefrijk, het hebben van organisatietalent, een flexibele houding en zelfstandigheid. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoórwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. De functie van directiesecretaresse is ingedeeld in FWG-functiegroep 45 (minimaal 1.798,= tot maximaal 2.423,= bij fulltime dienstverband). Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, (ver)kopen dagen, pc-privë, aanvullend pensioen e.d.) geboden. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voorlopig voor één jaar aangegaan. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Busser, directiesecretaresse, tel. (0113)275650. Reageren Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij uw schriftelijke reactie vóór 5 december. Sollicitaties s.v.p. richten aan de directie ZLG, p/a ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Opgelet: u kunt de lotenverkopers van de Grote Clubactie weer aan uw deur verwachten. Zij zijn lid van een vereniging uit uw buurt. Ze ver kopen loten waarvan 80% van de opbrengst direct in hun clubkas be landt. Natuurlijk koopt u in de eerste plaats een lot om de club te steu nen. Maar dat is niet alles, u maakt zelf ook kans op de hoofdprijs van 100.000,- belastingvrij, een exoti sche vakantie of één van de vele andere prijzen. GROTE CLUBACTIE www.clubactie.nl F.V.de GROOF's In- en Uitklaringsbedrijf BV h.o.d.n. COMEX Comex is een dienstverlenend bedrijf als scheepsagent In de zeevaart. Tevens als douane-agent is Comex nauw be trokken bij de in- en uitvoer goederen en lading. De hoofdvestiging is in Hansweert gevestigd, met als ne venvestiging een kantoor in Vlissingen-Oost. Binnen haar vakgebied verwerkt Comex allerlei benodigde documenten. Als scheepsagent ontstaat er een nauw contact tussen alle partijen aangaande de verscheping van goederen, Binnen ons bedrijf is op ons kantoor te Vlissingen-Oost een vacature ontstaan voor een: Administratief medewerk(st)er Wij verwachten van een goede kandidaat: - Een opleiding op HAVO/MEAO niveau - Kennis van Word en Excel - Goede beheersing van de Engelse taal - Flexibele werkinstelling is een vereiste - Leeftijd tot 25 jaar - Bereid zijn om onregelmatig te werken - In bezit van rijbewijs Interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uw sollicitatie aan: F. V de GKOOF's In- en Uitklaringsbedrijf BV Postbus 6 4417 ZG Hansweert T.a.v. Dhr. J. J. Theenaart Voor meer informatie: Tel. 011Z-3Ö1351 Email: comex@wxs.nl groen j industrie integratie Dethon is hét arbeidsintegratiebedrijf van Zeeuws Vlaanderen en heeft 800 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het bege leiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of achterstand op de arbeidsmarkt. Dethon kent vijf bedrijfsunits: Dethon Industrie Hulst, Terneuzen en Oostburg, Dethon Groen en Dethon Integratie. Dethon beschikt binnen die units over verschillende leerwerk mogelijkheden voor het uitvoeren van reïntegratietrajecten. Dethon Groen heeft ruimte voor een ervaren: op het bedrijfsbureau De functie: Als calculator begeleidt u zelfstandig opdrachten in de Groensector. Van offerte tot het uitwerken van technische tekeningen en de werkvoorbereiding voor het uitvoeringstraject. Ook het inventariseren en in beeld brengen van onderhouds- projecten hoort bij deze functie. Uw profiel: Bent u geïnteresseerd in deze functie en heeft u een opleiding op MBO niveau in de groensector plus enkele jaren ervaring in een vergelijkbare furlctïe? Kunt u werken met calculatieprogramma's zoals Info Groen, met CAD programma's zoals Helixcad, groenbestekken en RAW-systematiek en met Word en Excell? Dan willen wij graag met u praten. U kunt uw reactie vóór 6 december sturen naar Dethon, t.a.v. de heer R. Kregting, Postbus 163, 4530 AD Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is ongewenst. Rechtbank Middelburg is één van de negentien rechtbanken in Nederland. De rechtbank bestaat uit de sectoren civiel recht, strafrecht, bestuursrecht en kanton en een bedrijfsbureau. Er werken zo'n 150 medewerkers. Op dit moment is de rechtbank op zoek naar een: (in solventiekamer) v/m 36 uur per week Taken De secretaris ziet toe op de voortgang van de zaken, controle op de afwikkeling van de faillissementen en Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen, fungeert als griffier ter zitting, coördineert vakinhoudelijk de taken binnen de insolventiekamer, houdt zich bezig met de nieuwe ontwikkelingen en procedures binnen de administratie en organisatie en onderhoudt de contacten met curatoren en bewindvoerders en verricht vakinhoudelijke werkzaamheden namens de rechter-commissaris en faillissementsrechter. Functie-eisen Een afgeronde universitaire opleiding rechten bij voorkeur privaatrecht, goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden, alsmede goede contactuele eigenschappen; goed analytisch vermogen, praktische instelling, cijfermatig inzicht, affiniteit met geautomatiseerde systemen en beheersing van Word, een grote mate van zelfstandigheid is vereist. Affiniteit met het handelsrecht strekt tot aanbeveling. Salaris Afhankelijk van ervaring en kennis zal inschaling plaatsvinden tussen 2114,25 en 3023,15 (schaal 9) bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantiegeld. Bijzonderheden De rechtbank werkt met competentieprofielen, die bij de werving en selectie als criteria zullen worden gehanteerd. De van toepassing zijnde competenties voor deze functie zijn samenwerken, schriftelijke- en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, oordeelsvorming, probleemanalyse en zorgvuldigheid Bij de selectie is ook de rechter (commissaris) in faillissementen en WSNP betrokken. Inlichtingen Meer informatie over deze functie kan worden verkregen bij mw. mr.A.M.P. Geelhoed, rechter-commissaris in faillissementen en WSNP (telnr.:0118-677000). Soilicitatiewijze Belangstellenden kunnen tot 9 december 2002 hun schriftelijke sollicitaties richten aan het bestuur van de Rechtbank, t.a.v. de afdeling personeelszaken, postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40