J AUTOSERVICE CAMBODJA De ramp van 1953 «RANSE8 PROFILE praktijkassistente ZEELAND HELPT Steun het Kinderfonds! PZC XL&t restaurant zoekt: flexibele hulp Verkoper m/v www.pzc.nl/banen B-verpleegkundigen e a f) 2 Beleidsmedewerkers Bouw en Woningtoezicht (m/v) 36 uur per week Senior beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening (m/v) 36 uur per week zaterdag 23 november 2002 APK& 0NDERH0UDS REPARATIES OLIEVERVERSEN REMMEN SERVICE SCHOKDEMPERS TREKHAKEN SPORTVELGEN TYRECENTER ORGANISATIE TYRECENTER TISSINK MIDDELBURG - GOES APK en AUTOSERVICE J JÈSTIGINGEN Profile Tyrecenter Tissink is een professionele ISO 9002 gecertificeerd bedrijf in de bandenbranche met twee vestigingen en 20 medewerkers in Middelburg en Goes. Op vakkundige wijze verzorgt ons bedrijf montage, reparatie, onderhoud van banden en het afstellen en onderhouden van alle merken personen- en bestelauto's. Voor onze vestiging in Middelburg, Herculesweg 13, wordt er op korte termijn wegens uitbreiding een enthousiaste medewerker gevraagd: AUTOMONTEUR APK KEURMEESTER m/v "die efficiënt en nauwkeurig werken een uitdaging vindt" de functie U verricht vakkundig alle voorkomende reparaties aan de personen- en bestelauto 's van onze klanten. Met uw brede kennis van autovoertuigen techniek voert u op een ef ficiënte wijze onderhoud en reparaties uit en staat u klanten, op een klantvriendelijke wijze te woord. gevraagd wordt Ruime ervaring in een vergelijkende functie, diploma APK lichte voertuigen en een klantvriendelijke en flexibele werkinstelling. Leeftijdindicatie 22 tot 32 jaar. voor deze functies wordt geboden: Nieuwe, moderne, ruime lichte werkplaats met prima apparatuur een kleine organisatie met goede werksfeer en korte communicatielijnen, goede arbeidsvoorwaarden o.a. 4 studie dagen per jaar, VACO CAO voor de wielen en bandenbranche. informatie en sollicitatie Bent u geïnteresseerd in deze functie? Bel of schrijf aan: Profile Tyrecenter Tissink, t.a.v. de directie Postbus 8048, 4330 EA Middelburg. Voor aanvullende informatie: kijk op WWW.profile-tissink.nl of vraag om onze brochure en/of bel met Dhr. J. l/lurre, directeur, tel. 0113-612407 na 19.00 uur. k WWW.profile.nl v TYRECENTER MIDDELBURG GOES Middelburg, Arnesteinl, Herculesweg 13, Tel. 0118-627502 - Goes, De Poel 1Verrijn Stuartweg 14A, Tel. 0113-215285 Orthodontistenpraktijk Dr. H. van Beek en J. De Praeter Wegens omstandigheden zoeken wij een die ons gedurende 5 maanden (half februari t/m half juli) kan ondersteunen. Het gaat om minimaal 24 uur per week (3 dagen van 8 uur). De werkzaamheden zijn o.a. assisteren aan de stoel, dia's, röntgenfoto's maken, afdrukken enz. Geen administratieve werkzaamheden. Heb je/heeft u belangstelling, stuur uw sollicitatie brief naar Grote Markt 12, 4461 AJ Goes. Wachstum ist unsere Starke! I Die ASB-Firmengruppe ist ein weltweit agierendes Industrieunternehmen in Marktführerposition bei der Herstellung und dem Vertneb von Blumen- erde und Dünger Benelux Unsere Produkte werden in Baumarkten und Gartencenter, im Gartenbau und im Lebensmittelhandel geführt Sie übernehmen Verantwortung samtlicher Vertriebsaktivitaten Ihr Anforderungsprofil: Sie besitzen ein abgeschlossenes, betriebswirtschaftliches Studium oder eine fundierte Ausbildung im kaufmannischen Bereich. AulJerdem bringen Sie einige Jahre Berufserfahrung mit. Als Verkaufspersönlichkeit mit kompromiRloser Einsatzbereitschaft und dem Willen, vieles erreichen zu wollen, erwartet Sie ein vielfaltiges Aufgabengebiet. Wenn Sie sich durch diese Tatigkeit in einem dynamischen Untemehmen angesprochen fühlen, dann senden Sie bitte Ihre vollstandigen Bewerbungsunterlagen an: Zentrale ASB-Grünland Helmut Aurenz GmbH, - Personalabteilung - PorschestraBe 4,71634 Ludwigsburg www.asbgruenland.de mrFWBt Cambodja werd geteisterd door bommen, vernieling en uitroeiing. De erfenis van het geweld kent uitsluitend negatieve kanten: verminkte mensen, kaalslag in het onderwijs, bittere armoede en een jeugd die uitgeleverd is aan uitbuiting, prostitutie en de verschrikkelijk ziekte Aids. Help deze kinderen van de rekening! Biedt dat beetje uitzicht op een beter leven. Help de Zeeuwse Stichting Sawasdee helpen! Voor een halve euro per dag helpt u Kanitha aan een meer waardig bestaan. Kanitha, het kind van de foto. is vier jaar jong en vanaf zijn geboorte HlV-besmet. Hij is zijn beide ouders kwijt. Hij en veel lotgenootjes hebben dnngend speciale medicijnen en een liefdevolle ver zorging nodig. Wie adopteert Kanitha, wie zijn mede-Cambodiaantjes? Adoptie betekent: on derwijs, voeding, kleding, medische zorg en een kans op redding. Elke euro wordt rechtst reeks aan het kind besteed. Honderden Zeeuwen helpen actief mee aan het opbouwprogramma van de Stichting Sawasdee. Ze maken het verscheurde tand een beetje leefbaarder: scholenbouw, onderwijs, opbouw van de samenleving, werkgelegenheid, verbetering van de medische voorzieningen. Steun Kanitha, steun zijn maatjes, Inlichtingen: Stichting Sawasdee, Groenedijk 2A, 4438 NN Driewegen (Zuid-Beveland). Telefoon: 0113-655784 Telefax: 0113-655461 Bank: ING 65.07.90.782 1 februari 1953 stuwden een noordwesterstorm en een spring vloed het zeewater op tot vijf meter boven Nieuw Amsterdams Peil. De zee stroomde over en door de dijken en zette tweehonderd duizend hectare vruchtbaar land in Zuid-West Nederland blank. In totaal kwamen 1.835 mensen om het leven. In januari 2003 besteedt de PZC in een speciale bijlage aandacht aan het feit dat vijftig jaar geleden de Waters noodramp toesloeg. De redactie wil de lezers graag bij die bijlage betrekken. Heeft u foto's die in deze bijlage een plaatsje verdienen? Of persoonlijke notities, een oog- getuigeverslag? Een eigen analyse? Of zelfs een anekdote, want temidden van alle ellende waren er soms ook voorvallen die een glimlach opriepen. Opdat zoveel mogelijk bijdragen een plekje krijgen, geldt een maximum van één A-4'tje, handgeschreven of getypt, per artikel. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jan van Damme, redactie PZC, tel. 0118-484413. toto's: archief PZC U kunt uw bijdragen sturen aan: r~ Bijlage Watersnoodramp Antwoordnummer 123 4380 VB Vlissingen (een postzegel is niet nodig) of e-mailen aan: watersnoodramp@pzc.nl Foto's worden zo snel mogelijk retour gezonden. in de bediening Donderdag t/m zondag Sollicitaties: uitsluitend schriftelijk t.a.v. Paul van de Moosdijk Haagland 2 4386 GM Vlissingen Steun de clubs, koop loten! Opgelet: u kunt de lotenverkopers van de Grote Clubactie weet aan uw deur verwachten. Zij zijn lid van een vereniging uit uw buurt Zever kopen loten waarvan 8096 van de opbrengst direa in hun clubkas be landt Doe mee en win Natuurlijk koopt u in de eerste plaats een lot om de club te steu nen. Maar dat is niet alles, u maakt zelf ook kans op de hoofdprijs van 100.000.- belastingvrij, een exoti sche vakantie of één van de vele andere prijzen. GROTE CLUBACTIE www.dubactiejil Voor ons bedrijf zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie van: (40 uur per week) Profielschets: MBO/HBO werk- en denkniveau Kennis van automatiserings- en informatietechnologie Goede contactuele vaardigheden, commercieel inzicht Klantvriendelijke en dienstverlenende instelling Interesse in en kennis van nieuwe (ICT-)ontwikkelingen Goede kennis van bedrijfsmatige automatisering Stressbestendig Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Flexibele instelling, goede telefonische vaardigheden Doorzettingsvermogen, optimistische instelling In bezit van rijbewijs Werkzaamheden: Zelfstandig opzetten van marketing- en verkoopstrategie Relatiebeheer d.m.v. VerkoopInformatieSysteem Uitbrengen van advies en offertes aan prospects/relaties Periodieke rapportage aan de directie Organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten Organiseren en verzorgen van mailings Verzorgen van showroom en showroomverkoop Zie onze vacatures op internet: http://www.afa.nl - menu vacatures Microsoft Wèl\ 8ae 8888888 9 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 8 automcitiserirLg bzj 8 Adfranse Automatisering b.v. is sinds 1988 specialist in netwerken maatwerkprogrammatuur computercommunicatie en alle automatiseringstoepassingen. Door optimale dienstverlening en een hoge kwaliteitsnorm hebben wij een zeer goede naam als automatiseringsspecialist in de regio Zeeland opgebouwd. Mede daardoor zijn wij uitgegroeid tot 15 medewerkers. Uw schriftelijke reactie met C.V. kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan de directie. Voor eventuele inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. D. Courtin. Adfranse Automatisering b.v. Noordland 1, Postbus 26 4450 AA Heinkenszand tel: 0113-563759 fax: 0113-563749 e-mail: directie@afa.nl http://www.afa.nl Werk zoals jij dat wilt WWW.pZC.nl/S6rviC6 INDUSTRIE Procesoperator m/v voor een chemisch concern in Bergen op Zoom. De werkzaamheden bestaan uit het mengen van grondstoffen, schoonmaakwerkzaamheden, inzakken van gereed product en kwaliteitscontrole. Ben jij handig, heb je technische affiniteit wil je eventueel in twee- of vijfploegendienst werken en ben je snel beschikbaar? Kom dan nu langs bij Tempo-Team. Informatie: (0164) 25 94 00, Caroline Molnar, Koevoetstraat 47, Bergen op Zoom www.tempo-team.nl tempo-team Zo coef-fct (wt- T-CARE ZORG MET EEN HOOFDLETTER T-care, bureau voor privézorg zoekt: (20 uur en 32 uur) Regio: Tholen/Bergen op Zoom en Zuid-Beveland/Walcheren U bent: B-verpleegkundige met specialisaties, (m.b.t. kinder-jeugdpsychiatrie) klantvriendelijk, servicegericht, zelfstandig, mobiel en flexibel. Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden, een nieuwe manier van werkervaring in de zorg, ambulant werk (o.a. gezinnen met kinderen), een gezellig team waarin ook uw persoonlijke kwaliteiten tot hun recht kunnen komen. Uw schriftelijke reactie incl. c.v. kunt u sturen naar T-care, Schansstraat 14435 AJ Baarland t.a.v. Marianne de Kort en Heidi Burm. T-care op het internet www.tcare.nl Gemeente Schouwen-Duiveland Schouwen-Duiveland, als je toe bent aan een beetje ruimte. Schouwen-Duiveland is een door velen geliefd en daarom drukbezocht gebied. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat slechts een kleine 34.000 inwoners samen de op 5 na grootste gemeente qua oppervlak bevolken. We hebben dus nog heerlijk de ruimte. En dat merk je. In je woonomgeving (betaalbare huizen op mooie percelen). In je vrije tijd (bos, duin, polders, stille èn levendige dorpen en monumentale stadjes; langs het strand of in je bootje op de Zeeuwse stromen). Lekker leven in de luwte. En als je de kriebels krijgt ben je met je auto in no time tussen de mensen in een grote stad. Schouwen-Duiveland heeft een toekomstvisie. Daarin richten we ons op behoud van het goede en vertrouwde, maar tevens op de moderne ontwik kelingen om ons heen. Wel de lusten, maar niet de lasten van de 21e eeuw voor onze inwoners. We zijn dan ook voortdurend op zoek naar mensen die dat beleid op eigentijdse wijze helpen vormgeven. Zoals we ook ons nieuwe gemeentehuis eigentijds hebben vorm gegeven. Je collega's komen uit alle windstreken van het land en zijn benieuwd naar jouw achtergrond. Wij sluiten hier niet af met een slogan (hebben we niet), maar met de nadrukkelijke uitnodiging bij ons te solliciteren als je toe bent aan een beetje ruimte Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld De afdeling Ruimte en Milieu behartigt het beleid op het gebied van ruimtelijke ordening en milieu. De afdeling is opgebouwd uit 4 clusters: beleid ruimtelijke ordening, beleid milieu, bouwzaken en milieuzaken. De cluster beleid ruimtelijke ordening is belast met de procedures rond bestemmingsplannen en vrijstellingsprocedures. Deze cluster bestaat uit ongeveer 10 formatieplaatsen en wordt structureel uitgebreid. Zo zijn wij nu dan ook op zoek naar Gedacht wordt om één van deze functies in te vullen voor werk zaamheden in de regio west van onze gemeente en bij de andere het zwaartepunt te leggen op bezwaar- en beroepszaken. In overleg met de huidige collega's zal de werkverdeling nader worden besproken. Wij zoeken: Een evenwichtig, besluitvaardig persoon op HBO werk- en denkniveau met een juridische opleiding. Daarnaast beschik je over overtuigings kracht en sta je stevig in je schoenen. Je hebt ervaring op het gebied van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, Woningwet en Bouwverordening, teamgeest en kan je goed omgaan met wisselende werkzaamheden en zelfstandig werken. Voor de medewerker die zich vooral met bezwaar- en beroepszaken gaat bezighouden verwachten wij ook ervaring op dit terrein. Je gaat voor ons: Bouwaanvragen juridisch toetsen aan bestemmingsplannen en de Bouwverordening. Complexe vrijstellingsprocedures voeren, zoals planologische werkzaamheden met betrekking tot aanvragen bouw vergunning. Principeverzoeken toetsen aan het geldende ruimtelijke ordeningsbeleid. Adviseren over bouw-juridische zaken, bestuurs rechtelijke sancties e.d. Bezwaar- en beroepsschriften behandelen. De gemeente vertegenwoordigen in gerechtelijke procedures. Juridisch ondersteunende werkzaamheden verrichten binnen het onderdeel bouw- en woningtoezicht. Werkzaamheden verrichten ten behoeve van aanschrijvingen. Zorgdragen voor de procedures over clandestiene bouwactiviteiten en het gebruik van (illegale) bouwsels. In 2001 is de gemeente Schouwen-Duiveland begonnen met een inhaal- c.q. actualisatietraject op het gebied van bestemmingsplannen. In verband hiermee zoeken wij voor de cluster beleid ruimtelijke ordening ook een: Wij zoeken: Een evenwichtig persoon met een relevante opleiding op HBO-niveau. Daarnaast beschik je over inlevingsvermogen, teamgeest, ben je flexibel en kan je zowel zelfstandig werken als goed samenwerken. Je hebt een uitgebreide werkervaring op het vakgebied Ruimtelijke Ordening. Je gaat voor ons: De externe adviesbureaus begeleiden bij de actualisatie en herziening van bestemmingsplannen. Fungeren als intern aanspreekpunt in het kader van de actualisatie en herziening. Mede inhoud geven aan het ruimtelijke beleid; dit doe je door het opstellen van rapportages, notities en adviezen. Begeleiden van de volledige procedure rond ontwikkeling en wijziging van bestemmingsplannen, inclusief de stadia van inspraak, zienswijze en beroep, en ook planschadeprocedures. Op basis van je ervaring ben je inzetbaar op een breed scala aan (ook grotere) projecten van de cluster beleid ruimtelijke ordening. Salarisniveaus Voor de functies beleidsmedewerker Bouw- en Woningtoezicht: Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 1.886,- bruto per maand (aanloopschaal 8) en maximaal 3.102,- bruto per maand (functieschaal 9) bedraagt bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 oktober 2002). Voor kandidaten met voldoende kennis en ervaring is een arbeidsmarkttoelage mogelijk. Voor de functie van senior beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening: Een salaris dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en werkervaring minimaal 2.098,- bruto per maand (aanloopschaal 9) maximaal 3.449,- bruto per maand bedraagt (functieschaal 10) bij een 36-urige werkweek (salarispeil 1 oktober 2002). Informatie Nadere informatie over de functies is te verkrijgen bij Willy Dekker, hoofd afdeling Ruimte en Milieu, telefoon 0111-452217 of: Voor de functies beleidsmedewerker Bouw- en Woningtoezicht bij de beleidsmedewerkers Bouw- en Woningtoezicht: Robert Stam, telefoon 0111 -452251 of Inge Wattel, telefoon 0111 -452256 of Voor de functie van senior beleidsmedewerker Ruimtelijke Ordening bij de beleidsmedewerker Mariélle Schenk, telefoon 0111-452443. Informatie over de procedure kun je krijgen bij Teun Vreugdenhil, personeelsadviseur a.i., bereikbaar van maandag tot en met donderdag op telefoonnummer 0111-452207. Belangstelling? Je kunt tot vrijdag 6 december a.s. reageren door je sollicitatie, o.v.v. de functie en vacaturenummer 02045 op de envelop, te sturen naar gemeente Schouwen-Duiveland, t.a.v Personeel, Informatie, Communicatie en Organisatie, Postbus 5555, 4300 JA Zierikzee óf stuur een e-mail naar gemeente@schouwen-duiveland.nl, eveneens o.v.v. de functie en vacaturenummer 02045. Een persoonsonderzoek/assessment kan deel uitmaken van de procedure.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36