Tegenpolen blijven in evenwicht PZC Hallo, blijft Terneuzen wel wakker? Schwarzman en Georgijev zijn aan elkaar gewaagd in finale EK dammen Jansen en Valneris zijn de besten van de rest Hekkensluiter Cineren opnieuw fors onderuit Futsallers HKC boeken eerste overwinning Frank de Kort heeft perfecte voorbereiding Paul Bosvelt siert verjaardag op uitslagen agenda donderdag 21 november 2002 doorSven Remijnsen DOMBURG - Grotere tegenpo len zijn nauwelijks denkbaar. Ze delen hun voornaam en hun land van herkomst, maar verder houdt elke overeenkomst tussen de Alexanders Schwarzman en Georgijev op. Op het dambord in Domburg geven beide Russen elkaar vooralsnog geen duim breed toe. Na de tweede finalepartij tussen Schwarzman en Georgijev, die gisteren na 53 zetten in remise eindigde, is er nog weinig teke ning in de strijd. Duidelijkis wel dat de nieuwe Europees kampi oen een man van lange adem zal zijn. De twee titelkandidaten zijn zo aan elkaar gewaagd dat een lange en zenuwslopende barrage steeds waarschijnlijker wordt. De kans is groot dat Schwarzman en Georgijev mor genavond om 18.30 uur, als de prijsuitreiking staat gepland, nog altijd tegenover elkaar zit ten; Georgijev onberispelijk ge kleed en vriendelijk glimla chend, Schwarzman in een oude slobbertrui en de gekste bekken trekkend. Georgijev heeft nog twee regu liere partijen, vandaag en mor gen, de mogelijkheid om zich voortijdig van Schwarzman te ontdoen. Lukt dat niet, dan stij gen de kansen van de excentrie ke Rus met de minuut. Ge orgijev mag dan een kei zijn in sneldammen, zijn acht jaar ou dere landgenoot heeft tijdens dit toernooi ten overvloede aan getoond dat hij aan een halve kans genoeg heeft om vernieti gend toe te slaan. Gevaar De 27-jarige Georgijev, afkom stig uit Sint Petersburg, erkent het gevaar. „Schwarzman kan zelfs het kleinste voordeel nog uitbuiten", weet hij. „Wat hij doet lijkt op het eerste gezicht ongevaarlijk, maar ineens vindt hij iets en zet hij de partij naar zijn hand. Hij heeft de gave om heel verrassend uit de hoek te komen." Organisator Aart Walraven is eveneens onder de indruk van Schwarzmans spel. „Ik vraag me af of Georgijev ook na een groot aantal sneldampartijen nog is opgewassen tegen de ge slepenheid van Schwarzman. Georgijev houdt zich onder alle omstandigheden volkomen in de hand, Schwarzman is veel emotioneler en explosiever. Zijn actieradius is verschrikkelijk groot." Zelf relativeert Schwarzman zijn verrichtingen in Domburg. „Óch, mijn spel is niet slecht", zegt hij. „Maar ik heb ook fou ten gemaakt. Vandaag niet. Ik had een betere positie in het middenspel, maar Georgijev anticipeerde heel goed op mijn plannen. Ik had weinig tijd over en zag geen kans meer om te winnen, dus ik was blij met zijn remise-aanbod." „Schwarzman was wel wat be ter vandaag", geeft Georgijev toe. „Hij had duidelijk meer plannen dan ik. Als hij een fout had gemaakt, dan was hij. nog niet verloren geweest. Had ik een fout gemaakt, dan was dat fataal geweest." De Moskoviet Schwarzman (35) denkt dat hij de beste Georgijev nog niet gezien heeft. „Hij is nog niet in topvorm. Hij heeft ook betere lotingen gehad. Ik heb al moeten afrekenen met Clerc en Valneris, hij heeft van de top pers alleen Gantwarg getroffen. Die is heel sterk ja, maar niet in een barrage." Zenuwen Begin volgend jaar speelt Ge orgijev in eigen land een twee kamp om de wereldtitel met Alexei Tsjizjov, regerend kam pioen. Hij ziet het EK in Neder land, dat voor het eerst volgens het knock-outsysteem wordt gespeeld, als de ideale voorbe reiding op het WK. „Straks spe len we ook een apart systeem, met vijf sets van drie partijen elk. Deze experimenten zijn in teressant, maar ze zorgen ook voor een hoop extra zenuwen." Schwarzman: „Dit systeem kost zo veel meer energie dat er ei genlijk ook meer prijzengeld zou moeten zijn." Zo'n vier jaar geleden slaagde Schwarzman er zelf in om Tsjizjov te verschalken in de WK-tweekamp. De man van de nerveuze tics, die vooral onder de Nederlandse spelers verre van geliefd is, heeft er geen moeite mee als de introverte Ge orgijev zijn kunststukje van destijds straks herhaalt. „Nee hoorik gun hem het allerbeste. Hij brengt zijn hand naar zijn knie. „Ikkenhemal van toen hij jong toen ik al tegen hem speel- zó klein was." Ook Georgijev de. Hij won altijd. Maar ik heb kan zich zijn eerste ontmoetin- me heel goed ontwikkeld en nu gen met Schwarzman nog goed wint hij niet meer zo gemakke- herinneren. „Ik was nog heel lijk van mij. Als hij al wint..." Alexander Schwarzman foto Lex de Meester Alexander Georgijev foto Ruben Oreel door Sven Remijnsen DOMBURG - Gérard Jansen en Guntis Val neris maken vandaag en morgen met elkaar uit wie beslag legt op de derde plaats bij het Europees kampioenschap dammen in Dom burg. Anatoli Gantwarg en Edvard Buzins- kij strijden om plaats vijf. In de voorwedstrijden om de plaatsen drie tot en met zes rekende de Nederlander Jan sen gisteren af met de Wit-Rus Gantwarg, terwijl de Let Valneris te sterk was voor de Litouwer Buzinskij. Zowel Jansen als Val neris had daar twee barrages voor nodig. De reguliere partijen waren, evenals de dag daarvoor, geëindigd in remise. Jansen speelde in de eerste barrage remise en won de tweede, Valneris won beide barrages. Gantwarg dreigt het EK zo wel heel erg in mineur te besluiten. De ervaren topper, na Schwarzman, Valneris en Georgijev vierde op de plaatsingslijst, maakte tijdens het toernooi een uitstekende indruk, maar zijn angst voor de beslissende partijen in ver sneld tempo bleek gegrond te zijn. Verloor hij eerder in de halve finale van Georgijev na een serie barrages, gisteren was ook Jan sen, de beste Nederlander in Domburg, be ter bedreven in het sneldammen. Eén definitieve beslissing viel gisteren wel. De strijd om de zevende plaats werd gewon nen door Auke Scholma, die Rob Clerc ver sloeg. De Groninger, als invaller aan het toernooi begonnen, achtte zijn EK deson danks maar ten dele geslaagd. „Ik had me hier willen plaatsen voor het WK en dat is net niet gelukt. Ook ben ik nog niet vergeten dat ik tijdens dit toernooi een paar koeien van fouten heb gemaakt. Met een plaats bij de eerste zes was ik pas echt tevreden ge weest." den voor de Terneuzenaren. D treffers van Première/Zama kwamen op naam van Kierai O'Shea (4x), Maarten Thoma (2x), Norbert Baart (3x), Jean. Claude Everaert, Peter Bouw. man, Tristan van Acker (3x)ej Gino Héirewegh. Smile Services-Arrow 6-f Marcel Verdurmen, coach vas Arrow, was niet zo te spreken over de manier waarop de cil fers op het bord kwamen. voelde zich benadeeld door dl arbitrage, maar moest ook er kennen dat Arrow teveel kansen onbenut had gelaten. Door dit alles bleef de koploper ooknade slag met de Hulstenaren onge slagen, zij het moeizaam, Voor de winnende doelpunten meld den zich Michel de Vries (3x), Barry van der Hooft, Michel van Craenenbroek en Paul Tjan Asem. Wouter de Neijs (2x) Danny van Daele en Michel van den Bosch maakten de voor Arrow. Max Korting-Red Roadhouse 8-3: Met Joep Frusch voor het eerst dit seizoen in de gelederen liep het bij Max Korting wat soepeler. De Axelaar vierde zijn rentree met drie treffers en de overige doelpunten kwamen op naam van Job Zwegers (2x), Dennis Rietjens, Sjef Pouwels en een eigen doelpunt van R Roadhouse. Rein bert Broos Merijn Taelman (2x) scoorden tegen. Wentzler/Pauwels-GTI 2-5: Wentzler/Pauwels speelde veel te slap om het GTI moeilijk te kunnen maken. Ondanks dat het geen wisselspelers op de bank had, won laatstgenoemde formatie ruim via doelpunten van Ryan Adam (2x), Robinde la Ruelle (2x) en William Freijzer. Wim Delaere en Peter Vael schoten voor de formatie uit Vogelwaarde raak. Ploegaert-Meermarkt Goethals 2-6: Het missen van wisselspe lers brak de equipe uit Philippi ne op. De ploeg uit Westdorpe maakte daar dankbaar gebruik van en liep soepel naar de zege. De winnende treffers kwamen op naam van Darryl Radwidjan (2x), Bas van Waes, Jurgen Naeye en Theo Goethals (2x),| Harry Vermeire en Ostar Diele- man tekenden voor de trefférs van de mannen uit het mossel- dorp. door Rinus Verberkmoes AXEL - Première/Zaman was deze week de meest scorende ploeg in de eerste klasse van het regionale futsal. In het treffen met Cinerent/De Bokx knalden de Hulstenaren maar liefst vijf tien keer raak. Vijf keer moest de bal uit het eigen net gehaald worden: 15-5. Leider in deze klasse was en bleef Smile Services via een moeizame 6-4-overwinning op Arrow. Eveneens zes keer scoor de Meermarkt Goethals in het treffen met Ploegaert: 6-2. GTI won met 5-2 van Wentzler/Pau wels en Max Korting zat even eens aan de goede kant van de score: 8-3 tegen Red Roadhouse. Vervaet en Red Roadhouse kre gen elk een zege cadeau omdat de respectievelijke tegenstan ders Cinerent/De Bokx en DPO Driewegen niet op kwamen da gen. Cinerent/De Bokx-Première- /Zaman 5-15: De cijfers spreken voor zich. De hekkensluiter van deze competitie kon ook nu geen vuist maken en werd simpel naar de slachtbank geleid. Niels D'Hert, Erwin van de Wege en Frank Schoonakker (3x) scoor- AXEL - De futsallers van HKC hebben in de tweede klasse van het regionale futsal de eerste ze ge van dit seizoen geboekt. Dow 1 werd met 5-2 verslagen. Kroes-GLSK/Du Puy 2-8. Kroes: Geert-Jan Mechelinck (2x). GLSK/ Du Puy: Martin van de Bossche (3x), Ivo van Damme (4x) en Robert Triance. DOW 1-HKC 2-5. DOW: Robby Win- ne (2x). HKC: Hans Stoffijn (2x), Ri chard Vermeulen, Hans de Klerk en Bram van de Brink. MerQ Office-Axa Boys 5-3. MerQ: Brian Riekwel (2x), Johnny de Leijzer, Marco Boonman en Edo Lu- cieer. Axa Boys: Christof de Beule (2x). Pays de Mer-DOW 2 4-0. Pays de Mer: Pascal van Troost, Ibrahim He lena, David Serkeyn en Henry van Os. KLOOSTERZANDE - Frank de Kort van biljartvereniging De Kastanje uit Kloosterzande neemt komend weekeinde deel aan het Nederlands kampioen schap driebanden derde klasse dat in Hoorn wordt gehouden. De biljarter uit Kloosterzande was aangenaam verrast toen hij enkele dagen na het gewestelijk kampioenschap (waar hij twee de werd) te horen kreeg toch naar het nationaal kampioen schap te mogen. De winnaar van het toernooi in Hoogerheide was gediskwalificeerd wegens onterechte deelname en De Kort profiteerde optimaal. Van vrijdag tot en met zondag staat De Kort in BC Horna in Hoorn voor de taak de Zeeuws- Vlaamse eer hoog te houden. De voorbereiding op het kampi oenschap lijkt niet ideaal, maar is het volgens De Kort zelf wel. „Ik ben er even lekker tussenuit geweest naar Spanje. Ik heb geen bal aangeraakt, maar ben wel volledig onthaast, zoals ze dat tegenwoordig zeggen. Bil- jarttechnjsch is het misschien niet de juiste weg, maar mentaal gezien absoluut. Ik ga er lekker ontspannen naar toe en zie wel hoe ver ik kom. Het is al mooi dat ik erbij ben." Frank de Kort is als zevende ge plaatst in Hoorn en lijkt op pa pier weinig kans te maken. Dat was echter tijdens het geweste lijk kampioenschap ook het ge val en daar presteerde hij opti maal. De partijen gaan over twintig caramboles en beginnen vrijdag om 19.00 uur. Zaterdag en zondag wordt vanaf 12.00 uur vervolgd. De finale is zon dag omstreeks 15.30 uur. VLISSINGEN - Paul Bosvell geeft morgenmiddag een trai ning aan de D-pupillen van Kloetinge. De training van de Feyenoord-speler is een cadeau voor de verjaardag van Kloetin ge Dl-speler Rutger Vergou wen, die onlangs twaalf werd. Rutger Vergouwen is de zoon van Rob Vergouwen, die lid is van de Stichting Vrienden Van Kloetinge (SWK). Rob Vergou wen is goed beviend met Paul Bosvelt en die wilde wel mee werken aan een aardig verjaar dagscadeau. Bosvelt liet weten een training te willen geven en daarom staat hij morgen rond de klok van vijf uur als trainer op het veld van Kloetinge. Nico van der Meer (links) en Benoit Moukoko (rechts) hebben zich nog niet echt opgeworpen als de redders van Terneuzen. foto Charles Strijd door Frits Bakker BRUGGE - Weet jij waar ze dat geld vandaan halen om spelers aan te trek ken? Ikke niet, zei de hoofdsponsor van de voetbalclub Terneuzen, die zich zor gen maakt over wat er bij de hoofdklas ser gebeurt, die kritiek heeft op het beleid, en de uitspraken die trainer Di- mitri Mbuyu wekelijks doet niet al te slim vindt. Hans Lauret (van hoofdsponsor Abab) was niet de enige die zich dinsdagavond op een bij veldje van Club Brugge groen en geel stond te ergeren aan het belab berde spel op het veld. Terneuzen speel de een trainingspotje tegen de zoge naamde beloftes van de Belgische profclub en werd langs alle kanten voorbijgelopen door spelers die nog voor tien uur 's avonds op bed moeten liggen. Maar ach, eigenlijk maakt het Hans Lauret niet zo veel meer uit wat er zich afspeelt bij de club die onderaan staat in de hoofdklasse. „Ik ga bijna nooit meer kijken, want er valt toch niets meer te beleven." „Tsja, de sponsor", verzuchtte Fons Baart (de technisch manager) een dag later. „Ik weet niet wat hij ermee wil be reiken, maar onrust hebben we al ge noeg. Daar zit ik nu niet op te wachten. Wie heeft er eigenlijk voor die onrust gezorgd? Voorzitter Eddy Dobbeleir, die zondag na de wedstri jd riep dat hij de club wil redden en dat er nieuwe spe lers moeten komen? De trainer, die veel meer had verwacht van zijn nieuwe club en met de beste bedoelingen wil aangeven dat er niet genoeg kwaliteit in de selectie zit? Wat de geldschieter daar in Brugge zei (over wie moet dat betalen...?) was in elk geval bedoeld als een noodkreet. „We hebben de middelen om nieuwe spelers te halen", zei de voorzitter zon dag. „Ja, als het maar waar is", vroeg de achterban zich af. Want is Terneuzen dan zo rijk dat het nog maar eens de markt op kan gaan? Zo veel sponsors lo pen er toch ook weer niet rond als Ter neuzen op zondag zijn thuiswedstrij den speelt? „Hallo, wel wakker blijven hè", schreeuwde Frans van der Veen dins dagavond een paar keer vanuit de goal, De invaller-keeper, die van ver wel iets wegheeft van Fabien Barthez, was zo wat de enige die zich druk leek te ma ken over wat er allemaal misging op het veld. En geldt die kreet niet voor alles wat er rondloopt in het Zuidersport park? Fons Baart liep dinsdag in de rust van de wedstrijd driftig te telefoneren. „Ze ker met een nieuwe aankoop", grijnsde de sponsor. Dimitri Mbuyu stond er wat treurig bij langs de kant en er hing een melig sfeertje onder de spelers die ge blesseerd waren, of net gewisseld. „Kijk", zei Nico van der Meer, die zich ook nog niet als een superaankoop heeft onderscheiden, „ik vind Terneu zen een hartstikke mooi cluppie. Het wil alleen op het veld nog" niet lukken. Maar ik ben hier nu een halfjaar en heb het gevoel dat ik hier oud wil worden." Geert de Poorter, die meeluisterde en ook geblesseerd is, kon een schamper glimlachje niet onderdrukken. Het kon bijna niet anders of er werd ook met namen gegoocheld in dat onder onsje tussen spelers. Twan Scheepers werd genoemd. Voormalig spits van PSV, snelle jongen, beetje in de verge telheid geraakt en bij het Belgische Lommei uit de selectie gezet. En Steven de Geest, een verdediger die bij Loke ren buiten de boot is gevallen. Jos Kayser zou een optie kunnen zijn. Vorig jaar gestopt bij Terneuzen, maar als er toch één speler wordt gemist van wege zijn karakter en inzet dan is het de bikkelharde breker op het middenveld wel. „We hebben wel iets op het oog, maar ik weet nogniks", zei Fons Baart dinsdag. En Eddy Dobbeleir? Hij heeft de voor zet gegeven, maar was in Brugge ner gens te bekennen en houdt na die uit spraak zijn kaken op elkaar. „Da's ook weer zo lekker voor het elf tal", bromde de hoofdsponsor. „Zo maar wat kreten rondstrooien om de boel nog meer op stelten te zetten." Terneuzen verkeert in een crisis die in het Zuidersportpark na het glorieuze tijdperk Paul Telussa hard aankomt. Trainer Mbuyu was de eerste die het be laden woord in de mond nam. Het kille avondje in Brugge heeft geleerd dat er nog geen uitzicht is op betere tijden. En nu? Kan Gérard de Nooijer in de na dagen van zijn carrière niet terugko men naar Zeeland? Kan Geert de Poor ter eindelijk zijn schoenen weer eens aantrekken, Nico van der Meer nu ein delijk laten zien dat hij goed kan voet ballen, Danny Magito zijn meedogen loze tackle weer eens bovenhalen en Benoit Moukoko behalve mooi voetbal len ook eens een bal in de goal schieten? En anders moet Frans van der Veen nog maar eens schreeuwen dat het tot in de bestuurskamer te horen is: „Hallo, wor den we nog eens wakker in Terneu- Basketbal Rotterdam. EK-kwalificatie, r Groep A: Nederland - Litouwen 74-8 (33-48). Toeschouwers: 600. Dammen Domburg. EK mannen. Finale, tweede partij: Schwarzman (Rus) - Georgiev(Rus) 1-1 (stand 2-2). Plaatsen 3 t/m 6: Valneris (Let) - Boezinski (Lit) 1-1 (2-2, barrage 4-0), Gantwarg (WRu) - Jan sen (Ned) 1-1 (2-2,1-3). Om zevende plaats: Clerc - Scholma 0-2 (eindstand 1-3). Darts ZDF. Vijfde competitieronde. Eredivisie: Arrows 1-Hart van M'burg 1 3*10, DC Red Lions 1-Arrows2 10-3,Trefpunt 1-Kanta- ria 9-4, The Desperados-The Phantoms 5-8, DT Pechiney/EPA 1-Trefpunt 2 10-3. Eerste divisie: Scumbags-Flightstones 6-7, De Basken 1-The Oldies 10-3, Yip Pla za 2-Tramzicht 7-6, Hart van M'burg 2- Walk Inn 2 12-1, Yip Plaza 4-Yip Plaza 1 4- 9, Game On-Gompy 2 9-4. Tweede divi sie: Midcity 1 -High Five 1 8-5, PC De Zwaan-Beer United 8-5, EMM-La Pampa 6-7, Yip Plaza 3-DC Red Lions 2 2-11, The Cabby's 2-The Cabby's 1 9-4, The Boun- cers-Bravour 6-7. Derde divisie: De Mut sen-The Wicked 1-12, DTP/EPA 2-DC Zie- rikzee 1 4-9, The Duke-Hart van M'burg 4 6-7, Veerhuis 1-Darts On Fire 11-2, DC Zierikzee 2-Van Toen van Nu 7-6. Vier de divisie: EPA/Gompy 3-DC Zierikzee 3 11-2, DT Les Amies-Once Again 8-5, Veerhuis 2-No Mercy 4-9, Butterfly-Sjie- k/EPA 4 4-9, Jong Arrows-De Basken 2 9- 4, The Oldtimers-De Pitbullers 5-8. Futsal Regionaal futsal. Eerste klasse: Max Kor ting-Red Roadhouse 8-3, Wentzler/Pau- wels-GTI 2-5, Ploegaert-Meermarkt Goe thals 2-6, Smile Services-Arrow 6-4, Cinerent/De Bokx-Première/Zaman 5- 15, Vervaet-DPO Driewegen 5-0 (regle mentair), Red Roadhouse-Cinerent/De Bokx 5-0 (reglementair). Stand: Smile Services 8-24, Première/Zaman 8-18, Goethals 8-16, GTI 8-15, Arrow 8-14, Ploegaert 8-12, Max Korting 8-10, Red Roadhouse 8-10, Vervaet 8-9, Wentzler/ Pauwels 8-8, DPO Driewegen 8-4, Cine rent/De Bokx 8-0. Tweede klasse: Kroes-GLSK/Du Puy 2-8, DOW 1-HKC 2-5, MerQ Office-Axa Boys 5-3, Pays de Mer-DOW 2 4-0. Stand: GLSK/Du Puy 7-18, Pays de Mer 6-16, MerQ Office 6-12, Kroes 6-10, DOW 2 7-10, Axa Boys 7-9, Morres 2 6-7, Bak- kersland 6-4, DOW 1 7-4, HKC 6-3. Oostburg. Zavio. Kromme Watergang- Groosman/Casuals 2-3, Tobbetje-Zee meeuw 4-7, Tino's Fruit-Rodanborgh 1-7, Du Commerce-Hoogduin 8-9. Stand: Vooruit 4-10, Zeemeeuw 4-9, Hoogduin 4-9, Groosman/Casuals4-9, Du Commer ce 4-7, Kromme Watergang 4-6, Rodan- borgh 5-6, Tobbetje 4-3, Cassandria-Bad 3-0, Tino's Fruit 4-0. Sportprijsvragen Lucky Day 2951. 3-13-15-22-23-24-26-30-32-36-37-42-51 - 53-57-67-68-69-76-80 (ondervoorbehoud) Turnen Debrecen. WK toestellen. Vrouwen, kwalificaties (eerste zestien naar halve finales). Brug: 1. Chorkina (Rus) 9,737, 2. Kupets (VSt), Eyova (Rus) 9,575,4. Petrovsji (Roe 9,412, 5. Zjaranova (WRu) 9,400, 6. Yarotska (Oek) 9,387, 10. Van Leeuwen 9,275,13 Van de Leur 9,050. Balk: 1. Zhang Nan (Chn) 9,625, 2. Eyova 9,562, 3. Raducan (Roe) 9,312, 4. PostelI (VSt) 9,287,5. Colombo (Ita) 9,200,6. Go mez (Spa) 9,100, 16. Van de Leur 8,550. Uitgeschakeld: 26. Harmes 8,237. Vloer: 1. Zhang Nan 9,387, 2. Van de Leur, Hypolito (Bra) 9,375, 4. Cojocai (Roe) 9,362, 5. Gomez 9,350,6. Sheehan (VSt) 9,312,11. Harmes 9,050. Sprong: 1. Zigansjina (Rus) 9,387, 2 Postell 9,268,3. Cojocar 9,268,4. Tsjoes- ovïtna (Oez) 9,212, 5. Zamolotsjikova (Rus) 9,206,6. Kvasja (Oek) 9,187,7. Van de Leur 9,18115. Wammes (Ned) 9,050. Voetbal Vriendschappelijke interlands: Zuid-Korea - Brazilië 2-3 (1-1). 7. Seol 1-0, 16. Ronaldo 1-1,58. Ahn 2-1,67. Ronaldo 2-2,90. Ronaldinho 2-3 (strafschop). Japan - Argentinië 0-2 (0-0). 47. SorinO-1, 49. Crespo 0-2. Roemenië - Kroatië 0-1 (0-0). 46. Maric 0- 1. Estland - IJsland 2-0 (0-0). 75. Viikmae 1- 0, 88. Oper 2-0. Scheidsrechter: Haver kort (Ned). Slowakije - Oekraïne 1-1 (0-0). 61. Kar- han 1-0 (strafschop), 84. Melachtsjenko 1-1. Denemarken - Polen 2-0 (1-0). 22. Tomas- son 1-0,72. Larsen 2-0. Nigeria - Jamaica 0-0. Hongarije - Moldavië 1-1 (0-1). 16. Patula 0-1,55. Darbai 1-1. Macedonië - Israël 2-3 (0-2), 19. Zandberg 0-1, 23. Nimui 0-2, 63. Vasovski 1-2, 81" Sedloski 2-2,90. Biton 2-3. EK kwalificatie. Groep 1: Cyprus - Malta 2-1 (0-0). 50 Raufman 1-0,74. Okkas 2-0,90. Mifsud2- 1. Aantal toeschouwers: 5000. Groep 9. Azerbeidzjan -Wales 0-2 (0-1) 10. Speed 0-1, 68. Hartson 0-2. Aantal toeschouwers: 13.000. Volleybal Bevobo-competitie Terneuzen. Eerste klasse A: Delta-Dow 1-2, Dees Sport-Ja cobs TA 3-0, Artland Artland-Broom- chemie 1-2 Stand: Dees Sport 9-24, Dow 10-22, Broomchemie9-17, Delta 9-12, Ja cobs TA 10-8, Zaman Sport 8-7, Artland Artland 9-6. Eerste klasse B: Wim de Waal-BN/De Stem 2 1-2, PSOVZ-DBFD- /Scheldesport 2-2, De Hoop-De Pooter 2- 1. Stand: DBFD/Scheldesport 10-19, BN- /De Stem 8-17, Wim de Waal 9-15, PSOVZ 9-14, De Hoop 9-13, BN/De Stem 2 10-13, De Pooter 9-8. Tweede klasse A: Garage Vervaet-URS 1-2, Bianca/Scheldesport 2-IVIO 2-2. Stand: Dow 2 9-22, Echo Au dio 8-19, TeVoRe 9-16, URS 9-15, Garage Vervaet 9-15, Bianca/Scheldesport 2 9-6, IVIO 9-6. Tweede klasse B: Delta 2-Ge- meente 3-0, Rabobank-EL. van Fraeijen- hove 3-0, Dees Sport 2-Dow 3 0-3. Stand' Delta 2 9-24, Rabobank 9-19, Gemeente 10-19, Dow 3 9-11, Dees Sport 2 10-11, Visser Smit Hanab 8-8, EL. Van Fraeij- enhove 9-4. Derde klasse A: V&KC1000 Hoek 2-Zeeland Seaports 0-3, BN/De Stem 4-IVIO 2 2-2. Stand: Artland 8i Art land 2 8-19, Henno Cysouw9-18, PSOVZ 3 9-16, Zeeland Seaports 9-14, BN/De Stem 4 9-12, V&KC1000 Hoek 29-10, IVI0 2 9-6. Derde klasse B: V&KC1000 Hoek- PSOVZ 2 0-3, Gemeente 2-Hydro IS Part ner 0-3. Stand: PSOVZ 2 10-22, V &KC1000 Hoek 9-18, Gemeente 2 8-11, Hydro IS Partner 9-9, BN/De Stem 3 9-5. _donderdag_ Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Poule 6: 3B-SD - Café De Uitspanning 3. Locatie: Huis van Nassau, Zierikzee. Aan vang: 19.30 uur. Dammen Europees kampioenschap. Finale en wedstrijden om derde en vijfde plaats. Locatie: theaterzaal De Parel, Hof Dom burg. Aanvang: 12.00 uur. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse. Tholen - B.D.V. Aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 50