m PZC Familieberichten Familieberichten 1 w GEBR. D0MINICUS BV 111 eciaimTm gedenkst Dolblij zijn wij met de ge boorte van onze zoon RICK JACCO ADRIAAN 14 november 2Q02 Ronald en Arianne Jansen Colijnsplaatseweg 17 4486 AV Colijnsplaat Familie berichten "Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? Wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Na een kort ziekbed is voor ons te snel overleden mijn lieve behulpzame man, onze zorgzame vader ADRIANUS MARINUS MARIA MAARTENSE (Adri) in de leeftijd van 49 jaar. Goes: Sary Maartense Esther en Robert Christa Eric Goes, 17 november 2002 Correspondentieadres: Indira Gandhilaan 50,4463 JG Goes. Mijn man, onze vader is opgebaard in het rouwcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes, alwaar u de gelegenheid krijgt afscheid van hem te nemen, voor de avondwake, op dinsdag 19 november om 19.00 uur. Na de avondwa ke kunt u de familie condoleren in vermeld rouwcen trum. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 20 no vember om 14.30 uur in de R.K. Parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat 9 te Goes. De crematieplechtigheid zal om 16.00 uur plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie ve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot was je inzet voor iedereen. Nu je er niet meer bent, zal je altijd bij ons zijn. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van on ze zoon, broer, zwager en oom ADRI MAARTENSE Ma Maartense Rinus en Sjaan Corrie en Adrie Mariëtte en Leo Peter William en Annet Jacqueline en Piet-Kees Neven en nichten Rinus en Ria Nellie en Dolf Corrie en Johan Heieen en Rinus Ineke en Hans Een leven geleefd, het leven beleefd. Jouw kracht. Jouw doel. Je hebt bereikt wat je wilde, maar het leven is nu stil. Diepbedroefd delen wij u mede dat van ons is heen gegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa PZtrVw /isrrW CJïïs 57 jaar. Tot het laatste toe gestreden. Vol liefde voor elkaar. Het is goed, je mag gaan. 's-Heer Arendskerke: Conny Braat-van der Hoek Ko 's-Heer Arendskerke: Lizette en Giel Nijsse Kevin, Renz Wemeldinge: Monique en Jerry Westerweele Chayenne 's-Heer Arendskerke, 15 november 2002. Elenbaasstraat 16, 4458 AG 's-Heer Arendskerke Piet is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Be graafplaats) te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. Wij nodigen u uit voor de samenkomst, dinsdag 19 november om 13.00 uur in de aula van rouwcen trum 'De Bevelanden'. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcen trum. Geen bezoek aan huis. Met dank aan onze huisarts dokter Wolbers. Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met ons diepste verlangen verlegen, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. -Toon Hermans Met groot verdriet, maar dankbaar voor alle liefde en warmte die wij van haar hebben gekregen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma WANDA HERKEMIJ-BAARS weduwe van L. Herkemij in de leeftijd van 71 jaar. Vlissingen: Eric en Renée Kelly, Kevin Den-Haag: Linda en loachim Marlijn, Milou Sarah, Daniëlle 17 november 2002 Touwbaan 67, Middelburg. Correspondentieadres: Van der Helstlaan 3 4383 VE Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 november a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in rouw centrum 'Middelburg', Buitenruststraat 1 Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crema torium. Enige en algemene kennisgeving Pa wat is het leven toch hard, verwacht was, toch weer een nieuwe start. Maar deze kans is je ontnomen, wij kunnen alleen nog maar van je dromen. Je hebt nu de rust, die je zo verdient. Je was voor ma de man, voor ons een vader en vriend. Intens verdrietig om zijn te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar, voor alles wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u me de, dat vredig is ingeslapen, mijn dierbare man, on ze vader en opa JOHANNES HENDRIKES BERNARDUS POORTHUIS echtgenoot van Elizabeth Adele Lubig in de leeftijd van 73 jaar. Middelburg: E. A. Poorthuis-Lubig Voorschoten: Ronald en Astrid Middelburg: Irmgard Tianda Kevin 4335 XJ Middelburg, 16 november 2002 Haringvlietstraat 8 We zeggen het ziekenhuis 'De Klokkenberg' in Breda hartelijk dank voor de fijne en liefdevolle verpleging. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 no vember om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Voorafgaande aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kort stondige ziekte is overleden mijn vader, schoonva der, opa en overgrootvader CHRISTIAAN DIJL Chris sedert 26 april 1978 weduwnaar van Maria Cathelina Vergouwe op de leeftijd van 77 jaar. Breskens: Marianne Haeck-Dijl Kees Haeck Ruddervoorde (B.): Joyce Haeck Gerdy Platteeuw Bo Breskens: Corrine Haeck Amor Maertens Breskens, 17 november 2002 T. F. Blankenstraat 21 Correspondentieadres: Schoener 15, 4511 JT Breskens. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 21 no vember a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Breskens, voorafgegaan door een kort sa menzijn om 13.30 uur in 'De Ontmoeting', naast de SOW Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Ontmoeting. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn schoonzuster en onze tante MARIETTE DE VOOGD-TIELEMAN (Marianne) weduwe van Andries de Voogd sinds 1988 Axel, t Domburg, 16 september 1925 16 november 2002 Uit aller naam: J. Wisse-de Voogd Neven en nichten Domburg, 16 november 2002 Correspondentieadres: J. Pattenier-Roelse Nehalenniaweg 10 4357 AW Domburg, tel. 0118-581356 Ingevolge haar wens zal er in besloten familiekring een korte samenkomst worden gehouden op woens dag 20 november om 11.30 uur in het 'Schutters hof, Kanoweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Domburg (ingang Schuttershof). Alleen schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster en tante MARIETTE DE VOOGD-TIELEMAN (Marianne) weduwe van Andries de Voogd Sint-Jansteen: Annie de Cock-Tieleman Axel: Jeannette Tieleman Neven en nichten Bedroefd om zijn heengaan, maar blij dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat, nog onverwachts, zacht en kalm is overleden mijn lieve en zeer zorgzame man, onze vader en opa JAN HU1JSEN in de leeftijd van 80 jaar. J. Huijsen-Hoogesteger Hans Huijsen Bea Huijsen-Luijk Jordy en Sofie Johan Huijsen Ria Huijsen-Steijn Sindy llona en Martin 16 november 2002 Willem de Goedestraat 5 4431 BM 's-Gravenpolder De crematieplechtigheid zal woensdag 20 november om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief heb ben ontvangen, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Heden overleed geheel onverwachts onze geliefde broer, zwager en oom JAN HUIJSEN Borssele: A. Huijsen Kloetinge: W. L. Huijsen-Kramer Borssele: Johan Huijsen Tonja Rottier Driewegen: Heieen Franse-Huijsen Jan Franse WillemijnArjan Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. 's-Gravenpolder, 16 november 2002 Dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, hebben wij tot onze diepe droefheid, afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma LYDIA MARIA HUNDERSMARCK weduwe van Willem Rijn in de leeftijd van 83 jaar. Dinteloord: Ineke en Leen Verhagen-Rijn Monique en Jan Miesje, Bram, Catootje Marc en Muriël Emma, Julia Etten-Leur: Gerard en Elzelien Rijn-Poppe Mireille en Josko Serge Middelburg: Kees Rijn en Connie de Lange Cynthia Quincy, Delilah Aliesje en Tjeerd Middelburg, 17 november 2002 Correspondentieadres: Latijnse Schoolstraat 7. 4331 BP Middelburg. Onze moeder en oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid ne men op donderdag 21 november van 19.30 uur - 20.00 uur. We willen onze moeder en oma herdenken in een samenkomst, welke gehouden zal worden op vrij dag 22 november om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de be- Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante L. M. HUNDERSMARCK weduwe van W. Rijn in de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: Familie Hundersmarck Kapelle. 'De Heer is mijn Herder' Met gevoelens van verdriet geven wij u kennis dat thuis, rustig maar voor ons nog plotseling, is overle den mijn lieve, zorgzame man, onze broer, zwager en oom JOHANNES BOOGERT Geboren te Zierikzee, 27 december 1916 Overleden te 's-Gravenpolder, 16 november 2002 C. J. Boogert-Slaakweg en verdere familie Kerkhoekstraat 13 4431 AM 's-Gravenpolder De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt donderdag 21 november om 13.30 uur gehouden in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Vooraf is aldaar vanaf 13.00 uur gelegenheid om af scheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Al den weg leidt mij mijn Heiland, Door al 't aardsche stormgebruis, En volkomen vreugde wacht mij In het zalig Vaderhuis. Als 'k mijn kroon, die Hij zal geven, Aan Zijn voeten nederleg. Zal mijn lied voor eeuwig wezen: 'Jezus leidde m' al den weg'. Joh. de Heer lied 5:3 In deze zekerheid is rustig van ons heengegaan onze lieve vader en onze Opa Kootje JACOBUS HAMELINK weduwnaar van Helena Witte in de leeftijd van 90 jaar. Na een liefdevolle verzorging van bijna 19 jaar in 'De Molenhof'. Een woord van dank aan het personeel is hierbij op zijn plaats. Zaamslag: Jaan en Krijn Hamelink-Hamelink Temeuzen: Arjaan t en Addy Hamelink-Overdulve St. Jansteen: Riet en Rien Moens-Hamelink Zaamslag: Daan en Rita Hamelink-de Ridder Arnemuiden: Jan en Ina Hamelink-Meerman Terneuzen: Heieen en Henk Bouman-Hameiink Nuth: Mart en Cor Overdulve-Hamelink Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 13 november 2002 Correspondentieadres: Gerard van der Nissestraat 25, 4543 AD Zaamslag. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 18 november om 10.30 uur in 'De Molenhof, Molen straat 3 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie con doleren in 'De Molenhof. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze schoonzuster en tante LEINTJE REIJN1ERSE-DE BREE Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinde ren veel sterkte toe. Middelburg: L. de Bree-Minderhoud N. C. de Bree-Wisse Neven en nichten achterneven en achternichten In plaats van kaarten Geslachten gaan, geslachten komen, wij zijn in Uw ontferming opgenomen. Wij mogen bouwen op de vaste grond, van Uw beloften en van Uw verbond. Heden heeft God tot Zich genomen onze innig geliefde en zorgzame moeder schoonmoeder en oma HENDRIKA MEEUWSE weduwe van Willem Francke 1970 Geboren 31 augustus 1910 Overleden 1 7 november 2002 Kloetinge: Francke Herkingen: L. Tuinstra-Francke J. L. Tuinstra Herkingen: W. A. Tuinstra J. C. Tuinstra-Ihrman Vincent Melanie Rotterdam: A. H. Tuinstra Kapelseweg 43, 4481 PD Kloetinge Onze moeder en oma is thuis. De herdenkingsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woens dag 20 november om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Deze dienst zal worden geleid door Ds. A. A. R. Kamermans. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn delen wij u mede dat heden, zacht en kalm, van ons is heengegaan onze zorgzame vader, opa en over grootvader PETRUS ALOYSIUS VERSCHURE weduwnaar van Maria Theresia Modde op de leeftijd van 92 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 'Mariaoord' voor de liefdevolle verzorging. R J. Verschure M. C. Verschure-van den Bulck M. R. C. Knuit-Verschure C. J. Knuit Kleinkinderen Achterkleinkinderen Hansweert, 17 november 2002 'Mariaoord', Eendracht 1 Correspondentieadres: Scheldestraat 74 4417 BS Hansweert De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd. zal plaatshebben woensdag 20 november om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Zaal 'Zeelandia'. Kanaalstraat 10-12, Hansweert. Geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering is. Verdrietig geven wij u kennis dat, gesterkt door het Heilig Sacrament der Zieken, is overleden onze lie ve zuster, schoonzuster, tante en oudtante ANTHONIA REMIJN in de leeftijd van 93 jaar. Wij zijn dankbaar voor de goede verzorging in 'De Kraayert Nijmegen: C. Remijn T. Remijn-Loogman Marknesse: P. Remijn-Vermüe Neven en nichten Goes, 16 november 2002 Corresponden tiead res Molendijk 31, 4453 AD 's-Heerenhoek. Er zal een avondwake worden gehouden dinsdag 19 november om 19.00 uur in de kapel van 'De Kraay ert', Deltastraat 2 te Lewedorp, waarna er gelegen heid is om afscheid te nemen in het mortuarium. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 21 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibror- dus te 's-Heerenhoek. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid om el kaar te ontmoeten in 'De Jeugdhoeve'. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Condoleances uitsluitend schriftelijk. OM NOOIT TE VERGETEN... Uw gedachten over een uniek gedenkteken geven wij gestalte in natuursteen. Vraag naar het fotoboek met vele voorbeelden. Goes: Rotonde Ringbaan-West Telefoon (0113) 216555 Middelburg: Arnesteinweg 40 Telefoon (0118) 612579 Nu ook in Zoetermeer! www.grafgedenktekens.nl edenktekens Zandee de Kuijper S nu 'N?k eoc showroom tn aozst Verdrietig zijn wij om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante RINA KOSTERS-NIESKENS I. Nieskens D. P. Nieskens-Merle J. Nieskens A. T. Nieskens-Schepemaker M. T. Kosters C. Timmerman T. M. Timmerman-Kosters Nichtjes en neefjes Zierikzee, 15 november 2002. Zoals jij was, zoals jij bent, warme gedachten ongekend. Uit respect, uit verdriet, missen we je warmte. We vergeten je niet. RINA KOSTERS Paula, Dick, Ellen en Anne Baukje en Luitzen Marijke en Lara Cora en Rinus De rijke herinnering aan je bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. MICHEL DE MEIJER MONIQUE DE MEIJER-BOERJAN 24 augustus 2002 Op deze dag zijn wij in huwelijk getreden. Door de overweldigende belangstelling, gelukwensen en cadeaus is het voor ons een dag om nooit te ver geten. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Michel Monique Badhuisweg 42, 4506 BC Cadzand Graag willen wij iedereen hartelijk bedanken, ook na mens onze kinderen, klein- en achterkleinkinderen, voor de vele belangstelling, kaarten, bloemen en geschenken, die wij bij ons 60-jarig huwelijksfeest van u mochten ontvangen. Mede hierdoor is deze dag een ware feestdag geworden. P. Goovers J. P. Goovers-Bink Goes, Sparrenstraat 16, 4462 TV Oude Zandweg 2.4361 SK Westkapelle. Tel. 0118 571436, Fax 0118 571410 Verrijn Stuartweg 10,4462 GE Goes, Tel 0118 571436, Fax 0118 571410 E-mail: info@dominicus.nl www.dominicus.nl eM*< Vlietstraat 15, Terneuzen Telefoon 0115-614082 Bij ziekenhuis "De Honte"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 8