Goes laat mooiste kansen liggen Doelpuntloze perioden nekken waterpoloërs de Stormvogel Basketbalsters Vlissingen zonder Böseler naar zege Arbiter staakt strijd in Kwadendamme To vaal op kop na winst in Eindhoven Patrijzen mag handen dichtknijpen met 1-1 in Bevelandse derby Capello dreigt met vertrek Ganze boekt monsterzege uitslagen Hockeysters sluiten af met overwinning agenda maandag 18 november 2002 door Ron de Waal 'S-HEERENHOEK - Een ge brek aan productiviteit blijft zondag-derdeklasser Goes par ten spelen. Ook in de derby te gen Patrijzen was dat het grote manco en bleef het bij 1-1. De teleurstelling droop van de gezichten bij de meeste Goes- -spelers af bij het verlaten van het veld. Vrijwel unaniem wa ren de bezoekers van mening dat er dure punten verspeeld waren in de derby met Patrij zen. Verschillende opgelegde kansen, waaronder een straf schop van Shannon Braafhart, waren om zeep geholpen. ,,We doen onszelf hier tekort", zei aanvoerder Niels Paarde- kooper. „Als je zes kansen krijgt om te scoren is één treffer ge woon te weinig. Als je dan ook nog hoort dat Moerse Boys van middag verloren heeft, is de ka ter alleen maar groter"vervolg de Paardekooper, die als enige wel de weg naar het Patrijzen- -doel wist te vinden. Volgens Patrijzen-trainer Kees van der Sluis was de puntende- ling de juiste weergave van de verhoudingen. „In de eerste helft was het aan onze kant in derdaad wat mat", zei hij laco niek. „Maarnaeen kwartier had het er al alle schijn van dat Goes kwam voor een punt. Zij hebben in mijn ogen weinig meer ge daan om. te winnen", was zijn opvallende lezing. Het was inderdaad Patrijzen dat in de beginfase de eerste speldenprikken uitdeelde, maar keeper S ven Wolkenhauer toon de zich een betrouwbare sluit post. Na een klein kwartier wist Goes bij de eerste de beste mo gelijkheid meteen het net te vin den. Een vrije trap van Serge Berrevoets viel over de verdedi ging van Patrijzen plotseling voor de voeten van Niels Paar dekooper, die zich geen moment bedacht: 0-1. Goes hield de touwtjes stevig in handen. Vooral op het midden veld had de ploeg een overwicht, omdat Teun van Slooten en Jof- frey Geldof van Patrijzen het moeilijk hadden tegen Renato Helgers en Rosanno Acton. Met het inbrengen van Wilfred van den Dries voor Guido Moison ging Patrijzen na de hervatting nadrukkelijker op de aanval spelen, maar de eerste grote kans was voor Queng Tran, die echter verzuimde de voorsprong van Goes te vergroten. Hubèr Rentmeester had kort hierop, de gelijkmaker voor de thuisploeg op zijn schoen, maar een uitstekende reactie van Sven Wolkenhauer voorkwam erger voor Goes. Nadat ook Cla rence Pahlad had verzuimd de marge voor Goes te vergroten, kreeg Shannon Braafhart de ge legenheid om vanaf elf meter het vonnis voor Patrijzen te vol trekken. De penalty, na het neerhalen door William Sallet van Rosanno Acton, werd ech ter subliem gestopt door Sjim- mie Kikkert. Het gaf Patrijzen net dat ruggesteuntje dat nodig bleek om de ploeg over een drempel te helpen. Prompt kreeg Hubèr Rentmeester de bal bij de vrijstaande Niels Mulder, die raak schoot: 1-1 Scheidsrechter Asselman weer hield Patrijzen kort hierna van een kans om op voorsprong te komen, door Wilfred van den Dries ten onrechte voor buiten spel terug te fluiten. Nadat een fraaie mogelijkheid voor Serge Berrevoets ook niet het gewen ste resultaat voor Goes oplever de, was het einde van de derby een feit. PatrijzenGoes 1-1 (0—1): 13. Niels Paardekooper 0-1, 68. Niels Mulder 1-1. Scheidsrechter: E.A. Asselman (Hulst). Gele Icaart: William Sallet (Patrijzen), Serge Berrevoets en Niels Paardekooper (beiden Goes). Aantal toeschouwers: 300. Patrijzen: Sjimmie Kikkert; Camiel Rentmeester, André Smulder, Peter de Jong, William Sallet; Teun van Slooten, Guido Moison (45. Wilfred van deDri.es), Arjan Verburg, Joffrey Geldof; Hubér Rentmeester (75. Marc van Haneghem) en Niels Mul der. Goes: Sven Wolkenhauer; Jeroen Kooien, Wander Snoek, Clarence Pahlad, Shannon Braafhart; Rosan no Acton, Renato Helgers (58. Lars Wolkenhauer), Niels Paardekooper, Serge Berrevoets; Queng Tran (86. Anne Willeboordse) en Maarten Griep (70. Jacco de Kok). Duel om de bal in het duel tussen Patrijzen en Goes (donker shirt). foto Dirk-Jan Gjeltema door Hans Markusse VLISSINGEN - De Goese Rugbyclub To- vaal gaat na de 34-8-overwinning op Old- fants aan de leiding in de tweede klasse zuid. Tilburg, dat Oeinoemenoe in Middel burg met 34-18 aan de kant zette, blijft in het spoor van Tovaal. Oldfants-Tovaal 8-34: De oud-studenten uit Eindhoven werden al in de 8e minuut op een 5-0-achterstand gezet toen Egon Gee- ratz zijn neef Menno Huter met een listig kiekje in staat stelde te scoren. Oldfants kwam een paar minuten later wel terug tot 3-5, maar direct daarna vergrootte Egon Geeratz de voorsprong vanuit een penalty- -kick weer tot 5 punten. Halverwege de eer ste helft rondde Francisco da Silva Xavier sterk voorwaartsenwerk af. Voor Egon Gee ratz was het een koud kunstje om de conver sion te verzilveren: 3-15. Nog voorrust be sliste Tovaal het duel via een try van Koen Spaas en de conversion van Egon Geeratz. Na rust scoorde Erik Buijs 3-27. Daai'na ge loofde Tova alOldfants bracht de stand nog terug tot 8-27, maar in de slotminuut gaf Koen Spaas, die zijn 100e competitiewed strijd Tovaal speelde, zijn jubileum extra cachet. Egon Geeratz bepaalde de eind stand met een conversion op 8-34. Oldfants-Tovaal 8-34: 8. Menno Huter 0-5, 14. Egon Geeratz 3-8, 22. Francisco da Silva Xavier 3-13, 23. Egon Geeratz 3-15,31. Koen Spaas 3-20, 32. Egon Geeratz 3-22, 47. Erik Buis 3-27, 80. Koen Spaas 8-32. 80. Egon Geeratz 8-34. Oemoemenoe-Tilburg 18-34: Binnen 17 mi nuten leidde Tilburg al met 13-0. Even veer de Oemoemenoe op door een penalty-kick van Jan Albregtse, maar daarna raasden de Tilburgers doornaar 3-27. Na rust deed Til burg het rustig aan. Oemoemenoe kwam via Tannequi Descazaud, Berny Ligtvoet en Martijn Boogaard terug tot 18-27, maar het slotakkoord was voor de Brabanders. Oemoemenoe-Tilburg 18-34:28. Jan Albregtse 3- 13, 67. Tannequi Descazaud 8-27, 71. Berny Ligt voet 13-27, 78. Martijn Boogaard 18-27. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na een moeiza me start is koploper Hansweert- se Boys de laatste tijd goed op dreef in de vijfde klasse van het zondagvoetbal. Ook tegen Dreischor, dat enkele weken lijstaanvoerder was, kende de ploeg van Gerrit Petersen wei nig problemen: 3-0. Kwadendamme-Luctor'88 ge staakt: Voorafgaand aan het duel had scheidsrechter De Keijzer al aangegeven dat hij weinig zou tolereren. Trainer Kees van de Linde van de bezoe kers ondervond dit halverwege de eerste helft toen hij tussen het publiek moest plaatsnemen. Kort voor rust werd het duel voor de eerste keer onderbro ken, waarna de scheidsrechter er acht minuten na de hervat ting definitief een einde aan maakte. Tussendoor kwamen beide ploegen ook nog tot sco ren: Na de 1-0 van Jacco Zuid hof maakte Maurice Huijskens er met twee doelpunten, waar van één uit een strafschop 1-2 van. Kort voordat het duel defi nitief werd gestaakt maakte Serge de Blaeij er 1-3 van. Robur-Lewedorpse Boys 2-0: Een zwak Lebo wist via een goe de doelman Jasper de Baar de tegenstander lang van scoren af te houden. Kort voor rust was hij echter kansloos toen Dennis Weijers vanaf elfmeter de score opende: 1-0. Ondanks een over wicht voor Robur duurde het tot de 88e minuut voordat Rik Hop mans het duel definitief besliste door 2-0 aan te tekenen. Ouwerkerk-Jong Ambon 2-4: Na de 1-0 van Julliën Totté maakte Marsal Ririhena vanaf de aftrap gelijk. De thuisploeg kwam opnieuw op voorsprong door Peter Hillebrand: 2-1. Bij de Middelburgers moest El- dridge Pentury na tweemaal geel het veld verlaten, maar on danks de ondertalsituatie maakte Martin Waisapy op slag van rust gelijk: 2-2. In de twee de helft kon ook doelman Pascal Dalebout van Ouwerkerk na het neerhalen van een doorgebro ken speler vertrekken. De toe gekende strafschop werd benut door Emiel Laisina (2-3), waar na Marsal Ririhena kort voor tijd de eindstand op 2-4bem de. Ook invaller Percy Telg werd door de arbiter op roojj tracteerd. Hansweertse Boys-Dreiscl 3-0: Een voor rust tam Hij weertse Boys kwam via jj Fertoute op een l-0-Vog sprong. Het was in de 60e 5 nuut invaller Bruno da rJ Vincente die luttele minuten!, dat hij in het veld was gekome de bevrijdende 2-0 aanteken} Dezelfde speler bepaalden, zijn tweede treffer de eindsfe op 3-0. WW'67-Volharding 3-0: Inj tiende minuut opende Jen>: Swagemakers de score vanai starfschopstip: 1-0, Volhart® dat zich geen kansen wist j scheppen, werd nog voorrust;, een grotere achterstand gej door Mark Hessels. In dehveed helft leken de spelers va WW'6 7 al met hun hoofd bija derby tegen Vivoo van volgend week. Desondanks bouwdeS'J fan van de Velde de voorspnw verder uit tot 3-01 Vosmeer-Val Aan 0-2: Het eg) ste halfuur waren de ploegt aan elkaar gewaagd, maarhis na waren de beste kansen va de bezoekers die tot de rusted ter niet tot scoren kwamen, Christian Deckers en ArnoDa kers stond het binnen een te tier in de tweede helft 0-2, 1 meer kon hier weinig meerit genover stellen dan een knapp kopbal van Jacco Vaders iud 85e minuut die de doelmani moeite wist te keren. ROME - Trainer Capello vanA Roma heeft zaterdag uit onvr de met de arbitrage gedreigdh Italiaanse voetbal vaarwel zeggen. Capello was na de wedstrijdl gen Inter (2-2) woest op scheid rechter Racalbuto. Roma n in de laatste minuut de ge maker van Buruk incasseti Capello was vooral boos oven eerste goal van Inter, die Mori in zijn ogen in buitenspelposii maakte. De trainer vond ookd zijn team twee penalty's h: moeten krijgen. SID van onze sportredactie VLISSINGEN - Frank Böseler is opgestapt als trainer/coach van het eerste vrouwenteam van BC Vlissingen. Hij miste tijdens trainingen en wedstrijden te veel en te vaak de beleving om tot goede prestaties te komen. Of het een met het ander te ma ken heeft is niet duidelijk, maai de vrouwen van Vlissingen wonnen juist gisteren, na zes ne derlagen op rij, voor het eerst een duel in de promotiedivisie. The Jugglers werd met 58-50 verslagen. Böseler kwam eind vorig sei zoen al tot de conclusie dat BC Vlissingen niet de instelling had mee te kunnen in de overgangs klasse. „Dit seizoen speelt de ploeg in de nieuwe promotie klasse eigenlijk nog op hoger ni veau en kan alleen maar slagen door keihard te trainen en in wedstrijden een stapje extra te doen. Ik heb er vaak op geha merd, maar de boodschap kwam niet over. De nederlaag van vorige week tegen Rotter dam was de druppel. Van zo'n slecht team moet je gewoon winnen." Volgens Böseler hebben de speelsters inmiddels erkend dat er te weinig met zijn opmerkin gen is gedaan. De deur was voor hem echter al gesloten. „We hebben geen ruzie gemaakt. Maar ik zat zondags wel steeds met een rotgevoel thuis. Het is dan tijd om op te stappen, voor dat je woorden met elkaar krijgt." Video Donderdag bereidde de ploeg zich zonder Böseler voor op het duel met The Jugglers, onder meer door een video van de te genstander te bekijken. Onder leiding van assistent-trainer Corné Kapaan werd de oppo nent gisteren verslagen. Böse ler: „Misschien heeft het wel iets met een schokeffect te maken. Maar aan de andere kant, vorig seizoen hebben we deze ploeg in Vlissingen ook twee keer dik verslagen." Ook nu weer kende BC Vlissin gen een zwakke start. De ploeg uit Enschede kwam op een 23- 14-voorsprong en een nieuwe nederlaag tekende zich af. Daarna kwam de thuisploeg te rug. Linda de Meij en Yolanda Joosse kwamen op stoom en sloegen een gat. Daarna werd de voorsprong niet meer uit han den gegeven. Scores BC Vlissingen: Nanon Doe- land 15 punten, Yolanda Joosse 14, Linda de Meij 10, Jessica Verhage 6, Astrid Franke 5, Melanie Linden- berg 4, Cindy Kole 2 en Immie Patti- kawa 2. VLISSINGEN - De wa- terpoloërs van Schelde liepen zaterdag bij Devel tegen de eerste competi tienederlaag aan: 5-2. Stormvogel 2 verloor nipt van Merlet 2 6-7 en de vrouwen van Schelde deelden de punten met HZPC 2 (3-3). De vrou wen van Ganze haalden fors uit tegen SWNZ 3:15- Stormvogel 2-Merlet 2 6-7: De Stormvogel-re- serves hadden een goede start en namen een 2-0- voorsprong. Merlet kwam in de tweede periode terug tot 4-3 en wist in de derde periode zelfs een 6-5- voorsprong te nemen. De Vlissingers kwamen in de laatste periode nog op ge lijke hoogte en hadden ook een gelijkspel ver diend, maar de ploeg uit Cuijk ging in de laatste minuut met de volle winst naar huis. Scores Stormvogel 2: Pim Bekkers en Jeroen van de Broeke beiden 3, Gep Navest 1. Ganze-SWNZ 3 15-1: De vrouwen van Ganze had den een gemakkelijke avond want de ploeg uit Schijndel bood maar wei nig tegenstand. Na de pe riodestanden 3-0, 6-0 en 11-0 wist SWNZ 3 op de valreep de eer nog te red den. Scores Ganze: Tamara Flore en Astrid Assink 5, Joyce Pie- ters 3 en Carola Kiel en Erlij- ne Koks 1 Een speler van de Stormvogel houdt de doelman van De Rijn en de bal nauwlettend in de gaten. door Peter Vrancken VLISSINGEN - Ook na de ze vende competitienederlaag op rij blijft trainer Erwin Blaauw optimistisch. „We moeten ge woon acht punten halen om niet te degraderen." Zaterdagmid dag hadden de Vlissingse wa terpoloërs perspectief op de eer ste competitiewinst in de twee de klasse. Maar twee doelpunt loze perioden tegen De Rijn uit Wageningen braken de promo vendus danig op: 6-9. De start van de Stormvogel te gen middenmoter De Rijn was veelvelovend. Ad van 't Westen- de en Chris van de Draai bezorg den de thuisclub in het nog steeds door de legionellabacte- rie geteisterde Sportfondsen- bad een 2-0-voorsprong. Maar na het eerste kwart waren de verhoudingen weer in even wicht: 3-3. „Het begin was veel belovend", meende trainer Er- win Blaauw na afloop. Hij loof de vooral het samenspel. „Juist daar hebben we de afgelopen weken extra op getraind." Twee perioden verder keek de Stormvogel tegen een hopeloos lijkende 3-8-achterstand aan. Twee perioden, waarin de Vlis singse formatie niet aan scoren toekwam. Erwin Blaauw had er een verklaring voor. „Als de scheidsrechters inconsequent fluiten heb ik er op zich niet zo veel moeite mee. Maar laten ze het dan naar twee kanten doen. Dat gebeurde niet en daarom gingen we krampachtig spe len." De technisch verantwoordelij ke bij de Stormvogel had het ge lijk aan zijn zijde, want thuis- fluiters bleek het arbitrale duo absoluut niet. De irritatie groei de, met name bij De Stormvogel na de tweede periode, toen de scheidsrechters de wedstrijd niet wilden vervolgen omdat enkele verlichtingsbakken niet brandden. De technische dienst van het zwembad loste het pro bleem vlot op: gewoon de scha kelaar bedienen Opnieuw volgde een doelpunt loze periode. „Niet zo erg", vond Erwin Blaauw. „Want De Rijn scoorde ook nauwelijks." Blaauw vergat echter wel dat de schotkeuzes van zijn ploeg vaak geforceerd en ook onzuiver wa ren. En als de Wageningse doel man al in de problemen kwam, bleek hij over voldoende kwali teiten te beschikken om het ge vaar adequaat te pareren. Het gevolg was wel dat de Stormvo gel na periode drie en bij 3-8 een nauwelijks voor mogelijk te houden inhaalrace moest gaan lopen. In het laatste kwart toonde de ploeg over een opvallende veer kracht te beschikken. Met drie treffers op rij binnen iets meer dan twee speelminuten leek op-, eens alles weer mogelijk: 6-8. Een numerieke meerderheid werd, in tegenstelling tot eerde re perioden, nu wel uitgebuit. Fortuinlijk was de Stormvogel in die fase niet. De lat en de Wa geningse doelman stonden nog meer treffers in de weg. Toen De Rijn, met nog twee minuten te spelen, 6-9 liet aantekenen, was het pleit beslecht en bleef de Stormvogel opnieuw op de zo hatelijke nul steken. „We hadden toen niets meer te verliezen", verklaarde Erwin Blaauw de plotselinge omme keer in de wedstrijd die in het laatste kwart ook een hoog ver makelijkheidsgehalte kende voor de Vlissingse aanhang. „Toen zag je ook, dat we het wel degelijk kunnen. Die punten moeten gewoon een keer komen We hebben toch een aantal wed strijden tegen veel sterkere ploegen nederlagen geleden met een paar doelpunten verschil." De vraag dringt zich natuurlijk wel op, welke invloed de zoveel ste nederlaag op rij zal hebben op de spelers. Blaauw is er niet zo bang voor. „We hebben afge sproken dat we ervoor knokken en wanneer degraderen, dan moet het maar. Na afloop verlieten beide ploe gen snel het zwembad. Dat kwam met name door de afge sloten douches, die vanwege de begin november geconstateerde legionellabacterie, nog steeds niet mogen worden gebruikt. Het zwemwater in alle bassins is echter, zo laat de directie van het zwembad weten, zonder ge vaar voor de volksgezondheid. Doelpunten de Stormvogel: Ad van 't Westende en Dennis van de Kette rij beiden 2, Chris van de Draai en Jan Kees Mol beiden 1 Biljarten Persoonlijk kampioenschap driebanden groot 3e klasse: 1. Leanjo de Koster-De Sportvisser 7-10, 0.385, 4; 2. Wim de Kok-LBV 7-9, 0.496, 5; 3. Frits van der Vliet-ONDA 7-9, 0.380, 4; 4. Jan West- dorp-ALM 7-8, 0.447, 6; 5. Leo Leijs-de Sportvisser 7-8, 0.431, 6; 6. Bram de Waard-Scheldezicht 7-8, 0.403, 4; 7. Ad Menheere-LBV 7-2,0.360,4; 8. Arie Eck- hardt-De Sportvisser 7-2,0.303,3. Teamcompetitie district Walcheren de Bevelanden: Klasse B1 Driebanden klein: OBK 1-VEGABV 2 2-5; LBV 1-VE- GABV 1 7-0; Scheldezicht 1-LBV 2 2-5; BVJacobs 1-BVZierikzee 1 4-3; Onda 1 -ALM 17-0; De Herberg 1 -De Sportvis ser 1 5-2. Klasse B2A: Avontuur 1 -OBK 2 5-2; ALM 2-De Sportvrienden 1 2-5; LBV 3-De Herberg 2 7-0; Scheldezicht 2-Del- ta 1 2-5; De Sportvisser 2-De Vier Linden 1 6-1. Klasse B2B: LBV4-OHGL1 7-0; De Toekomst 1-OKK 1 5-2; 't Raedthuys 1-Drieb De Kroon 1 5-2; Onda 3-OBK 3 5-2. Klasse Cl Libre kien kader 38/2: VE- GABV 4-ReHaWe 1 2-5; DOSnieuwk 1-Distrteam WaldeBev 1 1-6; Winden- burg 2-VEGABV 6 7-0; Windenburg 1-VEGABV 5 5-2. Klasse C2A: De Toe komst 2-Delta 2 5-2; Scheldezicht 3-On- da 4 2-5; De Sportvisser 3-Avontuur 2 2-5. Klasse C2B: Dampoort 1-VEGABV 7 5-2; ReHaWe 2-OBK 4 5-2; 't Raedthuys 3-De Toekomst 3 5-2. Klasse C3: OHGL 4-OBK 5 2-5; ALM 3-OHGL 3 4-3; TOG 2-HIO 2 2-5; De Herberg 3-Delta 3 5-2. Klasse C4A: Delta 4-DOSov 2 4-5; ALM 4-Scheldezicht 4 7-2; VEGABV 8-LBV 5 9-0; De Vier Linden 2-De Toekomst 4 2-7; De Herberg 4-OKK 2 2-7; OKK 2-De Vier Linden 2 2-7. Klasse C4B: Delta 5-ALM 5 1-8; HIO 3-Scheldezicht 5 7-2; Onda 5-ReHaWe 3 4-5; Avontuur 3-OKK77 1 5-4; TOG 4-De Herberg 5 0-9; De Vier Linden 3-De Sportvisser 4 7-2. Klasse C5: VEGABV 9-Scheldezicht 6 5-4. Bowlen Bowling Vereniging Middelburg. Maan dagleague: Pelgrim-Hart van Middel burg 1-3, Kwik kwek kwak-Pro shop 0-4, Computer service-E-property 2-2, Pel grim-Kapsalon Duck 4-0, Imtech-Hertel service 1-3, Spruyt-Fine line tattoo 4-0. Stand na 30 games: Computer service 29, Imtech 28, Hart van Middelburg 25.5, Hertel service 25.5, Spruyt 25, Pets place 24, Pelgrim 2 24, Euro cars 21, Pro shop 20, Kwik kwek kwak 17, E-property 14, Pelgrim 13, Kapsalon Duck 8, Fine line tattoo 5. Dinsdagleague: Suzuki-The unknown 4-0, Pulse audio-Hoveniersbe- dr. Souburg 2-2, Risa bevest.-Boogaard 4-0, Lammers-Rechterhand 1-3, Toyota de Jonge-van der Zwan 3-1Stand na 27 games: Suzuki 26, van der Zwan 24.5, KUANTAN - De Nederlandse hockeysters hebben de oefen campagne voor het wereldkam pioenschap in Perth afgesloten met een kleine zege. In het tropiusch hete Kuantan (Maleisië) won de ploeg van bondscoach Lammers gisteren met 1-0 van Spanje. Macha van der Vaart scoorde in de achtste minuut. Beide landen treffen elkaar bij het WK in Australië, dat zondag begint, tijdens de vijfde speel ronde. ANP Toyota de Jonge 24.5, Pulse audio 24 Hoveniersbedr. Souburg 22, Rechte/l hand 16, Boogaard 14, Lammers!2,Riss i bevest. 10.5, The unknown 65. Woens- dagleague: Poseidon-M&O bedr. 2.5- 1.5, Taekwondo-Morena 0-4, Van Kam i pen schoenen-Johns 3-1, Zandee en de Kuyper-Herwegh 0-4, Full house- Schrobbelerke 4-0, BiggekerkeTimmer1 mans 2-2, Auto Louwerse-Theo maakt1: 2-2, de Voogd-Vergo sport 3-1. Stand na 30 games: de Voogd 27, van Kampen! schoenen 26.5, Herwegh 25, Morena25, Schrobbelerke 24, Zandee en de Kuypei 22, Theo maakt 't 22, Full house22,Posei don 21.5, Biggekerke 19.5, M&O bedr 19, Johns 17, Taekwondo 15, Vergosporttt Timmermans 12.5, Auto Louwerse S Donderdagleague: de Rekening-Autc Ram 3-1, EPZ 2-Eastman 0-4, EPZ-Krui! molen 0-4, Fonsies-Wondergem 2-1. Stand na 30 games: Wondergem 21, Kruitmolen 27, Auto Ram 22.5, Fonsiet 20, Eastman 19, de Rekening 17.5, EPI 16, EPZ 211Rechterhandleague: Mastei builders-the Pinkillers 4-0, Nieuw team -Nietsjes 1-3, Guppen-Freggels 3-1, Dass-Homepins 1 -3. Stand na 18game< Master builders 20, Freggels 15, Nietje; 15, The pinkillers 12, Guppen 11, DassS Homepins 8, Nieuw team 6. Tweede divisie. Grieks Rest. DelphiVli< singen - Pincode Rotterdam 3-0, Gnefc Rest. Delphi Vlissingen - Musis Future Schiedam 1-2, Grieks Rest. Delphi Vhs singen - BV Sassenheim 3-0. Standnai speeldagen: Grieks Rest. Delphi Vlissin gen 22, Musis Future Schiedam 20, Pin code Rotterdam 18, Hawkeye Den Has; 16, Kapsalon Krijger Middelharnis 13, Yuck Fou Hellevoetsluis 9, Gemini Zot- termeer 7, BV Sassenheim 3. Futsal Regio Walcheren. Eerste klasse: Oostkr pelle-VZV/Hydrofa 7-4. Tweede klasse vv Hebusport-Ontop 6-5, Toma-FCLau rens 5-4, de Dwaes-Schinkel assurante 4-13, fc Laurens-Schinkel assurantie 5-0 Stand: vv Hebusport 9-27, Café 't Fust 8- 18, Oostkapelle 2 7-15, Ontop 9-15, WEA 7-12, VZV/Hydrofa 2 8-12, WZP 8-10, t: Laurens 8-9, Garderen Dekker8-9,Schim kei assurantie 9-8, Torna 9-7, de Dwaes8 3. Vierde klasse: De stoof-Dauwendaek 2 5-7. Vijfde klasse: Vanuus/ABC decor 2-fc Miniatuur 0-5, Torna 2-VAW2106 Goede vrienden-Uiterton 2 3-16. Stand fc Miniatuur 9-21Uiterton 2 9-19, Goeds vrienden 9-19, Café Albatros 8-15, West kapelle 3 8-13, VAW 2 9-13, Atofina8-12 Gouwe gheyt 8-10, Torna 2 9-9, Van uus/ABC decor 2 9-9, fc Zeeland 7-1, NDW advocaten 7-_1. Zesde klasse: v c Sluis grondw-Schinkel assurantie 3 3-5 JD Janse-Domburg35-8.Stand:Partne' advies 8-21, Jong Arnemuiden 8-21. Schinkel assurantie 38-19, Domburg38 16, VZV/Hydrofa 4 8-14, Westkapelle48- 13, J D Janse 8-6, Uiterton 3 8-6, Draao krabbers 2 8-6, fc Laurens38-4, v. d.Sluis grondwerk 8-3. Beker, tweede ronde: Emergo-Alfonds /Zuidwest negen 0-19, VZV Hydrofa-fc Zeeland 14-2, PSVW-Taxicentrale 9-4, Oostkapelle 2-Akkerdaas kado 5-3 (Oostkapelle 2 w.n.s.), Domburg-SSVW 7-5, Garderen Dekker 2—Bij de punt 4-8, WZP-Hebusport 6-5, Domburg 2-Murre /de Visser 4-5. maandag- Biljarten Landelijke competitie driebanden groot Poule 5. 3B-SD 2 - 3B De Walvis. Locatie Huis van Nassau, Zierikzee. Aanvang 19.30 uur. ■l$j Dammen EK, halve finales tweede wedstrijd, Lo catie: Hof Domburg te Domburg, aan vang 12.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 18