Nijskens strijdt tot bittere eind PZC Nummer laatst Terneuzen hoopt op betere tijden Spelers: Triest dat het zo moet lopen Hoek is altijd grillig en onvoorspelbaar Marokkaanse toppers bij Mosselloop Trainer kondigt vertrek aan, maar wil Hoek kampioen maken Angelo Nijskens langst zittende trainer bij Hoek uitslagen agenda wb] zaterdag 16 november 2002 door Frits Bakker HOEK - Jammer dat hij weg gaat, maar triest dat het om die reden is. Dat is de eerste reactie vanuit de spelersgroep van Hoek op het aangekondigde vertrek van trainer Angelo Nijs- kens. Rieno van Oost heeft ook al lang gemerkt dat er een broeierige relatie was tussen de manager en de trainer. „Wij hebben als spelers onder elkaar gezegd: zo lang de resultaten er niet onder lijden, moeten ze dat zelf maar uitvechten." Franky Standaert betreurt het besluit van de trainer: „Ik vind Nijskens een fantastische trai ner. Het is jammer dat hij stopt, vooral omdat die reden erachter zit. Maar hij zal het zelf wel de beste beslissing vinden. Dat hebben we te respecteren als groep." Rieno van Oost: „Het is in elk geval positief dat Nijskens en Naudts allebei in het belang van de club verder willen werken. Dat moeten wij als spelers ook doen. Angelo vertrekt na dit jaar, dus er zal een andere trai ner komen. Maar zo lang hij er is, moeten we alleen maar aan het voetbal denken, niet aan de zaken die eromheen spe len." door Frits Bakker HOEK - Hij is getergd, verbit terd, maar is niet van plan zich zo maar gewonnen te geven. An gelo Nijskens zal zijn contract gewoon uitdienen bij Hoek. Daarna vertrekt hij op eigen ini tiatief. De sluimerende privéru- zie tussen de trainer (Nijskens) en de manager (Naudts) heeft Nijskens de laatste week enorm aangegrepen, maar op het veld zal daar in de rest van de compe titie niets van te zien zijn. „Ik ga mijn rug rechten en wil er sportief gezien een prachtig jaar van maken", zei de 39-jarige trainer gisteren, kort nadat hij de voorzitter had meegedeeld dat hij de club, koploper in de hoofdklasse van het zaterdag voetbal, na dit seizoen gaat ver- HOEK - Angelo Nijskens wordt vanmiddag tegen FC Lisse de langst zittende trainer bij Hoek op het hoogste niveau. Nijskens staat op dit moment al 59 competitiewedstrijden langs de lijn bij de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser. Dat is evenveel als één van zijn voorgangers, Dick Buitelaar, die van 1993 tot 1995 aan het roer stond bij Hoek. Nijskens 59 29 12 1*8 99 111-96 Buitelaar 59 25 12 22 87 92-85 Vermeulen 56 24 11 21 83 88-92 Ballegeer 52 26 8 18 86 95-82 Nieuwenhuijse 26 8 9 9 33 44-46 Zegers 15 2 5 8 11 13-34 Kist 13 4 3 6 15 8-17 Emans 13 3 2 8 11 10-28 Goossen 4 2 1 1 7 9-8 Puntentotalen omgerekend naar drie puntensysteem laten. Het vertrek komt voor ve len binnen de club niet als een volslagen verrassing. Nijskens voelde zich vorige week door het bestuur al in de steek gelaten. Het verschil in visie ontstond na de vraag van Nijskens om een uitbreiding van de selectie, die door het vertrek van Bariy van der Hooft en langdurige blessu res van Bart Poppe en Musa Ka- nu kwetsbaar was geworden. „Ik heb in al mijn onschuld een doodgewone vraag gesteld, van een trainer die bezorgd is." Het bestuur reageerde afwij zend op het verzoek en verwees naar een technisch beleid dat op de komende jaren is gericht. „We wijken daar niet van af", zei Kees de Feyter, de voorzit ter, die de manager en het be stuur aan zijn kant heeft. „De trainer moet het maar doen met de selectie die er nu staat." Angelo Nijskens zag na de bot sing met de voorzitter en de troebele sfeer binnen de techni sche staf geen heil meer in een verlenging van zijn contract. Het was al veel langer bekend dat er tussen de trainer en de manager een ruzie is op privége- bied die voor een explosieve sfeer zorgt en op lange termijn schadelijk kan zijn voorde club. Daarover werd donderdag na de training tussen bestuur, trainer en manager urenlang gespro ken. Kees de Feyter sprak een dag later van een bevredigend gesprek. „We zijn op de hoogte van wat er in de privésfeer speelt (waarover de twee be trokkenen overigens niets wil len zetten) en we hebben afge sproken dat we er zo profes sioneel mogelijk mee omgaan." Ook Nijskens zag geen reden voor een vei*vroegd vertrék. „Ik wil niets liever dan Hoek kam pioen maken, dat zou een mooi afscheid zijn." Zoals het in Hoek is, zo is het nergens anders. „Waarom valt er bij Hoek nou altijd wat te beleven en is het bij Kloetinge en Terneuzen zo ongelooflijk saai?" Kees de Feyter, voorzitter van Hoek, vroeg het zich gisteren midden in een spraakma kende zaak met de trainer hardop af en gaf zelf het antwoord. „Omdat er bij Hoek altijd wel weer een relletje is en bij die andere clubs nooit." door Frits Bakker HOEK - De voetbalclub Hoek is altijd grillig en onvoorspelbaar. Kees de Feyter moest het zelf gisteren weer eens aan den lijve ondervinden. Twee uur na een verzoenend, maar vooral ook krampachtig gesprek met zijn trainer werd hij zelf onaange naam verrast door het aange kondigde vertrek van Nijskens. De trainers in de hoofdklasse vielen deze week van verbazing bijna achterover. Angelo Nijs kens is een gewaardeerde colle ga, die met Hoek bovenaan staat, die net een periodetitel heeft gehaald, goed ligt in zijn spelersgroep en toch net een week lang in een crisis verwik keld is geweest. En zoals het Hoek altijd vergaat lag alles vo rige week na één middagje voet ballen weer op straat. De voorzitter heeft zich dit keer nogal onhandig uitgelaten over zijn trainer, de manager leeft privé op voet van oorlog met de trainer en over de rug van de spelers wordt een strijd uitge vochten die de koploper in de hoofdklasse alleen maar kan schaden. Zeg maar: een bizar sfeertje bij de club die zo mooi kan voetballen en zo'n prachti ge achterban heeft. Zo was het al toen John Braven- boer nog met strakke hand re geerde bij de club die hij zelf groot heeft helpen maken. Zo maar ineens stond er een Joego slavische voetballer (Milan Ru- *zic) op het veld, die een briljante techniek had, een fabelachtig schot en in een niet zo ver verle den nog international van zijn land was geweest. Zo maar aangewaaid kwam Os mund Ogali uit Nigeria, die voor de wedstrijd een warming-up kon doen als een sambavoetbal- analyse de streek, glanzende carrière op het veld achter de rug, in korte tijd omgeschoold tot trainer. Twee jaar lang op handen ge dragen bij de supporters. Vorig jaar na een sterke start door blessures en ander ongemak nog te ver teruggevallen op de rang lijst. Maar nu weer op weg naar een glorieus jaar. Totdat het misging tussen hem en de mana ger. Twee ex-collega's (bij Loke ren) werden door een speling van het lot zwagers en kregen onenigheid over een onbenulli ge privézaak. Ze hebben het eigenlij k nog lang volgehouden naast elkaar op de bank, om de schijn hoog te hou den. Maar zelfs de argeloze toe schouwer op de tribune kon er niet meer overheen kijken. Er broeide iets in de technische staf en vorige week kwam het tot een kleine uitbarsting. Zo maar een binnenbrandje, zei de voorzit ter. Zoals er elk jaar wel één uit breekt in Hoek. Maar o wee, als de vijfde colonne op gang komt. Dan kan de trainer maar beter zijn tas pakken. Zoals Nijskens, die hopelijk nog wel het jaar mag afmaken. Het aangekondigde vertrek van de ex-prof, die in de nadagen van zijn voetballoopbaan nog voor Hoek speelde en ruim twee jaar geleden (op 28 september 20Ö0) tot trainer werd benoemd, kwam gisteren aan het eind van een turbulent weekje. De uit spraak dat „de trainer mis schien wel niet bestand was te gen de druk" had kwaad bloed gezet bij Nijskens. Kees de Feyter was na het ge sprek van donderdag bereid om dat iets af te zwakken. „Dat had ik beter niet kunnen zeggen." Verder bleef de voorzitter ach ter zijn uitspraken staan dat het bestuur niet van plan is nieuwe spelers aan te trekken en dat het in het technisch beleid achter manager Naudts blijft staan. Naudts: „We hebben elkaar na dat gesprek de hand geschud: de trainer en ik. Het belang van de club staat vanaf nu voorop. Ik wil ook dolgraag dat we kampi oen worden of op zijn minst dat we bovenin blijven meedoen. En we zijn allebei prof geweest, dus moeten we professioneel om gaan met deze situatie." Zo werd het donderdagavond laat ook afgesproken. Voor alle partijen was de uitkomst van het beraad geen reden voor een tussentijdse breuk. Kees de Fey ter vond de sfeer nog wel werk baar. „Ik wil eigenlijk ook geen partij kiezen. Als het om de toe komstvisie gaat, staan we als bestuur volledig achter Naudts. En het resultaat spreekt weer in het voordeel van Nijskens. Ik heb geen enkele kritiek op het functioneren van de trainer. Wat speelt bij Hoek, tussen de twee technische mensen, is een zaak die wij helaas niet in de hand hebben." Voor de buitenwereld blijft alles tot het eind van de competitie zoals het tot nu toe was. Dê ma nager en de trainer houden de zelfde verantwoordelijkheid. Dat wil zeggen: Angelo Nijs kens geeft de trainingen en gaat over opstelling en tactiek. Pa trick Naudts assisteert op de training en zit op zaterdag tij dens de wedstrijd naast de trai ner op de bank. Het gesprek over het trainerscontract, dat voor januari was gepland, is na giste ren van de baan. Nijskens heeft zelf zijn conclusie getrokken. De Hulstenaar, die op de Heysel in Brussel de cursus voor het het hoogste trainersdiploma volgt, zal op zoek gaan naar een ande re club, maar blijft in Hoek wel strijden tot het bittere eind. Ier, onnavolgbaar kon scoren en volgens de verhalen later in een krottenwijk van Londen als een berooide zwerver op straat werd aangetroffen. Om over trainers nog maar niet te spreken. Kees Kist was al lang oud-international, toen hij in 1990 plotseling opdook in Hoek. Wat een stunt was het dat de vroegere spits van het Neder lands elftal niet alleen trainer werd, maar ook zelf zijn schoe nen aantrok om Hoek uit de brand te helpen. En Rinus Zegers dan? De trainer uit Zaamslag vocht ooit een ru zie met de sponsors uit op een historische avond. Hij vroeg tij dens een dialoog met de geld schieters om een glas water aan de bar, haalde een gulden uit zijn zak, gooide hem in het wa ter en riep met een wrang lachje: „Dat moeten jullie met je geld doen." Frans Vermeulen, een gelouter de prof van NAC met tien jaar trainerservaring in de hoofd klasse, kon het uiteindelijk ook niet meer bolwerken tegen de vijfde colonne uit Ploek. En zo lijkt het Angelo Nijskens nu ook weer te vergaan. Voetballer uit Patrick Naudts (links) en Angelo Nijskens na afloop van hun afscheidsduel als speler. Nu stopt Nijskens aan het einde van het seizoen als trainer bij Hoek door een vertroebelde relatie met Naudts. foto Cha rles Strijd door Sjaak Sinke BURGH-HAAMSTEDE - De kans is groot dat het erepodi um van de 35e editie van de Mosselloop, die vandaag wordt gehouden, geheel Ma rokkaans getint zal zijn. Zo komt de winnaar van de Port Zélanderun, Said Kan- faoui (AV Gouda) naar het schitterende natuurgebied van Westenschouwen. Hij moet de strijd aanbinden met drievoudig winnaar Rachid ben Meziane (ex-Delta Sport), die tegenwoordig uitkomt voor Rotterdam Atletiek. Vo rig jaar werd Eelco de Voogt de winnaar. Om het Marokkaanse feest he lemaal compleet te maken doet sponsor Archie Staal van het Benevia-Pearlteam nog pogingen om Aziz Bougra aan de start te krijgen. Bougra won afgelopen jaar de Singelloop in Zierikzee, de Witte Molen loop in Breda, de Witte Meeu wenloop en werd derde in de 10 kilometer van Waddinx- veen, achter gevestigde namen als Marco Gielen en Francis Kibiwott. Voor de Zeeuwen wordt het een zware klus om de toppres taties van veelvoudig win naars John Vermeule en Kim Reijnierse ook maar enigszins te benaderen. Alwin Vermeu len (AV'56) was vorig jaar de beste Zeeuw met een zevende plaats, gevolgd door Arjan Aziz Bougra, hier op weg naar de winst in de Singelloop van Zierikzee, is vandaag weer één van de favorieten voor de winst in de Mosselloop van Burgh-Haamstede. foto Dirk-Jan Gjeletma Beije (Delta Sport) op de veer tiende plaats. Zeeland zou hooguit nog drie man in de strijd kunnen gooien voor een plaats bij de toptien maar Joost de Klerk (ex-AV'56), Rick van Laarhoven (RKHAV) en Sebastien Schletterer prij ken nog niet op de voorlopige deelnemerslijst van 75 deelne mers. Uniek in deze wedstijd, die meestal geteisterd wordt door horden na-inschrijvers, is dat er drie startseries zijn: de man nen veteranen, de vrouwen en mannen senioren. De vrouwen lopen 4 kilometer in hun strijd om de zilveren mossel. De bei de mannenseries hebben een lengte van 9 kilometer. Het parkoers voert de atleten door het bos en en de duinen. De start en finish zij n aan de Adri- aan van der Weijdeweg in de boswachterij van Westen- schouwen. door Jan Dagevos TERNEUZEN - Er is de afgelo pen week druk gefilosofeerd over versterking, maar Terneu zen houdt zich gedeisd. De Zeeuws-Vlaamse ploeg, die na het verlies van vorige week op de laatste plaats in de hoofd klasse staat, hoopt voorlopig maar op betere tijden. Morgen, in de thuiswedstrijd tegen kop loper SV Meerssen, moet daar de aanzet toe worden gegeven. „We zijn dit seizoen nog niet één keer weggespeeld", stelt trainer Dimitri Mbuyu. „We zullen er alleen voor moeten zorgen dat we zei f niet meer van die domme fouten maken. En de kansen die we krijgen zullen we meteen moeten, afmaken. Hopelijk keert dan het tij eens." Het is een flinterdun draadje waar Terneuzen zich aan vast moet houden, zo beseft ook Mbuyu. „We hebben behoefte aan een leider, iemand die veel praat in het veld, iemand die het verlengstuk van mij is. Ik heb een speler nodig, die in het veld de jongens op hun plek zet. We hebben deze week over verster king gesproken en hebben geke ken naar de mogelijkheden. Het is niet zo makkelijk. Er is een overschot aan spelers, maar het moet wel iemand met toege voegde waarde zijn." Terneuzen wil hierbij niet over één nacht ijs gaan. Daarnaast is de hoop gevestigd op een snelle terugkeer van Geert de Poorter. De geroutineerde verdediger is herstellende van een voetbles sure. „Verder zou een keertje winnen ook soelaas bieden", meent Mbuyu. „Winnen is het beste medicijn voor de groep. Dan komen de spelers ook van hun faalangst af." Naast De Poorter moet Terneu zen morgen ook Mike But (en kelblessure). Verder is het mèe^ spelen van Nico van der Meer twijfelachtig (spierverrekking). Dennis de Kraker kan nog ge woon meedoen. Zijn schorsing na zijn rode kaart tegen Gemert is nog niet binnen. Hoek verdedigt vandaag j koppositie in de uitwedstrijd gen FC Lisse. Bij winst slaali Zeeuws-Vlaamse formatie aardige kloof met de subtoo „We zijn er klaar voor", fenmeester Angelo N „Lisse is een vrij comp^ ploeg, maar dat zijn wij ook.'" De trainer verwacht veel va Arjan Human. „Ik verwachte hij gaat ontploffen", stelt kens. „Hij zit lekker in zijn en gaat met de week steeds bels spelen. Zijn vorm is stijgende' Hoek moet het in de uitwed strijd tegen FC Lisse stelle zonder Musa Kanu en Bart Pop. pe. Kanu heeft zijn kruisbands afgescheurd en komt ditsèizog niet. meer in actie voor Hoek Poppe tobt met een zware en kelblessuré en is pas na de win- terstop weer inzetbaar. Kloetinge Kloetinge is in de aanloop naai de thuiswedstrijd tegen Leede met de nodige tegensL geconfronteerd. De Bevelandse hoofdklasser moet Niels Lode- wijk (kuitblessure), Jeffrey Fit ters (enkelblessure) en^ John Bentschap Knook missen. De laatste raakte donderdag opoe laatste training geblesseei Toen Emiel Dorst en hij even wat vrije trappen doorn* men, schoot het plotseling in zijn kuit. Het gaat waarschijn lijk om een spierscheuring. Trainer Diederik Hiensch mc hierdoor aanpassingen doen op het middenveld, maar hij hee er alle vertrouwen in dat di goed komt. De vervangersstas klaar. Zo zullen Pieter de Graai en Jan Baaijens vanaf het begi hun opwachting maken. Wouli Labrujère en Johan de Goedi ren doen vandaag ritme in hi tweede op. Kloetinge kan kop loper Hoek vandaag een goed i dienst bewijzen door Ter Leeci punten af te snoepen. „We wii len eerst onszelf een goed1 dienst bewijzen", zegt trainc Diederik Hiensch. „En als Hot! daarvan dan profiteert, is d prima." Kloetinge is inmiddel al vier weken ongeslagen. Bowlen BV Middelburg. Maandagleague: Fine li ne tattoo - Hertel service 0-4, Hart van Middelburg - Euro cars 3-1, Spruyt- Pets place 2-2, Computer service - Kwik kwek kwak3-1, Pelgrim 2-E-property 3-1, Kap salon Duck - Pelgrim 0-4, Imtech - Pro shop 4-0. Stand: Imtech 27, Computer service 27, Hart van Middelburg 22.5, Hertel service 22.5, Spruyt 21, Pets place 21, Euro cars 21, Pelgrim 2 20, Kwik kwek kwak 17, Pro shop 16, Pelgrim 12, E-pro- perty 12, Kapsalon Duck 8, Fine line tat too 5. Dinsdagleague: Toyota de Jonge - Risa bevest. 4-0, Suzuki - Lammers 3-1, van der Zwan - The unknown 2-2, Pulse audio - Boogaard 4-0, Rechterhand - Ho- veniersbedr. Souburg 3-1. Stand: van der Zwan 23.5, Pulse audio 22, Suzuki 22, Toyota de Jonge 21.5, Hoven.bedr. Sou burg 20, Boogaard 14, Rechterhand 13, Lammers 11, Risa bevest. 6.5, The unknown 6.5. Woensdagleague: Her- wegh - Biggekerke 3-1, Vergosport - van Kampen schoenen 1-3, Auto Louwerse - Morena 1-3, M&O bedr. - Full house 1-3, Zandee en de Kuyper- Timmermans 4-0, Poseidon - Schrobbelerke 1 -3, de Voogd - Johns 3-1Theo maakt 't - Taekwondo 3- 1Stand: Schrobbelerke 24, de Voogd 24, Van Kampen 23.5, Zandee en de Kuyper 22, Herwegh 21, Morena 21, Theo maakt 't 20, Poseidon 19, Full house 18, M&O bedr. 17.7, Biggekerke 17.5, Johns 16, Taekwondo 15, Vergosport 12, Timmer mans 10,5, Auto Louwerse 7. Donder dagleague: EPZ2 - Wondergem 0-4, EPZ- Auto Ram 1-3, Fonsies - de Rekening 4-0, Eastman - Kruitmolen 1-3. Stand: Won dergem 25, Kruitmolen 23, Auto Ram 21.5, Fonsies 18, EPZ 16, Eastman 15, de Rekening 14.5, EPZ 2 11 Rechterhand league: Homepins - Freggels 1-3, Gup pen - Dass 0-4, The pinkillers - Nieuw team 3-1, Nietsjes - Master builders 0-4. Stand: Master builders 16, Freggels 14, The pinkillers 12, De Nietsjes 12, Dass 8^ Guppen 8, Nieuw team 5, Homepins 5. Dammen Domburg. EK mannen. Kwartfinales, tweede partij: Scholma (Ned) - Gant- warg (WRu) 0-2 (0-4), Boezinski (Lit) - Ge- orgiev (Rus) 0-2 (1-3), Clerc (Ned) - Schwarzman (Rus) 1-1 (2-2, barrage 1-3), Jansen (Ned)-Valneris(Let) 1-1 (2-2,bar rage 1-3). Futsal Goes. ZVV De Bevelanden. Eerste klas se: De Korenbeurs-Decokay de Verfbron 8-3, Havenzicht/Sandee 2-ESK Bati 8-7, Kloetinge/IMHAComputers-SVK/Plieger 8-2, Kloetinge/Matisse-Bloemisterij Wis se 3-8, Messina/C1000 Clement-Kamer- breed 9-5, V.Sabben/Gem.Goes-Haven- zicht/Sandee 1 2-3. Tweede klasse: Café Nationaal-Rest. De Landbouw 3-13, FC Bonaparte-SVRobur 1-9, PTT 1-Wolter& Dros 13-3, Slagerij Krijger-Kloetinge 3 3- 1. Derde klasse' Intersport-Kloetinge 6 10-7, L.W. Meijer 2-Keuringsdienst 2-8, Rojas Tankers-Rabo Heinkenszand 0-3. nes (VSt) 39,91, 9. GroenewoW (Nedl I 40,57, 10. De Vries (Ned) 40,71,14. De Loor41,10,16. Vis 41,15. Sportprijsvragen Lucky Day: 2-4-12-14-22-27-31-32-35-36 40-42-44-46-58-61-67-68-72-80 (onder voorbehoud) Voetbal Eredivisie: Willem II - RKC WaalwijkO-1 Gouden Gids divisie: Heracles - TopOss 4-0 (2-0). 33. Rose 1-0, 45. Platvoet 2-0 54. Sluijter 3-0, 90. Stegeman 4-0 Scheidsrechter: Oskam. Rode kaart: 47 Rook (Top Oss). Gele kaart: Kolmscho: (Heracles). Stormvogels/Telstar - Hel mond Sport 0-1 (0-122. Kantelberg O-l Scheidsrechter: Van Beek. Rode kaait: 66. Van Bakel (Helmond Sport). Gele kaart: Van Dijk (Helmond Sport) ADO Den Haag - Emmen 7-1 (2-0) 27 Cales 1 0,42 Stroeve2-0,47. Cales3-0,67.Saeijs 4-0, 68. Van der Laan 5-0,72. CastelenF 0,73. Cairo 6-180. Stroeve 7-1Scheids rechter: Van Dijk. Gele kaart: Johannsen (Emmen). MVV-Volendam 0-1 (0-0).BS. Luirink 0-1. Scheidsrechter: De Vree.Ge le kaart: Winkens, Deckers (MVV), Lui rink, Huisman (Volendam). FortunaSit- tard- Go Ahead Eagles 1-2 (1-0). 23. Ham ming 1-0 (strafschop), 57. Marbus 1-1,90. Brack 1-2. Scheidsrechter: Van der Hilst, Eindhoven - Veendam 5-2 (2-1). 6. Vee Kallen 1-0,8. Weerman 1-1, 23. Hese21, 55. Konings 3-1, 60. Ayaz 4-1, 72. Hout tuin 4-2,80. Van Kallen 5-2. Scheidsrech ter. Van Dongen. Gele kaarf Van de Len- genberg, Temrukov (Eindhoven), De Vries, Mac Andrew (Veendam). FC Ooi drecht - Haarlem 1-2 (1-1). 5. Ketting0-1. 14. Den Dunnen 1-1, 83. Supusepa 1-2 Scheidsrechter: Buiting. Gele kaart: Deo Dunnen (Dordrecht), Longuet, Tamerus (Haarlem). FC Den Bosch - VVV 1-2(1-11 5. Van de Laak 1-0, 18. Meeuwis 1-1,47. Hofstede 1-2 (strafschop). Scheidsrech ter: Sterk. Gele kaart: Plum, Faerber(FC Den Bosch), Verhappen (VVV). Sparta Cambuur Leeuwarden 2-4 (1-2). 19. Lord 0-1,40. Lord 0-2,41. Conteh 1-2,64. Koe vermans 2-2 (strafschop), 65. Bruin 2 3, 75. Lord 2-4. Scheidsrechter. Wiedemeij- er. Gele kaart: Bölstler (Cambuur). Stand: Heracles ADO Den Haag Emmen GA Eagles Helmond Sp Volendam Cambuur L TOP Den Bosch Sparta Stormv. Veendam Haarlem Eindhoven VVV Fortuna S MVV Dordrecht 12 10 0 2 30 38-18 12 9 1 2 28 33-10 12 8 2 2 26 22-12 11 7 2 2 23 24-15 12 7 1 4 22 30-20 12 7 1 4 22 2119 12 7 0 5 21 23-23 12 6. 2 4 20 20-22 11 5 2 4 17 21-14 12 5 2 5 17 27-23 12 5 1 6 16 14-16 12 3 3 6 12 19-26 12 3 3 6 12 13-26 12 3 2 7 11 14-23 12 3 1 8 10 17-29 12 2 3 7 9 13-22 12 1 4 7 7 8-20 12 0 2 10 2 12-31 Schaatsen Erfurt. Wereldbeker, kleine vierkamp. Mannen, 500 m: 1, Kibalko (Rus) 36,29,2. Parra (VSt) 36,68,3. Marshall (Can) 36,88, 4. Callis (VSt) 36,97,5. Parker (Can) 37,05, 15. Vreugdenhil (Bel) 37,41, 20. Uytde- haage 37,62, 22. Verheijen 37,76, 30. Romme 38,06, 35. De Jong 38,31, 38. Veldkamp (Bel) 38,69.3000 m: 1Verheij en 3.47,10, 2. Uytdehaage 3.47,99, 3. Skobrev (Rus) 3.50,73, 4. Romme 3.50,88, 5. Postma 3.50,87, 7. De Jong 3.51,23, 8. Veldkamp 3.51,87, 20. Vreug denhil 3.56,27. Tussenstand: 1. Parra 75,193 punten, 2. Kibalko 75,300, 3. Ver heijen 75,570, 4. Uytdehaage 75,601, 5. Postma 75,678, 13. Romme 76,526, 16. Vreugdenhil 76,788,18. De Jong 76,848, 24. Veldkamp 77,325. Vrouwen, 500 m: 1Klassen (Noo) 39,08, 2. Rodriguez (VSt) 39,22, 3. Simionato (Ita) 39,62,4. Thomas (Ned) 39,86,5. Sam - zaterdag Atletiek Mosselloop. 12.00 uur: scholierenloop, 13.15 uur: 9 km mannen veteranen, 14 05 I uur: 4 km vrouwen, 14.30 uur: 9 km man nen, 15.15 uur: trimloop 3 km, 6 km of 9 km. Inschrijven: Manege Lisiduna, Hoge- weg 59 te Burgh-Haamstede. Hü Voetbal Vierde klasse B. Wolfaartsdijk-Krabben- dijke, SKNWK-Smerdiek, Chrislandia- Hoedekenskerke, WIK'57-DVO'60, DSE- Vrederust, Halsteren-SC Stavenisse. Aanvang wedstrijden 14.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 60