XL Systems Europe B.V. >G O <xx> lil coördinator bedrijfsbureau m/v ALLROUND STRAATMAKERS OPPERLIEDEN AWZV verkoopmedewerker PZC A GrantPrideco Company Maintenance Technician Trainee Machine Operator Yard personnel ,^a El 1 ll Groothandel voor de bouw NEDEXCO EXPEDITEUR M/v Hoofd Administratie m/v v GrantPrideco are the world's largest Drillpipe manufacturer and a leader in the field of Premium Connec- ixRANTl HI PECO tions. XL Systems are the Marine Products Division of GrantPrideco. Due to future expansion plans in Holland we wish to recruit the following personnel: Responsible for maintenance of workshop and machines Requirements: Schooling on MTS level - electrical and mechanical; Experience with preventive maintenance both electrical and mechanical; Experience with CNC electronics is an advantage but not essential as training will be given; Prepared to work in weekends and/or evenings to repair machine breakdowns. (Partly) Responsible for the production process Requirements: Schooling on MTS level - electrical and/or mechanical; Experience in the metal cutting industry would be an advantage but not essential as training will be given. Schooling on LTS level - mechanical; Forklift certificate would be an advantage but not essential as training will be given. For all positions we require: Working knowledge of English; Exact and organised personnel; Flexibility. A rotational shift system is in operation when required. Competitive rates and a shift bonus are offered. All applicant should apply in writing enclosing a current C.V. and stating current salary. Applications (also in Dutch) to: The Personnel Department XL Si/stems Europe B.V. P.O. Box 6 4380 AA VLISSINGEN „oter- en wege DE BOURl -jRAAF B.V. AANNEMINGSBEDRIJF Wegens uitbreiding van werkzaamheden zijn wij op zoek naar: Sollicitaties te richten aan: Aann. bedrijf De Bourgraaf B.V. A. Joachimikade 43, 4463 AA Goes Tel. 0113-233162 of 06-54623600 s A/gemene Woningstichting leeuwsch Vlaanderen De Algemene woningstichting Zeeuwsch-Vlaanderen is een regionaal georiënteerde corporatie met circa 1900 woningen en 21 werknemers. Het kantoor is gevestigd te Breskens. Het werkgebied van de corporatie zijn de toekomstige gemeenten Sluis en Terneuzen. In verband met interne wijzigingen zoeken wij op korte termijn een enthousiaste;; De functie coördineren van werkzaamheden m.b.t. planmatig onderhoud; A opstellen en actualiseren meerjarenonderhoudsbegrotingi| A administratieve afhandeling onderhoudswerkzaamheden. Profiel A een opleiding HTS-bouwkunde (minimale vereiste); A affiniteit met automatisering; A goede communicatieve vaardigheden; A bij voorkeur niet ouder dan 35 jaar. Salariëring De Algemene Woningstichting Zeeuwsch-Vlaanderen biedt u een prettige werkkring binnen een enthousiast team van medewerkers. Salariëring conform CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties. \ÊW feil Jacob Boer gevestigd in Goes, is al meer dan 75 jaar een groothandel voor de bouw gespecialiseerd in: hang- en sluitwerk, bevestigingsmiddelen, ijzerwaren, gereedschappen, machines, persoonlijke beschermingsmiddelen, klimmateriaal, brandkasten en kluizen. Wij zijn op zoek naar een: hoofdzakelijk voor verkoop aan de balie. U adviseert onze klanten over de binnen ons assortiment bestaande producten. Overige werkzaamheden zullen bestaan uit de verwerking van inkomende en uitgaande goederen. Heeft u een MBO werk- en denkniveau? Bent u commercieel ingesteld en contactueel vaardig? Dan bieden wij u een afwisselende voltijd baan, in een jong team met ruimte voor initiatief, in een prettige, informele werkomgeving. Kijk voor meer informatie www.jacobboer.nl Interesse? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, bij voorkeur voorzien van pasfoto, aan: Jacob Boer B.V., t.a.v. dhr. J. J. Boer V A mrcr Keifort IROfISIDE 0XL0C Vernjn Stuartweg 6a, 4462 GE Goes. ,.3=^/ H/LLEBRAND B.V./ KONS TRUKTIEBEDRIJF www.hillebrand-konstruktie.nl Konstruktiebedrijf Hillebrand B. V. is een middelgrote staalbouwonderneming die met gebruik van mn. derne productiemiddelen staalconstructies van de meest uiteenlopende aard, ontwerpt, produceert a monteert. Ons bednjf realiseert projecten in de weg-, water-, beton- en utiliteitsbouw, petrochemischs en procesindustrie. Voorbeelden hiervan zijn, vaste en beweegbare bruggen, steigers, remmingswer- ken, kadeconstmcties, bordessen, fundaties. Om de groeiende stroom projecten succesvol te begeleiden zijn wij op zoek naar: CONSTRUCTIEBANKWERKER(S) De functie: Werkzaamheden gericht op staalconstructiewerk, plaat- en pijpwerk e.d. waarbij erspra-" ke is van uiteenlopende aspecten en bewerkingen, waardoor tijdens het werk regelmatio omgeschakeld moet worden. B- Functieprofiel: U beschikt over minimaal een vbo-opleiding en MIG/MAG lassen niveau 2. Enige ervaring in een gelijksoortige functie en kennis en ervaring met de gebruikelijke machines en mo derne lastechnieken is een pre. AUTOCAD TEKENAAR De functie: Het zelfstandig of in samenwerking met collega's maken van bestektekeningen, werk plaatstekeningen of overzichtstekeningen voor in opdracht zijnde projecten. Dit zijn met name projecten in de sector infrastructuur en waterbouw zoals bruggen, steigers, meer palen, e.d. Functieprofiel: U beschikt over een opleidingsniveau van minimaal MTS werktuigbouwkunde. Enige er varing in een soortgelijke functie is gewenst. Ervaring met en kennis van Autocad 2002 is een vereiste. Ervaring met 3-D tekenen is een pre. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER (32 uur) De functie: Werkzaamheden van algemene administratieve aard alsmede project- en personeelsad- ministratieve werkzaamheden. Tevens behoort het bedienen van de telefooncentrale tot de werkzaamheden. Functieprofiel: U beschikt over een opleidingsniveau van MEAO. Ervaring in een soortgelijke functie is gewenst. Ervaring met en kennis van Microsoft Office programma's is een vereiste. Tevens zoeken wij voor ons nieuwe bedrijf: HILLEBRAND B.Vj VERSPANING MACHINAAL VERSPANER De functie: Het bedienen van grote conventionele draai- en kotterbanken en CNC gestuurde draai banken. Functieprofiel: U beschikt over een opleiding machinale verspaner met uitbreiding van CNC besturing. Ervaring is een pre. De voor een van deze bovengenoemde functies geschikte kandidaat bieden wij een p,„ tige werkomgeving, afwisselend werk in een modern dynamisch bedrijf met een salarië ring welke overeenkomt met de aard van de functie. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 8 dagen richten aan: Konstruktiebedrijf Hille brand BV, t.a.v, dhr. J. A. Korevaar, Postbus 8035, 4330 EA Middelburg. Acquisitie#naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Nedexco Logistics BV is een international ope rerend transport- en expeditiebedrijf met vesti- gingen in Nederland en Duitsland. Onze logis tieke activiteiten zijn gericht op op/overslag en vervoer van diverse producten, zowel tempera tuur geconditioneerd als 'droog' over land en zee met als belangrijkste markten Benelux, Duitsland en Groot-Brittanië/Ierland. Vanwege de structurele expansie van onze expeditie-afdeling in onze lo catie in Rilland (Zld.) zoeken wij een: Functieomschrijving: U ondersteunt de Salesmanager, onder meer door transportoplossin; gen aan te dragen door contacten aan te gaan met diverse container-, ferry- en wegtransportbedrijven en deze te onderhouden tijdens de operationele begeleiding van de goederenstromen, zowel op comnw- nicatief als administratief gebied. Functie vereisten: U heeft ervaring binnen de internationale transportwereld alsmede de affiniteit en contacten om met gevoel voor verantwoordelijkheid zelfstandig te kunnen werken. De Engelse en de Duitse taal is voor u geen probleem waarbij u over voldoende communicatieve kwaliteiten beschikt om klanten en leve ranciers te motiveren en problemen op de juiste manier het hoofd te kunnen bieden. Voldoet u aan bovenstaande eisen en bent u geïnteresseerd, dan kunt u uw brief met c.v. richten aan: Nedexco Logistics B.V. t.a.v. de heer Lex den Boef, Postbus 16, 4410 AA Rilland. Inlichtingen Voor nadere informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met dhr, R. de Ridder, Hoofd Bedrijfsbureau, telefonisch bereikbaar op werkdagen tussen 09,00 uur én 17.00 uur op telefoonnummer 0117 - 38 28 40. Sollicitaties Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Algemene Woningstichting Zeeuwsch-Vlaanderen, t.a.v. dhr. J.B.M. de Rechter, directeur. Postbus 128, 4510 AC Breskens. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. AWZV, DE SLEUTEL TOT BETER WONEN! Wolter Dros is specialist op het gebied van o.a. klimaatbeheersing, sanitaire voorzieningen, koel- en brandbeveiliging, elektrotechniek en industriële installaties. Met haar 16 vestigingen en ruim 1400 medewerkers is Wolter Dros uitgegroeid tot een van de grootste installatiebedrijven in Nederland. Voor onze vestiging in Goes zijn we op zoek naar een Het hoofd Administratie is belast met de leiding van de administratieve mede werkers en als zodanig verantwoordelijk voor de tijdige en juiste uitvoering van alie taken op administratief gebied. Hiervoor onderhoudt hij/zij noodzakelijke contacten met de vestigingsdirecteur, de overige medewerkers/sters op de vestiging, het hoofd Administratie en de controller op het hoofdkantoor in Amersfoort en zo nodig met opdrachtgevers, leveranciers e.d. Tevens genereert hij/zij kwalitatieve beleidsinformatie Wie? Wij zijn op zoek naar een collega met relevante ervaring (in projectorganisaties) en kennis op het gebied van administratieve processen en bij voorkeur op HB0- niveau (financieel-economische richting). Uiteraard bent u in staat zelfstandig te werken, een teamspeler en hebt u een flexibele instelling. Het spreekt voor zich dat u accuraat bent. Deadlines ziet u als een uitdaging. Tot slot weet u goed om te gaan met geautomatiseerde systemen. i - Interesse: Arbeidsvoorwaarden en opleidingen zijn bij Wolter Dros uitstekend geregeld. Wij vertellen u er graag meer over. Voor meer informatie over de functie kun u contact opnemen met de heer J.H. Tiessens, vestigingsdirecteur, telefoon (01 13) 56 51 00. Schriftelijk reageren kan natuurlijk ook. Richt uw brief aan: Wolter Dros Groep, t.a.v; de heer J.H Tiessens, postbus 48, 4460 AA Goes, of e-mail naar. werkenbij@wolterendros.nl. Meer informatie over Wolter Dros vindt u op. www.wolterendros.nl. Wolter Dros Groep INSTALLATIETECHNIEK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 48