Wil jij werken waar zorg centraal staat? PERSONEEL r chauffeur PZC voedingsassistente m/v activiteitenbegeleider m/v Arcus Roem vanYerseke Machinebediende én Productiemedewerker Roem vanYerseke Operator ENTHOUSIASTE COLLEGA MODELMAKER zoekt: zaterdag 16 november 2002 Wij zoeken met spoed op het cluster psychogeriatrirj een voor gemiddeld 16 uur per week. Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd. Wat houdt de functie in? In de functie van voedingsassistent draag je zorg voor de maaltijd- en drankvoorziening van de cliënten van de afdeling. Tevens ben je verantwoordelijk voor bijzonderheden rondom de voeding, zoals het bewaken van diëten en draag je zorg voor hygiëne en ordelijkheid in de afdelingskeuken. Je kunt bprast worden met het begeleiden van stagiaires en je assisteert bij het portioneren in de gentrale keuken. Wat vragen wij? Je beschikt over 'een opleiding op LBO-niveau aangevuld met het diploma Voedingsassistent. Je hebt ervaring of aantoonbare affiniteit met de doelgroep (dementerende ouderen). Wat bieden wij? Een afwisselende en uitdagende baan in een leuk team. De functie van voedingsassistent is ingedeeld in FWG functiegroep 20 en het salaris zal afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 1.256,32 bruto en maximaal 1.844,96 bruto fulltime per maand bedragen. Ben je jonger dan 22 jaar dan geldt de jeugdschaal. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Wij zoeken op het cluster psychogeriatrie een enthousiaste voor gemiddeld 28 tot 32 uur per week. Het betreft een aanstelling voor onbepaalde tijd. Wat houdt de functie in? In de functie van activiteitenbegeleider draag je zorg voor het zoveel mogelijk bevorderen en/of instandhouden van de zelfstandigheid van de bewoners door o.a. individueel gerichte activiteiten. Je organiseert en leidt groepsgerichte activiteiten en draagt bij tot multidisciplinaire zorgverlening in het kader van de uitvoering van een zorgplan. Je werkt samen in een klein team met verzorgenden, voedingsassistenten en met een collega adtiviteitenbegeleiding. Wat vragen wij? Voor de functie yragfn wij iemand met een diploma MBO-Activiteitenbegeleiding of een gelijkwaardig diploma (bijvoorbeeld SPW). Wij verwachten datje zowel zelfstandig als in rnultidisciplinair teamverband kunt werken en datje vindingrijk en creatief bent. Bij voorkeur heb je/ervaring in het werken met cliënten van een verpleeghuis. Wat bieden wij? De functie van activiteitenbegeleider is ingedeeld in FWG 35 en zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, minimaal 1.450,80 bruto fulltime per maand en maximaal 2.106,00 bruto fulltime per maand bedragen. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Ben je jonger dan 22 jaar dan geldt dé jeugdschaal. zorgcentra Locaties Arcus zorgcentra Duinoord Burgh-Haamstede Poortershof Brouwershaven Borrendamme Zierikzee Cornelia Zierikzee In 't Opper Bruinisse Informatie en sollicitatie: Meer informatie over deze functie word je graag verstrekt door Ans van Gorp, clusterhoofd psychogeriatrie, tel. 0111 - 439980. Je schriftelijke sollicitatie kun je vóór 30 november 2002 richten aan Arcus Zorgcentra, Postbus 215, 4300 AE Zierikzee t.a.v. Marjolein Zeedijk, personeelsadviseur, onder vermelding van de functie. E-mailen kan ook, ons adres is secr.p&o@arcuszorg.nl. Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuwen in productiemethodenproducten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. Deze producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Bent u op zoek naar een vaste baan?! Op dit moment hebben ivij in de conservenfabriek vacatures voor de functies: De functies: Machinebediende: u bedient en beheert één van de verpakkingsmachines, kookketels of ver richt werkzaamheden aan de etiketteerlijn. U bent derhalve een belangrijke schakel op de zverkvloer met betrekking tot het productieproces. U signaleert en lost kleine technische sto ringen zelfstandig op. Productiemedewerkér: u werkt santen met uw collega's aan een productielijn of voert andere productiewerkzaamheden uit. De kandidaten: i f Omdat gewerkt ivordt met voedingsmiddelen, worden strenge eisen gesteld aan hygiënisch en nawvkeurig werken. Van de medewerkers wordt venvacht dat zij in principe alle voorkomende productiewerkzaamheden kunnen uitvoeren, waaronder het schoonhouden van de eigen werk plek. U bent bekend met kwaliteitssystemen en u bent bereid om ploegendiensten te draaien. Daar naast heeft ti de beschikking over eigen vervoer en bent bij voorkeur woonachtig in de omge ving. Kandidaten voor de functie machinebediendeeen LTS-opleiding (werktuig/electro) en! of een Vapro A-opleiding is een pre. Wij bieden: u een afwisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dat gaat gepaard met een pri ma salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uw schriftelijke reactie naar: Roem van Yerseke B.V. t.a.v. mevrouw S. Dingemans Postbus 25 4400 AA Yerseke. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Leys, tel. 0113-577750. k Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ivordt niet op prijs gesteld. Door voortdurend marktgericht te opereren en te vernieuiven in productiemethoden, producten, verpakkingen en communicatie is Roem van Yerseke B.V. uitgegroeid tot één van de meest toonaangevende mossel-, oester- en kokkelverwerkende bedrijven in de wereld. Ons bedrijf brengt deze producten vers, geconserveerd en diepgevroren op de markt. Deze producten worden afgezet via de traditionele visgroot- en detailhandel, de horeca en het supermarktkanaal. Bent u op zoek naar een vaste baan?! Op dit moment hebben wij in de conservenfabriek een vacature voor de functie: De functie: U beheert enkele productielijnen. U bent derhalve een spin in het web op de werkvloer met be trekking tot het productieproces. U signaleert en lost problemen entof technische storingen zelfstandig op. U denkt mee om verbeteringen in de productielijn zelf of bij de inzet van het personeel aan de lijn aan te brengen. U bent flexibel inzetbaar en kunt en ivilt in principe alle voorkomende productiexverkzaamheden uitvoeren: De kandidaat: Omdat gewerkt wordt met voedingsmiddelen, worden strenge eisen gesteld aan hygiënisch en nauxokeurig werken. U bent bekend met kwaliteitssystemen als LLACCP en BRC en u bent bereid om ploegendien sten te draaien. Daarnaast heeft tide beschikking over eigen vervoer en bent bij voorkeur woonachtig in de omgeving. -Érn U heeft een MBO- ofLTS-opleidtng of werk- en denkniveau. Een aanvulling met een Vapro-B opleiding geeft een pre. Daarnaast heeft u minimaal twee jaar relevante werkervaring bij voorkeur in de voedselindustrie. Wij bieden: U een afivisselende baan in een bedrijf dat volop in beweging is. Dat gaat gepaard met een prima salaris en dito secundaire arbeidsvoorxvaarden. Heeft u interesse? Stuur dan binnen 14 dagen uzv schriftelijke reactie naar: Roem van Yerseke B.V. t.a.v. mevrouw S. Dingemans Postbus 25 4400 AA Yerseke Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Leys, tel. 0113-577750. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie ivordt niet op prijs gesteld. HET WAKEHID DOE J AC H T MA KT i AA .1 Eén van de vijf vestigingen van jachtmakelaardij "Het Wakend Oog" BV is gevestigd in Wemel- dinge. Wij hebben daar een verkoophaven waar wij zeiljachten tot ca. 500.000 verkopen Onze opdrachtgevers komen uit het binnen-ei buitenland. Het team in Wemeldinge is op zoek naar een (AANKOMEND) JACHTMAKELAAR M| De kandidaat die wij op het oog hebben, voldoet aan de volgende eisen; HBO werk- en denkniveau Heeft de opleiding van het DOC tot jacht makelaar afgerond of is bereid deze te volgen Heeft affiniteit en ervaring met de watersport Heeft een resultaat gerichte instelling Bezit goede teamgeest Bezit een rijbewijs Beheerst de Duitse en Engelse taal redelijk in woord en geschrift Is bereid één maal per twee weken een wenk- i end te werken Woont in Wemeldinge (of directe omgeving). Jachtmakelaardij "Het Wakend Oog" biedt de juiste kandidaat een passend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie, voorzien van CV en pasfoto, kuntu richten aan het hoofdkantoor: Het Wakend Oog BV T.a.v. Marcelle Monshouwer Postbus 5 NL-2995 ZG Heerjansdam Tel.: +31 78 677 3099 Fax +31 78 677 1621 e-mail: marcelle@hwo.nl w w w h w o ri I De Vrije School Zeeland is een zelfstandige b school, bestaande uit twee kleuterklassen en drie combinatieklassen (groep 3-8) met in totaal 130 leer lingen. Voor de periode van 1 januari tot 1 augustus 2003 zoe ken wij een (wtf 0.4-0.6) Het betreft een duobaan in de kleuterklas (4 tot 6 jari gen). De werkdagen worden in overleg vastgesteld. Omzetting van deze tijdelijke functie in een doorlopende i baan per 1 augustus 2003 behoort tot de mogelijk/ie- den. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die: ervaring heeft in het vrijeschool kleuteronderwijs, dan- wel in het bezit is van het diploma van de Hogeschool Helicon-VPA of applicatiecursus; bereid is in goed overleg met de andere klassenleer- kracht, samen de klas te leiden; in staat en bereid is tot goede communicatie met ou ders en collega's; beschikt over initiatief- en daadkracht bij het organise ren van extra activiteiten ten behoeve van de school. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Caroline Goedhart, tel. 0118-612102, thuis 0118-616706. Uw sollicitatiebrief dient uiterlijk 25 november a.s. in het bezit te zijn van de sollicitatiecommissie van de Vrije School Zeeland, W. Arondeusstraat 59, 4333 DD Mid delburg. De gesprekken hebben plaats op woensdag 27 no vember 2002. metaaégtetertj bruijsbv Wouwsestraatweg 66 tel 0164 240855 Postbus 330 fax 0164 253940 4600 AH Bergen op Zoom www.bruijsmetaalgieterij.nl Metaalgieterij Bruijs b.v. is een modern bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in het vervaardigen van gietwerk in non-ferro. Het ontstaan van het gietstuk begint bij de model makerij. Hiervoor beschikken wij over gespecialiseerde vakmensen die de hoogste eisen stellen aan hun werk. Voor onze modelmakerij zijn wij op zoek naar een Heeft u belangstelling voor deze functie, stuur dan een sollicitatiebrief voorzien van uw C.V. naar Metaalgieterij Bruijs b.v. T.a.v. personeelszaken Postbus 330 4600 AH Bergen op Zoom (inter)nationaal in bezit var. rijbewijs CE en chauffeursdiploma \'X*j reactie: postbus 22, 4500 AA Oostburg tel. 0117-4-52 862, fieret@moStert-group.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44