een kei van een unithoofd V Gezocht: Smaakmakend Werk Avond hoofd m/v Zeelandia medewerker verkoopadministratie/ secretaresse (m/v) (fulltime) en verzorgenden (niv. 3) en helpenden (niv. 2) J •ir Ziekenhuis Lievensberg zaterdag 16 november 2002 Je bent commercïeël... dan is voor jou geen Zee te hoog. ingrediënten voor brood en banket Zeelandia is een bedrijf in beweging. Wereldwijd. De Koninklijke Zeelandia Groep is producent van hoogwaardige bakkerij ingrediënten voor brood en banket. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspirerend en innovatief. Er werken 1200 medewerkers waarvan 480 in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Wij zijn op zoek naar een Commercieël talent gezocht die van aanpakken weet. Samen met 17 andere collega's maak je deel uit van de afdeling verkoop binnendienst. Je bent verantwoordelijk voor de afhandeling van diverse commerciële aan vragen. Hiertoe verzamel je informatie uit verschillende bronnen. Je voorziet alle informatie van een begeleidend schrijven en zorgt vervolgens voor verzending (per post, mail en/of per fax) en archivering. Tevens vervang je de secretaresse Zeelandia Nederland tijdens haar afwezigheid en assisteer je de medewerkers verkoopondersteuning. Het afhandelen van de aanvragen welke binnen komen via www.zeelandia.nl behoort tot je takenpakket. Je hebt een opleiding MEAO of gelijkwaardig nodig. Je hebt een commerciële en klantgerichte instelling, bent accuraat en flexibel ingesteld. Daarnaast kun je werken met Word, Excel en e-mail. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal. Geïnteresseerd? Als je jezelf volledig herkent in dit profiel, richt dan je brief met c.v. binnen 14 dagen aan onderstaand adres, ter attentie van Wendy Hogendoorn, managementassistente P&O, of per email aan: sollicitatie@zeelandia.nl. Wil je meer informatie dan kun je Loes Scheffer, officemanager verkoop binnendienst, ook bellen.- 0111-419419. Algemene informatie vind je op onze website www.zeelandia.com. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.com Lnmb jVeslon Meijer V.O.F. is een joint-venture, ontslaan in ittoi die de liiiulilcii llilli ih' Amerikaanse aardappel- verwerker Until. Wtsfoit Jiic. en de Nederlandse atlnlajlpelspeoialisl Meijer buudelll Li/»;. Weston weed opgericht in 105(1 (li is .11(1 een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productie locaties, wereldwijd nummer een op bel gebied van aardappel-verwerking Meijer startle in I9HS met aardappclverwerking is dan iintls O aardappellniis met oa zelf ontwikkelde rassen. Met ruim rooo medewerken is Limb Wtslön/ Meijer een dynamisch en snelt/roeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningeil, Ooslerbierinn en llerijen op Zoom. Na recente uitbreidingen staat in Kriiiniiigcii nu e'en van de grootste en modernste, volledig geautomatiseerde aardappelverwcrkiiigsultit van Europa Ons doel is dé leverancier te zijn mm diepgevroren aardètppelprodgclen voor klanten die waar voor fjüii geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit Door haar mnovaliei'e producten, sterke marketing ondersteuning, zelfonlwikkeldc teclmologieen. constante service en kwaliteit fii (en sc hone ai veilige werkomgeving mag Liiii/i Weston/ Meijer grote internationale faslfood-, restaurant-, catering- ai retail- bedrijven lot baar klantenkring rekenen Voorde afdeling New Produel Development zijn wij op zoek naar een KOKPRODUCT ONTWIKKELAAR ,m,v, die een impuls gaat geven aan onze product- en menu ontwikkeling. In deze functie ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling van menu suggesties. Je verzorgt product presentaties op nationale en/of internationale beurzen en tijdens klant- en bedrijfsbezoeken Daarnaast ondersteun je vertegenwoordigers met advies over introducties van nieuwe producten. Tenslotte werk je samen met je collega's aan het ontwikkelen van vernieuwende aardappel producten Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat met een MBO opleiding en enkele jaren relevante ervaring in de keuken van een restaurant cq. exclusieve cateraar en/of in productontwikkeling in de levensmiddelen industrie Interesse -in de internationale keuken is belangrijk voor het succesvol uitvoeren van de functie Verder verwachten wij dat je onze passie voor aardappel producten deelt, dat je over uitstekende creatieve en communicatieve vaardigheden beschikt en dat je tevens de engelse taal goed beheerst We vragen" veel maar we hebben dan ook wat te „bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima arbeidsvoorwaarden pakket. We verwachten jouw sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan: Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v afdeling Personeel Organisatie, Postbus 17, 4416 ZG Kruiningcn. Aanvullende informatie is te verkrijgen bij Dirk van Dijk, Manager New Product Development, tel. 0113-394440. WWW.himbwfston.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Ondersteuning verlenen aan mensen met een ver standelijke beperking. Wat verwachten wij Dat doe je natuurlijk bij de Stichting Arduin. De Stichting Arduin: een dyna mische organisatie ten dienste van mensen met een verstande lijke beperking, actief in het gestalte geven aan moderne inzichten in de Zorg- en Dienst verlening voor mensen met een verstandelijke beperking. Kernbegrippen zijn: Autonomie, zelfbepaling, ondersteuning en dialoog Wij zoeken Wij bieden Informatie en sollicitatie Stichting Arduin: Wonen en werken vw.r ftièt misgel.phedsn Ter versterking van de salarisadministratie op ons kantoor in Goes zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Salarisadministrateur M/V Het maandelijks bewerken en verwerken van informatie ten behoeve van correc te salarisbetalingen aan de ongeveer 1000 medewerkers. U informeert de mede werkers zowel schriftelijk als mondeling over alle aspecten die met de salarisbe taling verband houden. U beoordeelt en verwerkt meldingen en mutaties aan het PGGM, 1ZZ en Cadans. Daarnaast verzorgt u verschillende periodieke controles. Ook werkzaamheden die voortvloeien uit het pakket secundaire arbeidsvoor waarden maken deel uit van het takenpakket. U onderhoudt zowel schriftelijk als mondeling contacten met diverse externe organisaties. Een kandidaat die beschikt over een opleiding op MBO-niveau met een aantal jaren ervaring op een salarisadministratie. U heeft een administratieve, cijferma tige achtergrond. Naast kennis en ervaring met MS-Office programma's heeft u specifieke kennis en ervaring met de pakketten Beaufort en Gemal. U bent in het bezit van het Praktijkdiploma Loonadministratie en beschikt over goede commu nicatieve vaardigheden. Een dienstverband voor onbepaalde tijd met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Voor informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Grim, Coördinator Administratieve Organisatie, telefoon 0113-246529. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 2002-25, sturen naar Stichting Arduin, t.a.v. de sector PO&O, Postbus 285, 4460 AR Goes. Uw brief dient voor 1 december a.s. in ons bezit te zijn. Meer informatie over Stichting Arduin: www.arduin.nl. Verpleeghuiszorg kan anders Verpleeghuis Vliedberg gaat verpleeghuiszorg op een andere wijze vormgeven. Kleinschalige woonvormen in de wijk waar zes cliënten gehuisvest zijn en 24 uur per dag multidisciplinaire zorg verleend wordt. De woningen komen in de wijk of kern van het dorp waar men altijd gewoond en geleefd beeft. De woningen worden per twee of vier bij elkaar gebouwd en bieden cliënten optimale zorg, woongenot en privacy. Samenwerking met andere zorgvormen en zorg aanbieders wordt nagestreefd. Op dit moment zijn we volop in voorbereiding op deze andere zorg. Wij gaan ervan uit dat medewerkers meedenken en participeren in de werkgroepen bij de uitvoering van deze plannen. Leidinggevenden hebben een actieve rol m de voorberei dingen. In het kader van integra tie van alle rond de cliënt voor komende zorg- en dienstverlening staat u voor een uitgebreid en afwisselend takenpakket. Naast zorgtaken zijn het aanbieden van en begeleiden bij activiteiten m het kader van het dagelijks leven belangrijk. Daarbij boren huis houdelijke taken, zo mogelijk samen met de cliënt, en activitei ten in het kader van ontspanning. Dit alles met bet uitgangspunt dat de cliënt zo veel mogelijk door kan gaan met leven zoals hij of zij dat thuis gewend was. S V R Z WAAR DE MENS IEMAND IS Wij zoeken een kei van een unithoofd voor 32/36 uur per week. De functie van unithoofd is een coördinerende functie gericht op zorgver leningsactiviteiten met betrekking tot het individuele zorgplan. Het unithoofd bewaakt de voortgang van de zorgverlening en stemt organisatorische zaken af tussen de verschillende leden van het team. Op basis van een jaarplan is zij integraal verantwoordelijk voor alle activiteiten binnen de unit. Het unithoofd is verantwoordelijk voor het beheer van het personele en materiële budget en de uitvoering van het gestelde personeelsbeleid. Daarnaast is het unithoofd aanspreekpunt voor de bewoner, de familie en de leden van het zorgteam. Wij vragen: Iemand die houdt van uitdagingen. Iemand met enige jaren ervaring in leidinggeven Iemand die beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden Iemand die affiniteit heeft met de doelgroepen Een afgeronde HBO opleiding Wij bieden: Een werkomgeving waar je, je gekend voelt en de mogelijkheid geboden wordt om je te ontplooien Een werkklimaat die gericht is op het mogen en kunnen leren van elkaar Een werkplek waar je kennis en kwaliteit zo optimaal mogelijk benut wordt Het betreft een contract voor onbepaalde tijd De CAO Verpleeg en Verzorgingshuizen dient als basis voor de salariëring. De functie is ingedeeld in FWG 45 en gaat naar FWG 50. Inschaling is afhankelijk van ervaring en leeftijd Nadere informatie wordt u verstrekt door mevrouw J. Hendriks of mevrouw A. Willemse beiden manager zorg, bereikbaar onder telefoonnummer 0118- 554333. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient u voor 23 novem ber a.s. te richten aan de afdeling PO&O Verpleeghuis Vliedberg, Vlissingsestraat 19, 4371 RB te Koudekerke. E-mail vliedberg@svrz.nl Tevens zijn wij op zoek naar verzorgenden niveau 3 en helpenden niveau 2. Meerdere contróctvormen zijn mogelijk en ook hier gelden dienstverbanden voor onbepaalde tijd. Onze visie: Verpleeghuis Vliedberg bied! somatische en psychogeriatrische cliënten een woonomgeving k aansluit bij hun eigen levensstijl. Daarnaast bieden we de mogelijkheid voor dagbehandeling, revalidate hi zorg aan bijzondere doelgroepen. In onze visie op wonen, leven en zorg binnen het verpleeghuis stoot centraal dat cliënten zoveel mogelijk doorgaan met leven zoals men gewend is. Aspecten als zelfbeschikking, privacy, respectvolle bejegening worden hierbij ols vanzelfsprekend ervaren. Naasten, kinderen, vrijwilligers en dieren worden hierbij nadrukkelijk betrokken. Doel is een open en slagvaardige instelling Ie zijn, waarbinnen de samenleving een belangrijke rol vervult in de dagbesteding van de cliënt. Om de visie van Vliedberg gestalte en vorm te geven zijn gemotiveerde betaalde en onbetaalde medewerkers nodig. Kennis en kwaliteit van medewerkers wordt zo optimaal mogelijk benut en medewerkers hebben zeggenschap over hun eigen werk en hetgeen daarmee samenhangt. Binnen de dienst klinische zorg ontstaan op korte termijn twee vacatures voor de; functie van (op jaarbasis circa 45 diensten) Functie-informatie Het avondhoofd is binnen de verpleegafdelingen formeel eindverantwoordelijk voor de verpleegkundige zorg gedurende de avonduren. Het avondhoofd fungeert als aanspreekpunt voor verpleegkundigen met betrekking, tot zowel zorginhoudelijke als organisa torische knelpunten. De werktijden zijn op doordeweekse dagen van 18.00 tot 23.00 uur en in het weekend van 15.30 uur tot 23.00 uur. Op jaarbasis wordt er circa 13 weekenden gewerkt. Functie-eisen De kandidaten die wij zoeken T - zijn in het bezit van het diploma verpleegkunde (A) of diploma HBOV; - beschikken bij voorkeur over een getuigschrift verkorte IC-opleiding; - zijn bekwaam in het uitvoeren van verschillende medisch voorbehouden handelingen of zijn bereid tot het volgen van benodigde bijscholing; - beschikken over ruime ervaring als verpleegkundige; - kunnen functioneren met een grote mate van zelfstandigheid; - zijn bereid tot het verrichten van extra diensten in geval van vakantie/ziekte van collega's. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen, waarbij salariëring plaatsvindt op basis van inschaling in FWG functiegroep 50. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot mevrouw M. Soberjé, hoofd klinische zorg (tel. 0164-278229). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u met vermelding van KZ02 linksboven op de enveloppe tot 26 november a.s. richten aan Ziekenhuis Lievensberg, dienst P&O, t.a.v. de heer J. Jongerius, Postbus 135,4600 AC Bergen op Zoom. (acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld) Lievensberg is een algemeen ziekenhuis voor West-Brabant, Tholen en St. Philips- land, met circa 60 medisch specialisten en ruim 1.100 mede werkers. Per jaar bezoeken ca. 150.000 mensen de polikliniek en worden in de kliniek ruim 10.000 patiën ten opgenomen. Lievensberg heeft 367 bedden. Het ziekenhuis beschikt over enige specialistische functies, onder andere een PAAZ, een GAAZ en een afdeling revalidatie. Wilt u meer algemene informatie over ons ziekenhuis, bezoek dan onze site: http://Ro ven sberg.ziekedwhJ'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40