uitdagende jobs voor managers en beleidsmedewerkers èn een prachtplek om te wonen! Wij HEBBEN DE VOLGENDE VACATURES: GROENRIJK HABO RENESSE verkoopmedewerker m/v www, vlissingen. ril Is dit jouw baan? Omarmd door de Ooster- en W'esterschelde, centraal in Zeeland, ligt de gemeente Kapelle, "bloesem van Zeeland" met een inwonertal van plm. 11.600. Een combinatie van rust en ruimte enerzijds en actief en in ontwikkeling anderzijds maken deze bloeiende gemeente aantrekkelijk om te wonen, te werken en te recreëren. De gemeentelijke organisatie, opgebouwd uit de sector facilitaire dienst, de productie sectoren samenleving en grondgebied en de staf van de secretaris, is volop in ontwikkeling. 1Voor de sector samenleving, die als taakgebieden heeft welzijn, burgerservice, het gemeentelijk sportcomplex en sociale zaken, zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER BALIE BURGERSERVICE MIV voor onbepaalde tijd, voor 18 uur per week De functie: In 2000 is de gemeente gestart met de invoering van een cen trale balie. In 2003 moet deze balie als frontoffice gaan fun geren voor alle afdelingen van de organisatie. De te benoemen functionaris zal werkzaam zijn als frontoffice-medewerker. De functie is opgebouwd uit onder meer de volgende taken: het fungeren als eerste aanspreekpunt voor alle vragen van burgers, zowel mondeling, telefonisch als digitaal; het beantwoorden van vragen en verstrekken van infor matie over een groot aantal gemeentelijke producten en procedures, het doen van een eerste beoordeling van aanvragen via de balie die bestemd zijn voor andere afdelingen; het behandelen van reguliere en eenvoudige aanvragen m.b.t. reisdocumenten, rijbewijzen, uittreksels e.d. het bewaken van de voortgang van afdoeningstrajecten en het informeren van de klant. 2. Voor de sector grondgebied die als taakgebieden heeft open bare werken, ruimtelijke ordening volkshuisvesting en milieu, zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER CIVIELTECHNIEK M/V voor onbepaalde tijd, voor 36 uur per week De functie: De functie is opgebouwd uit onder meer de volgende taken: het ontwerpen en uitwerken van civieltechnische projecten, zowel voor reconstructies als voor nieuwe werken; het maken van tekeningen; het maken van RAW bestekken; het maken van kostenramingen; het houden van toezicht op de uitvoering van projecten; het opstellen van betalingstermijnen en de eindafrekening van werken. De eisen: Voor deze functie is minimaal een MBO niveau vereist (MBO weg- en waterbouw) aangevuld met minimaal twee jaar relevante werkervaring. Ook bekendheid met geautomatiseerd tekenen (Autocad) en RAW systematiek is vereist, evenals een goede onderhandelingsbekwaamheid. 3. Voor de sector facilitaire dienst die is belast met de onder steuning van de productiesectoren en als taakgebieden heeft financiën/belastingen, informatie- en communicatietechnologie, secretariaat, post archief en bodedienst, zoeken wij een MEDEWERKER DOCUMENTAIRE INFORMATIEVOORZIENING M/V voor onbepaalde tijd, voor 36 uur per week De functie: De functie is opgebouwd uit onder meer de volgende taken: het verzorgen van de dossiervorming en -ordening; het bijhouden van het geautomatiseerd dossierregistratie systeem en bibliotheek systeem; het inboeken en distribueren van post; het bijhouden van het geautomatiseerde postregistratie systeem; het zowel uitvoerend als beleidsmatig leveren van een bijdrage aan de digitalisering van het archief; het fungeren als applicatiebeheerder voor het post- en archief systeem. Voor deze functie is een afgeronde, vakgerichte opleiding nood zakelijk nl. SOD 1 en (eventueel studerend voor) 2. Daarnaast is een heldere visie op het digitaliseren van archieven noodzakelijk. Kennis van Corsa Post en Archief is een pré. Voor deze functie is een MBO niveau vereist, liefst aangevuld met brede actuele kennis van gemeentelijke organisatie en pro cedures, goede contactuele eigenschappen en bij voorkeur enige jaren werkervaring in een vergelijkbare functie. Wij bieden: Functie 1 is voorlopig gewaardeerd in schaal 6 van de gemeentelijke salarissystematiek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris o.b.v. een volledig dienstverband in de func- tieschaal 1459 - 2213 per maand bedragen. Functies 2 en 3 zijn voorlopig gewaardeerd in schaal 7 van de gemeentelijke salarissystematiek. Afhankelijk van opleiding en ervaring zal het salaris o.b.v. een volledig dienstverband in de functieschaal 1643 - 2424 per maand bedragen. Daarnaast biedt de gemeente een pakket met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a. mogelijkheden tot kinderopvang, een hypotheekregeling een fiets-van-de-zaakregeling, bedrijfsfitness en een ruime vergoeding van studiekosten. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Pekaar, adviseur personeel en organisatie, via telefoonnummer 0113-333110. Uw schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kunt u tot uiterlijk 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, Postbus 79, 4420 AC Kapelle. Vermeld op de enveloppe naar welke functie u wilt solliciteren. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt een fulltime naar aanleiding van nieuwe modeltuinen op het tuincentrum. Taken: - verantwoordelijk voor advies/ver koop aan klanten op de afdeling: tuinhout, bestrating en verlichting - zorgdragen voor inkoop van pro ducten - presenteren van artikelen en inrich ten van de afdeling. Wij vragen: - enthousiast, collegiaal persoon - kennis van stenen en tuinhout en verlichting is een pre - evt. ervaring met heftruck - in bezit van rijbewijs. Denk je de juiste persoon te zijn voor deze functie, solliciteer dan schriftelijk. Je sollicitatiebrief, voorzien van C.V. kun je richten aan mevr. D. Hanse. GTOENR|J< Groenrijk Habo Renesse Hogezoom 100, Renesse Tel. 0111-46 27 91 De gemeente Vlissingen heeft een aantal interessante banen voor managers en beleidsmedewerkers die van verandering houden. Kom kijken en ervaar de stedelijke mogelijkheden en voorzieningen. Je vindt bij ons alles wat het leven aangenaam maakt. Interessant werk. Betaalbaar wonen. Scholen. Uitgaan. Winkelen. Ruimte. En natuurlijk: de mooiste boulevard van Nederland! Bekijk Vlissingen op: Manager ontwikkeling Academisch werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 65.000,- Manager bestuursondersteuning Ruim HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 55.000,- 2e Manager sociale zaken Ruim HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 55.000,- Teamleider sociale zaken HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 52.500,- Consulent bedrijfsvoering en control HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 48.500,- Beleidsmedewerker personeel organisatie HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 45.000,- Technisch beleidsmedewerker milieu HBO werk- en denkniveau Fulltime. Maximaal 40.000,- bruto per jaar inclusief toelagen (indicatief) rösssr Uitstekende arbeidsvoorwaarden Behalve een prima salaris biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privé project, betaald ouderschapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer. Ga voor de volledige informatie over deze banen naar: www.aemenntebanen.nl/vlisslnqpn Of bel Vlissingen: (0118) 48 74 67 48 73 01 Direct solliciteren Wil je direct reageren? We zien je sollicitatie met belangstelling tegemoet. Je brief moet op 22 november in ons bezit zijn. Het adres is: gemeente Vlissingen, t.a.v. de manager POStl, de heer drs. L.T. van Ravenhorst, Postbus 3000, 4380 GV Vlissingen of per e-mail naar: wprken@vlissinaen.nl De gemeente Vlissingen geeft voorrang aan. mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Vacatures M/V Internationaal chauffeur Vacaturenummer 51011-02 Een transportbedrijf zoekt met spoed een chauffeur voor koelvervoer (trekleer-oplegger) naar o.a. Duits land en Frankrijk. Contract: vast, 40 uur per week. Gevraagd: in het bezit van de vereiste diploma's en rijbewijs etE. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon 011141 29 53. Beginnend assistent-accountant Vacaturenummer 52906-02 Werkzaamheden: t.b.v. een accountantskantoor, voor een uiteenlopende groep opdrachtgevers, werkzaamheden verrichten op het gebied van administratie en accountancy. Contract: vast, 38 uur per week. Werklocatie: Zierikzee. Gevraagd- startende HBo'er of administratief gerichte voor opleiding op MBO-niveau met werkervaring. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon 01114129 53. ►- Zelfstandig werkend kok Vacaturenummer 52302-02 Werkzaamheden: bereiden en doorgeven van gerechten, voorbereidende werkzaamheden uitvoeren en het beheer van de voorraden. Contract: tijdelijk, ,38 uur per week. Werklocatie: Renesse. Gevraagd: zelfstandig werk- en denk niveau, ervaring en een klantgerichte instelling. Reacties naar cwi Zierikzee, telefoon 011141 29 53. Analist Vacaturenummer 52870-02 Voor een bedrijf dat zich bezighoudt met onderzoek, onder andere op het gebied van grond, afvalwater, etc. Er wordt gewerkt met een geavanceerd en uitgebreid instrumentarium. Contract: vast. Locatie: 's Gravenpolder. Gevraagd: voor deze functie dient men minimaal in het bezit te zijn van een mlo en enige werkervaring. Vanzelfsprekend worden mensen met een hlo ook uitgenodigd te solliciteren. Bel voorinformatie naar cwi Goes, telefoon 0113 24 05 00 (Hulp)kok Vacaturenummer 52809-02 Een restaurant zoekt voor het seizoen een kok of hulpkok die in staat is ofn de vis- en vleesgerechten van de kaart te maken of bereid is het vak te leren. Contract: vast. Locatie: Wolphaartsdijk. Gevraagd: een ervaren kracht die zelfstandig kan werken heeft de-voorkeur, maar iemand die bereid is te leren kan als hulpkok aan de slag en zo de eigenaar die in de keuken staat, assisteren. Opleiding is niet het belangrijkste. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon 0113 24 05 00 Schoonmaker Vacaturenummer 52423-02 Werkzaamheden: het schoonmaken van een school. Contract: tijdelijk, 15 uur per week, verdeeld over vijf werkdagen van 14.45 uur tot 17.45 uur. Locatie: Goes. Gevraagd: een speciale opleiding is niet nodig. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon 0113 24 05 00. Eerste automonteur Vacaturenummer 52854-02 Werkzaamheden: voor een autobedrijf zijn wij op zoek naar een eerste automonteur, die bevoegd is tot het uitvoeren van de APK-keuring. Contract: vast. Locatie: Goes. Gevraagd: in het bezit zijn van een gerichte opleiding in de autotechniek en bevoegd tot het uitvoeren van de APK-keuring. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon 0113 24 05 00. Verkoopmedewerker Vacaturenummer 52964-02 Werkzaamheden: voor een warenhuis de kassa bedienen, de voorraden aanvullen en de klanten adviseren. Contract: vast. Locatie: Goes. Gevraagd: er wordt geen specifieke opleiding vereist. Enige ervaring in de verkoop strekt tot aanbeveling. Bel voor informatie naar cwi Goes, telefoon 0113 24 05 00. - Receptionist Vacaturenummer 52896-02 Werkzaamheden: voor een 4 sterrenhotel zijn wij op zoek naar een ervaren receptionist voor het in- en uitchecken van klanten, opnemen van reser veringen en telefoneren. Contract: 30 tot40 uur per week. De werktijden zullen variëren in een vooraf vastgesteld rooster van 7.00 uur tot 15.00 uur of van 15.00 uur tot 23.00 uur of van 9.00 uur tot 17.00 uur. Bij gebleken geschiktheid wordt u vast aangenomen. Locatie: Walcheren. Gevraagd: een MTR.O, mho of receptionistenopleiding en een goede spreekvaardigheid Engels en Duits. Bel voor infor matie naar cwi Walcheren, telefoon 0118 68 34 00. Verkoper Vacaturenummer 52805-02 Voor een boekhandel/postagentschap zijn wij op zoek naar een verkoper. De werkzaamheden bestaan uit de verkoop van boeken, tijdschriften en andere kantoorartikelen. Daarnaast verricht u baliewerk zaamheden voor het postagentschap, waarvoor u een interne opleiding krijgt. Contract: vast, 36 uur per week, Locatie: Domburg. Gevraagd: enthousiaste, leergierige persoonlijkheid. Bel voor informatie naar cwi Walcheren, telefoon 0118 68 34 00. CENTRUM VOOR WERK Ef

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 30