Justion Zeeuws -Vlaanderen V Subsidieadviseur mv PERSONEEL GOEDEREEDE PZC Justion HEROS Uitvoerder Productie diëtist m/v DIRECTEUR M/V Tf Wagenvoorde Lastechniek b.v. SERVICE-ONDERHOUDSMONTEUR LAS- EN SNIJTECHNIEKM/V zaterdag 16 november 2002 Justion Advies groep is een onafhankelijk, landelijk opererend advies bureau, met kantoren in Middelburg en Rotterdam, dat totaaloplossingen biedt en onder steuning geeft bij de implementatie van haar adviezen. De activiteiten hebben betrekking op de volgende disciplines; Omdat wij sterk groeien zijn wij op zoek naar een: Een ondernemer binnen onze onderneming - standplaats Middelburg De functie Als zakelijk dienstverlener kunt u de behoefte van onze (potentiële) opdrachtgevers vertalen naar rele vante subsidiemogelijkheden en hen in het gehele traject begeleiden. In deze functie bent u steeds op zoek naar subsidiemogelijkheden en ont wikkelt u in het verlengde hiervan nieuwe producten. Het opbouwen en onderhouden van (klanten)con- tacten maakt een belangrijk onder deel uil van uw verantwoordelijk heid. U verstrekt advies aan klanten en onderhoudt contacten met subsi dieverstrekkers. Ook het voeren van de administratie, die uit bovenge noemde werkzaamheden voort vloeit, behoort tot uw verantwoor delijkheid. Adviesgroep Het profiel De kandidaat die wij zoeken be schikt over: HBO/WO werk- en denkniveau. Kennis en ervaring op het gebied van technologie, energie en mi lieu. Ervaring met projectmanagement van gesubsidieerde projecten. Aantoonbare advieservaring bin nen een commerciële werkomge ving. Klant- en resultaatgerichte werk houding. Ambitie, power en een flexibele visie op werktijden. Een rijbewijs B en in het bezit van een eigen auto. Commerciële capaciteiten en on dernemersmental i teit. Eigen relatienetwerk, Voor nadere informatie kimt u contact opnemen met dhr. A.M.J. van Stel op telefoonnummer 0118-674074 of brengt u een bezoek aan onze website www.justion. nL Interesse in bovengenoemde functie Stuur dan uw sollicitatiebrief ofe-mail met curriculum vitae binnen 14 dagen Ons aanbod Afwisseling, zelfstandigheid en uitdaging. Collega's die ondersteunen, prik kelen, meedenken en blijven hel pen tol er resultaat is. Mogelijkheid voor in- en extene scholing en ontwikkeling op het vakgebied. Groeimogelijkheden binnen het adviesbureau. Goed salaris met aanvullende prestatiebeloning. Justion biedt een professionele werkomgeving waarin ruimte is voor eigen initiatief en persoonlijke ontwikkeling. De onderlinge sfeer is open en informeel. Justion B.V. T.a.v. dhr. A.M.]. van Stel Postbus 352 4330 Af MIDDELBURG E-mail: info@justion.nl Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. juridisch advies, management organisatie advies, personeelsmanagement, fusie- en bedrijfs overname en subsidie advisering. Justion speelt daarbij voortdurend in op relevante markt ontwikkelingen. Permanente educatie van haar adviseurs vormt hiervoor de basis. Heros Sluiskil B.V. Oostkade 5 te Sluiskil De Heros Groep bestaat uit een aantal bedrijven die actief zijn op de "milieumarkt". Deze bedrijven zijn gespecialiseerd in het opslaan, bewerken en het geschikt maken voor hergebruik van (secundaire) bouwstoffen waaronder AVI-bodemassen, staalslakken e.d. Deze bouwstoffen worden toegepast in de wegenbouw, geluidswallen, spoorbouw, (|or de aanleg van bedrijfsterreinen enz. Bij de Heros Groep werken ca. 80 mensen. Onze vestiging in Sluisk'il heeft door de toename van de werkzaamheden behoefte aan een nieuwe collega, met name een: Functieomschrijving: Als uitvoerder productie ben je werkzaam bij de afdeling Productie en mede verantwoordelijk voor de dagelijkse planning, uitvoering en coördinatie van de werkzaamheden op het bedrijfsterrein. Daarbij is de uitvoerder primair verantwoordelijk voor een efficiënte inzet van mensen, materieel en installaties alsmede het terreinbeheer. Hiertoe coördi neert hij de werkzaamheden met de collega's van het bedrijfsbureau omtrent de inname en afzet van materialen, de colle ga's van de technische dienst omtrent de onderhoudsplanningen en vele andere zaken. De uitvoerder wordt een spin in het web van de dagelijkse activiteiten. Door de veelheid van soms tegenstrijdige belangen wordt van de uitvoerder enige stressbestendigheid verwacht. De uitvoerder productie legt verantwoording af aan de manager Productie. Functie-eisen: - Afgeronde MTS-opleiding (bijv. weg- en waterbouwkunde). Enige affiniteit met werktuigbouw is een pré. - Minimaal 5 jaar relevante werkervaring, bij voorkeur in de grondverzetbranche en/of overslagbedrijven. - Een flexibele opstelling ten aanzien van werkzaamheden en werktijden. - Aantoonbaar leidinggevende capaciteiten. - Bij voorkeur wonen de kandidaten binnen een straal van 20 kilometer van Sluiskil - Leeftijd 30-50 jaar. Wij bieden: Wij bieden een uitdagende functie in een dynamisch en in opbouw zijnde organisatie waar je alle mogelijkheden krijgt om jezelf verder te ontwikkelen. Naast de mogelijkheid tot het verbreden van kennis d.m.v. het volgen van cursussen wordt een uitstekend en secundair pakket arbeidsvoorwaarden aangeboden. Informatie: Informatie over deze functie is in te winnen bij de heer P. Dekeyser, manager Productie via telefoonnummer: 0115-471258 of via onze website: www.heros.nl Sollicitatie: Een sollicitatiebrief voorzien van C.V. binnen 14 werkdagen te richten aan: Heros Sluiskil B.V. t.a.v. P. Dekeyser, Oostkade 5, 4541 HH Sluiskil De Stichting ZorgSqam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Thuiszorg en Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze 2000 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Binnen de divisie Thuiszorg ontstaat een vacature voor de functie van: Voor 36 uur per week, minder uren zijn eventueel bespreekbaar Het betreft een uitbreiding van de dienst dietetiek, die bestaat uit vijf (parttime werkende) diëtisten, waarvan één de rol van coördinator vervult. De standplaats, van waaruit u uw werkzaamheden zult verrichten, is Terneuzen. De Thuiszorg bevordert de zelfstandigheid van mensen in de thuissituatie. Wij leveren huishoudelijke hulp, verpleging, verzorging en begeleiding. Ook voorzien wij in dieet- advisering en voedingsvoorlichting, ouder- en kindzorg en de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. UW TAKEN: De functie van diëtist omvat het geven van voedingsvoorlichting en dieet-adviezen aan patiënten/cliënten(groepen), alsmede aan andere functionarissen. Bovendien adviseert u over en levert u een bijdrage aan beleidsontwikkelingen met betrekking tot voedings- en dieetvoorlichting. U neemt ook deel aan vergaderingen/besprekingen, UW INBRENG: U bent een enthousiaste collega die beschikt over goede communicatieve vaardigheden, teamgeest en tact. Verder bent u in staat om binnen het team zelfstandig te kunnen werken en beschikt u over een cliënt gerichte en flexibele instelling. U bent in het bezit van een afgeronde HBO opleiding diëtetiek en u beschikt over een rijbewijs-B en auto. Ervaring in de Thuiszorg en met automatisering is een pré. THUISZORG ZEEUWS-VLAANDEREN WIJ BIEDEN: Een afwisselende baan in een aangenaam werkklimaat. U gaat deel uitmaken van een enthousiast team. Het gaat bij deze functie om een fulltime dienstverband. Uw salaris bedraagt minimaal 1.735,20 en maximaal 2.413,44 bruto per 4 weken bij een fulltime dienstverband 36 uur per week). Er wordt uitgegaan van salarisschaal 8 van de CAO thuiszorg, de definitieve indeling hangt af van leeftijd en ervaring. INLICHTINGEN: Inlichtingen omtrent deze functie kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij mevrouw M Zwartepoorte, coördinator diëtetiek, of mevrouw T. Fockenier, manager Centrale Dienst, tel. 0115-67 45 00. SOLLICITATIE. Uw schriftelijke sollicitatie Unci. CV) dient uiterlijk vrijdag 29 november 2002 in ons bezit te zijn. U kunt deze zenden aan de afdeling Personeel en Opleidingen, t.a.v. mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris, Postbus 73, 4530 AB Terneuzen. M N Goedereede is een visserij- en recreatiegemeente met ruim 11.000 inwoners. De gemeente heeft een groot natuur-, recre atie- en agrarisch buitengebied. Daarmee heeft Goedereede een ideale omgeving om te wonen, te werken èn te recreë ren. Bij de gemeente Goedereede werken 70 mensen. De organisatie bestaat uit drie stafbureaus en twee sectoren. Doel matigheid, doelgerichtheid en klantgerichtheid staan centraal. In verband met uitbreiding zoeken wij voor ons stafbureau Financiën op zeer korte termijn een: MEDEWERKER FINANCIËN m/v (36 uur) Het stafbureau Financiën Het stafbureau heeft als werkterrein financiën, planning en control (waaronder begrotingscyclus) en verzekerings- en sala risadministratie. Hier wordt door zes medewerk(st)ers uitvoering aan gegeven. Functie-inhoud Verwacht wordt van u (fiscale) deskundigheid op het gebied van de B.T.W.- en salarisadministratie. Financiële administratie De gemeente heeft te maken met verschillende B.T W.-regimes. Naast de huidige Wet Omzetbelasting 1968 geldt voor gemeenten met ingang van 1 januari 2003 de invoering van het B.T.W-compensatiefonds. U wordt met betrekking tot de B.T. W.-wetgeving onder meer belast met het aansturen van de registratie en het doen van aangiften, Vervolgens zal u worden betrokken bij overige werkzaamheden met betrekking tot de financiële administratie. Salarisadministratie U stuurt aan en controleert de uitvoerende werkzaamheden. Verder bent u verantwoordelijk voor de juiste vastlegging van de gegevens en voor het doen van de verschillende afdrachten. Tevens levert u aan de benodigde overzichten en ramin gen voor de begroting en jaarrekening. Wij vragen Diploma MBA of gelijkwaardig Een opleiding op het gebied van loonadministratie is een pré Ervaring in een soortge lijke functie Kennis van of affiniteit met automatisering Enthousiaste, collegiale en flexibele instelling Bereid tot ver dere studie. Wij bieden Een prettige werkomgeving en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, o.a. flexibele werktijden, uitstekende studiefaci liteiten, PC-privé project, fietsregeling, spaarloonregeling en het kopen en verkopen van verlof. De functie is voorlopig gewaardeerd op schaal 8 (maximaal 2.747,00). Informatie en sollicitatie Nadere informatie kunt u tijdens kantooruren inwinnen bij de heer A.J. van Wijk, hoofd Financiën. Hij is telefonisch bereik baar onder nummer 0187 - 49 77 67. Ook kunt u onze website bekijken: www.goedereede.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 27 november a.s. richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Goedereede, Postbus 38, 3253 ZG OUDDORP. Solliciteren via e-mail is tevens mogelijk: gemeentehuis@goedereede.nl De selectiegesprekken zullen worden gehouden op 4 december 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. scholengroep Pontes scholengroep is ontstaan op 1 augustus 1999 uit fusie van vier scholen in Noord- en Midden-Zeeland. De school groeit en omvat momenteel ruim 2750 leerlin gen en ongeveer 300 personeelsleden Pontes scholengroep wil een actieve school zijn met open vensters naar de samenle ving. De begeleiding richt zich op de individuele leerling. Respect en verdraagzaam heid vormen kernbegrippen. Pontes streeft ernaar een aantrekkelijke school te zijn voor alle medewerkers en werkt actief aan een modern personeelsbeleid. Pontes locatie Het Goese Lyceum voor Beroepsonderwijs hecht veel waarde aan een goede leerlingenbegeleiding, is voorhoedeschool voor het onderwijsproces dat geba seerd is op het didactisch model van de werkplekkenstructuur en streeft ernaar een veilige school te zijn met duidelijk herkenbare normen en waarden waar leerlingen en docenten zich thuis voelen. Ter vervanging voor zwangerschapsverlof zoekt de locatie Het Goese Lyceum voor Beroepsonderwijs (VMBO) voor de periode 6 januari tot 1 augustus 2003 Een dosent Neederlants (16 lesuren) (bevoegdheid Nederlands of PABO) Wij zoeken een docent die van mening is dat bij het vak Nederlands communi catie centraal staat, die ook van mening is dat spelling en grammatica belangrijk zijn in de communicatie tussen mensen en beseft dat een gebrekkige schriftelij ke taalbeheersing de communicatie tussen mensen belemmert. Tenslotte zoe ken wij die man of vrouw die enthousiast kan meewerken aan het stimuleren van leesplezier en het verder ontwikkelen van gespreks- en luistervaardigheden van onze leerlingen. De Pontes scholengroep mag zich verheugen in een toenemende belangstelling en een groeiend leerlingenaantal. Het is derhalve niet uitgesloten dat met in gang van het schooljaar 2003-2004 voortzetting van het dienstverband op één der Pontes-locaties tot de mogelijkheden behoort. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de sectordirecteur VMBO dhr. drs. L. K. de Kraker (school: 0113-212930 privé 0118-650707). Sollicitaties die nen z.s.m., doch vóór 26 november in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan: Pontes scholengroep locatie Het Goese Lyceum voor Beroepsonderwijs, t.a.v. dhr. drs. L. K. de Kraker, Bergweg 14, Postbus 370, 4460 AT Goes, fax 0113- 211998, l.dekraker@aoeselvceum-bo.nl Stichuos lutholrtk OndcoMli Hondo De 'Stichting Katholiek Onderwijs Borsele' heeft vier basisscholen onder haar beheer. Deze scholen zijn gesitueerd in de Zak van Zuid-Beveland. Iedere school beschikt over een Schoolcommis sie met een ruim mandaat. De directeur is verant woordelijk voor de dage lijkse leiding van de school. Hij participeert in een actief en collegiaal directeurenberaad. De 'Jan van Schengen- school' telt ruim 300 leer lingen die zijn verdeeld over 14 groepen. Het team bestaat uit 18 leerkrachten, inclusief een adjunct-directeur. In de school wordt ge werkt vanuit het leerstof- jaarklassensysteem met veel aandacht voor adaptief onderwijs en zorgverbreding binnen en buiten de groep. De school heeft recent een uitmuntend RST-in- spectierapport behaald. Heinkenszand is een dynamisch dorp met ruim 5000 inwoners en heeft de bestemming van groeikern. Het is gelegen in een aantrekkelijk woongebied met veel groen en dicht bij strand in de provincie Zeeland Het Bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Borsele nodigt u uit te solliciteren op onderstaande vacature voorde 'Jan van SchengenschooT te Heinkenszand Wegens het gebruik maken van de FPU-regeling door de huidige directeur, wordt met ingang van 1 september 2003 gevraagd een Bestuur en Schoolteam zoeken een directeur die: Het vermogen heeft de totale organisatie te overzien en aan te sturen. Beschikt over goede contactuele eigenschappen. In het bezit is van het diploma Schoolleider P.O. of bereid is de opleiding daarvoor te volgen. In staat is om de onderwijskundige vernieuwingen vorm te geven. Goed op de hoogte is van relevante wet- en regelge ving. De identiteit van de school en de stichting onderschrijft Wij bieden: Een school met actieve en betrokken ouders. Een groeiende school waar ouders bewust voor kiezen. Moderne onderwijsmethoden. Een enthousiast team dat houdt van uitdagingen. Een uitmuntende zorgstructuur. Ruime faciliteiten voor managementtaken. Inlichtingen bij: De heer M. Menheere, directeur. Tel. 0113-562172 (school) of 0113-561826 (privé). De heer C. Geus, adjunct-directeur. Tel. 0113-562172 of 0113-562076 (privé). Website: http://www.janvanschenaen.nl Voor profielschets en verdere informatie zie de website. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitaties tot uiterlijk 30 november 2002. Deze dient u te richten aan de secretaresse van de Schoolcommissie van de Jan van Schengenschool, mevrouw A. Verkooijen-Verwater, Stationsweg 22, 4451 HK te Heinkenszand. Postbus 8086, 4330 EB Middelburg Arnesteinweg 63 4338 PD Middelburg (0118)-613923 (0118) -623166 Wagenvoorde Lastechniek b.v. is een meer dan 65 jaar bestaande onderneming in de handel in lastechnische materialen, las- en snijapparatuur en industriële gassen en vei ligheidsartikelen. Het verzorgingsgebied omvat de gehele provincie Zeeland. De afne mers worden gevonden in alle metaalverwerkende bedrijven. Wegens uitbreiding van onze service- en onderhoudsopdrachten zijn wij op zoek naar een: De functie: Het verrichten van reparaties en het uitvoeren van preventief onderhoud aan lasappa- tuur van diverse lasprocessen. Uw werkzaamheden zullen veelal in de buitendienst op locatie uitgevoerd moeten worden. U werkt zelfstandig en er is veel contact met de op drachtgever ter plaatse. Er wordt gewerkt volgens de kwaliteitseisen die ons kwaliteits systeem voorschrijft en volgens de NEN3140 en de VDE0701-1 norm. U zal hiervoor gecertificeerd moeten zijn of worden. Reparatie aan autogene en plasmasnijmachines alsook het installeren van lasrookafzuigsystemen behoren tot uw taak. De functie-eisen: MTS-elektrotechniek of vergelijkbare opleiding of ervaring: Aanvullende opleiding schakeltechniek is een pre; VCA-gecertificeerd of daarvoor studerend; Kennis van las- en snijtechniek Goede communicatieve vaardigheden en klantgericht denkend; Moet zelfstandig kunnen werken. Geboden wordt: Een uitdagende en afwisselende baan binnen een gezond bedrijf; Mogelijkheid voor het volgen van bedrijfsgerichte opleidingen; Goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden; Carrièremogelijkheden. Uw reactie: Is uw interesse gewekt voor deze afwisselende functie dan zien wij uw handgeschreven sollicitatie graag binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet op bovenstaand adres t.a.v. de directie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 28