Ajax blijft op Europees bal PSV is machteloos tegen Arsenal PZC Twijfel regeert bij Feyenoord Nieuwe opzet bij o v er schrij vingen amateurvoetbal Vitesse weer in acute geldnood 2( champions league Rosenburg duwt Amsterdammers naar volgende ronde Voetballer kopt zich dood Driedaagse van Axel gaat door Kus voor arbiter zwaar bestraft Rinus Israël weer actief Klompe twee duels geschorst Basel zorgt voor primeur GROEP A Arsenal - PSV 0-0. Scheidsrechter: Ovrebro (Noo). Rode kaart (2x geel): 35. Touré (Arsenal). Gele kaart: Vo gel, Ooijer, Hofland, Vennegoor of Hesselink, Van Bommel (PSV). Auxerre (Fra) - Borussia Dortmund (Dui) 1-0 (0-0). 76. Benjani 1-0. Scheidsrechter: Corpodean (Roe). Gele kaart: Cissé, Fadiga (Auxerre), Madouni, Demel, Lehmann, Leandro (Borussia). Arsenal Dprtmund Auxerre PSV 6 13 2 6 9-4 5-8 woensdag 13 november 2002 GROEPB Basel (Zwi) - Liverpool (Eng) 3-3 (3-0). 2. Rossi 1-0, 22. Giménez 2-0, 29. Atouba 3-0, 61. Murphy 3-1, 64. Smicer 3-2, 85. Owen 3-3. Scheidsrechter: Colombo (Fra). Ge le kaart: Esposito (Basel), Smicer (Liverpool). Valencia (Spa) - Spartak Moskou (Dui) 3-0 (1-0). 38. Sanchez 1-0, 46. Sanchez 2-0, 78. Aurelio 3-0. Scheidsrechter: Kasnaferis (Gri). Gele kaart: Koedriasjov, Mitreski, Abramidze, Kovtoen, Ogvensanja (Spartak). Valencia 6 5 1 0 16 17- 4 Basel 6 2 3 1 9 12-12 Liverpool 6 2 2 2 8 12- 8 Spartak 6 0 0 6 0 1-18 GROEPC RC Genk (Bel) - Real Madrid (Spa) 1- 1 (0-1). 21. Tote 0-1, 86. Sonck 1-1. Scheidsrechter: Granat (Pol). Gele kaart: Morientes, Helguera (Real Madrid), Zokora, Sonck (Genk). AS Roma (Ita) - AEK Athene (Gri) 1-1 (1-0). 40. Delvecchio 1-0, 90. Sente- no 1-1. Scheidsrechter: Bre (Fra). Gele kaart: Delvecchio (Roma), Zag- orakis (AEK). R.Madrid 6 2 3 1 9 15-7 Roma 6 2 3 1 9 3-4 AEK 6 0 6 0 6 7-7 RCGenk 6 0 4 2 4 2-9 GROEPD Ajax - Internazionale 1-2 (0-0). 50. Crespo 0-1, 52. Crespo 0-2, 92. Van der Vaart 1-2. Scheidsrechter: Mei er (Zwi). Gele kaart: Mido (Ajax), Materazzi, Coco, Vieri, Toldo, Al- meyda (Inter). Aantal toeschou- wers: 50.272. Rosenborg (Moo) - Olympique Lyon (Fra) 1-1 (0-0). 68. Brattbakk 1-0, 84. Govou 1-1. Scheidsrechter: Dallas (Sch). Gele kaart: Brechet (Lyon), Karadas (Rosenborg). Inter 6 3 2 1 11 12-8 Ajax 6 2 2 2 8 6-5 Lyon 6 2 2 2 8 12-9 Rosenborg 6 0 4 2 4 4-12 door André Hoogeboom AMSTERDAM - Het blijft Ajax meezitten dit seizoen. Zelfs na een tamelijk onthutsende 2-1- nederlaag tegen Internazionale mogen de Amsterdammers door naar de volgende ronde van het kampioenenbal. Met dank aan de dreumes van Groep D, het Noorse Rosenborg. Olympique Lyon speelde gelijk in Trond- heim en raakte daarmee het toe gangsbewijs voor Europa kwijt. Ajax mag verder, hetgeen een klein nationaal succes betekent. Voor het eerst sinds 1999 (Feye- noord) heeft een Nederlandse club de tweede ronde gehaald. Met gemengde gevoelens werd het succes in cle Arena ontvan gen. De nederlaag temperde de gevoelens van triomf enigszins, maar die pijn zal snel verdwij nen als de naam van Ajax vrij dag weer in de beker zit voor een nieuw rondje. Nu echt tegen de Europese topclubs. De les van Inter zal wellicht van pas komen in het vervolg van het toernooi. De Italianen speel den schaamteloos op het resul taat en kregen precies waarvoor ze kwamen. Dat leek onrecht vaardig, maar zo liggen de fei ten in het internationale voetbal nu eenmaal. Dat het recht als nog zegevierde was louter te danken aan Rosenborg dat zelf niets meer te winnen had, maar gewoon zijn sportieve plicht vervulde. Ajax was nog zo gewaarschuwd door de trainer. De waarschu wingen waren aan dovemanso ren besteed. Misschien kwam het door de redelijke eerste helft die de Amsterdammers speel den. Een eerste helft die eigen lijk ook een voorsprong had moeten opleveren. De afgekeur de goal van Rafael van de Vaart was puur onrecht. Onbegrijpe lijk ook dat internationale offi cials zo de fout in kunnen gaan. De voorzet van Van der Meijde leek wel uren onderweg. Lang genoeg in ieder geval om tot een juiste beoordeling te komen. Mido stond geen buitenspel, Van der Vaart al helemaal niet. Toch ging de vlag omhoog. Toch werd het doelpunt afgekeurd. Die pure tegenslag kon Ajax net niet gebruiken, want veel kan sen kregen de Amsterdammers niet. Initiatieven Ajax had weinig fout gedaan voor rust. Netjes de zekerheden ingebouwd, die Koeman zo graag wilde. Niet te gauw naar voren, voorzichtig opbouwen, achterin alert blijven. Inter kwam er niet aan te pas en wilde dat trouwens ook niet. De Itali anen vonden al die initiatieven van de Nederlandse ploeg wel best, leunden achterover, zoals ook in San Siro. Inter speelde op balbezit, deed halfslachtige po gingen om Crespo of Vieri te be reiken, meer niet. Net als in Milaan, leek Ajax in slaap te sukkelen, misschien zichzelf te overschatten. De Amsterdammers beseften niet dat Inter kon steken als een bij, dat een overwicht tegen Italia nen slechts schijn is. Behalve dat ene moment van Van der Vaart was Ajax niet gevaarlijk. Er kwam geen aanvoer van de vleugels, waardoor het centrum van de aanval het moest hebben van individuele acties, van de momenten van Van der Vaart. Maar daar wisten de gelouterde Italiaanse verdedigers wel raad mee. Het was een schimmenspel voor rust; een prelude op de climax daarna. Een climax waarin uit gerekend de vervanger van de geschorste Chivu, de jonge Ni- gel de Jong, door het ijs zakte. Maar viel de zeventienjarige wel iets te verwijten? Hij was aangesteld als bewaker van Hernan Crespo, misschien wel de beste spits ter wereld. De Jong was brutaal voor rust, speelde met de borst vooruit, maar werd na rust ondubbelzin nig terecht gewezen. Twee keer niet alert genoeg op voorzetten van de zijkanten, de ene van links, de ander van rechts. Cres po genoot van de ruimte en scoorde met het hoofd. Niet fataal Op dat moment was het in Noor wegen nog 0-0 en dus in Amster dam niets aan de hand. Zo speelden zich twee wedstrijden af in de Arena. De nederlaag was niet fataal, als er in Trond- heim verder niets gebeurde. Ajax begon zelfs weer een beetje te voetballen en kwam nog op 1- 2 door Van der Vaart. Maar dat gebeu'rde ook omdat Inter het wel best vond. En Ajax, een ploeg boordevol talent, mag toch verder. Niet om de Cham pions League te winnen, wel om ervaring op te doen en dat is, zo benadrukte Internazionale gis teravond, hard nodig. Ajax: Didulica; Trabelsi, Bergdol- mo, De Jong en VanDamme(58. Wit- schge); Van der Meyde, Galasek (71 Yakubu), Pienaar (58. Wambertoen Maxwell; Van der Vaart en Mido. Internazionale: Toldo; Zanetti, Cordoba, Materazzi en Coco; Con- ceicao (71.Adani), Morfeo (90. Emre De Biagio enAlmeyda; Crespo (64. Recoba) en Vieri. GPD Ajax-aanvaller Mido in een sierlijk kopduel met de Italiaanse verdediger Cordoba. foto Hans van Weel/GPD LONDEN - Jeff Astle, oud-international van Engeland overleden door veelvuldig koppen. Dat heeft eeh Engels tri bunaal geconcludeerd. Astle speelde in de jaren zestig vor West Bromwich Albion toen de ballen, vooral in de rege zwaarder waren. Hij stond bekend als een uitstekend koppe en was twintig jaar actief. ,,In 1997 begonnen de hersenen van Astle tekenen van vent te vertonen. Vooral de beschadigingen aan de voorkant vanè- hersenen zijn een belangrijke oorzaak geweest voor at dood", rapporteerde Andrew Haigh van het tribunaal. Astle stierf in januari 2002 op 59-jarige leeftijd. Neuro-^ tholoog Derek Robson constateerde bij hem dezelfde hers® beschadigingen als bij boksers. RTR AXEL - De Juniorendriedaagse van Axel, die meetelt voord; wereldbeker, is gered van de ondergang. De organisati; kampte met een tekort van negenduizend euro, maar kr% een financiële injectie van de gemeente Axel. Door die subsidie is de helft van het tekort weggewerkt. Voor- zitter Joop de Jonge besloot gisteravond samen met zijn be stuur om de wedstrijd definitief door te laten gaan. ,,We hebben er hard aan gewerkt, omdat het doodzonde zo: zijn als de wedstrijd was afgeblazen", vertelde Joop de Jong De Driedaagse wordt volgend jaar gehouden op 23, 24 en2j mei. HAAKSBERGEN - Een ludiek bedoeld protest tegen scheidsrechter in de vorm van een kus op de mond is een voet baller van het derde elftal van Wilhelminaschool uit Hengelo duur komen te staan. De tuchtcommissie legde een schorsing van acht wedstrijd® op. Het incident vond plaats in Haaksbergen. In de wedstrijd tegen Bon Boys 4, geleid door een scheidsrechter van de» club, vond de speler van Wilhelminaschool dat hem ten rechte voor de tweede keer een gele kaart was getoond, betekende dus rood. De speler reageerde boos, pakte de scheidsrechter bij hei hoofd en riep: je hebt me genaaid, nu wil ik ook een kus. De tuchtcommissie vond het gedrag zeer kwalijk, mede dat er sprake was van nadrukkelijk lichaamscontact metd; scheidsrechter. Daarom werd naar verhouding een zwars straf opgelegd. GPD DEN HAAG - Rinus Israël zal vandaag zijn werkzaamhedes bij eerstedivisieclub ADO Den Haag hervatten. De voetbal trainer heeft een aantal maanden geleden een bypassoperati; ondergaan. Israël zal van dag tot dag beoordelen welke activiteiten hij wel en niet kan verrichten. De coaching laat hij voorlopigm over aan zijn assistent Lex Schoenmaker. ANP ZEIST - Tieme Klompe van Heerenveen is voor twee wedstrij den geschorst. De verdediger ging gisteren akkoord met he: schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal. Dif deed hem het voorstel van drie wedstrijden schorsing waar van één voorwaardelijk, naar aanleiding van derode kaart dit de verdediger na een overtreding op Arjan Robben in de wed strijd tegen PSV ontving. ANP RIJSWIJK - FC Basel heeft voor een primeur ge zorgd door als eerste Zwitserse club door te dringen tot de tweede ron de van de Champions Lea gue. De landskampioen schakelde verrassend FC Liverpool uit. De Engelsen kwamen in de slotfase van 3-0 terug tot 3-3, maar mogen niet temin slechts door in de strijd om de Uefa Cup. Binnen een halfuur stond Basel met 3-0 voor. Alle keren was spelbepaler Hakan Yakin de regisseur van de aanval. De Zwit serse international was ongrijpbaar en onvoor spelbaar in zijn acties. Basel maakte nog wel een slopend laatste half uur mee. Danny Murphy en Vladimir Smicer ver kleinden het gat binnen drie minuten tot 3-2. Mi chael Owen maakte vijf minuten voor tijd zelfs ge lijk. Meer venijn bleef uit. Valencia, al royaal groepswinnaar, kwam bij Spartak Moskou voor rust op 1-0. Juan Sanchez kop te een kromme voorzet van Miguel Angulo bin nen. Vlak na de hervatting maakte hij er op aangeven vanMistaook2-0van.Fa- bio Aurelio bepaalde de eindstand op 3-0. In groep C volgde AS Ro ma Real Madrid naar de volgende CL-fase. Delta lianen hadden daarvoor aan 1-1 tegen AEK Athe ne genoeg. Vedetten Real Madrid, ook met de nodige reserves naar Genk afgereisd, had in België vedetten als Raul, Zidane en Ronaldo niet nodig. Met schutters als Guti en Tote lukte het ook wel. De laatste opende de score in de 2 le minuut. Francis co Pavon legde bij de tweede paal een corner met het hoofd terug waar na Tote de bal gemakke lijk langs doelman Moons. De ploeg van trainer Sef Vergoossen kon toch nog waardig afscheid nemen, met de eerste Champi ons- Leaguetreffer voor eigen publiek en de tweede in totaal. Wesley Sonck was opnieuw de maker. door Henk van Weert LONDEN - Machteloos stond PSV. Hulpeloos. Eerst tegen elf Arsenal-spelers die voorname lijk tot de tweede keus behoren. Ook toen er één Gunner van het veld moest, kon PSV niet dicte ren. Alleen maar volgen, probe ren aan te haken. Dat PSV in Londen niet verloor van de B- keus van Arsenal was een klein wondertje (0-0). Omdat' Auxerre met 1-0 van Borussia Dortmund won mag PSV zelfs niet verder in het Uefa-Cuptoernooi. De Fransen moesten winnen en deden dat ook. De Brabanders eindigden als vierde en laatste in de groep. Daarmee presteerde Guus Hid- dink in zijn eerste seizoen Euro pees slechter dan dat zijn voor ganger Erik Gerets gemiddeld deed. Alleen in het eerste jaar onder Gerets werd PSV ook laatste in de groep. Met de uitslag van gisteren en het eindresultaat in de groep werd nog maar eens bevestigd waar PSV in Europa staat. De ploeg doet mee, maar heeft wei nig tot niets in de melk te brok kelen. In uitwedstrijden is PSV vrijwel altijd zwak, zoals gister avond. Thuis ging het dit jaar ook volledig mis. Excuses hel pen niet, het zijn feiten die aan vaard moeten worden. Dat juist Ajax wel doorspeelt in de Champions League zal in Eind hoven als een keiharde, bittere realiteit worden ervaren. Arsenal-PSV toonde maar weer eens aan hoe groot het verschil kan zijn tussen de top van Enge land en het huidige Nederland se voetbal. Arsenal trad aan met vrijwel de complete B-keus. Daarmee is niet gezegd dat het een veel minder elftal is dan het basisteam. Iedere speler die bij Arsenal op het veld stond zou bij PSV welkom zijn, maar alleen Thierry Henry en Patrick Vieira waren echte basisspelers. Doel man Shaaban debuteerde zelfs en Van Bronckhorst en Pires ko men terug van zware blessures. De meeste andere Arsenal-spe lers zitten meestal op de bank. Die opstelling van Arsène Wen- ger en de wetenschap dat verlie zen of gelijkspelen geen verschil maakte in de concurrentieslag met Auxerre om een plek in het Uefa-Cuptoemooi inspireerde PSV tot vrijuit voetballen. Al thans dat probeerde PSV. Het duurde niet lang. De Eindhove- naren begonnen nog aardig,' maar Arsenal B stond het niet lang toe. De manier waarop de Londenaren na een minuut of tien koel de bal rond begonnen te tikken was een lust voor het oogPSV kreeg er geen voet tus sen. Het elftal voelde dat ook tegen deze Arsenal-f ormatie weinig te halen was. Hiddinks team werd onzeker achterin, verloor veel ballen op het middenveld en kwam helemaal niet aan aan vallen toe. Niet één kansje kreeg PSV in de eerste helft. Aan de andere kant kreeg Jef- fers er wel een paar, maar de vervanger van Bergkamp be nutte zelfs één heel grote kans niet. Een rode kaart voor Touré in 35e minuut, na de zoveelste overtreding op Rommedahl, veranderde niets aan de verhou dingen in het veld. Arsenal bleef in het gelid en speelde gewoon met drie verdedigers verder. Een tweede gele kaart dreigde ook voor Johann Vogel. De Zwitser had het zwaar te stellen op het middenveld. Hij bracht ook geen diepte in het spel. Die fac toren leidden tot een wissel met de de fysiek sterkere Theo Luci us. Zowel bij Auxerre-Dortmund als in Londen was het bij de rust 0-0. Geen van de twee ploegen had houvast. Arsenal begon na de rust waar het na 45 minuten pas mee opgehouden was: het spel dicteren. PSV had weer moeite om te volgen. De aan valsopbouw bleef moeizaam. Pas in de 55e minuut kreeg Kez- man zijn eerste kans. Terwijl Hiddink dubde over het inbrengen van Vennegoor of Hesselink wisselde Wenger doodleuk de ene ster, Henry, voor de andere: Bergkamp. Ven negoor of Hesselink kwam nog niet, breker Van der Schaaf wel, voor aanvaller Bruggink. Die zet van Hiddink sprak boekdelen over de dringende noodzaak om de power van tien Gunners te beteugelen. Aan aanvallen werd niet meer ge dacht. Arsenal deed dat wel, met een fraaie kans voor Wil- tord tot gevolg. Juist op het moment dat Wenger weer een topper voor een vedet te ruilde, Vieira voor Gilberto, werd het in Frankrijk 1-0 voor Auxerre. Daarmee was de tra gedie voor PSV compleet. Arsenal: Shaaban; Loeznhy, Stepa- novs, Cygan en Touré; Edu, Pires, Vieira en Van Bronckhorst; Jeffers (70. Wiltord) en Henry (64. Berg kamp). PSV: Waterreus; BögelundOoijer (80. Vennegoor of Hesselink), Hof land en Bouma; Rommedahl, Van Bommel, Vogel (41. Luciusen Rob ben; Kezman en Bruggink (71Van der Schaaf). GPD PSV'er Johann Vogel (rechts) verovert vallend de bal van Francis Jeffers van Arsenal. foto Stephen Herd/RTR door Jochem Lippmann ROTTERDAM - Twijfels rege ren bij Feyenoord in de aanloop naar de cruciale ontmoeting van vanavond met Newcastle Uni ted. Een dag voor het laatste groepsduel uit de eerste ronde weet trainer Bert van Marwijk nog niet over welke spelers hij kan beschikken. Daar komt nog bij dat de club tot dusver alleen goed presteer de wanneer het in de beste sa menstelling kon acteren. En in een week waarin niets zeker lijkt, weet de geplaagde oefen- meester van Feyenoord in elk geval dat hij niet zijn ideale elf kan opstellen. Pierre van Hooij- donk. Edwin Zoetebier en de ge schorste Shinji Ono bekijken het duel met Newcastle United vanaf de eretribune van een uit verkochte Kuip. Leonardo, Ramon van Haaren enEbi Smolarek zijn al evenmin beschikbaar. Van Marwijk is ge matigd positief over het herstel van Paul Bosvelt (kuit) en Bona- vanture Kalou (gebroken vin ger). Niet eerder dan op de wed strijddag valt het definitieve besluit over het meespelen van het duo. Bosvelt en Kalou train den gisteren wel volledig mee met de selectie. Het is voor Feyenoord te hopen dat het een beroep kan doen op Paul Bosvelt. Na een goede sei zoenstart viel het verval van de Rotterdammers grotendeels te verklaren door blessures van zijn belangrijkste spelers. „We kunnen eigenlijk niet zonder van Van Hooijdonk, Bosvelt, Paauwe en Van Wonderen", er kende Van Marwijk. Een blik op de leeftijd van het belangrijke kwartet voorspelt veel werk voor het Rotterdamse scou- tingsapparaat. Het zal nog een hele klus worden om de derti gers Van Hooijdonk, Van Won deren en Bosvelt in de nabije toekomst waardig te vervangen De afwezigheid van een lid van het eminente viertal tekende zich het meest af in de Cham pions League. Na de blessure van Van Hooijdonk begin okto ber heeft Feyenoord niet meer in het lucratieve toernooi ge scoord. Zonder Van Hooijdonk en Bosvelt speelde de houder van de Uef a-beker op bezoek bij Dinamo Kiev de slechtste wed strijd van het seizoen. Alleen bij een zege op Newcastle United verzekeren de Rotter dammers zich van verdere deel name aan Europees voetbal. De club mag dan in elk geval zijn ti tel verdedigen. Voor het halen van de aanvankelijke doelstel ling is meer nodig: alleen bij een Rotterdamse zege en een neder laag van Dinamo Kiev tegen een aangekleed tweede team van Juventus plaatst Feyenoord zich voor de tweede ronde van de Champions League. ANP door Raymond Willemsen DOETINCHEM - De kans be staat dat het overschrijvings systeem bij de amateurvoetbal lers vanaf volgend seizoen ingrijpend wordt gewijzigd. Van club wisselen in de winter stop behoort dan tot de moge lijkheden, indien de KNVB zich zal conformeren aan de bepa lingen van de wereldvoetbal bond. Het kan ertoe leiden dat een amateurvoetballer, die het niet meer naar zijn zin heeft bij zijn club tijdens de winterstop over stapt naar de grootste concur rent en aartsrivaal. De Fifa ziet graag dat het nieuwe transfer reglement binnen afzienbare tijd in heel Europa van kracht wordt. Dat zou het amateur voetbal in Nederland op z'n kop zetten. Tot nu toe moeten overschrij vingen naar de nieuwe club voor 31 mei zijn ingediend. In het nieuwe systeem zijn er twee transferperiodes. De eerste geldt vanaf einde voetbalsei zoen tot en met 31 augustus. De tweede mogelijkheid is om inde periode tussen 1 en 31 januari overschrijving aan te vragen. Er is wel een restrictie: een ama teurvoetballer mag slechts één keer per twaalf maanden over schrijving aanvragen. In de regio vergaderingen van de zes KNVB-districten wordende clubs momenteel ingelicht over het nieuwe overschrijvingssys teem. Begin december zal op de algemene vergadering ama teurvoetbal een besluit worden genomen. GPD van onze sportredactie ARNHEM - Voetbalclub Vitesse uit Arnhem verkeert opnieuw in ernstige financiële problemen. De club zou na een reddingsope ratie van de gemeente dit voor jaar bijna 10 miljoen euro tekort komen. Het is volgens ingewij den de vraag of Vitesse het einde van het seizoen nog haalt. De Vrienden van Vitesse, een groep kapitaalkrachtige inwo ners van de regio Arnhem, heb ben het plan gelanceerd om sta dion Gelredome aan te kopen voor 11 miljoen euro. Dan zou Vitesse geen huur meer hoeven te betalen voor het gebruik van het stadion. De te hoge huur is zowel volgens het clubbestuur als volgens de Vrienden het grootste struikelblok op'de be groting. Verant woordel i j k wethouder H Lenferink en Gelredome-direc- teur P. van Sliedrecht doen die bewering echter af als 'ketelmu ziek en wapengekletter'. Vitesse betaalt volgens Van Sliedrecht al minder huur dan elke andere club in vergelijkbare omstan digheden. De gewenste verla ging van 1,5 tot 2 miljoen euro is op het totale tekort van de club slechts een druppel op een gloei ende plaat, aldus Van Slie drecht. Ook Lenferink vindt het geha mer op huurverlaging mislei dend. Hij meent dat het clubbe-1 stuur zowel aan de inkomsten-1 als aan de uitgavenkant ingrij-1 pend moet saneren. De Vrienden van Vitesse willen samen met projectontwikkelaar TCN uit Nieuwegein het stadion kopen. De gemeente Arnhem, i die de grond rondom Gelredome al heeft gekocht, zou dan bij wijze van steun moeten op-, draaien voor allerlei bijkomen-1 de kosten. Schuldeisers als Nuon, Ohra, GOM en provincie J zouden hun vorderingen moe ten laten vallen. TCN zou het stadion commercieel gaan ex- ploiteren. Gelredome heeft een schuldenlast van ongeveer 30 J miljoen euro en zou daarmee, grotendeels blijven zitten als i het pand voor ruim 11 miljoen euro wordt verkocht. Maar vol-1 gens de Vrienden dreigt anders het faillissement van Vitesse. I Dan betaalt de club helemaal geen huur meer aan Gelredome en dat gaat dan vervolgens ook over de kop, zo menen zij. AWE I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 36