Scouten voor het goede doel PZC Peter Willemse kijkt omhoog Dammers blijven eensgezind op EK in Domburg Sijbrands en Krapper winnen derde ranking Lenaerts is klaar voor overstap naar de Z2 Terneuzen wacht op Geert de Poorter Peter Goedegebuure stelt Schouwse selecties mede samen Vijf blessures Schouws team uitslagen agenda dinsdag 12 november 2002 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - De Schouwen-Duive- landse selectie speelt morgen de twee de officiële wedstrijd van het seizoen. Tegenstander is deze keer de Thoolse evenknie. Nog niet zolang geleden was de eilandelijke selectie overigens op sterven na dood. Een aantal voetbal- dieren bij uitstek pakte de draad echter weer op. En met succes. Eén van hen is scout en begeleider Peter Goedege buure. We treffen hem met het nodige geluk juist tussen twee wedstrijden door. „Ik kom net van het veld en sta eigenlijk op het punt om weer naar de volgende wedstrijd te gaan. Maar goed, kom maar op met je vragen", stemt Goede gebuure uiteindelijk vlot in met het in terview. Uit alles blijkt dat voetbal zijn grootste passie en hobby is. Dus ook een praatje erover laat hij niet snel aan zich voorbij gaan. Samen met Cees Hagesteijn en Rinus Kooman draagt ook Peter Goedege buure spelers aan voor de Schouwse se lecties, zowel boven als onder de 23 jaar. De Zierikzeeënaar wordt dienten- ZIERIKZEE - De Schouwen-Duive- landse voetbalselectie, die morgen avond in Vosmeer tegen de Thoolse se lectie speelt, is uitgedund door blessu res bij vijf spelers. Het Zierikzee-duo Michel Winkels en Robbert Roggeband heeft zich afge meld bij coach Cees Hagesteijn. Even als Huib Nortier (DFS), die met een en kelblessure tobt. Simon Boogaard (Bruse Boys) en Martijn Neele (SKN- WK) kampen al langer met een blessure en hebben daardoor ook moeten afzeg gen. De selectie bestaat daardoor nog uit vijftien spelers. De aftrap voor het duel met Tholen is om 20.00 uur. Selectie Schouwen-Duiveland: Theunis- Henk van den Berge, Mare Giljam Bruse Boys), Mariko Rouw, Anco van der Linde (DFS), Ronald Zwager (Duiveland), Serge Berrevoets (Goes), Mathijs Hage (RBC Roo sendaal), Leon de Bruine (SKNWK), Elmar Verhage (WIK'57), Jaco van der Schee, Bar ry Hage, Patrick Roggeband, Jarno Vermeu- le, Thomas Vos (Zierikzee), Martin Kiesen- berg (ZSC'62). gevolge daarom regelmatig gesigna leerd bij de wedstrijden van ZSC'62, WIK'57, Zierikzee, Mevo en Dreischor. „We hebben het met zijn drieën een beetje verdeeld." Voor elke wedstrijd van de eilandelijke selectie worden al tijd twintig spelers uitverkoren. „De praktijk wijst uit dat er gemiddeld zo'n vier afvallen door blessures en zo." Over het reilen en zeilen van de Schouwse selectie is Goedegebuure goed te spreken. „Als je ziet dat we niet onderdoen tegen bijvoorbeeld een tweedeklasser vind ik dat lang niet slecht. En de sfeer is ook goed. De spe lers vinden het weer een eer voor de se lectie uit te mogen komen. Ik hoorde Marti jn Neele (SKNWK) het pas op Bru ook nog zeggen, toen we tegen Excelsi or hadden gespeeld: 'met zulke jongens zou je elke week moeten kunnen voet ballen' Dat zegt natuurlijk veel." Hier mee wordt wel meteen een pijnlijk punt bloot gelegd. Gevraagd naar zijn mening over de kwaliteit van het Schouwse clubvoet bal, klinkt het ad rem: „Dat is momen teel bedroevend slecht. Je ziet het ook in de lijsten terug. Het merendeel van de clubs bevindt zich in de onderste re Peter Goedegebuure: „Als ik zo eens om me heen kijk, vraag ik me serieus af of straks een x-aantal clubs op Schouwen-Dui veland nog wel bestaat." foto Lex de Meester gionen. Slechts Duiveland en SKNWK zijn in opmars. Vooral van de laatste verwacht ik nog heel veel. Daar komen zeker nog meer goede spelers boven drijven. Ik denk ook dat ze kampioen worden dit seizoen en zodoende direct kunnen promoveren. Na zeven magere j aren komen altij d ze ven goede, luidt het gezegde. Goedege buure heeft echter zo zijn twijfels. „Vaak is het een golfbeweging geweest ja. Je had dan een goede lichting en dan weer wel eens een slechte, enzovoort. Maar als ik zo eens om me heen kijk, vraag ik me serieus af of straks een x- aantal clubs op Schouwen-Duiveland nog wel bestaat. En dat heeft dan niets met privatisering of zo te maken, maar met het feit dat er geen jeugd meer is. Kijk maar naar WIK en Brouwersha ven. De laatste heeft alleen nog maar D'tjes. Dat betekent een gat van acht jaar. De vraag is of je dat kan overbrug gen. Niemand weet het, maar het is geen gezond teken." Utopie Het is volgens Peter Goedegebuure dan ook een utopie te veronderstellen dat de werking van de Schouwen-Duive- landse selecties de kwaliteit op het ei land zou kunnen verbeteren. „Nee, dat lukt niet. Als je naar kwaliteit kijkt, en dit zeg ik op persoonlijke titel, dan zou je één zaterdagclub en één zondagclub op Schouwen-Duiveland moeten ma ken met de beste spelers van de clubs. Maar dat lukt nooit, want dan gaan de sentimenten bij de clubs meespelen. En je zou dan ook een vereniging moeten oprichten met een bestuur enzovoort. Nee, dat wordt moeilijk." Maar het gaat hem daadwerkelijk aan het hart. „Ook het niveau van de jeugd op Schouwen-Duiveland is minder dan voorheen. Ik ben ook nog scout voor de KNVB voor spelers onder de elf en twaalf jaar. Daar waar ik vroeger nog jaarlijks een stuk of tien talenten kon aanbrengen, kom ik nu vaak niet ver der dan twee of drie. Het heeft echter ook soms met mentaliteit te maken. Zo vind ik dat elke voetballer altijd moet proberen het maximale eruit zien te ha len. Maar als ik dan een Ronald Zwa ger, van Duiveland, zie spelen is hij met alle respect gewoon veel te goed voor de derde Masse. Hij zou bij een hoofdMas- ser als Kloetinge moeten voetballen. Let wel: ik wil hem daar niet weg heb ben, maar ik kijk dan alleen maar naar zijn kwaliteiten. En dat is jammer", be treurt Goedegebuure. door Fred Rabout HOEK - Simon Sijbrands pakte in kantine 't Trefpunt op het re creatiegebied De Braakman in Hoek de winst in de derde rankingwedstrijd van het sei zoen. De 32-jarige darter uit Heinkenszand, spelend voor Grando/Triple Players, rekende in de finale af met Arjen Verzijl van de Red Lions uit Sas van- Gent. In een gelijkopgaande finale haalde Sijbrands het met 2-1 in sets. De eerste set was voor Sijbrands met 3-2. Met exact dezelfde score won Verzijl de tweede set. In de derde en beslis sende zet liet Verzijl te veel dub bels liggen om het Sijbrands lastig te kunnen maken. Het werd 3-1 voor de Bevelandse darter, die in 1999,2000 en 2001 al Zeeuws kampioen werd. Be gin dit jaar pakte Goesenaar Karl Mese de titel van hem af. Sijbrands staat na drie rankings samen met Eddy Crawford aan de leiding van de tussenstand. Crawford sneuvelde in de halve eindstrijd tegen Arjen Verzijl. Het was een van de mooi duels die er werden gespe? Sijbrands rekende in de ha! eindstrijd af met GregAiiueli Bij de koppels ging de wjj naar Edwin van de Vlies/Paa Swart. Het duo, in de compeh uitkomend voor Desperad haalde het in de finale veria send tegen Karin en Keesv, Leeuwen van Dartclub Peej ney. Het werd 4-2 voor Vani Vlies/Swart. Linda de Krey, gekoppeld ai Jean-Paul van Acker, enijt, nald en Henrico Traas werdeaj de halve finale door eerdeig noemde duós uitgeschakeld] verliezersronde bij de koppj ging naar Alex de Best enPaj Tahapary, die in de finale 4 baas bleven over het koppel ij Karman/Ruud Weijer. j Karin Krappen, die zich alseg! ste Zeeuwse ooit heeft geplaag voor de Embassy, won bij vrouwen singels. In de fuif versloeg ze vlot het jeugdige^ lent Randy van Overmeerg Monique Freyer en Linda 4 Krey, die de tussenstand ai voert, werden er in de halves nales uitgegooid. Hij reed de veel uitstraling it- nende ruin met 187 punten weer naar een winstpunt. Di was goed voor de tweede sta Hij moest die delen met Mané Willemstein met Jive. In de klasse Z2 hielden dezusj- Jessica en Chantal Nijpjes, z< als het een tweeling betaamt,! balans in evenwicht. De Mie delburgers stuurden respecti; velijk Maquire en Justice na; het goede totaal van 192 punte In de klasse Ml stuurde Sandi van der Hoofd de fraai gelijni zwarte Pretty Woman met 1( punten naar de overwinning! ook hier bleef in de strijd ome tweede stek de weegschaal ij evenwicht. Met 158 punten moesten Elm Ridderbos met Morro Grandee Daniëlle de Waal met Maaih deze positie delen. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Evelien Lenaerts trok ook op de dres- suurwedstrijd van Oranjezon haar opmars naar het hoogste basisniveau door. De Koude- kerkse amazone stuurde in ma nege De Eendracht in Vrouwen polder in de klasse Z1 Ommar met 190 punten naar de over winning. Ze bewees met een fijn gereden proef en de goed bevestigd lo pende Ommar dat ze Maar is voor de overstap naar de Masse Z2. Ook Arthur Vos lijkt klaar voor promotie. De Middelburger is na een pe riode van absentie weer terug aan het front. Hij heeft met de viervoeter Bonaparte de draad met veel succes weer opgepakt. door Jan-Jaap Corré DOMBURG - De nog overgeble ven Nederlandse dammers op het Europees kampioenschap in Domburg steunen elkaar. Dat bleek gisteren na afloop van de eerste partijen in de achtste fi nales. Heel de wedstrijdzaal was leeggelopen op vijf dam mers na: de Nederlanders. Druk overleg voerend stonden ze rond het bord waar eerder Je roen van den Akker en Rob Clerc remise hadden gespeeld. Van den Akker en Clerc zaten en Auke Scholma, Ron Heusdens en Gérard Jansen stonden rond hen heen. Het was mooi om te zien hoe de twee kemphanen van nog geen uur eerder, nu aan elkaar uitlegden wat er bij de ander mis was gegaan. Volgens Van den Akker is dat ta fereel niet meer dan normaal in de damwereld. „We bespreken de partij na afloop heel vaak met elkaar. Het is ook niet erg dat je de volgende dag weer te genover elkaar zit, want de eer ste zetten van het spel worden niet besproken en het is onmo gelijk dat we in de volgende par tij tot exact dezelfde situatie ko men." De dag verliep gisteren weinig spectaculair. Van de acht partij en eindigden er maar iefst zeven in remise. Alleen de vrouwelijke deelnemer, Zoja Golubjeva, won haar partij. Auke Scholma was het slachtoffer en hij ziet dan ook weinig perspectief voor vandaag. „Als je de eerste partij verliest is de kans heel Mein dat je nog doorgaat. Ik ga natuurlijk mijn uiterste best doen, maar normaal gesproken speelt zij het naar remise", stelde de Gro ningse invaller. Ron Heusdens en Gérard Jansen namen na afloop van de partijen ook nog even tegenover elkaar plaats achter een bord om wat damsituaties te schetsen. Zij zullen morgen nog alle zeilen bij moeten zetten om een plaats bij de laatse acht te bemachtigen. Heusdens speelde met zwart re mise tegen topfavoriet Alexan der Schwarzman. Dat is op zich een knappe prestatie, maar Schwarzman speelde in de eer ste twee ronden ook eerst remi se, om daarna met de zwarte schijven toe te slaan. Jansen be haalde tegen de Rus Vladimir Milshin hetzelfde resultaat. Vandaag zullen de kwartfinalis ten bekend worden. Waar schijnlijk gebeurt dat pas na het nodige vuurwerk, want de kans is groot dat op vele borden vlug gertjes de beslissing zullen moe ten brengen. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Een blik op de reservebank voor het duel met Gemert gaf het verdedigende probleem van hoofdklasser Ter- neuzen zondag eigenlijk al aan. Twee aanvallers (Dominique Verlinde en Ronald van Slie- dregt), één pure middenvelder (Remco van Leeuwen) en een tot verdediger omgeschoolde mid denvelder (Hubert van den He mel) waren de wisselspelers. De roep van trainer Dimitri Mbuyu om een veelzijdige ver dediger is dan bok niet vreemd. Na de 4-1-nederlaag tegen Ge mert, waardoor Terneuzen op de laatste plaats in de hoofdMasse B terechtkwam, liet Mbuyu we ten versterMng te willen in de fensief opzicht. Hij heeft zijn hoop al geruime tijd op Geert de Poorter geves tigd, maar een precieze datum voor de rentree van de 39-jarige routinier is nog altijd niet te noemen. Vandaag wordt daarom beke ken hoe lang de terugkeer van De Poorter werkelijk nog in be slag gaat nemen. Fons Baart, bestuurslid verantwoordelijk voor de eerste selectie van Ter- neuzen: „We moeten er eigenlijk gewoon een goede laatste man bij hebben, maar toch zijn we nog niet echt op zoek. Als van daag blijkt dat het met Geert nog wel een tijdje gaat duren, dan moeten we een beslissing nemen." foto Willem Mieras Peter Willemse (links): „Of een gegeven moment kom je op een leeftijd dat je niet meer leert." door Jan-Jaap Corré VLISSINGEN Drie weken was hij geblesseerd en miste zijn ploeg hem. Vorige week werd de terugkeer van spits Peter Wil lemse gevierd met een overwin ning op Zaamslag. Deze week leidde Willemse zijn ploeg met vier treffers langs Tholense Boys (9-2). De man uit Bruinisse is weer belangrijk voor Kapelle. Jarenlang speelde Willemse voor de Bruse Boys in Bruinisse. Hij doorliep er alle jeugdelftal- len en op zij n achttiende maakte hij de overstap naar Kloetinge. Daar slaagde de aanvaller ech ter net niet.,Ik heb daar wel een aantal wedstrijden in het eerste gespeeld, maar had daar meer de rol van twaalfde man. We speelden op het niveau van wat nu eerste klasse is. Na twee jaar ben ik terug gegaan naar Bruse Boys." Bij de Boys speelde Willemse ja renlang in het eerste elftal en ook nog in de eerste Masse. „Ik woonde bij mijn ouders in Brui nisse, dus was het logisch dat ik daar voetbalde. Na enkele jaren ging ik met mijn vriendin in Goes wonen en toen werd het een ander verhaal. Ik werk nog wel als groentechef in de super markt van Bruinisse, maar ik moest altijd wachten tot de trai ning begon en dat was niet mak kelijk. Alexander. Of een gegeven mo ment kom je op een leeftijd dat je niet meer leert." Willemse is bezig aan zijn vierde seizoen bij Kapelle. Na twee jaar tweede Masse en één jaar eerste klasse, is zijn ploeg dit jaar weer te nen heb ik besloten om weer on der Alexander te gaan spelen." Op de vraag of hij na zes j aar nog wat leert van Van Keulen geeft Willemse een duidelijk ant woord. „Ik leer niet veel meer, maar dat ligt niet alleen aan de lange samenwerMng met we even pas op de plaats maken. Daar verloren we vooral op agressiviteit. We hebben nu bij na alle ploegen ge had en ik denk dat onze doel stelling nog haalbaar is. De bes te vier ploegen zijn in mijn ogen Arnemuiden, Dinteloord, Ril- landia en Kapelle." Het Zeeuws topseorersklassement: 1. Robbie van de Wijnckel (Bres- kens) 12 doelpunten; 2. Niek van Sprundel (Aardenburg) 9; 3. Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg), Ronald Zwager (Duiveland) en Ed win Arens Kruiningenallen S; 6. Ruud Hoogesteger (Kapelle), Arjan Koopmans (Rillandia), Martin de Hamer (Nieuwdorp), Joel le Due (MZVC), Frank Allaart (Seroosker- ke), Corné Nieuwerkerlc (VCK) en Adri van Hanegem (IJzendijkeal len 7; 13. Erik de Groene (Kloetinge Paul Bom (SSV'65), Francel Kou semaker (Tholense Boys), Ferhan Topal (Nieuivdorp), Patrick Ketting (WHS), Peter Kastelein (Nieuwdorp Mark Minderhoud (Noormannen) en Robin van de Moere (Bevelanders allen 6; 21. Rieno van Oost (Hoek), Ronald Zuijdwegt (Kloetinge), Jor- rit Schuurman (Oostkapelle), Peter Willemse (Kapelle), Leon Goossen (AZVV), Corné de Frel (Noad'67), Lex Zwang (Duiveland), Jacco den Hamer (Zaamslag), George Geluk (Bruse Boys), PatrickKoppejan (De Meeuwen) Martin Kiezenberg (ZSC'62), Esad Osmanovslci (Bres- kens), Eddy van den Bosch (Steen), Hubèr Rentmeester (Patrijzen), Jac kie Minderhoud (Noormannen), Pe tervan de Linde Oostburg), Ludwig van Gremberghe (RIA W.) en Ronnie Tresonie (Aardenburg) allen 5. Badminton District Zuid-West. Hoofdklasse: Si- nar'75-Rockanje 5-3. Eerste klasse Zuid- Holland:The Flying Shuttle-Terneuzen7- 1. Derde klasse afdeling 71: Marathon- Sinar 3 6-2. Vierde klasse: Schepnet-de Sjuttel 4-4, Zierikzee 3-Terneuzen 3 5-3, Zierikzee 2-Den Ossaert 1-7. Vijfde klas se: Schepnet 2-Kats 1-7, Zierikzee 4-Ril- landia 2 5-3, Marathon 3-Sinar 41-7. Vijf de klasse afdeling 74: Rillandia 3-den Os saert 31-7. Zesde klasse afdeling 75: Ma rathon 5-Rillandia 4 6-2. Jeugd eerste klasse: Sinar 1-Sinar 2 5-3. Derde klasse: Marathon 2-Schepnet 0-8, Sinar 4-Mara- thon 3 8-0. Vierde klasse: Sinar 5-Sinar 6 6-2. Bridge Zeeuws kampioenschap gemengde pa ren. 1. Pieters-Ramondt 59.89 2. ep. Lichteveld 54.69 3.Bolderheij-Ruedu- sueli 54.17 4. Schuurman-Van Leer dam 51.04 5. Den Engelsman-Ten Hengel 50.00 Pieters en Lichteveld (BC Luctor et Emergo, Terneuzen) heb ben zich geplaatst voor de 1/2 finale van het Nederlands kampioenschap ge mengde paren. Dammen Domburg. EK mannen. Achtste finale, eerste ronde: Valneris (Let) - Getmanski (Rus) 1-1, Scholma (Ned) - Golubjeva (Let 0-2, Schwarzman (Rus) - Heusdens (Ned 1-1,Gantwarg (WRu)-Watoetin(Edc) 1- 1, Jansen (Ned) - Milshin (Rus) 1-1, Clerc (Ned) - Van den Akker (Ned) 1-1, Cordier (Fra) - Georgiev (Rus) 1 -1Boezinski (Lit) - Kirzner(Oek) 1-1. Darts Hoek. Derde wedstrijd Zeeuws kampi oenschap. Mannen singels: 1, Simon Sijbrands (Grando/Triple Players), 2. Ar jen Verzijl (Red Lions), 3. ex aequo Eddy Crawford (Hart van Middelburg) en Greg Anuels (Yip Plaza). Vrouwen singels: 1 Karin van Leeuwen (Dartclub Pechiney), 2. Randy van Over- meeren (ZDF), 3. ex aequo Linda de Krey en Monique Freyer (Yip Plaza). Mannen koppels: 1. Ëdwin van de Vlies- /Pascal Swart (Desperados), 2. Karin en Kees van Leeuwen (Dartclub Pechiney), 3. ex aequo Linda de Krey/Jean-Paul van Acker en Ronald/Henrico Traas. Golf Rijswijk. Order of Merit 2002. Eindstand: 1Goosen (Zaf) 2.360.127,65 euro, 2. Har rington (Ier) 2.334.655,45, 3. Els (ZAf) 2.251.708,28, 4. Montgomerie (Sch) 1.980.719,95, 5. Romero (Arg) 1.811.329,89,6. Garcia (Spa) 1.488.78,30, 7. Scott (Aus) 1.361.775,88, 8. Campbell (NZe) 1.325,403,70, 9. Rose (Eng) 1.323.528,84, 10. Lawrie (Sch) 1151.433,9149. Lafeber 465.943,88, 53. Muntz 423.767.34, 149. Derksen dinsdag_ ■H Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Poule 4: De Stene Brug - De Nieuwe Prins. Locatie: SPB centrum Yip Plaza, Goes. Aanvang: 19.30 uur. Dammen Europees kampioenschap. Tweede par tij in de achtste finales. Locatie: Theater zaal de Parel, Hof Domburg. Aanvang: 12.00 uur. Voetbal Eredivisie: RBC - Groningen. 88.799,06, 270. Van der Valk 4725,00, 287. Kraaij 3286,50. Honkbal Havanna. Intercontinental Cup. Groep i A: Cuba - Nederland 5-0, Venezuela-Chi-J na 8-3, Japan - Dominicaanse Republiek 7-6, Nederland - Venezuela 6-10, China Dominicaanse Republiek 4-5, Cuba - Jb pan 8-7. Stand: 1Venezuela 2-4(18-91,2 Cuba 2-4 (13-7), 3. Japan 2-2 (1414),4. Dominicaanse Republiek 2-2 (11-11), 5 China 2-0 (6-13), 6. Nederland 2-0(6-15). Groep B: Italië - Brazilië 8-3, Panama 1 Zuid-Korea 3-5, Mexico - Taiwan 1-1 Zuid-Korea - Brazilië 11 -4, Taiwan - Italiij 14-4, Mexico - Panama 5-13. Stand:' Taiwan 2-4 (21-5), 2. Zuid-Korea 2-4(16-1' 3. Panama 2-2 (18-8), 4. Italië 2-2(12-1!| 5. Brazilië 2-0 (7-19), 6. Mexico 2-0 (6-20: Paardensport Nieuwvliet. Dressuur LR en PC De Zwin ruiters. Paarden klasse Z2: 1. Mirandij Weijermans, Matrichta (Gouwe Reyersii 70.33%; 2. Laura Broodman, Goberi (Haringr.) 58,00%; 3. Ingeborg van Zee!: j Orlando (Zwinr.) 56.00%. Klasse Z1: Mandy Boogaers, Grenada (Zwinr.) 18: 2. Miranda Prins, Melton (Zwinr.) Mandy Boogaers, O-Jay, 181. KlasseMi 1. Bianca Kors, Orayen (Oranjer.) 15S Klasse M1: 1. Joanie Gobeyn, Mirakt (Zwinr.) 177; 2. Rachel Bergs, Tramoni (Hulst) 168; 3. Nathaly Tijssen, Osborre (Hulst) 162. Klasse L2: 1. Ellen Vandan me, Harold (Zwinr.) 169; 2. Mandy Boe;- aers, Bob, 162, 3. (gelijk) Manila Schreurs, Merlijn (Honter.) en JoseFaa; Sanne (Zwinr.) 161. Klasse L1: 1. Refi van Harn, Pandora (Sasr.) 175; 2. Malta, Parnasia (Honter.) 168; 3. Patricü| Bauwens, Mabor(Biezenr.) 162. Pony's klasse Z2 cat. E: 1. SabineTarar'. Little Girl V (Zwinr.) 60.23%. Klasse 12 cat. CD: 1. Kimberley Cornelisse, Moi- wen Collin (Zwinr.) 177. Klasse L2cat.B 1. Ivan van Leuven, Tanja (KlepperljKl 151. Klasse L1 cat. D: 1. Mara DuysK rinck, Eros (Starr.) 167. Klasse L1 cat BC 1. Zoe Visser, Herculles van de Zom hoeve (Hoek van Holland) 165. Schaatsen Breda. Nieuwe persoonlijke record! Zeeuwse schaatsers. 100 meter: Nietj Mesu (Middelburg) 15.10, Joerec Cr| souw (Groede) 15.15. 300 meter: Niê'= Mesu 40.80. 500 meter: Jacob Wijnstr (Heinkenszand) 48.79, Erwin Mesu (Mid delburg) 58 00. 1000 meter; Corné Lf poeter (Wemeldinge) 1.18.86, Diana d; Bad Cs-Gravenpolder) 1.45.29, Emir. Mesu 1.57.51Frans Aben (Nieuwerkerfc 2.11.85. 1500 meter: Jacob Wijnstr: 2.25.30.3000 meter: Patrick Goverselfo pelle) 4,08.60 (ZR), Corné Lepoetf 4.14.28. Sportuitslagen Toto13. Winnende rijtje 1-2-1-3-3-1-2q 2-1-3-2-3. Lucky Day 11-11-2002: 7-8-11-13-14 1& 20-23-26-27-35-43-59-61-63-64-66-67- 74-76. Tennis - Los Angeles. Masters vrouwen, 3 mil joen euro. Halve finales: Serena William! (VSt/1) - Jennifer Capriati (VSt/3) 2-6 6-r Dubbelspel, halve finales: Dementjeva /Husarova (Rus/Slw) - Fujiwara/Sugiy* ma (Jap) 4-6 7-5 6-4, Black/Likovtseva (Zim/Rus) - Raymond/Stubbs (VSt/Aus'I 3-6 6-37-6. Wielrennen Niel (Bel). Internationale veldrit: 1. Wei lens (Bel) 57.27, 2. Van Sanfvliet (Bel[ 0.56,3. De Clercq (Bel), 4. Vervecken (Bel 5. Nijs (Bel), 6. Daelmans (Bel) 1.10,8-J De Knegt2.29.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 34