Kopjes omlaag na halve misstap r Voorwaarts dolt Scheldesport PZC Eric Goossen op keerpunt verrast Judodag feestje voor opa Sluiskil verslikt zich in Biervliet T erneuzen-vrouwen winnen afgetekend .20 Aardenburg domineert, maar wint niet in Axel: 0-0 Gerco Schroder op herhaling uitslagen agenda mm maandag 11 november 2002 door Peter van Kouteren AXEL - Bij Axel gingen de ar men omhoog, bij Aardenburg gingen direct na het laatste fluitsignaal van de scheidsrech ter de kopjes omlaag. Axel-Aar denburg eindigde gisteren in 0- 0 en dat werd in het kamp van de thuisclub als een opsteker be schouwd. Heel Aardenburg daarentegen besefte dat ver zuimd was om in de vierde klas se alleen aan de leiding te ko men. De bezoekers kregen de meeste en de beste kansen, maar slaag den er niet in om doelman De Deckere te passeren. De goalie redde zelf een paar keer goed en kreeg bij tijd en wijle hulp van zijn verdedigers. Zo trapte rou tinier Eric Rijckaert voor rust tot twee keer toe een bal uit de doelmond. Aardenburg voelde zich met het gelijkspel tekort gedaan, maar mocht anderzijds niet moppe ren dat de schade nog enigszins beperkt bleef. Invaller Jelmer de Pooter bracht bij één van de snel uitgevoerde tegenstoten van Axel de Aardenburgse ver dediging in verlegenheid en stelde Kim van Bremen in staat om te scoren. Die treffer werd echter geannuleerd, omdat De Pooter volgens de arbiter met zijn voet vooruit het duel met doelman Worst zou zijn aange gaan. Jeugd Axel-Aardenburg boeide on danks het doelpuntloze gelijk spel en de slechte weersomstan digheden tot de laatste minuut. Beide teams brachten een veelal jeugdige formatie op de been. Aardenburg teerde daarbij op van onze sportredactie TERNEUZEN - Terneuzen won in de derde klasse van het vrou wenvoetbal op zondag met af getekende cijfers (6-2) van het even hoog geklasseerde Desk. Door die winst blijft Terneuzen in het spoor van de koplopers. De topper in de vijfde klasse tussen Alliance en Steen eindig de onbeslist: 1-1. Alliance was in de beginfase gevaarlijker, maar een goed acterende Steen- keepster Boujoura Boogaard stond een doelpunt in de weg. Daarna had Steen het beste van het spel. Het kwam op 0-1 en had gezien de kansen zelfs moe ten winnen. Paal en lat stonden echter de beslissende tweede treffer in de weg. In de slotfase kwam Alliance op gelijke hoogte door een onge lukkig eigen doelpunt van Steen. Dat was overigens de eer ste tegentreffer die Steen in acht competitiewedstrijden moest door Wim de Vos TERNEUZEN - Tol de helft van de wedstrijd leek de Scheldora- doloop in Terneuzen zaterdag op een spannend slot uit te draaien. Eric Goossen en Kurt Vanhaverbeke liepen vanaf de eerste nieters bij en naast elkaar en leken elkaar geen duimbreed toe te geven. Goossen vergiste zich echter in Vanhaverbeke, die bijna bij het keerpunt een lichte versnelling plaatste. De Scheldesport-atleet kon de demarrage niet beantwoorden en bleef kansloos achter. Bij de vrouwen ging de overwinning naar Petra Rasenberg uit Ter neuzen. De concurrentie van de Moer- schanscross in Hulst bleek za terdag niet erg groot te zijn. Or ganisator Camiel de Rooij kon iixtotaal 140 lopers en loopsters verwelkomen. Met dat aantal was hij meer dan tevreden. ,,We zitten dit jaar weer in de stijgen de lijn", aldus De Rooij. De wedstrijd was onder mèer boeiend dankzij Eric Goossen, die dit jaar de crosscompetitie aan zich voorbij laat gaan en in- individuele behendigheid en goed positiespel en was meer in balbezit. Ronnie Tresonie fun geerde als aanjager van de ploeg, die ondanks het vertrek van enkele vaste waarden wel eens hoge ogen zou kunnen gooien in de strijd om het kam pioenschap. Axel stelde daar een tomeloze inzet tegenover, sloeg het mid denveld graag over en was af hankelijk van de ingevingen van Jeroen van de Broeke. De spits was sterk aan de bal, zorg de ervoor dat zijn medespelers konden aansluiten, maar werd voor het doel niet in stelling ge bracht. De bezoekers drongen Axel met name in het laatste kwartier ver terug. Martin van Vooren vocht op links aantrekkelijke duels uit met de jonge Siem Gans, die een prima wedstrijd speelde. Van Vooren had de winnende treffer op zijn schoen, maai' de linker spits besloot af te leggen, waar hij voor eigen roem had mogen gaan. Vogeltje Kort daarna kreeg Angelo Sinack de beste kans van de wedstrijd. Sinack stond aan de tweede paal op een paar meter afstand zo vrij als een vogeltje, maar mikte tot ontzetting van alles wat groen-zwart was over het lege doel. Niek van Sprundel kwam kort daarna een teenlengte tekort om de bal glijdend binnen te schui ven en werd pal voor tijd ma een knappe solo gestuit door doel man De Deckere, die de bal van zijn schoen plukte. Aarden burg-trainer Robbie de Muijnck berustte in het puntverlies. ,,Ik baal als een stekker", vertelde hij. ,,Het zou gekker geweest zijn als ons spel niet goed was geweest, maar we hebben mis schien wel zeventig minuten ge domineerd. Zulke wedstrijden zijn er nu eenmaal. Het zal mis schien ook wel eens een keer ge- incasseren. Clinge verloor in de ze klasse met 1-7 van Rimboe. Hulsterloo-Dosko werd afge last. Terneuzen boekte tegen Desk een riante en verdiende over winning. Al na tien minuten stond het 2-0 door doelpunten van Renske van Puijvelde (vrije trap) en Mandy Heppener (solo) In de twintigste minuut maakte Renske van Puijvelde uit een strafschop (hands) 3-0 en was de strijd in feite beslist. Desk prut telde nog even tegen. Het kwam op slag van rust op 3-1. In de tweede helft liep de thuisploeg uit naar 6-1 door treffers van Petra de Braai, Renee van de Berg en Mandy Heppener. Alliance-Sleen 1-1. Manon Boog aard 0-1 (vrije trap), Arianne Pieper 1-1 (eigen doelpunt). Clinge-Rimboe 1-7. Marlea Raats 0- 1, Naria Borghouts 0-2, Margot Raats 0-3, Nicole Roeken 0-4, Mar lea Raats 0-5, Katrien de Visser 1-5, Naria Borghouts 1-6, Danielle van ter Heijden 1-7. Scheldesport, dat hier in de aanval is, had geen schijn van kans in de derby tegen Voorwaarts. zet op de Midwintermarathon van Apeldoorn. Ook Vanhaver beke is in de aanloop naar een marathon (die van Benidorm) en daarin passen uiteraard wed- strijden'als de Scheldoradoloop over een afstand van bijna twin tig kilometer. De Belg trok aan het langste eind. Zeven seconden was het verschil bij het keerpunt, maar in het tweede deel van de wed strijd, toen de wind enigszins was gaan liggen, bouwde Van haverbeke dat verschil uit naar zo'n anderhalve minuut. Marathon Voor het eerst sinds lange tijd was Ronni Babijn ook weer eens van de partij. De Terneuzenaar wil zich wel eens aan de lange afstanden gaan wagen. Het ligt in de bedoeling om binnen af zienbare tijd een halve of zelfs hele marathon te lopen. Met een vijfde plaats kon Babijn meer dan tevreden zijn. Trees Vermeersch uit Sas van gent was de snelste vrouw op de middenafstand (9200 meter). Op de korte afstand (4500 me ter) greep Peter Jansen uit Sluiskil de zege bij de mannen. door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal vrouwen van Voorwaarts waren zaterdag in Terneuzen superi eur in de derby tegen Schelde sport. De ongeslagen koploper boekte in de eerste klasse van de Zeeuwse competitie de zesde overwinning: 66-36. De Zeeuws-VIaamse mannen- teams hadden een off-day. Zo wel Scheldesport als Voorwaars ging kansloos onderuit. In Tilburg verloor Scheldesport in de rayonklasse met 84-61 van de reserves van Pendragon. Voorwaarts werd afgetroefd door BC Vlissingen 2:100-41. Scheldesport-Voorwaarts 36- 66 (19-28): Van een echte derby kon geen sprake zijn. Daarvoor was zaterdag in de sporthal 't Zwaantje het klasseverschil te groot. Voorwaax-ts beschikt al jaren over een ideale mix van oudei'e en jongere speelsters. De Terneuzense selectie trad met jonge speelsters aan, die niet al leen ervaring misten maar ook mentaal niet bestand bleken te gen de druk van Voorwaarts. Al leen in de beginfase kon Scheldesport zich meten met de streekrivaal. De thuisclub nam zelfs een 11-6-voorsprong. Dat was ook te danken aan de Axel- se vrouwen, die per traditie een moeizame start kenden. „We moeten blijkbaar eerst warmdraaien. Na het slechte begin hebben we elkaar opge pept en dan zie je dat het weer loopt", zei aanvoerster Evelien de Vries van Voorwaarts. In de slotfase van de eerste helft kwam de ommekeer. Scheldesport maakte zich in de opbouw schuldig aan slordighe den en beginnersfouten die door de tegenstander genadeloos werden afgestraft. Aanvallend werden door de Terneuzense speelsters simpele lay-ups ge mist. Voorwaarts kon dankzij geslaagde intercepties en een prima afwerking al met een voorsprong van negen punten kon gaan rusten. Kort na de pauze was er een hoofdrol weggelegd voor Ma- riek Nanninga. De uitblinkster bij Voorwaai'ts buitte haar leng te uitstekend uit door in die fase tien punten te maken. Het team van coach Maureen Vaal gaf daarna een lesje in collectief vei'dedigen en bij balbezit snel overschakelen naar de aanval. Topscoorsters bij Voorwaarts waren Mariek Nanninga (17 punten), Sonja Geelhoedt (14), Max'ianne Hommerson (13) en Evelien de Vries (10). Voor Scheldesport scoorden Moni que Bruurs en Chantal Schraa elk acht punten. Mannen Pendragon 2-Scheldesport 84- 61 (35-20): Scheldesport liet zijn beste spel zien in de derde periode. Toen knokten de Ter- neuzenai'en zich terug in de wedstrijd door een achterstand van vijftien punten tenig te brengen tot acht punten. Die krachtsinspanning bx'ak Schel desport in de slotfase op. De scores van Scheldesport werden verdeeld onder Martin van Ham (17), Bas Dieleman (13 en Vlado Dielemans (11). BC Vlissingen 2-Voorwaarts 100-41 (55-16): In Vlissingen streed Voorwaarts voor een kansloze missie. De Vlissingers foto Peter Nicolai wisten de tegenstanders met een sterke man-to-man verdediging hun wil op te leggen. In de twee de helft krabbelde de Axelse ploeg iets terug, maar van een echte wedstrijd was toen al lang geen sprake meer. Arjan Jozias- se bevestigde bij Voorwaarts zijn vorm van de laatste weken door 21 punten voor zijn reke ning te nemen. Ruud de Bruijn was goed voor elf punten. Dynamo'70-Scheldesport 64- 49 (35-26): Scheldesport mocht even de hoop koesteren op een goed resultaat. In de eerste helft wai'en beide teams lang aan el kaar gewaagd. De Terneuzena- ren gingen daarna in de fout door beslissingen van de scheidsrechters aan te vechten, waardoor ze zichzelf uit de wed strijd haalden. Erik Jan van de Heuvel was goed voor vier drie punters. Werner Andriessen was met twintig punten uitblin ker bij Scheldesport, terwijl Stefan van Rooyen gooide twaalf keer raak. door Peter van Kouteren AXEL - De kleine Mees had za terdagmorgen in al zijn on schuld een tipje van de sluier opgelicht en zijn neefje Jelle stal met oom Robbert de show. De kLeinzoons van Staf de Moor waren op het feestje van opa na drukkelijk aanwezig en getuige van een geslaagde judodag. De wereldkampioenen Dennis van der Geest en Edith Bosch teken den voor een perfecte demon stratie van de vechtsport, waar aan de jarige Staf de Moor (65) al.jaren is verslingerd. Met het bereiken van de pensi oengerechtigde leeftijd houdt voor de Axelse judoleraar het judoën niet op. De Moor kreeg uit handen van zijn zoon Rob bert en dochter Maud een nieuw judopak. Staf de Moor begx-eep de hint direct. „Als er bij mij iemand de zwarte band behaalt, krijgt hij van mij een judopak", vertelde het feestvarken. „Ze zijn dan de leerlingenstatus voorbij en moeten laten zien dat ze kunnen judoën. Dit betekent dus eigen lijk dat ook ik verder moet. Zo lang je te maken hebt met tech nisch begaafde mensen, is dat geen probleem. Die voelen per fect aan wat op deze leeftijd nog wel en wat niet meer kan. Zo'n kleine tweehonderd judo ka's van alle Zeeuws-VIaamse verenigingen kwamen zaterdag in Axel op de mat in actie. Edith Bosch boeide de jongste jeugd met een op techniek gebaseerde demonstratietraining. Met Bar ry de Wilde als sparringpartner demonstreei'de Bosch een aan tal gangbare worpen. Dennis van der Geest leerde met zijn metgezel Ziggy Tabacznik een gemêleerd gezelschap de fij ne kneepjes van de wedstrijd sport. Van der Geest demon streerde, coxrigeerde en was niet te bei-oerd om zelf ook een rob bertje te vechten. Met de 67-ja- rige Niek Engelbrecht als nestor van het gezelschap en de der tienjarige Michel Obrie als jongste judoka bei'eikte de we reldkampioen een brede doel groep. Even op de foto? Maar natuuxiijk. Een handtekening? Geen probleem. Maar bovenal was er het dwingende oog van de leermeester. ,Het is leuk om te zien dat ieder een daadwerkelijk probeert om het goed te doen", vertelde de zwaargewicht. „Het gaat erom dat judoka's tijdens een wed strijd niet voorspelbaar zijn en dat je vanuit één pakking meer dere kanten op kunt. Je moet proberen een tegenstander te foppen en gebruik maken van ba lansvei'storingen Staf de Moor genoot zichtbaar van de demonstratietraining. De Moor, die door de judobond tot bondsridder van het gouden kx-uis (de hoogste onderschei ding in de judo wereld) werd be noemd, zei dat hij tot zaterdag ochtend wel kleine signalen had ontvangen, maar geen flauw idee had wat hem te wachten stond. Zijn tweejarige klein zoon Mees had hem op het juiste spoor gebracht. „Hij zei opeens dat Mark (Huizinga) ziek was aan zijn vinger, maar dat Den nis kwam. Toen ki'eeg ik wel zo'n beetje door wat hier alle maal zou gebeux-en." beuren dat we minder zijn en wel scoren." Axel: Carlo de Deckere; Siem Gans, Erik Rijckaert., Angelo Plasschaert, Michael Freijzer; Randy Zandstra, Jochem Mar cus, Kim van Bremen, Mike van den Bergen; Kevin Schot (63. Jelmer de Pooter), Joep van de Broeke. Aardenburg: Arjen Worst; Hyl- ke Stroo, Jurgen Hooreweghe, Martin de Croock, Richard Reij- niers (78. Steef van Hulle); Mar tin Dieleman (87. Marc van hvaarden), Ronnie Tresonie, Ar jan Quaak; Niek van Sprundel, Angelo Sinack, Martin van Voo- door Peter Snelders TERNEUZEN - Koploper Sluiskil leed gisteren het eerste puntenverlies in de vijfde klasse van het zondagvoetbal. De lei ders kwamen tegen Biervliet niet verder dan een gelijkspel: 1-1. Sluiskil mocht nog niet kla gen, omdat ook concurrenten Koewacht en Vogelwaarde een halve misstap maakten. Sluiskil-Biervliet 1-1: In de eer ste helft had de thuisclub het beste van het spel. Het was dan ook niet onverdiend dat Sluiskil de leiding nam. Daar had de ploeg overigens wel een straf schop voor nodig, die in de 25e minuut werd verzilverd door Arno Verlinde. Na de pauze wa ren de rollen omgedraaid en was Biei-vliet sterker. Dat resulteer de in de 55e minuut in de gelijk maker van Hensley Victorina. Koewacht-Vogelwaarde 1-1 (0-1) - Een matige wedstrijd met twee aan elkaar gewaagde ploe gen. Uit een strafschop van Mi chel Nieuwelink kwam Vogel waarde in de 43e minuut op voorsprong. Na de pauze zorgde Jeroen Hiele voor 1-1. Hoofdplaat-Terhole 1-1 (0-1) - Hoofdplaat was sterker en ook gevaarlijker, maar wist zich met de vele kansen geen raad. Ter- hole nam zelfs, tegen de verhou ding in, via een overigens knap uitgevoerde counter in de eei'ste helft de leiding. Op aangeven van Mark van Broekhoven scoorde Jimmy van Delft in de 42e minuut: 0-1. Het overwicht van de thuisploeg was in de tweede helft niet zo groot als voor rust, maar wel voldoende om de verdiende gelijkmaker op het scoreboi'd te brengen. Ralf Kramer tekende in de zeventig, ste minuut voor 1-1 SDO'63-Schoondijke 0-1 (O-O). Omdat scheidsrechter Willy Ruijsscher zich bij het inlope blesseerde, moest in allerijl vervanger worden gezocht A ly de Rooze uit KloosterzanA nam de fluit ter hand en deec dat goed. Het zag er lang naai uit dat het duel onbeslist zoa eindigen. In de 86e minuut ont snapte de thuisploeg aan een achterstand toen Jacco Seen te gen de lat schoot. Twee minuten later was het wel raak via bert Willemsen. OLDENBURG - Gerco Schrö der is bij de Oldenburger Paai dendageii op herhaling gegaan De Nederlandse springruitei won gistermiddag opnieuw Grote Prijs. Hij was met Eurocommercs Fortaleza, hetzelfde rijdier dat hem vorig jaar ook naar de zege di-oeg, opnieuw foutloos ine) barrage en bovendien viertie de sneller dan de Duitser Fram- Josef Dahlmann. De Zwibe Hansuele Sprunger eindigdeaii derde. Bij de vorige editie waren ds toeschouwers in Oldenburg tf gast op een uniek Twents fami liefeest. Niet alleen won Gerco Schroder, hij werd destijds op het erepodium ook nog eens ge flankeerd door zijn ouden broers Wim en Ben. ANP Biljarten Tennis Kampioenschap vijfde en zesde klasse li- bre van de BFTS Terneuzen. Eindstand vijfde klasse: 1. Maarten van der Eijk ('t Bierwinkeltje) gemiddelde 1,02, 2. Piet Guequirre (BW) 1,23 (pro motie), 3. Ko Bakker (BW) 1,12,4. Jeani- ne Coussemaecker (Concordia) 2,09 (promotie), 5. Rob Starkey ('t Bierwinkel tje) 0,85, 6. Otto Zweiphennig (BCW) 1,01, 7. Jef Zweiphennig (BCW) 0,89, 8. Michiel de Lijzer ('t Bierwinkeltje) 0,76. Eindstand zesde klasse: 1. Edward Oele (t Bierwinkeltje) gemiddelde 0,70 (pro motie), 2. Leen Dey ('t Bierwinkeltje) 0,64, 3. Sarina Harte (Concordia) 0,68, 4. Willy Krijger (Concordia) 0,74 (promotie 5. Wim van Leuven (BCW) 0,58,6. Reina Adriaanse (BCW) 0,34, 7. Willy Wegman (BCW) 0,21. Bridge Tweede zitting seniorencompetitie af deling Zeeuws-Vlaanderen. 1 echtpaar IJsebaert 65,63%, 2. Bies broeck/Otto 62,15, 3. De Cock/Tieleman 59,72, 4. Nijs/Verbist 54,51, 5. Van Leeu- we/De Ridder 53,82, 6. Stam/De Waele 51,04,7. Touw/Van deZande 50,69,8. Ot- to/Biesbroeck 49,65,9. De Schrijver/Ver- maire 49,31,10. Boyer/Nieskens 48,61. Futsal Hulst. Rayoncompetitie. IZV/IBS-Donc- kers 4-4, IZV/IBS 2-Casteels/De Meer paal 1-4, ADM/Lazarus-Necker- mann/Stuntmarkt 4-9, Pabo-'t Anker/Schelfhout 11-0, Chevy's-Rabo- bank 1-8, De Reizende Man-ING bank 3-3, De Smet-Max Korting/Van de Voor de 7-5, 't Jagershuis-Morres/Controlec 3 5-1, Den Dullaert-Première/Zaman Sport 2 4-4. Stand: Casteels/De Meerpaal 9-25, 't Ja gershuis 9-24, Kosova 8-21, Pabo 9-21, Chevy's 9-19, De Smet 9-18, Première- /Zaman Sport 2 9-17, Rabobank 8-15, Donckers 8-13, Neckermann/Stunt- markt 8-12, ING bank 8-10, ADM/Laza- rus 9-9, IZV/IBS 10-8, Morres/Controlec 3 8-6, Max Korting/Van de Voorde 8-6, 't Anker/Schelfhout 8-6, Den Dullaert 9-4, De Reizende Man 9-4, IZV/IBS 2 9-3. Orevo Oostburg. Eerste klasse: La Porte dOr-Telepost 2-3, RVS/Engelaar-Voer- man 3-3, Delta Nuts-IEquipe 11-0, Blau we Tulp-Meeuwsen 5-1, Blauwe Tul p-La Porte'Or 1-3. Stand: Delta Nuts 8-12, Oud Sluis 6-9, Blauwe Tulp 6-9, Meeuwsen 7-9, [Equi pe 6-6, La Porte dOr 6-6, Telepost 7-5, Voerman 8-4, RVS/Engelaar 6-2, Avan ce 5-2. Tweede klasse: Geos-Kools 5-0, Golden Rïver-Polderman 2-9, Rode Leeuw- -H4A 1-9, ABN Amro-Korenschoof 7-2, Olympiaxos-H4A 3-2. Stand: GEOS7-10, Antieke Duintjes5-9, H4A 7-9, Riemens 6-9, Olympiaxos 7-9, ABN Amro 6-8, Polderman 6-6, Golden River 6-6, De Zwart 6-5, Korenschoof 7-4, Kools 6-2, Rode Leeuw 6-0. Hulst, ING-dubbeltoernooi: VD 6 Blanckaert/Kruit-De Buck/Maas 11-8,De Buck/Maas-Dieleman/Vossen 10-5, VD7: Lammens/Vlaeminck-Asselman/Leen- knecht 12-6, Van Esbroek/Bun-Deruyct' /Steyaert 10-6, Van Esbroek/Bun-Fieret /Meeuse 12-4, Meerman/Vossen-De Baets/Lacunes 10-8, Camofens/van Zwol-Kint/van Waes 9-8, Pauw/Pauw-Kint/van Waes 10-7, De Braai/Van der Vliet-Hoekstra/Sto/fens 11-10, Schouten/Traas-De Br aaWsn der Vliet 16-3, Van Eerdenburgh/nW te-De Kesel/van Puyvelde 11-3, Ven Eerdenburgh/De Witte-Van det Schel llng/Verhage 12-6, Van der Sctótaq- /Verhage-De Kesel/van Puyvelde \VL Hanel/Lambert-De Buck/DielemanM Hanel/Lambert-Vink/Vink 8-7, VD8-9: i De Bakker/van Esbroek-Jansen/Pieters 8-7, MD 5: Lokken/Michielsen-De Baeis /Baumgarte 10-8, Kommers/Neve-Mar tens/van Gassen 11-7, Van Buuren/Vet cruysse-d'Hooghe/de Schepper 12-6, MD 6: Huis/Verbunt-De Meyer/Rouiv 14-7, Huis/Verbunt-De Roeck/Schelfaut 18-2, Lokken/Michielsen-Huis/Verbunl 13-6, De Meyer/Rouw-De Roeck/Schell- aut 9-0, Franse/van de Walle-Huis- man/Salome 13-8, Van Beest/de Ryk-De I Bakker/d'Hondt 9-8, Herrewegh/Voer1 mans-Van Beest/de Ryk 11-7, Van Aver maete/Vantricht-De Klerk/van de Voorde 13-8, lnghels/de la Ruelle-Knib beler/Pypelink 14-4, MD 7: Boone/Du cheine-Van Remortel/Verbiest 11-8, Mulder/Sponselee-Boone/Ducheine 13-5, Cleyman/Seghers-Aerts/Cam pfens 12-6, Van Groenestijn/Ringoot -De Maagt/Schot 14-5, Jongelie/vande Voorde-Van Groenestijn/Ringoot 8-6, Audenaerd/van Esbroek-Mulder/de Roeck 11-7, De Jonge/Koene-Pieters/Visser 14-9, De Smet/Stoffels-De Jonge/Koene 9-8, MO 8-9: Elenbaas/Franckaert-Van Daele /van Engel 10-2, Boone/Rietjens-Dekker/van der Ha 15-1, Keeven/van Loon-Meerman/Pice- vet 16-4, Van den Branden/de Bruyn -Van Damme/Strobbe 13-6, Van den Branden/de Bruyn-Dobbelaar/Ferkel 16-3, GD 3-4: Hollestelle/van Remortel -Verdonk/Asselman 13-5, Verhaegen I /Huis-Verdonk/Asselman 16-1, GD 5 Hoirestelle/Bun-Pieters/de Baets 13-7,1 De Kesel/de Kesel-Verhaegen/Van den Berg 9-6, Verhaegen/van den Berg-As selman/Van Gassen 10-6, GD 6: Van Es broek/Nanninga-Ross/van de Voorde 8-7, GD 7: Kerckahert/Agterhuis-Van Zwol/Campfens 10-8, Wentzler/nachte- gael-Kerckhaert/Agterhuis 13-7, Van i Goethem/de Saegher-Campfens/van den Berg 19-2, Van Goethem/Mulder -Dees/Dekker 16-3, Van Goethem/Mul I der-Pattyn/de Graeve 13-7, Pattyn/de Graeve-Dees/Dekker 13-5, Morres/Pol- j Iet-De Kesel/de Burger 7-6, Morres/Pol-1 let-Vossen/Vossen 12-7, Vossen/Vos I sen-de Kesel/de Burger 12-4 Dieleman/Aerts-Kint/Hoogstrate 13-6, Steyaert/Warrens-Knegtel/Knegtel 10-9, Schouten/Mulder-de Schepper /van de Starre 13-5, Trimlopen Dennis van der Geest pareert een aanval van een jeugdige tegenstander tijdens de judodag in Axel. foto Camile Schelstraete Terneuzen. Scheldoradoloop, 19,2 kilo meter, Mannen: 1Kurt Vanhaverbeke (B 1.05.23, 2. Eric Goossen (Terneuzen) 1.06.52, 3. Christophe de Grande (B) 1.09.29,4. Pieter Akkerman (B) 1.10.40,5. Ronni Babijn (Terneuzen) 1.10.43,6. Dirk van de Veire (B) 1.10.46, 7. Sjaak van Dueren (Etten-Leur) 1.13.06, 8. Peter de Vet (Axel) 1.13.19, 9. Ivan Mees (B) 1.13.31, 10. Dirk Masson (B) 1.14.10. Vrouwen: 1. Petra Rasenberg (Terneu zen) 1.27.08, 2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.44.58, 3. Paulette d'Huyvetter (B) 1.54.50. 9,6 kilometer, mannen: 1. Dirk Christiaens (B) 34.44, 2. Pons Warrens (Kloosterzande) 35.53, 3. Tonny Lauret (Zaamslag) 37.13,4. Pierre Nachtegaal (B 37.20, 5. Luc Martens (Hengstdijk) 37.53. Vrouwen: 1. Trees Vermeersch (Sas van Gent) 42.59, 2. Annet Heijman (Terneuzen) 43.01, 3. Cindy Mees (B) 44.00. 4,5 kilometer, mannen: 1. Peter Jansen (Sluiskil) 16.22, 2. Sven Quynce (B) 17.23, 3. Jan van Hoeve (Oostburg) 18.11, 4. Didier Leroy (Hulst) 18.22, 5. Lennart Nicolai (Breskens) 18.57. Vrou wen: 1, Melanie Quipor (B) 22.46, 2. An- ne-Marie Broekman (B) 23.12,3. Jessica Ocké (IJzendijke) 23.21. Jeugd (500 me ter). Jongens: 1Niek den Exter (Terneu zen), 2. Tim Dieleman (Terneuzen), 3. Martijn van Fraeijenhove (Terneuzen). Meisjes: 1. Sanne van Ballenberge (B), 2. Arlette Haal, 3. Gwen den Exter (Terneu zen). Volleybal Sas van Gent. Recreatieve competitie Vrouwen: Savok-Esplanada 1 -2 (19-26. 25-20, 18-25); Place du - Marché-Esplanada 2 0-3 (15-25,12-25. 26-28); Savok 2-Stoffels Cleaning 2-1 (25-19, 25-20, 11-17). Stand: Stoffels Cleaning 4-9, Savok 2 4-7, Swageme- kers 3-6, Esplanada 3-6, Esplanade 2 3-4, Savok 4-3, Place du Marché 3-1 Gemengd: Stoffels Cleaning-'t Kliekske 3-0 (25-6, 25-9, 25-17); Acke-Jeffrey's 3-0 (25-21,25-16, 25-17); C Line-Fabri- com 0-3 (16-25, 19-25, 23-25); Savo- k/ABN AMRO-Garage Bode 0-3 (13-25.1 10-25, 20-25). Stand: Stoffels Cleaning 3-8, Fabricom 3-8, Garage Bode 2-6, Se vok/Avesta 2-6, C-Line 3-5, Acke 3-4. Jeffrey's 4-3, Savo k/ABN AMRO 3-2/1 Kliekske 4-0. maandag— Dammen Europees kampioenschap in Domburg Eerste partij in de achtste finales. Locatie Theaterzaal de Parel, Hof Domburg. Aan vang 12.00 uur.-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40