Fanfares willen meer geld PZC Zonder toren is een dorp een gehucht Vragen CDA over parkeergelden Sluis Dorpshuis wil beter plein voor de deur Heros velt torens van Cokesfabriek Tempo van aanpak Greinstraat Eede leidt tot klachten Te Koop Automobielbedrijf Perfect 14 Hulst praat met BAM over project Bloemen voor mantelzorgers Fancy Fair Antonius Hulst moet beloofde subsidieverhoging toekennen weekenddiensten agenda Oliebollenactie vrijdag 8 november 2002 HULST - Wethouder W. Kaijser van Hulst praat volgende week met projectontwikkelaar BAM over de voortgang van het bouwproject in het noordweste lijk deel van de binnenstad. De wethouder zei dat gisteren tijdens de vergadering van de raadscommissie stads- en dorpsontwikkeling. Het is nog onduidelijk of BAM de plannen wil financieren hnu de gemeenteraad een belangrijk deel van het plan (een parkeer garage onder het 's Gravenhof plein) heeft geschrapt. Met name F. de Vries (Progres sief Hulst) en J. Steijaert (CDA) vroegen gisteren in een commis sievergadering naar de stand van zaken. Steijaert verbaasde zich over uitlatingen van PvdA-lijsttrek- ker P. Weemaes over het houden van een referendum als BAM af- haakt. Netzoals de WD ziet het CDA daar niets in. „Het resterende deel van het project heeft de brede steun van de ondernemers. Een referen dum is dus niet nodig. Daar naast moet eerst duidelijk zijn of we van BAM afkunnen en of we iets van de dreigende scha declaim kunnen halen", aldus Steijaert. Kaijser laat de uitspraak van Weemaes geheel voor eigen re kening van de PvdA-lijsttrek- ker. „Het zijn nu eenmaal vreemde tijdfen, met de verkie zingen in aantocht." TERNEUZEN - Mantelzorgers in Zeeuws-Vlaanderen krijgen morgen bloemen uitgereikt door vrijwilligers van de Stich ting Netwerk Vrijwillige Thuis zorg Zeeuws-Vlaanderen. Het blijk van waardering voor de mensen die de zorg voor thuiswonende patiënten op zich nemen staat in het kader van de nationale Dag van de Mantel zorg, 10 november. De Vereni ging van Mantelzorgers wil op deze dag de inspanning van de mantelzorgers onder de aan dacht brengen. KLOOSTERZANDE - Woon zorgcentrum Antonius in Kloosterzande houdt morgen en zondag de jaarlijkse fancyfair. Vrijwilligers van de handwerk- club tonen breiwerk, naaiwerk en borduurwerken. Ook de knutselgroep biedt haar waar aan. Wafels worden ter plekke gebakken. Er zijn spelletjes zoals sjoelen, er is een grabbelton en het rad van avontuur draait. Voor de kleine kinderen maakt Wally de Groote creaties van ballonnen. Zaterdagavond is er vanaf 20.00 uur bingo. De fancyfair begint op beide da gen om 14.30 uur. door Frank van Cooten HULST - De muziekverenigin gen in de gemeente Hulst willen dat het gemeentebestuur einde lijk met de beloofde structurele subsidieverhoging over de brug komt. Ze vinden het eenmalige bedrag voor de jeugdleden niet genoeg. Al in 1998 is de verenigingen door het college een verhoging van het vaste bedrag met twee duizend gulden per vereniging in het vooruitzicht gesteld. In een brandbrief aan het college en aan de gemeenteraad wordt aangegeven dat deze toezegging nog steeds niet is nagekomen. „Maak het mogelijk dat de tweede slogan van de gemeente Hulst, 'Hulst Muziekstad', niet alleen bij woorden blijft, maar voeg de financiële middelen toe om dit rijke bezit voort te zetten. Daarom het verzoek om het vas te bedrag per muziekvereniging structureel te verhogen met 970 euro. Gedane verwachtingen worden dan nagekomen en het is een beloning voor de grote culturele waarde voor onze mu ziekverenigingen", schrijven J. van Eek, voorzitter van de rk Fanfare St. Jan in Sint Jansteen en H. Suy van Fanfare Weldoen door Vermaak in Clinge. Ze tre den ook naar voren namens de Koninklijke Stedelijke Harmo nie Hulst, Fanfare de Schelde- zonen Nieuw-Namen, Muziek vereniging Heikant, Fanfare Nooit Gedacht Graauw en Sjo- res Ambrasband in Hulst. Het college wil wel een extra subsidie geven voor de jeugd en de ouderen van de muziekver enigingen. Daar zijn de vereni gingen content mee maar het is volgens hen lang niet genoeg. De verenigingen hebben de ver hoging van de subsidie volgens de briefschrijvers hard nodig om de kosten te betalen. Het gaat dan bijvoorbeeld om in strumenten, kostuums en kos ten van de dirigent. Wethouder P. Weemaes betreurt de brief van de verenigingen. „Maar ach, twee weken voor de verkiezingen krijgen we meer van dat soort brieven binnen. Ik vraag me af of we met de inhoud van beleid bezig zijn of met poli tiek." Volgens Weemaes heeft de gemeente dit jaar bewust geïn vesteerd in de jeugd. Voor jeugd- en ouderenactiviteiten is een extra bedrag van 53.000 eu ro uitgetrokken. De muziekver enigingen krijgen van dit be- De kerktoren van Lamswaarde. door Jan Jansen HONTENISSE - Bakens in de polder. Hulst ligt amper achter me, of daar doemt Graauw al op. Vijf kilometer verderop welis waar, maar het is de kerktoren die me de weg wijst. Geen spec taculair bouwwerk, blijkt bij binnenrijden van het dorp, maar wel een herkenningste ken. Het trotse uithangbord van het kerkdorp Graauw. Op een tourneet je door Honte- nisse herhaalt de ervaring zich een keer of zeven; zoveel kerkto rens telt die gemeente. Soms gaat een toren schuil achter een voor de streek karakteristiek gordijn van rijen populieren, maar als dat openschuift zie je gegarandeerd het volgende kerkdorp. Pal achter Graauw steekt die van het heilig land de kop op: Lamswaarde, met zijn extra spitsje wellicht de mooiste van allemaal. Daar voorbij wil Groenendijk ook meedoen. En zovoort. Zelfs het bescheiden torentje van Terhole priemt nog net boven bomen en bebouwing uit. Een toren telt. Wie er geen heeft, zoals het door Bleijko gedomi neerde Walsoorden, staat in de rangorde van dorpen beslist een treetje lager. „Als je de kerk wegdenkt, hou je een gehucht zaterdag 9 en zondag 10 november 2002 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen: Midden- en Oost- Zeeuws Vlaanderen (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluiskil, Sas van Gent, Axel, Zaamslag, Klooster zande, Hulst, Koewacht, St, Jansteen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoe ken: Huisartsenpost De Honte, Wielin genlaan 2, Terneuzen in ziekenhuis De Honte), tel. 0115 643000. West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg, Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0117 455565 (ook voordringende huis bezoeken). Tandartsen: West-Zeeuws-Vlaanderen: J. A. M. Nijsten, Hondiusstraat 2, Terneu zen, tel. (0115) 613780. Spreekuren zat. 10-10.30 en 18-18.30, zon. 12-12.30 uur. Apotheken: Kanaalzone (Sas van Gent, Philippine, Hoek, Sluiskil, Terneuzen, Axel en Zaamslag): Dienstapotheek Kanaalzone, Oostelijk Bolwerk 12a, Terneuzen, tel 0115 615690. Hulst: Apotheek Reynaert, Steensfraat 7, tel. (0114) 311156, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. (0114) 314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12,00 17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg en Zuidzande: Apotheek Oost burg, Burchstraat 16, tel (0117) 452170, zat. 10-12.30 en 13-16.30, zon. 11.30- 12,30 en 17.30 en 18.30 uur. Dierenartsen: Terneuzen, Axel, Zaamslag: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Ax el, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: JJ. L. M. Kop, Axel, tel. (0115) 561488. Spreekuur, zat. 11-12 uur, Bastionstraat 2, Axel. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. (0117)348424. Spreekuur zat. 13 en zon. 12 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. (0115) 619628. Spreekuurzat. van 12.30- 14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen, Dierenarts P, de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115(696425). Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: 'Dierenartsencentrum West', G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117 454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. (0117)452103. Sas van Gent: E. O, M. David, Westdam 54, tel. (0115) 453800, spreekuurzat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o.: A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Kapel- lebrug, tel. (0114) 312701. Spreekuur 11.00- 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer (0115) 442161. Thuiszorg: Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaande ren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoonnummer (0117) 456500, Ka naalzone: Telefoonnummer (0115) 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Tele foonnummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zee land, kraamcentrum Zeeuws-Vlaande ren, dag en nacht bereikbaar via tel. (0113) 224022. Pastorale dienst: Oost-Zeeuws-Vlaanderen, zon. 12 - ma 24 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen, 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur: Bereikbaar via mobielnummer 06 20403610 Midden-Zeeuws-Vlaanderen: Bereikbaar via mobiel nummer 06 53997850, I STREEKACTIVITEITEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.30 uur: Bil jarten Kanaalzone; De Halle, 14.00 uur: Kaarten en biljarten, creatief handwer ken, 16.00 uur: Zitgymnastiek; Trefpunt, 9.30 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten en biljarten, 14.00 uur: Bingo; De Boemerang, 20.00 uur: Kaarten; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: Kaarten bieden en jokeren; 13.30 uur: Koersbal; 13.30 uur: ANBO bingo; Café de Land bouw, 20.00 uur: Kaarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis,13.45 uur: Koersbal; HEIKANT - 't Heike, 13.00 uur: Biljarten en pieren; Café Du Commerce, 20.00 uur: Kaarten; HENGSTDIJK - Horecacentrum de Vogel, 19-.30 uur: Kaarten; HOEK - De Lovenhoek, 13.30 uur: Biljar ten, kaarten en volksdansen; 19.30 uur: Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Fysio gym les; 9.30 uur: Bloemschikken; 13.00 uur: Biljarten Kanaalzone; 13.30 uur: Bridge en info KBO; Kantine voetbalvereniging HVV'24, 20.00 uur: Kaarten; KLOOSTERZANDE - Zaal van Leuven, 19.30 uur: Kaarten de Troefslag; KOEWACHT - De Vlaschaard, 10.00 uur: Volksdansen; 13.00 uur: Biljarten; LAMSWAARDE - Café De Lamsoren, 21,00 uur: Presentatie carnavalsprins Lamsoren; PHILIPPINE - De Schotse Hoek, 18.30 uur: Modelbouw; SAS VAN GENT - De Speye, 19.00 uur: Grutmoole volksdansen; 19.00 uur: Dansclub Lencor; De Roselaer, vanaf 20.30 uur: Disco-avond jongeren; SLUISKIL - Het Meulengat, 13.30 uur: SWOS gym en volksdansen, kaarten, ca nasta, biljarten heren; SPUI - De Drie Gehughten, 20.00 uur: Bonte avond; ST.JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; De Warande, 19.00 22.00 uur: Jeugdsoos; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljar ten en klaverjassen; Sporthal 't Zwaan tje, 9.00 uur: Bowls; Scheldetheater, 20.00 uur: Concert Sla gerij van Kampen; Goede Herderkerk, 13.30-17.00 uur: Novembermarkt; Grote Kerk, 19.30 uur: Boekenbeurs; Porgy Bess, 20.00 uur: Toneelvoorstelling Tien kleine negertjes door toneelclub Terneu zen; ZAAMSLAG - Dorpshuis, 13.00 uur: Kaarten en biljarten; over. Zo'n gebouw geeft een dorp een eigen identiteit, het wordt herkenbaar, een echt kerkdorp", vindt kerkbestuur der Alex Hendriks uit Lams waarde. Verval Hij koppelt het los van de oor spronkelijke religieuze functie. In reactie op het pleidooi van Algemeen Belang dat de ge meente zich het lot van in verval rakende kerktorens moet aan trekken, zit Hendriks dus hele maal in hetzelfde straatje. Hij durft zelfs een stapje verder te gaan. „Dat de gemeente de to rens overneemt, daar moet het naar toe. Het is uiteindelijk iets van de samenleving, ongeacht het geloof. In elk geval is het ook een teken van een geschiedenis die velen delen." Hendriks heeft recht van spre ken. De monumentale kerk van Lamswaarde is een financieel blok aan het been. „We zijn net druk doende met de restauratie, met fondswerving." Dat hij al blij is met de eerste duizend euro die binnenkwam, is veelzeg gend. Er is veel meer nodig en dat komt er niet vanzelf. Daarom ziet Hendriks nu al een belangrijke rol weggelegd voor het gemeentebestuur. „Dat kan de provincie bijvoorbeeld pus hen om ons voorrang te geven bij het toekennen van subsi dies." Hij wijst erop dat juist de toren een duur onderdeel is. „Daar kun je vanwege de hoogte slecht bij." Bijkomende complicatie is dat gebouwen voor een kerkbestuur geen prioriteit meer hebben. „Het gaat meer om mensen en activiteiten dan om de stenen. Een wekelijkse dienst kun je per slot van rekening ook houden in het dorpshuis. Wij zouden dus minder aan het gebouw doen als we, om het beeld van kerk en to ren, geen verplichting hadden tegenover de maatschappij." Het is ook nieuw bisdombeleid: Gooi geen geld weg naar dure gebouwen. Niet voor niets wor den ze van de hand gedaan, zo als in Ossenisse. „Als wij over onderhoud praten, doet het bis- foto Wim Kooyman dom moeilijk. Het is bang dat alles opgaat aan de stenen," Dat weet ook bestuurder Ton Verbo- ven van de ook al monumentale kerk in Hengstdijk. „Als wij zelf twintig mille bij elkaar sprok kelen, vindt het bisdom dat pri ma. Het is armlastig." Beiden herkennen dus de erva ringen van wethouder Paul Weemaes in Hulst. Die gemeen te heeft sinds een jaar een tame lijk riante subsidieregeling voor het opknappen van kerktorens en toch houdt het bisdom de boot af. Er moet altijd nog eigen geld bij en dat is een bezwaar als je elke cent moet omdraaien. Symbolisch bedrag Weemaes vindt daarom dat de gemeente de kerktorens maar voor een symbolisch bedrag moet overnemen en onderhou den. Want ook hij wil de beeld bepalende gebouwen overeind houden. Als hij dat na 1 januari, de datum van de fusie tussen Hulst en Hontenisse, nog zegt, zullen weinig Hontenisser kerk bestuurders hem tegenspreken. door Raymond de Frel SLUIS - De CDA-fractie in de gemeente Sluis-Aardenburg wil snel duidelijkheid van het colle ge van burgemeester en wet houders over het beheer van parkeergelden in Sluis. In het startdocument, dat de ge meenten Sluis-Aardenburg en Oostburg in het kader van de herindeling vorig jaar mei on dertekenden, staat dat de par keergelden in Sluis worden on dergebracht in een stichting die voor het onderhoud, instand houden en de uitbreiding van de parkeerterreinen instaat. Daar naast voert deze stichting ook het beheer van de parkings en stuurt zij het parkeerbureau en de Sluis Help Service aan. In de stichting is de gemeente Sluis- Aardenburg vertegenwoordigd door een wethouder. Samen met de gemeente moet de stichting het centrummanagement ge stalte geven, staat in het start document. Fractievoorzitter L. Kamphuis van het CDA vraagt het college om duidelijkheid. „Tot op heden hebben wij van het college nog geen enkel voorstel ontvangen, waarin zij aangeven hoe deze zaak is of wordt geregeld. Wij vragen om een helder antwoord, ook als blijkt dat er momenteel nog juridische of beleidsmatige problemen zijn." Ook stelt de fractie vragen bij de totstandkoming van het cen trummanagement. „Dat is naar onze informatie nog niet gere geld. En hoe ziet de aansturing van het parkeerbureau en de Sluis Help Service eruit? Moch ten wij geen heldere antwoor den krijgen, dan schromen wij niet om in samenwerking met anderen met initiatiefvoorstel len te komen", aldus Kamphuis. Burgemeester B„ Straatsma vindt dat het CDA terecht vra gen stelt. „Een mogelijkheid is om een citymanagement in het leven te roepen, maar de vraag is hoe dat organisatorisch en juri disch in elkaar steekt. De vra gen die het CDA heeft, kunnen overigens ook over andere pun ten uit het startdocument wor den gesteld." Straatsma voelt er wel voor om de 4 9 punten tellen de document binnenkort op nieuw te publiceren. „Om de nieuwe gemeentebestuurders er nog eens op te wijzen dat dit het uitgangspunt voor de nieuwe gemeente Sluis is", aldus Straatsma. TERHOLE - Wagenbouwers vereniging D'Roolse Woepers houdt morgen de jaarlijkse olie bollenactie. De carnavalsgroep verkoopt 's ochtends de lekker nijen huis-aan-huis. De op brengst is bestemd voor de bouw van de praalwagen. drag 5200 euro. Dat komt neer op 750 euro per vereniging. „In plaats van de gevraagde 907 eu ro krijgen ze nu 750 euro. Over dat kleine verschil wil ik niet meer praten, maar ik ben wel bereid na 1 januari met de mu ziekverenigingen een funda mentele discussie te voeren over de subsidieverordening en bij voorbeeld de koppeling tussen de muziekschool en de fanfa res." Het college heeft er volgens Weemaes bewust voor gekozen j eugdorkest The Young Ones ex tra subsidie te geven. „Dit or kest doet fantastisch werk. door René van Stee AARDENBURG - Beheerder R. de Windt van het dorpshuis aan de Westmolenstraat in Aarden burg vindt dat er zo snel moge lijk iets gedaan moet worden aan de slechte toestand van het voormalige schoolplein voor het gebouw. Gezien het grote aantal gebruikers van het dorpshuis en het gebrek aan parkeergelegen heid in de buurt, vindt hij het hoog tijd dat het plein wordt in gericht als volwaardige par keerplek. „Het pleindat in feite nu nog il legaal als parkeerplaats wordt gebruikt, zit vol putten en ga ten. Dat levert vooral gevaar op- voor de ouderen die het dorps huis veelvuldig bezoeken. Na de fikse regenbui van gisteravond was het zelfs zo erg, dat we plan ken moesten neerleggen om te voorkomen dat de bezoekers natte voeten kregen. Dat kan zo niet langer", verklaarde De Windt gistermiddag. Toezeggingen Hij voegde er aan toe dat eerdere toezeggingen vanuit de voor malige gemeente Aardenburg en de huidige gemeente Sluis- Aardenburg om spoedig iets at de situatie te veranderen, voon durend op de lange baan den geschoven. De Windt: „Toen werd steej gezegd: dat is iets voor de niet we gemeente. Nu dreigen weer met een kluitj e in het rietti worden gestuurd. Hoofd openbare werken M. Ver- hoosel van de gemeente Sluis- Aardenburg verklaart dat e; momenteel een inventarisati; plaatsvindt over de mogelijkhe den van het plein. Hierin wort: ook de eventuele vervang^ van de riolering van het geboire meegenomen. „We zetten alles op een rijtjeon daarna te bekijken op welfe manier we het plein het bey kunnen aanpakken", aldus Ver- hoosel. Hij voegt er aan toe dat een par- keerplaats tot de mogelijkhe den behoort. Verhoosel kan niet aangeven op welke termijn het schoolplein wordt aangepakt. Er wordt be keken of er nog dit jaar budget beschikbaar is. „Dan zal niet veel later tot da den worden overgegaan. Als er geen budget is, duurt het van zelfsprekend iets langer", aldus Verhoosel. door Harold de Puysseleijr SLUISKIL - Ruim drie jaar na de sluiting van de Cokesfabriek in Sluiskil laat de nieuwe ge bruiker van het fabrieksterrein, afvalverwerker Heros, momen teel de twee kolentorens slopen. Volgens locatiemanager P. de Keyser van Heros wil het bedrijf de vrijkomende ruimte benut ten voor opslag en nieuwe a fval- verwerkingsinstallaties. De sloop is zo'n week of drie aan de gang en duurt nog twee tot drie weken. De veertig meter hoge kolentorens dienden voor de be voorrading van de ruim hon derd Cokesovens, het eigenlijke hart van de Cokesfabriek. De kolen werden uit de bunkers aan de straatkant van de Oost kade via een lopende band naai de kolentorens getransporteerd, die fungeerden als een soor tus- senopslag. De vulwagens reden over het bovendek van de oven ruimte langs de vele vuldeksels van de ovens. De Cokesfabriek was 30 juli 1999 voor het laatst in bedrijf. De f abi'iek ging ten onder aan de zoveelste crisis in de staal- markt, waar cokes een belang rijke grondstof voor is. Ook het hart van de fabriek, de batterij en met de ovens, moeten nog on der de slopershamer. Volgens Del Keyser gebeurt dat ergens in de' loop van volgend jaar. door René van Stee EEDE - Bewoners van de Grein straat in Eede zijn ontevreden over het tempo waarin de riole ring en de bestrating wordt ver vangen. De werkzaamheden zijn ruim drie weken geleden begonnen en tot nu toe zit er vol gens hen te weinig schot in de zaak. Aanvankelijk zou de riolering in de straat niet worden vervan gen. Tijdens herstratingwerk- zaamheden, half augustus, bleek de staat waarin het riool verkeerde echter dermate slecht, dat alsnog werd besloten tot vernieuwing. De bestra tingswerkzaamheden werden eind augustus afgerond Vervol gens werd de weg begin oktober opnieuw opengemaakt om met de aanleg van de riolering te be ginnen. „In die situatie is tot op heden nauwelijks verandering geko men; de straat ligt over mi nstens honderdvijftig meter open. On aanvaardbaar, omdat, we in fei te al van half augustus in de rot zooi zitten", zegt T. Rammelaere namens de bewoners. Ook klaagt hij over de geringe ont sluitingsmogelijkheden van de doodlopende straat, het gebrek aan parkeermogelijkheden en de moeilijke bereikbaarheid voor hulpdiensten zoals ambu lances en brandweerauto's. „Je i moet er niet, aan denken dat er nu iets zou gebeuren", aldus Rammelaere. M. Verhoosel, hoofd openbare werken in de gemeente Sluis- Aardenburg, stelt dat de werk zaamheden volgens planning verlopen en half december zijn afgerond. Over dit tijdpad zijn de bewoners volgens hem af doende geïnformeerd en waren er geen bezwaren. Het be-1 vreemdt hem dat bewoners nu klagen. Verhoosel: „Ik heb daar overigens begrip voor, maar mensen moeten wel beseffen er j tijdens een reconstructiefase overlast ontstaat. Dat geldt dus ook voor de Greinstraat." Verhoosel verklaart verder dat de werkvolgorde in de Grein straat verloopt zoals voorzien, „In feite is er niks aan de hand. Wel heeft de aannemer die het karwei uitvoert gebrek gehad aan goede stratenmakers. Ook i dit probleem is inmiddels opge lost, omdat vanaf vandaag een tweede stratenmakersploeg aan de slag is gegaan", aldus Ver- hoosel gistermiddag. BMW 320 diesel BL met st.b., climacontrol, c.v. E46 BMW 318 Executive, blauwmet., st.b., c.v. VW Golf III TDi, zwart, 3-drs. Suzuki Alto nw. model 1000, blauw, 80.000 km Peugeot 406 1800, ST.B, cv, abs, airco, zilvermet. 90.000 km. Peugeot 206 1100, bl. metallic, 3-deurs, Opel Astra 1600 ST.B, cv, 3-drs, bl. metalllic, 40.000 km. VW Golf cabrio 1800 ST.B, wit, elec. kap Suzuki Swift 1300 GB, blauwmetallic, 80.000 km. Opel Astra Station 1.7 diesel, roodmetallic Ford Escort 1400, wit, 3-drs. Grijs kenteken: Mitsubishi L400 25 TD, wit, gesloten bestelwagen, 80.000 km, c.v. st.b, VW Caddy SDi, wit, st.b. Ford Courier, wit, st.b. bj. 2000 bj. 1995 bj. 1996 bj. 1994 bj. 1998 bj. 1999 bj. 1995 bj. 1991 bj. 1995 bj. 1992 bj. 1991 bj. 1998 bj. 1999 bj. 1996 Inruil financiering Garantie Mauritsweg 2, IJzendijke 0117-301250

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 44