LET VOUR CAR DO THE TALKING 1 PZC zl8 DVD ON BOARD De Ruyter Adviesburo hoofdsponsor BOS Adriaanse 22P van der Weel MPr Deloitte Touche 'Eerst was het drie keer in de week fitness. Nu is het drie keer in de week spoelen Steun de Nierstichting. Giro 88.000 Ve, better mreMKtw wordzmooUterkMkm! fwm donderdag 7 november 2002 I Onze Chrysler Voyager wordt de komende maanden ge- I leverd als bioscoop op wielen. Met de gratis DVD-speler, een flink kleurenscherm en een hifi-stereo hoofdtelefoon trakteert u uw medepassagiers op de nieuwste speelfilms. Succes gegarandeerd met carpoolen en kinderpartijtjes. En u, als chauffeur, kunt natuurlijk blijvend rekenen op alle gemakken die de Chrysler Voyager al te bieden had. Kom een proefrit maken in de Voyager bij onderstaande dealer. CHRYSLER JEEP HOP GOES B.V. Amundsenweg 37, Goes. Telefoon 0113 - 25 08 58. Internet: www.hopgoes.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 8.00 -18.00 uur. Zaterdag 9.00 -17.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. J Chrysler Voyager vanaf 29.230,-. Afgebeeld model Grand Voyager Limited vanaf 55.245,- incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken, www.chrysler.nl of 0347 - 36 34 00 lease/finance 030 - 605 98 71 Gem. verbr: 7,2 -12,71/100 km. 13,9 -7,9 km/l. COz 189 - 311 g/km. (actie geldig t/m 31 december 2002) VERANDERINGSMANAGEMENT 15 NOV. BOS 2002 de Ruyter Adviesburo Frans de Ruyter. De Ruyter Adviesburo in Terneuzen, is hoofdsponsor van het BOS- evenement dat plaatsvindt op vrijdag 15 november in het Scheldetheater. Directeur Frans de Ruyter sponsort vele sociaaal-culturele evenementen met hart voor de omgeving waaron der de Business On Stage. „Als werkgever wil ik graag een bepaalde verantwoordelijkheid nemen voor evenementen met veel culturele en sociale aspecten. Op cultureel ge bied is De Ruyter Adviesburo één van de grootste sponsors van Zeeuws-Vlaanderen. Zo sponsoren wij Porgy Bess, het Schelde Jazz Festival, het Festival van Zeeuws-Vlaanderen, het Blues Festival. Evenementen die wij sponsoren moeten goed georganiseerd zijn", aldus Frans de Ruyter. Zijn bedrijf adviseert op financieel/fiscaal gebied zowel aan het Midden en Kleinbedrijf als aan de (vermogende) particulieren. Bij De Ruyter kan men terecht voor hypothe ken, pensioenen en fiscaliteiten. „We werken met tien mensen waaronder twee fisca listen. Vele adviezen, hoe goed ook gegeven, zijn niet meer van toepassing door het nieuwe belastingstelsel. Een agrariër bijvoorbeeld die een hypotheek wil nemen op zijn huis plus landerijen en de hypotheekrente wil aftrekken, moet door het nieuwe boxen stelsel heel anders geadviseerd worden dan voorheen." Behalve financieel adviseur is Frans de Ruyter ook woonconsulent. „Ik had tegen vertegenwoordigers van de gemeente gezegd dat er weinig duurdere woningbouw is in Terneuzen. Samen met de gemeente heb ik vervolgens gekeken wat we daar aan konden doen. Inmiddels zijn er van de18 kavels van het plan Rietlanden Terneuzen al 15 verkocht voordat er één spade de grond in is gegaan." De Ruyter Adviesburo heeft niet alleen in Terneuzen een kantoor, maar ook in Bergen op Zoom. „Voor klanten in West-Brabant en ten Zuiden van de lijn Den Flaag/ Rotterdam; 500 meter van het NS station, heel functioneel." Nadere inlichtingen: De Ruyter Adviesburo, Arsenaalstraat 3 Terneuzen, tel: 0115-631180 MEDE HOOFDSPONSORS: STOFFELS CLEANING Advocaten te Middelburg en Terneuzen office Openbare bekendmaking Koegorspolder t Milieu-effectrapportage Bedrijventerrein Koegorspolder De gemeenteraad van Terneuzen maakt op grond van het bepaalde in artikel 7.20 e.v. van de Wet milieubeheer het volgende bekend. In de vergadering van de gemeenteraad van 31 oktober 2002 is besloten om het milieu-effectrapport Bedrijventerrein Koegorspolder, dat op initiatief van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen is opgesteld ten behoeve van de vaststelling van het bestemmingsplan Koegorspolder, aan vaardbaar te verklaren. Achtergrond De Koegorspolder neemt in de verdere ontwikkeling van de Kanaalzone langs het Kanaal van Gent naar Terneuzen een belangrijke plaats in. De omvang en de ligging maken de polder bijzonder geschikt voor toevoeging aan het economisch kerngebied van de Kanaalzone. De gemeente Terneuzen heeft het voornemen voor de Koegorspolder een bestem mingsplan op te stellen die een voortgaande industriële ontwikkeling mogelijk maakt Inmiddels is een voorontwerp van dit bestemmingsplan gereed. Ten behoeve van dit bestemmingsplan is een milieu-effectrapportage (MER) Bedrijventerrein Koegorspolder opgesteld. In deze MER worden de volgende bedrijfsmatige activiteiten beschreven en beoordeeld: - een uitbreiding van het bestaande zeehaven- en industrie terrein Sluiskil-Oost in een noordelijke en in een zuidelijke richting: - de ontwikkeling van een stedelijke randzone in het noordelijk deel van de Koegorspolder tot een hoogwaardig regionaal en stedelijk bedrijfsterrein; - een baggerspecieverwerkings- en bergingsterrein. Voor de ontwikkeling van dit terrein zal ook het gebied tussen het kanaal en de goederenspoorlijn nodig zijn voor tijdelijke grondopslag. Primair blijft dat gebied echter bedoeld voor de uitbreiding van zeehaven- en industrieterrein. Ten behoeve van de verwerkingsinrichting van de baggerspecie wordt tevens een aanleg- en afmeervoorziening voor schepen in het kanaal gerealiseerd; - een windmolenpark, bestaande uit 22 windturbines met een totaal vermogen van 55 Megawatt; - een uitbreiding van de afvalrecyclingzone aan weerszijden van de Koegorsstraat; - een buisleidingtracé. Daarnaast zijn in het plangebied diverse aanpassingen in de verkeers- en landschapsstructuur voorzien en worden er voorzieningen getroffen in de sfeer van de waterhuishouding. Het in de MER geformuleerde Voorkeursalternatief vormt de basis voor de besluitvorming over de voorgenomen ontwikkeling van het totale plangebied. De ruimtelijke vertaling van het Voorkeursalternatief is neergelegd in het voorontwerpbestemmingsplan Koegorspolder. Procedure De milieu-effectrapportage Bedrijventerrein Koegorspolder ligt met ingang van maandag I I november 2002 gedurende een periode van vier weken voor eenieder ter inzage bij de centrale balie in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen, elke werkdag van 9.00 tot 15.00 uur en des gevraagd elke donderdag van 19.00 tot 22.00 uur. Degenen die de stukken wensen in te zien op donderdag van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. (tel. 01 15 642 256/642 219/642 264). Verder is het mogelijk om tijdens de kantooruren een mondelinge toelichting op de stukken te krijgen. Inspraak Met ingang van maandag I I november 2002 kan gedurende een periode van vier weken door eenieder schriftelijke opmerkingen met betrekking tot het milieu effectrapport worden ingediend bij de gemeenteraad van Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Degene die schriftelijke opmerkingen indient kan daarbij verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Opmerkingen over het milieu-effectrapport kunnen ook mondeling worden ingebracht tijdens een openbare zitting, die op maandagavond 25 november 2002 (aanvang 19.00 uur) in het Stadskantoor, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen wordt gehouden. Terneuzen, 7 november 2002 De gemeenteraad van Terneuzen, loco-secretaris, voorzitter, C. Goossen drs. R.C.E. Barbé Bestemmingsplannen Terneuzen Inspraak voorontwerpbestemmingsplan 'Koegors polder' en voorontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost' Het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen maakt bekend, dat met ingang van maandag i I november 2002 gedurende een periode van vier weken bij de centrale balie in het stadhuis, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen gedurende de openingstijden van de balie van 9.00-15.00 uur, voor ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen voor de inspraak ter inzage ligt het voorontwerpbestemmingsplan 'Koegorspolder' en het voorontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost'. Het voorontwerpbestemmingsplan 'Koegorspolder' voorziet in de mogelijkheid tot ontwikkeling van een veelzijdig bedrijven terrein in de Koegors- en Nieuw Zevenaarpolder te Sluiskil, bestaande o.a. uit een uitbreiding van het bestaande zeehaven en industrieterrein Sluiskil-Oost, een uitbreiding van de bestaande recyclingzone aan weerszijden van de Koegorsstraat, de aanleg van een stedelijke randzone (een hoogwaardig stedelijk en regionaal bedrijventerrein), een baggerspecieverwerking met bijbehorende voorzieningen, de oprichting van een windmolenpark, het treffen van maat regelen in de verkeers- en landschapsstructuur, het treffen van voorzieningen op het gebied van de waterhuishouding en de regeling van een buisleidingenstrook. Het plangebied wordt globaal begrensd door de N6I in het noorden, het kanaal van Gent naar Terneuzen in het westen, de Graaf Jansdijk in het oosten en de Axelse Sassing in het zuiden. Verder behoort een deel van de Spuiweg tot het plangebied. Tevens wordt een voorontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost' in de inspraak gebracht. Ten behoeve van de genoemde activiteiten dient namelijk de bestaande geluidszone te worden aan gepast. De aangepaste geluidszone strekt tot buiten het plangebied van het voorontwerpbestemmingsplan 'Koegorspolder' en omvat gronden van aangrenzende plan gebieden in Terneuzen en gronden van de aangrenzende gemeenten Axel en Sas van Gent Derhalve wordt ook binnen deze laatstgenoemde gemeenten het voorontwerp bestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmings plannen in verband met geluidszone Koegorspolder/ Stroodorpe-Oost', voorzover het hun grondgebied betreft, in procedure gebracht. Op maandagavond 25 november 2002 zal aansluitend aan de hoorzitting met betrekking tot de MER Bedrijventerrein Koegorspolder, die om 19.00 uur aanvangt, in het Stadskantoor, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen een informatie- c.q. inspraakbijeenkomst worden gehouden. Schriftelijke inspraakreacties tegen het voorontwerp bestemmingsplan 'Koegorspolder' en tegen het voor ontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost', voorzover het het grond gebied betreft van de gemeente Terneuzen, kunnen gedurende de inspraaktermijn worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Desgevraagd kunnen de plannen buiten de werkuren worden ingezien op donderdagavond van 19.00 - 22.00 uur. U wordt verzocht hierover vooraf telefonisch contact op te nemen met mevrouw mr. C.R.E. Sijnesael (telefoonnummer: 01 15 - 642 219) of met de heer A.A.A. Suij (telefoonnummer: 01 15 - 642 256). Terneuzen, 7 november 2002 Burgemeester en wethouders van Terneuzen, loco-secretaris, burgemeester, C. Goossen drs. R.C.E. Barbé bedrijventerrein in de Koegors- en Nieuw Zevenaarpolder te Sluiskil, bestaande o.a. uit een uitbreiding van het bestaande zeehaven- en industrieterrein Sluiskil-Oost, een uitbreiding van de bestaande recyclingzone aan weerszijden van de Koegorsstraat, de aanleg van een stedelijke randzone (een hoogwaardig stedelijk en regionaal bedrijventerrein), een baggerspecieverwerking met bijbehorende voorzieningen, de oprichting van een windmolenpark, het treffen van maat regelen in de verkeers- en landschapsstructuur, het treffen van voorzieningen op het gebied van de waterhuishoudingen de regeling van een buisleidingenstrook. Het plangebied wordt globaal begrensd door de N6I in het noorden, het kanaal van Gent naar Terneuzen in het westen, de Graaf Jansdijk in het oosten en de Axelse Sassing in het zuiden. Verder behoort een deel van de Spuiweg tot het plangebied. Ten behoeve van de genoemde activiteiten dient de bestaande geluidszone te worden aangepast. De aangepaste geluidszone strekt tot buiten het plangebied van het voorontwerp bestemmingsplan 'Koegorspolder' en omvat gronden van aangrenzende plangebieden in Terneuzen en gronden van de aangrenzende gemeenten Axel en Sas van Gent. Derhalve dient ook voor laatstgenoemde gemeenten een voor ontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost' in de inspraak te worden gebracht. Op maandagavond 25 november 2002 zal aansluitend aan de hoorzitting met betrekking tot de MER Bedrijventerrein Koegorspolder, die om 19.00 uur aanvangt, in het Stadskantoor, Oostelijk Bolwerk 4 te Terneuzen een informatie- c.q. inspraakbijeenkomst worden gehouden, Schriftelijke inspraakreacties tegen het voorontwerpbestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost' kunnen voorzover het het grondgebied van de gemeente Sas van Gent betreft, gedurende de inspraaktermijn worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van Sas van Gent, Postbus 28, 4550 AA Sas van Gent. Op vrijdagavond 22 november kan desgevraagd het plan worden ingezien. U wordt verzocht hierover vooraf telefo nisch contact op te nemen met de heer T. Mooibroek (telefoonnummer: 01 15 457 I28). Sas van Gent, 7 november 2002 loco-secretaris, burgemeester. E. Steijaert RA P.M.J. van den Baar Bestemmingsplannen Sas van Gent Inspraak'Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/ Stroodorpe-Oost' Het College van Burgemeester en Wethouders van Sas van Gent maakt bekend, dat met ingang van maandag 11 november 2002 gedurende een periode van vier weken in het Stadskantoor, Vlaanderenplein I te Sas van Gent gedurende de openingstijden, voor ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen voor de inspraak ter inzage ligt het voorontwerp bestemmingsplan 'Flankerende herzieningen bestemmings plannen in verband met geluidszone Koegorspolder/ Stroodorpe-Oost'. De gemeente Terneuzen brengt een voorontwerp bestemmingsplan 'Koegorspolder' in procedure. Dit plan voorziet in de mogelijkheid tot ontwikkeling van een veelzijdig Bestemmingsplan Axel Inspraak voorontwerpbestemmingsplan 2e herziening Buitengebied van Axel (Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost) Burgemeester en Wethouders van Axel maken ter voldoening aan het bepaalde in paragraaf 4 van de Inspraakverordening het volgende bekend. Met ingang van 11 november 2002 ligt gedurende een termijn van 4 weken bij de balie Bouwen en Wonen op het stadhuis van Axel, tijdens kantooruren voor eenieder ter inzage het voorontwerpbestemmingsplan 2e herziening Buitengebied van Axel. (Flankerende herzieningen bestemmingsplannen in verband met geluidszone Koegorspolder/Stroodorpe-Oost). Het stadhuis is, behoudens bijzondere feestdagen, geopend van maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17..00 uur en vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur. Dit voorontwerp heeft betrekking op het wijzigen van de zone rond de industrieterreinen Sluiskil-Oost en Kanaaleiland voorzover deze zone op het grondgebied van de gemeente Axel is gelegen en aanpassing van artikel 8 van de voorschriften (lid I, sub lid b). De nieuwe naam van de gewijzigde zone wordt: "Koegorspolder/Stroodorpe-Oost'! Gedurende bovengenoemde termijn kunnen ingezetenen en de in de gemeente een belang hebbende natuurlijke en rechtspersonen naar keuze schriftelijk dan wel mondeling reageren op het voorontwerp. Mondelinge reacties i.v.m. de flankerende herziening kunnen worden ingebracht op maandagavond 25 november 2002 tijdens de informatie- en inspraakbijeenkomst te Terneuzen in het Stadskantoor, Oostelijk Bolwerk 4, in aansluiting op de hoorzitting inzake de MER Bedrijventerrein Koegorspolder, die om 19.00 uur aanvangt. Eventuele schriftelijke zienswijzen kunnen binnen de vermelde termijn worden gericht aan het College van Burgemeester en Wethouders van Axel, Postbus 17, 4570 AA Axel. Axel, 7 november 2002 Burgemeester en wethouders van Axel, de secretaris, de burgemeester, J.J. Lambert J.F. Mulder a 0 NIERSTICHTING «sv Nuttig eri nódig J Telefoon; 035-697 80 60 www.nierstichting.nl gemeente sluis- aardenburg Vrijstelling van het bestemmingsplan ten behoeve van het realiseren van 6 appartementen in een schuur aan het adres Molenstraat 14 te Retranehement. Het college van burgemeester en wethouders heeft in haar vergadering van 22 oktober 2002 besloten de vrijstellingsprocedure op grond van artikel 19, lid 1 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening op te starten, ten behoeve van het realiseren van 6 appartementen in een schuur aan het adres Molenstraat 14 te Re tranehement. Het bouwplan voldoet niet aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Het vrijstellingsverzoek, bouwplan en de ruimtelijke onderbouwing liggen met ingang van 8 november 2002 tijdens kantooruren gedurende 4 weken, der halve tot en met 6 december 2002, voor een ieder ter inzage op de afdeling VROM van de sector Grondgebied aan de Groote Markt 1 te Sluis. Tijdens deze periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar zienswijze naar voren brengen bij het col lege van burgemeester en wethouders, Postbus 15, 4527 ZG AARDENBURG Sluis, 7 november 2002 BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VAN SLU1S-AARDENBURG; De burgemeester B.J. Straatsma De Secretaris E.P.M. de Maaijer (wnd) Postbus 15, 4527 ZG Aardenburg Telefoon: 0117-475500/ e-mail: gemeente@sluis-aardenhnrp.nl Website: www.slnis-hardenburg.nl Rust vind'e Ther nog overal: opliet waterjangs het strand, het bos. Nog wel. Help ons de rust te bewaren. Word lid. Bel (0517) 493 600. www.waddenvereniging.nl V Waddenverenlgin? Website Juniorkamer Zeeuwsch-Vlaanderen: www.bosjuniorkamer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 46