Rectificatie lijsten van kandidaten polspoel z-wear PZC ism €11.00 KERST-TOPPER fimirwons textieldruk groothandel Ihermwerk kijkbereik Frank Thielen Optiek elektrotechniek Eigen Technische Dienst HUISHOUDELIJKE HULP GEVRAAGD Laat ze niet vallen Trouwerie "Merrie Mie" LEDERWAREN EN COMFORTSCHOENEN Gentsestraat 28 - 4561 EJ Hulst Tel. 0114-313090 RIJKSGEDIPLOMEERDE ORTHOPEDISCHE MAATSCHOENMAKER Lid n.v.o.s. Erkend ziekenfondsleverancier en particulierenzorgverzekeringen. Afspraken ook na 18.00 uur. Op verzoek komen wij ook aan huis Het adres voor: - het aanmeten en vervaardigen van orthopedische schoenen, steunzolen of inlays - therapeutische elastische kousen, semi-orthopedische schoenen - tevens schoenen voor losse steunzolen, comfortschoenen, steunsokken en krukken - voetverzorgingsartikelen, pedicuren - sinds 1906 - Chinees-Indisch Specialiteitenrestaurant FONG LIN f4 1 Groenendijk 63 4587 CS Kloosterzande Telefoon: 00 31 114 681245 Fax: 00 31 114 681722 Chinees lopend buffet Elke vrijdag van 19.00-22.00 uur Voorgerechten Salade van het huis Kroepoek Atjar Soep van de dag Chinese mini-loempia Pisang goreng Hoofdgerechten Babi pangang Foe young hai Tjap tjoj Siu paai kwat (geroosterde varkenskrabbetjes) Sate Chinese koe lo yuk Rundvlees met kerriesaus Rundvlees met pikante saus Kipfilet met kon po saus Tsiu yin kip Nasi, bami en mihoen Nagerecht Koffie of thee gratis van het huis Max. 130 zitplaatsen. Reserveren mogelijk. per persoon Voor groepen van min. 15 personen ook op andere dagen mogelijk Zet deze groenblijvende Skimmia 4 japonica Rubella op een beschutte en schaduw- j'Aü» y rijke plek in de tuin. In de winter komt deze heester in kerst sferen door de mooie rode bloemtrossen. Van 6,75 voor Aanbieding is geldig tot Het Nederlandse Rode Kruis, Ledenvergaderingen en fusie Afdelingen in Zeeuws-Vlaanderen De leden van de afdelingen Temeuzen, Axel, Sas van Gent en West-Zeeuws-Vlaanderen van het Nederlandse Rode Kruis worden voor de ledenvergaderingen om tot fusie te besluiten bijeengeroepen op: 4 december 2002, Axel, aanvang 19.45 uur, Rode Kruisgebouw, Nieuwendijk 17 te Axel. 4 december 2002, Temeuzen, aanvang 19.45 uur, Rode Kruisgebouw, Mr. F. J. Haarmanweg 13 te Temeuzen 4 december 2002, West-Zeeuws-Vlaanderen, aanvang 1945 uur, Rode Kruisgebouw, Burg Gratamastraai 2 te Oostburg. 4 december 2002, Sas van Gent, aanvang 19,45 uur, Schotsehoek. Philipsplein 1 te Philippine Het benodigde quorum van 2/3 van de leden om tot fusie te kunnen besluiten zal dan waarschijnlijk niet gehaald worden. Om die reden zullen op 11 december 2002 in dezelfde lo caties van de vier afdelingen nieuwe algemene ledenvergaderingen worden bijeengeroepen, aanvang 19,45 uur waarin de goedkeuring van 2/3 van het aantal stemmen tot fusie kan wor den besloten. Voor informatie. 0117-454199. Wild Seizoen 2002 Wegens voorgaand succes gaan wij dit jaar weer van start met het nieuwe wiidseizoen. Wij bieden u een uitgebreide wildkaart met onze succesvolle klassiekers en nieuwe gerechten aan. Tevens hebben wij voor de wijnliefhebbers een geheel nieuwe wijnkaart toegevoegd, die in zijn geheel aansluit op de wildgerechten. Daarnaast voeren wij ook onze vis- en vleesspecialiteiten die U ook van ons gewend bent. Kingkaart ook geldig voor al onze wildgerechten. Woensdag is de vaste sluitingsdag. Andre Verhelst en Marina van den Bossche Spuiplein 7 4511 AN Breskens 0117-38 61 33 \aatu iemand mi "mocich"/ of belt u onszelf? pak de telefoon en neem de kortste weg van idee naareindprodukt! hef idee levert U: uit uw hoofd, vanaf bierviltje, floppy of cd, de rest verzorgen wij, zelfs binnen een week: van tas tot jas, bedrukt of niet,l keer of 10.000 keer! HARINGVLIETPLEIN 7 ZIERIKZEE tel.. Olll - 450026 fax Olll - 450031 Beeldschermbril? Werk voor de echte vakopticien! Mensen met een gewone leesbril ondervinden vaak hinder als ze langdurig achter een beeldscherm werken. Pijn in de ogen, een stijve nek en tal van andere klachten kunnen het gevolg zijn. De oorzaak is de afstand van de ogen tot het beeldscherm. Die benodigde afstand van 50-70 cm is te groot voor een normale leesbril waarmee u slechts tot 40 cm scherp kunt zien. Uiteraard hebben wij de ideale oplossing. Met Interview glazen in uw bril heeft u een scherp kijkbereik dat kan oplopen tot maar liefst 150 cm, afhankelijk van uw leessterkte. Ruim voldoende voor uw beeldschermwerk dus. Kom langs voor meer informatie! Interview dé leesbril met het grote kijkbereik dinsdag 5 november 2002 Kanaalstraat 60 4388 BP Oost-Souburg Tel.: 01 18 - 462884 GSSILOR voor de verkiezing van de leden van de gemeente SLUIS op 20 november 2002 Bolljn-Hertzberger, C.R.A.F.A.(Carien) (v) Baarends.F.L.T. (Liber) (m) Basting, A.C. (Bram) (m) 3 Retranchement, Carels- Steenbergen, M.E. (Marianne) (v) 5 Breskens Rabout, A.J. (Fred) (m) Thomaes.W.A.M. (Walter) (m) de Bruijckere, N.J.M. (Ineke) (v) Lecluijze.W.A.M. (Waldy) (m) Jongman- Provoost, P. (Petra) (v) 14 Cadzand 15 Aardenburg Kiburg, R.M.J. (Ruud) (m) Pielaet, L.D.(Leo) (m) de Witte, A.J. (Adrl)(m) 20 Retrenchement, ?1 Schoondijke. Temmerman, L.M. (Linda) (v) Zaman, L.F.M, (Louis) (m) Krokké-Mink. S. (Sjoekje) (v) Verhulst, J.C. (Johan) (m) Wille, L.H.(Leen) (m) Boogaard, J. F. A.T. (Jacky) (m) Wielakker, J.T.M. (Joop) (m) Evers. R.P. (Robert) (m) van 't Land.J.M. (Marijke) (v) Kruidenier, W. (Wim) (m) Faas, J.I. (J (m) Verhage, I.J. (Sjaak) (m) van Ree, E.R. (Elsje) (v) Soomers.A.F. (André) (m) Mookhoek-van Houte,M.S.(Gré) (v) Goossens.T.P.M. (Theo) (m) 17 Aardenburg. Faas-Vermeesch, G.M. (Greta) (v) 21 Retrenchement, D'hoore, L.D.P. (Leo) (m) de Zwart, J.A. (Jan) (m) Wille, H.J. (Bert) (m) Termont.A.G. (Turry) (m) Keijmel-Cambier, A.S. (Annie) (v) Stanneveld, J.F.G. (Jo) (m) Kramer, M. (Thijs) (m) 3 Christen Democratisch Appèl (CDA) Flikweert, L.E. (Lia) Quaak, J.A. (Sjaak) Dekker, L.C. (Leo) Modde.G.F. (Germen) van deWIjnckel, B.J. (Bart) 10 Retrenchement Cammaert, P.G.E. (Pierre) van Baal.C.J. (Corien) Quaak, P.J. (Peter) van de Graaft, A.B.L(Adriaan) Daelman-de Feijter, E.M. (Evelien) 17 Waterlandkerkje 18 Aardenburg Basting, P.J. (Piet) 19 Retrenchement de Bliek-van Cuyck, A. (Annie) Thomaes, P.A.M. (Paul) 23 Schoondijke. Aalbregtse, N.M. (Nel) Cappon-Kole, J.M. (Mlep) Remljn-de Badts, H.M.L. (Henrlëtte) Cuelenaere-Faes, L.E. J. (Lilian) 4 VVD GEMEENTE BELANGEN Gijsel.W.C.M. (William) (m) Maenhout.F.E.M.J. (Frans) (m) Sint Anna ter Tas,T.J.L. (Theo) (m) Verherbrugge, W.B.(Wil) (m) vandeVijver- Claerhoudt.C.E.M. (Christian) (v) 7 Sint Anna ter Muiden Benne-Tanghe, C.E.B. (Conny) (v) Almekinders, C.J. (Conny) (m) Tieleman.E.C. (Elco) (m) de Boevere, P.A. (Petra) (v) Paepe, C.l. (Caroline) (v) de Smet, P.A.M. (Patrick) (m) Provoost-van Hoeve, M.J.E. (Jetty) (v) 18 Nleuwvlie Foks, K. (Kees) (m) Reijnders-van de Walle, R.M.J. (Rose Marie) (v) .21 Sluisi Corijn,W.J. (Walter) (m) Verstraten- Verplanke, J.E. (Jenny) (v) 24 Breskens Hennekeij, J.l. (Jaap) (m) van der Bliek, A.J. (Adrle) (m) 26 Aardenburg, Kruidhof, J. (Jurrien) (m) 29 Retranchemc duFossé, R. (Raoul) (m) Meuleman.G.H.A. (Trudie) Kollaard, J. (Joop) Meijer, J.G. (Hans) [Kestelo ,J.W. (Johan) ,3 Zuidzande [Loonen P.J.C. (Peter) Levels, F.H.R. (Frans) Risseeuw, H.W. (Henk) Balk-Götsch, A. (Anlta) .10 den Hamer-van Lare, M.C.P. (Maria) ^^^^^uidzancte 13 Aardenburg Minderhoud, E.K. (Ineke) 14 Cadzand Peeman-van der Lijke, A.S. (Angelina) 15 Oostburg, van Geffen, H.B.M. (Herman) Verduin, P.J. (Piet) 17 Aardenburg, Geen voorrijkosten Gratis thuisbezorgd j audio video S(. Jansleeii - iel. 01 14-312491 VOOR 3 UREN PER WEEK LIEFST IN DE MIDDAG Tel. 0111-6517 89 Wij stnan voor wetenschappelijk onderzoek, vo< een infolijn, folders en brochures, begeleide vakantieactiviteiten, individuele hulp en epilepsieprojecren in ontwi Word donateur. Er la nog zoveel te doen. Giro 222111 Nationaal Epilepsie Fonds Postbus 270,3990 GB Houten www.epilepsie.nl GROTE NOVEMBER MARKT Vrijdag 8 november 13.30-17.00 uur Zaterdag 9 november 09.00-16.00 uur met loterij, enveloppen trekken met veel prijzen. Rommelmarkt Oliebollen en wafels Op zaterdagmorgen grote spullen op het plein voor de kerk. De rest allemaal in de kerk. Zaterdag om 15.00 uur bijzondere aanbieding Plaats: Goede Herderkerk Koninginnelaan 4 te Temeuzen 1 Waterlandkerkje Fröberg, H.G. (Heieen) Soeting.T.J. (Thijs) de Haan, H. (Henk) .6 Waterlandkerkje. Durenkamp- Martens, L.M.M. (Lidy) Riemslag, C.P.T.M. (Corné) Branderhorst, E. (Eimert) .9 Aardenburg, Coster, R. (Rein) 10 Aardenburg. -Nieuwe en gebruikte Bruidsjaponnen. -Lingerie, Beenmode. -Accessoires, zoals: Sieraden, Hoeden, Sluiers, Stola's, etc. -Trouwalbums, Receptieboeken. Trouwerie "Merrie Mie" St. Jacobsstraat 11 Tel: (0118)441243. E-mail: info@merriemie.nl Kijk ook eens op www.merriemie.nl De nieuwe Trouwboetiek in Vlissingen Opening, woensdag 6 nov. Vanaf 10:00 bent u van harte welkom in onze nieuwe winkel. Onze openingsactie: De gehete maand november 10% korting op alle nieuwe bruidsjaponnen, lingerie en accessoires. TROUWERIE MERRIE MIE'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 16