De Nierstichting blijft nodig G G PZC KOUDEKERKE 'Ik heb geen zin om elke keer te vertellen dat er iets mis is met m'n nieren' sm Gemeente Hontenisse Boerderij PZC swb 6 Zon, Zee, Zuivere lucht Wilt u ook komen wonen en werken in Zeeland? (dialyse) verpleegkundigen 0 NIERSTICHTING Borsele GESLOTEN Jan de Nooijer V.O.F. Provincie Zeeland Statengriffier (v/m) Steun de Nierstichting. Giro 88.000 \Jn) 0 NIERSTICHTING Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR EEN TOEZICHTHOUDER (M/V) IN Te koop gevraagd zaterdag 2 november 2002 Doelstelling '*2J3e Stichting Oosterschekteftfekenhuizen is een dynamische organisSMe die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorgj/ogr haar patiënten op het hoogst rjrogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting OosterscheldezJekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaci- te&yan 364 bedden verdeeld over de'locaties Goes en Zierikzee'biëSt vrijwel alle medische specialismen. Goede werkplek .~Orff gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de StichtingOosterschelde- ziekenhuizen voorwaarden waardoor de qriedewerkers met plezier kunnen werken en gSede mogelijkheden krijgen zich t? ontplooien. De werkplek Haemodialyse maakt deel uit van het Zorgclüster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poli klinische functies Haemodialyse, CAPD, CCPD, maatschappelijk werk en diëtetiek. Voor de werkplek Haemodialyse zoeken wij per direct enthousiaste: ïn een dienstverband van 36 uur per week voor onbepaalde tijd. Parttime werken behoort tot de mogelijkheden. Vacaturenummer: 02.137. Functie-informatie: De dialyseafdeling beschikt over 16 dialysestations waar zo'n 60 patiënten dialyseren. Daarnaast zijn CAPD, CCPD en acute haemofiltratie gangbare behandelingsvormen. De verpleegkundige verricht binnen het systeem van patiëntgerichte zorg alle verpleegkundige zorg aan de toegewezen patiënten, zowel zelf standig als in teamverband. Wij zoeken kandidaten die: beschikken over een diploma A-verpieegkundige of HBO-V aangevuld met de opleiding dialyseverpleegkundlge; visie op en ervaring met patiëntgerichte zorg hebben; de bereidheid hebben alle diensten, inclusief bereikbaarheids diensten, volgens rooster te werken; ervaring met en de bereidheid hebben om een bijdrage te léveren aan het ontwikkeien, implementeren en uitdragen van afdelingsbeleid en ontwikkelingen in het vakgebied; over goede communicatieve vaardigheden beschikken. Wij bieden: Een aanstelling en salariëring conform CAO Ziekenhuizen. De functie is vastgesteld in FWG 50 (minimaal 1.732,- en maximaal 2.820,-). Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer C. Versluijs, werkplek manager Haemodialyse, telefoonnummer: 0113 - 23 42 70. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscbefdeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres solliciteren@soz.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 16 november 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZI EKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen Bij meer dan 40.000 Nederlan ders werken de nieren slecht. Velen van hen kunnen alleen in leven blijven door te dialyseren. Dit betekent dat zij drie maal per week vier a vijf uur aangesloten zijn op een dialysemachine. Zware behandeling Elk jaar komen er zo'n 1.400 nierpatiënten bij die deze zware behandeling moeten ondergaan. Veel van deze patiënten wachten op een niertransplantatie. Het is hun enige kans om weer een normaal leven te kunnen leiden. Maar de wachtlijst voor een do nornier is lang. De gemiddelde wachttijd voor een niertransplan tatie is op dit moment vier jaar. Zorg kan beter De Nierstichting zet zich in voor een optimale medische behande ling en maximale kwaliteit van le ven voor de nierpatiënt in Neder land. Zij doet dit door financiering van wetenschappelijk onderzoek. Tevens neemt de Nierstichting initiatieven om knelpunten in de zorgverlening weg te nemen, zo als het vergroten van de dialyse capaciteit en uitbreiding van het aantal niertransplantaties. Ook geeft zij individuele hulp aan nier- patiënten en steunt projecten die daar aan bijdragen. Uw steun is nodig Het aantal nierpatiënten stijgt en daarmee stijgt ook de behoefte aan onderzoek en zorg. De Nier stichting doet haar werk dankzij de steun van donateurs, collec tanten en andere sympathisanten. Iedere bijdrage in de vorm van een financiële gift of /!^t activiteit voor de Nierstich- ting is van harte welkom. Nierstichting Nederland Gratis informatielijn nierziekten: 0800 - 388 00 00 Internet: www.nierstichting.nl Giro 88.000, Bussum Zaterdag 2 november van 9.00 tot 17.00 uur De Nationale OpetTestdag bij AutoTeani Op zaterdag 2 november bent u van harte welkom voor de GRATIS "18 PVNTEN TEST' ;$Bff>uw Ope/'op veiligheid en wintervastheid._Zo. bent u sffafjsjzeker van een onbezorgde winter. En met het OppGv/inierpian bent .u ook nog eens gedekt voor de kosien/.p^rn^vpjjjuple. defecten tot 1 april 2003. AutoTeam Krabbendijke Westweg 5 Tel.(0113) 50 20 10 AutoTeam Goes Klein Frankrijk 31 Tel. (0113)23 79 23 GRATIS 18 punten-test Proefrijden in de Opel van uv Aantrekkelijke Inruilprijzen Opel Winterplan voor slechts 16,- Gratis attentie na de test (zolang do voorraad strektI gemeente GEMEENTEHUIS EN VRIJWILLIGERSHUIS Op dinsdag 5 november 2002 zijn het gemeentehuis en hetVrijwilligersHuis vanaf 14.30 uur gesloten i.v.m.de na jaarsbijeenkomst voor het personeel. Op de tijden dat het gemeentehuis en het Vrijwilligers- Huis gesloten zijn, is het personeel niet bereikbaar. Wilt u hiermee rekening houden? Tapijt (ook voor projecten) Laminaat Matrassen Kussens U kunt bij ons terecht voor zeer exclusieve vitrages en overgordijnen Vitrages Overgordijnen Bed-, bad- en keukèntextiel Binnen buitenzonwering Voor het stofferen van uw meubels hebben we een zeer uitgebreide collectie meubelstoffen. Prijsopgave voor herstoffering is vrijblijvend. Wij leveren vakwerk ën streven naar perfectie Woning- en meubelstoffeerder Langstraat 79 4341 EB Amemuiden Tel. 0118 602937 Fax 0118 604007 xV&S BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Hontenisse ma ken hierbij bekend, dat in verband met een herinrich ting, de Jac. de Waalstraat te Lamswaarde zal wor den afgesloten voor doorgaand verkeer. De afsluiting zal plaatsvinden vanaf maandag 4 november 2002 tot 28 februari 2003 of zoveel langer of korter als voor de werkzaamheden noodzakelijk. Wij verzoeken u vriendelijk hiermede rekening te houden. Kloosterzande, 29 oktober 2002 Burgemeester en Wethouders van Hontenisse, De secretaris, De burgemeester wnd., F.M.M. van Kuppeveld B.J.M. Pauwels Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Inlichtingen over deze functie kunnen wor den ingewonnen bij de voorzitter van de selectiecommissie, zijnde de Commis saris van de Koningin, drs. W.T. van Gelder, telefonisch bereikbaar onder 0118-631312. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 18 no vember 2002 worden gezonden naar de provincie Zeeland, t.a.v. drs. F.M. Stroo, hoofd stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van "sta- tengriffier". Bij deze functionaris kunt u ook terecht voor informatie omtrent de sollicitatieprocedure, onder telefoon nummer 0118-631224. De gesprekken met de selectiecommissie zijn op 9 december 2002. Meer informatie over de provincie Zeeland vindt u op www.zeeland.nl. Gezien de aard van de functie vindt gelijk tijdig in- en externe werving plaats. Van kandidaten wordt verwacht dat zij be reid zijn mee te werken aan een assess- mentonderzoek. Een informatiepakket wordt op verzoek toegezonden. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indiensttreding van et nische minderheden en gehandicapten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Provinciale staten van Zeeland zoeken voor de komende dualisering van het provinciebestuur een Voor 36 uur per week De statengriffier ondersteunt en adviseert de staten, de statencommissies, de statenfracties en de individuele statenleden en geeft leiding aan een in te stellen statengriffie. Er wordt een statengriffie van beperkte omvang ingericht. De invul ling daarvan wordt gezien als een ontwikkelingstraject. In verband met de voorgenomen invoering van de Wet dualisering provincie bestuur per 12 maart 2003 streeft de provincie Zeeland er naar spoedig een statengriffier te benoemen. Met de invoering van het dualistisch stelsel wordt be oogd een omslag in bestuurlijke verhoudingen tot stand te brengen. Het gaat daarbij onder meer om het versterken van de herkenbaarheid van provinciale staten als volksvertegenwoordiging en het stimuleren van de betrokkenheid van de burger bij het functioneren van de staten. De staten zullen zich in deze hoe danigheid toeleggen op hun kaderstellende en controlerende rol. Dualisering geeft nieuwe posities aan o.a. de statenleden, de gedeputeerden, de Commissa ris van de Koningin en heeft tevens gevolgen voor de ambtelijke organisatie. Ter ondersteuning van de provinciale staten wordt een statengriffie gevormd. De ge dachtevorming over de invulling is gaande. De provincie Zeeland hoopt met het dualiseringsproces de herkenbaarheid van en het draagvlak voor het bestuur van de provincie te vergroten. Door (nog) in teractiever te gaan werken en door maatregelen gericht op het verplaatsen van het debat naar de staten zal de beleidsontwikkeling naar verwachting voor de burgers transparanter verlopen. Het verkleinen van de kloof tussen bestuur en burger is het einddoel. Uw taken De statengriffier - geeft vorm aan de inrichting van de statengriffie; - geeft invulling aan het management van de statengriffie; - ondersteunt en adviseert de staten; - is aanspreekpunt voor statenleden, burgers, instellingen en de ambtelijke organisatie van de provincie Zeeland; - is verantwoordelijk voor de ondersteuning van het presidium van de staten, van de fractievoorzitters en de statencommissies. Het gaat daarbij om de volgende werkzaamheden: - de ondersteuning en advisering van de staten bij de uitoefening van hun ini tiërende, kaderstellende en controlerende functies; - het ontwikkelen van voorstellen om het functioneren van de staten als ver tegenwoordigers van de Zeeuwse samenleving in al zijn geledingen te ver beteren; - het bevorderen van een herkenbare positie van de staten en de statengriffie voor onder meer de burgers, instellingen en de ambtelijke organisatie van de provincie Zeeland; - het verzorgen van de communicatie van de staten met de Zeeuwse samen leving in al haar geledingen; - de actieve advisering van de staten bij de voorbereiding van de beleidsvorming door de staten; - het opzetten en bewaken van procedures en afspraken bij de politiek-bestuur- lijke besluitvorming; - het zijn van schakel tussen de staten enerzijds en het college van gedepu teerde staten, de secretaris en de ambtelijke organisatie anderzijds; - het geven van leiding aan het personeel van de statengriffie en het zorg dra gen voor een optimale bedrijfsvoering van de statengriffie. Uw profiel Wij verwachten dat u beschikt over - een academisch werk- en denkniveau; - een goede kennis van en brede ervaring met bestuurlijke processen en proce dures; - gevoel voor politiek-bestuuriijke en ambtelijke verhoudingen,eh;Voor processen binnen de ambtelijke organisatie en in de samenleving; - een onafhankelijke; vërniëuwën'de Instelling en het vermogen'om veranderings processen te kunnen aansturen; - leidinggevende capaciteiten; - uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden en - dat u bereid bent uw functie op andere tijdstippen dan de reguliere kantoor tijden te vervullen. Wij bieden Het jaarsalaris, dat wij biededi,bedraag%aximaal ruirr)»€69 000,- per jaar (provinciale schaal 16), inclusief 8% vakantietoeslag en 4% eindejaarsuitkering. De provincie Zeeland kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals -ï - het pensioenpakket ABP; - het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale. Ziektekosten regeling (IZR); - gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof en een kinderopvangregeling; - flexibele werktijden, alsmede de mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlof. Telefoon:035-697 80 60 www.nierstichting.nl Nllttig 611 nodig Opdat u niet struikelt over ons werk. Aan alle bewoners van WEMELDINGE DELTA N.V. gaat werkzaamheden verrichten in de gemeente WEMELDINGE aan het waterleidingnet vanaf maandag 4 t/m vrijdag 8 november en van dinsdag 12 t/m vrijdag 15 november 2002. Tijdens de werkzaamheden kan bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. De bewoners ontvangen een brief over de exacte datum van de werkzaamheden. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op Internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aan sprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat fa/ bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Ill In de vroege ochtenduren wordt toezicht gehouden op het tijdig en correct ophalen van de pakken kranten door de bezorgers. Naast de ruime vergoeding zijn er diverse extra's zoals: vakantiegeld onkostenvergoeding aanbrengpremie voor abonnees en bezorgers gratis krant m t, m Interesse? Neem contact op met de afdeling Binnendienst Distributie, telefoon 0800-0235111 (tijdens kantooruren) of kijk op internet: www.deleukstebijbaan.nl De minimumleeftijd is 18 jaar. 'Als je kind een nierziekte heeft, zet dat je leven op z'n kop' Steun dc Nierstichting. Giro 88.000 NIERSTICHTING _-4: Nuttig en nodig in West Z.VI. Met huiskavel van 5 a 10 ha. (overwegend) zavelgrond Agrarische bestemming Tel. 0411-604064

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 6