s S| AFSLUITING RIJKSWEG N61 Gemeente Hontenisse Boerderij PZC z 6 Geef gehoor aan de roep van de ooievaar K WEESKINDEREN LATEN JE NIET LOS. /T\ w maandag 4 november t/m vrijdag 8 november Zon, Zee, Zuivere lucht Wilt u ook komen wonen en werken in Zeeland? (dialyse) verpleegkundigen Te koop gevraagd Provincie Zeeland Statengriffier (v/m) zaterdag 2 november 2002 Al onze aluminiumpro- ukten zijn ook ver- ijgbaar in kunststof, itallen kleuren en •mbinaties. Kom eens angs in onze showroom in vraag een vrijblij- ende prijsofferte! T:(0115)562238 F:(0115)563033 Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de ooievaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 Vogelbescherming EDERLAND Seijcf WlLoo Terneuzen Hulst 1 Notarissen ^egersm&^ /roome OPENBARE EXECUTORIALE VERKOOP TE KRUISPOLDERHAVEN Mr. A. W. Vroome notaris te Hulst is voornemens om op dinsdag 3 december 2002 's- middags om 15.00 uur in café 'Modem' aan de Dorpsstraat 45 te Graauw, ten verzoeke van de beslaglegger ingevolge het bepaalde in artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek, over te gaan tot openba re executoriale verkoop in één zitting bij opbod en afmijning van: het woonhuis met aanbehoren en erf, staande en gelegen aan de Duivenhoekseweg 14 te Kloosterzande (Kruispolderhaven), kadastraal bekend gemeente Hontenisse sectie D nummer 1422, groot 1 are 60 centiare. Aanvaarding Het te veilen registergoed kan worden aanvaard, onder instanddoening van de lopende huurovereen komst, na betaling van de koopsom en de kosten. Betaling Kosten en overdrachtsbelasting uiterlijk de achtste dag na gunning. De koopsom uiterlijk 17 december 2002. Onderhandse biedingen Bij een aan de veilingnotaris gericht schrijven kan tot 14 dagen voor de dag van de veiling onderhands wor den geboden. Veilingvoorwaarden Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, voor zover daarvan bij het proces-verbaal niet is afge weken. De voorwaarden zullen uiterlijk 8 dagen voor, alsme de op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemde notaris. Gegadigden dienen zich op de veiling te legitimeren en desgewenst een verklaring van hun bankrelatie betreffende hun financiële gegoedheid te overleggen, zowel voor wat betreft de betaling van de koopsom als van de in artikel 9 lid 1 der Algemene Veilingvoor waarden genoemde kosten. Aan eventuele onjuistheden en/of onvolledigheden in deze advertentie kunnen geen rechten worden ont leend. Bezichtiging: in overleg met genoemde notaris. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot het kantoor van genoemde notaris Mr A.W. Vroome, (dhr. F.A.R. Josiassen). Telefoon 0114-314355 - fax 0114-316255. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Hontenisse ma ken hierbij bekend, dat in verband met een herinrich ting, de Jac. de Waalstraat te Lamswaarde zal wor den afgesloten voor doorgaand verkeer. De afsluiting zal plaatsvinden vanaf maandag 4 november 2002 tot 28 februari 2003 of zoveel langer of korter als voor de werkzaamheden noodzakelijk. Wij verzoeken u vriendelijk hiermede rekening te houden. Kloosterzande, 29 oktober 2002 Burgemeester en Wethouders van Hontenisse, De secretaris, De burgemeester wnd., F.M.M. van Kuppeveld B.J.M. Pauwels <;iRO -596890 WfeREL^)UDERS Achterom 152,1211 PD Hilversum Tel: 035 626 4578 E-mail: info@wereldouders.nl www.wereldouders.nl afgesloten rc omleidingsroute Biervliet M!^ emt*e omleidlngsroute Biervliet Rijkswaterstaat Directie Zeeland Wat: Onderhoudswerkzaamheden aan de asfaltverharding. Waar: Nabij Biervliet tussen km 12.700 en km 13.250. Wanneer: Van maandag 4 november t/m vrijdag 8 november. Informatie: Van maandag t/m donderdag tijdens kantooruren, de heer Provoost, telefoon 0115 - 68 68 21. Rijkswaterstaat zorgt voor de aanleg en het onderhoud van het rijkswegennet en vaanwegen. Als onderdeel van het ministerie van Verkeer en Waterstaat draagt zij bij aan een leefbaar, bereikbaar en veilig Nederland. HERINRICHTING HOEK Landinrichtingswet Kennisgeving ingevolge artikel 190, vierde lid PLAN VAN TIJDELIJK GEBRUIK De Landinrichtingscommissie voor de herinrichting met administratief karakter Hoek deelt mede dat gedurende veertien dagen, van 11 november tot en met 24 november 2002, op werkdagen (behalve op zaterdagen) van 8.00 uur tot 16.30 uur in het kantoor van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Kennedylaan 1 te Terneuzen voor eenieder kosteloos ter inzage zal liggen het ontwerp van het plan van tijdelijk gebruik 2003, als bedoeld in artikel 189, voor het herinrichtingsgebied Hoek. Conform artikel 191 kan iedere belanghebbende gebruiksgerechtigde uiterlijk 14 dagen na de laatste dag waarop de in artikel 189, eerste lid, bedoelde stukken ter inzage hebben gelegen, dus tot en met 8 december 2002, zijn bezwaren tegen het ontwerp van het plan van tijdelijk gebruik 2003 schriftelijk bij de Landinrichtingscommissie indienen. Het adres is: Landinrichtingscommissie Hoek, Postbus 6,4460 AA Goes. Goes, oktober 2002. De Landinrichtingscommissie voornoemd, W.A. Gosselaar, voorzitter ing. J.B. Postma, secretaris dienst landelijk gebied voor ontwikkeling en beheer Doelstelling ?'De Stichting Oosterschekfeziekenhuizen is te dynamische organisatie die er naar streeft om voortdurend de kwaliteit van de zorgyggr ha,ar patiënten op het hoogst .- mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1300 medêwerkers en een capaci- teitj/an 364 bedden verdeeld over deiocaties Goes en Zierikzee"bie9t vrijwel alle medische specialismen. Goede werkplek •,Qhf gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de StichtingOosterschelde- ziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen werken en g&ede mogelijkheden krijgen zich te ontplooien. De werkplek Haemodialyse maakt deel uit van het Zorgetuster Beschouwend en bestaat uit de klinische en poli klinische functies Haemodialyse, CAPD, CCPD, maatschappelijk werk en diëtetiek Voor de werkplek Haemodialyse zoeken wij per direct enthousiaste. in een dienstverband van 36 uur pér week voor onbepaalde tijd. Parttime werken behoort tot de mogelijkheden. Vacaturenummer; 02.137. ^m/v) Functie-informatie: De dialyseafdeling beschikt over 16 dialysestations waar zo'n 60 patiënten dialyseren. Daarnaast zijn CAPD, CCPD en acute haemofiltratie gangbare behandelingsvormen. De verpleegkundige verricht binnen het systeem van patiëntgerichte zorg alle verpleegkundige zorg aan de toegewezen patiënten, zowel zelf standig als in teamverband. Wij zoeken kandidaten die: beschikken over een diploma A-verpleegkundige of HBO-V aangevuld met de opleiding dialyseverpleegkundige; visie op en ervaring met patiëntgerichte zorg hebben; de bereidheid hebben alie diensten, inclusief bereikbaarheids diensten, volgens rooster te werken; ervaring met en de bereidheid hebben om een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen, implementeren en uitdragen van afdeiingsbeleid en ontwikkelingen in het vakgebied; over goede communicatieve vaardigheden beschikken. Wij bieden: Een aanstelling en salariëring conform CAO Ziekenhuizen. De functie is vastgesteld in FWG 50 (minimaal 1.732,- en maximaal €2.820,-). Inter :sse? Informatie is te verkrijgen bij de heer C. Versluijs, werkplek manager Haemodialyse, telefoonnummer: 01 i3 - 23 42 70. Sollicitaties kunt u richten aan de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen, t.a.v. de Dienst Personeel Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mailadres soiliciteren@soz.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Sluitingsdatum: 16 november 2002. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen 'Als je kind een nierziekte heeft, zet dat je leven op z'n kop' Sfeun dc Nierstichting, Giro 88.000 wm Telefoon: 035-697 80 60 wvyw.niersöchiing.nl NIERSTICHTING Nuttig en nodig in West Z.VI. Met huiskavel van 5 a 10 ha. (overwegend) zavelgrond Agrarische bestemming Tel. 0411-604064 Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 1000 werknemers in dienst. Inlichtingen over deze functie kunnen wor den ingewonnen bij de voorzitter van de selectiecommissie, zijnde de Commis saris van de Koningin, drs. W.T. van Gelder, telefonisch bereikbaar onder 0118-631312. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 18 no vember 2002 worden gezonden naar de provincie Zeeland, t.a.v. drs. F.M. Stroo, hoofd stafafdeling Personeel, Organisatie en Informatie, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, onder vermelding van "sta- tengriffier". Bij deze functionaris kunt u ook terecht voor informatie omtrent de sollicitatieprocedure, onder telefoon nummer 0118-631224. De gesprekken met de selectiecommissie zijn op 9 december 2002. Meer informatie over de provincie Zeeland vindt u op www.zeeland.nl. Gezien de aard van de functie vindt gelijk tijdig in- en externe werving plaats. Van kandidaten wordt verwacht dat zij be reid zijn mee te werken aan een assess- mentonderzoek. Een informatiepakket wordt op verzoek toegezonden. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrou wen, alsmede naar indiensttreding van et nische minderheden en gehandicapten. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met nadruk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. Provinciale staten van Zeeland zoeken voor de komende dualisering van het provinciebestuur een Voor 36 uur per week De statengriffier ondersteunt en adviseert de staten, de statencommissies, de statenfracties en de individuele statenleden en geeft leiding aan een in te stellen statengriffie. Er wordt een statengriffie van beperkte omvang ingericht. De invul ling daarvan wordt gezien als een ontwikkelingstraject. In verband met de voorgenomen invoering van de Wet dualisering provincie bestuur per 12 maart 2003 streeft de provincie Zeeland er naar spoedig een statengriffier te benoemen. Met de invoering van het dualistisch stelsel wordt be oogd een omslag in bestuurlijke verhoudingen tot stand te brengen. Het gaat daarbij onder meer om het versterken van de herkenbaarheid van provinciale staten als volksvertegenwoordiging en het stimuleren van de betrokkenheid van de burger bij het functioneren van de staten. De staten zullen zich in deze hoe danigheid toeleggen op hun kaderstellende en controlerende rol. Dualisering geeft nieuwe posities aan o.a. de statenleden, de gedeputeerden, de Commissa ris van de Koningin en heeft tevens gevolgen voor de ambtelijke organisatie. Ter ondersteuning van de provinciale staten wordt een statengriffie gevormd. De ge dachtevorming over de invulling is gaande. De provincie Zeeland hoopt met het dualiseringsproces de herkenbaarheid van en het draagvlak voor het bestuur van de provincie te vergroten. Door (nog) in teractiever te gaan werken en door maatregelen gericht op het verplaatsen van het debat naar de staten zal de beleidsontwikkeling naar verwachting voor de burgers transparanter verlopen. Het verkleinen van de kloof tussen bestuur en burger is het einddoel. Uw taken De statengriffier - geeft vorm aan de inrichting van de statengriffie; - geeft invulling aan het management van de statengriffie; - ondersteunt en adviseert de staten; - is aanspreekpunt voor statenleden, burgers, instellingen en de ambtelijke organisatie van de provincie Zeeland; - is verantwoordelijk voor de ondersteuning van het presidium van de staten, van de fractievoorzitters en de statencommissies. Het gaat daarbij om de volgende werkzaamheden: - de ondersteuning en advisering van de staten bij de uitoefening van hun ini tiërende, kaderstellende en controlerende functies; - het ontwikkelen van voorstellen om het functioneren van de staten als ver tegenwoordigers van de Zeeuwse samenleving in al zijn geledingen te ver beteren; - het bevorderen van een herkenbare positie van de staten en de statengriffie voor onder meer de burgers, instellingen en de ambtelijke organisatie van de provincie Zeeland; - het verzorgen van de communicatie van de staten met de Zeeuwse samen leving in al haar geledingen; - de actieve advisering van de staten bij de voorbereiding van de beleidsvorming door de staten; - het opzetten en bewaken van procedures en afspraken bij de politiek-bestuur- lijke besluitvorming; - het zijn van schakel tussen de staten enerzijds en het college van gedepu teerde staten, de secretaris en de ambtelijke organisatie anderzijds; - het geven van leiding aan het personeel van de statengriffie en het zorg dra gen voor een optimale bedrijfsvoering van de statengriffie. Uw profiel Wij verwachten dat u beschikt over - een academisch werk-en denkniveau; - een goede kennis van en brede ervaring met bestuurlijke processen en proce dures; - gevoel voor politiek-bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen en voor processen binnen de ambtelijke organisatie en in de samenleving; - een onafhankelijke, vernieuwende instelling en hefvermogen om veranderings processen te kunnen aansturen; - leidinggevende capaciteiten; - uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden en - dat u bereid bent uw functie op andere tijdstippen dan de reguliere kantoor tijden te vervullen. Wij bieden Het jaarsalaris, dat wij bieden, bedraagt maximaal ruim €69.000,- per jaar (provinciale schaal 16), inclusief 8% vakantietoeslag en 4%.eindejaarsuitkering. De provincie Zeeland kent goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals - het pensioenpakket ABP; - het ziektekostenverzekeringspakket van de Interprovinciale Ziektekosten regeling (IZR); - gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof en een kinderopvangregeling; - flexibele werktijden, alsmede de mogelijkheid tot het kopen of verkopen van verlof. §g [V .Vv-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 66