Wèrkf Tence www.pzc.nl/hotel Grenzeloze vooruitzichten f Busmorïi eam W TERNEUZEN 0 PZC 'W15 in de grootste gemeente van Zeeland Een allround watersportmonteur Open dag in Eindhoven bij Fontys Hogescholen rAiï "Je kind zal het maar hebben!" Giro 860 uitzendbureau Wegener Luegsner huLs-aan-hulskrantsn HOOFD REDACTIE M/V zaterdag 2 november 2002 Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling Hoofd Personeel en Organisatie wUË Hoofd Informatie- en Communicatietechnologie Een wereld van contrasten in Zeelands grootste gemeente. Economische bedrijvigheid, scheepvaart, industrie en werkgelegenheid. Ruimte, wateren groen. Zorg-, onderwijs- en cultuurvoorzieningen voor iederéén. De fusie van de gemeenten Axel, Sas van Gent en Terneuzen brengt een wereld van contrasten bij elkaar. Vanaf 1 januari 2003 gaan de drie gemeenten in Midden Zeeuwsch-Vlaa'nderen gezamenlijk verder onder de naam Terneuzen. Ze vormen zo één aantrekkelijke gemeente om in te wonen, te werken én te recreëren. En dat op een steenworp afstand van cultuursteden Antwerpen en Gent. n wordt na de fusie de grootste gemeente van Zeeland. Dat biedt perspectieven voor de 55-000 inwoners, die na de herindeling kunnen rekenen op een betere en efficiëntere dienstverlening. En op een slagvaardiger gemeentelijke organisatie, die sociaal-economisch en maatschappelijk kansen creëert door gemeente- en grensoverschrijdende samenwerkingsverbanden verder uit te bouwen, Uiteraard biedt de nieuwe organisatie ook interessante vooruitzichten voor het gemeentelijk personeel. Een grootschaliger werkomgeving, meer professionele kwaliteit en ruimte voor creativiteit. Er is veel vrijheid om vorm en inhoud te geven aan de eigen functie, aan het gezicht van de nieuwe organisatie én de bedrijfsjmltuur. Een soepele overgangmaar een nieuwe organisatie vraagt om daadkracht, ervaring en vernieuwingsgezindheid. Voor zes nieuwe sleutelfuncties zijn naar professio e 'grenzeloze' ambities. argewichten, die zich graag sterk Sectordirecteur Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling Zet de lijnen uit voor het nieuwe Terneuzen op het gebied van wonen, economie, milieu, ruimte en techniek. Draagr als MT-lid zorg voor strategische beleidsontwikkeling, coördinatie en integrale advisering aan het college van B en W. Is ondernemend en coachend manager op academisch niveau met ruime relevante werkervaring en goede kennis van maatschappe lijke. politieke en economische ontwikkelingen. Salarisschaal 15- Sectordirecteur Middelen Geeft integraal cn op inspirerende wijze leiding aan de afdelingen Financiën, Inlormatieen Communicatie Technologie, Algemene en Juridische Zaken, Interne Zaken en Communicatie. Draagt als MT-lid zorg voor strategische beleidsontwikkeling, coördinatie en integrale advisering aan het college van B en Wen draagr verantwoordelijkheid voor een goede bedrijfsvoering van de hele organisatie. Een optimale interne dienstverlening is een van de kritische succesfactoren. Salarisschaal 15. Projectleider Publiekszaken Is verantwoordelijk voor het functioneren en ontwikkelen van een vraaggerichte dienstverlening, gebaseerd op het gedachtegoed van Overheidsloket 2000. Is een charismatische persoonlijkheid die in staat is zijn of haar enthousiasme voor vernieuwing en gevoel voor een klant gerichte houding te delen met de organisatie. Legt rechtstreeks verantwoordelijkheid af aan de secretaris. Salarisschaal 12. Hoofd Personeel en Organisatie Initieert en implementeert een HRM-bclcid dat past hij de nieuwe organisatie. Is met het M l' verantwoordelijk voor organisaticontwikkelingspiocessen. Is verantwoordelijk voor een goede bedrijfsvoering van de afdeling en geeft hierbij zowel inhoudelijk als coachend leiding aan de medewerkers. Treedt op als adviseur van het MT. Heeft een academisch werk- cn denkniveau met ruime ervaring op het werkterrein. Salarisschaal 13. Ruimte Hoofd Communicatie L regisseur van de interne en externe communicatiebehoefre en zorgt voor een geïntegreerde communicntieaanpak. Is adviseur van bestuur en ambtelijke organisatie en maakt op heldere wijze de vertaalslag van beleid naar uitvoering. Volgt ontwikkelingen binnen het vakgebied en formuleert vernieuwend beleid op het gebied van in- en externe communicatie en publieksvoor lichting. Geeft hierbij integraal leiding aan de afdeling icatic. Hbo'ermct ruime ervaring. Salarisschaal 12. Hoofd Informatie- en Communicatietechnologie Kent de ontwikkelingen en toepassingen van de informatie- cn communicatietechnologie cn weet deze op gebruiksvriendelijke wijze in te zetten voor interne bedrijfsprocessen. Scuurt ICT- projccten aan en geeft op inspirerende wijze leiding aan de afdeling KT. Streeft hierbij continu naar kwaliteitsverbetering. Ervaren libo'er met overtuigende communicatieve kwaliteiten en up-to-datc kennis van het vakgebied. Salarisschaal 1 IA. voor werk, Ook genieten van onze grenzeloze vooruitzichten? Stuur dan binnen 14 dagen een brief met cv naar Projectbureau Gemeentelijke Herindeling, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen. Graag met vermelding van 'sollicitatie' op de envelop. Een uitgebreide functieomschrijving is verkrijgbaar bij het projectbureau, telefoon (01 15) 64 24 01 Bel voor overige informatie met de lieer EM.L. Lauret RA, telefoon (0115) 64 23 02 of kijk op www.lierindeling.nl. F.en assessment maakt deel uit van de procedure ruimte voor leven is een watersportbedrijf en sterk in ontwikkeling. Wij zijn gespecialiseerd in onderhoud, reparatie en stalling van zeil- en motorjach ten. In 2003 wordt een nieuwe botenberging gebouwd en wordt er gewerkt aan nieuwe initiatieven. Voor intensivering en uitbreiding van onze aktiviteiten zijn we op zoek naar: Wij zoeken een ervaren medewerker (leeftijd ongeveer 20-30 jaar) op MBO niveau die beschikt over de nodige diploma's.Hij is bij voorkeur een enthousiast waterspor ter, kan ook zelfstandig werken en houdt zich voornamelijk bezig met - onderhoud en reparatie aan jachten - onderhoud, reparatie en inbouw van dieselmotoren, electrische- en nautische apparatuur, - uitvoeren van alle boothandelingen zowel in de haven als op de wal. Wij bieden een afwisselende watersportbaan in een gedreven team waarin werk sfeer uitstekend is. Verder kan worden gerekend op een goede beloning volgens Hiswa voorwaarden en deelname in het pensioenfonds Schriftelijke sollicitaties aan: BusmariTeam BV Havenweg 4, 4697 RL SINT ANNALAND T.a.v. de heer B.W. Busman Zaterdag 9 november 2002, 10.00 - 14.30 uur Rachelsmolen 1, Gebouw R1 Biologie en Medisch laboratoriumonderzoek Chemie Chemische Technologie Elektrotechniek Medische Technologie Orthopedische Technologie Pedagogisch Technische Hogeschool Technische Natuurkunde Werktuigbouwkunde Rachelsmolen 1, Gebouw R2 Bedrijfskundige Informatica Mens en Informatica Informatica Technische Informatica Information Technology Het Eeuwsel 2, TU/e-terrein, Gebouw S2 Bedrijfskader Technische Bedrijfskunde Alle Fontysopleidingen in Eindhoven hebben op 9 november open dag. Kijk op www.fontys.nl óf bel 0877 877 877 Fontys Je gaat verder met Fontys Een hersenaandoening bij kinderen is heel ingrijpend. Voor kind en ouders. Daarom wil de Hersenstichting Nederland investeren in snellere diagnostiek en betere behan deling voor aangeboren hersenaandoeningen bij kin deren. We doen dat door het financieren van weten schappelijk onderzoek en het geven van voorlichting. Geef daarom gul. Hersenstichting Nederland Korte Houtstraat 10.2511 CD 's-Gravenhage -070 -360.48.16 - www.hersenstlchting.nl Procesoperators Ben jij in het bezit van het Vapro A en/of B certificaat en het VCA-1 diploma'? Ben je daarnaast bereid om in ploe gendienst te werken'? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. Corveeër Wij zijn voor een tijdelijke periode op zoek naar cor- veeërs. Zitje met je VCA-diploma thuis en wil je graag weer je handen uit de mouwen steken? Dan zitten wij op jou te wachten, verblijdt ons met een bezoekje of telefoontje. Bankwerker Ben jij bekend met alle ins en outs van het werken als lasser of bankwerker en heb je hiervoor ook de vereiste diploma's, dan willen we jou graag helpen aan een leuke baan. Geïnteresseerd? Kom dan eens langs voor een kopje koffie op onze vestiging of bel ons. Ervaren constructeur bouwconstructies Zoek jij uitdaging in je baan en heb je HBO of TU Bouwkunde, met minimaal 5 jaar werkervaring? Beschik je daarnaast over kennis van rekenprogrammatuur en ben je een persoon met goede sociale en contactuele eigenschap pen? Neem contact met ons op. mm 9 www.iencp.nl Middelburv renre nl Longe Geere 12, 4331IX Middelburg Telefoon 0118-629658 v Fax 0118-616993 Media Marketing Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezenswaardig medium. Voor de regio Zeeland West-Brabant zijn wij op zoek naar een: De functie Het hoofd redactie functioneert onder verantwoordelijkheid van de hoofdredacteur van Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. U geeft leiding aan redacteuren en coördinatoren van huis-aan-huiskranten binnen de regio Zeeland West- Brabant en bent verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken. Daarnaast wordt verwacht dat u een bijdrage levert aan vernieuwing, verbetering en beleidsontwikkeling in nauw overleg en samenwerking met de hoofdredacteur. Informatie en sollicitatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw G. Arendsen-Tieben, hoofdredacteur, tel: 053-4842490 of 06-22935933. Uw sollicitatiebrief kunt u, uiterlijk binnen 2 weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten B.V., t.a.v. mevrouw M.J.W. Jongman, afdeling Personeel Organisatie. Postbus 28, 7500 AA in Enschede E-mailen kan natuurlijk ook: LPZ@who.weoener.nl Uw profiel Wij zoeken iemand met een afgeronde opleiding aan de School voor de Journalistiek, aangevuld met relevante opleidingen. Tevens beschikt u over ruime journalistieke ervaring (verslaggeving, bureauredactie en organisatie) en heeft u leidinggevende capaciteiten en ervaring. Daarnaast bezit u goede contactuele en representatieve eigenschappen. U functioneert goed in teamverband. Ook bent u bereid opleidingen te volgen, die voor het goed vervullen van de functie noodzakelijk zijn. Wij bieden u een boeiende en afwisselende functie in een dynamische omgeving met prima arbeidsvoorwaarden. Wegener Huis-aan-Huiskranten BV maakt deel uit van Wegener NV de in Apeldoorn gevestigde, beursgenoteerde onderneming in media en marketing. Wegener is de grootste uitgever van regionale dagbladen en huis-aan-huiskranten in Nederland en een belangrijke speler in Nederland en West-Europa op het gebied van direct marketing. Daarnaast ontwikkelt en exploiteert Wegener internetproducten en -diensten, huis-aan-huis verspreiding van reclamemateriaal, gemeentelijke informatiediensten en cartografische producten, geeft special interesttijdschriften uit, levert grafische producten en diensten en is voorts actief op het terrein van commerciële radio.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 43