ovz; tl d f*T»' (M innaard Schadecorrespondent (m/v) PZC - W12 Office centre n- Jf ij hebben de baan die jij zoekt! e*LI NGi OVZ verzekeringen Tijd voor uw eigen loopbaan! Zorgmanager Contactverzorgende Verzorgenden Broodbakkers VAH BON ONDERHOUDSMONTEUR Werk aan de winkel! TELEFONISTE RECEPTIONISTE/ ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER zaterdag 2 november 2002 De Superstore voor kantoor Office Centre is een cash-and-carry groothandel voor kantoorbenodigdheden. Wij zijn een jong en snelgroeiend bedrijf. Op dit moment telt Office Centre vijfendertig vestigingen, verspreid over het hele land. Op korte termijn zal dat aantal uitgroeien tot circa vijftig. Alle producten zijn op voorraad. Klanten kunnen de gekochte artikelen direct meenemen. Ons assortiment bestaat uit kan toorapparatuur (computers, printers, kopieermachines, software, etc.), kantoormeubelen en kleine kantoorartikelen als papier, car tridges en bureau-accessoires. Daarnaast kunnen bedrijven bij Office Centre terecht voor druk- en kopieerwerk. Onze klanten behoren tot het midden- en kleinbedrijf. Meer informatie over Office Centre kan je vinden op www.officecentre.nl Office Centre heeft vestigingen in: Alkmaar, Almelo, Almere, Amersfoort, Amsterdam Zuidoost, Amsterdam Sloterdijk, Apeldoorn, Beverwijk, Breda, Barendrecht, Delft, Den Bosch, Doetinchem, Dordrecht, Drachten, Duiven, Ede, Eindhoven, Emmen, Gouda, Groningen, Hengelo, Leeuwarden, Leiden, Leidschendam, Maastricht, Nieuwegein, Nijmegen, Nuth, Oss, Roosendaal, Rotterdam, Tilburg, Wateringen, Zwolle. Begin 2003 openen we een nieuwe Superstore in Middelburg en zijn op zoek naar kandidaten (m/v) voor de functie van Assistent - vestigingsmanager In deze functie assisteer en vervang je de vestigingsmanager. Je bent onder andere mede ver antwoordelijk voor het managen van de commercie, kostenbeheer en personeel in de vestiging. Afhankelijk van de grootte van de vestiging geef je leiding aan zo'n 15 tot 35 medewerk(st)ers. Wij vragen Voor deze functie is het belangrijk dat je beschikt over aantoonbare leidinggevende ervaring, bij voorkeur opgedaan in de retail. Tevens beschik je over coachende en sturende vaardigheden en ben je klant- en resultaatgericht. Je beschikt over een opleiding op minimaal MBO-nivo. Wij bieden Wij bieden een zeer afwisselende baan in een modern, succesvol en snelgroeiend bedrijf. Geschikte kandidaten krijgen binnen 2 jaar de mogelijkheid om door te groeien naar de functie van vestigingsmanager in een nieuwe of bestaande vestiging. Wil je meer weten over deze functie, neem dan contact op met de heer P. Tuijtelaars, Personeelsfunctionaris, Telefoon: 06 - 51360392. Wil je gelijk reageren, schrijf dan binnen 14 dagen naar Office Centre Hoofdkantoor, t.a.v. P. Tuijtelaars, Postbus 94237, 1090 GE Amsterdam, of e-mail naar vacature@officecentre.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. c <D W) C 'C <u -ü <u N k. <D te Goes is als schade verzekeraar niet meer weg te denken uit de Zeeuwse verzekeringswereld, waarbij de organisatie tevens in de noordelijke provincies van Nederland actief is. Een klein en slagvaardig team van mensen verleent haar diensten ten behoeve van particulieren en bedrijven. Met haar agrarische oorsprong en haar landelijke netwerk van assurantietussenpersonen heeft het bedrijf een grote expertise opgebouwd. OVZ verzekeringen is een verzekeringsmaatschappij op onderlinge basis. Kenmerken van een onderlinge waarborgmaat schappij zijn transparantie, openheid en betrokkenheid bij en voor de verzekeringsnemers. Meer informatie vindt u op onze website: www.ovz.nl In verband met versterking van de schadeafdeling is de volgende functie vacant. De functie: U werkt in teamverband en verzorgt de afhandeling van schaden, waaronder met name die aan en door motorrijtuigen, brandschaden en aansprakelijkheidsschade claims. Ingediende schadeclaims beoordeelt u aan de hand van de polisdekking en de toedracht. U handelt de zaken met betrokkenen, of diens belangenbehartiger af. Gevraagd wordt: Voltooide HAVO - of MBO opleiding. Assurantie - B diploma. M S - diploma, dan wel de bereidheid hiervoor te gaan studeren. Goede contactuele eigenschappen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Affiniteit met geautomatiseerde administratieve systemen en vertrouwd zijn met Windows MS Word. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Voor de vacature geldt: Uitstekende werkomgeving, informele cultuur en collegiale werksfeer. Er wordt het nodige van u verwacht, maar daar staat in de zin van arbeidsvoor waarden voldoende tegenover. Verder krijgt u alle mogelijkheden zichzelf volledig te ontplooien. Informatie en sollicitatie: Heeft u interesse stuur dan uiterlijk 18 november 2002 uw brief met cv aan: OVZ verzekeringen Postbus 45, 4460 AA GOES t.a.v. de directie U kunt uw sollicitatie ook per e-mail aan OVZ verzekeringen sturen: marc.top@ovz.nl j Dhr. P.M. Top verstrekt u graag nadere informatie. Hij is te bereiken via telefoonnummer 0113 - 256 818. Zorgstroom is een organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Thuiszorg en de Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis. Ruim 2ioo medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werk sfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. De leidraad daarbij is: 'zorg met respect, waar u ook woont'. In het Jacob Roggeveenhuis zijn wij binnen de 'verzorging' op zoek naar een: 32 uur per week Als zorgmanager geeft u leiding aan ongeveer 40 medewerkers. Hieronder vallen de medewerkers verzorging en huishouding, de praktijkopleider en de activiteitenbegeleiders. De totstandkoming en de uitvoering van het zorg- en kwaliteitsbeleid voor de bewoners is uw verantwoordelijkheid. U adviseert de locatiemanager hierover. Naast een afgeronde opleiding op Hbo-niveau heeft u bij voorkeur ook een verpleegkundige achtergrond. U heeft ervaring in een leidinggevende functie en/of u heeft een managementopleiding gevolgd. Daarnaast beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Zorgstroom zoekt iemand met een integere persoonlijkheid en empatisch vermogen. Wij bieden u een uitdagende zelfstandige functie in een prettige werk omgeving, salariëring volgens de CAO V&V, FWG 60, maximaal 3.617,12 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de locatiemanager, mevrouw M. Lampio, tel. (0118) 614251. Zorgstroom is voor het Jacob Roggeveenhuis ook op zoek naar een: 25 uur per week, 5 uur per dag Als contactverzorgende heeft u naast verzorgende taken, de coördinatie van de zorg van een groep bewoners. Ook onderhoudt u de contacten met familie en relaties. Voor deze functie beschikt u over een afgeronde opleiding verzorgende niveau 3. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Salariëring volgens de CAO V&V, FWG 35 maximaal 2.106,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de zorgmanager, mevrouw A. van de Hummel, tel. (0118) 614251. Zorgstroom is voorde afdeling Thuiszorg, rayons Middelburg en Veere, op zoek naar: De werkzaamheden bestaan onder andere uit persoonsgerichte lichamelijke verzorging en beperkte huishoudelijke verzorging. Tevens stimuleert u de zelfredzaamheid van de cliënten in hun eigen woonomgeving. Afhankelijk van de afspraken die wij met u maken, kunnen werkzaamheden overdag en/of in de weekenden en avonden plaatsvinden. Voor deze functie beschikt u minimaal over een afgeronde opleiding verzorgende C of verzorgende niveau 3. U kunt zelfstandig werken en u bent bij voorkeur in het bezit van een auto. Salariëring volgens de CAO Thuiszorg, schaal 4 maximaal 1-934.49 per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de personeelsadviseur, mevrouw C. Boeije of mevrouw I. Muizelaar, tel. (0118) 684000. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies? Richt uw sollicitatiebrief voor 14 november 2002 aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter van de Raad van Bestuur, Postbus 323,4330 AH Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zie ook www.zz.nl Bakkersland is een concernorganisatie (ca. 2500 medewerkers) die begin 1999 is ontstaan door een fusie van 10 familie bakkerijgroepen, waarvan sommige met een historie van meer dan 100 jaar. Bij Bakkersland Terneuzen (voorheen Bakkerij Van Strien) zijn ca. 70 personen werkzaam. Bakkersland Terneuzen produceert grootbrood, kleinbrood en vruchtenbrood t.b.v. verschillende supermarktorganisaties. Bakkersland Terneuzen is HACCP en BRC gecertificeerd. Binnen de moderne Broodbakkerij worden in een 2-ploegendienst zowel hoogwaardige dagvers- broodproducten als specialiteiten geproduceerd. Bakkersland Terneuzen zoekt: Wat wij zoeken Voor onze afdeling Broodbakkerij zijn wij op zoek naar all-round broodbakkers. Bij voorkeur medewerkers met een bakkersopleiding of ervaring in een brood bakkerij. Wat wij bieden Nieuwe medewerkers met ambitie worden bij ons opgeleid tot allround medewerkers Broodbakkerij. Tevens bestaat bij ons de mogelijkheid om door te groeien naar andere afdelingen of de stap te maken naar een leidinggevende functie. Uiteraard zijn de arbeidsvoorwaarden, conform de Bakkers CAO, zeer aantrekkelijk. Jouw profiel Je hebt enige jaren ervaring in een ambachtelijke of industriële bakkerij Je bent 18 jaar of ouder, i.v.m. het werken in een 2-ploegendienst Je bent enthousiast en hebt zin om te leren een bakkersopleiding op minimaal LBO- niveau is een pré Heb je interesse? Voor meer informatie kun je terecht bij de heer C. van Strien, Bakkerijdirecteur tel. 0115641515. Jouw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. kun je richten aan: Bakkersland Terneuzen Lange Reksestraat 6 4538 AZ Terneuzen Koel- en Vriesveem Vlissingen hv (Cold Store Flushing) is een dienstverlenend bedrijf op het gebied van opslag en expeditie van koel- en vriesgoederen. Het bedrijf heeft samen met gelieerde ondernemingen te Rotterdam en Beneden- Leeuwen (Gld.) een belangrijke positie op hel gebied van iniporrbehandeling, op- /overslag en transport van diverse soorten bevroren en gekoelde overzeese produc ten. O.a. woidl een belangrijk gedeelte van de Europese import van vruchtensappen en -concentraten afgewikkeld, afkomstig uit diverse landen in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika, het Verre Oosten, liet Middellandse Zeegebied etc. Van Bon is een zeer flexibele organisatie waar in kleine, zeer goed gemotiveerde, teams wordt gewerkt Het kwaliteitsniveau van de dienstverlening wordt in de gehe le wereld als zeer hoog ervaren. Mede dankzij deze reputatie is het bedrijf, veelal op exclusiviteitsbasis, werkzaam voor marktleiders in hun sector. Voor onze vestiging in Vlissingen-Oost zijn wij op zoek naar een (40 uur/week) Functie-inhoud: samen met drie collega's verantwoordelijk voor alle technische aspecten binnen het bedrijf o.a. onderhoud van de productie-installatie W temperatuurinstelling en -registratie onderhoud koelinstallaties, heftrucks en gebouwen Functie-eisen: opleiding MTS Elektrotechniek of door ervaring verkregen kennis kennis van of ervaring met lastechniek is epn pre flexibiliteit m.b.t. werk en werktijden accuratesse ruime mate van zelfstandigheid 1 woonachtig in de directe omgeving I Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. van Strij- lj donck, hoofd Technische Dienst, tel. (0118) 460922. M Uw schriftelijke reactie, voorzien van uw C.V., kunt u binnen 10 dagen H sturen naar ons hoofdkantoor: p Koel- en Vriesveem Vlissingen bv P Afd. Personeelszaken Éi t.a.v. Mw. A. Schiks ti, Zandstraat 141 Hf 6658 CS Beneden-Leeuwen Ook kunt u per e-mail reageren: pz@vanbon.nl Wilt u meer informatie over onze bedrijven: www.vanbon.nl Vestigingsadres: Denemarkenweg 20, 4389 PE Vlissingen-Oost. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Foto Verschoore Is één van de toonaangevende filiaalbedrijven in de Foto- en Video branche. In onze 1-UUR Kodak Express Fotocentrale worden dagelijks vele (APS) filmrolletjes vakkundig ontwikkeld afgedrukt. Ons bedrijf telt op dit moment 9 vestigingen. Werken bij Foto Verschoore verveelt nooit. De fotowereld is constant in beweging. Nieuwe -digitale- fototechnieken dienen zich aan. Foto Verschoore is een innovatief, modern bedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Foto Verschoore is op zoek naar nieuwe medewerkers. Voor onze vestiging Vlissingen zoeken wij een: MEDEWERKER M/V 32-38 UUR (voor onze digitale fotoprint afdeling, die regelmatig ook in de winkel meehelpt) Vind jij het een uitdaging om de mooiste foto's van Nederland af fe drukken van films en digitale bestanden, om foto's te bewerken en foto's vanaf internet af le drukken? En ben je bereid je handen flink uil de mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat je toch "geen kans maakt". Wan neer jij leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Naast praktijkervaring bieden wij je tevens de mogelijkheid trainingen te volgen "on the job". Laat deze kans niet liggen en reageerl Wij zoeken:* schoolverlaters personen met opleidingsniveau MAVO HAVO VWO MMO; personen met werkervaring in de detailhandel horeca Wij bieden: een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende werksfeer. een startsalaris volgens CAO Detailhandel fotografische artikelen. Reageren? Stuur binnen 8 dagen een brief met je persoonlijke gegevens (het liefst met recente pasfoto) naar: Foto Verschoore Vlissingen, t.a.v. A.C. Verschoore, Postbus 5030, 4380 KA Vlissingen. De meest complete 1 Uur Fotowinkel MINNAARD MAKELAARDIJ is voor haar VESTIGING IN GOES per direct op zoek naar een Spontane, Vriendelijke en Accurate Omdat de telefoniste/receptioniste het visitekaartje van ons kantoor is, vinden we het belangrijk datje het leuk vindt om met mensen om te gaan en ze te informeren over ons huizenaanbod en diensten. Je neemt de telefoon aan, staat mensen persoonlijk te woord aan de receptie, verricht administratief werk, verzorgt correspondentie en doet agendabeheer. Een representatief uiterlijk, een spontaan vriendelijk open karakter, goede contactuele eigenschappen, een collegiale en flexibele instelling zijn voor deze job een must. Het is ook belangrijk datje om kunt gaan met Windows, Excel en Word. Heb je werkervaring, ben je niet ouder dan ca. 25 jaar, MBO werk en denkniveau (Opleiding Meao secretarieel zou mooi zijn) en spreekt dit werkje aan, dan nodigen we je uit binnen 14 dagen schriftelijk te solliciteren met CV en pasfoto. Voor telefonische inlichtingen over deze functie kun je vragen naar de heer M.D. Minnaard. MAKELAARDIJ °EP Westwal 11. 4461 CM Goes Tel. (0113) 23 24 80 E mail: info.goes@mvg-groep.nl VBO (^MAKELAAR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2002 | | pagina 40